Autor Wątek: Halo 3  (Przeczytany 196405 razy)

0 użytkowników i 16 Gości przegląda ten wątek.

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1280 dnia: Września 30, 2007, 18:28:44 pm »
Cytat: Iras
Grałem w 1 i 2. Wystarczy? Czy w 3 też muszę koniecznie zagrać, żeby się tu wypowiadać?
Żeby krytykować grę to raczej koniecznie musisz najpierw w nią zagrać, a nie kierować się screenami z internetu.

Więc zachwycac tez sie nie mozna, bo przeciez nie grales, nie?  :-?

dobre, dobre :)
screeny sa rasowane. szczegolnie te w psx extreme.
zastanawiam sie iel redakcja dostala od MS za ocene 10 :-?

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1281 dnia: Września 30, 2007, 18:30:48 pm »
Nie wiem, czy cos dostala, ale hype jest olbrzymi i chocby gra byla na 6 to za samą nazwę Halo dostanie co najmniej 8. :)

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1282 dnia: Września 30, 2007, 18:35:52 pm »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1283 dnia: Września 30, 2007, 18:37:33 pm »
@Cool, Lesiu - mnie za takie komentarze by żywcem rozdziobali  :o

@Hubi - nie uwziąłem się na Halo 3, tylko krytykuję całe uniwersum, o którym - jakby nie było - coś mogę powiedzieć, skoro grałem w 2/3 sagi. A to, co widać na screenach czy czyta się w necie, również można komentować.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1284 dnia: Września 30, 2007, 18:37:52 pm »
Tak, oni wszyscy wzięli w łapę i tylko dlatego średnia na razie to 95%...
http://www.gamerankings.com/htmlpages2/926632.asp
Na razie jestem po jakiejś 1/3 gry więc nie wiem czy dla mnie ostatecznie gra na tyle zasługuje. Po tym co widziałem dotąd - zasługuje na coś bliskiego 10. :grin:
 

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1285 dnia: Września 30, 2007, 18:39:38 pm »
Cytat: Iras
Grałem w 1 i 2. Wystarczy? Czy w 3 też muszę koniecznie zagrać, żeby się tu wypowiadać?
Żeby krytykować grę to raczej koniecznie musisz najpierw w nią zagrać, a nie kierować się screenami z internetu.

Więc zachwycac tez sie nie mozna, bo przeciez nie grales, nie?  :-?
Nigdzie się jeszcze Halo 3 nie zachwycałem, bo nie grałem. A to by było bez sensu.

Jak zagram to wtedy będę się zachwycać :D

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1286 dnia: Września 30, 2007, 18:41:13 pm »
Tak, oni wszyscy wzięli w łapę i tylko dlatego średnia na razie to 95%...
http://www.gamerankings.com/htmlpages2/926632.asp
Na razie jestem po jakiejś 1/3 gry więc nie wiem czy dla mnie ostatecznie gra na tyle zasługuje. Po tym co widziałem dotąd - zasługuje na coś bliskiego 10. :grin:
 

Nie mowie, ze nie jest swietna, bo sam, predzej czy pozniej, sprawdze. Chodzi mi o wolnosc wyglaszania opinii, Irasowi sie wcale nie musi podobac, a olbrzymi hype jest faktem, temu nie zaprzeczysz.

kuligosky

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 10-06-2007
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1287 dnia: Września 30, 2007, 18:47:33 pm »
Czy na Gearsy też tak najeżdżano po tym jak wyszły, jak teraz na Halo 3? Nie pamiętam, może ktoś mi przypomnieć?

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1288 dnia: Września 30, 2007, 18:51:34 pm »
Komentuje tekst o kupowaniu ludzi z PE. Pytanie : czy oni wszyscy z tyhc magazynów ulegli hype'owi a obiektywne opinie wygłaszają ludzie którzy często gry na oczy nie widzieli?  :???:
Cytat: LesiuGR
Chodzi mi o wolnosc wyglaszania opinii, Irasowi sie wcale nie musi podobac
Jasne że wolność wypowiedzi ponad wszystko! :lol: Wiadomo że mu się nie podoba, pisze o tym bezustannie od wielu dni i z pewnością będzie nas o tym informował przez kolejne miesiące żebyśmy przypadkiem nie zapomnieli.
Dziś na levelu z autostradą miałem okazje wypróbować te fajne "motorki" - świetna zabawa!  :grin:
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2007, 18:53:40 pm wysłana przez Leenk »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1289 dnia: Września 30, 2007, 19:02:33 pm »
Komentuje tekst o kupowaniu ludzi z PE. Pytanie : czy oni wszyscy z tyhc magazynów ulegli hype'owi a obiektywne opinie wygłaszają ludzie którzy często gry na oczy nie widzieli?  :???:

[ironia]Obiektywną ocenę wystawił 360 Gamer Magazine UK - 8.

Widać Bill zapomniał przekupić "swoich"  :lol: [/ironia]

Wiadomo że mu się nie podoba, pisze o tym bezustannie od wielu dni i z pewnością będzie nas o tym informował przez kolejne miesiące żebyśmy przypadkiem nie zapomnieli.

Masz to jak w banku  :cool:

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1290 dnia: Września 30, 2007, 19:04:31 pm »
Tylko potem nie płacz jak jednak zacznę komentować MGS4...  :cool:

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1291 dnia: Września 30, 2007, 19:19:29 pm »
tak wyglada fragowanie w halo3: dwoch gosci idzie na siebie [celowac nie musza, gra zrobi to za nich], naparzaja sie z podstawowego karabinku i wygrywa ten kto bedzie mial lepszy timing przy nacisnieciu B
LOL
sam nie wiem co myslec o tym multi... z jednej strony fajna akcja, a z drugiej mogliby dac autofire bo przy takim autoaimie nie zrobiloby to roznicy. multi fajne? owszem. skillowe? ni ch...
juz nieskillowy gow jest bardziej skillowy niz halo3
i czy ja naprawde musze grac w lame oddballa jak nie chce grac w teamie w matchmaking?  :???:
edit
granie w h3 mp to jak ogladanie telenoweli - nigdy nie wiesz co sie stanie inie masz wplywu na nic wyplywu :lol: wlasnie wygralem z 10punktowa przewaga. skill? nie, pierwszy dzien gram w halo mp. dzielo przypadku

Tak se to tłumacz ... powiedz mi po czym w nosisz ze mp jest nie skillowy ?  po kilku grach w których na starcie zaczynasz z assaltem? dobry jesteś..... Grasz w tą grę raptem 4 dni a już wiesz że MP jest nie skillowy proszę cię  :lol: Każdy kto grał w Halo 2 wie że MM zawsze ssało ,Bungie nigdy nie umiało zrobić dobrych trybów , zapraszam do mnie na host zagramy 4 na 4 (customy) , na starcie jak zawsze Battle Rifle i ogień . Nie wiem czy wiesz , a z tego co widzę to nie , ale startowa broń dużo zmienia , jestem ciekaw jak po grasz nami kilka meczy jak zaczniesz śpiewać . AR trochę przegieli , ale idzie z tym żyć ,i  jest kilkanaście więcej sposobów na zdobycie fraga niż tylko jeden , ten który podałeś. A ze snajperki jak Ci idzie ? same HS walisz ? Pewno tak w końcu to gra za Ciebie robi  :lol: :lol: Szkoda że za mnie nie  :???: Proszę Cię nie pisz mi tu nic o GoW i o skillu w tej grze ,Halo jest dużo bardziej rozbudowane dzięki czemu ,ma dużo więcej rzeczy na skill . Powiedz mi a w jakiej grze w MP wiesz co się stanie?!  :-? zawsze można coś przypuszczać , ale nigdy nie będziesz czegoś wiedział , no chyba że jesteś Bogiem  :lol: i widzisz przez ściany . Powiedz mi na co chcesz mieć wpływ bo nie wiem jak Ci na to odpisać,a to że wygrałeś oznacza tylko tyle że grałeś z gorszymi noobami od siebie , proste  :cool: Po za tym pamiętaj że nikt od razu nie rodzi się z nie wiadomo jakim skillem , każdy ma tą gre tyle co Ty więc.......po czekaj trochę , ale dawaj do mnie na Host , nie gramy jakoś super ,ale przynajmniej nie chodzimy jak ostatnie jełopy.

Ty juve przecie ta gra nie jest skillowa , co za problem wysadzić gościa z pojazdu?!  :lol:

A Ty Iras nie kompromituj się ,zagraj i w tedy zacznij się mądrzyć  :o
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2007, 19:23:20 pm wysłana przez Soul »

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1292 dnia: Września 30, 2007, 19:21:37 pm »
Może Iras ma misję? Jak większość idzie w prawo to on w lewo, bo tak. Niedobry marketing a ty, a ty! Fakt to ludzie od PR-u mi wpajają codziennie po godzince jak zajebiście się gra w halo3. Sugerujesz, że gdyby nie marketing ta gra nie sprzedała by się dobrze? Śmieszne.


Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1293 dnia: Września 30, 2007, 19:22:34 pm »
Może Iras ma misję? Jak większość idzie w prawo to on w lewo, bo tak. Niedobry marketing a ty, a ty! Fakt to ludzie od PR-u mi wpajają codziennie po godzince jak zajebiście się gra w halo3. Sugerujesz, że gdyby nie marketing ta gra nie sprzedała by się dobrze? Śmieszne.

Na pewno sprzedałaby się gorzej.

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1294 dnia: Września 30, 2007, 19:35:21 pm »
pracuje w reklamie, zajmujemy sie takze PR i wiem jak mozna z kupy zrobic hit.
halo3 to nie jest zla gra.wrecz przeciwnie. ale meczy mnie ten masowy onanizm nad gra!
w ktory to i ja wpadlem taszczac do domu legendary edition.

co do grafiki to mozna ja docenic w trybie theatre. wtedy mozna wszystko dokjladnie obejrzec.przyjrzec sie. natomiast w zwyklej grze jest to niestety niedostrzegalne.a takie elementy z drobnym pixlem jak np siatki z pewnej odleglosni nie sa widoczne:( jak pokazalem w pracy filmik z h3, chlopaki mysleli ze to h2 :(

moje wszystkie spostrzezenia i uwagi skierowane sa do opcji single. jeszce nie wlaczalaem halo,halo w multi.
najpierw gearsy w co-op pozniej bioshock. szczegolnie ten ostatni. zabil mnie swoim klimatem... gra naprawde zaslugujaca na 10...

ps w jednym musze sie nei zgodzic z irasem.powinien w ta gre zagrac. najlepiej wypowiadac sie o czyms majac swoje wyrobione zdanie grajac. ja czekiwalem wiecej.i mnie gra zawiodla.albo poprostu nie trafila w moje gusta. lubie historie zrobione z glebia, rozmachem i potrafiace mnie wciagnac.
ale o gustach sie nie dysktuje:)
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2007, 19:39:33 pm wysłana przez coolandtrendy »

ASSIM

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-03-2007
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1295 dnia: Września 30, 2007, 19:37:09 pm »
a ja lubie czytać posty irasa, niemal tak samo krowy polnej na stronie głównej  :lol: najpierw wypowiada się o rzeczach na temat których nie ma pojęcia (np, małe może ma bo screeny oglądał), a potem zgrywa ofiare losu że nikt go nie lubi  :lol:

mateo

  • Gość
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1296 dnia: Września 30, 2007, 19:56:57 pm »
Widać Bill zapomniał przekupić "swoich"  :lol: [/ironia]
:lol: [/ironia]




coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1297 dnia: Września 30, 2007, 19:59:41 pm »
minusi w gameplay? to co zauwazyl tez juz moj kolega np plansza ghost town. trzeba rozwalic jakies mega dzialo.
stajesz pod nim i pykasz karabinkiem... (zieeeeeeeeew....)
skarabeusz. pyk. myk pstryk po sprawie.

plusy to giwerki. co kazdy fan halo zna. a z grafiki niemasowity HDR. o tak! mega wypasiony.
efekty cienia super. fajne teksturki w ostatniej planszy na statku... (tu nie powiem co i jak zeby nie spoilowac)
jakosc tekstur ogolnie rewelacja. nawet przy podejscu do sciany i po wlanczeniu snajperki sa ostre jak zyleta.
ale co z tego skoro po oddaleniu kilku krokow, szczegoly tekstur gina pod przykrywka pixli :(

Konsolite

  • Gość
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1298 dnia: Września 30, 2007, 20:05:45 pm »
pracuje w reklamie, zajmujemy sie takze PR i wiem jak mozna z kupy zrobic hit.
halo3 to nie jest zla gra.wrecz przeciwnie. ale meczy mnie ten masowy onanizm nad gra!
w ktory to i ja wpadlem taszczac do domu legendary edition.

co do grafiki to mozna ja docenic w trybie theatre. wtedy mozna wszystko dokjladnie obejrzec.przyjrzec sie. natomiast w zwyklej grze jest to niestety niedostrzegalne.a takie elementy z drobnym pixlem jak np siatki z pewnej odleglosni nie sa widoczne:( jak pokazalem w pracy filmik z h3, chlopaki mysleli ze to h2 :(

moje wszystkie spostrzezenia i uwagi skierowane sa do opcji single. jeszce nie wlaczalaem halo,halo w multi.
najpierw gearsy w co-op pozniej bioshock. szczegolnie ten ostatni. zabil mnie swoim klimatem... gra naprawde zaslugujaca na 10...

ps w jednym musze sie nei zgodzic z irasem.powinien w ta gre zagrac. najlepiej wypowiadac sie o czyms majac swoje wyrobione zdanie grajac. ja czekiwalem wiecej.i mnie gra zawiodla.albo poprostu nie trafila w moje gusta. lubie historie zrobione z glebia, rozmachem i potrafiace mnie wciagnac.
ale o gustach sie nie dysktuje:)

heh, widzę że jest nieco "przytomnych" na tym forum :P
zgadzam się z tym co napisałeś

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1299 dnia: Września 30, 2007, 20:24:25 pm »
Grafa w H3 na 7 ...dobre!  :lol:

Iras , zagraj w Halo 3 , to że grałeś w H i H2 o niczym nie świadczy , H3 po prostu KOSI!!! I trzeba zagrać , zmienisz zdanie...

BTW Teksty "marinsów" roxują :)
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2007, 20:41:24 pm wysłana przez Soul »

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1300 dnia: Września 30, 2007, 21:39:56 pm »
Soul - szanuje twoje zdanie, bo z innego forum wiem, ze jestes halo freakiem i wiesz o tej grze znacznie wiecej niz ja, ale jednak takie sa moje odczucia po mojej wczoraszej sesji [ zakonczonej o 7 rano, bo jednak gra ma to cos, co powoduje ze mowie 'jeszcze jeden mecz' ].
Startowa bron zapewne wiele zmienia - jesli tylko moge, to szukam od razu [ a wlasciwie ide, bo map jest tak malo ze juz wiekszosc rozkladu broni znam [ a moze mam pecha w losowaniu?]] tego Battle Riflea - bo ta startowa bron ssie: za maly magazynek, starcza praktycznie tylko na jednego fraga i reload. Ale nie zmienia to faktu, ze auto aim jest za duzy i za latwo kogos zabic :roll: Grales kiedys w PDZ? To nazywam skillowym multi.
Snajperka malo sie bawilem, ale i tak juz wiem, ze gra za duzo wybacza i hsy ida za latwo. Zobacz, wczoraj gralem Shotty Snipers [najlepszy tryb, bo ma dwie moje ulubione bronie na startowce], koles zeskoczyl z jakiegos budynku, ja sie troche przymierzylem i wpadl mi hs :roll: i teraz, ile w tym bylo faktycznie mojego skilla a ile gra mi pomogla? jak zobaczylem na filmiku, wcale nie trafilem w glowe, bardziej w kark, ale i tak mi zaliczylo hs, wszak to 'skillowe' i efektowne halo

screenshot z tego strzalu. w normalnej strzelance moze by fraga zaliczylo, ale hsa ni chu... jestem pewny ze wiekszy % hsow z halo to zadne hsy, tylko zwyczajne strzaly na lewo od glowy, z drobna pomoca konsoli :lol: to temat troche na pad vs myszka, ale przesadzili troche z tym auto aimem
no i te pojazdy, ja mam uraz do nich, w zadnej grze ich nie moge strawic. tak samo jak lamerskie bronie typu ten lame mlot. goscia z pojazdu nie tak trudno zdjac, jak sie ma battle riflea, a pare razy udalo mi sie go nawet z kolby zabic jak go namierzylem [tzn gra namierzyla] postrzelalem w niego troche i B
btw co do tych innych sposobow na fragowanie to owszem, ale wkurza mnie jednak troche, ze wiekszosc wyglada tak jak opisalem. nawet od granatow sie tak czesto nie ginie :shock:
och i gram wmulti od wczoraj - gre mam od premiery, ale dopiero od wczoraj net :roll: wiec teoretycznie powinienem byc gorszy od innych, a tak wiekszosc meczy koncze na drugiej pozycji
soul, chetnie z toba zagram kiedys, ale custom to player match? wole ranked :???:

nakimushi

  • Gość
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1301 dnia: Września 30, 2007, 21:47:42 pm »
cool a moze grasz na componnecie i dlatego masz takie piksele :P

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1302 dnia: Września 30, 2007, 21:55:14 pm »
Może Iras ma misję? Jak większość idzie w prawo to on w lewo, bo tak. Niedobry marketing a ty, a ty! Fakt to ludzie od PR-u mi wpajają codziennie po godzince jak zajebiście się gra w halo3. Sugerujesz, że gdyby nie marketing ta gra nie sprzedała by się dobrze? Śmieszne.

Na pewno sprzedałaby się gorzej.

Ale na braki nabywców by nie narzekali. Moim zdaniem nie jest to gra na 10 jak np. Bioshock, ale jak trendy guy napisał, o gustach się nie dyskutuje. I gra miażdży tylko tych co kochają takie gry.  Nie zmieni tego nawet 640p... ani nawet milionowy post Irasa. Więc to zależy od gustów.
ps. Tylko nie mów, że pracujesz w PR2 bo padnę.  :lol:


coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1303 dnia: Września 30, 2007, 21:56:40 pm »
czasami nie wiem czy mam sie smiac czy plakac jak czytam niektore posty...

rozumiem ze to byl joke? :)

nie tylko ja widze pixle.


i to nie wina kabli, tv czy ch... wie czego. wlacz gow albo chociazby bioshocka i tego nie ma.

mozna?
pewnie ze mozna.
o ile szef nie cisnie z terminem...
i pozniej tlumacza ze nizsza rozdzielczosc, ze brak AA
bo chceli miec wiecej mocy na HDR i gra ma chodzic plynnie.
i to ma byc wyciskanie sokow z konsoli? haha

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 124
  • Reputacja: 6
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1304 dnia: Września 30, 2007, 22:18:21 pm »
Rada jest jedna - kijowe HALO3? Nie graj! Proste :)
(post jest pod postem C&T - nie do Ciebie oczywiscie, ogolnie pisze)  :D

Tylko potem nie płacz jak jednak zacznę komentować MGS4...  :cool:

I pamietaj o jednej zasadzie - nie graj w MGS4 gdy bedziesz go komentowal, niech bedzie sprawiedliwie :D
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2007, 22:21:57 pm wysłana przez siudym »

Gość Anonimowy

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 2 626
  • Reputacja: 0
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1305 dnia: Września 30, 2007, 22:40:51 pm »
czasami nie wiem czy mam sie smiac czy plakac jak czytam niektore posty...

rozumiem ze to byl joke? :)

nie tylko ja widze pixle.


i to nie wina kabli, tv czy ch... wie czego. wlacz gow albo chociazby bioshocka i tego nie ma.

mozna?
pewnie ze mozna.
o ile szef nie cisnie z terminem...
i pozniej tlumacza ze nizsza rozdzielczosc, ze brak AA
bo chceli miec wiecej mocy na HDR i gra ma chodzic plynnie.
i to ma byc wyciskanie sokow z konsoli? haha

Dobrze że mucha nie siadła podczas tego makro (?) zdjęcia  :lol: - można by się było nieźle przestraszyć.
A teraz żeby ten screenshot nie był wyrwany z kontekstu - jest to zbliżenie krawędzi snajperki z tego obrazka


----------------

Pograłem już trochę w Halo 3  8)

Jestem na 5 misji Floodgate.
Gra jest świetna. Grywalność super. Jak ktoś grał w poprzednie rewolucji tu nie zazna (sorry Iras - Bungie nie postawiło gry na głowie :) ) ale żaden fan nie będzie zawiedziony - wszystko stoi na wysokim poziomie.
Trochę mi brak Elitów z jedynki - Bruty nie są aż tak fajne  :-D inaczej się zachowują - szkoda że nie pokusili się o jakąś potyczkę z oddziałem nienawróconych Elitów sprzymierzonych z Brutami  :-(
Flood jest znowu jakiś "inny" - melee jest skuteczne jak nigdy.

Co do grafiki - momentami świetna - HDR i światło+cienie, w większości wypadków bardzo dobra, czasami tylko (głównie wnętrza) są "tylko" dobre.
Czasami bitmapowa trawka potrafi popsuć widoczek albo tekstury które jeżeli są dalej lubią się zlewać w jedną plamę.

Pikseloza (ząbki) jest (głównie na barierkach i kratkach w podłodze) , niezbyt nachalna ale jednak , tutaj sporo zależy od HDTV - miałem nieprzyjemność (jak już pisałem wcześniej) zobaczyć tę i inne gry na oficjalnych standach - TV od Samsunga 24" albo mniej podłączone przez komponent - niby 720p ale wygląda to jak sieczka - straszny syf ten TV (w ustawieniach pewnie jest "wyostrzanie" i inne cuda na max  :x ).
Jak gdzieś na pokazach to zobaczycie - nie wyrabiajcie sobie na tej podstawie opini.
Dobry TV, dobrze ustawiony, , VGA może - zupełnie inna gra.
(gdzieś tu był jakiś cytat wroga w tym temacie - o tym jak słabo to wyglądało na właśnie takich oficjalnych Samsungowskich syfnych małych HDTV'kach - potwierdzam)

PS. Kapitan Żbik tym postem jest mój :lol:
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2007, 22:44:25 pm wysłana przez Gość Anonimowy »
"Na forum nie ma żadnych ludzi, tylko porno boty z podciągniętym AI."
(by tarniak, all rights and lefts reserved)
---
Lies. Deceit. Cake.
---

13 Porównanie Gier (X360 vs PS3)
http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=2178.msg349879#msg349879

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1306 dnia: Września 30, 2007, 22:54:54 pm »
czasami nie wiem czy mam sie smiac czy plakac jak czytam niektore posty...

rozumiem ze to byl joke? :)

To nie był joke. Nakimushi na prawdę uważa, że zmiana kabla component na VGA niweluje ząbki, pikselozę, a grafa w ogóle jest wtedy tip-top bez porównania  :lol:

Gość Anonimowy

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 2 626
  • Reputacja: 0
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1307 dnia: Września 30, 2007, 23:22:56 pm »
Cóż...
Użycie kabla VGA i ustawienie 1360x786 eliminuje problem syfiastych scalerów w większości LCD'ków z matrycami 1366x768, tudzież plazm spotykanych w większości modeli z niskiej,średniej a nawet wyższej półki.
Wejścia VGA mają przeważnie też lepsze parametry niż komponent. Inne jest także kodowanie kolorów.
Shadowrun
http://images.eurogamer.net/assets/articles//a/7/8/0/1/1/Shadowrun_Comparison_1.jpg.jpg
RR6
http://images.eurogamer.net/assets/articles//a/7/8/0/0/9/Ridge_Comparison_2.jpg.jpg

Jak masz dobry TV to różnica będzie niewielka - jak nie to  :-x - to nakamushi dawał zdjęcia - niezły zonk...

---------
Wracając do Halo 3.
Apropo "skakania" tak promowanego przez Pako - połowa gry i miałem tylko jedno zwolnienie jak się Cortana przed bitwą ze Scarabem doczytywała...
Żadnego szarpania - wszystko płynniutko nawet podaczas dużej zadymy.

Jeszcze jedna rzecz - Halo 3 chodzi tylko w 30 klatkach ale ma za to motion blur ( zalety motion blur'a wałkowałem już w topicu z PGR4 http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=7107.msg203678#msg203678 i poprzednia/następna podstrona).
Jak ktoś ma TV ze stop-klatką może to sobie sam sprawdzić.
"Na forum nie ma żadnych ludzi, tylko porno boty z podciągniętym AI."
(by tarniak, all rights and lefts reserved)
---
Lies. Deceit. Cake.
---

13 Porównanie Gier (X360 vs PS3)
http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=2178.msg349879#msg349879

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1308 dnia: Września 30, 2007, 23:42:05 pm »
mam do konsoli oba kable i component i vga. oba oryginalne MS. akurat "technicznie" jestem solidnie doposazony. gra ma braki. ktore sa zapchane sieczka marketingowa robiona graczom przez zdolnych PRowcow.znany o powszechnie stosowany proceder.(patrz PiS). powtarzam gra nie jest zla. ale skoro mialo byc min 720p to czemu nie ma?
czemu nie ma AA? skoro juz zaczynaja ciac grafike w grach to co bedzie dalej? bede mial zmore PCtowcow czyli zakladke w opcjach o redukcji detali? a moze najlepiej podlaczyc 2 x360 SLI? hah

halo3 mozna porownac do bigmaca. gowno a i tak miliony sie napychaja glownie amerykanow. sory biore srednio wysmazony stek z daniela podany na sakiewce z runa lesnego i zurawiny...

co do tv w marketach to swieta prawda. nei wiem skad oni biora tych idiotow do obslugi. kiedys zapytalem co lepsze lcd czy plazma. uslyszalem:
- a to jest roznica?
odwrocilem sie na piecie i wyszedlem...
gre najlepiej sprawdzic i suebie lub u kumpla. pograc. moim zdaniem zasluguje na ocene 7.5/10. jesli jest sie halo maniakiem. lub chociaz polubilo poprzednie czesci. to nawet nie ma dyskusji nalezy dodat 1 lub nawet 2 pkt do oceny.
tak jak z kobieta. moze nie jest idealna. moze nie zawsze ma rowne zabki i jest wygladzona tam gdzie powinna. liczy sie to ze sie ja kocha i ... grywalnosc haha :D

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1309 dnia: Września 30, 2007, 23:50:52 pm »
Ja miałem zwolnienia 2 razy w ciągu gry (kończę szóstą misję). Na szczęście żadne nie wydarzyło się w czasie walki. Oznaczam spoilerem, bo zdradzają fabułę/lokacje:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Pierwsze 3 misje kampanii takie se szczerze mówiąc, ale dalej już lepiej. Za to multiplayer rewelacyjny. :-D

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1310 dnia: Września 30, 2007, 23:51:07 pm »
Soul - szanuje twoje zdanie, bo z innego forum wiem, ze jestes halo freakiem i wiesz o tej grze znacznie wiecej niz ja, ale jednak takie sa moje odczucia po mojej wczoraszej sesji [ zakonczonej o 7 rano, bo jednak gra ma to cos, co powoduje ze mowie 'jeszcze jeden mecz' ].
Startowa bron zapewne wiele zmienia - jesli tylko moge, to szukam od razu [ a wlasciwie ide, bo map jest tak malo ze juz wiekszosc rozkladu broni znam [ a moze mam pecha w losowaniu?]] tego Battle Riflea - bo ta startowa bron ssie: za maly magazynek, starcza praktycznie tylko na jednego fraga i reload. Ale nie zmienia to faktu, ze auto aim jest za duzy i za latwo kogos zabic :roll: Grales kiedys w PDZ? To nazywam skillowym multi.
Snajperka malo sie bawilem, ale i tak juz wiem, ze gra za duzo wybacza i hsy ida za latwo. Zobacz, wczoraj gralem Shotty Snipers [najlepszy tryb, bo ma dwie moje ulubione bronie na startowce], koles zeskoczyl z jakiegos budynku, ja sie troche przymierzylem i wpadl mi hs :roll: i teraz, ile w tym bylo faktycznie mojego skilla a ile gra mi pomogla? jak zobaczylem na filmiku, wcale nie trafilem w glowe, bardziej w kark, ale i tak mi zaliczylo hs, wszak to 'skillowe' i efektowne halo

screenshot z tego strzalu. w normalnej strzelance moze by fraga zaliczylo, ale hsa ni chu... jestem pewny ze wiekszy % hsow z halo to zadne hsy, tylko zwyczajne strzaly na lewo od glowy, z drobna pomoca konsoli :lol: to temat troche na pad vs myszka, ale przesadzili troche z tym auto aimem
no i te pojazdy, ja mam uraz do nich, w zadnej grze ich nie moge strawic. tak samo jak lamerskie bronie typu ten lame mlot. goscia z pojazdu nie tak trudno zdjac, jak sie ma battle riflea, a pare razy udalo mi sie go nawet z kolby zabic jak go namierzylem [tzn gra namierzyla] postrzelalem w niego troche i B
btw co do tych innych sposobow na fragowanie to owszem, ale wkurza mnie jednak troche, ze wiekszosc wyglada tak jak opisalem. nawet od granatow sie tak czesto nie ginie :shock:
och i gram wmulti od wczoraj - gre mam od premiery, ale dopiero od wczoraj net :roll: wiec teoretycznie powinienem byc gorszy od innych, a tak wiekszosc meczy koncze na drugiej pozycji
soul, chetnie z toba zagram kiedys, ale custom to player match? wole ranked :???:

Super ciesze się a ja szanuję Twoje , po prostu chcę Ci otworzyć oczy na nie które rzeczy. Gra Cię w ciąga to jest już coś ,co do BR to widzisz ,jak umiesz strzelać samymi 4kami to zabijesz nawet dwóch ,do rzucamy do tego ładnie rzucone granaty i masz nawet Overkill'a taka akcja = skill ;) . BR to podstawa , od czasów H2 jest broń która sprawdza się najlepiej, bliski - średni -daleki dystans , wszędzie sobie radzi ,wiesz co to MLG ?! Profesjonalna Liga która ustala zasady do Halo , zawsze oni się tym zajmują dzięki nim gra nabiera rumieńców , potrafią  ją idealnie z balansować . Bungie nigdy nie umiało się tym zająć , przez co w H2 zawsze rodziłeś się z SMG , były duale itp shity  :lol: Tu mamy AR  :lol: Tak grałem w PDZ , jest ciężej niż w Halo , bez wątpienia , tyle że przez to że gra jest trudna , zobacz ile osób w nią  gra ? Mało bardzo mało ,Halo nigdy nie było trudne , zawsze w jakimś stopniu robili trochę pod publikę , tak żeby więcej osób w to grało i udało im się  :cool: Choć jak wiadomo H1 było max skillowe , dwójka była już bardziej noobfrendli , polecam w H2 zagrać i tam zobaczyć jaki był auto aim  :shock: H3 poszło w dobrą stronę ze wszystkiego strzela się inaczej , trudniej co cieszy  8) Nie wiem ja , tam dziś jako  TOD ( narzędzi zbrodni )  miałem frag granate  8) wszystko się da tylko trzeba wiedzieć jak ! Co do tego ,to skąd wiesz czy osoby z którymi  grasz też nie mają tej gry tak jak Ty pierwszy dzień? to po pierwsze , a po drugi noob jak się urodził noobem tak noobem umrze nie ważne ile w to będzie grał  :P będzie noobem:P Rankingi ssają kule .

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1311 dnia: Października 01, 2007, 00:36:47 am »
Szczerze martwi mnie brak możliwości wyboru trybu gry i oczekiwanie aż Live wylosuje coś fajnego...
Niech mnie ktoś jakoś pocieszy, bo trochę zwątpiłem w MP Halo 3.  :D

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1312 dnia: Października 01, 2007, 08:18:20 am »
Nie wiem ja , tam dziś jako  TOD ( narzędzi zbrodni )  miałem frag granate  8)
Ja na sandtrapie ubiłem kolesia dwoma frag granatami z 30-40m . Prawda, że jakby patrzył w moją stronę, to by ich uniknął, ale nie patrzył :P Granaty na duże odległości są chyba bardziej skillowe niżw Halo 1, bo tam - jeśli dobrze pamiętam - wystarczyło wskazać cel i konsola sama liczyła potrzebną siłę i parabolę. A tutaj trzeba wycelować sporo nad celem na duże odległości.

A i tak najlepsze jest samonamierzanie się granatów w Brothers in Arms. :-D

blancio - obadaj custom games.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1313 dnia: Października 01, 2007, 08:26:33 am »
Właśnie problem w tym, że Halo 3 jeszcze nie mam, to co wyczytałem o mp powstrzymało mnie od zakupu tej gry przy premierze.
Z tego co się dowiedziałem w dowolnym trybie i na dowolnej mapie można grać tylko tworząc grę dla znajomych. Wydaje mi się to trochę lipne, niech mnie ktoś przytuli. :sad:*

*czyt. napisze, że nie jest to aż tak denerwujące.

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1314 dnia: Października 01, 2007, 08:39:34 am »
Nie jest tak denerwujące, bo ekipę łatwo znaleźć - nawet jak się nie ma tylu znajomych, to wystrarczy zaprosić kilka osób z zakładki 'played' itp.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1315 dnia: Października 01, 2007, 09:22:33 am »
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=36916
Czyli M$ kłamie umieszczając na okładce informacje z trybem 720p. Widać X360 okazał sie za słaby (lub ludzie z Bungie) aby pociągnąć (nie najlepszą) grafikę w 720p.

tylko proszę nie bić

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1316 dnia: Października 01, 2007, 09:26:18 am »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

mateo

  • Gość
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1317 dnia: Października 01, 2007, 10:03:11 am »
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=36916
Czyli M$ kłamie umieszczając na okładce informacje z trybem 720p. Widać X360 okazał sie za słaby (lub ludzie z Bungie) aby pociągnąć (nie najlepszą) grafikę w 720p.

tylko proszę nie bić


Napisałeś to po stokroć gorzej niż Iras.
Już nie żyjesz.
Ja bym odrazu poprosił o bana. :roll:

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1318 dnia: Października 01, 2007, 10:04:49 am »
Na powaznie od wczoraj zaczołem przygode z Halo3 w singlu jak i w multi ogólnmie gierka mi sie bardzo podoba coperacja w kampanij to zajebista sprawa mutli wiadomo tony zabawy z kolegami zadko są lagi z tego co widziałem tytlko grafika mogła by bć fajniejsza jak dla mnie 8, Buther oceniając grafe na 9 zrobił z siebie posmiewisko gra chodzi 30 klatkach ma biedne wygładzanie i ogólnie nie zachwyca niczym specjalny jezeli chodzi o wyglad a teraz jeszcze słysze ze nia ma pełnego 720p ludzie litości ktoś powinien w PSXEXTREME strzelić sobie w glowe,to tyle ide grać dalej

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Halo 3
« Odpowiedź #1319 dnia: Października 01, 2007, 11:30:28 am »
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=36916
Czyli M$ kłamie umieszczając na okładce informacje z trybem 720p. Widać X360 okazał sie za słaby (lub ludzie z Bungie) aby pociągnąć (nie najlepszą) grafikę w 720p.

tylko proszę nie bić

W sumie dobrze to ująłeś. W tym przypadku może niech Microsoft na każdej grze pisze "1080p" - po co się rozdrabniać, skoro w tym i w tym przypadku jest upscalling?  :???: