Ankieta

Agh?

uf puf pudzian to mój wujek (Tarniak: poprawiłem LOL)
2 (2.9%)
nie chce mi się
30 (42.9%)
Lubie przypakować ,ale tylko dla sportu
28 (40%)
Bodybuilding to jest to
10 (14.3%)

Głosów w sumie: 60

Głosowanie skończone: Sierpnia 16, 2005, 20:23:40 pm

Autor Wątek: Kulturystyka  (Przeczytany 268266 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

mateo

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #280 dnia: Maja 14, 2007, 12:50:23 pm »
Ćwiczę już 1.5 roku !
5 razy w tygodniu (weekend wolny)
No właśnie skończyłem klatę i triceps :)
Triceps również mieszam z bicepsem.
Ot takie przyzwyczajenie.

PS.Nie próbowałem kreatyny..
Choć wiem, że warto ! (za jakiś czas pewnie się skuszę..)
Ale kurde mi wystarczy to jak wyglądam (może się kiedyś pochwalę:))
I to, że ćwiczę 5 razy w tygodniu !
Pozdro




Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #281 dnia: Maja 14, 2007, 13:20:20 pm »
Ja slyszalem, ze intensywne cwiczenia codziennie nie sa dobre, poniewaz miesnie musza sie regenerowac czy cos takiego.

BTW
Lepiej, zebym zaczal brac ta kreatyne juz teraz, czy w czasie wakacji, gdy na silowni bede 3 razy w tygodniu?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #282 dnia: Maja 14, 2007, 13:33:14 pm »
Poćwicz kilka tygodni na sucho.

Co do częstotliwości, to najlepiej ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu. Oczywiście każda partia mięśni raz - np. w poniedziałki klatka i biceps, we wtorki plecy, triceps i przedramie, w czwartki barki i kaptury, w piątki nogi. Brzuch możesz ćwiczyć nawet codziennie.

Gdybyś którąś partię chciał bardziej rozbudować (np. klatkę) możesz ćwiczyć dwa razy w tygodniu, ale pod żadnym pozorem nie dzień po dniu.

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #283 dnia: Maja 14, 2007, 13:53:22 pm »
Wydaje mi sie, ze lepiej zaczac w czasie wakacji jak bedziesz cwiczyc 3 razy w tygodniu, gdyz teraz wiekszosc kretyny wyjdzie ci kupa niz pojdzie w miesnie ;) Ogolnie na poczatku to proponowalbym cwiczyc bez wspomagaczy. Przez pierwsze 2-3 miesiace ( przy treningu 3 razy w tygodniu )bedziesz mial przyrost srednio 1 cm na miesiac. Pozniej zaczna sie zastoje ( np. 1 cm na 2,3 miesiace ) i chyba wtedy jest dobry moment na kreatyne ( oczywiscie jesli ci spieszno ). Ogolnie to nie jestem za wspomagaczami. Szybko sie zbudujesz, ale jesli zmierzylbys sie na lape z kims kto cwiczyl naturalnie to bys przegral. Ludzie cwiczacy bez wspomagaczy sa z natury silniejsi fizycznie. Przez kreatyne napompujesz szybko miesnie woda jak balon i tyle.

mateo

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #284 dnia: Maja 14, 2007, 14:05:26 pm »
Ja slyszalem, ze intensywne cwiczenia codziennie nie sa dobre, poniewaz miesnie musza sie regenerowac czy cos takiego.

BTW
Lepiej, zebym zaczal brac ta kreatyne juz teraz, czy w czasie wakacji, gdy na silowni bede 3 razy w tygodniu?

Oczywiście można ćwiczyć następująco:
jeden dzień siłka, jeden dzień wolne, jeden dzień siłka, jeden dzień wolne...
Osobiście ćwiczę 5 razy w tygodniu bo w weekendy mam studia.
Tak jak Iras powiedział.
Poćwicz na sucho !
Jednak moim zdaniem 3 razy w tygodniu to trochę za mało :)
Jeżeli chcesz widocznych skutków to musisz się bardziej wysilić !
Nie ma lekko.
Do tego potrzeba chęci.
Na razie pobyć trochę na siłce.(2 razy w tyg)
Zapoznaj się z ćwiczeniami.
Mam nadzieje, że się wciągniesz.
Przecież.. Nie ma innej możliwości !  :smile:
Po 5 miesiącach możesz śmiało użyć kreatyny.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #285 dnia: Maja 14, 2007, 17:10:13 pm »
Wlasnie sie pytalem na specjalistycznym forum i pisza to samo co Wy- lepiej na poczatku cwiczyc przez 2 miesiace bez kreatyny, a potem zaczac jej uzywac.
Co do chodzenia na silownie 3 razy w tygodniu- to jest szczyt mozliwosci, bo tej silowni tez nie mam u siebie w piwnicy tylko ponad 10 km od domu.

