Ankieta

Agh?

uf puf pudzian to mój wujek (Tarniak: poprawiłem LOL)
2 (2.9%)
nie chce mi się
30 (42.9%)
Lubie przypakować ,ale tylko dla sportu
28 (40%)
Bodybuilding to jest to
10 (14.3%)

Głosów w sumie: 60

Głosowanie skończone: Sierpnia 16, 2005, 20:23:40 pm

Autor Wątek: Kulturystyka  (Przeczytany 268290 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #320 dnia: Maja 29, 2007, 08:41:52 am »
Hantel 7-8 kilio. 3 serię na biceps po 15 razy, i około jeszcze 3 inne ćwiczenia z hantlem tak samo po 15 razy- 3 serie.

Pompki to 3 serie po 30, brzuszki to samo.

Lecz nie mam jakiegoś twardo ustalonego harmonogramu na te ćwiczenia... zazwyczaj ćwiczę jak mi się przypomnie.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #321 dnia: Czerwca 06, 2007, 20:07:12 pm »
z takim treningiem nie osiagniesz nic...zapisz sie na porzadna silke, podpytaj rezydujacych tam koksow, pocwicz pol roku na "sucho", potem wydaj troche kaski na porzadny cykl suplementowy(tak z 170 euro na dobry poczatek), zapodaj do tego odpowiednia dietke i efekt bedzie!nie ma sensu eksperymentowac na sobie.o anabolikach myslec nie radze...

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #322 dnia: Czerwca 06, 2007, 20:34:05 pm »
z takim treningiem nie osiagniesz nic...zapisz sie na porzadna silke, podpytaj rezydujacych tam koksow, pocwicz pol roku na "sucho", potem wydaj troche kaski na porzadny cykl suplementowy(tak z 170 euro na dobry poczatek), zapodaj do tego odpowiednia dietke i efekt bedzie!nie ma sensu eksperymentowac na sobie.o anabolikach myslec nie radze...
Pół roku na sucho, a później z suplementami?!? Nie przesadzasz? Ja po dwóch miesiącach regularnego treningu na siłce, z odrzywkami (kreatyną i białkiem), z dobra dietą (dużo mleka, wody, kurczaka, ryżu, owoców) przytyłem 5 kilo, spalając przy tym dużo tłuszczu. Zmieniałem się w oczach sam sie dziwiąc jakie to proste.

W treningu najważniejsza jest regularność. Jak się przerwie trening na miesiąc to trzeba zaczynac od nowa. IMO lepiej poświęcić 4 miesiące na regulerny trening z odrzywkami i jako taką dietą, niz rok z byle jakim treningiem z przerwami i bez diety/odrzywek.

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #323 dnia: Czerwca 06, 2007, 21:08:28 pm »
polecam boks mozna się niezle wyżyć i przy okazji nauczyc obijania mordy przydatna czynność w życiu polecam

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #324 dnia: Czerwca 06, 2007, 21:17:40 pm »
polecam boks mozna się niezle wyżyć i przy okazji nauczyc obijania mordy przydatna czynność w życiu polecam
Chyba lepiej kickboxing, ale to i tak tylko dla tych co sa przygotowani miec troche oklepaną buzię.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #325 dnia: Czerwca 06, 2007, 22:02:21 pm »
Najlepiej wziąć się za pseudokibicowanie :). To dopiero jest i dla tych co chcą mieć oklepaną buzię oraz też dla tych, którzy chcą się wyżyć :). A podczas ustawki można się wiele nauczyć, chociażby walki o przetrwanie :P.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #326 dnia: Czerwca 06, 2007, 22:20:20 pm »
Najlepiej wziąć się za pseudokibicowanie :). To dopiero jest i dla tych co chcą mieć oklepaną buzię oraz też dla tych, którzy chcą się wyżyć :). A podczas ustawki można się wiele nauczyć, chociażby walki o przetrwanie :P.
Mam kumpla kibola/dresa to mi opowiadał jakie to nie jest zajebiste przeżycie uciekać od gościa, który macha siekierą. Nice!

