Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2740539 razy)

0 użytkowników i 37 Gości przegląda ten wątek.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29520 dnia: Grudnia 31, 2011, 13:04:43 pm »
Przeczytales caly moj post? W AC zadania poboczne sa dosc mocno rozbudowane i wplecione w watek fabularny, a opuszczajac je czlowiek odbiera sobie dosc sporo frajdy. Ja sam nie zrobilem wszystkich a gralem na pewno ponad 14h zblizajac sie pewnie do 20. Sam "glowny watek" moze i nie jest zbyt dlugi, ale rozpatrywanie dlugosci gry pod jego katem jest dla tej gry krzywdzące, tym bardziej jesli zestawiamy to z Uncharted które poza "głównym wątkiem" nie ma w singlu nic innego do zaoferowania.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29521 dnia: Grudnia 31, 2011, 13:08:11 pm »
Może i krzywdzące, ale żeby poznać historię to wcale nie trzeba grać wątków pobocznych. A Uncharted 3 ma multi, więc jak kogoś wciągnie to sobie może z powodzeniem doliczyć czas spędzony przy sieciowych potyczkach, do czasu jaki ogólnie spędził z grą od ND.

PS. Poza tym pamiętaj, że nie każdy ma czas grać watki poboczne. Pewnie Kun, który pracuje chciał poznać historię opowiedzianą w nowym Batmanie i tak też w niego grał. Może gdybym ja  też miał więcej czasu na grę, to inaczej podchodziłbym do wątków pobocznych w grach. Na dzień dzisiejszy wygląda to tak, że zazwyczaj zagłębiam się w główny nurt fabuły i to mi wystarcza.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2011, 13:14:03 pm wysłana przez BoBaN »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29522 dnia: Grudnia 31, 2011, 13:13:38 pm »
20h w Arkham City  :lol:  Z tego większa część na szukanie Riddler Trophies, których do gry jest wjebane 400 (440 z DLC z kotem).

Główny wątek i "normalne" zadania poboczne 8, maksymalnie 10 godzin.

Przeczytales caly moj post? W AC zadania poboczne sa dosc mocno rozbudowane...

Chyba kpisz. Bieganie od budki do budki i namierzanie sygnału albo latanie na pelerynce przez okręgi jest rozbudowane? A może zbadanie trzech miejsc zbrodni i odbycie epickiego starcia* z Deadshotem daje sporo frajdy?

*
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Zadania poboczne to raczej sztampowe biegnij i zbierz/zrób coś, nagrodzone finałem jak powyżej.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29523 dnia: Grudnia 31, 2011, 13:15:15 pm »
Cytuj
Dokładnie. Ty wiesz swoje i nikt Ci nie przegada. Ciuchy PROSTO są według Ciebie zajebiste (chociaż ludzie z tego drą łacha), gierki w które grasz są the best (chociaż nie zgadza się to np. ze zdaniem innych i nagrodami), tv który posiadasz jest najlepszych (chociaż są tacy, którzy uważają, że nie jest). I jeszcze komuś piszesz, że nie ma pojęcia, podczas gdy sam pier**lisz głupoty jak potłuczony. I tak, na szczęście nie jestem w tym samym worze co Ty, bo wtedy jeszcze bym się zaraził bezguściem.

Więcej "flajmu" po proszę, dobrze Ci idzie masz się czego czepić to się czepiaj, ciuchy PROSTO są dla mnie zajebiste tak jak dla Ciebie jest zajebiste to w czym Ty się ubierasz na co dzień i w przeciwieństwie do Ciebie nie mam zamiaru tego komentować a tym bardziej używać  jako argumentu bo innych sensownych Ci brak. Załapałeś?  To, że dla Ciebie Batman AA jest ch**owy to tylko mały szczegół  i to, że nie dostał, żadnej nagrody również  jest  małym szczegółem a nie wyznacznikiem podzielającym Twoją opinię, no ale przecież BoBan tak powiedział to tak jest i jak ktoś chodzi w PROSTO to jego zdanie jest chu** warte  :lol: A telewizor kolejny mocny argument.......wiesz sam należę do tych którzy uważają, że ten TV nie jest najlepszy...jest dobry nawet bardzo dobry, ale są lepsze które bym sobie z przyjemnością sprawił ale brak $$$ na takie przyjemności, więc ciesze się z tego co mam, dokonałem dobrego wyboru i jestem z niego zadowolony, chwale go sobie co w tym dziwnego?