BTW
Oprocz chodzenia na silownie w domu co dwa dni robie rowniez taki zestaw cwiczen:
2x22 podciagniecia w podchwycie
2x22 podciagniecia w nadchwycie
50 pompek waskich
150 brzuszkow
50 pompek szerokich

2x22 podciagniecia w podchwycie
2x22 podciagniecia w nadchwycie
50 pompek waskich
150 brzuszkow
50 pompek szerokich

Macham hantlami 3 kg do oporu :)
160 brzuszkow
Macham hantlami 6 kg do oporu

Macham hantlami 3 kg do oporu :)
200 brzuszkow
Macham hantlami 6 kg do oporu (siedzac)

52 pompki waskie
240 brzuszkow
52 pompki szerokie

2x22 podciagniecia w podchwycie
2x22 podciagniecia w nadchwycie

W dni, w ktore nie cwicze, robie brzuszki (nawet do 1000 powtorzen). Co sadzicie o takim treningu?

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #286 dnia: Maja 14, 2007, 17:21:51 pm »
Cytuj
Co sadzicie o takim treningu?
Hardor. Mnie by sie nie chcialo tyle w miesiac zrobic.  8-)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #287 dnia: Maja 14, 2007, 17:22:33 pm »
Szczerze? Pier*ol taki trening!

Popalisz mięśnie a nie zbudujesz masy. Takie ćwiczenie nadaje się chyba jak chcesz się - nie wiem - odchudzić. Żeby rosnąć wszerz musisz wykonywać mało powtórzeń z dużym obciążeniem. Machanie 3kg do oporu do niczego Cie nie doprowadzi.

Zostaw z tego brzuszki, a reszta to dobrze rozpisany plan na siłowni.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #288 dnia: Maja 14, 2007, 19:33:49 pm »
Macham hantlami po 3 kg, bo jak narazie innych nie mam (jak zlapie oba w jedna reke to eychodzi 6 :D).
A pompki i podciagniecia nie sa dobre na sile? Widze, ze robie postepy bo kiedys udawalo mi sie podciagnac gora 15 razy.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #289 dnia: Maja 14, 2007, 19:40:25 pm »
Owszem, siły ci przybędzie, ale masy mięśniowej nie zbudujesz, bo trening będzie zbyt intensywny - zamiast przybierać na masie, będziesz ją spalał.

Drążek możesz włączyć do treningu na przedramiona (nachwytem), bicepsy (podchwytem) i plecy (do karku). Wtedy zamiast np. trzech ćwiczeń z ciężarami na daną partię, będziesz robił dwa + drążek.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #290 dnia: Maja 14, 2007, 19:52:13 pm »
Ćwiczyczenia na masę sie powinno robić z takimi obciążeniami, aby udało sie tylko zrobić 8 powtórzeń. Jeżeli ktoś chce ćwiczyc na siłę to obciążenia powinny byc na tyle duże, że max udało sie zrobic 6 powtórzeń. Na rzeźbę dobiera sie ciężary do max 12-14 powtórzeń. Cwiczenia siłowe powinny byc wykonywane co dwa dni. Organizm musi miec czas na regenerację i odbudowę mięśni.

Hubi dobrze, ze cokolwiek ćwiczysz. Nie da Ci to super efektów lale lepsze to niż tylko ćwiczenie kciuków przed konsolą.

