Autor Wątek: Mundial 2006  (Przeczytany 74098 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Mundial 2006
« Odpowiedź #200 dnia: Czerwca 10, 2006, 08:41:04 am »
Co tu napisac po takim meczu mozna powiedziec ,ze to normalka najbardziej boli mnie brak stylu  :x .I pytanie czy janas sie odmuli i na mecz z Niemcami zmini kilku zawodnikow(wedlug mnie ten mecz przegramy i to jeszcze wyzej niz z Ekwadorem).Ja do dzisiejszego dnia pamietam mecz z Wegrami w Chorzowie i wtedy janas tez przez dlugi czas nie przeprowadzal zmian,a brak zmian w przerwie mial przelozenie na wczorajszy mecz.Scenariusz meczu z Niemcami moze byc podobny jak z Portugalia (pewnie Klose bedzie sie snil po nocach tak jak Paulina).
Na mistrzostwach nie wystarczy tylko walczyc i biegac bezmyslnie prawda jest taka ,ze nasi pilkarze sa slabi pilka im przeszakadza oczywiscie sa wyjatki szkolenie mlodziezy wychodzi,a raczej jego brak to temat na inna dyskusje.I co pozostalo nam  kibicom....czego nam nikt nie odbierze to NADZIEJA :!:

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Mundial 2006
« Odpowiedź #201 dnia: Czerwca 10, 2006, 08:51:52 am »
Cytat: "wsciekly_blondyn"
NADZIEJA

piękne słowo, tylko dlaczego to jedyna nasza polska broń na imprezach sportowych  :|  Mieli jechać po mistrza a wyszło jak zawsze . Prawda ,że nie mamy boisk , mcnej ligi czy odpowiednoej pracy z młodzieżą ,ale na Boga co mają Ekwadorczycy czego my nie mamy ? Cieplejsze lato  :lol: ?
Porażka bol tym bardziej ,że pare dni temu ten zespół  , który zmiótł naszą drużyne , ledwo co wygrał z niemieckimi studentami .Fajnie , nie
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #202 dnia: Czerwca 10, 2006, 10:13:58 am »
Cytuj
le na Boga co mają Ekwadorczycy czego my nie mamy ? Cieplejsze lato Laughing ?

Mają kolumbijską szklołę, zobacz jak sobie z klepki podawali - 4-5podań, a Polacy nie wiedzą co się dzieje! No i mieli normalne ustawienie, a nie 5-4-1 :lol:, szkoda, że Janas nie pokusił się o 1-2-7 (ale mocny atak by był!!!). :lol:. Z Niemcami jedyna szansa to gra z kontry, ich obrońcy daleko sobie wędrują łapiąc na offside'y, ale jak było widać jest na to rada (Wanchope:), myślę, że długimi piłkami da radę ich pokonać, z tym, że nasi nie potrafią grać długich piłek!!! (choć namiętnie próbują). Ekwador może Niemców ograć podaniami z 1 piłki.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Mundial 2006
« Odpowiedź #203 dnia: Czerwca 10, 2006, 10:34:09 am »
Kasujemy wszystkie złe wspomnienia z dnia wczorajszego   i zajmujemy się co bedzie się działo dziś .

Anglia z Paragwajem .Dumni synowie Albionu powinni sobie poradzić z zespołem z Południowej Ameryki . Pragwaj tutaj pewnie straci punkty ale batalia o awans rozpocznie sie wraz z pierwszym gwizdkiem sedziego w meczu Paragwaj -Szwecja.Szwedzi grają słabo i bez polotu .W dodatku ich największa gwiazda -Ibrahimovic jest w dołku .

