Ankieta

Czy marichuana powinna być zalegalizowana?

nIe
18 (34%)
Tak
25 (47.2%)
no i po co?
10 (18.9%)

Głosów w sumie: 49

Głosowanie skończone: Października 01, 2005, 14:07:35 pm

Autor Wątek: Legalizacja?  (Przeczytany 23420 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Legalizacja?
« dnia: Października 01, 2005, 14:07:35 pm »
Legalizacja?


Niby Zielsko na polskim rynku to już normlność ale czy powinno być zalegalizowane? Od dawna powstają programy o legalizacji ale na dzień dzisiejszy nic one nie zmieniły.

Moim zdaniem ganja prędzej czt później zostanie zalegalizowana ale wprowadzane będą na nią ogromne podatki. Ale czy to nam naprawde potrzebne?

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Legalizacja?
« Odpowiedź #1 dnia: Października 01, 2005, 14:08:40 pm »
Oczywiscie, ze NIE! :? chyba nie musze tego argumentowac.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Legalizacja?
« Odpowiedź #2 dnia: Października 01, 2005, 14:12:06 pm »
Cytuj
Oczywiscie, ze NIE! Confused chyba nie musze tego argumentowac.


Ale oczywiści że argumentowac bo inni mają odmienne zdanie.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Legalizacja?
« Odpowiedź #3 dnia: Października 01, 2005, 14:16:06 pm »
Poczekam aż ktoś się wypowie ZA i potem włacze się do dyskusji 8) narazie nie bede pisał co o tym sądze.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Arcadio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 201
  • Reputacja: 1
Legalizacja?
« Odpowiedź #4 dnia: Października 01, 2005, 14:28:07 pm »
Agrument na TAK:
Powinna być legalna i opodatkowana (podobnie prostytucja).
Zawsze to zyski dla skarbu państwa. Jeśli ktoś chce palić to i tak pali bez względu na to czy jest to legalne. Poza tym zakazany owoc bardziej kusi więc jeśli marycha była by zwykłym towarem to już by nie była tak pożądana.
Alkohol i papierosy mimo że tak samo szkodliwe to są u nas legalne, więc...


Z drugiej strony zaś jestem przeciwnikiem używek więc jestem rozdarty.
Chyba nie potrafię dać jednoznacznej odpowiedzi.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Legalizacja?
« Odpowiedź #5 dnia: Października 01, 2005, 14:34:45 pm »
Niech sobie żyją w nieświadomości ci, którzy chcą legalizacji...

Naturalnie że nie.

A znane będą głosy za- że jest to taka sama używka jak alkochol.
Z jednym się zgadzam- jeśli się spróbuje tego kilka razyw życiu, to nie zniszczy mózgu. Fakt, ale nieodwracalne zmiany i tak będą (głosno kiedyś było o przypadku gościa, który zwymiotował i wylądował na jakiś czas w szpitalu na obserwacji, gdy poczuł zapach marychy- okazało sie że kiedyś raz palił. Zmiany w mózgu utrzymywały się jeszcze i będa utrzymywały do końca życia).
No ale jak "ziomale joł jarają na melanżach, są jazzy, trendi, kul i żyją", to czego można sie spodziewać...

Większość po prostu pali, bo chcą zdobyć uznanie wśród rówiesników ("wow- pali, ale ziom"), a że tak pokazuje się w popularnym ostatnio hh, to dzieciaki chca być "kul"...

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Legalizacja?
« Odpowiedź #6 dnia: Października 01, 2005, 14:42:44 pm »
zioło zaczeło być trendy kiedy do Polski masowo weszła kultura H-H.
A teraz nawet dzieciak 13 letni jara !!! a powód bo jego starsi koledzy też palą !!! paranoja.

Ale co do względów politycznych to naturalnie powinna być zalegalizowana wielki podateki i chęć kupowania przez poków mogła by troszke zmienić sutuacje w polsce ale nie znacznie.

Myśle że nawet jeśli nie zostanie zalegalizowana to i tak będzie palona:P
Teraz praktycznie każdy ma dostęp to tego towaru i każdy moze to palić. Mimo dostepu do zielska to i tak wiele osób nawet nie próbuje.

