Autor Wątek: Resident Evil 5  (Przeczytany 193234 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tango

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #280 dnia: Maja 31, 2008, 09:45:08 am »
oj będzie się działo  :shock:

jak dojdzie coop online to zejde na zawal  :-D
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2008, 09:46:59 am wysłana przez Tango »

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #281 dnia: Maja 31, 2008, 10:26:07 am »
Kurcze nigdy nie grałem w żadnego RE ale po zobczeniu trailera  :shock: dla mnie must have !!! dołączam sie do Coop

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #282 dnia: Maja 31, 2008, 10:31:37 am »
Wygląda zaj*biście :shock: :D

Właściwie to, to samo co czwórka (gościu z piłą, pewnie ten sam wirus, nawet niektóre lokacje i akcje wydają się podobne np ta z ciężarówką), tylko z lepszą grafą i w innych klimatach. No ale co z tego skoro dostaniemy jedną z najbardziej grywalnych gier 2009r :cool:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #283 dnia: Maja 31, 2008, 10:36:59 am »
Jak dla mnie must have!
Klimat i grafika zapowiadają się na bardzo wysokim poziomie i mechanika nie zmieniona jeszcze tylko niech dadzą fizyke next-genową i jestem w niebie 8).
Yeahh, me and hate that's an odd couple

nakimushi

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #284 dnia: Maja 31, 2008, 11:50:50 am »
kosmos  :D

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #285 dnia: Maja 31, 2008, 11:59:06 am »
Nic już nie zostało ze starego dobrego RE. Pewnie niedługo przeistoczy sie to w FPS'a. Szkoda, że wzorem RE4 Capcom nadal grywa na tych samych strunach (ziomek z worem na łbie + piła łańcuchowa).

Supersonic

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #286 dnia: Maja 31, 2008, 13:52:57 pm »
Cytuj
Właściwie to, to samo co czwórka
I tak ma być. W RE4 nastąpiły rewolucyjne zmiany które odświeżyły skostniałą serię więc póki koncepcja czwórki się nie przeje nie widzę powodów do wielkich zmian. Wystarczy to samo ale więcej :D

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #287 dnia: Maja 31, 2008, 14:57:13 pm »
Trailer rządzi! nakręcił mnie na 5 bardziej niż trailer PoP4 na PoP.
pozostaje czekać. A Chris to niezły madafaka. Nie znam niestety go z poprzednich części, ale wygląda mi na jakiegoś najemnika.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #288 dnia: Maja 31, 2008, 15:49:59 pm »
To zwykły pies  :) Trailer daje rade  8)

Grafoman

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-01-2007
  • Wiadomości: 81
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #289 dnia: Maja 31, 2008, 16:16:17 pm »
Hm, nowy trailer z najbardziej wyczekiwanej przeze mnie gry to z całą pewnością dobry powód, aby po latach nie tylko czytać, ale i coś znów na tym forum napisać...

A napiszę, ze jestem nowym trailerem dość...rozczarowany. Tzn. grafika i wykonanie oczywiście zachwyca, ale ten gameplay...heh. Wiedziałem, że 5ta część będzie właściwie kalką części 4tej, ale - na miły Bóg - nie sądziłem, że aż do tego stopnia. Znowu jakieś cuda wyskakujące z głów, znowu piła łańcuchowa (no, ten akurat element był zawsze dość miodny), znowu te same, ograne elementy... Przecież patrząc na to, ma się wrażenie oglądania część 4tej w innej scenerii, a chyba nie do końca o to chodzi. Cóż, w sumie jestem fanem serii, więc nawet pomimo mojego marudzenia i tak złoże na grę preorder i kupię dla niej konsole, ale...mimo wszystko wciąż mam nadzieję, ze trochę w tym gameplayu nowości dodadzą. A jeśli nawet nie dodadzą, to ze chociaż fabuła będzie na w miarę przyzwoitym poziomie, ostatecznie chyba wszyscy fani z zapartym tchem wyczekują finałowego pojedynku Chris vs. Wesker, no i motyw pojawienia się Sherry Birkin również jest intrygujący. No cóż, na tym etapie nie pozostaję nic innego jak tylko czekać, i po cichu liczyć na to, że RESIDENT EVIL 5  będzie jednak czymś choć odrobinę więcej niż tylko 4ką w nowym opakowaniu...
Your mysterious ice blue eyes...

