Ankieta

joł?

Ambitny temat!
6 (26.1%)
Ty antychryście!
8 (34.8%)
Nie ma opcji o misiowych pompkach?
6 (26.1%)
Moderatorzy podziwiajcie najwspanialszego forumowicza
3 (13%)

Głosów w sumie: 17

Głosowanie skończone: Sierpnia 15, 2005, 00:32:58 am

Autor Wątek: Chrześcijaństwo-fanatyzm?  (Przeczytany 21794 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« dnia: Sierpnia 15, 2005, 00:32:58 am »
Tak ostatnio się zastnawiałem nad tym...
CZy Chrześcijaństwo nie wydaje wam się fanatystyczne?
Dlaczego jest to religia stojąca nad innymi?
Dlaczego dla przykładu księża wyjeżdżają do Afryki ,by "nawracać"? Dlaczego jedyną słuszną wiarą jest Chrześcijaństwo?
Dlaczego w środniowieczu tyle osób zginęło  z powodu "nawracaczy"? (palenie na stosie, krzyżacy i te sprawy)

Player01

  • Gość
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 15, 2005, 00:36:40 am »
But... but this thread is teh suck.

Jest juz zalozony temat religie.

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 15, 2005, 00:40:36 am »
Ale on dotyczy czego innego , ja dedykuję ten chrześcijaństwu i jego fenomenowi

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 15, 2005, 00:42:03 am »
bóg miał najlepszych marketingowców w historii reklamy, to wszystko

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 15, 2005, 00:43:14 am »
Dobra, niech modowie wywalą temat, widzę ,że nie da się tu przeprowadzić poważniejszej rozmowy ,wracajcie do tematów o posuwaniu wirtualnych kobiet

soolars

  • Gość
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 15, 2005, 00:43:23 am »
Jeżeli DCF pozwolisz to zasugeruję mały offtop. Czy wierzycie w Boga? Jakiegokolwiek?

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 15, 2005, 00:43:40 am »
Ja tam w nic niewierze i nie musze sie dziś nad tym zastanawiać... :wink:
I błądźcie myślami, ja mam to gdzieś...hehe 8)

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 15, 2005, 00:44:09 am »
A dlaczego ty wierzysz w Boga chrześcijańskiego? Bo taką wiarę narzucili ci rodzice?
Pozatym, dlaczego w szkołach ,na przedmiocie zwanym "religią" opowiada się o chrześcijaństwie?Dlaczego jest to synonim słowa wiara?

Player01

  • Gość
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 15, 2005, 00:44:58 am »
Wiekszosc wspolczesnych religii bazuje na tym samym : miluj blizniego jak siebie samego. Na tym polega caly fenomen, religia pozwala znalezc ukojenie, a kosciol jednoczy ludzi szukajacych ukojenia. W sredniowieczu spoleczenstwo bylo podzielone na grupy spoleczne itp. Inaczej patrzano na religie, wtedy obrazenie Boga konczylo sie smiercia. Ludzie wyobrazali sobie Boga jako wielka, bardziej msciwa sile. Teraz, uznajemy, ze Bog jest milosierny to the max, dlatego tez mniej sie go boimy, dlatego tez jest coraz wiecej ateistow.

Castor

  • Gość
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 15, 2005, 00:46:46 am »
Cytat: "Don_Pedro"
Ja tam w nic niewierze i nie musze sie dziś nad tym zastanawiać... :wink:
I błądźcie myślami, ja mam to gdzieś...hehe 8)



Zobaczymy czy będziesz miał to gdzieś, jak będziesz smażył się w piekle! :/



A co do tematu . . . karzdy wierzy w co chce . . . widać chrześcijaństwo jest najbardziej wiarygodne. Ja wierzę.

zibro

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 15, 2005, 00:48:05 am »
Cytat: "Miazga"
bóg miał najlepszych marketingowców w historii reklamy, to wszystko
Bóg  :!:  :!:  8)  8)

soolars

  • Gość
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 15, 2005, 00:48:11 am »
Mnie spędza to sen z powiek…. Wszechświat jego ogrom, coś musiało to zapoczątkować. A jeśli tak to co było przed Bogiem? Nawet grając w San Andreas zastanawiam się jakim cudem procesor to wszystko liczy:) Jak pierwiastek Si ma takie możliwości…. (świr ze mnie) W każdym razie Big Bum nie mógł być zbiegiem okoliczności.

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 15, 2005, 00:48:32 am »
Cytat: "Player01"
Wiekszosc wspolczesnych religii bazuje na tym samym : miluj blizniego jak siebie samego. Na tym polega caly fenomen, religia pozwala znalezc ukojenie, a kosciol jednoczy ludzi szukajacych ukojenia. W sredniowieczu spoleczenstwo bylo podzielone na grupy spoleczne itp. Inaczej patrzano na religie, wtedy obrazenie Boga konczylo sie smiercia. Ludzie wyobrazali sobie Boga jako wielka, bardziej msciwa sile. Teraz, uznajemy, ze Bog jest milosierny to the max, dlatego tez mniej sie go boimy, dlatego tez jest coraz wiecej ateistow.

Dobrze , miłujmy się ,tak?
Często widzimy na filmach wojennych (dajmy na to "Szeregowiec Ryan")
sceny typu "snajper robi znak krzyża poczym zabija innego żołnierza" (w realu chrześcijanie też idą przecież na wojnę)

zibro

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 15, 2005, 00:51:39 am »
Cytat: "dcf"
Cytat: "Player01"
Wiekszosc wspolczesnych religii bazuje na tym samym : miluj blizniego jak siebie samego. Na tym polega caly fenomen, religia pozwala znalezc ukojenie, a kosciol jednoczy ludzi szukajacych ukojenia. W sredniowieczu spoleczenstwo bylo podzielone na grupy spoleczne itp. Inaczej patrzano na religie, wtedy obrazenie Boga konczylo sie smiercia. Ludzie wyobrazali sobie Boga jako wielka, bardziej msciwa sile. Teraz, uznajemy, ze Bog jest milosierny to the max, dlatego tez mniej sie go boimy, dlatego tez jest coraz wiecej ateistow.

Dobrze , miłujmy się ,tak?
Często widzimy na filmach wojennych (dajmy na to "Szeregowiec Ryan")
sceny typu "snajper robi znak krzyża poczym zabija innego żołnierza" (w realu chrześcijanie też idą przecież na wojnę)
Na wojnie chrzescijanie walcza za Ojczyzne i Boga czyli 2 najwarzniejsze sprawy(chyba?!).

Player01

  • Gość
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 15, 2005, 00:52:03 am »
Chrzescijanie chodza na wojne z prawych pobudek. Wiedziales, ze Hitler interesowal sie okultyzmem?
Tobie wydaje sie, ze synonimem slowa wiara jest chrzescijanstwo, jedz do Iraku i sprawdz na wlsnej skorze, ze sie mylisz. Tam ludzie boja sie Boga.

Castor

  • Gość
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 15, 2005, 00:52:10 am »
Eeeee tam z głupimi ludźmi (oczywiście nie wszyscy tu obecni tacy są [nie bede wymieniał po nicu bo kultura mi na to nie pozwala]) nie bedę konwersował na tekie powarzne tematy!

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 15, 2005, 00:53:40 am »
Cytat: "Player01"
Chrzescijanie chodza na wojne z prawych pobudek. Wiedziales, ze Hitler interesowal sie okultyzmem?
Tobie wydaje sie, ze synonimem slowa wiara jest chrzescijanstwo, jedz do Iraku i sprawdz na wlsnej skorze, ze sie mylisz. Tam ludzie boja sie Boga.