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #327 dnia: Czerwca 06, 2007, 22:48:49 pm »
Ja mówię o ustawkach z zasadami, że tak powiem. Czyli np. jest 12 na 12, nieprzytomnych ściągamy na bok, z dala od klepy, nie używamy narzędzi i takie tam różne :roll:.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #328 dnia: Czerwca 07, 2007, 10:54:09 am »
Ja mówię o ustawkach z zasadami, że tak powiem. Czyli np. jest 12 na 12, nieprzytomnych ściągamy na bok, z dala od klepy, nie używamy narzędzi i takie tam różne :roll:.
O dzizys ... This is Spaaartaaa !!!
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #329 dnia: Czerwca 07, 2007, 11:45:10 am »
Ja mówię o ustawkach z zasadami, że tak powiem. Czyli np. jest 12 na 12, nieprzytomnych ściągamy na bok, z dala od klepy, nie używamy narzędzi i takie tam różne :roll:.
Powiedz, że zartujesz.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #330 dnia: Czerwca 07, 2007, 15:29:21 pm »
Powiedz, że zartujesz.

Chyba nie  :D

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #331 dnia: Czerwca 07, 2007, 16:01:55 pm »
Serio są takie, raz widziałem na własne oczy, a kilka razy czytałem o takich. Ale to rzadkość. Dlatego mówię, że właśnie na tych bez sprzętowych da się wyrobić skilla, żeby potem na prawdziwych dawać rade :).

Tarniak

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #332 dnia: Czerwca 07, 2007, 16:20:51 pm »
Dlatego mówię, że właśnie na tych bez sprzętowych da się wyrobić skilla, żeby potem na prawdziwych dawać rade :).
A jakie achievmenty można zdobyć :lol: :lol: :lol:?

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #333 dnia: Czerwca 07, 2007, 16:44:11 pm »

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #334 dnia: Czerwca 07, 2007, 16:50:16 pm »
Super. A ja  lubie truskawki.



Tylko co to ma do tematu?

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #335 dnia: Czerwca 07, 2007, 18:43:48 pm »
To jedna z dróg treningu. Nie ma to jak uciekać przed gościem z siekierą czy robić ustawkę z zasadami (Kodeks Kiboli, Kibole Okrągłego Stadionu, Sikiera Króla Kiboli, którą z krzesełka na stadionie może wyjąć tylko wybraniec, walka z niewiernymi).

Tym kumplem, który opowiadał Ci o swoich przeżyciach Piter-neo to mnie rozbawiłeś. Wyobraziłem sobie taką sytuację, faktycznie to musi być ekstra przeżycie!


D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #336 dnia: Czerwca 07, 2007, 22:28:30 pm »
Ja niemam zamiaru tego prubowac wole silownie i basen (nie ten basen)  :D



FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #337 dnia: Czerwca 10, 2007, 11:15:38 am »
ja jak już to bym wolał jakiegoś gline ostro złomotać jak to mówią śmieci trzeba zamiatać hehehe

Vitryna

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2004
  • Wiadomości: 618
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #338 dnia: Czerwca 10, 2007, 11:44:54 am »
Frezer dziwny jakiś jesteś ? Czyżby pokolenie HWDP ? Co Ci Policja zrobiła :> Ciągle nachodzą Ci dom :>. Czy już tylko patrzysz na kolor i "lejesz". Urwa żadna praca nie hańbi ale wkur***** mnie takie podejście  glina to dupek glina to zło. Poza tym co to ma do Kulturystyki ?.

Znacie coś dobrego na spalenie brzuszka ?:> byle nie 6Weidera

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #339 dnia: Czerwca 10, 2007, 13:16:00 pm »
Frezer dziwny jakiś jesteś ? Czyżby pokolenie HWDP ? Co Ci Policja zrobiła :> Ciągle nachodzą Ci dom :>. Czy już tylko patrzysz na kolor i "lejesz". Urwa żadna praca nie hańbi ale wkur***** mnie takie podejście  glina to dupek glina to zło. Poza tym co to ma do Kulturystyki ?.

Znacie coś dobrego na spalenie brzuszka ?:> byle nie 6Weidera
W pełni popieram to co napisałeś.

