Autor Wątek: Devil May Cry 4  (Przeczytany 170145 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

maqister

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 21-03-2007
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #160 dnia: Marca 21, 2007, 22:07:05 pm »
Hehe jak na moja teraz jest extra, Bill chodzi sypie kasa, chcialem kupic ps3 z next genow, ale jak jest moj ulubiony tytol z PS2 na X-BOX360 wole X'a bo ma juz duza ilosc hardcore'owych gierek(Gearsy, Lost Planet, Oblivion, Crackdown) i jest tanszy, a za te 800zl moge wyrwac cala biblioteke hitow na allegro. A ogolnie to Bill kupi wszystko dla X'a i bedzie extra. Chyba bede fanboy'em MS XD :P
Member of Clover Studio

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #161 dnia: Marca 21, 2007, 22:44:46 pm »
Panie magister jeszcze pan zapłaczesz jak M$ zdominuje rynek konsol.
Ale nie martw sie pan tak naprawdę to mało prawdopodobne , że do tego dojdzie.
A tak w ogóle to jeszcze Polska nie zginęła! :mrgreen:

Supersonic

  • Gość
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #162 dnia: Marca 22, 2007, 09:47:36 am »
Kolejne trzy scany  :D
http://www.playsyde.com/news_4126_en.html

Pierwsze screeny z E3 2005 nie kłamały bo są śnieżne lokacje.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #163 dnia: Marca 22, 2007, 10:11:42 am »
Cytat: "winnie"
Panie magister jeszcze pan zapłaczesz jak M$ zdominuje rynek konsol.


Jakoś jak PS2 zdominowało rynek w poprzedniej generacji nikt nie płakał... :roll:
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #164 dnia: Marca 22, 2007, 11:47:52 am »
Cytat: "Mr_Zombie"
Cytat: "winnie"
Panie magister jeszcze pan zapłaczesz jak M$ zdominuje rynek konsol.


Jakoś jak PS2 zdominowało rynek w poprzedniej generacji nikt nie płakał... :roll:


No bo jest spora różnica między żądnym monopolu M$ (rynek PC widać im już nie wystarcza) a Sony, którego dominacja na rynku przynosiła mase radości i świeżych pomysłów.
Co jest rewolucyjnego w konsoli Billa? Nic! Za czasów PSXa powstawały świetne gry typu: Dance Dance Revolution + mata, Beatmania czy Drumania. Przecież PSX był niepodzielnym królem rynku a mimo to takie innowacyjne pomysły powstawały niczym grzyby po deszczu. Potem na PS2 pojawił się genialny EyE ToY, SingStar czy Gutar Hero. Na konsole Microsoft'u nigdy nie powstawały gry wnoszące tak świeży powiew czystej zabawy. Bill chce złapać klientów na super moce obliczeniowe i mega grafike. Tyle że tym razem konsola Sony tez posiada ogromną moc obliczeniową a do tego możemy się spodziewać takich innowacyjności (już teraz można tak powiedzieć o HOME).
Dlatego też M$ wykupuje co się da bo wie że jeśli nie zapewni odpowiedniej biblioteki gier to w momencie gdy PS3 zacznie pokazywac pazur wszyscy zapomną o X360.

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #165 dnia: Marca 22, 2007, 13:18:42 pm »
Cytat: "MarcePan"

No bo jest spora różnica między żądnym monopolu M$ (rynek PC widać im już nie wystarcza) a Sony, którego dominacja na rynku przynosiła mase radości i świeżych pomysłów.
Co jest rewolucyjnego w konsoli Billa? Nic! Za czasów PSXa powstawały świetne gry typu: Dance Dance Revolution + mata, Beatmania czy Drumania. Przecież PSX był niepodzielnym królem rynku a mimo to takie innowacyjne pomysły powstawały niczym grzyby po deszczu. Potem na PS2 pojawił się genialny EyE ToY, SingStar czy Gutar Hero. Na konsole Microsoft'u nigdy nie powstawały gry wnoszące tak świeży powiew czystej zabawy. Bill chce złapać klientów na super moce obliczeniowe i mega grafike. Tyle że tym razem konsola Sony tez posiada ogromną moc obliczeniową a do tego możemy się spodziewać takich innowacyjności (już teraz można tak powiedzieć o HOME).
Dlatego też M$ wykupuje co się da bo wie że jeśli nie zapewni odpowiedniej biblioteki gier to w momencie gdy PS3 zacznie pokazywac pazur wszyscy zapomna o X360.


siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 124
  • Reputacja: 6
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #166 dnia: Marca 22, 2007, 13:37:17 pm »
Cytat: "MarcePan"
No bo jest spora różnica między żądnym monopolu M$ (rynek PC widać im już nie wystarcza) a Sony, którego dominacja na rynku przynosiła mase radości i świeżych pomysłów.
Co jest rewolucyjnego w konsoli Billa? Nic!

Masa super gier teraz i w zapowiedzach? LIVE!?

Cytat: "MarcePan"
Za czasów PSXa powstawały świetne gry typu: Dance Dance Revolution + mata, Beatmania czy Drumania. Potem na PS2 pojawił się genialny EyE ToY, SingStar czy Gutar Hero. Na konsole Microsoft'u nigdy nie powstawały gry wnoszące tak świeży powiew czystej zabawy.

Dance Dance Revolution + mata, Beatmania czy Drumania - do dzis wiele pryszczatych nastolatek sika na mysl o tych rewelacjach....

Cytat: "MarcePan"
PSX był niepodzielnym królem rynku a mimo to takie innowacyjne pomysły powstawały niczym grzyby po deszczu.

Pewnie chodzi ci o Pad analogowy, wibracje? Wymyslone oczywiscie przez Sony  :lol: Wymien cos innowacyjnego na PSX (ekran LCD?)

Cytat: "MarcePan"
Tyle że tym razem konsola Sony tez posiada ogromną moc obliczeniową a do tego możemy się spodziewać takich innowacyjności (już teraz można tak powiedzieć o HOME).

X360 takiej mocy nie ma. Widac to bo "brzydszych" grach n X'a...

Cytat: "MarcePan"
Bill chce złapać klientów na super moce obliczeniowe i mega grafike.

To w koncu ma MOC, czy nie? :lol:

Cytat: "MarcePan"

Dlatego też M$ wykupuje co się da bo wie że jeśli nie zapewni odpowiedniej biblioteki gier to w momencie gdy PS3 zacznie pokazywac pazur wszyscy zapomną o X360.

Tak. W chwili bankructwa M$.

MarcePan... PSX bylo na topie, PS2 tez (juz nie tak, bo xbox po jakims czasie pokazal pazurki), a teraz PS3 raczej na topie moze juz nie byc, to teraz jest beee, zle, brzydko? Skad wiesz, ze w nastepnej generacji nintendo nie bedzie na topie? Tez bedzie zle?

nakimushi

  • Gość
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #167 dnia: Marca 22, 2007, 13:47:13 pm »
ja mysle ze nintendo jest na wiekszym topie niz x360 , nie mówiac o DS wiec raczej X360 i ps3 walcza o drugie miejsce obok Wii  :roll:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #168 dnia: Marca 22, 2007, 14:17:39 pm »
Cytat: "MarcePan"

No bo jest spora różnica między żądnym monopolu M$ (rynek PC widać im już nie wystarcza)


To MS ma jakiś monopol na PC? Wow, fajnie wiedzieć.
Microsoft robi najpopularniejszy system, który z grami ma tyle wspólnego, że można je na niego pisać. MS nie zarabia nic na grach, lecz na systemie operacyjnym (który służy przede wszystkim do pracy, rozrywka jest, teoretycznie, na drugim miejscu).
Więc mam winić MS, że stworzył system, na którym mogą działać gry? Stworzył DirectX itp?

Cytuj
Co jest rewolucyjnego w konsoli Billa? Nic!


Jak już napisał siudym - Live. Chyba, że uważasz, że w czasach, kiedy Sony karmiło graczy gównianą rozgrywką internetową Live nie był rewolucyjny...

Cytuj
Za czasów PSXa powstawały świetne gry typu: Dance Dance Revolution + mata, Beatmania czy Drumania. Przecież PSX był niepodzielnym królem rynku a mimo to takie innowacyjne pomysły powstawały niczym grzyby po deszczu. Potem na PS2 pojawił się genialny EyE ToY, SingStar czy Gutar Hero.


PSX/PS2 ma to szczęście, że jest wymysłem Japończyków i japońskie firmy tworzą na nie gry - a jak wiadomo, to właśnie Japończycy gustują w tego typu grach.
Więc, gdyby to MS miał monopol, to na konsoli MS postawałyby tego typu gry :].

Inna sprawa - Nintendo jest bardziej rewolucyjne pod tym względem niż Sony i MS razem wzięte (a nawet pomnożone przez siebie :D).

Cytuj
Bill chce złapać klientów na super moce obliczeniowe i mega grafike.


A Sony nie?
O przepraszam, Sony dorzuca jeszcze nie sprawdzony, wprowadzany lekko na siłę format nośników, który znacząco wpływa na cenę konsoli i jej tempo produkcji...

Cytuj
innowacyjności (już teraz można tak powiedzieć o HOME).


Czy słyszałeś kiedyś o takich grach jak The Sims Online czy Second Life? Jeżeli tak, to przemyśl słowo "innowacyjność" w przypadku Home...

Cytuj
Dlatego też M$ wykupuje co się da bo wie że jeśli nie zapewni odpowiedniej biblioteki gier to w momencie gdy PS3 zacznie pokazywac pazur wszyscy zapomną o X360.


Zaraz zaraz, czy przypadkiem konsole nie służą do gier? I czy przypadkiem to właśnie nie gry sprawiają, że ludzie kupują tą a nie inną konsolę (Ps2 było najsłabszą konsolą starej generacji, ale zwyciężyło dzięki pokaźnej bibliotece gier). Co jest więc w tym dziwnego, że MS stara się o gry dla swojej konsoli? O wiele dziwniejsze jest to, że Sony nie próbuje walczyć o exclusivy...
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #169 dnia: Marca 22, 2007, 14:28:21 pm »
Skończcie tą dyskusje bo piszecie co chwile dwie rózne rzeczy...
Yeahh, me and hate that's an odd couple

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #170 dnia: Marca 22, 2007, 14:37:54 pm »
Cytat: "DEVIL"
Skończcie tą dyskusje bo piszecie co chwile dwie rózne rzeczy...


Dokładnie. Lepiej już nic nie piszcie bo widze że tak Was zabolały słowa prawdy że w amoku zaczeliście pisać totalne bzdury, że już o zrozumieniu mojej wypowiedzi nie wspomne. Interpetujecie wszystko zupelnie inaczej (czyt. pod siebie). Żal.

BTW. Pkażcie mi gry tak innowacyjne jak EyE ToY, Singstar czy Beatmania na X360. NIE MA TAKICH! Bo na typowo "hamburgerowej" konsoli Bill'a można spotkać przeważnie wielkich mięśniaków biegających po ekranie i plujących tonami ołowiu do przeciwników. Taki amerykański shit dla nastolatków. DMC pasuje do konosli jak psu trawe gryżć.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 124
  • Reputacja: 6
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #171 dnia: Marca 22, 2007, 15:27:37 pm »
Cytat: "MarcePan"

BTW. Pkażcie mi gry tak innowacyjne jak EyE ToY, Singstar czy Beatmania na X360. NIE MA TAKICH! Bo na typowo "hamburgerowej" konsoli Bill'a można spotkać przeważnie wielkich mięśniaków biegających po ekranie i plujących tonami ołowiu do przeciwników. Taki amerykański shit dla nastolatków. DMC pasuje do konosli jak psu trawe gryżć.


