Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2706373 razy)

0 użytkowników i 49 Gości przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26840 dnia: Marca 21, 2011, 19:21:34 pm »
Przecież to nie są te same ujęcia. :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26841 dnia: Marca 21, 2011, 19:21:42 pm »
przecież na tych porownaniach z beyond3d te tekstury sa takie same na obu wersjach

Jest też mydło w wersji na PS3, którego na LoT nie widać. Ciekawe.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26842 dnia: Marca 21, 2011, 19:24:20 pm »
ja mogę potwierdzić, że w becie na iksa tekstura munduru jest taka jak na LoT: ch**owa.

Eldarion

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 238
  • Reputacja: 0
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26843 dnia: Marca 21, 2011, 19:26:05 pm »
to całe lens of truth mi nie działa, ludziska sie rzuciły ogladać porównanie i strona siadła :)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26844 dnia: Marca 21, 2011, 19:28:53 pm »
ja mogę potwierdzić, że w becie na iksa tekstura munduru jest taka jak na LoT: ch**owa.

Jakiej becie na iksa? Pirat?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26845 dnia: Marca 21, 2011, 19:43:22 pm »
nom. nie wiem czy w pełnej jest tak samo, ale na LoT jest niby napisane, że porównują "retail".

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26846 dnia: Marca 21, 2011, 19:49:03 pm »


http://www.lensoftruth.com/head2head/verdictscreen-shot-comparison/head2head-crysis-2-retail-screenshot-comparison/

Pisałem, co sądzę o Lens of Truth, więc ja zostawię to bez komentarza  ;)

A ja sądzę, że x box dostał swojego Killzona, hahahhahaah (cutscenka vs npc podczas gry)

Mantis

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-06-2006
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 3
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26847 dnia: Marca 21, 2011, 19:49:28 pm »
Ciekawe - na wszystkich ostatnich porównaniach to wersja na ps3 wypada lepiej. Ale różnice takie można sobie gdzieś wsadzić. Widać je tylko zestawiając telewizory obok siebie, ale po co to robić, przecież nie na tym polega zabawa z grami. Może tu i ówdzie lepiej gra wygląda na ps3, gdzieś indziej na x360. Ale jak ktoś będzie grał to nie ma sensu na to zwracać uwagę. Głupotą by było lizanie ścian na ps3 i patrzenie po chwili czy na x360 są tak samo dobre tekstury, a może lepsza albo gorsze. Minimalne różnice zawsze będą bo jednak obie konsole różnią się swoją architekturą. Bawcie się grami, a nie sprzeczajcie. Dla mnie różnice są minimalne i otwarcie przyznaję, że na obu konsolach gra wygląda tak samo dobrze.

Swoją drogą trzeba przyznać, że CryEngine 3 naprawdę wymiata i mam nadzieje, że wyprze chłam od Epic. Bo sorki, ale poza Gyrosami i panem "nietoperkiem" to jakoś nie trawię tego silnika graficznego. CryEngine 3 daje drugi oddech x360 i każe wierzyć, że nadal tą konsolę stać na wiele. Niech teraz panowie z Sony cisną dalej ps3 i będzie bardzo ciekawie. Ja Wam powiadam jeszcze wiele pięknych gier na obie konsole zobaczycie. Trzeba od nich wymagać wiele, bo nadal jest zapas mocy, a kto myśli inaczej ten myli się. Śmiać mi się chce, bo już w 2007 roku moi znajomi pececiarze mówili jakie to obie konsole są słabe i, że zaraz ich moc się wyczerpie, a tu taki psikus. Odpowiednia optymalizacja zrobi wiele. Patrząc na specyfikację GameCube'a i ps2 aż nie dowierzam jakie to gry pod koniec ich życia się na nie ukazały. Po prostu nam się wydaje, ze coś jest słabe, bo na rynku pc wciskają coraz lepsze karty graficzne nawet nie wykorzystując połowy mocy poprzednich.
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2011, 20:14:00 pm wysłana przez Mantis »

pankracy

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 18-03-2010
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: -11
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26848 dnia: Marca 21, 2011, 19:55:47 pm »
Przecież to nie są te same ujęcia. :lol:

ty masz jakies zboczenie na punkcie tej emoty?

jak to nie jest te same ujecie jak jest



z laski swojej luknij na prawy dolny rog i zobacz ze to ta sama scena i tylko murzyn patrzy sie w inna strone.