Aha czyli zabijanie jest złe ,póki nie zabijasz w imię Boga , aha.....
Ps.
Piszmy o Polsce (my mamy docelowe chrześcijaństwo)

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 15, 2005, 00:54:51 am »
Cytat: "Castor"
Cytat: "Don_Pedro"
Ja tam w nic niewierze i nie musze sie dziś nad tym zastanawiać... :wink:
I błądźcie myślami, ja mam to gdzieś...hehe 8)



Zobaczymy czy będziesz miał to gdzieś, jak będziesz smażył się w piekle! :/



A co do tematu . . . karzdy wierzy w co chce . . . widać chrześcijaństwo jest najbardziej wiarygodne. Ja wierzę.

Oh...castorku, castorku, castratorku...ups. wymcneło sie :D , bujna wyobraźnia, pewnie wmówiła ci to pani na religii...Zobaczymy, może spotkamy sie w tym samym przedziale?Chyba że na niebo liczysz...powodzenia...niewnikam ale ja moge zrobić z ciebie porządnego człowieka...bo co ? należy mieć same dobre uczynki na koncie tak???No to możesz wycierać mi z kurzu pleja, pisać za mnie lekcje i wyjaśniać kolejne spóźnienia moim laskom za mnie...
Ja niewierze w nic i mi jest z tym dobrze...Wierze tylko w to co mnie otacza...Chrześcijaninem się stane jak zobacze że nad jeziorkiem mój kumpel(nieumiejący pływać)zacznie chodzić po wodzie...postaram sie wtedy o niebo a w ramach pokuty wycałuje twe nogi castor :wink: Tylko umyj!!!hehe

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 15, 2005, 00:55:36 am »
chrzescijanstwo to najwieksza sekta jaka istnieje, kryja sie za moralnymi sciemami, wykorzystuja naiwnosc ludzi w wiare ze cos po smierci musi byc i trzepia na tym taka kase ze glowa boli...........to jest oczywiscie moja wlasna opinia, jezeli kogos urazilem to przepraszam.

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 15, 2005, 00:57:04 am »
Nie wiem ,może mi się tylko wydaje ,ale  to wyglądało na ironię..

zibro

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 15, 2005, 00:57:04 am »
Cytat: "walker_san"
chrzescijanstwo to najwieksza sekta jaka istnieje, kryja sie za moralnymi sciemami, wykorzystuja naiwnosc ludzi w wiare ze cos po smierci musi byc i trzepia na tym taka kase ze glowa boli...........to jest oczywiscie moja wlasna opinia, jezeli kogos urazilem to przepraszam.
Przeprosiny przyjete. Wkońcu bóg mówi zebysmy przebaczali :!:  8)  8)  8)  8)  8)  8)

Player01

  • Gość
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 15, 2005, 00:57:05 am »
Jesli zabjasz w imieniu bronienia swych wartosci, to nazywa sie to samoobrona i jest jak najbardziej dozwolone przez religie. Poza tym akcja ze snajperem i znakiem krzyza, pokazuje jak silna jest wiara w czasie wojny. Znak krzyza mogl zostac uczyniony:
a) zeby przed strzalem wytlumaczyc sie przed bogiem
lub co bardziej prawdopodobne w przypadku chrzescijanina b) aby przed strzalem prosic Boga o wpuszczenie duszy zmarlego do nieba.

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 15, 2005, 00:59:18 am »
Cytat: "Player01"
b) aby przed strzalem prosic Boga o wpuszczenie duszy zmarlego do nieba.

A jeśłi zabity nie wierzył w chrześcijańskiego Boga? to co? gdzie pójdzie?

Player01

  • Gość
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 15, 2005, 00:59:29 am »
Niekotrzy nie rozumieja, ze chrzescijanizm z zalozenia (czytajcie biblie) jest bardzo dobra rzecza i uczy nas prawosci. Jesli kazdy bylby dla siebie dobry, swiat bylby duzo lepszym miejscem.