Możesz zapisac sie na akrobatykę. Nauczysz sie co nie co, zajebiście wyćwiczysz mięśnie (szczególnie brzucha) i przy okazji spalisz dużo tłuszczu. IMO akrobatyka jest najlepszym sposobę na rzeźbę. Polecam

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #340 dnia: Czerwca 10, 2007, 13:37:32 pm »
A czemu nie 6 weidera? Co prawda to prawda- monotmna i meczaca, ale efekty sa.
Ja robie brzuszki :)

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #341 dnia: Czerwca 10, 2007, 22:44:12 pm »
Frezer dziwny jakiś jesteś ? Czyżby pokolenie HWDP ? Co Ci Policja zrobiła :> Ciągle nachodzą Ci dom :>. Czy już tylko patrzysz na kolor i "lejesz". Urwa żadna praca nie hańbi ale wkur***** mnie takie podejście  glina to dupek glina to zło. Poza tym co to ma do Kulturystyki ?.

Znacie coś dobrego na spalenie brzuszka ?:> byle nie 6Weidera

powiem ci że jak widze psa to az mnie ściska zeby śmieciowi kark skrecić ile ja bym dał za taką mozliwosć

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #342 dnia: Czerwca 10, 2007, 23:03:44 pm »
Frezer dziwny jakiś jesteś ? Czyżby pokolenie HWDP ? Co Ci Policja zrobiła :> Ciągle nachodzą Ci dom :>. Czy już tylko patrzysz na kolor i "lejesz". Urwa żadna praca nie hańbi ale wkur***** mnie takie podejście  glina to dupek glina to zło. Poza tym co to ma do Kulturystyki ?.

Znacie coś dobrego na spalenie brzuszka ?:> byle nie 6Weidera

powiem ci że jak widze psa to az mnie ściska zeby śmieciowi kark skrecić ile ja bym dał za taką mozliwosć

Czemu?

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #343 dnia: Czerwca 10, 2007, 23:19:21 pm »
Frezer dziwny jakiś jesteś ? Czyżby pokolenie HWDP ? Co Ci Policja zrobiła :> Ciągle nachodzą Ci dom :>. Czy już tylko patrzysz na kolor i "lejesz". Urwa żadna praca nie hańbi ale wkur***** mnie takie podejście  glina to dupek glina to zło. Poza tym co to ma do Kulturystyki ?.

Znacie coś dobrego na spalenie brzuszka ?:> byle nie 6Weidera

powiem ci że jak widze psa to az mnie ściska zeby śmieciowi kark skrecić ile ja bym dał za taką mozliwosć
Żałosny jesteś...

Ja mam długie włosy to też pewnie najchętniej bys mi wpierd*lił?

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #344 dnia: Czerwca 10, 2007, 23:35:49 pm »
Frezer dziwny jakiś jesteś ? Czyżby pokolenie HWDP ? Co Ci Policja zrobiła :> Ciągle nachodzą Ci dom :>. Czy już tylko patrzysz na kolor i "lejesz". Urwa żadna praca nie hańbi ale wkur***** mnie takie podejście  glina to dupek glina to zło. Poza tym co to ma do Kulturystyki ?.

Znacie coś dobrego na spalenie brzuszka ?:> byle nie 6Weidera

powiem ci że jak widze psa to az mnie ściska zeby śmieciowi kark skrecić ile ja bym dał za taką mozliwosć

Czemu?
Bo to modne 8).
Nie lubisz policji (chociaż nie miałeś z nią nic wspólnego), piszesz na ławkach HWDP, a potem masz uznanie u 13-to letnich ziomków spod bloku...

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #345 dnia: Czerwca 11, 2007, 16:03:09 pm »
Frezer dziwny jakiś jesteś ? Czyżby pokolenie HWDP ? Co Ci Policja zrobiła :> Ciągle nachodzą Ci dom :>. Czy już tylko patrzysz na kolor i "lejesz". Urwa żadna praca nie hańbi ale wkur***** mnie takie podejście  glina to dupek glina to zło. Poza tym co to ma do Kulturystyki ?.

Znacie coś dobrego na spalenie brzuszka ?:> byle nie 6Weidera

powiem ci że jak widze psa to az mnie ściska zeby śmieciowi kark skrecić ile ja bym dał za taką mozliwosć
Napisz tylko krotko i sensownie- czemu?