O przepraszam Cię, bezpodstawnie się do Ciebie nie przyczepiłem, nie grałeś w Batmana AC więc skąd możesz wiedzieć cokolwiek na temat tej gry i mało tego jeszcze wmawiać mi, że masz rację???? :roll: Bo Kun Ci napisał, że 8h i po grze :( jak kun tak napisał to tak jest i ch** pan w PROSTO na pewno się myli. Także za głupoty póki co odpowiadasz Ty nie ja.

Cytuj
PS. Pojęcie o Batmanie mam takie, że zagrałem trochę w AA (swoją drogą Ty nominowałeś AA do gry roku 2011  ) i był tak gówniany, że kontynuacją kompletnie sobie głowy nie zawracałem.

Czyli zerowe, nie mam więcej pytań, jedna literka mi się myknęła, po prawiłem, już nie rób z tego takiego wielkiego hallo..... :roll:

Cytuj
I co ma do tego liniowość/sandbox? Liniowa gierka nie może być długa? Sam widzisz jak pier**lisz, a potem się dziwisz, że nikt Twojego zdania na poważnie nie traktuje.

Wiesz z założenia gry sandboxowe są dłuższe niż takie liniowe na maxa jak uncharted..... zawsze można zrobić coś jeszcze prócz głównego wątku. Batman to gra która nie zasługuje na speedruny, a to, że ktoś sobie taki zrobił i przeszedł ją w 8 godzin to już nie moja wina, to jedna z tych gier których trzeba się delektować jak najdłużej, tym bardziej, że jest czym. Ode mnie do Ciebie tylko taka informacja, żałuj, że nie poczułeś klimatu Arkham City, może wtedy byś zrozumiał co mam na myśli.......

Cytuj
Spoko, tylko niech nie wciska wszystkim dookoła, że Batman:AC jest uber mega wyjebistą grą i to ona powinna dostać GOTY. Podoba mu się, ok niech sobie gra. Jeszcze lepiej, bo Kun ukończył Batmana:AC w krótkim czasie, a ten mu wmawia, że to trzeba umieć grać w tak piękne gry. Jeśli nie widzisz tu nic nienormalnego to trudno.

Ale ja niczego nie wciskam tylko piszę jak jest w sensie, Batman AC jest uber mega, średnia na metacritic mówi sama za siebie ( ma wyższą niż to Twoje uber uncharted) a to, że nie ma GOTY trudno takie życie, jedyne co sobie mogę to po marudzić tyle mojego ! Niczego nie w mawiam to był żarcik z odpowiednią ikoną na końcu, już ktoś Ci napisał, że masz problemy z odbiorem tego co się pisze do Ciebie.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29524 dnia: Grudnia 31, 2011, 13:19:02 pm »
O przepraszam Cię, bezpodstawnie się do Ciebie nie przyczepiłem, nie grałeś w Batmana AC więc skąd możesz wiedzieć cokolwiek na temat tej gry i mało tego jeszcze wmawiać mi, że masz rację???? :roll: Bo Kun Ci napisał, że 8h i po grze :( jak kun tak napisał to tak jest i ch** pan w PROSTO na pewno się myli. Także za głupoty póki co odpowiadasz Ty nie ja.