Szwecja gra z ogórasami (choć gra tam dawnej sławy piłkarz Dwight Yorke )i ...zaapilkuje im pare barmeczek .Nie sadze by Skandynawowie byli aż tacy słabi .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #204 dnia: Czerwca 10, 2006, 11:25:31 am »
Co do sedziow w obydwu spotkaniach trzeba przyznac, ze spisali co najmniej dobrze. Jedynie boczny japonczyk nie wychwycil ze nie było spalonego, ale to bylo minimalne a zawodnicy byli kawal drogi od siebie, zdarzaja sie takie bledy.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Off

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-05-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #205 dnia: Czerwca 10, 2006, 11:28:32 am »
Najgorzej z naszych grał Żuraw!!!! Zwolnił  bym go z Celticu po TAKIM meczu! Co on wogule robił? Widzę, że Rasiak jest już lepszy! STFU!
23 MARZEC 2007 - Welcome HOME

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Mundial 2006
« Odpowiedź #206 dnia: Czerwca 10, 2006, 11:32:22 am »
Polska jeszcze da radę sobie z niemcami. Po takiej porażce yślę ze będą bardziej na luzie grać z Niemcami. Nie mają nic do stracenia więc będą walczyć o wszystko, a obrona niemiecka tym razem nie imponuje.

Ekwadorczycy byli tacy obsrani a wygrali. Bali sie tak jak my na mundialu w Korei.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #207 dnia: Czerwca 10, 2006, 11:34:29 am »
Cytuj
Anglia z Paragwajem .Dumni synowie Albionu powinni sobie poradzić z zespołem z Południowej Ameryki . Pragwaj tutaj pewnie straci punkty ale batalia o awans rozpocznie sie wraz z pierwszym gwizdkiem sedziego w meczu Paragwaj -Szwecja.Szwedzi grają słabo i bez polotu .W dodatku ich największa gwiazda -Ibrahimovic jest w dołku .

Szwecja gra z ogórasami (choć gra tam dawnej sławy piłkarz Dwight Yorke )i ...zaapilkuje im pare barmeczek .Nie sadze by Skandynawowie byli aż tacy słabi .

O! Ja tam liczę na Paragwaj, do boju! Mogą zaskoczyć Anglików jak nas Ekwador (i oby tak było!). Szwecja da sobie radę.

Największym widowiskiem dzisiaj jest dla mnie mecz Argentyna - WKS. Ciekawe w jakiej są formie! Uwielbiam zespół Argentyny! Pamiętam czasy Batistuty, aż się łęzka zakręciła  :cry: .

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #208 dnia: Czerwca 10, 2006, 12:11:44 pm »
Ja czekam na mecz Nippon, pierw gra z australia. Ciekawe kiedy z Brasilia :twisted: ale Brasil dostanie ;)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Mundial 2006
« Odpowiedź #209 dnia: Czerwca 10, 2006, 12:20:19 pm »
Nippon  wyjdzie z grupy.MUSI!

Sędziowanie zaś Ako było na przyzwoitym poziomie .Nie było większych wpadek(choć ta sytuacja z Krzynówkiem jest kontrowersyjna) ,ale  arbiter w meczu Niemców z Kostaryką 4krotnie(jak niewięcej) nie odgwizdał ewidentnych rąk . Modle  się tylko aby nie powtórzyła się sytuacja z Korei gdzie sędziowie wydatnie pomogli gospodarzom w osiągnieciu dobrego wyniku .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Spike

  • Gość
Mundial 2006
« Odpowiedź #210 dnia: Czerwca 10, 2006, 13:18:10 pm »
Cytat: "ÓFO"
Polska jeszcze da radę sobie z niemcami. Po takiej porażce yślę ze będą bardziej na luzie grać z Niemcami. Nie mają nic do stracenia więc będą walczyć o wszystko, a obrona niemiecka tym razem nie imponuje.

Ekwadorczycy byli tacy obsrani a wygrali. Bali sie tak jak my na mundialu w Korei.

Tak a Polska sie wcale nie bala bo dzwonila sobie przez komorki przed meczem ktory sie rozpoczynal

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #211 dnia: Czerwca 10, 2006, 16:12:59 pm »
Cytuj
Jelen na pomoc? bez przesady Wink Niech od razu zagraja 4 napadziorami Zuraw, Brozek, Rasiak, Jelen i problem z wsytawieniem napastników sie skonczy ;p

Jelen moze grac na prawej pomocy i wczoraj wlasnie w tej roli wystepowal.
Cytuj
Najgorzej z naszych grał Żuraw!!!! Zwolnił bym go z Celticu po TAKIM meczu! Co on wogule robił? Widzę, że Rasiak jest już lepszy! STFU!