Cytuj
cutscenka vs npc podczas gry

cutscenka, ale tuz potem przechodzi normalnie do gameplaya.

Cytuj
ja mogę potwierdzić, że w becie na iksa tekstura munduru jest taka jak na LoT: ch**owa.

no ja juz tego nie ogarniam. porownania z beyond3d sa rowniez na retailu. :roll:

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26849 dnia: Marca 21, 2011, 20:01:56 pm »
przecież na tych porownaniach z beyond3d te tekstury sa takie same na obu wersjach

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

co za bullshit
Ty sie dobrze czujesz? kilka stron wcześniej krzyczysz ze wersja na PS3 wygląda gorzej ,a gdy teraz wychodzi na odwrót to odwracasz koto ogonem i mówisz ze wyglądają tak samo. Mnie szczerze mówiąc je**e która wersja będzie lepsza ,bo to są tak małe szczegóły ze w ruchu za hooya tego nie zobacze.  
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2011, 20:05:00 pm wysłana przez Tomasz »

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26850 dnia: Marca 21, 2011, 20:06:21 pm »
Ciekawe - na wszystkich ostatnich porównaniach to wersja na ps3 wypada lepiej. Ale różnice takie można sobie gdzieś wsadzić. Widać je tylko zestawiając telewizory obok siebie, ale po co to robić, przecież nie na tym polega zabawa z grami. Może tu i ówdzie lepiej gra wygląda na ps3, gdzieś indziej na x360. Ale jak ktoś będzie grał to nie ma sensu na to zwracać uwagę. Głupotą by było lizanie ścian na ps3 i patrzenie po chwili czy na x360 są tak samo dobre tekstury, a może lepsza albo gorsze. Minimalne różnice zawsze będą bo jednak obie konsole różnią się swoją architekturą. Bawcie się grami, a nie sprzeczajcie. Dla mnie różnice są minimalne i otwarcie przyznaję, że na obu konsolach gra wygląda tak samo dobrze.

Swoją drogą trzeba przyznać, że CryEngine 3 naprawdę wymiata i mam nadzieje, że wyprze chłam od Epic. Bo sorki, ale poza Gyrosami i panem "nietoperkiem" to jakoś nie trawię tego silnika graficznego. CryEngine 3 daje drugi oddech x360 i każe wierzyć, że nadal tą konsolę stać na wiele. Niech teraz panowie z Sony cisną dalej ps3 i będzie na prawdę ciekawie. Ja Wam powiadam jeszcze wiele pięknych gier na obie konsole zobaczycie. Trzeba od nich wymagać wiele, bo nadal jest zapas mocy, a kto myśli inaczej ten myli się. Śmiać mi się chce, bo już w 2007 roku moi znajomi pececiarze mówili jakie to obie konsole są słabe i, że zaraz ich moc się wyczerpie, a tu taki psikus. Odpowiednia optymalizacja zrobi wiele. Patrząc na specyfikację GameCube'a i ps2 aż nie dowierzam jakie to gry pod koniec ich życia się na nie ukazały. Po prostu nam się wydaje, ze coś jest słabe, bo na rynku pc wciskają nam coraz lepsze karty graficzne nawet nie wykorzystując połowy mocy poprzednich.