Weź Ty kur** zacznij dokładnie ten wątek czytać.

http://howlongtobeat.com/gamebreakdown.php?gamename=Batman:%20Arkham%20City

Main Story = 9h. Tak więc owszem, Kun mógł ukończyć Batmana w 8h (mówił z pamięci, więc może był blisko 9h) i przestań wreszcie ślepo bronić swojego zdania, że to niemożliwe, albo że ktoś "nie umie grać w tak piękne gry".

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29525 dnia: Grudnia 31, 2011, 13:19:59 pm »
http://www.eurogamer.net/articles/2011-12-31-eurogamers-game-of-the-year-2011-article

And so, for the third time in the 12-year history of Eurogamer, the honours go to Valve for Portal 2, our Game of the Year 2011.



windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29526 dnia: Grudnia 31, 2011, 13:21:45 pm »
20h w Arkham City  :lol:  Z tego większa część na szukanie Riddler Trophies, których do gry jest wjebane 400 (440 z DLC z kotem).

Główny wątek i "normalne" zadania poboczne 8, maksymalnie 10 godzin.

Przeczytales caly moj post? W AC zadania poboczne sa dosc mocno rozbudowane...

Chyba kpisz. Bieganie od budki do budki i namierzanie sygnału albo latanie na pelerynce przez okręgi jest rozbudowane? A może zbadanie trzech miejsc zbrodni i odbycie epickiego starcia* z Deadshotem daje sporo frajdy?

*
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Zadania poboczne to raczej sztampowe biegnij i zbierz/zrób coś, nagrodzone finałem jak powyżej.
Mi się w to grało dobrze, zadanie poboczne SĄ, w przeciwieństwie do U3, mi się podobały i nie zgadzam się z tym że są do bólu sztampowe. I nie mam ochoty tutaj toczyć boju o to co mi się podoba a co nie bo to jest po prostu głupie ;) Wiem że Tobie się batman nie podoba i nie mam zamiaru Cię nawracać.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29527 dnia: Grudnia 31, 2011, 13:27:01 pm »
Cytuj
Main Story = 9h. Tak więc owszem, Kun mógł ukończyć Batmana w 8h (mówił z pamięci, więc może był blisko 9h) i przestań wreszcie ślepo bronić swojego zdania, że to niemożliwe, albo że ktoś "nie umie grać w tak piękne gry".

A gdzie ja niby napisał, że to niemożliwe?  :roll: :roll: :roll: :roll:
 
Cytuj
Batman to gra która nie zasługuje na speedruny, a to, że ktoś sobie taki zrobił i przeszedł ją w 8 godzin to już nie moja wina, to jedna z tych gier których trzeba się delektować jak najdłużej, tym bardziej, że jest czym. Ode mnie do Ciebie tylko taka informacja, żałuj, że nie poczułeś klimatu Arkham City, może wtedy byś zrozumiał co mam na myśli.......

EOT.

Stoję na dachu mam lecieć na drugi koniec miasta, że by pchnąć główny wątek, patrze w dół a tam wesoła epika i pytam się kur** jak tu ich olać i polecieć dalej kiedy mogę ich rozjebać i znowu się nacieszyć tym wyjebanym system walki, ok rozjebani lecę dalej "WOW ale to miast robi" dryn dryn telefon no dobra odbiorę.....i tak over and over....grając w AC pierwszy raz człowiek ma wrażenie, że wiecznie jest coś do zrobienia......i kur**, żal tego nie robić....
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2011, 13:35:06 pm wysłana przez Soul »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29528 dnia: Grudnia 31, 2011, 13:46:33 pm »
http://www.eurogamer.net/articles/2011-12-31-eurogamers-game-of-the-year-2011-article

And so, for the third time in the 12-year history of Eurogamer, the honours go to Valve for Portal 2, our Game of the Year 2011.