PS3 dla doroslych, powaznych graczy "z Dance Dance Revolution + mata, Beatmania czy Drumania", a XBOX360 to konsola dla dzieci.... ;)

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #172 dnia: Marca 22, 2007, 15:41:16 pm »
Cytat: "siudym"

PS3 dla doroslych, powaznych graczy "z Dance Dance Revolution + mata, Beatmania czy Drumania", a XBOX360 to konsola dla dzieci.... ;)

A Wii to co dla staruszek :lol: , a pewnie handlety używają tylko i wyłacznie niemowlaki :P .

MarcePan mój poprzedni post był także do ciebie.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Off

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-05-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #173 dnia: Marca 22, 2007, 16:21:05 pm »
MarcePan - zgadasz się z Devilem aby kilka linijek pod spodem dalej toczyć dyskusję. IMO bez sensu
Cytuj
O przepraszam, Sony dorzuca jeszcze nie sprawdzony, wprowadzany lekko na siłę format nośników, który znacząco wpływa na cenę konsoli i jej tempo produkcji...

I możliwe, że to jeden z najlepszych i najbardziej przyszłościowych patentów jakie Sony zamontowało w PS3 i jeden z głównych atutów w starciu z XO. Zobaczcie sami jak za kilka lat wyjdzie GTA4 na trzech płytkach do XO ;) Oczywiście przy jednej do PS3.

I zamiast sprzeczać sie co jest bardziej innowacyjne [ps3 v xO] kupcie sobie Wii. Innowacyjność macie zapewnioną!
23 MARZEC 2007 - Welcome HOME

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #174 dnia: Marca 22, 2007, 16:47:40 pm »
Cytat: "Off"
Zobaczcie sami jak za kilka lat wyjdzie GTA4 na trzech płytkach do XO

GTA4 nie za kilka lata w październiku ;)

Szkoda trochę DMC ale to nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz gdy PS3 traci exclusiva.

Supersonic

  • Gość
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #175 dnia: Marca 22, 2007, 17:37:23 pm »
Najnowsze scany pokazują że jednak zagramy Dante. Dobrze bo styl walki Nero (jak i on sam) w ogóle mi nie pasuje. Ja tylko czekam na te obiecane przez Capcom niesamowite ruchy i akcje, których nie dało się zrobić w Devilu na PS2 przez ograniczenia sprzętowe, bo póki co w gameplayach niczego takiego nie widziałem  :lol:

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #176 dnia: Marca 22, 2007, 17:53:10 pm »
Supersonic możesz zobaczyć te "kocie" ruchy na nowym TRAILERZE :
http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=1671
Od razu ściągnajcie HD ponieważ mało wazy.
I jak wam się podoba ??

Supersonic

  • Gość
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #177 dnia: Marca 22, 2007, 17:55:46 pm »
Widziałem ten trailer wczoraj (podałem już linka dwie strony temu) i nie zauważyłem w systemie walki niczego czego PS2 nie udźwignie ale lepiej poczekać na jakieś nowe filmiki w końcu to Capcom . :mrgreen:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #178 dnia: Marca 22, 2007, 20:19:33 pm »
Ta olbrzymia katedra w śnieżnej scenerii wygląda oszałamiająco :D Będzie dobrze;  no i grywalny, stary dobry Dante :twisted:  A że Sony traci exlusive'a? Whathever, ważne, że DMC 4 będzie na PS3. Sony otrzyma Ninja Gaiden Sigma - Microsoft dostanie DMC 4; ot taka mała wymiana,  z której się cieszę, bo w końcu zagram w NG.