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #290 dnia: Maja 31, 2008, 16:26:51 pm »
Ja juz 4 czescia bylem rozczarowany klimat poprzednich czesci gdzies sie ulotnil wiem ,ze duzo "dzieci" ciszylo sie tak dynamiczna rozgrywka i strzelaniem ze wszystkiego i do wszystkiego co kila minut :-?.Capcom zrobil z 4 cos takiego jak  z DC2 postawil na akcje.W poprzednich czesciach bylo duzo zagadek logicznych ,a w poprzdniej czesci byly sporadzyczne .Napewno zagram w nowego Residenta ,ale juz nie czekam z takim cisnieniem jak kiedys...
ps.Jak widze zombii na motorach to przypomina mi sie MoH i strzelajace psy z bazooki :mrgreen:

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #291 dnia: Maja 31, 2008, 16:37:20 pm »
Good man Blondyn! Mam identyczną opinię nt. RE4 i zapewne nadchodzący RE5 jej diametralnie nie zmieni. RE nie ma już tego specyficznego klimatu. Dla dzieciarni miłującej DMC oraz NG jest jak znalazł, ale dla fanów starych dobrych Residentów nie zawsze...

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #292 dnia: Maja 31, 2008, 16:47:37 pm »
Good man Blondyn! Mam identyczną opinię nt. RE4 i zapewne nadchodzący RE5 jej diametralnie nie zmieni. RE nie ma już tego specyficznego klimatu. Dla dzieciarni miłującej DMC oraz NG jest jak znalazł, ale dla fanów starych dobrych Residentów nie zawsze...
Czyli gra dla mnie, choć NG nie lubie :P.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #293 dnia: Maja 31, 2008, 18:13:38 pm »
Wyluzujcie trochę i nie nazywajcie dziecmi, ludzi którzy lubią gry z bardzo wartką akcją. Co do RE5 to hit nad hity, tylko boli troszkę kalkowanie 4.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #294 dnia: Maja 31, 2008, 18:18:09 pm »
Fak.. Brakuje uczucia zaszczucia. Rzeczywiście niedługo wyjdzie z tego FPS typu Serious Sam.. Mimo ładnej grafiki i radosnego strzelania do tłumu zarażonych wieśniakow (to już nawet nie zombie..) - to ta gra nie zasługuje na sygnowanie się marką Resident Evil :???: Quo vadis, Capcom?

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #295 dnia: Maja 31, 2008, 18:24:12 pm »
Wg mnie zaszczucie sie aż wylewa !

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #296 dnia: Maja 31, 2008, 18:51:40 pm »
Wg mnie zaszczucie sie aż wylewa !
W ktorym miejscu? Może ja to inaczej pojmuje ale nawet w RE3 (nie wspominając o RE2) czuć można było odcięcie od świata w Raccoon. A umiejscowienie gry w Afryce, i co lepsze - w dzień ( :shock: ), kłóci się dla mnie z konwencją gry. Choćby nie wiem jak dobry byłby gameplay (nawet lepszy od 4rki), to i tak ta seria dla mnie upadła fabularnie...
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2008, 18:53:24 pm wysłana przez blach0r »

nakimushi

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #297 dnia: Maja 31, 2008, 20:38:52 pm »
o boze przeciez poprzednie residenty byly nudne jak flaki z olejem  :lol:
4 czesc to najlepsza z serji chyba ze ktos lubil co chwile ogladac otwierajace sie drzwi z napisem loading  :grin:


Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #298 dnia: Maja 31, 2008, 21:08:13 pm »
i szukać medalionów, które owe "drzwi z napisem loading" otwierają...

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #299 dnia: Maja 31, 2008, 21:48:45 pm »
Tam się aż roi od zaszczucia. Klimacik obskurnej nękanej chorobami afrykańskiej wioski. Już to czuje. Niech dadzą jeszcze zachód słońca i noc. Palce lizać.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #300 dnia: Maja 31, 2008, 21:49:55 pm »
Poprzednie Residenty wyśmiewane były za archaiczność teraz Capcom zrobiło krok do przodu i postawiło na wartką akcję więc czego oczekujecie ? Tak źle i tak źle  :shock:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #301 dnia: Maja 31, 2008, 22:06:05 pm »
RE nie ma już tego specyficznego klimatu. Dla dzieciarni miłującej DMC oraz NG jest jak znalazł, ale dla fanów starych dobrych Residentów nie zawsze...

Dzieciarni powiadasz...
Znam RE od 11 lat (w chwili, gdy RE1 wyszedł na PC), przeszedłem każdą częśc (prócz Outbreak'ów i Survivor 2 -- ale tego ostatniego to ponoć nawet nie warto ruszać ;)), a i uważam, że daje mi to prawo do zaliczania się do "fanów starych dobrych Residentów". Mimo to jednak RE4 mi się podobał - nie jako RE, ale jako świetna gra akcji.
Stare RE niestety umarły (chyba, że Capcom wyda w końcu Outbreak File#3) i niestety trzeba się z tym pogodzić. Formuła starych RE się światu przejadła, RE4 zaś był uwazany za jedną z najlepszych gier poprzedniej generacji. Jak to ktoś na innym forum napisał, "Resident Evil is dead. Long live to Resident Evil!".
Nie mówiac już o tym, ze to nie kto inny, jak sam twórca RE (Mikami) wprowadził te zmiany; wcześniej były zaś 3 inne wersje RE4 (w tym jedna z zombiakami i jedna ze schizowymi scenami), a mimo to wybrali właśnie tą, która mamy obecnie.

Jeżeli o mnie cohdzi - jeżeli Capcomowi udałoby się zachować poważny klimat w RE5 (coś, czego w RE4 mi zabrakło przy coolowych tekstach Leona, wszechobecnym efekciarstwie, idiotycznych bad guy'ach i płytkiej fabule), zwiększyć poziom survivoru (czyli mniej amunicji, słabsze bronie, więcej przeciwników, i żadnego Merchanta) i w końcu dać porządną fabułę, to ja będe usatysfakcjonowany.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #302 dnia: Czerwca 01, 2008, 06:32:15 am »
Zgadzam się z Panem Zombiakiem. Gdyby "odarkadowić" formułę RE4, cóż był bym na 'TAK'.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 123
  • Reputacja: 6
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #303 dnia: Czerwca 01, 2008, 10:13:01 am »
Re5 wyglada swietnie, pewnie jescze lepiej bedzie wygladal jak wyjdzie finalnie;) Jednak ja wole stare residenty - Raccoon City i te sprawy (RE4 tak srednio podszedl) :/ Aj szkoda, piekne czasy byly:/

mateo

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #304 dnia: Czerwca 02, 2008, 14:35:19 pm »
Wszystko hula na silniku Dead Rising.. otoczenie aż razi w oczy, po za tym tektury są ostre jak żyleta!!
Oprawa jak dla mnie jest KAPITALNA, to będzie gorąca zima :)

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #305 dnia: Czerwca 02, 2008, 17:28:16 pm »
Też wole stare Residenty...Marzy mi się nawet taki Resident jaki był 1 , 2 i 3 i CV....Oczywiście wszystko podciągnięte pod dzisiejsze standardy(fizyka , grafika) no i brak loadingów przy przechodzeniu przez drzwi...Nawet widzę w głowie jakby to wyglądało 8)

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #306 dnia: Czerwca 02, 2008, 17:35:32 pm »
Mi by wystarczył RE2 i RE3 zrobione w stylu REmake... :> Ta gra nawet jak na obecne standardy jest piękna (wrażenie psuje tylko aliasing ;/).
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #307 dnia: Czerwca 02, 2008, 22:11:25 pm »
Ojjj tak! Gdyby durny Capcom nie przerzucił serii na GCN'a zapewne tak by było (i kto wie czy RE4 wyszedł by w takiej formie w jakiej wyszedł!).

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #308 dnia: Czerwca 02, 2008, 22:23:55 pm »
Eh, czy durny... REmake to wg mnie najlepszy klasyczny RE, jaki kiedykolwiek wyszedł; powrót do korzeni w świetnym stylu, ze śliczną grafiką, mrocznym klimatem (rezydencja skąpana w mroku, rozświetlana jedynie błyskawicami, wygląda cudownie) i dobrą fabułą. Nie mówiąc o tym, że był to prawdziwy survivor horror.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #309 dnia: Czerwca 02, 2008, 22:37:09 pm »
Oczywiście, dla mnie to wespół z RE2 najlepsze Residenty ever, aczkolwiek ich mikra sprzedaż (pomyśl jaka liczba RE Remake zeszła by, gdyby gra wyszła na PS2) zniechęciła Capcom do dalszego remake'owania. Aż strach pomyśleć co zrobili by z genialną "dwójką"...

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #310 dnia: Czerwca 03, 2008, 14:59:30 pm »
RE5 ukonczone jest w ok.60%. Przejscie gry ma zajmować ponad 20 h:
http://www.joystiq.com/2008/06/03/resident-evil-5-devs-60-percent-done-aim-for-more-than-20-hours/

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #311 dnia: Czerwca 03, 2008, 15:08:23 pm »
Poza tym, fabularnie gra ma nawiązywać do REC:V - chodzi o wirusa... GameSpot wsopmina o Progenitor Virus, który rzekomo miał się pojawić w REC:V; i teraz właśnie nie wiadomo, czy oni coś przekręcili (Alexia korzystała z Wirusa T, wzbogaconego o jakiegoś wirusa z ciał mrówek), czy też Capcom zmienia historię poprzednich RE (Wirus T powstał z własnie z Progenitor Virus; pierwotnie RE4 miała wyjaśnić całą sprawę z tym wirusem, ale potem zmieniono koncept gry i dostaliśmy pasożyty -_-).
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

mateo

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #312 dnia: Czerwca 03, 2008, 16:01:16 pm »
http://www.gameonly.pl/newsy/14183 Toż te screeny masakrują moje oczy O_o
3 screen--spocone przedramię.. tekstury niszczą! Wogóle wykonanie otoczenia strasznie robi!!
Panowie no i co, że przeniesli RE4 do Afryki..?! Kurdee ja chce już teraz sprawdzić 'to samo;P' w nowych warunkach..
Rozumie, że stare Residenty były świetne (sam cenie Remake'a jak nic innego).. ale kierwa pora wrócić do dzisiejszych czasów, czy tego chcecie, czy nie..

PS.Wartka akcja będzie na poziomie o ja cie nie pierd@le..





Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #313 dnia: Czerwca 03, 2008, 16:04:47 pm »
Kilka nowinek (zbiór z różnych stron):

- fabularnie gra ma nawiązywać do Code: Veronica i... Progenitor Virus (aka Mother Virus, wspomniany w CV i Zero).
- gościu z wielkim młotem, widoczny na pierwszym trailerze, jest wciąż w grze (osobiście isę bałem, że zastąpiono go typem z piłą mechaniczną); co więcej, tym młotem może ponoć rozwalać ściany.
- bronie można zmieniać w locie (we fragmencie, który został zaprezentowany na Captivate08, były to: pistolet, shotgun, maszynówka oraz granaty wybuchający i zapalający); GameTrailers wspomina jednak, że ten patent może nie pojawić się w ostatecznej wersji gry.
- sidestepów i strzelania w biegu nie będzie (i dobrze)
- zostanie zaprezentowana jeszcze jedna postać i (cytuje) "gracze będą zaskoczeni grafiką, jaka została użyta do jej wyrenderowania" oraz "będą się zastanawiać kim ona jest".
- w trailerze na E3 ujrzymy tą postać; również na E3 poznamy więcej szczegółów dotyczących nowej partnerki Chrisa.
- gra jest ukończona 60%; podobnie jak DMC4, powstaje na PC a następnie będzie konwertowana na konsole (czyli wersja na PC jest bardzo prawdopodobna :>)
- nie będzie uników (ciekawe o co tu chodzi; czyżby zrezygnowano z uników, które były widoczne na pierwszym trailerze?)
- w czasie przejścia przez jaskinię (było na trailerze) gracz musi korzystać z lampy naftowej, inaczej nie przejdzie.
- w RE5 nie będzie Las Plagas, jednakże to, co widzimy na trailerze, to jest pasożyt
- w grze będzie ponad 20 broni, a przejście jej zajmie ponad 20 godzin.
- w grze wciąż są zielone ziółka
- Takeuchi wspomniał, że Merchant jest popularny i ludzie go lubią, ale nie może powiedzieć, czy i tym razem będzie on w grze; mimo wszystko bronie będzie można upgrade'ować.
- QTE powrócą
- gra jest ukończona w 60% i zostanie wydana przed kwietniem 2009r.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

mateo

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #314 dnia: Czerwca 03, 2008, 16:20:45 pm »
-- gra jest ukończona 60%; podobnie jak DMC4, powstaje na PC a następnie będzie konwertowana na konsole (czyli wersja na PC jest bardzo prawdopodobna :>)
jestem pewien, że gra ukaże się na PC (co zresztą oznajmili chłopcy z CAPCOM.)

Panowie nadchodzi istny must-have!
Mam nadzieje, że wersja na PS3 będzie identyczna z tą na X-klocka 360.


Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #315 dnia: Czerwca 03, 2008, 16:26:39 pm »
Zapewne będzie. Skoro DMC4 się udał, to czemu nie RE5? W końcu to ten sam silnik
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

50 CENT

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-02-2006
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #316 dnia: Czerwca 05, 2008, 20:32:22 pm »
Wiedzialem , ze RE5 jest bardzo ladne ale , ze az tak  :shock: Obejrzalem ten nowy trailer w rozdzialce 1280x720 na tv HD READY i koparka mi padla . Warto zrobic pauze na poczatku pomiedzy ujeciami z ta jaskina zalana woada a domkami afrykanskimi na wodzie , widac niesamowite podziemne miasto  :grin: a na samym koncu trailera ( po napisach ) cos czarnego spada na ziemie ( jak waż ) wydaje mi sie , ze to jakis MEGA BOSS czeka w tych ciemnosciach i to jakas jego macka  8) Na gre czekam jak za GOW'em 2  :-D Pozdro
X360 + HDTV juz mam :D

NA GC 2006 BYŁO COOOOOOOOOL ! ! !
A NA GC 2007 BYŁO JESZCZE LEPIEJ ! ! ! :D

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #317 dnia: Czerwca 05, 2008, 20:49:16 pm »
Cytuj
a na samym koncu trailera ( po napisach ) cos czarnego spada na ziemie ( jak waż ) wydaje mi sie , ze to jakis MEGA BOSS czeka w tych ciemnosciach i to jakas jego macka
Na 99% będzie to po prostu pasożyt: taki sam (albo bardzo podobny) do tych z czwórki, oraz ten sam który w innej części filmiku pakują jednemu do ust.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #319 dnia: Czerwca 06, 2008, 14:02:58 pm »
omg
czekam na to !!!!