Ankieta

Czy Xbox 360 jest poważnym konkurentem dla PS3?

Tak, X360 jest jest poważnym konkurentem dla PS3 mogącym znieść lidera z tronu
54 (65.1%)
Nie, X360 nie jest poważnym konkurentem dla PS3 i w żaden sposób nie zagrozi SONY
29 (34.9%)

Głosów w sumie: 77

Głosowanie skończone: Lipca 23, 2005, 17:35:43 pm

Autor Wątek: Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?  (Przeczytany 22663 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« dnia: Lipca 21, 2005, 00:16:02 am »
Zdaje sobie sprawę, że PLAYSTATION to marka znana na całym świecie,potężna,rozpoznawalna.Wiem,że PSX sprzedał się w nakładzie ponad 100 milionów sztuk a PS2 niedługo jeszcze przebije ten wynik(narazie ponad 90 mln)i ustanowi nowy rekord.Wiem również,że na systemy SONY ukazały się doskonałe,szanowane i uwielbiane gry...mimo to jednak naprawde boje się o przyszłość PS3 jako fan dwóch poprzednich konsol SONY.Microsoft ze swoim XBOX'em 360 staje się olbrzymim konkurentem dla konsoli japońskiego giganta.Gry,cena,Xbox live,premiera w listopadzie to naprawde potężne argumenty dla graczy a które zaoferuje im Xbox 360.Póki co SONY broni się lepszymi możliwościami ale co z tego...PS2 (jak każdy wie)jest najsłabsze a jest pionierem na tym rynku.Na duchu podtrzymuje mnie "pewność siebie" pana KUTARAGIEGO, który twierdzi że Microsoft nie jest żadnym zagrożeniem dla SONY.Heh,to zbyt piękne aby było prawdziwe.Ja poprostu chciałbym aby było tak jak dawniej...poprostu za bardzo przyzwyczaiłem się do PLAYSTATION...
Co wy o tym sądzicie :?: Czy wg.was Xbox 360 okaże się teraz pionierem rynku konsol?

nochance

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-07-2005
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 21, 2005, 00:44:53 am »
Jako doswiadczony gracz, moge stwierdzic, ze nic oprocz Revolution nie zagrozi pozycji PLAYSTATION.
M$ mial swoja szanse, mogli zaserwowac ludzia cos nowego, natomiast zdecydowali sie na lekki upgrade (nie wyjezdzajcie mi z fanboystwem, tylko slepi tego nie widza).
Przypomina mi sie historia z MegaDrivem i pozniej DC.
SONY postawilo sobie wysoko poprzeczke na E3, a wg. tego co mozna wyczytac w sieci, chca oni , aby ich konsola byla lepsza od X360 pod kazdym wzgledem. Z tego co widzialem wczesniej uda im sie. M$ porwal sie z kapiszonami na spiacego lwa.
Nintendo wydaje sie miec plan, ja im ufam. Nie zmarnowali jeszcze swojej szansy i jedyne co musza teraz zrobic to ozywienie legendy.
Są 3 rodzaje ludzi na Ziemi, tacy którzy potrafią liczyć i tacy którzy nie potrafią.

bebbop1

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-03-2005
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 21, 2005, 02:27:37 am »
Sorry nochance, ale gorszych bzdur w zyciu nie slyszalem. Ze niby X360 nie ma szans? Jak narazie to MS robi najwiecej z posrod reszty ( Sony i Nintendo). Stwarzaja bardzo dobre warunki pracy dla developerow, co chwila   nowi developerzy przechodza na strone MS i dzieki temu prucz sequeli gier z X`a dostaniemy rowniez, swieze tytuly pelne ciekawych rozwiazan. O ile wydanie X`a wiazalo sie z zabawa, zbadaniem rynku, przekonaniem graczy do siebie, tak wraz z wydaniem X360 nastapi prawdziwe starcie. Rowniez MS mysli powaznie o Japonii, gdzie aktualnie robionych jest ponad 20 gier. Sony jedzie na renomie sprzed lat oraz na sprawdzonych tytulach, ale ile mozna? Tym bardziej, ze ludzie ktorzy byli tworcami serii dawno nie maja z nimi juz nic wspolnego(np. odejscie ojcow Final Fantasy od Square Enix, zalozenie wlasnej firmy i wspieranie X360).Ze niby X360 nie jest rewolucyjny jak PS3? A czy PS3 sie czyms pochwalilo? Pokazali pare renderow i nic wiecej, praktycznie zero gameplay`u.Co do Sony to raczej ono samo nie jest pewne siebie, gdyz Kutaragi czesto najezdza na MS i ich X360. Skoro Ken tak bardzo wierzy w swoj srzret to dlaczego co chwila najezdza na X360? REVO raczej nie zagrozi PS3, gdyz Nintendo wydaje za malo gier, a brak mozliwosci przerobki, zapewne w wiekszym lub mniejszym stopniu rowniez swoje robi. Napisalem RACZEJ, gdyz byc moze polityka wielkiego N sie zmieni wraz z wydaniem REVO, jednak jakos w to watpie. Nochance radzilbym poczytac co nieco, gdyz smiem watpic w to, iz jestes doswiadczonym graczem.

PS. Zeby nie bylo, ze jestem fanbojem. W chacie posiadam GC i PSP, a chetnie nabede konsole MS, gdyz dosyc mam kitow wciskanych przez Sony, ich wadliwych konsol oraz wkolko powtarzajacych sie sequeli. Co do N i ich REVO to czekam z niecierpliwoscia na nowego Metroida oraz Zelde, gdyz takiej magii nie posiadaja zadne inne gry.

nochance

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-07-2005
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 21, 2005, 03:05:49 am »
Ja moge powiedziec, ze patrze na cala sprawe obiektywnie. Na 100% kupie Revolution, aby wesprzec Nintendo, ktore jest moja ulubiona firma, natomiast nie mam zamiaru przez to ja wywyzszac.
Najwazniejszym faktem o ktorym zapominasz jest to, ze premiera PS3 jest za niemalze rok, a X360 startuje za jakies 4 miesiace. Czy pol roku temu widziales jakies trailery gier z X360? Nie klam.
Jak narazie, oprocz zunifikowanych pipeline'ow, M$ nie zapodal nic ciekawego do konsoli. Naped to DVD, obsluga HDTV 1080i, 4 pady - standard.
Ci ojcowie FF o ktorych piszesz, nie mieli kontaktu z FFVII, a jak powinienes wiedziec to ta czesc rozslawila serie.
Patrzac na sprawe z boku, nie wnikajac w zadne klotnie, ktore do niczego nie prowadza, moge stwierdzic, ze PS3 bedzie mocniejsze technicznie.
Nie wypisujcie mi teraz jakichs informacji, obejrzalem oficjalna specyfikacje, co trzeba bylo doczytalem, jednak wlasnie oficjalna specyfikacja jest IMO najwazniejsza. Tzw. pre-rendery z E3 nikt nie udowodnil tego, ze  to pre-rendery, mamy tylko zapewnienia SONY i developerow, ze to wszystko to rea-time, i zauwazylem, ze graficznie wyglada to lepiej od dem z X360.
Jesli bylbym zwyklym szarym ludzikiem chcacym kupic konsole, kupilbym PS3 bo:
1. Gry sa ladniejsze
2. Marka jest znana
3. Jest wiecej funkcji
4. Blueray fajnie brzmi
4. Sprzet bedzie mi starczal na dluzej

Jako gracz szukajacy najlepszych tytulow wybralbym PS3 bo najlepsze serie gier siedza wlasnie na tej konsoli.

Jako fanboy wybralbym Revolution i wybiore, bo Zelda obok RE, MGS i FF to najlepsza seria gier.

Argumentem, ktorego uzywal Player aka Wudi, z ktorym nie mozna sie niezgodzic jest liczba developerow wspierajacych PLAYSTATION. Niestety nikt nie ucieka od SONY aby tworzyc gry na Revolution, a Nintendo stracilo Factor 5, developera odpowiedzialnego za Rogue Squadron, w ktorego do dzis ostro pocinam. Pozostaje marzyc o kolejnej czesci na PS3. Rowniez Ninja Theory (tworcy komicznej gierki Ninja Chaos na XBox'a) przeszli na ciemna strone mocy, biorac sie za projekt Heavenly Sword, ktory wyglada calkiem smakowicie.

Doszlo to do czego nie chcialem, zaraz pewnie posypia sie tony bluzgow za to, ze stawiam PS3 nad X360, niestety ja patrze na sprawe realnie, a po tym co widzialem przez dlugie lata bawienia sie konsolami moglbym zajac sie profesja wrozki i przepowiedziec wam co sie stanie w ciagu najblizszych 3 lat na rynku konsolowym.
Są 3 rodzaje ludzi na Ziemi, tacy którzy potrafią liczyć i tacy którzy nie potrafią.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 21, 2005, 09:29:43 am »
ja tam nie za bardzo kocham firmy( qrde jakis nowy rodzaj zboczenia :wink:  :wink: ), i nie mam zamiaru kupowac konsoli aby pomagac jakiejs firmie, kupie taka konsole na ktora beda gry odpowiadajace moim wymagania, a najlepiej pasuje mi teraz X360, Revolution jak juz pisalem kiedys moze niestety przekombinowac z rewolucja i byc konsola dodatkiem, takim gadzetem wsrod next genow( oczywiscie to tylko moje zdanie i spekulacja), a prawda jest taka ze tylko Sony i MS beda walczyc o tron....juz teraz niektorzy wydawcy odwracaja sie od Nintendo, a sami fani nie zapewnia zwyciestwa tej firmie, wiec nochance doceniam twoje wlasne zdanie ale jest ono lekko nagiete ze wzgledu wlasnie ze jestes fanem Nintendo i nie patrzysz obiektywnie na sytuacje na rynku..

PS.i nie pisz prosze ze PS3 jest silniejsze od X360, przynajmniej narazie, jak sie wszystko wyjasni, czyli jak pokaza grywalne dema z PS3 to wtedy mozna pisac czy jest lepsze czy gorsze :wink:

Duch

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-04-2005
  • Wiadomości: 279
  • Reputacja: 0
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 21, 2005, 10:22:38 am »
Dziwne jest to,ze prawie wszyscy podają agrument brzmiący mniej więcej tak:"Sony sprzedało 100mln PSO i 90 mln PS2 dlatego PS3 tez bedzie sie sprzedawało najlepiej" ja posiadam PSO i PS2 i jestem pewnien,ze PS3 napewno nie kupie bo mam juz dośc non-stop jebiąc**o sie lasera mam juz dość tych samych gier tylko z innmy numerkiem,mam dość ściem i kombinowania Sony!!!Jak narazie konsolą,która za mna przemawia jest X360(o REVO nic nie wiadomo wiec sie nie wypowiadam).MS jak narazie robi najwięcej dla dobra graczy:pozyskuje nowych developerow,którzy tworza całkiem nowe serie,funduje nam potęzna konsole za niewielką cena(w porównaniu do PS3),organizuje imprezy,itd.