Pozostało zrobić jedną rzecz..WPIS.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26851 dnia: Marca 21, 2011, 20:08:04 pm »
Ciekawe - na wszystkich ostatnich porównaniach to wersja na ps3 wypada lepiej. Ale różnice takie można sobie gdzieś wsadzić. Widać je tylko zestawiając telewizory obok siebie, ale po co to robić, przecież nie na tym polega zabawa z grami. Może tu i ówdzie lepiej gra wygląda na ps3, gdzieś indziej na x360. Ale jak ktoś będzie grał to nie ma sensu na to zwracać uwagę. Głupotą by było lizanie ścian na ps3 i patrzenie po chwili czy na x360 są tak samo dobre tekstury, a może lepsza albo gorsze. Minimalne różnice zawsze będą bo jednak obie konsole różnią się swoją architekturą. Bawcie się grami, a nie sprzeczajcie. Dla mnie różnice są minimalne i otwarcie przyznaję, że na obu konsolach gra wygląda tak samo dobrze.

Swoją drogą trzeba przyznać, że CryEngine 3 naprawdę wymiata i mam nadzieje, że wyprze chłam od Epic. Bo sorki, ale poza Gyrosami i panem "nietoperkiem" to jakoś nie trawię tego silnika graficznego. CryEngine 3 daje drugi oddech x360 i każe wierzyć, że nadal tą konsolę stać na wiele. Niech teraz panowie z Sony cisną dalej ps3 i będzie na prawdę ciekawie. Ja Wam powiadam jeszcze wiele pięknych gier na obie konsole zobaczycie. Trzeba od nich wymagać wiele, bo nadal jest zapas mocy, a kto myśli inaczej ten myli się. Śmiać mi się chce, bo już w 2007 roku moi znajomi pececiarze mówili jakie to obie konsole są słabe i, że zaraz ich moc się wyczerpie, a tu taki psikus. Odpowiednia optymalizacja zrobi wiele. Patrząc na specyfikację GameCube'a i ps2 aż nie dowierzam jakie to gry pod koniec ich życia się na nie ukazały. Po prostu nam się wydaje, ze coś jest słabe, bo na rynku pc wciskają nam coraz lepsze karty graficzne nawet nie wykorzystując połowy mocy poprzednich.

Pozostało zrobić jedną rzecz..WPIS.
WPIS x 2

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26852 dnia: Marca 21, 2011, 20:12:04 pm »
Ciekawe - na wszystkich ostatnich porównaniach to wersja na ps3 wypada lepiej. Ale różnice takie można sobie gdzieś wsadzić. Widać je tylko zestawiając telewizory obok siebie, ale po co to robić, przecież nie na tym polega zabawa z grami. Może tu i ówdzie lepiej gra wygląda na ps3, gdzieś indziej na x360. Ale jak ktoś będzie grał to nie ma sensu na to zwracać uwagę. Głupotą by było lizanie ścian na ps3 i patrzenie po chwili czy na x360 są tak samo dobre tekstury, a może lepsza albo gorsze. Minimalne różnice zawsze będą bo jednak obie konsole różnią się swoją architekturą. Bawcie się grami, a nie sprzeczajcie. Dla mnie różnice są minimalne i otwarcie przyznaję, że na obu konsolach gra wygląda tak samo dobrze.

Swoją drogą trzeba przyznać, że CryEngine 3 naprawdę wymiata i mam nadzieje, że wyprze chłam od Epic. Bo sorki, ale poza Gyrosami i panem "nietoperkiem" to jakoś nie trawię tego silnika graficznego. CryEngine 3 daje drugi oddech x360 i każe wierzyć, że nadal tą konsolę stać na wiele. Niech teraz panowie z Sony cisną dalej ps3 i będzie na prawdę ciekawie. Ja Wam powiadam jeszcze wiele durnych efpeesów na obie konsole zobaczycie. Trzeba od nich wymagać wiele, bo nadal jest zapas mocy, a kto myśli inaczej ten myli się. Śmiać mi się chce, bo już w 2007 roku moi znajomi pececiarze mówili jakie to obie konsole są słabe i, że zaraz ich moc się wyczerpie, a tu taki psikus. Odpowiednia optymalizacja zrobi wiele. Patrząc na specyfikację GameCube'a i ps2 aż nie dowierzam jakie to gry pod koniec ich życia się na nie ukazały. Po prostu nam się wydaje, ze coś jest słabe, bo na rynku pc wciskają nam coraz lepsze karty graficzne nawet nie wykorzystując połowy mocy poprzednich.
Wpis.

