Autor Wątek: Mundial 2006  (Przeczytany 74360 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Tarniak

  • Gość
Mundial 2006
« Odpowiedź #240 dnia: Czerwca 11, 2006, 12:05:35 pm »
Panowie troche obiektywizmu, gdyby nie Hislop to by tam ich poroznosili doszczętnie Szwedzi. Ljundberg + Larsson + Ibra = :O. Nikt się nie sępi. Potem zaczęły im puszczać nerwy, no ale cóż, głupio remisować z tak niedoświadczonym i niedocenionym zespołem.

Co do meczu WKSu z Argentyną, całym sercem byłem za murzynkiem Drogbą i spółką...

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Mundial 2006
« Odpowiedź #241 dnia: Czerwca 11, 2006, 13:08:08 pm »
ja się boję pomyśleć co by było gdyby nasze orły się spotkały ze 'słoniami' (z aktualną formą obu teamów by nas rozjechali jak walec)  - ci kolesie grali po prostu na pełnej piź... waginie :!:  :shock:  nie spodziewałem się takiej walki- technika, szybkość, siła - coś czuję że Real, Barca, ManU i reszta wielkich klubów zaraz po mistrzostwach wykupi całe wybrzeże :wink:

i ten Boka- afrykański Carlos po prostu... power! a siła Drogby (ogólnie jego wygląd też) potrafi takiego podwórkowego grajka jak ja wprowadzić w kompleksy :shock: -i tak pwoinno być, bo po meczu Polski z kumplami stwierdziliśmy że grając z Ekwadorem zrobilibyśmy dużo większe widowisko... tak nie powinno być
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #242 dnia: Czerwca 11, 2006, 14:15:35 pm »
Jak to świetnie, że Mundial już się zaczął. A jeszcze lepiej, że miałem okazje w nim uczestniczyć :wink:.