Zobaczymy do kogo sie zwrocisz jak Ciebie napadna lub okradna.

BTW- ile masz lat?

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #346 dnia: Czerwca 11, 2007, 16:18:24 pm »
Frezer dziwny jakiś jesteś ? Czyżby pokolenie HWDP ? Co Ci Policja zrobiła :> Ciągle nachodzą Ci dom :>. Czy już tylko patrzysz na kolor i "lejesz". Urwa żadna praca nie hańbi ale wkur***** mnie takie podejście  glina to dupek glina to zło. Poza tym co to ma do Kulturystyki ?.

Znacie coś dobrego na spalenie brzuszka ?:> byle nie 6Weidera

powiem ci że jak widze psa to az mnie ściska zeby śmieciowi kark skrecić ile ja bym dał za taką mozliwosć
Żałosny jesteś...

Ja mam długie włosy to też pewnie najchętniej bys mi wpierd*lił?

dla mnie to możesz mieć włosy długości jednego metra wytatuowaną twarz nosić tyś kolczyków być gejem  psycholem nie robi to na mnie zadnego wrazenia co ktoś robi ze swoim wygladem jest jego sprawą zresztą sam miałem kiedys długie włosy ale bycie gliną to już cholerne niewybaczalne przegecie
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2007, 16:29:04 pm wysłana przez FREZER »

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #347 dnia: Czerwca 11, 2007, 16:58:34 pm »
Frezer dziwny jakiś jesteś ? Czyżby pokolenie HWDP ? Co Ci Policja zrobiła :> Ciągle nachodzą Ci dom :>. Czy już tylko patrzysz na kolor i "lejesz". Urwa żadna praca nie hańbi ale wkur***** mnie takie podejście  glina to dupek glina to zło. Poza tym co to ma do Kulturystyki ?.

Znacie coś dobrego na spalenie brzuszka ?:> byle nie 6Weidera

powiem ci że jak widze psa to az mnie ściska zeby śmieciowi kark skrecić ile ja bym dał za taką mozliwosć
Żałosny jesteś...

Ja mam długie włosy to też pewnie najchętniej bys mi wpierd*lił?

dla mnie to możesz mieć włosy długości jednego metra wytatuowaną twarz nosić tyś kolczyków być gejem  psycholem nie robi to na mnie zadnego wrazenia co ktoś robi ze swoim wygladem jest jego sprawą zresztą sam miałem kiedys długie włosy ale bycie gliną to już cholerne niewybaczalne przegecie
Ja chciałem zostać oficerem BOR-u, to też jest grzech?

Darioush

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 04-06-2007
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #348 dnia: Czerwca 11, 2007, 17:55:13 pm »
ze sie wtrace do dyskusji... faktem jest ze wiekszosc ludzi co pisze i mowi takie rzeczy jak frezer to ludzie ktuzy nie mieli zadnego doczyminia z policja ale takze faktem jest ze 50% ludzi z prewencji i cbs to sadysci z gadami, straz wiezienna jest podobna ale u nich jest to niewielki odlamek... dam taki przyklad jest taki turniej siatkowki plazowej w Starych Jablonkach na mazurach zalicza sie do pojechalem sobie na ten turniej i wiadomo jak to po meczyku troche chlalismy... przyjechala policja ze mieli zgloszenie o zaklucaniu pozadku publicznego i ze na 100% to my mandat 500 za picie i zaklucanie... oczywiscie nie przyjelismy bo nie wiedzielismy o co chodzi...pala po nogach, panowie o co chodzi..."cicho ku*wo"  i sie zaczelo gaz w oczy gleba i sie wyzyli chlopaki po jakis 10/15 min zapytali sie czy przyjmojemy mandaty...mandat przyjelismy, z pracy zwolnienie bo nie moglem chodzic prz niecaly miesiac, zalozylismy im sprawe zostala umozona poniewaz psy zeznawaly ze sie na nich zucilismy z garsciami, ale dlaczego nie zawiezli nas do aresztu sedzine nie obchodzilo...oczywiscie obdukcje zrobilismy na nastepny dzien po tym zajsciu
zeby nie bylo, swiety nie jestem , wzorowym obywatelem tez,dzieckiem nie jestem, ale teznie pisze na scianach ani w altobusach hwdp itd. ale to jest taki przyklad z zycia wziety,  a ta policja to jest LEGALNA MAFIA,kradna, biora lapowki, zarabiaja na narkotykach (20% tego co zgarniaja trafia na ulice) tak samo jak ci co w zadzie siedza i to jest to samo co  99%panstw na swiecie
to tylko taka wypowiedz dla tych ktorzy zaciecie bronia policji, ze ona jest cacy  a ci co tak nie mysla sa fe