Moim zdaniem sony zaczyna sie troche gubic,a zbyt wielka pewnośc siebie Pana Kutaragiego może go zgubic!!!To tyle na ten temat :lol: i pamietajcie to tylko moie zdanie kazdy ma prawo do innego zdania na ten temat>

thirian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-02-2004
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 0
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 21, 2005, 10:45:30 am »
Podniecacie się jakby od tego zależało Wasze dalsze życie. Na pewno któraś ze stron przegra, poleje się krew  :twisted: , ale najpierw czeka nas ostra walka o klienta na której na pewno skorzystamy. Są wakacje, więc ruszcie zadek w polowaniu za płcią przeciwną, a nie tracicie czas na jałowe gadki (ja siedzę w pracy do 16, więc "odpadam" :evil: ).

aliusz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-03-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 21, 2005, 11:21:49 am »
Spoko Don_Pedro nie masz się co przejmować o dalsze losy marki Playstation. Niech sobie szczekają na forach rozmaici "śmieszni" goście, przepychając się często niedorzecznymi argumentami. Wystarczy zachwać spokój i poczekać na rozwój sytuacji. Na koniec wszystko i tak bedzie pewnie wyglądało jak wedle tych przewidywań:

http://www.computerandvideogames.com/news/news_story.php?id=122076
"Sprzedamy miliard konsol xbox360" J. Allard E3 2005

bebbop1

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-03-2005
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 21, 2005, 12:35:42 pm »
nochance sorry, ale takie zbdury pleciesz, ze rece mi opadaja. Po pokazie PS3 uwazasz, ze grafika w tych demach byla lepsza niz na X360? Przeciez samo Epic przyznalo, ze tylko ich pokaz UT 2007 oraz boks od EA bylo liczone w real-time`ie i prezentowalo gameplay. Reszta dem przedstawiala tylko wizje tworcow, w jaka strone chca ciagnac serie.Wizje oczywiscie byly tworzone na stacjach graficznych. Mozesz poczytac o tym np. na Gamespocie. Mowisz, ze PS3 bedzie mocniejsze od X360. Jestem ciekaw dlaczego tak uwazasz. Po paru cyferkach podanych przez Sony, ktore nie sa wiarygodne? Czy cyferki musza sie przelozyc na gry? Im wiecej cyferek tym lepsze gry? Wedlug mnie i wielu specjalistow, nie. Te wszystkie specyfikacje sa podawane dla takich szarych ludzi jak ty nochance, ktorzy nie maja zbytniego pojecia o sprzecie.Wielu ludzi siedzacych w branzy(developerzy) twierdza ze obie konsole to TA SAmA GENERACJA i wmawianie innym, ze PS3 jest mocniejsze od X360 jest po prostu smieszne. Nie zawsze wiecej, musi oznaczac lepiej. Rowniez, wiele zalezy do tego, czy latwo sie pisze gry pod dany sprzet. Sony wrzuca pelno gadzetow jak np. Blue-Rey, obsluga 1080p, SuperAudio, tylko pewnie i tak 2/3 z tych bajerow nikt nie bedzie uzywal, ale oczywiscie trzeba bedzie za to zaplacic. Chcialbym rowniez zwrocic uwage, ze to co teraz pokazano, nie musi byc ostateczna specyfikacja. Istnieje jakas szansa, ze w X360 pojawi sie HD-DVD. Wspomniales rowniez o standardzie HDTV 1080i. Skoro to taki standart to czemu REO nie bedzie tego obslugiwac? Na gamespocie pojawila sie notka, ze Nintendo nie bedzie wspierac HDTV. PS3 ma obslugiwac do 7 padow, jestem tylko ciekaw na co to komu, skoro na X360 mam system XBOX LIVE. Pozatym na co ci wiecej niz 4 pady? Bedziesz gral na telewizorze 20 calowym posiatkowanym na 7 mniejszych ekranikow, dla kazdego gracza? Odpowiadajac na twoje stwierdzenia.
1) Gry sa ladniejsze ( jak byly robione na stacjach graficznych to i sa ladniejsze. Niech pokaza cos w ruchu, prawdziwy gameplay)
2) Marka jest znana( co z tego ze znana? To musi zaraz swiadczyc o jej sukcesie w przyszlosci? Wielkie N tez jest znane i siedzi w tej branzy dluzej niz Sony, ale jakos nie zbiera wielkich kokosow ze sprzedazy stacjonarnych konsol)
3)Jest wiele funkcji( jest wiele, ale ile wykorzystasz w przyszlosci? Zapewne, bardzo malo, ale i tak za wszystkie przyjdzie ci zaplacic)
4) Blueray fajnie brzmi( brzmi fajnie, ale przyjdzie ci za niego zaplacic 100$)

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 21, 2005, 13:19:51 pm »
Mnie dziwi jedna sprawa... Pisanie o tym, że Sony pozyskało Ninja Theory (drugo- albo trzecioligowy developer) i Factor 5 (tu już lepie, zręcznościówki Star Wars najwyższej klasy to duży bodziec dla fanów), a jednoczesne niedostrzeganie poęznej liczby developerów, jaką zyskał Microsoft. Na początku czerwca MS stwierdził, że w produkcji jest 160 gier na Xboxa 360, a kolejne projekty pewnie startują w każdym kolejnym tygodniu.;) No i nie można zapominac, ze X360 też będzie miał wiele funkcji.

