Autor Wątek: Devil May Cry 4  (Przeczytany 170222 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1000 dnia: Stycznia 26, 2008, 11:02:43 am »
Jestem w 10 misji, i gra to najlepszy slasher na current-geny. :lol: :lol:

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1001 dnia: Stycznia 26, 2008, 11:03:01 am »
Zagrałem w demko i dla mnie ta gra to porażka. Nic się nie zmieniło od czasów pierwszej części. Animacja tak samo sztywna, graficznie jest tylko dobrze, ale np. ta zimowa plansza to już porażka na całego, wygląda jak gra z PS2 z podbitymi teksturami  :lol: Z nowości chyba tylko należy wymienic nowego bohatera który wygląda niemal identycznie jak Dante  :lol: plus ten chwyt pod kółkiem ;)
DMC był czymś, graficznie ta gra to było mistrzostwo swiata, a teraz? Niech Capcom napisze jakis nowy silnik, bo to prezentuje się nad wyraz słabo.

No Yeti, ty to potrafisz zachęcic do pobierania tej gry, nie ma co. :lol:
Gdyby nie mały rozmiar demka, to darowałbym sobie, a tak sam muszę obadac. Pewnie HS to to nie będzie, ale sprawdzic nie zaszkodzi.
Co do Capcom, to sprawa jest jasna. Kiedy robi się gry na wszystko co możliwe to i jakośc będzie marna. Capcom ostatnio w tym bryluje.

Ja myślę, że nie licząc grafiki, ta gra jest lepsza od Heavenly Sword.
To jest oczywiste. Zreszta zalezy to od gracza - jezeli lubi hardcore (po drodze dajacy wielka satysfakcje) z niekoniecznie ubergrafika, DMC4 jest w sam raz dla niego.. Mi tam grafa zwisa, najwazniejsze ze sa ladne widoczki i cala sieczke mozna latwo wylapac (no moze czasami kamera plata figle ale wystarczy R3 i resetuje sie za plecki)

Sowa

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 08-06-2004
  • Wiadomości: 434
  • Reputacja: 1
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1002 dnia: Stycznia 26, 2008, 11:06:14 am »
Pytanie jak się robi royal gwarda ? DMC4 to mój pierwszy DMC którego chce konkretnie rozkminić a że w DMC3 mało grałem po prostu nie wiem :P

7 misja jakieś 7 godzin gry  8)
to świetnie, a ty pachu ile godzin nabiłeś?

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1003 dnia: Stycznia 26, 2008, 11:18:13 am »
Panowie to wy nie wiecie że Yeti = Grafika nr 1 dźwięk nr 2 itp  a na szarym końcu gameplay jak ma mu się DMC podobać jak tam jest odwrotnie :lol: Co z tego że DMC ma 10 razy lepszy system walki niż HS ,skoro ma grafikę taką sobie  :lol:

Cytuj
Jeżeli wybierasz styl Royal Guard, to powinien być pod guzikiem "Special", tym samym, którym np. w "Trickserze" robisz uniki. Oczywiśice, mowa tu o Dante.

I wszystko jasne głupia gra chciała mnie oszukać :P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2008, 11:20:37 am wysłana przez Soul »

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1004 dnia: Stycznia 26, 2008, 11:25:26 am »
Ja skończyłem 9 misje i mam 5 godzin.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1005 dnia: Stycznia 26, 2008, 11:26:02 am »
Tzn. nie wiem, jak jest w DMC4 (z oczywistych względów - brak dema na PC - nie grałem jeszcze), jednak z tego co wiem, to Nero nie ma stylów, a tam, gdzie Dante ma przycisk "Special", Nero ma swoją łapkę.