Player01

  • Gość
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 15, 2005, 01:00:41 am »
Pojdzie do miejsca, ktore wg. jego religii jest odpowiednikiem naszego nieba.

Castor

  • Gość
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 15, 2005, 01:01:55 am »
Cytat: "Don_Pedro"


Oh...castorku, castorku, castratorku...ups. wymcneło sie :D , bujna wyobraźnia, pewnie wmówiła ci to pani na religii...Zobaczymy, może spotkamy sie w tym samym przedziale?Chyba że na niebo liczysz...powodzenia...niewnikam ale ja moge zrobić z ciebie porządnego człowieka...bo co ? należy mieć same dobre uczynki na koncie tak???No to możesz wycierać mi z kurzu pleja, pisać za mnie lekcje i wyjaśniać kolejne spóźnienia moim laskom za mnie...
Ja niewierze w nic i mi jest z tym dobrze...Wierze tylko w to co mnie otacza...Chrześcijaninem się stane jak zobacze że nad jeziorkiem mój kumpel(nieumiejący pływać)zacznie chodzić po wodzie...postaram sie wtedy o niebo a w ramach pokuty wycałuje twe nogi castor :wink: Tylko umyj!!!hehe



Hmmm... Castrator . . . fajny pomysł na nwego nicka . . . jak obecny mi sie znudzi to zmienie na powyższy ;P

Jedyne co mugłbym zrobić z Twojim playem to oblać go ciepłym moczem!!! >>> kto ci powiedział, że zemnie jest dobry chrześcijanin . . . poprostu wierzę i nie neguj mojej wiary! Bo to mnie obraża.



P.S. Wudi zaczą bardzo mądrze gadać... gut
spox

soolars

  • Gość
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 15, 2005, 01:02:22 am »
Każda religia ma to do siebie że uważa swoją za jedyną słuszną i prawdziwą. To że mamy taką religię a nie inną wynikło z tego że chrześcijaństwo było idealnym narzędziem do kierowania ludźmi, ich manipulowaniem. Gdy papież zakładał klątwę to było pozamiatane. Ten kto miał władze nad Watykanem czy Awinionem mial wszystko. Dziś zmieniły się poglądy każdy władca czy polityk wie że religia ma niewiele do zdziałania a jednak same chrześcijaństwo się nie zmnieniło... Dalej wierzymy w 4 Ewangelię bo były w średniowieczu najbardziej wygodne a nie w pozostałe apokryficzne... Dalej są dogmaty za których sprzeciw była tylko jedna kara, twa głowa. Słowem mamy XXI a wiarę z X wieku gdyby nie sobory watykańskie mielibyśmy jeszcze bardziej przechlapane.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 15, 2005, 01:02:30 am »
Wszyscy gdzieś tam legniemy i tyle...po co zadawać sobie takie pytania???Chłopaki, jeszcze żyjemy! :wink:

zibro

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 15, 2005, 01:10:17 am »
Cytat: "Don_Pedro"
Wszyscy gdzieś tam legniemy i tyle...po co zadawać sobie takie pytania???Chłopaki, jeszcze żyjemy! :wink:

''Pamietajcie, nie znacie dnia ani godziny :!: '' Warto zadawac sobie takie pytania(Moje zdanie) :!:  :wink:

Player01

  • Gość
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 15, 2005, 01:11:45 am »
"We can live today, but we're not promised tommorow, we can pass away, say goodbye to yesterday" :D.

Castor

  • Gość
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 15, 2005, 01:12:40 am »
Jan Paweł II też pewnie sekciaż był?!!!!        Offff . . . Ja nikogo nie namawiam do nawrócenia się ale nie obrażajcie wiar . . . jakich kolwiek ! (w szcz. do Miazgii)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 15, 2005, 01:17:30 am »
Jak mozna powiedziec o chrzescijanstwie sekta :/ sekta mi sie kojazy z czyms złym, a chrzescijanstwo naucza dobra, jak postepować, jak żyć itd. Bez niego bylo by bardzo zle na tym swiecie.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Castor

  • Gość
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 15, 2005, 01:20:18 am »
. . . Jeśli podążymy takim tropem, że chrześcijaństwo to sekta . . . w takim razie smiało można stwierdzić, iż każda religia zaliczana jest do sekty!          <<<    a wątpię byście tak uwazali...