Gomez

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-08-2006
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 1
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #291 dnia: Maja 14, 2007, 22:35:50 pm »
Ale po co to? Po co się tak męczyć nie lepiej pograć w piłke lub coś innego i kondycje będziecie mieć :P. Później idzie taki potworek lat 15 i 80 kilo wagi i do tego szkoda kasy na odżywki.

marcinps2

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #292 dnia: Maja 15, 2007, 19:35:35 pm »
Ale po co to? Po co się tak męczyć nie lepiej pograć w piłke lub coś innego i kondycje będziecie mieć :P.

Bo ćwiczenia siłowe są jak sex dla prawdziwych męzczyzn.
A granie w piłke jak zabawa dla prawdziwych chłopców. :lol:

 :-x
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2007, 13:23:07 pm wysłana przez marcinps2 »

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #293 dnia: Maja 15, 2007, 19:50:35 pm »
Różnica polega na tym, że żeby grać w piłkę, to trzeba posiadać pewne umiejętności. Trzeba umieć sie porozumiewać z kolegami z drużyny, umieć się ustawić, wiedzieć co zrobić z piłką, o umiejętności czytania gry przeciwnika nie wspomnę. Co natomiast potrzeba, żeby pakować? Tylko muły :lol:.
Dlatego widzimy, że matoły w dresach, których ulubionym zajęciem jest przesiadywanie pod blokiem i obmacywanie kobiet, latają codziennie na siłkę, a potem widzimy na ulicy takie 'kredensy'.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #294 dnia: Maja 15, 2007, 19:56:53 pm »
Bo ćwiczenia siłowe są jak sex dla prawdziwych męzczyzn.
A granie w piłke jak zabawa dla prawdziwych chłopców.  :lol:
Jak seks mówisz... Wydaje mi się, że duża część osiedlowych "kulturystów" zaczyna ćwiczyć z powodu słabego powodzenia u płci przeciwnej. :lol:

Gomez

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-08-2006
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 1
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #295 dnia: Maja 15, 2007, 20:31:43 pm »

Bo ćwiczenia siłowe są jak sex dla prawdziwych męzczyzn.
A granie w piłke jak zabawa dla prawdziwych chłopców.  :lol:

Po pierwsze piszę się seks mężczyzno 8) a po drugie bardziej cenie ogólną kondycję na którą składa się dużo więcej niż same mięśnie. A co do tych dziewczyn one znowu nie lubią za bardzo umięśnionych facetów sami powiedzcie chcielbyście mieć taką dziewczyne http://samson-power.com/Jules/Jules007.jpg.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #296 dnia: Maja 15, 2007, 20:49:34 pm »
Nie rozumiem w ogóle (:)) tej dyskusji. Jedni wola grac w pilke, inni wola sporty silowe, jeszcze inni balet lub szachy. Jak sie komus to nie podoba to po co sie udziela?

BTW
Wracajac do mojego treningu- dowiedzialem sie, ze te machanie hantlami nie jest zbyt dobre wiec zamienilem je na dwie serie pompek diamentowych i pompek na podporkach.
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2007, 21:40:28 pm wysłana przez Hubi »

Tarniak

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #297 dnia: Maja 15, 2007, 21:06:56 pm »
Bo ćwiczenia siłowe są jak sex dla prawdziwych męzczyzn.
A granie w piłke jak zabawa dla prawdziwych chłopców.  :lol:

To sobie pooglądaj laski sportowców :D. No chyba, że fandzolicie na siłce dla zdrowia :lol:

Nie rozumiem wougle tej dyskusji. Jedni wola grac w pilke, inni wola sporty silowe, jeszcze inni balet lub szachy. Jak sie komus to nie podoba to po co sie udziela?

Bo lubię się czepiać. "W ogÓle" ziomek, w każdym poście piszesz tak samo. ÓÓÓÓÓ!

Niektórzy to powinni odstawić ciężarki i do szkoły iść podszkolić polski...
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2007, 22:01:40 pm wysłana przez tarniak »

mateo

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #298 dnia: Maja 15, 2007, 21:58:01 pm »
Tarniak.. rzeczywiście wkÓrwi@jąc@ sprawa  :?
Te ćwiczenia są dobre Hubi  ! (fajnie, gdyż w domciu sie mocno wyrobisz).
Lepsze to niż nic..