Przy okazji, jak się przedstawia poziom trudności w grze? Jest trudniej niż na Normalu w DMC3 (Hard w DMC3:SE), czy prościej?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2008, 11:30:54 am wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1006 dnia: Stycznia 26, 2008, 11:39:43 am »
A no i super wypas HS ma 30 fpsów no ale co z tego ma wypas wstawki  :lol: sorry musiałem a żeby nie było DMC>>>>>>>HS

No Nero nie ma stylów, ma łapkę w ogóle on niema bloku, a przynajmniej  mi się go nigdzie nie udało znaleźć (co oni powariowali drugi HS?)

Co do poziomu trudności to nie wiem nie grałem za dużo w DMC3 ale tutaj gram na Devil Hunter i raczej plaża.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2008, 11:44:04 am wysłana przez Soul »

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1007 dnia: Stycznia 26, 2008, 11:41:36 am »
A no i super wypas HS ma 30 fpsów no ale co z tego ma wypas wstawki  :lol: sorry musiałem a żeby nie było DMC>>>>>>>HS
True, True. :D Dzisiaj wieczorem kolejna sesja w Devila :P

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1008 dnia: Stycznia 26, 2008, 11:53:24 am »
The same me  8-) :-o

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1009 dnia: Stycznia 26, 2008, 13:11:45 pm »
Cytuj
No Nero nie ma stylów, ma łapkę w ogóle on niema bloku, a przynajmniej  mi się go nigdzie nie udało znaleźć (co oni powariowali drugi HS?)
W DMC od zawsze nie było bloku i jedynym sposobem, żeby nie oberwać był unik. Dopiero w DMC 3 po raz pierwszy wprowadzili styl Royal Guard.
Zazdroszczę Wam chłopaki, że już grata 8) Uwielbiam DMC, ale niestety jeszcze nie mogę się zagłębić w najnowszą część. Ale już niedługo... :twisted:

nakimushi

  • Gość
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1010 dnia: Stycznia 26, 2008, 13:17:48 pm »
ja nie wiem jak mozna pisac ze gra wyglada slabo_mi sie grafika bardziej podoba niz w HS (tam tez misja w sniegu byla kiepska) i nawet wstawki nie sa duzo gorsze a gra ma 2 razy wiecej klatek co przy takiej grze jest musem

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1011 dnia: Stycznia 26, 2008, 13:21:48 pm »
Mi w HS nie przeszkadzało 30 klatek nawet czasami troche spadających. Niektórzy mówią, że animacja jest z past-genów a w NG:S to oczywiście nikt nie zauważył sztywno poruszającego się ninje... w 2 pewnie też będzie taka samo ale może chociaz kamere poprawią bo ta z DMC 3 i 4  jest lepsza niż w NG.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1012 dnia: Stycznia 26, 2008, 14:06:27 pm »

Co do poziomu trudności to nie wiem nie grałem za dużo w DMC3 ale tutaj gram na Devil Hunter i raczej plaża.

LOL to po co byly te dyskuje o tym, ze NG jest trudniejsze od DMC. Mowiles, ze przeszedles DMC3 na DMC i masz porownanie...