Jarek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-08-2005
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 0
Legalizacja?
« Odpowiedź #7 dnia: Października 01, 2005, 14:47:54 pm »
Trudny temat. Nie lubię ludzi, którzy pieprzą głupoty, że od marihuany to już bliska droga do ciężkich narkotyków, bo tak nie jest (jak ktoś jest idiotą to zacznie ostro ćpać ale znam dużo osób, które lubią sobie zapalić zioło ale nigdy nie brały i nie wezmą jakiegoś mocnego gówna). Ale mimo wszystko sprawa legalizacji ma swoje zalety jak i wady.

Arcadio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 201
  • Reputacja: 1
Legalizacja?
« Odpowiedź #8 dnia: Października 01, 2005, 14:48:58 pm »
Akurat Marihuana sama w sobie nie jest bardzo szkodliwa. W pewnych przypadkach służy nawet jako lek.
Najczęściej jest jednak mieszana z tytoniem albo rozmaitymi chemikaliami - wiadomo o co chodzi...

Poza tym w przeciwieństwie do alkoholu, tytoniu i ciężkich dragów nie uzależnia fizycznie.

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Legalizacja?
« Odpowiedź #9 dnia: Października 01, 2005, 14:53:13 pm »
Oczywiście że tak bo była by opodatkowana.Co przełożyło by się na leczenie uzalerznionych którzy są leczeni teraz z naszych podatków  :(
Pozatym jak opodatkują to ja wcale z tego powodu nie zamierzam sięgnąć po marysie.

Arcadio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 201
  • Reputacja: 1
Legalizacja?
« Odpowiedź #10 dnia: Października 01, 2005, 15:12:10 pm »
Przeciwnicy Marychy myślą że jak ją zalegalizują to od razu cały naród rzuci się na zioło i zacznie jarać.
Mi to lata bo nie palę i nie mam zamiaru.

skunek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Legalizacja?
« Odpowiedź #11 dnia: Października 01, 2005, 15:15:06 pm »
Znam wiele osob ktore pala od wielu lat marihuane.Czy sie zmienili przez te lata :?: Od kiedy zaczeli palic marihuane ogladniecie glupiego filmy bez przypalenia sobie jest nierealne.Po wielu latach zaczeli takze brac amfetamine i piguly-biora je sporadycznie ale jednak sprobowali i gdy robimy nocke przy jakiejs gierce to niestety bez amfetaminy sie nieobejdzie.Mowia ze nie sa uzaleznieni(pala prawie codziennie od okolo 5 lat) mowia ze dzien bez zapalenia to dzien stracony.Kilku z nich gdy sie niespali niezacznie ogladac telewizji.Oni poprostu nieumieja sie bawic bez przypalenia sobie czy wziecia piguly.Palilem z nimi wiele lat temu(przez okolo 3 miesiace) lecz przestalem(dzieki Bogu) bo zauwazalem ze zaczyna mi odbijac szajna na pukcie marihuany-co dziennie wychodzilem z domu tylko po to zeby cos "zmotac"(czesto moglismy isc kilka kilometrow i czekac w dzeszczu przez wiele godzin byle by zdobyc towar) ,gdy nic niezalatwilismy wracalem do domu zalamy-oni po tych kilku latach  robia wciaz to samo(dla nich zjaranie "jedynki" na 2 szybkim tempem to zaden problem.Jak idziemy na dyskoteke ja biore kilka piw oni po 2 piguly i jedynke jarania).Sa to moi bliscy kumple lecz czesto sie juz z nimi niemoge dogadac.Jakis czas temu rozmawailismy na temat uzaleznienia.Kazdy z nich mowi ze to nie jet uzaleznienie tylko "przyzwyczajenie".To w takim razie co to jest uzaleznienie :?:  :?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Legalizacja?
« Odpowiedź #12 dnia: Października 01, 2005, 15:17:22 pm »
Cytat: "skunek"
co to jest uzaleznienie


przyzwyczajenie się do czegoś "złego" 8)

selene

  • Gość
Legalizacja?
« Odpowiedź #13 dnia: Października 01, 2005, 15:23:58 pm »
Jestem przeciw legalizacji. Ot tak, po prostu. Bo po co ja legalizowac? Narobi to wiecej szkod niz pozytku.

Ogolnie jestem na 'nie' jesli chodzi o trawe. Nie bede tu truc, sama swieta nie jestem ;) ale marihuana to zwykle go*no. Niby nie uzaleznia, niby nie jest bardziej szkodliwa od fajek... a jednak widze jak 'porobilo' moich znajomych, ktorzy pala regularnie od paru lat...  :?

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Legalizacja?
« Odpowiedź #14 dnia: Października 01, 2005, 15:47:39 pm »
A jesli trawka bedzie legalna, ktos sobie przypali i pojedzie samochodem. Policja zatrzyma taką osobe i co? beda mieli przy sobie testy na narkotyki? najwyzej dadzą jakis mandacik (jesli przekroczy przepisy), ta osoba pojedzie dalej i spowoduje wypadek... :? Przeciez po trawie mozna równie dobrze zginąć, lub zabic inną osobe prowadząc samochód jak po alkoholu. Ale tutaj jest alkomat i gościa policja zawinie.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Arcadio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 201
  • Reputacja: 1
Legalizacja?
« Odpowiedź #15 dnia: Października 01, 2005, 16:05:30 pm »
Cytat: "selene"
Jestem przeciw legalizacji. Ot tak, po prostu. Bo po co ja legalizowac? Narobi to wiecej szkod niz pozytku.

Ogolnie jestem na 'nie' jesli chodzi o trawe. Nie bede tu truc, sama swieta nie jestem ;) ale marihuana to zwykle go*no. Niby nie uzaleznia, niby nie jest bardziej szkodliwa od fajek... a jednak widze jak 'porobilo' moich znajomych, ktorzy pala regularnie od paru lat...  :?


Jak ktoś jara codziennie przez kilka lat to oczywiste że się uzależni psychicznie. We wszystkim trzeba mieć umiar.

Arcadio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 201
  • Reputacja: 1
Legalizacja?
« Odpowiedź #16 dnia: Października 01, 2005, 16:07:31 pm »
Cytat: "Ako"
A jesli trawka bedzie legalna, ktos sobie przypali i pojedzie samochodem. Policja zatrzyma taką osobe i co? beda mieli przy sobie testy na narkotyki? najwyzej dadzą jakis mandacik (jesli przekroczy przepisy), ta osoba pojedzie dalej i spowoduje wypadek... :? Przeciez po trawie mozna równie dobrze zginąć, lub zabic inną osobe prowadząc samochód jak po alkoholu. Ale tutaj jest alkomat i gościa policja zawinie.


Nie rozśmieszaj mnie. Mają alkomaty i co? I ch*j!
Masa ludzi ginie przez pijanych kierowców.
Poza tym testy na obecność narkotyków już są - sporadycznie ale są.
Problemem jest brak odpowiedniego prawa.

skunek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Legalizacja?
« Odpowiedź #17 dnia: Października 01, 2005, 16:26:06 pm »
Cytat: "Arcadio"
Masa ludzi ginie przez pijanych kierowców


to po co do tego dodawac jeszcze naćpanych kierowców


Cytat: "Arcadio"
We wszystkim trzeba mieć umiar


wiele ososbo niema tego umiaru o ktorym piszesz.Do tego trzeba miec wole ktorej ludziom brakuje.Wiele osob sprobuje i niestety od razu stanie sie cpunami(choc oni oczywiscie niezdza sobie z tego sprawy)

Cytat: "Arcadio"
Problemem jest brak odpowiedniego prawa


prawo jest dobre bo zabrania legalizacji narkotykow.Po co zmieniac cos co jest dobre :?:
Cytat: "Arcadio"
Nie rozśmieszaj mnie. Mają alkomaty i co? I ch*j


Cytat: "Arcadio"
Poza tym testy na obecność narkotyków już są - sporadycznie ale są


wiec po co testy na obecnosc narkotykow jak i tak nic to nieda :?:

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Legalizacja?
« Odpowiedź #18 dnia: Października 01, 2005, 16:36:22 pm »
Zaczyna się od marihuany a kończy się na heroinie.Kto chce brać to i tak będzie brał ,a ten komu jest to obojętne zacznie.