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #179 dnia: Marca 22, 2007, 21:09:00 pm »
Jeśli seria Ninja Gaiden na stałe zadomowi się na PS3, to posiadacze PS3 zyskają dużo więcej niż 360 na takiej wymianie. :wink:  No ale nie chcę wywoływać wojen NG vs DMC, takie moje małe spostrzeżonko.

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #180 dnia: Marca 22, 2007, 21:13:14 pm »
Dobrze powiedziane...zyska zyska.Jejku nie mogę uwieżyć zę to już za 2 godziny i 45 minut :D:D:D

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #181 dnia: Marca 23, 2007, 00:35:46 am »
Cytat: "xelloss"
Jeśli seria Ninja Gaiden na stałe zadomowi się na PS3, to posiadacze PS3 zyskają dużo więcej niż 360 na takiej wymianie.

Cos w tym jest, w NG mialem okazje troche pograc i bylo bardzo przyjemnie.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #182 dnia: Marca 25, 2007, 13:34:54 pm »
Gdybym był dalej PeCetowcem to zapewne bym się cieszył, że DMC4 zmierza na PC ale teraz kiedy wkręciłem się w świat konsol trochę mnie to wkurza  :?

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #183 dnia: Marca 25, 2007, 13:45:53 pm »
Cytat: "pachu"
Gdybym był dalej PeCetowcem to zapewne bym się cieszył, że DMC4 zmierza na PC ale teraz kiedy wkręciłem się w świat konsol trochę mnie to wkurza  :?



Ze niby dlaczego? bo ktos na pc moze sobie pograc w gre ktora masz na konsoli?? zenada

PS. ciekawe ilu fanbojkow skresli dmc4 z listu must have teraz (podobna sytuacja byla z assasin creed).

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #184 dnia: Marca 25, 2007, 14:40:19 pm »
Cytat: "michalc"
bo ktos na pc moze sobie pograc w gre ktora masz na konsoli??

No, tak jakoś to dziwnie odczuwam.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #185 dnia: Marca 25, 2007, 16:54:37 pm »
Cytat: "michalc"
Ze niby dlaczego? bo ktos na pc moze sobie pograc w gre ktora masz na konsoli?? zenada

Jak mialem tylko X-box'a, pojawila sie plotka, ze rzekomo Tekken 5 ma wyjsc na maszynke Microsoftu. Nie wiem czemu, ale jakos sie nie cieszylem, raczej czulem pewien niesmak.

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #186 dnia: Marca 25, 2007, 16:56:46 pm »
Cytat: "Hubi"
Jak mialem tylko X-box'a, pojawila sie plotka, ze rzekomo Tekken 5 ma wyjsc na maszynke Microsoftu. Nie wiem czemu, ale jakos sie nie cieszylem, raczej czulem pewien niesmak.

Nie martw się Hubi niektórzy ludzie Nas nie zrozumieją  8)

mateo

  • Gość
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #187 dnia: Marca 26, 2007, 15:58:59 pm »
Cytat: "michalc"
Cytat: "pachu"
Gdybym był dalej PeCetowcem to zapewne bym się cieszył, że DMC4 zmierza na PC ale teraz kiedy wkręciłem się w świat konsol trochę mnie to wkurza  :?



Ze niby dlaczego? bo ktos na pc moze sobie pograc w gre ktora masz na konsoli?? zenada

PS. ciekawe ilu fanbojkow skresli dmc4 z listu must have teraz (podobna sytuacja byla z assasin creed).



Rozumiem cię..I MASZ RACJE.
Szczególnie czymam kciuki za Assasin Creed w wersji na Xboxa 360.
DMC4 - wygląda dobrze (mam nadzieje , że będzie coraz lepiej)
Ale nie mam nastawienia zwanego ''musze to mieććć''
Może to wynika z ubogiej prezentacji gry
Chęć zobaczenia dalszych etapów , bossów...
Mam nadzieje , że na TGS2006 będzie obszerny trailer czwartego Devila.
A i ''konkretne'' demo by się przydało. :wink:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #188 dnia: Marca 26, 2007, 18:07:40 pm »
Słyszeliście o tej liście fanów DMC na platformach SONY, ponoć już sie spisało 7500 osób, zna ktos może linka to tej listy?
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #189 dnia: Marca 26, 2007, 18:15:36 pm »
Ja też się wpisałem :lol: Jestem chyba 7559 fajny komentarz zostawiłęm hehe...