Czy Xbox 360 może zagrozić PS3? Wg mnie tak, ale czas i gusta ludzi wszystko pokażą i nie ma się co kłócić.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 124
  • Reputacja: 6
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 21, 2005, 13:52:05 pm »
jedno jest pewne: koniec znaczącej dominacji sony.
nawet jesli ps3 bedzie sie sprzedawac lepiej to nie bedzie to znaczna przewaga (tez odwrotnie moze byc oczywiscie).

pablosito

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-05-2005
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 21, 2005, 14:40:05 pm »
Cytat: "aliusz"
(..) Na koniec wszystko i tak bedzie pewnie wyglądało jak wedle tych przewidywań:

http://www.computerandvideogames.com/news/news_story.php?id=122076


aliusz zauwaz, ze przewidywania na tamtej stronie zakladaja spelnienie kilku warunkow:

"The PlayStation 3 will eventually pull ahead if Sony ensures that its online experience matches that of the Xbox 360, and that its Cell processor technology meets its full potential to transform gaming into a near-video quality experience."

Ja osobiscie najbardziej bym sie ucieszyl, gdyby te trzy platformy szly leb w leb. Dla graczy bylaby to najlepsza sytuacja - mysle, ze promocje takie jak jakies wyczepiste zestawy czy obnizki cen nie bylyby rzadkoscia.

nochance

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-07-2005
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 21, 2005, 16:21:49 pm »
bebbop, wnioskuje, ze swoja przygode z konsolami zaczales od XBox'a.
Ja siedze w tym troche dluzej i napisalem co pomysla o konsolach szarza ludzie.
Cyferki, cyferkami, jak wiemy nie musza sie przekladac na rzeczywistosc, ale pamietajmy, ze sa to oficjalne specyfikacje, i tutaj nie ma klopotu z wylonieniem zwyciezcy.
I jesli X360 przy swojej specyfikacji jest w stanie pociagnac Gears of Wars, to logicznie myslac, PS3 przy swojej moze pociagnac KillZone PS3.
Jak napisalem, podobna sytuacja miala miejsce juz wczesniej i bez pokazania czegos nowego nie ma szans na przewrot rynku.
W X360 widze kolejnego DC.
Prosilbym rowniez, o liste developerow, ktorzy uciekli z innej platformy do obozu M$.
Są 3 rodzaje ludzi na Ziemi, tacy którzy potrafią liczyć i tacy którzy nie potrafią.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 21, 2005, 16:40:29 pm »
Cytuj
Ci ojcowie FF o ktorych piszesz, nie mieli kontaktu z FFVII, a jak powinienes wiedziec to ta czesc rozslawila serie.


Sakaguchi czy Uematsu nie mieli nic wspolnego z FF7?!?! Dobry żart O_o
Fryty tyty dotknij pyty

bebbop1

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-03-2005
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 21, 2005, 16:45:55 pm »
nochance w konsolach siedze troszq dluzej niz od czasow X`a. Zapewne bedzie tyle lat co ty. Staram sie po prostu obiektywnie patrzec na to wszystko co dzieje sie wokol Next Gen`ow. Denerwuja mnie stwierdzenia typu X360 nie wnosi nic nowego lub ze jest jak kiedys DC. Narazie malo wiemy o konsolach Next Gen, by szerzej sie wypowiadac na ich temat. Nie rozumiem tez stwierdzenia, ze skoro X360 jest w stanie pociagnac Gears Of Wars to PS3 pociagnie Killzone 3. Co mam niby przez to rozumiec? Myslisz ze gry robione na dev kitach alfa czy beta odzwierciedlaja cala moc przyszlej konsoli MS? Jesli tak, to powodzenia. Co do jakosci jestem pewien, ze za 2-3 lata beda wychodzic takie pozycje na wszystkie konsole Next Gen. Dajmy czas developerom na zapoznanie sie ze sprzetem, bo X360 jest w stanie na 1000000% pociagnac jakosc zaprezentowana w Killzone 3.Co do oficjalnych informacji to bym uwazal. Przeciez, kazdy normalny czlowiek sledzacy poczynania firm dzialajacych w tej branzy wie, ze lubia one czesto podawac informacje nie zgodne z prawda, po to aby osmieszyc konkurencje lub wytknac jej bledy. Jak wiemy najlepsze jest w tym nasze kochane Sony, jak wciskalo kity przy premierze PS2, ze gry beda mialy taka grafe jak w wstawkach FMV. Mimo to, nadal wielu ludzi slepo im ufa i to mnie po prostu przeraza. Ze mozna byc az tak zaslepionym. Oczywiscie MS tez wciska kity w odpowiedzi na poczynania Sony, ale wydaje mi ze nie wciskaja AZ takich bajek.Dlatego najlepiej opierac sie na danych pochodzacych nie od samych firm, ale od niezaleznych ludzi lubujacych sie np. w testowaniu sprzetu.Wtedy podane informacje sa w miare wiarygodne.

nochance

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-07-2005
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 21, 2005, 16:48:32 pm »
I w tym momencie zdarles z siebie obiektywnosc.
Nie bede odpowiadal argumentami na twoj post, bo widze, ze twoja opinia jest pochylona w strone M$.
Są 3 rodzaje ludzi na Ziemi, tacy którzy potrafią liczyć i tacy którzy nie potrafią.

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 21, 2005, 17:26:36 pm »
Nochance nie za bardzo ciebie rozumiem obserwuję twoje posty od jakiegoś czasu i nie dają mi one spokoju np.:
Cytat: "nochance"
Chyba kupie sobie X360, lepszy od PS3, mocniejszy i ma fajniejesze gry. Na PS3 beda same sequele i z gorsza grafika. A najbardziej to czekam na Revolution.