Poloz sie.   :mrgreen:
Cytuj
Największym widowiskiem dzisiaj jest dla mnie mecz Argentyna - WKS. Ciekawe w jakiej są formie! Uwielbiam zespół Argentyny! Pamiętam czasy Batistuty, aż się łęzka zakręciła

Zgadzam sie, to moze byc wspanialy mecz.
WKS ma szanse zostan czarnym koniem mistrzostw, jesli tylko uda im sie wyjsc z grupy (najtrudniejszej) moga niezle namieszac.
Czasy Batistuty... widac po Tobie, ze to Twoj idol. :D

Wracajac do wczorajszego meczu z Ekwadorem... Juz w meczu z Chorwacja widac bylo, ze przy tym ustawieniu Zurawskiego nie ma na boisku.  :? Jak mozna na wlasne zyczenie grac w 10, wylaczajac najlepszego strzelca zespolu?

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #212 dnia: Czerwca 10, 2006, 16:23:45 pm »
Jednym zdaniem, żegnamy pana Janasa.. Do widzenia :D

pozdro

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #213 dnia: Czerwca 10, 2006, 17:01:17 pm »
Cytuj
Zgadzam sie, to moze byc wspanialy mecz.
WKS ma szanse zostan czarnym koniem mistrzostw, jesli tylko uda im sie wyjsc z grupy (najtrudniejszej) moga niezle namieszac.
Czasy Batistuty... widac po Tobie, ze to Twoj idol.

WKS też fajnie gra, podoba mi się ich football, ale to Arganetyna musi wygrać:). Batistuta to był gościu, egzekutor doskonały. Pamiętam jak grał w Florentinie, ale najlepsze schizy odchodziły jak w reprezentacji wykańczał akcje   :cry:

Anglia pokonała Paragwaj 1:0, a szkoda! Druga połowa to była tylko gra defensywna ze strony wyspiarzy, amerykańcom jakoś nie szła za bardzo gra (dużo krótkich piłek, ale za dużo im one nie dawały). Nie sądze by Anglia miała szanse na wejście do finału, po tym co pokazali to się mogą schować do budy:).

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #214 dnia: Czerwca 10, 2006, 17:09:26 pm »
Anglia nie pokazała prawie nic. Poza kilkoma probami strzałów z daleka, głownie jak nie jedynie Lamparda. Bo Gerardowi strzały nie wychodziły. No szkoda mogłbybyc remis, bo byłem za Paragwajem.

TiT vs Szwecja jestem za TiT. W meczu Argentyny jestem za WKS.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Mundial 2006
« Odpowiedź #215 dnia: Czerwca 10, 2006, 17:11:10 pm »
Cytuj
Jednym zdaniem, żegnamy pana Janasa.. Do widzenia

Zapewne tak bedzie.

A liczylem na to, ze przynajmniej wyjdziemy z grupy. Ale po tym co zobaczylem wczoraj stracilem na wszystko checi. Niby jest jeszcze szansa na awans, ale kto w to wierzy?

BTW
Nie wie ktos moze, czy przy takiej samej liczbie punktow w grupie liczy sie bilans bramek czy bezposredni mecz?

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #216 dnia: Czerwca 10, 2006, 17:22:42 pm »
Bramki.

Anglia przy takim skladzie powinna spokojnie do konca atakowac na luzie, a nie bronic sie cala druzyna. Na papierze jest to chyba najsilniejsza druzyna na swiecie. SWIETNA obrona (Terry i Ferdinand prawie nie do przejscia, skrzydla szybki i dobry w ataku Ashley Cole + doswiadczony Gary Neville) , NIESAMOWITA pomoc ( nie trzeba chyba komentowac ) i WY**ANY atak ( gdy jest Roo ).
Jakos nie jestem przekonany do Erikssona.

Teraz trzymam kciuki za druzyne Trynidadu i Tobago.
Szwecje pograzy oczywiscie byly gracz ManU pochodzacy z Tobago - Dwight Yorke! :)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #217 dnia: Czerwca 10, 2006, 17:25:41 pm »
Szczerze mówiac, to przez wczorajszy mecz Polski ogladanie meczy innych druzyn daje mi wiele mniej frajdy. Tak czuje :/ Teraz jedynie licze na niespodzianki w tych obydwu spootkanaich!!!
P.S jutro kto gra?