zeby nie bylo ze nie na temat... to kiedys zaciecie cwiczylem na silowni... ale nie mam czasu na takie sprawy. jak mam pare min to se robie pompki, brzuszki, hantlami pomacham, na drazku troche, ale to tak tylko dla zasady,
strzalka

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #349 dnia: Czerwca 11, 2007, 18:24:42 pm »
To powiedz mi dlaczego ja nigdy nie miałem takiej sytuacji. Dlaczego nikt z moich kumpli nigdy nie narzekał na gliny. Mam trzech braci i również nigdy nie mówili nic złego o policji. Jednak już chyba każdy blokers, kibol, dres k*rwi na policję i miał z nia jakies problemy. Ciekawe dlaczego?

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #350 dnia: Czerwca 11, 2007, 19:00:31 pm »
Osobiscie do panow policjantow nic nie mam (no, moze poza tym, ze tak opieszale reagowali na nasze zgloszenia o kradziezach samochodow kilka lat temu, z z 4 kradziezy 3 sie odnazaly, a przy czwartej chyba nawet nie zaczeli dochodzenia, gdyz wszystko 'rozeszlo sie po kosciach'), ba, moj sasiad to policjant (co prawda emerytowany, ale zawsze) i jest to bodaj najrowniejszy czlowiek w mojej klatce w bloku ;)

A powracajac do sedna tematu:
Jakie cwiczenia stricte na brzuch zalecacie? Probowalem juz 6 Weidera, ale po 5 dniu dalem sobie spokoj, bo matura sie zblizala, a zas teraz trza bedzie latac z papierami na uczelnie i nie bedzie czasu cwiczyc wg tego harmonogramu z tabelki. Anyone?

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #351 dnia: Czerwca 11, 2007, 19:47:53 pm »
Frezer dziwny jakiś jesteś ? Czyżby pokolenie HWDP ? Co Ci Policja zrobiła :> Ciągle nachodzą Ci dom :>. Czy już tylko patrzysz na kolor i "lejesz". Urwa żadna praca nie hańbi ale wkur***** mnie takie podejście  glina to dupek glina to zło. Poza tym co to ma do Kulturystyki ?.

Znacie coś dobrego na spalenie brzuszka ?:> byle nie 6Weidera

powiem ci że jak widze psa to az mnie ściska zeby śmieciowi kark skrecić ile ja bym dał za taką mozliwosć
Żałosny jesteś...

Ja mam długie włosy to też pewnie najchętniej bys mi wpierd*lił?

dla mnie to możesz mieć włosy długości jednego metra wytatuowaną twarz nosić tyś kolczyków być gejem  psycholem nie robi to na mnie zadnego wrazenia co ktoś robi ze swoim wygladem jest jego sprawą zresztą sam miałem kiedys długie włosy ale bycie gliną to już cholerne niewybaczalne przegecie
Odpisz prosze na moje pytania:

Napisz tylko krotko i sensownie- czemu?

Zobaczymy do kogo sie zwrocisz jak Ciebie napadna lub okradna.

BTW- ile masz lat?