Do Gelsenkirchen pod stadion przybyłem w okolicach godziny 14. Od razu poszedłem wybrać bilety póki kolejka nie jest duża. Miejsce miałem zajebiste! Kategoria 1, drugi rząd od dołu! Byłem tuż za bandą z napisem Toshiba. Pokręciłem się dookoła. Zwiedziłem muzeum Shalke i się trochę posiedziało na miejscu. Kibiców już było sporo, nawet Ekwadoru. Najlepsze było to, że dookoła stadionu wszędzie były puszki Tyskie, Dębowe, Żywiec, Warka, Strong :lol:. Co drugi Polak był naku*wiony :lol:. Ekwadorczyków było, oczywista sprawa, mniej niż Polaków, ale i tak słychać było : Eqador!. Polacy wyszydzili przed meczem Ekwadorczyków. Śmiali się z nich, pomagali im śpiewać Equador! Nawet w pubie słyszałem jak goście się kłócili ile Polska wygra :lol:. Nikomu do głowy nie podchodziła myśl, że może być chociaż remis. Atmosfera była niedoopisania. Wszędzie było słychać śpiewy, oto kilka z nich : "Jeba* jeba* PZPN! PZPN PZPN jeba* jeba* PZPN!", "Gdzie jest Listkiewicz! O kur*a gdzie jest Listkiewicz! Gdzie jest Listkiewicz! O kur*a gdzie jest Listkiewicz!", "Sialala sialala podzielimy równo! Polacy trzy punkty a Ekwador gówno!", "Jeszcze tego lata jeszcze tego lata Polska będzie Mistrzem Świata!". To co się działo, to w ogóle było niesamowite! No i potwierdza się, że nasze panie od kibicowania są najpiękniejsze :D (apropo ich :| w Gelsenkirchen zostawiłem gdzieś karte z prawie wszystkimi zdjęciami polskich kibicek :|)
No i jakoś czas leciał, a ja przed 19 wlazłem na stadion. Organizacja całych Mistrzostw była wzorowa! Widać było niemiecką solidność! Na stadion nie wolno było wchodzić nawet z butelkami z wodą mineralną! Ochroniarzy było sporo, więc mogłem spokojnie iść na stadion. Oczywiście gdy zobaczyłem, to co tam było automatycznie pojawił się :  :shock:
Już w środku od razu poszukałem swojego zajebistego miejsca i oglądałem Niemcy - Kostaryka na telebimie. Czekałem aż przyjadą Orły no i się doczekałem :wink:. Przyszli na środek boiska i od razu zaśpiewaliśmy hymn oraz kilka przyśpiewek na powitanie typu "Gramy u siebie! Polacy gramy u siebie! Gramy u siebie! Polacy gramy u siebie!", "Jesteśmy z Wami! Polacy jesteśmy z Wami!", "Polska! Polska! Polska! Polska!...". Później Orły janasa poszły się przebrać, a ja w dalszym ciągu oglądać Niemców. Wszyscy czekali kiedy Polacy wyjdą się grzać. Gdy wyszli od razu cały stadion powitał ich brawami i śpiewem. Podczas rozgrzewki przybiegł do nas Boruc i Fabiański poprosić o doping :D. Piłkarze się rozgrzewali, kibice darli gardła, aż wreszcie 14 minut przed meczem poszli aby wyjść już o 21.
O samym meczu powiem tylko, że się bardzo zawiodłem :(. Janas wymyślił sobie diament tydzien przed mistrzostwami i mamy efekt. Dał Żurawia na szpice :lol:. To tak jakby Capello dał Del Piero na tę samą pozycję, który uwielbia rozgrywać :lol:. Smolarek jedyny, który biegał, walczył i zostawił tam zdrowie. Widać, że gościu gra za granicą i ma pojęcie. Prócz Smolarka można jednak jeszcze kogoś wyróżnić, ale to jest na razie nieważne...
Jeden pan kibic podbiegł blisko, rzucił biletem oraz smyczą na murawę i zaczął krzyczeć wyzywając polskich piłkarzy od ku*w. Podczas meczu wszyscy dawaliśmy z siebie wszystko prócz polskich piłkarzy. Krzyczeliśmy ile się dało i to na stojąco, np. "My chcemy gola! Polacy my chcemy gola!", "Biało-Czerwone to barwy niezwyciężone! Biało-Czerwone to barwy niezwyciężone!". Niektórzy kibice dwoili się i troili no ale jednak na nic to wszystko...
I po meczu. 30 tysięcy Polaków szło ze stadionu z głowami w dół, 5 tysięcy jeszcze coś tam wyśpiewywało, a Ekwadorczycy szaleli, tańczyli i śpiewali. Pasuje tutaj powiedzenie ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. Mimo wszystko kibice obu drużyn gawędzili ze sobą, pobawali sobie ręce, stawiali piwka. Nie było oznak żadnych wrogości, choć kilku podpitych panów miało zamiar oklepać paru "wrogów".

No i właściwie tak to wszystko minęło. I chociaż zrobiłem prawie 3 tys. km, opróżniłem swoje kieszenie doszczętnie, to i tak nie żałuję tego wszystkiego.
A teraz trochę tego, co tam było widać :wink: :















Tarniak

  • Gość
Mundial 2006
« Odpowiedź #243 dnia: Czerwca 11, 2006, 14:21:28 pm »
A mówią, ze Polacy to taki biedny naród 8)

Off

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-05-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #244 dnia: Czerwca 11, 2006, 14:27:09 pm »
Aż się wzruszyłem tymi tekstami piosenek Irba  :D
Fajny reportaż
23 MARZEC 2007 - Welcome HOME

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Mundial 2006
« Odpowiedź #245 dnia: Czerwca 11, 2006, 14:31:49 pm »
Cytat: "Ibra"
Sialala sialala podzielimy równo! Polacy trzy punkty a Ekwador gówno!

Cytat: "Ibra"
Jeszcze tego lata jeszcze tego lata Polska będzie Mistrzem Świata!