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #299 dnia: Maja 15, 2007, 23:34:09 pm »
Cytuj
Te ćwiczenia są dobre Hubi  ! (fajnie, gdyż w domciu sie mocno wyrobisz).
Watpie :P Pytalem sie na forum kulturystycznym i podobno takie cwiczenia moze i dadza mi sile, ale masy miesniowej nie przybedzie. Za intensywne sa i lepiej kazda partie miesni robic oddzielnie.

mateo

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #300 dnia: Maja 15, 2007, 23:45:25 pm »
Cytuj
Te ćwiczenia są dobre Hubi  ! (fajnie, gdyż w domciu sie mocno wyrobisz).
Watpie :P Pytalem sie na forum kulturystycznym i podobno takie cwiczenia moze i dadza mi sile, ale masy miesniowej nie przybedzie. Za intensywne sa i lepiej kazda partie miesni robic oddzielnie.

Masy mięśniowej jako takowej nie zdobędziesz !
Ale trochę urzeźbisz swoje ciało + zyskasz na sile.

marcinps2

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #301 dnia: Maja 16, 2007, 13:42:24 pm »
Jak seks mówisz... Wydaje mi się, że duża część osiedlowych "kulturystów" zaczyna ćwiczyć z powodu słabego powodzenia u płci przeciwnej. :lol:

To źle Ci się wydaje  :wink:

Hubi dobrze prawi, reszta to prawi stareotypy pakera, bab kulturystów, przerabiałem to 3 lata temu...powiem tyle =  :lol:
Co natomiast potrzeba, żeby pakować? Tylko muły :lol:.

Kulturystyka to ciężki sport. Trzeba wielkiego hartu ducha i silnej woli, posiadać szeroką wiedze z zakresu treningów, diety, biochemii czyli suplementacji itd. Wiesz co to jest Beta-hydroxy-Beta-metylo-maślan-wapnia?

Nie rozumiem piłki nożnej, co ci da że wygrasz mecz? jak chce się spocić to biore stoper-animal cuts i ćwicze areoby. Chce łydki rozjebane mieć to biore hantel w łape i robie wspięcia na palce. A zabawe to mam na konsoli...

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #302 dnia: Maja 16, 2007, 15:44:49 pm »
Ja pierdykam, ćwiczysz dla masy mięśniowej, a nie dla siły? No jak dla mnie to już jest żałosne. Coś jak wybieranie w sklepie przez 30 minut kolorów kozaczków czy malowanie się szminką dla lepszego wyglądu. Jeżeli będziesz ćwiczył sumiennie to masa przybędzie i będzie ona odzwierciedlała Twoją realną siłę, a nie potęgę pompowanego balona.



 

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #303 dnia: Maja 16, 2007, 19:52:27 pm »
Ja pierdykam, ćwiczysz dla masy mięśniowej, a nie dla siły? No jak dla mnie to już jest żałosne. Coś jak wybieranie w sklepie przez 30 minut kolorów kozaczków czy malowanie się szminką dla lepszego wyglądu. Jeżeli będziesz ćwiczył sumiennie to masa przybędzie i będzie ona odzwierciedlała Twoją realną siłę, a nie potęgę pompowanego balona.


 
To bylo skierowane do mnie? Bo jesli tak to masz racje- nie cwiczy sie dla masy miesniowej ale dla sily. Jednak przy zle ulozonym, intensywnym treningu miesnie beda sie spalac i bede wygladac jak jakas chuda szkapa :)

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #304 dnia: Maja 17, 2007, 01:25:43 am »
Ja pierdykam, ćwiczysz dla masy mięśniowej, a nie dla siły? No jak dla mnie to już jest żałosne. Coś jak wybieranie w sklepie przez 30 minut kolorów kozaczków czy malowanie się szminką dla lepszego wyglądu. Jeżeli będziesz ćwiczył sumiennie to masa przybędzie i będzie ona odzwierciedlała Twoją realną siłę, a nie potęgę pompowanego balona.

Hehe, są jednak ludzie z podobnymi poglądami jak ja  :-P

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #305 dnia: Maja 17, 2007, 07:21:51 am »
Ja pierdykam, ćwiczysz dla masy mięśniowej, a nie dla siły? No jak dla mnie to już jest żałosne. Coś jak wybieranie w sklepie przez 30 minut kolorów kozaczków czy malowanie się szminką dla lepszego wyglądu. Jeżeli będziesz ćwiczył sumiennie to masa przybędzie i będzie ona odzwierciedlała Twoją realną siłę, a nie potęgę pompowanego balona.