Anyway. Royal Guard. Najtrudniejszy, najmniej efektowny styl oraz najbardziej hardcore'owy. W DMC3 wygladalo to tak:
Mogles trzymac kolko, wtedy Dante blokowal, jednak nie jak w NG gdzie praktycznie jezeli ktos nam nie zrobi chwytu to jestesmy niezniszczali. W DMC3 blok sprawial, ze atak przeciwnika zabieral nam 1/5 tego co zabral by normalnie. Bylo to totalnie bezuzyteczne bo lepiej w takim wypadku zrobic unik i nic nie stracic. Jednak RG ma kapitalne w wiekoszosci przypadku just frame'owe  parry (jezeli wcisiemy w odpowiednim momencie blok to przeciwnik "obije" sie od naszej gardy pozostajac w stun'ie). Poza tym parry warto uzywac gdyz laduje nam sie w ten sposob rage meter (RM wystepuje tylko i wylacznie w stylu RG). Jak naladujemy calego RM (zaleznie od levelu ktory mamy w Royal Guard - pierwszy lvl to tylko jedno RM, drugi lvl to dwa i 3 lvl to 3 RM to napelnienia). Wtedy mozemy zrobic Release'a. Parry (R1 + kolo + niesamowite wyczucie i precyzja), Release (R1 + przod + kolo + niesamowite wyczucie i precyzja). Chodzi o to, ze w momencie gdy atakuje nas przeciwnik my robiac Release, wypuszczamy energie ktora zebralismy w Rage Meter. Dante wowczas wykonuje cos w rodzaju dasha na przeciwnika - momentalnie przenika jakby pod atakiem wroga najczesciej go zabijac lub powaznie raniac i wprowadzajac Stun. Oczywiscie poza tym, ze mozemy sie bawic w parry, Realease to jeszcze wszystko to obiawazuje w powietrzu tylko jest odpowiednio trudniejsze. Royal Guard, zdecywowanie najpotezniejszy styl, ktory jest przeznaczony tylko dla zawodowcow. RG to rowniez, jedyny sensowy sposob na Falleny w DMC3 na DMC i czy sie chce czy nie to przynajmniej troche trzeba go opanowac by przejsc DMD



Tutaj koles robi duzo Parry, co wytraca bron braciszkom. Troche air parry i 2 release'y. Malo efektowne, ale dla wiekszosci graczy nie do zrobienia. 51 sekunda to wlasnie Release

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1013 dnia: Stycznia 26, 2008, 14:13:16 pm »
Cytuj
RG to rowniez, jedyny sensowy sposob na Falleny w DMC3 na DMC i czy sie chce czy nie to przynajmniej troche trzeba go opanowac by przejsc DMD
Fakt, że Royal Guard jest trudny do wymasterowania, ale nie jest wymagane jego opanowanie, by przejść DMD. Spokojnie można sobie poradzić bez niego.

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1014 dnia: Stycznia 26, 2008, 14:14:39 pm »
Ja w DMC3 na DMD dałem radę dojść do 7 misji, a jej już nie  :mad:
I po tym co zobaczyłem do tej 10 misji, na DMD w Devilu 4 będzie ciężko  :smile:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1015 dnia: Stycznia 26, 2008, 14:18:22 pm »
Cytuj
I po tym co zobaczyłem do tej 10 misji, na DMD w Devilu 4 będzie ciężko  Smile
A jest jeszcze w DMC 4 trudniejszy poziom niż DMD...

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1016 dnia: Stycznia 26, 2008, 14:24:51 pm »

Fakt, że Royal Guard jest trudny do wymasterowania, ale nie jest wymagane jego opanowanie, by przejść DMD. Spokojnie można sobie poradzić bez niego.

Ja nie znam innego sposobu na Falleny niz Perfect Release. Nie mam juz nerwow i szkoda mi zdrowia na DMD, ale z ciekawosci powiedz mi jak innaczej mozna ich zabic na DMD. Gdy ich atakujesz to zazwyczaj niszczysz im jedno skrzydlo, wtedy sa znacznie bardziej agresywni + dochodzi im kilka nowych poteznych atakow. 2-3 trafienia i Dante nie zyje a do tego dosyc szybko pojawia im sie niebieska aura.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1017 dnia: Stycznia 26, 2008, 14:42:15 pm »

Fakt, że Royal Guard jest trudny do wymasterowania, ale nie jest wymagane jego opanowanie, by przejść DMD. Spokojnie można sobie poradzić bez niego.

Ja nie znam innego sposobu na Falleny niz Perfect Release. Nie mam juz nerwow i szkoda mi zdrowia na DMD, ale z ciekawosci powiedz mi jak innaczej mozna ich zabic na DMD. Gdy ich atakujesz to zazwyczaj niszczysz im jedno skrzydlo, wtedy sa znacznie bardziej agresywni + dochodzi im kilka nowych poteznych atakow. 2-3 trafienia i Dante nie zyje a do tego dosyc szybko pojawia im sie niebieska aura.