Z jednej strony chce mi się śmiać... a z drugiej chce mi się wyć  :cry:

Cytat: "Ibra"
w Gelsenkirchen zostawiłem gdzieś karte z prawie wszystkimi zdjęciami polskich kibicek  :|

Jak mogłeś?!  :roll:  I Ty sie śmiesz jeszcze na forum pokazywać?  :lol:  :wink:

Troche szkoda że najciekawsze zdjęcia przepadły  :(

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #246 dnia: Czerwca 11, 2006, 17:07:32 pm »
Fajna relacja, tylko szkoda ze zostawiles czesc zdjec :wink:

Jestem swiezo po meczu Holandia-Serbia i Czarnogora, I bardzo sie ciesze z tego iz mam podwojne obywatelstwo i z calym sercem moge kibicowac dwom druzynom, nawet gdy jedna (miejmy nadzieje chwilowo) nawali. Holendrzy grali bardzo ladnie, caly czas napierali i az dziw bierze ze skonczylo sie tylko jedna bramka, ale za to jaka. Pokazali iz moga walczyc z najlepszymi, choc nieco zawiodla mnie wysunieta obrona, bo kilka razy dochodzilo do bardzo niebezpiecznych sytuacji, ale na szczescie wszystko sie dobrze skonczylo.
PSN: CooliG

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Mundial 2006
« Odpowiedź #247 dnia: Czerwca 11, 2006, 17:14:10 pm »
Wracajac do dzisiejszego meczu Holandi z Serbia i Czarnogórą- bardzo dobre widowisko, dobrze, ze Holandia wygrala.

BTW
Zauwazyliscie podobienstwo naszego Mazurka Dąbrowskiego do hymnu Serbii i Czarnogóry?

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Mundial 2006
« Odpowiedź #248 dnia: Czerwca 11, 2006, 17:48:35 pm »
pierwszy mecz pominiety .Naszczęscie tylko jedna bramka  :o
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #249 dnia: Czerwca 11, 2006, 18:55:48 pm »
Cytuj
anowie troche obiektywizmu, gdyby nie Hislop to by tam ich poroznosili doszczętnie Szwedzi. Ljundberg + Larsson + Ibra = :O

Nie rozumiem twojego toku rozmuwania. Chyba bramkarz to członek drużyny, więc jego dobra forma podnosi walory całej drużyny. A Szwedzi do budy! Pisałem już, jeśli nie mogą sobie poradzić z tak słabym zespołem (co z tego, że grali lepiej od TiT, ale nie wygrali).

Szkoda, że Holandia wygrała, w II połowie trochę się namęczyli (tak jak Anglicy).

I połowa meczu Mexico z Iranem i tu spore (jak dla mnie zaskoczenie), Książęta Persji grają lepiej! Mexico jakoś tak... ale ich brameczka - poezja! Do boju Meksyk!

Tarniak

  • Gość
Mundial 2006
« Odpowiedź #250 dnia: Czerwca 11, 2006, 19:10:10 pm »
Cytat: "setezer"
więc jego dobra forma podnosi walory całej drużyny.

Aha fajnie, to w takim razie wsyzstkie drużyny są zajebiste bo jest minimum 1 piłkarz, którzy jest liczącym się zawodnikiem w klubach europejskich :roll:.

Whatever...

Gra Holandii była swietna, Robben w wyśmienitej dyspozycji, co natomiast bolało najbaedziej to jego ambicja... Gra zespołowa mu umknęła gdzieś.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Mundial 2006
« Odpowiedź #251 dnia: Czerwca 11, 2006, 19:50:05 pm »
Iran pięknie walczył ale się nie udało. Szkoda, bo znów drużyna która nie była gorsza, przegrywa z bardziej renomowanym przeciwnikiem  :?

BTW Pablo Janas dał dzisiaj wolne naszym piłkarzom  :|

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #252 dnia: Czerwca 11, 2006, 19:51:58 pm »
Wczoraj lekki trening, dzis wolne. Alleluja i do przodu...
PSN: CooliG

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Mundial 2006
« Odpowiedź #253 dnia: Czerwca 11, 2006, 19:53:59 pm »
Szkoda że Iran przegrał, zawsze uważałem ich za słaba druzyne a grali o niebo lepiej od Polski, czas sie przyzwyczaic do mysli, że nasze orły dostana prawie od każdego.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Mundial 2006
« Odpowiedź #254 dnia: Czerwca 11, 2006, 20:24:08 pm »
Iran grał dobrze ,ale jeden błąd zadecydował o obliczu tego meczu .Fak :cry:

Za pół godziny (chudszy) Ronaldo and company zmiotą Angolę z powierzchni tego globu  :twisted:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #255 dnia: Czerwca 11, 2006, 20:28:38 pm »
Jeżeli chodzi o Meksyk (któremu kibicuje całym sercem) to rok temu byłem na kilku meczach Pucharu Konfederacji z udziałem Maxico. Jeśli chceta, to mogę wrzucić kilka zdjęć meksykańskich Ultras :D.