Hehe, są jednak ludzie z podobnymi poglądami jak ja  :-P

I to nie mało  :P

mateo

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #306 dnia: Maja 26, 2007, 22:22:17 pm »
http://www.youtube.com/watch?search=&mode=related&v=YaBVZQUX4-w
The best bodybuilding ever.
Ronnie Coleman !

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #307 dnia: Maja 26, 2007, 22:32:34 pm »
Szczerze facetowi wspolczuje, gdyz nie bedzie mial starosci... jezeli w ogole jej dozyje. Taki rozrost miesni to juz zahacza o chorobe :o Rozumiem byc umiesniony, ale to juz z leksza przesada XD

Osobiscie pakowanie mnie nie interesuje, strasznie to nudne - w kolko trzeba powtarzac te same cwiczenia, tylko z okresowo wieksza intensywnoscia. Wole pojezdzic na rowerku dla zachowania kondycji, przynajmniej mozna sobie swiat pozwiedzac, a nie zamykac sie w silowni i tonac we wlasnym pocie. Tak, zdecydowanie nie jest to sport dla mnie :P

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #308 dnia: Maja 27, 2007, 17:56:34 pm »
Takie pytanko do was, może znacie jakieś dobre odżywki na przyrost samej masy. W ogóle to mało jadam ale na to nic nie poradzę, no cóż poprostu nie chce mi się/nie jestem głodny. Mam 184 wzrostu a ważę 65 kg. Więc nie jest to za dobrze.
Jeśli nie odżywki, to może co jeść ale to już ostatecznie.

Tarniak

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #309 dnia: Maja 27, 2007, 18:21:39 pm »
Najpierw musisz dobrze jeść, a potem myśleć o odżywkach... :shock:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #310 dnia: Maja 27, 2007, 18:25:09 pm »
Jedz najlepiej takie rzeczy jak hamburgery, pizza, kiełbasa, kurczak ogólnie żeby miała sporo tłuszczu i bedzie git wiem to z własnego dświadczenia przy takiej diecie nie schudniesz :-D, chyba że nie lubisz to masz problem i juz na zawsze bedzie chudy jak patyk :P
Yeahh, me and hate that's an odd couple

marcinps2

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #311 dnia: Maja 27, 2007, 18:57:31 pm »
Jedz najlepiej takie rzeczy jak hamburgery, pizza, kiełbasa, kurczak ogólnie żeby miała sporo tłuszczu i bedzie git wiem to z własnego dświadczenia przy takiej diecie nie schudniesz :-D, chyba że nie lubisz to masz problem i juz na zawsze bedzie chudy jak patyk :P

Ale piepszycie głupoty...

Derek, że żyłem w świecie Animali 2 lata to ci podpowiem. Sam wazyłem 59kg przy 180cm w 2 lata i było 88kg. Poczatki są najgorsze. Kup sobie nawet zwykłą kreatyne i gainera mass xxl. Oprócz tego poprostu wcinaj co 2-3godziny. Ja wcinałem tuńczyki w sosie własnym, piersi z kurczaka, ryż brązowy, czasami ser biały, troche mleka, jajka, płatki owsiane i ciezko mi teraz sobie przypomnieć co jeszcze...

Jeśli nie bedziesz ćwiczył to przybędzie masa ale nie mięsniowa ale proponuje samego gainera z odzywek i poprostu często i dużo jedź co 2-3h. Musisz zmienić metabolizm i tyle ; )

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #312 dnia: Maja 27, 2007, 19:14:15 pm »
Jedz najlepiej takie rzeczy jak hamburgery, pizza, kiełbasa, kurczak ogólnie żeby miała sporo tłuszczu i bedzie git wiem to z własnego dświadczenia przy takiej diecie nie schudniesz :-D, chyba że nie lubisz to masz problem i juz na zawsze bedzie chudy jak patyk :P

Ale piepszycie głupoty...