pankracy

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 18-03-2010
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: -11
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26853 dnia: Marca 21, 2011, 20:13:13 pm »
przecież na tych porownaniach z beyond3d te tekstury sa takie same na obu wersjach

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

co za bullshit
Ty sie dobrze czujesz? kilka stron wcześniej krzyczysz ze wersja na PS3 wygląda gorzej ,a gdy teraz wychodzi na odwrót to odwracasz koto ogonem i mówisz ze wyglądają tak samo. Mnie szczerze mówiąc je**e która wersja będzie lepsza ,bo to są tak małe szczegóły ze w ruchu za hooya tego nie zobacze.  

ja tylko zwracam uwage ze coś tu jest nie tak, ze praktycznie te same direct feedy pokazuja cos innego, btw przestan sie powtarzac

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26854 dnia: Marca 21, 2011, 20:17:00 pm »
przecież na tych porownaniach z beyond3d te tekstury sa takie same na obu wersjach

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

co za bullshit
Ty sie dobrze czujesz? kilka stron wcześniej krzyczysz ze wersja na PS3 wygląda gorzej ,a gdy teraz wychodzi na odwrót to odwracasz koto ogonem i mówisz ze wyglądają tak samo. Mnie szczerze mówiąc je**e która wersja będzie lepsza ,bo to są tak małe szczegóły ze w ruchu za hooya tego nie zobacze.  

ja tylko zwracam uwage ze coś tu jest nie tak, ze praktycznie te same direct feedy pokazuja cos innego, btw przestan sie powtarzac
Więc po jakiego hooya wykłócasz sie o jakaś pierdoloną naszywke na ubraniu, mi sie to w pale nie mieści o co wy sie kłócicie. Wiedziałem ze obie wersje będą bardzo podobne więc chyba oficjalnie może przestać robić niepotrzebny szum.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26855 dnia: Marca 21, 2011, 20:17:56 pm »
nom. nie wiem czy w pełnej jest tak samo, ale na LoT jest niby napisane, że porównują "retail".

A to przypadkiem nie było tak, że beta wyciekła na PC, a pirat na klocka to już retail?

pankracy

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 18-03-2010
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: -11
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26856 dnia: Marca 21, 2011, 20:22:02 pm »
przecież na tych porownaniach z beyond3d te tekstury sa takie same na obu wersjach

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

co za bullshit
Ty sie dobrze czujesz? kilka stron wcześniej krzyczysz ze wersja na PS3 wygląda gorzej ,a gdy teraz wychodzi na odwrót to odwracasz koto ogonem i mówisz ze wyglądają tak samo. Mnie szczerze mówiąc je**e która wersja będzie lepsza ,bo to są tak małe szczegóły ze w ruchu za hooya tego nie zobacze.  

ja tylko zwracam uwage ze coś tu jest nie tak, ze praktycznie te same direct feedy pokazuja cos innego, btw przestan sie powtarzac
Więc po jakiego hooya wykłócasz sie o jakaś pierdoloną naszywke na ubraniu, mi sie to w pale nie mieści o co wy sie kłócicie. Wiedziałem ze obie wersje będą bardzo podobne więc chyba oficjalnie może przestać robić niepotrzebny szum.

piszesz ze to tylko gierki, to czego sadzisz bluzgami na lewo i prawo? cisnienie ci sie podnosi? ogarnij sie i nie odpisuj do mnie wiecej.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26857 dnia: Marca 21, 2011, 20:23:55 pm »
nom. nie wiem czy w pełnej jest tak samo, ale na LoT jest niby napisane, że porównują "retail".