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Legalizacja?
« Odpowiedź #19 dnia: Października 01, 2005, 16:49:16 pm »
Cytuj
Zaczyna się od marihuany a kończy się na heroinie.Kto chce brać to i tak będzie brał ,a ten komu jest to obojętne zacznie.


Oj nie prawda moje ziomy jarają a niektórzy do gęby innego narkotyku nie wzieli.

skunek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Legalizacja?
« Odpowiedź #20 dnia: Października 01, 2005, 16:52:14 pm »
z tym k0nczeniem na heroinie to nie jest do konca prawda,ale  gdy sie pali wiele lat i maryska juz niedaje rady jak kiedys wtedy albo czlowiek zaglebia sie dalej i bierze amfe/piguly a od tego to juz jeden krok do strzykawki...
albo konczy z narkotykami(tylko ze ja nieznam osoby ktora by je brala i nagle z nimi skonczyla).Narkotyki to niebezpieczna uzywka a legalizacja napewno by pogorszyla sprawe...ile mlodych ludzi by sprobowalo wtedy bo przeciez to jest legalne,przeciez wszsycy palą itp..Kazdy ćpun ma swoje wymowki.Znam typka ktory nauczyl palic swojego 13 letniego brata papierosow :!: a on po roku palenia fajek przezucil sie na marihuane:mowil ze szuka nowych wrazen a po fajkach juz mu sie niekreci w glowie jak kiedys)...Smutne ale prawdziwe

Cytuj
Oj nie prawda moje ziomy jarają a niektórzy do gęby innego narkotyku nie wzieli.

nigdy nie mow nigdy...

Arcadio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 201
  • Reputacja: 1
Legalizacja?
« Odpowiedź #21 dnia: Października 01, 2005, 16:53:47 pm »
Cytuj
prawo jest dobre bo zabrania legalizacji narkotykow.Po co zmieniac cos co jest dobre


Chodziło mi o to że nie ma prawa które dokładnie regulowało by sytuację gdy policja zatrzyma naćpanego kierowcę.

Don

  • Gość
Legalizacja?
« Odpowiedź #22 dnia: Października 01, 2005, 16:54:29 pm »
Dla wszystkich przeciwników legalizacji mam jedno pytanie:

Jak zatem może funkcjonować taka Holandia? Skoro według waszych teorii tam wszyscy powini być ćpunami, kierowcy pod wpływem narkotyków winni powodować masę wypadków? Tyle tylko, że w statystyki nie odnotowały znaczącego przyrostu liczby narkomanów.
 
Cytat: "Ako"
A jesli trawka bedzie legalna, ktos sobie przypali i pojedzie samochodem. Policja zatrzyma taką osobe i co? beda mieli przy sobie testy na narkotyki? najwyzej dadzą jakis mandacik (jesli przekroczy przepisy), ta osoba pojedzie dalej i spowoduje wypadek... :? Przeciez po trawie mozna równie dobrze zginąć, lub zabic inną osobe prowadząc samochód jak po alkoholu. Ale tutaj jest alkomat i gościa policja zawinie.


Z tego co wiem, to poicja coraz częściej jest wyczulona na tym pukcie. Np. w Poznaniu mają już specjalne zestawy do rozpoznawania osób pod wpływem narkotyków.

skunek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Legalizacja?
« Odpowiedź #23 dnia: Października 01, 2005, 17:01:20 pm »
tylko kto powiedzial ze wszyscy maja byc cpunami...Przeciwnika narkotykow nieprzekona legalizacja.Ale obronce(w wiekszosci sa to cpuny) ) utwierdzi w przekonaniu ze wsumie nierobi nic zlego.Powie "A niemowilem musieli zalegalizowac bo...".Holandia sie wyroznia wsrod cywilizowanych krajow.Tylko czemu Anglia,Francja,Wlochy,Belgia,USA...walcza z narkotykami :?: bo jak juz mowilem jest to bardzo niebezpieczna uzywka ktora napewno niepowinna byc legalna

Cytuj

Z tego co wiem, to poicja coraz częściej jest wyczulona na tym pukcie. Np. w Poznaniu mają już specjalne zestawy do rozpoznawania osób pod wpływem narkotyków.

czemu wyczulona :?:  policja wkoncu zaczyna normalnie reagowac na narkotyki...