A za 2 dni:
Cytat: "nochance"
Jako gracz szukajacy najlepszych tytulow wybralbym PS3 bo najlepsze serie gier siedza wlasnie na tej konsoli.
i to:
Cytat: "nochance"
Cyferki, cyferkami, jak wiemy nie musza sie przekladac na rzeczywistosc, ale pamietajmy, ze sa to oficjalne specyfikacje, i tutaj nie ma klopotu z wylonieniem zwyciezcy.
I jesli X360 przy swojej specyfikacji jest w stanie pociagnac Gears of Wars, to logicznie myslac, PS3 przy swojej moze pociagnac KillZone PS3..

I teraz wytłumacz mi po co chcesz kupić X360 skoro na PS3 będą najlepsze gry, najpierw twierdzisz, że X360 będzie miał lepszą grafikę a potem że Sony ma lepszą specyfikację i to oni będą mieć mocniejszy sprzęt.

Aha i jeszcze zastanawiam się nad jednym.
Nie jestem do końca przekonany iż jesteś nowym użytkownikiem tego forum. Najpierw pokazujesz wszystkim jak kochasz Nintendo i piszesz że nienawidzisz Sony, a zaraz potem wychwalasz PS3 ponad X360, który najpierw ci się podobał a teraz nie. I jeszcze jedno mam pewne podejrzenie jeżeli się mylę to bardzo przepraszam ale pojawiłeś się na forum w poniedziałek o 20,00 a Wudi dostał bana też w poniedziałek gdzieś po 16,00. Ilość twoich postów jest ogromna prawie jak Wudiego masz już ponad 20 dziennie, Wudi miał ostatnio koło 17.
Poza tym jeszcze to że uwielbiasz Nintendo, nienawidzisz Sony ale bronisz Sony jak lew i cytujesz Wudiego. Czyżby Wudi aka Player01 aka nochance. Czy inni też mają takie dziwne wrażenie???
Jeśli jestem w błędzie to przepraszam.

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 21, 2005, 17:44:04 pm »
nasz kochany player01 dostal bana?hehe..... no to by bylo niezle jak by mial kolejne wcielenie...... :lol:

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 21, 2005, 17:50:08 pm »
Mod nam prawdę powie. 8) Ale też mi coś brzydko pachnie to powoływanie się na argumenty Wudiego (i to jeszcze z gatunku tych głupszych) oraz przytakiwanie mu (jak w temacie o odpaleniu Forzy).

nochance

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-07-2005
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 21, 2005, 18:00:15 pm »
No tak, wiedzialem ze do tego dojdzie.
Musze was zawiezc, moje pierwsze posty mialy na celu uswiadomienie wam, ze pisanie takich rzeczy jest bez sensu, natomiast nikt mnie z tego powodu nie upomnial, co swiadczy o tym, ze wasze opinie sie z tym zgadzaja i sa pochylone w strone przeciwna do SONY. Sorry za takie badania, ale naprawde chcialem wam to w ten sposob uswiadomic, gdybym w tamtym poscie zamiast X360 umiescil PS3 zrobila by sie niezla zadyma.
Jesli w ktoryms momencie ktos ma racje, lub pomaga komus innemu, to dlaczego mam nie uzywac jego slow, lub ich nie potwierdzac?
Zapraszam na moja wioske, jesli ktos nie wierzy w moja tozsamosc, jednak nie przyjezdzajcie jesli macie mniej niz 18 lat, nie chce stac sie Michealem Jacksonem tego forum.
Są 3 rodzaje ludzi na Ziemi, tacy którzy potrafią liczyć i tacy którzy nie potrafią.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 21, 2005, 18:03:58 pm »
tak nie na temat...to wudi dostal bana czy jak :?:  :?:  :?: bo go nie widac ostatnio wcale....prosze o konkretna odpowiedz...

a nochance pisze troche jak kobieta w ciazy, co chwile zmienia zdanie :wink:  :wink:  :wink: , i napewno to nie wudi bo wudi nie lubi nintendo...

d4nt3

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-07-2005
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 21, 2005, 18:06:22 pm »
Na poczatku M$ bedzie zagrozzeniem do PS3 bo predzej wypusci swoja konsole ale w pozniejszym okresie zapewne sie to zmieni bo "moze" Sony wkoncu pokaze na co je stac i nie wcisnie kitu. Z specyfikacji podanych widac ze PS3 bedzie troche lepsze chociaz to zaobaczymy dopiero wtedy gdy beda juz grywalne wersje gier. A co do awaryjnosci konsol Sony to mam PSX i PS2 i jescze nigdy mi w nich nic nie padlo. Nawet znajomi ktorzy maja konsole od Sony nie narzekaja i nigdy niewymieniali lasera:)I niechodzi mi tutaj o popieranie danej konsoli bo fanboyem nie jestem lecz tylko  tak mysle:)

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 21, 2005, 18:06:49 pm »
Cytat: "Duch"
ja posiadam PSO i PS2 i jestem pewnien,ze PS3 napewno nie kupie bo mam juz dośc non-stop jebiąc**o sie lasera mam juz dość tych samych gier tylko z innmy numerkiem,mam dość ściem i kombinowania Sony!!!Jak narazie konsolą,która za mna przemawia jest X360