Ogólnie, jak zapewne już zdążyłeś się przekonać, na Dante Must Die trzeba się wykazać nieziemską zręcznością i wytrwałością. Trzeba być w ciągłym ruchu i non stop trzaskać uniki. Co do Fallen'ów to spróbuj swordmaster + Agni & Rudra. Odpal też Devil Triggera i jakoś powinno pójść. Jak są w powietrzu to skaczesz i kółko (niby prosty atak, ale jest bardzo silny), albo X czyli special pod swordmasterem, jak odpowiednio naciszkasz to możesz w powietrzu zostać bardzo długi czas i zadać niezły damage. Jak jesteś daleko od nich to nawalaj cały czas z gunów.
Tak jak pisałem, wytrwałość i świadomość, że TY tu jesteś  Devil Hunterem i na pewno dasz radę.

Ale najtrudniejsze jeszcze przed Tobą, a mianowicie ostatnia misja i walka z Vergilem.... :cool:

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1018 dnia: Stycznia 26, 2008, 14:47:24 pm »
Nic juz nie jest przed mna ;P DMC3 na DMD przeszedlem jakos niecale 2 lata temu. Chcialem wiedz jak inaczej mozna rozegrac to z Fallenami, bo pamietam, ze zanim odkrylem RG na Fallenow to mi poprostu nie szlo z nimi wcale.

Masz racje Vergil nr 3 na DMD to najtrudniejszy boss z jakim kiedykolwiek walczylem, Alma przy nim to taka dziewczynka do towarzystwa, poglaskania czy przytulenia ;)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1019 dnia: Stycznia 26, 2008, 15:01:43 pm »
Cytuj
Royal Guard, zdecywowanie najpotezniejszy styl,

Odpowiednio wstukane, zabija Beowulfa w kilku uderzeniach :]

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1020 dnia: Stycznia 26, 2008, 15:06:33 pm »
Cytuj
Mi w HS nie przeszkadzało 30 klatek nawet czasami troche spadających. Niektórzy mówią, że animacja jest z past-genów a w NG:S to oczywiście nikt nie zauważył sztywno poruszającego się ninje... w 2 pewnie też będzie taka samo ale może chociaz kamere poprawią bo ta z DMC 3 i 4  jest lepsza niż w NG.

Tak tyle że NG:S to konwersja a nie nowa gra pisana pod next gena ( jak chcesz next genowej animacji ogarnij sobie gameplaye z NG2)


hę takie pytanie czy w momencie ataku przeciwnika - ja również wykonam atak są jakieś klasze broni ? np na mają korzyść ?

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1021 dnia: Stycznia 26, 2008, 15:18:19 pm »
Widze ze niektóre osoby powinny czytać posty po kilka razy, aby skapować o co chodzi. Nigdzie nie napisałem że HS jest lepsze od DMC4. Napisałem tylko co sądzę o demku, tyle.

Soul n-g animacja w NG2? Niby gdzie? :lol: To rusza sie tak samo jak NG:S, a graficznie także nie zachwyca (jak reszta "duzych" gier na X360)

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1022 dnia: Stycznia 26, 2008, 15:27:00 pm »
Tak tak Yeti tak samo....gadaj se zdrów

http://gamevideos.com/video/id/16258

Claw .


http://gamevideos.com/video/id/16256

Dragon Sword

Jak grałeś w NG:S na pewno zauważysz że animacja w NG2 jest dużo lepsza (stare ruchy są dużo bardziej płynne )

Dużo lepsza niż w DMC 4 nie które animacje są po prostu słabe - i nie jedna osoba już o tym wspomniała - animacja skoku i wszystko jasne .

NG2

http://www.gametrailers.com/player/29215.html

http://www.gametrailers.com/player/29158.html

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1023 dnia: Stycznia 26, 2008, 15:39:32 pm »
Cytuj
hę takie pytanie czy w momencie ataku przeciwnika - ja również wykonam atak są jakieś klasze broni ? np na mają korzyść ?