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Mundial 2006
« Odpowiedź #218 dnia: Czerwca 10, 2006, 17:28:22 pm »
Cytat: "Ako"
P.S jutro kto gra?

Napewno Serbia i Czarnogora vs. Holandia. Reszty nie pamietam.

Bardzo dobry byl mecz otwarcia Niemcy- Kostaryka. Ci drudzy grali bardzo dobrze i wykorzystali to, ze Niemcy maja kiepska obrone. Ladne bramki wpadaly.

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Mundial 2006
« Odpowiedź #219 dnia: Czerwca 10, 2006, 17:38:55 pm »
Anglia mnie nie zawiodła, teraz czas na Szwecje- myslę że mają na tyle silny skład żeby zajść daleeeeko (nie chodzi o indywidualności- Szwecja to drużyna, właśnie tego zgrania jeszcze brakuje Angli do gromienia kazdego przeciwnika).

kurna swietny był ten meczyk- brawa dla Joe Cole'a i Croucha zwłaszcza
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #220 dnia: Czerwca 10, 2006, 17:47:12 pm »
Szwecja - Trynidad  1
Argentyna - WKS  2 :]

Anglia juz weszla :] DO boju WKS !

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #221 dnia: Czerwca 10, 2006, 18:56:12 pm »
Poki co Trynidad i Tobako, który jest mniejszy od Warszawy ( :lol: ) radzi sobie (jak na nich) swietnie. Mam nadzieje, ze uda im sie strzelic ta bramke i wygrac mecz!!!

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Tarniak

  • Gość
Mundial 2006
« Odpowiedź #222 dnia: Czerwca 10, 2006, 19:11:46 pm »
Szwecja gra genialnie! Piękna kombinacyjna piłka, gra zespołowa, zeo sępienia. I to co Larsson ma zamiar zrobić na koniec kariery mi zaimponowało :shock: - kocha jak widać ten sport.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Mundial 2006
« Odpowiedź #223 dnia: Czerwca 10, 2006, 19:27:18 pm »
Mam do kogos taka mala prosbe- czy moze ktos napisac terminarz meczow mundialu na najblizsze dni? Z gory dziekuje.

Tarniak

  • Gość
Mundial 2006
« Odpowiedź #224 dnia: Czerwca 10, 2006, 19:57:26 pm »
http://www.mundial2006.pl/tpage.php

dwa wyrazy w googlach :) - +mundial +terminarz

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Mundial 2006
« Odpowiedź #225 dnia: Czerwca 10, 2006, 20:02:40 pm »
Sora przykro mi  :arrow:  X  :mrgreen:  :wink:

Może my się wczoraj ośmieszyliśmy, ale Szwecja lepsza wcale nie jest  :lol:

Hubi  :arrow:  http://mundial.wp.pl/kat,26685,wid,8294907,wiadomosc.html

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #226 dnia: Czerwca 10, 2006, 20:32:01 pm »
Szwecja grała ładnie, ale kogo to obchodzi. Wazne ze Tobago nie przegrało!!!!!!!! Wlasnie na takie mecze czekam na mundialu! :D

Jeszcze niech tylko WKS wygra, lub zremisuje i bede hapy

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #227 dnia: Czerwca 10, 2006, 20:47:13 pm »
Wczorajszego meczu komentowac nie bede, bo nie ma o czym mowic...
Mecz Szwecja-Trynidad i Tobago bardzo mnie zaskoczyl. Szwedzi wlasciwie caly czas napierali, ale "wyspiarze" :wink:  nie dawali sobie w kasze. Szczerze mowiac lubie takie mecze w ktorych jest jakas sensacja (jak ten czy mecz Francji z Senegalem w Korei czy Japonii)
PSN: CooliG

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #228 dnia: Czerwca 10, 2006, 23:39:51 pm »
Kurrr panowi...
Człowiek zapier*ala prawie 3tys. km, wydaje kilka tysięcy złotych i poświęca swoje gardło aby zobaczyć jak nasza reprezentacja odstawia ch*jnie na boisku...
Kibice byli wspaniali, doping świetny, cała atmosfera super. Drużyna jest poprostu co tu dużo mówić - kiepska.


Jutro powstanie obszerna relacja z Mundialu i zamieszczę kilka zdjęć.