No i tu się zgadzam. Krótka, liniowa i bez wątków poboczny, ale co z tego? Ma niesamowity klimat i jest jedną z tych gier, które na zawsze zapadają w pamięć.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29529 dnia: Grudnia 31, 2011, 14:04:35 pm »
_______________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________ __________________
KRESKA ODDZIELAJACA SPAM - PODWOJNE ZABEZPIECZENIE
_______________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________ __________________

Sony in Big Trouble with PS Vita
http://www.forbes.com/sites/terokuittinen/2011/12/29/sony-in-big-trouble-with-ps-vita/
Cytuj
During its first week on sale in Japan, PS Vita sold 320 K units. The sales period tracked was just two days, so hopeful fans thought that perhaps the first full week would bring good news.

 But the second week brought devastation – just 72 K units sold. [...]

Sony will likely be forced to cut the price of the PS Vita from 24’000 yen to well below 20’000 yen very soon. The upcoming US launch could be a true debacle for several reasons. Sony has decided to price Vita at $250, higher than the Amazon Kindle Fire. The hottest games like the latest Uncharted are priced at $50, while many other major titles are $40. The pricing seems delusional in light of the Japanese response to the PS Vita. The older PSP handheld console has been a bigger hit in Japan than it has been in the US market. The tablet and iPhone market penetration rates in America are higher than in Japan – consumers may well be more reluctant to splurge on expensive, proprietary handheld consoles. The launch of the Kindle Fire at $200 has changed the US consumer electronics pricing environment.

 I believe Japan could well be the last stronghold of portable game consoles. Even though the 3DS stumbled badly during its early months, Nintendo revived the console with a steep price cut and nearly simultaneous launches of three major franchises near the end of the year. The 3DS should have been a surefire blockbuster in its domestic market – the summer softness in Japan may have been an early warning sign of the coming global portable market malaise. The disastrous second week of the PS Vita is the second sign. Sony clearly had some anxiety about the Vita’s launch – it built it massive early support via an extensive line of launch titles. Despite the fact that Sony’s PSP has been a big hit in Japan, the PS Vita is foundering badly out of the gate – the ancient and heavily discounted PSP outsold the brand new Vita by 40% during the Christmas week. Much is now riding on the Vita debut in the US market in February.

 I argued last week that PS Vita could mark the end of the era of portable game consoles. There is no doubt that Nintendo’s 3DS is going to sell at least 20 Million units globally over the next couple of years. But the portable console market may now have entered an age of permanent, slowly accelerating decline. The true test of the industry is the United States, where consumers are embracing games designed for smartphones and tablets. The possible shrinking of the portable game consumer base would hit the runner-up Sony before Nintendo really gets mauled. The rot sets in first at the periphery.

 Sony has approached the PS Vita launch in America with arrogance, pricing the console and games high while opting to debut the device during the slow retail month of February. Mobile app sales more than doubled during the Christmas of 2011 – solid triple digit volume growth. In the meanwhile, even in the Japanese heartland of video games, video game software unit sales are set to decline by double digits in 2011.

PS: CHUJOWO SIE TE KRESKI ROBI NIC DZIWNEGO ZE MUSIC SE POSZEDL.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2011, 14:07:53 pm wysłana przez Lem »

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29530 dnia: Grudnia 31, 2011, 14:47:16 pm »
Z jednej strony szkoda, bo jednak lubię Sony.
Z drugiej strony fajnie, bo może poważne firmy skończą marnować czas na te spedalone kieszokonsolki.


Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29531 dnia: Grudnia 31, 2011, 15:12:28 pm »
                                             Average

Batman: Arkham City                        13:14:27
Uncharted 3: Drake's Deception        9:22:47
Gears of War 3                                  9:11:45
Dark Souls                                         66:26:22

Skyrim                                               72:20:24
DeusEx:HR                                        28:59:33
U mnie to wygląda tak:
Batman: Arkham City                        6h (jedynka tak na moje oko to z 9h jak nic)
Uncharted 3: Drake's Deception       8h (bez lizania scian 6h)
Gears of War 3                                 9h
Dark Souls                                        nie grałem i grał nie będe