A to przypadkiem nie było tak, że beta wyciekła na PC, a pirat na klocka to już retail?

nie wiem, ale tak jak pisałem w odpowiednim temacie, ai jest mega zjebane i później jeszcze znikają tekstury w piracie na iksa, także wątpliwe by to był full.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26858 dnia: Marca 21, 2011, 20:24:52 pm »
przecież na tych porownaniach z beyond3d te tekstury sa takie same na obu wersjach

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

co za bullshit
Ty sie dobrze czujesz? kilka stron wcześniej krzyczysz ze wersja na PS3 wygląda gorzej ,a gdy teraz wychodzi na odwrót to odwracasz koto ogonem i mówisz ze wyglądają tak samo. Mnie szczerze mówiąc je**e która wersja będzie lepsza ,bo to są tak małe szczegóły ze w ruchu za hooya tego nie zobacze.  

ja tylko zwracam uwage ze coś tu jest nie tak, ze praktycznie te same direct feedy pokazuja cos innego, btw przestan sie powtarzac
Więc po jakiego hooya wykłócasz sie o jakaś pierdoloną naszywke na ubraniu, mi sie to w pale nie mieści o co wy sie kłócicie. Wiedziałem ze obie wersje będą bardzo podobne więc chyba oficjalnie może przestać robić niepotrzebny szum.

piszesz ze to tylko gierki, to czego sadzisz bluzgami na lewo i prawo? cisnienie ci sie podnosi? ogarnij sie i nie odpisuj do mnie wiecej.
Ciśnienie to opdnoszą mi takie przygłupawe teksty ,a nie same gry, bo mi koło ***** lata która konsola będzie mieć lepszą grafikę. tak więc daruj sobie takie teksty. PEACE

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26859 dnia: Marca 21, 2011, 20:50:56 pm »
przecież na tych porownaniach z beyond3d te tekstury sa takie same na obu wersjach

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

co za bullshit
Jak na iksie grasz z plyty to tekstury wszystuja sie wolniej (foto z LOT). Zainstaluj gre na HDD to prblem zniknie ;)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26860 dnia: Marca 21, 2011, 21:02:17 pm »
Który screen jest z PS3? ten od pankracego?

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26861 dnia: Marca 21, 2011, 21:04:45 pm »
wyzej

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26862 dnia: Marca 21, 2011, 21:06:12 pm »
Master u góry masz wersje na PS3, a na dole X0.




bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26863 dnia: Marca 21, 2011, 21:50:56 pm »
przecież na tych porownaniach z beyond3d te tekstury sa takie same na obu wersjach




co za bullshit
Jak na iksie grasz z plyty to tekstury wszystuja sie wolniej (foto z LOT). Zainstaluj gre na HDD to prblem zniknie ;)

i jednak takie same, w końcu posiadacze ps3 mogą poczuć się jak posiadacze x360 dostając równie dobrą multiplatformę  :troll:

najładniejszy FPS a może i gra na konsolach, wszyscy zadowoleni poza bobanem

Jacek84

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26864 dnia: Marca 21, 2011, 22:03:00 pm »
Ciekawe - na wszystkich ostatnich porównaniach to wersja na ps3 wypada lepiej. Ale różnice takie można sobie gdzieś wsadzić. Widać je tylko zestawiając telewizory obok siebie, ale po co to robić, przecież nie na tym polega zabawa z grami. Może tu i ówdzie lepiej gra wygląda na ps3, gdzieś indziej na x360. Ale jak ktoś będzie grał to nie ma sensu na to zwracać uwagę. Głupotą by było lizanie ścian na ps3 i patrzenie po chwili czy na x360 są tak samo dobre tekstury, a może lepsza albo gorsze. Minimalne różnice zawsze będą bo jednak obie konsole różnią się swoją architekturą. Bawcie się grami, a nie sprzeczajcie. Dla mnie różnice są minimalne i otwarcie przyznaję, że na obu konsolach gra wygląda tak samo dobrze.