Pozatym co masz do policji? Zawod jak zawod. Strazaka tez bys "nap***olil" na ulicy?
Sam kiedys chcialem pracowa w Antyterrorystach :cool:

Cytuj
Jakie cwiczenia stricte na brzuch zalecacie? Probowalem juz 6 Weidera, ale po 5 dniu dalem sobie spokoj, bo matura sie zblizala, a zas teraz trza bedzie latac z papierami na uczelnie i nie bedzie czasu cwiczyc wg tego harmonogramu z tabelki. Anyone?
Tu masz rozne cwiczenia, wiekszosc niestety wymaga sprzetu:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch.htm
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2007, 19:54:42 pm wysłana przez Hubi »

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #352 dnia: Czerwca 11, 2007, 19:58:32 pm »
ze sie wtrace do dyskusji... faktem jest ze wiekszosc ludzi co pisze i mowi takie rzeczy jak frezer to ludzie ktuzy nie mieli zadnego doczyminia z policja ale takze faktem jest ze 50% ludzi z prewencji i cbs to sadysci z gadami, straz wiezienna jest podobna ale u nich jest to niewielki odlamek... dam taki przyklad jest taki turniej siatkowki plazowej w Starych Jablonkach na mazurach zalicza sie do pojechalem sobie na ten turniej i wiadomo jak to po meczyku troche chlalismy... przyjechala policja ze mieli zgloszenie o zaklucaniu pozadku publicznego i ze na 100% to my mandat 500 za picie i zaklucanie... oczywiscie nie przyjelismy bo nie wiedzielismy o co chodzi...pala po nogach, panowie o co chodzi..."cicho ku*wo"  i sie zaczelo gaz w oczy gleba i sie wyzyli chlopaki po jakis 10/15 min zapytali sie czy przyjmojemy mandaty...mandat przyjelismy, z pracy zwolnienie bo nie moglem chodzic prz niecaly miesiac, zalozylismy im sprawe zostala umozona poniewaz psy zeznawaly ze sie na nich zucilismy z garsciami, ale dlaczego nie zawiezli nas do aresztu sedzine nie obchodzilo...oczywiscie obdukcje zrobilismy na nastepny dzien po tym zajsciu
zeby nie bylo, swiety nie jestem , wzorowym obywatelem tez,dzieckiem nie jestem, ale teznie pisze na scianach ani w altobusach hwdp itd. ale to jest taki przyklad z zycia wziety,  a ta policja to jest LEGALNA MAFIA,kradna, biora lapowki, zarabiaja na narkotykach (20% tego co zgarniaja trafia na ulice) tak samo jak ci co w zadzie siedza i to jest to samo co  99%panstw na swiecie
to tylko taka wypowiedz dla tych ktorzy zaciecie bronia policji, ze ona jest cacy  a ci co tak nie mysla sa fe

zeby nie bylo ze nie na temat... to kiedys zaciecie cwiczylem na silowni... ale nie mam czasu na takie sprawy. jak mam pare min to se robie pompki, brzuszki, hantlami pomacham, na drazku troche, ale to tak tylko dla zasady,
strzalka

to jeszcze nic ja już tyle widziałem że śmiech na sali w góle do tej policji idą czesto matoły, ostatnio szliśmy z kumpelą (ona też nieznosi psów tak na marginesie ) i nas zaczepili w celu wylegitymowania, jeden z nich po kilku pytaniach zaczł sie tak jakąć i sam sobie zaprzeczać że kupa śmiechu sie z tego zrobiła nie potrafił  nawet się wytłumaczyc z tego co robił hehehe istny cyrk innym razem na komisariacie jeden ze śmieci przywalił mi w jape jak miałem kajdanki na rekach (na szczescie inaczej bym mu oddał i pewnie zie skończył)  oczywiście jak zaproponowałem mu ze wyjdziemy na dwór i zobaczymy bez kajdanów kto jest lepszy spękał hehehe

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #353 dnia: Czerwca 11, 2007, 20:12:39 pm »
Cytuj
eden ze śmieci przywalił mi w jape jak miałem kajdanki na rekach (na szczescie inaczej bym mu oddał i pewnie zie skończył)  oczywiście jak zaproponowałem mu ze wyjdziemy na dwór i zobaczymy bez kajdanów kto jest lepszy spękał hehehe
Litości Frezer. Wybacz ale piszesz jak 10 latek, który ma bluzę Hooligans i wymyśla historie, w celu zaszpanowania przez kolegami sprzed bloku.

Pewnie przesiedziałeś "cztery osiem", w celi byłeś z seryjnym mordercą, chciał Cię zabić, ale go pobiłeś i teraz jest Twoim człowiekiem?