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Legalizacja?
« Odpowiedź #24 dnia: Października 01, 2005, 17:02:04 pm »
Cytuj
Z tego co wiem, to poicja coraz częściej jest wyczulona na tym pukcie. Np. w Poznaniu mają już specjalne zestawy do rozpoznawania osób pod wpływem narkotyków.


A po co specjalne zestawy wystarczy zobaczyć oczy.

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Legalizacja?
« Odpowiedź #25 dnia: Października 01, 2005, 17:22:20 pm »
Odpowiedź jest prosta: Nie, nie i jeszcze raz NIE!!! Mam to powtórzyć?? Dobra, NIE!!!

Narkotyki jakie by one nie były są złe. Czemu?? Bo to jest trucizna, tym gorsza im bardziej uzależniająca. Założę się, że pewnie część z Was jest dumnymi rodzicami. Więc. Jakbyście zareagowali gdybyście sie dowiedzieli, że Wasza latorośl ćpa marnując przy tym sobie życie?? Narkotyki to świetny sposób na zmarnowanie sobie życia, nawet największe gwiazdy muzyki śiegają po zioła.... i dlatego są takimi imbecylami. Pamiętam to dobrze jak mieszkałem w Żaganiu. Moja sąsiadka zadawała się z jakimiś metalami czy innymi satanistami. To właśnie oni nauczyli ją ćpać. Rodzice o tym z początku nie wiedzieli, ale z czasem nabierali podejrzeń w momencie gdy ich córę dopadał głód, a jak wiem z jej doświadczenia jest to uczucie bolesne bardziej od kaca. W końcu się wydało, ona ćpała. Rodzina próbowała to ukryć. Ilekroć ona się darła na będąc na głodzie oni puszczali na cały regulator płyty z jej kolekcji trash metalowych przebojów, ale jak się zapewne domyślacie i to nie pomogło. Czy więc warto umożliwiać naszej bądź co bądź pustogłowej i bezdennie głupiej młodzieży samodzielne wyniszczenie, a raczej autodestrukcję?? Poza tym powinniście wiedzieć, że ćpacze są niebezpieczni. Słyszeliście co hipisi ( hipisi?? grrrr!! ) robili na tej swojej prowincji ( mam na myśli cHRISTIANĘ )?? Każdy kto był przeciwny ich narkomańskim skłonnością mógł liczyć jedynie na kłopoty. Jednemu takiemu kamerzyście rozwalili owi chuligani kamerę. Poza tym jak taki ćpun nie ma kasy na narkotyki to kradnie, a poza tym narkomani nawet jak są naćpani to są niebezpieczni.

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Legalizacja?
« Odpowiedź #26 dnia: Października 01, 2005, 17:24:00 pm »
Większość z was krytykuje zioło.....a może dlatego że nawet nie spróbowaliście  :P  :P  :P  :twisted:  :wink:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Legalizacja?
« Odpowiedź #27 dnia: Października 01, 2005, 17:26:41 pm »
Pzyjmuje że debile tylko palą zioło. Ja niechce być takim debilem i ciągle ćpać bo jak patrzy się na takich z boku to wyglądają żałośnie.

Spike

  • Gość
Legalizacja?
« Odpowiedź #28 dnia: Października 01, 2005, 17:29:48 pm »
Yosh mi tu mowimy o zielsku a nie o twardych narkotykach. Wiec prosze nie zabierac glosu jezeli sie nie ma o czyms bladego pojecia :^

Don

  • Gość
Legalizacja?
« Odpowiedź #29 dnia: Października 01, 2005, 17:31:06 pm »
Cytat: "skunek"
Cytuj

Z tego co wiem, to policja coraz częściej jest wyczulona na tym punkcie. Np. w Poznaniu mają już specjalne zestawy do rozpoznawania osób pod wpływem narkotyków.

czemu wyczulona :?:  policja wkoncu zaczyna normalnie reagowac na narkotyki...


Heh użyłem słowa "wyczulona" w sensie "reagująca" - więc nie nie mam jej tego za złe, że walczy z nielegalnym zjawiskiem.

Cytat: "Joshimitsu"
Odpowiedź jest prosta: Nie, nie i jeszcze raz NIE!!! Mam to powtórzyć?? Dobra, NIE!!!

Narkotyki jakie by one nie były są złe. Czemu?? Bo to jest trucizna, tym gorsza im bardziej uzależniająca. Założę się, że pewnie część z Was jest dumnymi rodzicami. Więc. Jakbyście zareagowali gdybyście sie dowiedzieli, że Wasza latorośl ćpa marnując przy tym sobie życie?? Narkotyki to świetny sposób na zmarnowanie sobie życia, nawet największe gwiazdy muzyki śiegają po zioła.... i dlatego są takimi imbecylami. Pamiętam to dobrze jak mieszkałem w Żaganiu. Moja sąsiadka zadawała się z jakimiś metalami czy innymi satanistami. To właśnie oni nauczyli ją ćpać. Rodzice o tym z początku nie wiedzieli, ale z czasem nabierali podejrzeń w momencie gdy ich córę dopadał głód, a jak wiem z jej doświadczenia jest to uczucie bolesne bardziej od kaca. W końcu się wydało, ona ćpała. Rodzina próbowała to ukryć. Ilekroć ona się darła na będąc na głodzie oni puszczali na cały regulator płyty z jej kolekcji trash metalowych przebojów, ale jak się zapewne domyślacie i to nie pomogło. Czy więc warto umożliwiać naszej bądź co bądź pustogłowej i bezdennie głupiej młodzieży samodzielne wyniszczenie, a raczej autodestrukcję?? Poza tym powinniście wiedzieć, że ćpacze są niebezpieczni. Słyszeliście co hipisi ( hipisi?? grrrr!! ) robili na tej swojej prowincji ( mam na myśli cHRISTIANĘ )?? Każdy kto był przeciwny ich narkomańskim skłonnością mógł liczyć jedynie na kłopoty. Jednemu takiemu kamerzyście rozwalili owi chuligani kamerę. Poza tym jak taki ćpun nie ma kasy na narkotyki to kradnie, a poza tym narkomani nawet jak są naćpani to są niebezpieczni.


Zapominasz o jednym - to, że marihuana miałaby się stać legalna nie oznacza, że miałaby być legalnie dostępna dla dzieci i nieletnich. A co do twych przykładów opisujących uzależnienie: tak samo reaguje np. alkoholik który pozostaje od dłuższego czasu bez "paliwa"...

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Legalizacja?
« Odpowiedź #30 dnia: Października 01, 2005, 17:33:01 pm »
Cytat: "Joshimitsu"
hipisi?? grrrr!!


Jezus był hipisem 8)

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Legalizacja?
« Odpowiedź #31 dnia: Października 01, 2005, 17:36:52 pm »
Wątpię, Jezus nie ćpał, nie był chuliganem i nie ograniczał miłości do igraszke na orgiach.

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Legalizacja?
« Odpowiedź #32 dnia: Października 01, 2005, 17:39:02 pm »
Cytuj
Wątpię, Jezus nie ćpał, nie był chuliganem i nie ograniczał miłości do igraszke na orgiach.


CZy hipisi to huligani  :shock:  :shock:  :shock:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Legalizacja?
« Odpowiedź #33 dnia: Października 01, 2005, 17:39:32 pm »
a no może.. Miałem namyśli kogoś kto ma długie włosy

Spike

  • Gość
Legalizacja?
« Odpowiedź #34 dnia: Października 01, 2005, 17:40:07 pm »
Cytat: "Joshimitsu"
Wątpię, Jezus nie ćpał, nie był chuliganem i nie ograniczał miłości do igraszke na orgiach.

Jejku my tu o niczym takim nie mowimy my mowimy o paleniu ziola. Nie wiem czy to regula ale czemu tak trudno to wbic w glowy tym co tak bardzo wierza w boga??:P Chyba maja klapki na oczach

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Legalizacja?
« Odpowiedź #35 dnia: Października 01, 2005, 17:43:19 pm »
Cytat: "Spike"
Chyba maja klapki na oczach


ja ich sie pozbyłem.

A do topicu jest taki fajny program do hodowania marychy i jak się wyhoduje komputerową maryche można dyplom pozwalający posiadania marychy wydrukować
 8)

skunek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Legalizacja?
« Odpowiedź #36 dnia: Października 01, 2005, 17:44:58 pm »
Cytat: "Derek"
eh użyłem słowa "wyczulona" w sensie "reagująca" - więc nie nie mam jej tego za złe, że walczy z nielegalnym zjawiskiem.


sorry moj blad

Joshi spokojnie,mowimy tutaj o marihuanie i o normalnych ludziach(normalnych :?:) ktorzy pala(nie o jakis satanistach czy innych psycholach :wink:


 
Cytat: "Derek"
Większość z was krytykuje zioło.....a może dlatego że nawet nie spróbowaliście Razz Razz Razz Twisted Evil Wink


Twoi kumple pala wiec ty zapewne sprobowales
 :?: i jakie wrazenia.Moi tez pala i ja oczywiscie musialem isc w ich slady...palilem 3 miechy(z mojego punty widzenia duzo,z ich malo) i specjalnie dumny z tego nie jestem.
A pozatym czy trzeba sprobwac narkotykow zeby opowiedziec sie po ktorejs ze stron :?:  Wystarczy poobserwowac ludzi ktorzy palą w swoim srodowisku.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Legalizacja?
« Odpowiedź #37 dnia: Października 01, 2005, 17:46:35 pm »
Cytat: "skunek"
czy trzeba sprobwac narkotykow zeby opowiedziec sie po ktorejs ze stron Question Wystarczy poobserwowac ludzi ktorzy palą w swoim srodowisku.


Masz racje :)

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Legalizacja?
« Odpowiedź #38 dnia: Października 01, 2005, 17:51:42 pm »
Cytat: "Spike"
Cytat: "Joshimitsu"
Wątpię, Jezus nie ćpał, nie był chuliganem i nie ograniczał miłości do igraszke na orgiach.

Jejku my tu o niczym takim nie mowimy my mowimy o paleniu ziola. Nie wiem czy to regula ale czemu tak trudno to wbic w glowy tym co tak bardzo wierza w boga??:P Chyba maja klapki na oczach

Spike: Po pierwsze przypominam Ci o światły człowiecze o tolerancji religijnej. A po drugie  wyżej podany cytat ( czyli mój ) jest tylko argumentem dlaczego nie powinno się porównywać Jezusa do jakichś degeneratów. Wiem, że nie każdy ćpun idzie na schadzki <- to był tekst o dzieciach chwastów ( czyli hipisach ), a nie o autodestrukcyjnych ćpunach ( i kto tu ma klapki na oczach, co?? ). Poza tym już mówiłem dlaczego uważam dzieci chwastów za chuliganów ( patrz cHRISTIANA ). Anyway, jeśli nie rozumiesz o czym piszę to proszę ,pomiń to lepiej milczeniem, a nie obrażaj moich przekonań religijnych ani niczego co z nią związane.

PS. Wytłumaczcie mi!! Czym się różni zielsko od narkotyków?? Bo ja niewidzę najmniejszej różnicy - TV i specjaliści w szkołach też nie widzieli.

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Legalizacja?
« Odpowiedź #39 dnia: Października 01, 2005, 17:55:16 pm »
Cytat: "Joshimitsu"
Czym się różni zielsko od narkotyków


Np. mówi się naprzykład "pali trawe" a mówi się "zażywa narkotyki" tak prawdzie mówiąc to niewidze różnicy. Więc poco przepłacać?