Bardzo zdziwiło mnie duchu twoje podejście do maszynek SONY.Po pierwsze narzekasz na laser.Znam wielu posiadaczy zarówno pierwszej jak i drógiej "plejstacji"(sam też je posiadam) i jakoś od nikogo nie słyszałem wielkich narzekań czy nienawiści do tych konsol z powodu ich "wadliwości".Heh...pewnie myślałeś,że na jednym sprzęcie będziesz mógł pograć jakieś 10 lat,nonstop żyłować go nowymi grami i jeszcze do tego pewnie go przerobisz.NONSENS!Jasne,dwuletnia konsola nie będzie działać tak jak nowa,świeżo zakupiona.To jest sprzęt elektroniczny i można powiedzieć, że się "zużywa" i co jakiś czas trzeba go wymienić.Konsola używana często(niezależnie jaka)o którą się dba trzyma średnio 3-5 lat.Zresztą, czy Xboxy mają wieczny laser :?:  :wink:
Druga sprawa to gry.Wszyscy wiemy co to "syndrom sequela".Ukazuje się wyśmienita gra,zdobywa olbrzymią popularność, gracze pragną jej jeszcze więcej i to dla nich powstają sequele!Ja jestem ich wielkim zwolennikiem bo w ten sposób mogę sobie dziś pograć w DMC3,MGS3,SH4 i masę innych lubianych gier.PS2 zwie się "sequelstation"tylko i wyłącznie dlatego, że ukazuje się na nią najwięcej gier to siłą rzeczy również najwięcej sequeli.Niezapomnij również, że w przygotowaniu na PS2 jest też masa gier z nowymi, świeżymi pomysłami(Okami,Genji,Shadow of the Colosuss,Radiata Stories...)więc chłopie NIE NARZEKAJ!.Wiedz tylko,że już na X360 zmierzają Fable 2,Halo 3,DoA4,PGR3...i co? tego już nie widzisz :?:A wiedz,że jeśli takie Gears of War odniesie sukces to w kilka lat później z pewnością ukaże się sequel :!:
To jest tak:
przed premierą PS2 i tuż po jej premierze gracze zacięcie grali sobie w DMC,Onimushę i masę innych gierek a teraz narzekają, że są same kontynuacje.Teraz spójrzcie prawdzie w oczy.Jak teraz kupicie X360 to za to w kilka lat po jego premierze znów zostaniecie "zalani"sequelami.To logiczne.
No i zostało jeszcze trzecie-ściemnianie SONY.Co do tego masz rację, SONY jest w tym mistrzem, ale czy inne firmy nie ściemniają :?:

Dobra,kilka spraw zostało sprostowanych.Z waszych opini wynika,że mimo wszystko X360 będzie silnym rywalem dla PS3.Fakt,tak jak napisał Nochance,SONY postawiło sobie wysoko poprzeczkę i stworzy "potwora"lepszego możliwościami od konkurencji(to nie ulega wątpliwości, późniejsza premiera,śmiałe zapowiedzi i opinie specjalistów)ale za to wyrąbie nam taką cenę, że nie będzie już wesoło :( zobaczymy...Co do wielkiego N to nie zgadzam się z tobą Nochance...nie jest ono żadnym konkurentem dla SONY i M$.Zawiodło graczy już kilka razy i teraz raczej już nie odzyska dawnej dominacji na poletku konsol stacjonarnych :!:

nochance

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-07-2005
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 21, 2005, 18:13:31 pm »
Ale musisz pamietac, ze Nintendo nieraz zaskoczylo graczy.
Czuje w kosciach (moze mi znowu dysk wyskoczyl :D), ze Wielkie N trzyma w zanadrzu cos rewolucyjnego, dzieki czemu przewrot nastapi szybko i bolesnie dla SONY. Natomiast na polu SONY - M$, mozna wypowiadac sie korzystajac z oficjalnych informacji i pokazow, narazie wygrywa SONY, nie wiem jak to jest z ta ukryta moca X360, nie zostala jeszcze pokazana.
Na pewno kupie X360, bo chce miec mozliwosc rzeczywistego porownania wszystkich konsol, prawdopodobnie kupie PS3, jednak to jest zalezne od ceny i na pewno kupie Revolution, bo bedzie to nowy krol na tym poletku.
Są 3 rodzaje ludzi na Ziemi, tacy którzy potrafią liczyć i tacy którzy nie potrafią.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 21, 2005, 18:21:00 pm »
nochance zmiennym jest......zaraz sie okaze ze na jego loginie pisze kilka osob bo to niemozliwe aby czlowiek zmienial zdanie co 5 min...raz kupuje X360, za chwile PS3 bo ma lepsza grafe, a teraz pisze ze napewno X360 i moze PS3....zdecyduj sie wreszcie :wink:  :wink:

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 21, 2005, 18:22:32 pm »
Bardzo was proszę abyście się nie kłócili.Jak chcecie na siebie najeżdżać to załóżcie sobie osobny temat na forum. Tam ustalajcie sobie tożsamości i wymieniajcie sobie osoby które dostały bany.Tutaj mamy inny temat i bardzo was proszę abyście się go trzymali!

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 21, 2005, 18:23:26 pm »
Cytuj
No tak, wiedzialem ze do tego dojdzie.

Jakbyś nie był Wudim, nigdy byś nie pomyślał, że ktoś cię z nim skojarzy. Tak więc wiedziałeś, że w końcu do zdemaskowania dojdzie. Ja nie wiem jak można byc na tyle bezczelnym, gdy gospodarze dwa razy wyrzucają kogoś, a ten się wpycha po raz trzeci.

Cytuj
Wiedz tylko,że już na X360 zmierzają Fable 2

Podaj linka, czarodzieju.

Prawdą jest, że sequele były i będą, ale nowe pozycje też będą się ukazywać na wszystkich konsolach (choć Nintendo zmierza do tego, aby tak nie było). Na X360 zmierzają 99Nights, GoW, Full Auto, Condemned, Prey, Kameo, Lost Odyssey, Blue Dragon i wiele innych świeżych pozycji, więc Sequelbox nam nie grozi mimo kolejnego Halo czy PGR.

nochance

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-07-2005
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 21, 2005, 18:26:14 pm »
Kupuje wszystkie 3 konsole w kolejnosci takiej w jakiej sie pojawiaja.
Moja opinia o nich nie ma wplywu na to czy je kupie, czy nie. Poniewaz tylko posiadajac konsole moge pisac o jej slabosciach lub zaletach.
Dopuki konsole sie nie pojawily, posluguje sie danymi ktore sa oficjalnie potwierdzone, nie korzystam ze slow Kutaragiego ani Moore'a czy tez Allard'a. Interesuja mnie tylko oficjalne dane zatwierdzone przez dana firme.
Jesli SONY mowi, ze KZ3 to realtime to im wierze, a czy pozniej ich za to pokocham czy znienawidze to juz inna sprawa. Gry na X360 chodzily wolno, bo byly odpalana na alpha devkitach o mocy rownej 30% prawdziwej konsoli - ok wierze w to.
Są 3 rodzaje ludzi na Ziemi, tacy którzy potrafią liczyć i tacy którzy nie potrafią.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 21, 2005, 18:50:01 pm »
Nochance to może krótka lekcja historii... :wink:
Nintendo to rzeczywiście marka którą się kocha, która potrafi zaskoczyć.Stworzyła ona pierwszą, prawdziwą konsolę(NES) i zdobyła olbrzymią popularność.Potem był SNES i pojawiła się konkurencja w postaci SEGI,3DO i później SONY.SNES odniósł olbrzymi sukces a Nintendo zdobyło wielu wyznawców na całym świecie tworząc na tę platformę wyśmienite gry.Na rynku mimo wszystko istniały również inne konsole z czego najbardziej wybijał się zawodnik o imieniu PLAYSTATION.No i Nintendo mogło bez najmniejszych problemów wyeliminować go z gry wraz z Nintendo 64 ale...zastosowało Cartridge przez co koszt gry był dla graczy zbyt duży!Samo Nintendo tworzyło na swą konsole gry(wspaniałe, fenomenalne, przepiękne)ale dla młodszych odbiorców. Podczas gdy na PSX'a pojawiał się MGS,RE,SH czy FF Nintendo serwowało graczom Zeldę,Mario i inne gry tego typu pozbawione krwi, przemocy itd...N64 zostało postrzegane jako konsola dla dzieci...I tak jest również z GCN które mimo takich gier jak RE i tak zostaje podobnie postrzegane.Zresztą nie o to tylko chodzi...Na GCN pisze mało grup developerskich,brak DVD,brak możliwości "przeróbki"co niestety okazuje się mocnym ciosem dla Nintendo...A jak będzie z REVO?Możliwościami zostanie w tyle,ilością gier również...ciekawe jaki plan ma Nintendo?Pewnie stworzą "rewolucję"którą zainteresuje się garstka graczy...wiem to przykre,szczególnie dla fanów wielkiego N.Od siebie dodam, że największym błędem w moim życiu jest to,że nie zakupiłem sobie N64.Na tą konsolę były piękne gry...I teraz obok PS2 z pewnością postawiłbym GCN aniżeli Xbox'a.GCN dla tych kilku wspaniałych gier...
Największym moim marzeniem jest to,żeby N zaczęło pisać gry na PLAYSTATION.Wtedy jej dokonania doceniłaby większa liczba graczy i przeżyła wraz z nimi wyśmienitą przygodę...a tak to żeby pograć sobie teraz w Zeldę trza se sprzęt Ninny kupować :cry:

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 21, 2005, 18:57:29 pm »
Xellos jakbyś czytał PSX EXTREME to byś wiedział, że Fable 2 powstaje na X360...Polecam tą lekture, jest świetna :!:
Pozatym skoro sequelbox nam nie grozi to czy grozi nam sequelstation?Na PS3 również ukaże sie mnóstwo nowych gier(Alan WAKE,I-8,Warhawk,Killing Day,Heavenly Sword,Eyedentivy...)Pożyjemy, zobaczymy...

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 21, 2005, 18:58:04 pm »
To jeszcze napisz, skąd wiesz o Fable 2. :roll:

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 21, 2005, 19:06:20 pm »
Wejdź sobie na www.gamerankings.com . jak wyświetli ci stronę to w okienko z wyszukiwaniem wpisz FABLE i każ szukać!Wyświetli ci wszystkie gry z nazwą Fable, między innymi Fable 2(working title) na X360...Pasuje :?:

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 23, 2005, 17:40:47 pm »
Postanowiłem "upgradeować" temat dorzucając ankiete 8) dzięki czemu dużo prościej będzie można odczytać czy rzeczywiście X360 jest olbrzymią konkurencją dla PS3.Uwarzam, że temat jest obecnie bardzo ciekawy i warto go dalej kontynuować :!: Tak więc głosujcie i(jeśli chcecie)uzasadniajcie swoje wybory 8)

Duch

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-04-2005
  • Wiadomości: 279
  • Reputacja: 0
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 23, 2005, 17:54:22 pm »
Co to dużo ukrywać nowy XBox bedzie powaznym konkurentem dla PS3,ale raczej z tronu go nie zrzuci.Jak na razie za konsolą MS przemawia rozbudowana siec,niska cena(porównując do PS3,ktore ma kosztowac nawet 500$) no i zaplecze finansowe.Juz niedługo sie przekonamy jak to bedzie!!!