Działa to tylko po ataku Mephisto kiedy jego pazur się wydłuża, to gdy walniemy mu w dłoń, robi stuna na około 2 sekundy.Ale jest ciężko wyczuć.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1024 dnia: Stycznia 26, 2008, 15:50:57 pm »
Soul to że dodali kilka nowych ruchów ciosów w NG2, to nie znaczy ze gra ma n-g animacje  :lol:

Trufs

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2006
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 0
  • W N C !!!
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1025 dnia: Stycznia 26, 2008, 16:07:40 pm »
 Mam pytanko do osob ktore sa daleko w grze (a moze ktos skonczyl :P) czy jest duzo wiecej atakow niz w demku? Gun mial zwykly atak i ladowany, lapa ziomka rzuca na ziemie albo przyciaga, miecz ma zwykle ataki i atak wyrzucajacy do gory i odrzucajacy. Duzo tego wiecej?

 A Dante jakie ma ataki? O wiele inaczej sie nim walczy niz Nerem? No i jak z dlugoscia gry i czy sa jescze jakies bonusy, znajdowanie czegos czy jakis inny tryb?

 Patrzac na guna w demie, to jest strasznie slaby jedynie przyladowany jest troszke lepszy ale porownujac do graba lapy i miecza to porazka. Cos sie potem zmienia, czy moze o czyms nie wiem ze gun jest lepszy niz sie zdaje? Na zwykle ludziki to chyba ze 100 strzalow by musialo pojsc, no ale przynajmiej efektownie wyglada :P

btw. fajny bajer odkrylem (ktos nie wiedzial? :D) - mozna przytrzymac X (ladowanie guna), trzymac caly czas X i wcisnac lt i wtedy trzyma miecz lewa reka i swieci mu sie prawa lapa :P

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1026 dnia: Stycznia 26, 2008, 18:12:47 pm »
Przeszedł ktoś 10 misje ??? Jak tak to niech się odezwie.Boss tam to przegięcie jest  :-?

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 857
  • Reputacja: 82
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1027 dnia: Stycznia 26, 2008, 18:37:28 pm »
Soul n-g animacja w NG2? Niby gdzie? :lol: To rusza sie tak samo jak NG:S, a graficznie także nie zachwyca (jak reszta "duzych" gier na X360)

Tu się zgadzam, animacja ssie, dodałbym do tego jeszcze marną kamerę. Natomiast graficznie jest nieźle. Gra wygląda jak dawne gry konsolowe, bądź automatowe, z takimi wyskakującymi oknami, jakie comba robic. Zresztą i tak ich mało, póki co. Może dalej jest tego więcej, bo jak nie to bieda z nędzą.
Dziwna jest tylko jedna rzecz w tej grze. Czy tutaj walczy się okazjonalnie z potworkami? Biegam, biegam, a walki to tutaj tyle co kot napłakał. Niezbyt imponujący to dorobek jak na slashera. W GoW, Spartanie, Sigmie czy HS wszędzie był ktoś do lania, a tutaj, rzekłbym, pustawo jakoś.
Na pewno kupię, jak będzie po 100 zł. Nie sądzę, aby była więcej warta.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1028 dnia: Stycznia 26, 2008, 18:54:59 pm »
Nie sądzę, aby była więcej warta.

 :eek:

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1029 dnia: Stycznia 26, 2008, 18:57:38 pm »
Przykro mi ale nie jest "pustawo".Co chwile jakaś walka a w 10 misji to  :mrgreen:

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 857
  • Reputacja: 82
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1030 dnia: Stycznia 26, 2008, 19:03:59 pm »
Przykro mi ale nie jest "pustawo".Co chwile jakaś walka a w 10 misji to  :mrgreen:

Mogę się wypowiadac na podstawie dema.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1031 dnia: Stycznia 26, 2008, 19:24:55 pm »
Kuźwa, grając po raz 3. udało mi się rozwalic bossa z demka. Wszyscy są tak zajebiście zrobieni? :-o

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1032 dnia: Stycznia 26, 2008, 19:43:34 pm »
Odpowiedź : TAK!  :D
No pokonałem Bossa w 10 misji...walczyłem z nim 30 minut.Już wiecie kto to był, no nie ?? 8)
A Gloria skrywa niezły sekret :P
EDIT:
Jestem po 11 misji, wiele komplikacji po niej na stapiło i gram jako Dante....roxxxxs :D :D
EDIT:
Teraz jestem po 14 misji.Gra Dantem jest bardzo fajna.Wszystkie style w jednym.Przechodzimy do nich płynnie "w powietrzu".Jednak trudno mi się odzwyczaić od łapki Nerego :P Zdobyłem tą broń Gilgamesh czyli Beuwolf i Ifrit w jednym :D
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2008, 22:12:02 pm wysłana przez pachu »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1033 dnia: Stycznia 26, 2008, 22:41:20 pm »
Mała prośba do tych, co grają: stosujcie tag "spoiler", jeżeli macie do powiedzenia coś, co innym może zepsuć rozgrywkę.  Nie chciałbym raczej już w tej chwili wyłączyć się z tego tematu bojąc się, że ktoś nagle zdradzi jakieś wątki fabularne czy coś w tym stylu.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1034 dnia: Stycznia 26, 2008, 23:23:03 pm »
Mała prośba do tych, co grają: stosujcie tag "spoiler", jeżeli macie do powiedzenia coś, co innym może zepsuć rozgrywkę.  Nie chciałbym raczej już w tej chwili wyłączyć się z tego tematu bojąc się, że ktoś nagle zdradzi jakieś wątki fabularne czy coś w tym stylu.

Ja tak samo, przyznam nie wiedziałem, że będzie można grac Dante  :???:  :D
Opublikowane: Styczeń 26, 2008, 22:54:17

Ja myślę, że nie licząc grafiki, ta gra jest lepsza od Heavenly Sword.

Zgadzam się DMC zawsze jest nr 1  8) Ale... DMC4>HS>...>NGS  :lol:

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1035 dnia: Stycznia 26, 2008, 23:51:41 pm »
W każdej zapowiedzi pisze, że bedzie się grac w drugiej połowie Dantem

marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1036 dnia: Stycznia 26, 2008, 23:55:53 pm »
W każdej zapowiedzi pisze, że bedzie się grac w drugiej połowie Dantem

 :o :lol: jakoś nie czytałem  :lol:

Trufs

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2006
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 0
  • W N C !!!
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1037 dnia: Stycznia 27, 2008, 12:47:37 pm »
Ja jescze raz pozowole sobie zapytac ...

Czy jest duzo wiecej atakow w pelnej wersji w porownaniu z demem? Wszystko dostaje sie razem z fabula czy sa jakies 'sklepy' ze skillami, bo cos chyba o tym ktos wspominal :P A Dante jakie ma ataki? O wiele inaczej sie nim walczy niz Nerem? No i jak z dlugoscia gry i czy sa jescze jakies bonusy, czy jakis inny tryb?

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1038 dnia: Stycznia 27, 2008, 13:04:33 pm »
Jest dużo ataków, są sklepy gdzie się je wykupuje.Dante ma takie ataki jak w DMC3 z tym, że jeszcze niektóre trzeba do kupić.W sklepie dla Dantego podbijamy również levele Styli.Czy ja wiem, czy inaczej niż Nerem, no inny styl to na pewno.Jestem w 18 misji jeszcze 3 i skończe, to powiem o Bonusach.

Sowa

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 08-06-2004
  • Wiadomości: 434
  • Reputacja: 1
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1039 dnia: Stycznia 27, 2008, 15:44:26 pm »
Ile godzin pachu?