Swoją drogą trzeba przyznać, że CryEngine 3 naprawdę wymiata i mam nadzieje, że wyprze chłam od Epic. Bo sorki, ale poza Gyrosami i panem "nietoperkiem" to jakoś nie trawię tego silnika graficznego. CryEngine 3 daje drugi oddech x360 i każe wierzyć, że nadal tą konsolę stać na wiele. Niech teraz panowie z Sony cisną dalej ps3 i będzie na prawdę ciekawie. Ja Wam powiadam jeszcze wiele durnych efpeesów na obie konsole zobaczycie. [/size]Trzeba od nich wymagać wiele, bo nadal jest zapas mocy, a kto myśli inaczej ten myli się. Śmiać mi się chce, bo już w 2007 roku moi znajomi pececiarze mówili jakie to obie konsole są słabe i, że zaraz ich moc się wyczerpie, a tu taki psikus. Odpowiednia optymalizacja zrobi wiele. Patrząc na specyfikację GameCube'a i ps2 aż nie dowierzam jakie to gry pod koniec ich życia się na nie ukazały. Po prostu nam się wydaje, ze coś jest słabe, bo na rynku pc wciskają nam coraz lepsze karty graficzne nawet nie wykorzystując połowy mocy poprzednich.
Wpis.
Wpis.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26865 dnia: Marca 21, 2011, 22:29:41 pm »
najładniejszy FPS a może i gra na konsolach, wszyscy zadowoleni poza bobanem

No coś ty...ja się cieszę i to bardzo, bo najładniejsza gra multiplatformowa okazuje się lepiej śmigać ma PS3.



Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26866 dnia: Marca 21, 2011, 22:41:25 pm »
Doleje trochę oliwy do ognia.

Popatrzcie na efekty świetlne:


Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26867 dnia: Marca 21, 2011, 22:43:25 pm »
No coś ty...ja się cieszę i to bardzo, bo najładniejsza gra multiplatformowa okazuje się lepiej śmigać ma PS3.
To na czym lepiej smiga sie okaze na porownaniach frameratu.
A co do tej foty z LOT...

Michal102

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-05-2008
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26868 dnia: Marca 21, 2011, 22:45:01 pm »
najładniejszy FPS a może i gra na konsolach, wszyscy zadowoleni poza bobanem

No coś ty...ja się cieszę i to bardzo, bo najładniejsza gra multiplatformowa okazuje się lepiej śmigać ma PS3.




Ile razy trza powtarzać (pisał o tym Magik), że tekstura munduru na Xie się nie wczytała, bo gra śmigała z płyty ? Przy grze z HDD nic takiego nie ma miejsca.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26869 dnia: Marca 21, 2011, 22:49:29 pm »
A co mnie to obchodzi czy się wczytała? Ileż to było nabijania się z powolnego BD w PS3. Macie swoje uber szybkie DVD i tekstury się nie dogrywają? Szukaj więcej wymówek dla tego co widać na powyższym screenie, bo ja chętnie popatrzę jak obracasz kota ogonem, kiedy rzeczywistość jest jasna (czyt. wersja na PS3 >>> wersja na X0).

Michal102

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-05-2008
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26870 dnia: Marca 21, 2011, 22:52:46 pm »
To wersja na PS3 nie ma PRZYMUSOWEJ instalki na HDD ?