Derek, że żyłem w świecie Animali 2 lata to ci podpowiem. Sam wazyłem 59kg przy 180cm w 2 lata i było 88kg. Poczatki są najgorsze. Kup sobie nawet zwykłą kreatyne i gainera mass xxl. Oprócz tego poprostu wcinaj co 2-3godziny. Ja wcinałem tuńczyki w sosie własnym, piersi z kurczaka, ryż brązowy, czasami ser biały, troche mleka, jajka, płatki owsiane i ciezko mi teraz sobie przypomnieć co jeszcze...

Jeśli nie bedziesz ćwiczył to przybędzie masa ale nie mięsniowa ale proponuje samego gainera z odzywek i poprostu często i dużo jedź co 2-3h. Musisz zmienić metabolizm i tyle ; )


Ok, dzięki. Jak możesz zapodaj jakieś linki do odzywek np. z tego sklepu.
http://sklep.fbb.pl

marcinps2

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #313 dnia: Maja 27, 2007, 19:27:36 pm »
Jak nie ćwiczysz to to:
http://sklep.fbb.pl/trec_nutrition_mass_xxl_gainer_ids_161_1

pij z mlekiem czy wodą pomiędzy posiłkami. Jeszcze monster mass jest dobry w smaku:

http://sklep.fbb.pl/?act=item_details_show&i_id=1606&t_id=1

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #314 dnia: Maja 27, 2007, 19:44:54 pm »
Odżywki to suplement diety.

Przede wszystkim musisz się odpowiednio odżywiać, a dopiero kiedy w diecie brakuje ci jakichś elementów, uzupełniaj je odżywkami.

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #315 dnia: Maja 27, 2007, 20:04:42 pm »
Na ile starczą taka jedna tuba tych odżywek i ile jest w stanie dać, czy będzie jakiś efekt.

marcinps2

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #316 dnia: Maja 27, 2007, 20:09:29 pm »
diecie brakuje ci jakichś elementów, uzupełniaj je odżywkami.

Widocznie mu brakuje skoro wazy 65kg. Więc dla niego najlepszy będzie gainer z dużą ilością węgli ale bez przesady 20-25% białka na 100 będzie w sam raz. ; )

EDIT:

Efekt będzie widoczny napewno jak byś ćwiczył. Wtedy 2kg gainera=2kg masy. Bo organizm był by chłonny. Ale myśle, że efekt będzie podobny. 2kg hm...na tydzień jeśli 4 razy dzennie po 75g :-D 2razy dziennie 2tyg.
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2007, 20:14:18 pm wysłana przez marcinps2 »

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #317 dnia: Maja 27, 2007, 20:42:25 pm »
diecie brakuje ci jakichś elementów, uzupełniaj je odżywkami.

Widocznie mu brakuje skoro wazy 65kg. Więc dla niego najlepszy będzie gainer z dużą ilością węgli ale bez przesady 20-25% białka na 100 będzie w sam raz. ; )

EDIT:

Efekt będzie widoczny napewno jak byś ćwiczył. Wtedy 2kg gainera=2kg masy. Bo organizm był by chłonny. Ale myśle, że efekt będzie podobny. 2kg hm...na tydzień jeśli 4 razy dzennie po 75g :-D 2razy dziennie 2tyg.

Tak więc, zapomniałem dodać że ćwiczę, jak jest czas to siłownia zaś jak nie to w domu machanie hantlem jaki podstawowo pompki, brzuszki, przysiady.
Ile kasy musze przewidziec na te odżywki  ?

Tarniak

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #318 dnia: Maja 27, 2007, 21:09:01 pm »
Ja wcinałem tuńczyki w sosie własnym, piersi z kurczaka, ryż brązowy, czasami ser biały, troche mleka, jajka, płatki owsiane i ciezko mi teraz sobie przypomnieć co jeszcze...

Jeśli nie bedziesz ćwiczył to przybędzie masa ale nie mięsniowa ale proponuje samego gainera z odzywek i poprostu często i dużo jedź co 2-3h. Musisz zmienić metabolizm i tyle ; )
No a to nie są produkty wysokobiałkowe? :shock:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #319 dnia: Maja 28, 2007, 14:32:47 pm »
A dużo robisz tych brzuszków, pompek i przysiadów? Ile machasz hantlami?

Bo przy takim treningu to się nie dziwie, że spalasz i ciężko Ci przybrać na wadze.