Dagon

  • Gość
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 23, 2005, 19:00:10 pm »
Najwieksze zagrożenie to przede wszystkim pokaźny zestaw tytułów na koncie X'a kiedy PS3 uderzy z premierą. Za tym idzie już duże zaplecze i wsparcie fanów, którzy X360 już zakupili. To jest poważny problem dla Sony.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 23, 2005, 23:18:46 pm »
Największym ciosem dla SONY napewno będzie cena, która może okazać się zbyt wysoka dla graczy...Ponoć ma ona oscyluować nawet wokół 500 zielonych :!: I teraz pojawiają się dwa wyjścia:
pierwsze-jeśli SONY stworzy sprzęt o podobnych możliwościach, nieodbiegający jakoś znacznie od konkurenta,oferując jedynie takie nowości jak Blu ray to pewnikiem jest, że niezagarnie tym razem tak ogromnej części rynku!Gracze skierują się w stronę Microsoftu oferującego im sprzęt o podobnych możliwościach za znacznie niższą cenę.
drugie-jeśli SONY rzeczywiście sprosta temu co nam obiecało i stworzy sprzęt dużo potężniejszy od konkurenta wtedy znów zdominuje rynek konsol. Gracze będą woleli dozbierać pieniądze na lepszy technicznie sprzęt.
Teraz należy sobie zadać pytanie?Czy możliwe jest stworzenie przez SONY takiego molocha, że rozbebeszy platforme konkurenta bez większych problemów...Jest możliwe, ale...No właśnie, mimo olbrzymich zapowiedzi wiemy wszyscy, że SONY zawsze cholernie ściemnia, co jest bardzo denerwujące i frustrujące zarazem!Ja postanowiłem im zaufać.Zapowiadają CELLa jako procesor rewolucyjny-musi być napewno rewolucyjny skoro SONY (wraz z IBM i TOSHIBĄ)tworzyło go przez taki szmat czasu.W dodatku teraz zostanie on jeszcze umieszczony w innym sprzęcie RTV tej firmy.Kutaragi stwierdził, że niektóre dema na PS3(podczas targów E3)były liczone tylko przez Cella bez urzycia karty graficznej.hmmm...Całkiem możliwe jeśli ten procek jest tak rewolucyjny.Cholera, ja chce to wiedzieć już teraz!
Pozatym RSX też ma być przepotężny. OK, zobaczymy...A reszta?Napewno SONY miażdży konkurenta wyglądem konsoli...Z pewnością większości bardziej podoba się PS3.Następnie możliwości, Blu-ray, Internet(tu SONY musi się postarać),wejścia HDTV...
Ja w ciemno stawiam na wspomnianą przezemnie opcję drugą!SONY ufam ci...

aliusz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-03-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 24, 2005, 10:55:57 am »
Zgadzam się jeśli zdaży się tak, że sprzęt okaże się rewelacją to nawet wysoka cena nie powstrzyma graczy. Wtedy spełnią się słowa Kena i wszyscy będą zapier@#li żeby zarobić nań kase. Swoją drogą cena to kwestia względna, liczy się stosunek ceny do możliwości. Jeśli ten okaże się korzystny to ja mogę wyszarpać nawet 200$ więcej. Jeśli zaś okaże się nie do końca korzystny to ................ też wyszarpie kase bo niewyobrażam sobie nowej konsoli bez kilku gier na które Sony ma exclusiva. Śmieszą mnie zaś goście którzy przekreślają PS3 gdyż będzie doroższa od xboxa. Jeśli tacy goście nie mają kasy na sprzęt to za co kupią gry?? Prawda jest taka, że pewnikiem ich konsola nie zobaczy oryginała przez cały swój żywot... I potem się dziwić, że u nas zarabia się na konsolach podnosząc cene sprzętu w stosunku do całego cywilizowanego świata....
"Sprzedamy miliard konsol xbox360" J. Allard E3 2005

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #37 dnia: Lipca 24, 2005, 20:46:37 pm »
Ja słyszałem że będzie kosztować 317$ :wink:  Jednak jacyś pedanci obliczyli że SONY za tanio to chce sprzedać i że powinni sprzedawać po 456$ :?  A jakość gier może być lepsza od X360 gdyż na płytach Blu ray jest dużo więcej pamięci niż na DVD. Nawet mają więcej niż dysk twardy w moim laptopie :o Po za tym zawsze kupowałem produkty SONY (prócz GBA bo innych przenośnych konsol nie było). Jednym z tytółów dobrze zapowiadających się na PS3 to Killzone2 i jak oglądałem treiler to dobre było to że były realistyczne wybuchy a w większości gier to są idiotyczne np. GTA SA.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #38 dnia: Lipca 24, 2005, 23:17:00 pm »
Cytat: "Master_666"
Ja słyszałem że będzie kosztować 317$ :wink:  Jednak jacyś pedanci obliczyli że SONY za tanio to chce sprzedać i że powinni sprzedawać po 456$ :?

SONY już zapowiedziało, że ich maszynka choć będzie droga ma oferować kolosalne możliwości. Tak więc odpada cena na poziomie 300-400$.Ja już czuje, że będzie to te 500$.Co do jakości gier to niezależy to od pojemności płytki, lecz od mocy konsoli.Ilość danych poprostu będzie większa na płytkach Blu Ray(54 GB)niż na płytkach DVD dwuwarstwowych(nieco ponad 9GB)

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Xbox 360 olbrzymim zagrożeniem dla PS3?
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 14, 2005, 10:00:32 am »
Dotychczas z ankiety wynika, że X360 jest mimo wszystko potężnym zagrożeniem dla SONY...jak będzie?czas pokaże...