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26871 dnia: Marca 21, 2011, 22:54:56 pm »
Anulowałem preordera na X360 i poczekam kilka dni. Jeśli faktycznie wersja na PS3 jest lepsza, po prostu ją wybiorę. Nie się czym ciśnieniować. Przywilej posiadania obu sprzętów.  :grin:
P.S. A i dzięki skarżypyty za osta. :troll:
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2011, 23:02:18 pm wysłana przez tropik79 »
(L)

Nycek

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 21-02-2007
  • Wiadomości: 513
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26872 dnia: Marca 21, 2011, 22:55:24 pm »
Jak na razie jestem pozytywnie zaskoczony jeśli chodzi o materiały z PS3, ale jak już pisał Magik- do ostatecznego werdyktu trzeba się wstrzymać aż będą porównania frameratu. Nie mniej jednak grę na pewno kupię gdy cena spadnie poniżej 100 zł  :D

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26873 dnia: Marca 21, 2011, 23:01:38 pm »
A ja kupię na PS3, nawet jeśli na X0 bedzie lepsza graficznie. Polskie napisy to jest to.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26874 dnia: Marca 21, 2011, 23:33:45 pm »
A co mnie to obchodzi czy się wczytała? Ileż to było nabijania się z powolnego BD w PS3. Macie swoje uber szybkie DVD i tekstury się nie dogrywają? Szukaj więcej wymówek dla tego co widać na powyższym screenie, bo ja chętnie popatrzę jak obracasz kota ogonem, kiedy rzeczywistość jest jasna (czyt. wersja na PS3 >>> wersja na X0).

No tu pojechałeś Boban. Sam byś bronił wersji na PS3 w ten sposób, gdyby się okazało, że to na PS3 tekstura się nie wczytała.
"I co z tego, że tekstura się nie wczytała? Co to ma za znaczenie, skoro po ułamku sekundy tego już nie widać? Każdego argumentu Xboty użyjecie, aby obrócić kota ogonem! Zdesperowani?! Szukajcie więcej wymówek aby zaklinać rzeczywistość!"

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26875 dnia: Marca 21, 2011, 23:37:13 pm »
To ja dodam do tego fakt, że na X0 dysku nie ma w standardzie, wiec kto go nie ma, będzie miał wkurzajacy pop-up teksturek.

pankracy

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 18-03-2010
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: -11
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26876 dnia: Marca 22, 2011, 01:08:24 am »
No tu pojechałeś Boban. Sam byś bronił wersji na PS3 w ten sposób, gdyby się okazało, że to na PS3 tekstura się nie wczytała.
"I co z tego, że tekstura się nie wczytała? Co to ma za znaczenie, skoro po ułamku sekundy tego już nie widać? Każdego argumentu Xboty użyjecie, aby obrócić kota ogonem! Zdesperowani?! Szukajcie więcej wymówek aby zaklinać rzeczywistość!"


brawo. niczego nowego nie odkryles.

swoja droga to do "zaklinania rzeczywistosci" doszedl jeszcze zwiazek frazeologiczny "obracac kota ogonem", ktorego boban uzywa w kazdym poscie. uczeszczales na polski w ogole?

aha no i kolejny dowod na to ze lens of thruth tnie w chu**






Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26877 dnia: Marca 22, 2011, 01:43:29 am »
Pankracy, a te screeeny skąd wytrzasnąłeś?
Swoją drogą, Crytek zarzekał się, że NIE MA różnicy pomiędzy wersjami na X360 i PS3, a porównanie LoT świadczy raczej o tym, że Crysis 2 wychodzi na korzyść PS3. Z kolei w przypadku powyższych screenów, jak i pozostałych materiałów NIE pochodzących z LoT wygląda to tak, jakby obydwie wersje faktycznie były jednakowe.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26878 dnia: Marca 22, 2011, 05:41:40 am »

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26879 dnia: Marca 22, 2011, 07:32:52 am »
Olądałem dzisiaj to LOT i rzeczywiście wersja na PS3 minimalnie ładniejsza, tylko kogo to obchodzi, ludzie każdy sie będzie przecież świetnie przy tej grze bawił