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #190 dnia: Marca 26, 2007, 18:39:30 pm »
Cytat: "Master_666"
Ja też się wpisałem :lol: Jestem chyba 7559 fajny komentarz zostawiłęm hehe...

Podaj linka też chce 8) .
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Supersonic

  • Gość
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #191 dnia: Marca 26, 2007, 18:54:24 pm »
Cytat: "DEVIL"
Podaj linka też chce

Podpisuję się pod tym. Master zapodaj linka  :D

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #192 dnia: Marca 26, 2007, 18:57:15 pm »
http://www.petitiononline.com/capcompe/petition.html

masz mój koment to jakiś 7559 ale nie weim =p

EDIT: moje to dokłądnie 7526 lol

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #193 dnia: Marca 26, 2007, 19:24:26 pm »
Cytat: "Master_666"
EDIT: moje to dokłądnie 7526 lol

ciekawy koment  :wink:  pewnie 90% na tej petycji nie wie co to znaczy  :lol:

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #194 dnia: Marca 26, 2007, 19:47:07 pm »
Cytat: "Snake_Plissken"
ciekawy koment

Ta ... Master po prostu zablysnal.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Supersonic

  • Gość
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #195 dnia: Marca 26, 2007, 19:47:41 pm »
Cytat: "Master_666"
EDIT: moje to dokłądnie 7526 lol

Ale pojechałeś hehe :mrgreen:

lupinator

  • Gość
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #196 dnia: Marca 26, 2007, 20:20:09 pm »
Capcom odpowiedzial na petycje
Cytuj
Jesteśmy zaskoczeni, że ludzie mogą czuć tak wielki związek z naszymi grami, który popycha ich do tak ekstremalnych działań. Myślimy jednak, że dobrze będzie, jeśli damy możliwość zagrania większej liczbie osób w naszą flagową serię. To naprawdę najlepsza decyzja - i dla naszej firmy i dla naszych klientów.

Tłumaczenie odnazione na www.next-gen.com.pl

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #197 dnia: Marca 26, 2007, 20:21:18 pm »
Ja dopiero 8368  :cry: , oby to przemówiło do rozsątku Capcomu zwłaszcza mój coment :wink: .
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Supersonic

  • Gość
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #198 dnia: Marca 26, 2007, 20:30:04 pm »
Cytuj
Myślimy jednak, że dobrze będzie, jeśli damy możliwość zagrania większej liczbie osób w naszą flagową serię.

Myślimy jednak że dobrze będzie jeśli zwiniemy większą kasę za DMC4  :mrgreen:

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Devil May Cry 4
« Odpowiedź #199 dnia: Marca 26, 2007, 20:35:31 pm »
Cytat: "DEVIL"
oby to przemówiło do rozsątku Capcomu

Ty sie o ich rozsadek nie martw. Capcom doskonale wie co robi. Popatrz na sytuacje z RE4. Gra wyszla na poczatku na GC, potem na PS2. Jak myslisz dlaczego? Odpowiedz jest prosta - baza uzytkownikow samej PS2 wynosila juz 100mln, co za tym idzie byly wieksze szanse na sprzedaz i zyski. Przyjmujac ze sprzedano 2mln PS3 oraz ze ta gierke kupi co 3 czy tez 4 osoba mozna latwo obliczyc ze rozeszloby sie okolo 600.000 kopii. Ciekawe czy zysk wystarczylby na zwrocenie kosztow produkcji - ja osobiscie w to watpie.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.