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29532 dnia: Grudnia 31, 2011, 15:14:06 pm »
Ja tam najlepiej się w tym roku bawiłem przy Deus Exie i zaglądając do każdego kąta wbiłem jakieś 40h - GOTY kur**

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29533 dnia: Grudnia 31, 2011, 15:19:53 pm »
Ja tam najlepiej się w tym roku bawiłem przy Deus Exie i zaglądając do każdego kąta wbiłem jakieś 40h - GOTY kur**
Ja w skyrima nabilem juz 50h, a mysle ze nawewt w polowie nie jestem.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29534 dnia: Grudnia 31, 2011, 15:25:22 pm »
Ja tam najlepiej się w tym roku bawiłem przy Deus Exie i zaglądając do każdego kąta wbiłem jakieś 40h - GOTY kur**
Ja w skyrima nabilem juz 50h, a mysle ze nawewt w polowie nie jestem.

Ja nabiłem 70h i szczerze mówiąc ostatnie kilka godzin już strasznie wymęczyłem, żeby tylko to skończyć  :oops:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29535 dnia: Grudnia 31, 2011, 15:27:54 pm »
Szczerze? Od kilku godzin wlasnie zaczyna mnie nudzic... Myslalem, że to przez zbyt duże dawki jakie sobie ostatnio aplikowalem, ale możliwe że już mi sie po prostu znudzilo. Gdzie temu do takiego NV...

Ogur

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29536 dnia: Grudnia 31, 2011, 15:44:56 pm »
http://www.eurogamer.net/articles/2011-12-31-eurogamers-game-of-the-year-2011-article

And so, for the third time in the 12-year history of Eurogamer, the honours go to Valve for Portal 2, our Game of the Year 2011.

No i tu się zgadzam. Krótka, liniowa i bez wątków poboczny, ale co z tego? Ma niesamowity klimat i jest jedną z tych gier, które na zawsze zapadają w pamięć.

Zapomniałeś dodać, że trzeba używać mózgu.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29537 dnia: Grudnia 31, 2011, 16:26:36 pm »
Sony has decided to price Vita at $250, higher than the Amazon Kindle Fire.

Uśmiałem się.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29538 dnia: Stycznia 06, 2012, 00:59:52 am »
Z DEDYKACJA DLA WSZYSTKICH BLACHORZY NA TYM FORUMKU, NIECH BOG MA WAS W OPIECE:




« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2012, 01:22:44 am wysłana przez Lem »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29539 dnia: Stycznia 06, 2012, 01:19:57 am »
Cytat: monio4
dodanie godraysów w ustalonych miejscach na cutscenkach to też nie wyczyn dla maszyny/koderów

Hehe.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29540 dnia: Stycznia 06, 2012, 08:01:57 am »
Az mi zrobiłes chrapkę na GOW3, dawno w to nie grałem, już nawet zapomniałem jak piękna jest to gra

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29541 dnia: Stycznia 06, 2012, 10:41:34 am »
Jedna z najpiękniejszych na PS3, a co za tym idzie na całym rynku(na PC nie widziałem tak ładnej gry akcji TPP, mimo że technologicznie są mocno z przodu i co i nic..heh). 8)

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29542 dnia: Stycznia 06, 2012, 11:12:02 am »
Dokładnie na konsole wychodzą piękne gry, a większość i tak chce już nową generacje (bezsens). Oby pojawiły się jak najpóźniej, bo taki U3 kopie dupe graficznie każdej grze na blaszoka ;).

Ogur

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29543 dnia: Stycznia 06, 2012, 13:49:28 pm »
Jedna z najpiękniejszych na PS3, a co za tym idzie na całym rynku(na PC nie widziałem tak ładnej gry akcji TPP, mimo że technologicznie są mocno z przodu i co i nic..heh). 8)

A ja na PS3 nie widziałem żadnej dobrej strategii, MMO, symulatora, RPG (nie mam na myśli action-rpg oczywiście, bo tutaj już jest kilka zajebistych), mimo że potrafi generować bardzo ładne obrazki jak te z gifów Lema.  :grin:

Ogur

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29544 dnia: Stycznia 06, 2012, 13:52:28 pm »
Dokładnie na konsole wychodzą piękne gry, a większość i tak chce już nową generacje (bezsens).