Cytuj
ze sie wtrace do dyskusji... faktem jest ze wiekszosc ludzi co pisze i mowi takie rzeczy jak frezer to ludzie ktuzy nie mieli zadnego doczyminia z policja ale takze faktem jest ze 50% ludzi z prewencji i cbs to sadysci z gadami, straz wiezienna jest podobna ale u nich jest to niewielki odlamek... dam taki przyklad jest taki turniej siatkowki plazowej w Starych Jablonkach na mazurach zalicza sie do pojechalem sobie na ten turniej i wiadomo jak to po meczyku troche chlalismy... przyjechala policja ze mieli zgloszenie o zaklucaniu pozadku publicznego i ze na 100% to my mandat 500 za picie i zaklucanie... oczywiscie nie przyjelismy bo nie wiedzielismy o co chodzi...pala po nogach, panowie o co chodzi..."cicho ku*wo"  i sie zaczelo gaz w oczy gleba i sie wyzyli chlopaki po jakis 10/15 min zapytali sie czy przyjmojemy mandaty...mandat przyjelismy, z pracy zwolnienie bo nie moglem chodzic prz niecaly miesiac, zalozylismy im sprawe zostala umozona poniewaz psy zeznawaly ze sie na nich zucilismy z garsciami, ale dlaczego nie zawiezli nas do aresztu sedzine nie obchodzilo...oczywiscie obdukcje zrobilismy na nastepny dzien po tym zajsciu
zeby nie bylo, swiety nie jestem , wzorowym obywatelem tez,dzieckiem nie jestem, ale teznie pisze na scianach ani w altobusach hwdp itd. ale to jest taki przyklad z zycia wziety,  a ta policja to jest LEGALNA MAFIA,kradna, biora lapowki, zarabiaja na narkotykach (20% tego co zgarniaja trafia na ulice) tak samo jak ci co w zadzie siedza i to jest to samo co  99%panstw na swiecie
to tylko taka wypowiedz dla tych ktorzy zaciecie bronia policji, ze ona jest cacy  a ci co tak nie mysla sa fe

zeby nie bylo ze nie na temat... to kiedys zaciecie cwiczylem na silowni... ale nie mam czasu na takie sprawy. jak mam pare min to se robie pompki, brzuszki, hantlami pomacham, na drazku troche, ale to tak tylko dla zasady,
strzalka
W to jestem w stanie uwierzyć i współczuję. Na szczęście nie miałem do czynienia ze "złymi" policjantami, ale jestem pewien, że wielu takich jest. Czują władzę, a czasem lubią się wyżyć. Łapówki jasna sprawa niekiedy, większe przekręty z pewnością także i inne wykroczenia. Sporo jest filmów ze Stanów o skorumpowanej policji (przede wszystkim genialny Serpico). Jak się okazuje są też policjanci z ideałami (nie tylko w filmach).

Wyobraź sobie Frezer, że ja pójdę do Policji. Wyobraź sobie, że nie będę bił ludzi za nic, w ogóle nie będę tego robił chyba że sytuacja będzie tego wymagała. Nie będę brał łapówek, a jedynie starał się dobrze służyć obywatelom. Też uważałbyś mnie za śmiecia i chciał mnie pobić? Zastanów się nad tym i nie generalizuj tak okrutnie.

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #354 dnia: Czerwca 11, 2007, 20:36:45 pm »
mój były znajomy chciał zostać gliną i za samo próbowanie (w końcu go nie przyjeli, nie wiem dlaczego)  przestał nim być z dania na dzień, trzeba mieć jakieś minimalne zasady w życiu a gliniarze to dla mnie bariera nie do przeskoczenia, skorumpowane świnie ciekawe czemu zwykle dziwnym trafem jak glina coś narozrabia sledztwo jest umazane albo giną dowody i nei ma swiadków gdyby nie media to byśmy żyli w przekonaniu że wszystko jest ok a prawda jest taka że oni nawet nie świecą przykładem sami kradną zastraszają i robią przekrety a tłumaczenie łapówek małymi zarobkami jest śmieszne jak komuś sie nie podoba to niech idzie tam gdzie wiecej płącą i nie naraza ludzi przymykajac oko np na nachlanych durniów za kółkiem co sieją śmierć na drodze albo inne rzeczy e szkoda gadać

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #355 dnia: Czerwca 11, 2007, 20:45:01 pm »
Frezer jesteś zbyt mocno uprzedzony. Zapewniam Cię, że jest wielu policjantów z zasadami i ideałami. Powiedz mi zatem, czy takie osoby też nienawidzisz i nie szanujesz? Nie skreślaj wszystkich przez to, że noszą mundur. Zatem nie mów, że wszyscy policjanci to durnie i skorumpowane świnie, proszę Cię. Ktoś jednak ujmuje psychopatów, gwałcicieli, pijaków za kierownicą. Obejrzyj sobie film Serpico i powiedz czy głównego bohatera też chciałbyś pobić? A jestem pewien, że i w polskiej policji kilku takich Serpico się znajdzie.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #356 dnia: Czerwca 11, 2007, 21:13:14 pm »
mój były znajomy chciał zostać gliną i za samo próbowanie (w końcu go nie przyjeli, nie wiem dlaczego)  przestał nim być z dania na dzień, trzeba mieć jakieś minimalne zasady w życiu a gliniarze to dla mnie bariera nie do przeskoczenia, skorumpowane świnie ciekawe czemu zwykle dziwnym trafem jak glina coś narozrabia sledztwo jest umazane albo giną dowody i nei ma swiadków gdyby nie media to byśmy żyli w przekonaniu że wszystko jest ok a prawda jest taka że oni nawet nie świecą przykładem sami kradną zastraszają i robią przekrety a tłumaczenie łapówek małymi zarobkami jest śmieszne jak komuś sie nie podoba to niech idzie tam gdzie wiecej płącą i nie naraza ludzi przymykajac oko np na nachlanych durniów za kółkiem co sieją śmierć na drodze albo inne rzeczy e szkoda gadać
Czemu tak generalizujesz? Wedlug Ciebie na swiecie nie ma porzadnych policjantow? A gdy porzadny czlowiek idzie do policji to juz nie moze zostac porzadny? Tak samo moge napisac, ze wszyscy gracze to zlodzieje i mendy, a ja nie mam do zadnego z nich szacunku, bo okradaja producentow gier.

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #357 dnia: Czerwca 13, 2007, 01:03:56 am »
Pewnie zucal w sasiadke kamieniami i go dorwali  :lol:  :lol:  :lol:



_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #358 dnia: Czerwca 13, 2007, 02:36:42 am »
No to Frezer dałeś czadu- elo ziom z ciebie i wogóle madafaka.


monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #359 dnia: Czerwca 13, 2007, 16:04:02 pm »
Widzę że Frezer jest ze świata ziomali... :D
Prawda jest taka że w każdym zawodzie znajdą się poje*y i ludzie którzy robią coś dla wyższej idei.
Sam często słyszałem o policjantach którzy podbijają do panczurów i mówią z uśmiechem "mandacik czy 2 pały?", ale znajdą się tacy którzy podwiozą radiowozem kawałek, spytają czy nic nie dolega i czy nie pomóc w czymś. Są ludzie dobrzy i ludzie głupi, wszędzie.
Sam miałem małe doczynienia z policją, za picie nad wisłą, za czasów gimnazium czyli do osiemnastki miałem jeszcze sporo czasu. (Potem wciągaliśmy przez ustniki od alkomatu tabakę na posterunku, z lodówki w takiej poczekalni, to były czasy :D). Ale za złe im tego nie mam i nawet nieć nie moge, nawet śmiesznie się wspomina to teraz.
Spisywanie i legitymowanie to rzecz tak naturalna jak sprawdzanie listy obecności przez nauczyciela. Większość osób myśli że już przez to są postrzegani za kryminalistów ale nie zdają sobie sprawy że policja może też szukać osób zaginionych. Jakby nie było tej złej policji to teraz byśmy sobie siedzieli w domach z dubeltówkami wystawionymi przez okno i czekali na kolejnych psycholi którzy chcą nas okraść czy zabić. Piękna wizja, nikt by się nie czepiał.