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 15, 2005, 01:20:38 am »
Ael glupoty Playerku wypisujesz. Ale juz pozno jutro obiecuje obszerna wypowiedz nt. Kosciola, ktorego osobiscie nie trawie, ale mam powody wynikajace ze znajomosci pewnych faktow historycznych jak i powszechnej dwulicowosci. To jednak dotyczy niemal kazdej religii, a wiekszosc z nich opiera sie nawet na tych samych symbolach i mitach. Z chrzescijanstwem jest podbnie.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 15, 2005, 01:21:05 am »
Cytat: "Castor"
Jan Paweł II też pewnie sekciaż był?!!!!        Offff . . . Ja nikogo nie namawiam do nawrócenia się ale nie obrażajcie wiar . . . jakich kolwiek ! (w szcz. do Miazgii)


tu nie chodzi o obrazanie tylko o wypowiadanie swojej opini, patrzac twoim tokiem rozumowanie to ci ktorzy naleza do  "prawdziwych" sekty, tez powinni sie czuc urazeni za to co sie mowi o ich religii, to po pierwsze a po drugie Jan Pawel 2 jako osoba jest niedoscigniaonym autorytetem ale nie znaczy to ze jego religia byla prawdziwa, ludzie....wiem ze napewno istnieje jakis Bog, nie koniecznie w formie jakiejs myslacej istoty, moze to byc jakas energia czy cokolwiek innego, ale wedlu mnie chrzescijanstwo jak i inne religie maja na celu wykorzystywac strach ludzi i ich wiare do swoich celow( proponuje troche historii), zreszta jak to kiedys mowilem kumplowi..." jak ci w od dziecinstwa piora mozg to pozniej i tak nie zmienisz zdania".....

BTW. zastanawial sie kto kiedys dlaczego nas juz od dziecinstwa wlaczaja w sklad chrzescijanstwa, nie daja nam zadnego wyboru....( zaraz ktos powie ze masz wybor pozniej, ale ksiadz mi powiedzial ze wtedy masz grzech smiertelny, kosciol daje ci ekskomunike czy cos tam i nawet slubu ci nie dadza....)

Player01

  • Gość
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 15, 2005, 01:23:20 am »
Nie bylem w kosciele od 1998 r., powtarzam tu to co mi opowiedzieli w Rozmowach w Toku :roll: .

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 15, 2005, 01:23:42 am »
Powiem jedno...ja już niewiem w co mam wierzyć...My mamy chrześcijaństwo, inni mają buddyzm, hinduim...i oni to biorą za swoją wiare!To jest prawdziwe?Chrześcijaństwo jest prawdziwe?A może Bogowie Greccy, oni są prawdziwi?Bzdura, dlatego postanowiłem się odseparować i żyć bez wiary...Tak jest najlepiej!

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 15, 2005, 01:24:47 am »
To sie nazywa ateizm :wink:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 15, 2005, 01:25:22 am »
Cytuj
kosciol daje ci ekskomunike czy cos tam i nawet slubu ci nie dadza....)
Jeżeli ktoś jest niewierzący z jakiego powodu miałby brać ślub kościelny?

Castor

  • Gość
Chrześcijaństwo-fanatyzm?
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 15, 2005, 01:28:22 am »
Podsumuje to tak . . . wiara nie jest prosta.


sam osobiście nie chodze do kościoła i nie przepadam za księżami . . . ale wierzę w Jezusa Chrystusa < < < ON jest faktem historycznym.


Z mojej strony to koniec odezwu. PZDR ;P lol