Co do samego meczu, to mnie się podobał. Z obu dzisiajszych meczy jestem bardzo zadowolony. Holadnia gra przepięknie! Robben jeździ jak chce! O ile zawsze niecierpiałem drużyny Oranje, tak po dzisiejszym meczu mam zamiar im już kibicować na dłużej.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Mundial 2006
« Odpowiedź #256 dnia: Czerwca 11, 2006, 22:47:59 pm »
Cytat: "Ibra"
Jeśli chceta, to mogę wrzucić kilka zdjęć meksykańskich Ultras  :D .

Wolimy zdjęcia Meksykanek  :D

Teraz Angola gra bardzo dobry mecz z Portugalią.

Kiedy patrze na piłkę, którą do tej pory prezentowali potencjalni outsiderzy - Trynidad i Tobago, Angola, Iran czy Kostaryka to myśle, że na tym mundialu, nie ma zespołu, któremu moglibyśmy podskoczyć  :(

Wydawało mi się, że polska reprezentacja zrobiła w ostatnich latach spore postępy... Wychodzi na to że inni zrobili większe  :?

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #257 dnia: Czerwca 11, 2006, 22:59:22 pm »
Niezly mecz. Angoli na pewno nie brakuje woli walki i pomyslu, choc z technika gorzej. Uwazam ze wynik 0:1 jest w pelni "sprawiedliwy" bo Portugalia tez nie grala jakos wspaniale, choc w pierwszych minutach myslalem ze bedzie z 0:5
PSN: CooliG

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Mundial 2006
« Odpowiedź #258 dnia: Czerwca 11, 2006, 23:02:56 pm »
Świetny mecz w wykonaniu Angoli, troche gorszy Portugali. Szkoda, ze nie bylo remisu bo roche mi szkoda tych pierwszych.
Jakby nie patrzec, narazie najgorzej na Mistrzostwach zaprezentowala sie nasz kadra  :(

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #259 dnia: Czerwca 11, 2006, 23:08:53 pm »
No to zostają już tylko 2 zespoły, które Polska może pokonać - Togo i Ghana :lol:. Choć może nie okażą się takie słaba na jakich się je zapowiada...
Dzisejsze mecze wszystkie były ok choć najmniej podobał mi się ten ostatni. Spodziewałem się czegoś lepszego w tykonaniu Portugalii, a szczególnie po Cristiano. Pokazał tylko jedno - krzyżak, który i tak był bardzo piekny.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Mundial 2006
« Odpowiedź #260 dnia: Czerwca 11, 2006, 23:35:09 pm »
Cytat: "Ibra"
No to zostają już tylko 2 zespoły, które Polska może pokonać - Togo i Ghana

Ghana? Z Essienem, Apiahem i Kuffourem? Myśle że nie mielibyśmy zbyt wielkich szans z nimi...  :twisted:

A co do Cristiano, to jego gra dla mnie jest sztuką dla sztuki. Biega, kiwa się ale za mało myśli. Krzyżak faktycznie ładny, ale gdyby zagrywał normalnie i celnie, byłoby z tego więcej pożytku  :wink:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #261 dnia: Czerwca 12, 2006, 11:49:01 am »
Nippon! Nippon! Nippon! Nippon! Nippon! Nippon!
Jestem z Wami!
Bede im kibicował prawie tak samo jak Polsce.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #262 dnia: Czerwca 12, 2006, 14:26:41 pm »
Kolejny raz "wielki" faworyt mundialu ledwo co radzi sobie z "podrzędną" drużyną. Gdy komentator podczas hymnów mówił o biedzie w Angoli, jedynej nadzieji na pokazanie się z dobrej strony na tym turnieju (same wojny i głód), to się wzruszylem. Jak zwykle liczyłem na drużynę słabszą (wyłączając Argentynę i Mexico oraz Polskę, ale ona okazała się jednak słabsza :|).

Kompletnie nic nie wiem o Australii, ciekawe jak zagra z Japończykami.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Mundial 2006
« Odpowiedź #263 dnia: Czerwca 12, 2006, 14:39:52 pm »
Cytat: "setezer"
Kompletnie nic nie wiem o Australii

O Australii wystarczy wiedzieć, że w barażach wycykali Urugwaj a prowadzi ich znakomity szkoleniowiec, Guus Hiddink  8)

Czarno widze Nippon w tym meczu  :wink:

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #264 dnia: Czerwca 12, 2006, 15:05:58 pm »
Hiddink! Geniusz! Australia!
Więcej mówić nie muszę. Kibicuję Viduce i ekipie oraz przede wszystkim temu fenomenalnemu trenerowi!
Australia!

A dzisiaj gra.... Wielka Italia!
O ile z miesiąc, dwa temu byłem pewien, że finał to minimum tak teraz widzę, że drużyna nie gra już tak jak wtedy. Oborna oczywiście wyśmienita. W meczu ze Szwajcarią to pokazali, gdy Helveci przez 30min nie mogli przedrzeć  się za pole karne. No i napastnicy... Wszyscy mówią, że są w dołku. Cóż, dzisiaj zobaczymy.
FORZA AZZURRI!

Czappi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-05-2004
  • Wiadomości: 151
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #265 dnia: Czerwca 12, 2006, 15:29:28 pm »
Nie interesuje się wogóle piłką nożną, ale oglądanie meczy mnie wciągneło, nieźle może sie przy tym pośmiać. Mam nadzieje, że polska nie strzeli żadnego gola na mundialu.
Kibicuje Niemcom

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #266 dnia: Czerwca 12, 2006, 15:40:06 pm »
Cytat: "Czappi"
Nie interesuje się wogóle piłką nożną, ale oglądanie meczy mnie wciągneło, nieźle może sie przy tym pośmiać. Mam nadzieje, że polska nie strzeli żadnego gola na mundialu.
Kibicuje Niemcom

:/
Myslisz, ze jestes ql?
Ciekawe, czy Polska celowo z malej litery...
.
Kaszanka troche z tym, ze meczyk tylko na polsat sport extra.
Dobrze chociaz, ze udalo mi sie w byle jakiej jakosci znalezc to na tv. Pilke widac. :)
Na razie 1:0, jest dobrze. :)

Czappi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-05-2004
  • Wiadomości: 151
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #267 dnia: Czerwca 12, 2006, 15:43:59 pm »
Na ZDF też leci, tylko format obrazu mają nijaki

Blancio, czy koniecznie trzeba kibicować Polsce?  :?

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #268 dnia: Czerwca 12, 2006, 16:43:22 pm »
Cytuj
Blancio, czy koniecznie trzeba kibicować Polsce? Confused

Będąc Polakiem to tak. To takie niepisane prawo:). Patriotyzm, gdy nie ma wojny, okazuje się w takich "banalnych" sprawach jak sport, pomóżmy naszym, dopingując ich. FORZA BLE SATAN

Opiszcie mecz Japoni z Australią, bo matka nie wykupiła pakietu sport i du*a, sobie nie obejrzałem :|.

Tarniak

  • Gość
Mundial 2006
« Odpowiedź #269 dnia: Czerwca 12, 2006, 16:52:55 pm »
Heh Guus się stresował (1:0 dla Japonii), a potem w 84 minucie zaczął się festiwal bramek i Austrialia w ciągu 8 minut strzeliła 3 gole :). Najwyższy wynik póki co :P.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #270 dnia: Czerwca 12, 2006, 17:03:36 pm »
Czappi, daruj sobie takie komentarze... :? Życzyc zle wlasnemu panstwowi? Jakby ktos tak powiedzial przy mnie jak ty, to zapewne bym mu przywalił w ryło.

Co do Nippon - Australia strasznie sie wkurzyłem... Bylem pewny, ze Japonia wygra ten mecz 1:0 a tu taki zonk. Po stracie 1 bramki minimalnie sie odkryli, ale australijczyk idealnie uderzyl z daleka. Potem to juz w ogole Japonia nie miala obroncow i trzecia bramka nie dziwi. Teraz Japonia ma taka szanse na wyjscie z grupy jak i Polska (albo jeszcze trudniejsza), musza ograc przedewszytkim Brazylie.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #271 dnia: Czerwca 12, 2006, 17:29:24 pm »
Tak mi sie wydaje iz nie bedzie to proste zadanie :wink:

Choc szczerze mowiac cieszylbym sie z tego bo Brazylia juz mi uszami wychodzi. Wolalbym by Mistrzostwo zdobyla jakas inna druzyna, a najlepiej Holendrzy.
PSN: CooliG

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Mundial 2006
« Odpowiedź #272 dnia: Czerwca 12, 2006, 18:17:30 pm »
Tak jak myślałem Nippon bez szans  8)

Potencjał piłkarski może wyrównany ale Hiddink to GENIUSZ.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #273 dnia: Czerwca 12, 2006, 18:20:12 pm »
Ole! Australia! Ole Hiddink!
Fenomenalna końcówka 8). Teraz oglądam Czechy - USA, jest nieźle. Liczę na naszych sąsiadów, że coś zwojują na tych Mistrzostwach.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Mundial 2006
« Odpowiedź #274 dnia: Czerwca 12, 2006, 19:38:05 pm »
Czechy- USA
Świetny mecz (ciagle trwa). Szkoda Kollera (kontuzja wydaje sie powazna), ale za to jak gra Rosicky :D

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #275 dnia: Czerwca 12, 2006, 20:20:44 pm »
Cytat: "Iras"
Tak jak myślałem Nippon bez szans  8)

Potencjał piłkarski może wyrównany ale Hiddink to GENIUSZ.

Widac, ze meczu nie ogladales. Bo Japonia byłaby BEZ SZANS gdyby nie przewazala na boisku. A tak Austarlia była lepsza w pierwszej polowie, choc Japonia tez miala swoje akcyjki, a w drugiej lepsza była Japonia. Ofkors bez tej koncówki gdzie po stracie pierwszego gola postawili wszystko na jedna karte. Wiec blagam nie oceniajcie druzyn bez ogladania meczu, tylko patrzac na wynik spotkania.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Mundial 2006
« Odpowiedź #276 dnia: Czerwca 12, 2006, 20:28:05 pm »
Portugalia- Angola .Mecz średni , gdzie faworyci zagrali na 60% swych rzeczywistych umiejętności . Dziwie się jak ta ekipa mogła wyeliminować Nigerie .

Takahara, Nakata i Nakamura ostro dali ciała . Co ten Zico robił przed mundialem ?Chlał na umor ? :x  Z tak szybkimi  i  wyszkolonymi zawodnikami powinni zajechać kangurów tak aby im te mistrzostwa bokiem wyszły .

Czechy to ekipa , która najlepiej zaprzentowała się spośród wszystkich kandydatów na mistrza świata .Zadne tam gwiazdeczki z premiership , Holendrzy czy leniwi Portugalczycy  tylko nasi południowi sąsiedzi jak się gra obecnie w futbolu -szybko, agresywnie i skutecznie . Ani na moemnt nie był zagrożone zwyciestwo podopiecznych Karola Bruecknera .To mi sie podooba. Dosyć miniamlnych zwycięstw gdzie  losy meczu były przesądzone juz na poczatku spotkania .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #277 dnia: Czerwca 12, 2006, 21:12:21 pm »
Meczu nie ogladalem. Widzialem tylko zajawke, ale akcje Czechow mnie rozwalily :shock:  :shock:
Na pewno sa jednym z faworytow tej imprezy.
PSN: CooliG

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Mundial 2006
« Odpowiedź #278 dnia: Czerwca 12, 2006, 21:19:03 pm »
Czesi świetnie zagrali; stawiam, że w tych mistrzostwach daleko zajdą; wielkie brawa dla Rosicky'ego za występ z USA.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #279 dnia: Czerwca 12, 2006, 21:42:13 pm »
Nono, Rosicky cioral nieprzecietnie...
Wlasnie trawa mecz... o, gol :). Na razie najlepszy dzisiejszy mecz, Ghana kilka razy zagrozila wloskiej bramce.
Szkoda tego trafienia Pirlo ( nawiasem mowiac bardzo PESowy gol ). No nic, siadam dalej kibicowac Ghanie.