Tarniak

  • Gość
Mundial 2006
« Odpowiedź #229 dnia: Czerwca 10, 2006, 23:47:36 pm »
Cytat: "Ibra"
Jutro powstanie obszerna relacja z Mundialu

Heh, Mundialu... nikt już nie wierzy w nasze Orły, że już ostateczne podsumowanie się sporządza :mrgreen:  :?:

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #230 dnia: Czerwca 10, 2006, 23:51:44 pm »
Nie no, w Orły ja sam osobiści całym sercem wierze.

Postaram się napisać coś o atmosferze jak i o całej otoczce piątkowego meczu oraz pokaże wam z jakimi laseczkami miałem doczynienia :D.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Mundial 2006
« Odpowiedź #231 dnia: Czerwca 11, 2006, 00:33:35 am »
Cytat: "Ibra"
pokaże wam z jakimi laseczkami miałem doczynienia  :D

Siedziały obok Ciebie na trybunach czy nawiązałeś bliższą znajomość?  :D

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #232 dnia: Czerwca 11, 2006, 08:13:56 am »
IMO Szwecja wcale tak pięknie nie grała. Grali ostro, czasem chamsko (jestem pewny, że gościu SYMULOWAŁ faul, po którym obrońca Trinidadu dostał drugą żółtą kartkę - a takiego czegoś to ja nie lubię). Mogą się Szwedzi do budy schować, jeśli nie potrafią pokonać jednego z najsłabszych zespołów na mundialu. I za to szacunek dla ekipy z Karaibów, fajnie się bronili, czasem wyszli z akcją (ta poprzeczka w drugiej połowie, szkoda, że nie strzelił, ale byłaby heca!). Jestem zadowolony.

WKS - Argentyna 1:2, świetny mecz, szkoda, że Afrykańczyków. Argentyna jakoś grała "nie teges", mam nadzieję, że się rozbuja. WSK'a (celowo:) bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, liczę, że rozwalą Holandię i wraz z Argentyną wyjdą z grupy. To może być czarny koń mundialu i oby tak było!

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Mundial 2006
« Odpowiedź #233 dnia: Czerwca 11, 2006, 08:37:06 am »
uf , co za ulga ,że nie tylko my skompromitowalismy się w pierwszym meczu  :)   .
Szwedzi  co jakiś czas próbowali z jednej i drugiej strony ,ale ani Larrson , ani Ibrahimovic , ani nawet Ljungberg nic nie zdziałali . Warto dodać ,że TiT grali od 46 minuty w dziesięciu , a mimo to udało im sie skutecznie niwelować ataki Skandynawów  :shock: .
 Teraz licze mocno na Paragwaj  , który ma niepowtarzalną szanse wyjścia z grupy . Bo Szwedzi znajdują się w głebokim  dołku .Wyniki spotkań towarzyskich nie były dziełem przypadku .

Argentyna-WKS. Piękne widowisko ,gdzie co rusz działa się pod obiema bramkami .Afrykanie  mają zawodników , którzy mają zabójczą technike  :shock:  i prędkość :shock:  :shock:  .Jak zobaczyłem jedną akcje , gdzie majtnął jednego Argentyńczyka i wyruszył jak z koyta pozostawiając daleko w tyle swojego rywala to  :shock:  :shock:  :shock: .
Wybrzeże Kośći Słoniowej grało , a Argentyna strzelała bramki .I to im wystraczyło do szczęścia.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #234 dnia: Czerwca 11, 2006, 09:03:20 am »
Dodam jeszcze, że bramkarz Trinidadu Hislop grał wspaniale! Przypomina mi się Rustu sprzed 4 lat (bramkarz Turcji), ale tamten to już w ogóle miał "turniej życia", bronił jak natchniony.

Po meczu WSK'i z Argentyną widzę pewną analogię do poprzednich mistrzostw (Turcja). Czyżby WSK'a miała zająć 3 miejsce? Oby tak było, bo czarny ląd dawno nic większego nie osiągnął.

Dzisiaj:

Holandia z Serbią i Czarnogórą
Tutaj mi całkowici zwisa jaki będzie wynik, ale bardzo bym się ucieszył gdyby SiC urwało kilka punktów Holendrom.

Meksyk z Iranem
Meksyk do boju! Musi wygrać!

Portugalia z Angolą
Portugalczycy musieliby mieć naprawdę beznadziejny dzień by zremisować z Angolą.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Mundial 2006
« Odpowiedź #235 dnia: Czerwca 11, 2006, 09:07:51 am »
Cytat: "setezer"
Meksyk z Iranem
Meksyk do boju! Musi wygrać!

 na odwrót .Książe Persji (Ali Daei) w akcji !

Iran to chyba jedna z 2 druzyn (obok Japonii) gdzie azjatycka drużyna ma szanse na awans .

Portugalia myslac o mistrzostwie świata powinni łatwo rozpykać Afrykanów( nie tak jak Anglia miała rozjechać Paragwaj:lol: ).
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Mundial 2006
« Odpowiedź #236 dnia: Czerwca 11, 2006, 10:46:57 am »
Cytat: "setezer"
Holandia z Serbią i Czarnogórą
Tutaj mi całkowici zwisa jaki będzie wynik, ale bardzo bym się ucieszył gdyby SiC urwało kilka punktów Holendrom.


remis, remis ma być... WKS musi wyjść z grupy więc niech inni tracą punkty :!:
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Mundial 2006
« Odpowiedź #237 dnia: Czerwca 11, 2006, 10:55:27 am »
Z wczorajszych meczow najbardziej podobal mi sie ten z udzialem Trynidadczykow (tak to sie odmienia?) i Szwedow. Beniaminki mistrzostw pokazaly, ze pomimo swojego sedziwego juz wieku potrafia nawet w 10tke bezproblemowo stawiac solidny opor doswiadczonej druzynie ze Skandynawii. Nie moge sie doczekac ich kolejnego meczu! Szczegolnie dobrze pokazal sie bramkarz Hislop, niektore bramki jakie bronil mnie wrecz zszokowaly :) (na przyklad ta, jak polecial szczupakiem na bok bramki i palcami wybil pilke poza slupki)...

Anglicy ledwo dali rade Paragwajczykom, gdyby nie glupota (lub przypadek, licho wie jak to naprawde bylo) zawodnika tych drugich spotkanie mogloby sie zakonczyc bezbramkowym remisem... A Eriksson mowil, ze Anglia bedzie w tym roku w finale mistrzostw... Oj, ciezko to widze :lol:

Ostatniego wczorajszego meczu nie bede komentowal, bo po 35 minutach zasnalem ;)

Dzis obstawiam, ze:
Holandia - Serbia&Czarnogora 1:1 [obiektywnie]
Meksyk - Iran 0:1
Portugalia - Angola 3:0

kakasznikow

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-03-2006
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #238 dnia: Czerwca 11, 2006, 11:49:55 am »
Cytuj
Ostatniego wczorajszego meczu nie bede komentowal, bo po 35 minutach zasnalem
O_o

meczyku angli z portugalia nie bede komentowal bo byl na poziomie meczu polski z ekwadorem ; /

a co do nastepnego to panowie z karajibow mnie zaskoczyli pozytywnie, yorke staruszek ktorego pamietam jako wysunnietego napastnika z MU rozgrywal pileczki! to sie nazywa zawodnik panowie a jak ten koles pyknal w poprzeczke myslalem ze mi zwieracze z wrazenia puszcza brrr

A WKS - Argentyna? sercem bylem ze murzynami dla mnie sa nastepcami Nigeri z MS we francji Kalou co podawal pilki to kokainisci nie wiedzieli jak sie nazywaja, a co porabial ten malutki lewy obronca, ZAMIATAL! szkoda ze argentyna nie zagrala polodniowo amerykanskiej pilki tylko typowo europejska, holandia bedzie miala bardzo ale to bardzo wielki problem ze sloniami, WKS do FINALU!!!
haba haba haba

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Mundial 2006
« Odpowiedź #239 dnia: Czerwca 11, 2006, 12:05:28 pm »
Mecz Argentyny z WKS byl swietny i troche szkoda mi tych drugich. W pierwszej polowie przewazali i mieli kilka swietnych sytuacji.

Milo bylo popatrzec, jak raduje sie Trinidad i Tobago :) Z drugiej strony szkoda troche Szwecji (dramat wsrod kibicow), ale taka jest pilka.

Dzisiaj licze na Holandie.