Ja bym chciał pograć w BF3 na konsoli, ale w takim standardzie jak gracze PC-towi.

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29545 dnia: Stycznia 06, 2012, 15:02:49 pm »
Jedna z najpiękniejszych na PS3, a co za tym idzie na całym rynku(na PC nie widziałem tak ładnej gry akcji TPP, mimo że technologicznie są mocno z przodu i co i nic..heh). 8)

A ja na PS3 nie widziałem żadnej dobrej strategii, MMO, symulatora, RPG (nie mam na myśli action-rpg oczywiście, bo tutaj już jest kilka zajebistych), mimo że potrafi generować bardzo ładne obrazki jak te z gifów Lema.  :grin:

UUU. RUSE, GT5-SCC możesz sobie wybrać. Co do RPG i MMO to się zgadzam, poza tym wiadomo że na konsole nie wychodzą pewne symulatory jak na PC(sprawa oczywista).

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29546 dnia: Stycznia 06, 2012, 15:07:22 pm »
Ale srać PC, to nie jest platforma do grania, co najwyżej same strategie i RPG

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29547 dnia: Stycznia 06, 2012, 15:08:27 pm »
Każda platforma jest do grania.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29548 dnia: Stycznia 06, 2012, 15:10:34 pm »
Jakieś dobre (nie action) RPG na PC?

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29549 dnia: Stycznia 06, 2012, 15:10:58 pm »
GT5-SCC możesz sobie wybrać

Ogurowi chodziło o jakiś Symulator Lotu bądź jakiś wojskowy typu Armed Assault... Wątpię by z jego zainteresowaniami miał na myśli zwykłe samochodówki...

Ogur

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29550 dnia: Stycznia 06, 2012, 15:23:50 pm »
Jakieś dobre (nie action) RPG na PC?

F1 albo realms of arkania.

A jesli chodzi o symulatory, to oczywiście miałem na myśli coś takiego:


Ogur

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29551 dnia: Stycznia 06, 2012, 15:27:24 pm »
Ale srać PC, to nie jest platforma do grania, co najwyżej same strategie i RPG

I kanter strajk.

Ogur

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29552 dnia: Stycznia 06, 2012, 15:28:52 pm »
UUU. RUSE

Weź... Endwar i Red Alert 3 to też bieda. Wszystko przez wkurwiające sterowanie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29553 dnia: Stycznia 06, 2012, 15:34:52 pm »
F1 albo realms of arkania.

A coś nowszego?  :D

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29554 dnia: Stycznia 06, 2012, 15:55:40 pm »
UUU. RUSE

Weź... Endwar i Red Alert 3 to też bieda. Wszystko przez wkurwiające sterowanie.
Halo Wars  :)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29555 dnia: Stycznia 06, 2012, 15:57:47 pm »
Halo Wars  :)

Grałem w demo. Jedyna strategia, jaka mi się kiedykolwiek podobała. Jest coś podobnego na blasze?

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29556 dnia: Stycznia 06, 2012, 16:01:32 pm »
Halo Wars  :)

Grałem w demo. Jedyna strategia, jaka mi się kiedykolwiek podobała. Jest coś podobnego na blasze?
World in conflict  :-?

Ogur

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29557 dnia: Stycznia 06, 2012, 16:05:14 pm »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29558 dnia: Stycznia 06, 2012, 16:06:27 pm »
lol

i lol

Ogur

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #29559 dnia: Stycznia 06, 2012, 16:08:57 pm »
UUU. RUSE

Weź... Endwar i Red Alert 3 to też bieda. Wszystko przez wkurwiające sterowanie.
Halo Wars  :)

Myślałem, że xbox jest już dawno pobity na tym forum.   :roll: