Autor Wątek: Dragon Quest VIII  (Przeczytany 61474 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Dragon Quest VIII
« dnia: Stycznia 25, 2006, 20:18:38 pm »
Kurcze własnie gram (na raty bo czasu brak niestety) w nią.
Jestem wielkim fanem serii DQ i ukonczyłem wczesniej wiekszasc czesci te gry (DQ2-4-5-6-7 poza DQ1 i DQ3 - czekam na translacje dq3r na snes:) i z wielką radoscia moge powiedziec ze DQ8 to ŚWIETNA KONTYNUACJA :D
Łączy w sobie tradycyjne DQ z nowoczesną grafiką i liftingiem całosci.

YES!! YES!! YES!!  :twisted:

Jak kto ni wi co to za gra to mata skrina: (lol..)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 25, 2006, 22:55:09 pm »
Gra jest cudowna, na liczniku mam 21 godzin. Świetne krajobrazy, świetny design przeciwników (a co!) i w ogóle gra sie bardzo przyjemnie :p

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 25, 2006, 23:12:12 pm »
Ako grałes w jakies poprzednie czesci, czy moze jakies ukonczyles?
Co o nich sądzisz?

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 25, 2006, 23:21:09 pm »
Ja nie jestem zaznajomiony z serią za bardzo, ale w DQ VIII pograłem 30 godzin i muszę przyznać, że to rewelacyjna pozycja. Rozkręca się w miare grania (coraz fajniejsze questy, no i
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 25, 2006, 23:41:50 pm »
Cytat: "Miazga"
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


był juz we wszystkich wczesniejszych wersjach:]
+
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 26, 2006, 00:01:31 am »
Siudym, czy to coś ze mną jest nie tak, czy quest z Wisher's Peak był mistrzowski? :)

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 26, 2006, 00:08:50 am »
tam jeszcze mnie nie ma (brak czasu na dalszer granie :evil: ,
ale ciekaw jestem co to za quest.

(dla mnie wszystko w dq zawsze było mistrzowskie:)

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 26, 2006, 00:16:05 am »
i zamiast grać siedzisz na forum? :shock: dziwne.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 26, 2006, 00:25:45 am »
siedze przy okazji, bo musze cos zrobic na PieCu i forum odpalone w tle.

weekend bedzie nalezal do dq8:]

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 26, 2006, 00:42:38 am »
Gra całkiem fajna ale co ja mam powiedzieć po 6 godz gry :( . Już pewnie miałbym ze 20 ale resztę czasu poświećam na MGS2 i RE4 więc DQ jest że tak powiem na uboczu, ale już katuje tylko DQ. Design mnie nniszcz, wszysko wygląda tak pięknie jak w bajce, bohaterowie jak i przeciwnicy są spoko(glut Żądzi 8) ) biegają owieczki, hasają sobie koniki, gdzie niegdzie kotek sobie przejdzie...klimacik że tak powiem sielankowy :D . Tylko denerwuje mnie to biegani cały czas po pustych przestrzeniach między miastami, przydałby się jakiś szybszy środek transportu,
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Pancake99

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-01-2006
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 26, 2006, 00:53:46 am »
Szczerze mowiac ostatnim rpg na ps2 w jakiego gralem byl ff X (i ffX-2 ale to sie nie liczy bo gra kiepska jest), od tamtej pory czas jakos tak sobie lecial a ja nie moglem znalezc pozycji godnej uwagi (wiem,wiem tutaj posypia sie bluzgi na ma skromna osobe :) ) .Dragon questa VIII wypatrywalem od dawna, no i wkoncu jest!!!
Po 10 godzinach gry mosze przyznac ze gra jest calkiem przyjemna i wciagajaca, no i przeciwnicy calkiem slodcy :) np. taka rubaszna krewetka czy inny skacowany muchomor :). Czarodziejski szybkowar lub jak kto woli kociolek tez jest niczego sobie :).

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 26, 2006, 00:56:31 am »
akurat potwory to ciągle te same ulepszane kopie z poprzednich czesci gry (nes/snes). pare nowych stworkow. W DQ9 tez pewnie beda te same kotki, papryczki, glutki i inne tyle ze ładniejsze:] Mi tam to pasuje, taka seria - dla mnie bomba. NO I TA MUZYKA :shock: PIEKNA MUZYKA, mam wszystkie soundtracki z DQ od czesci pierwszej po osmą (słucham czesto, nawet teraz leci OST z DQ6 - grany przez orkiestre :twisted:

selene

  • Gość
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 26, 2006, 12:42:47 pm »
Z poprzednimi czesciami nie mialam stycznosci, ale DQVIII na pewno sobie sprawie, zeby zobaczyc jaka to gra robi tak duza konkurencje mojej ulubionej serii ;) No i bedzie demo FF12 :P
 BTW, to to w ogole wyszlo juz w Europie? Jakos nigdzie tego nie widze...

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 26, 2006, 13:12:35 pm »
w europie jeszcze nie, jedynie w USA. (ntsc)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 26, 2006, 15:40:33 pm »
siudym - to moj pierwszy kontakt z serią DQ.

No, juz mam ze 23 godzinki, no i zaczął sie moment gdzie są małe problemy z przeciwnikami (wczesniej wsytarczyło wduszac X do ataków).
Aha, rozwaliło mnie jak 4 przeciwników się połaczyło w jednego! Zarąbiscie ten efekto został wykonany. Ogólnie w grze ogromnie wieje japońszczyzną, co idzie na plus.

A w co pakujecie skille do kazdej postaci?
u mnie w Ako pakuje bumerang głównie, juz mam duzo tych skillów i musze troche w co innego pakowac i tutaj bardzo nie wiem w co :( moze ktos mi doradzi?
Jangus ma w pyte skilly w Axe, a reszte, czyli 20 w humanity.
Laska ma wszystko w sexapil + troche w knife (bo niewiem w co pakowac tak samo)
a pała Angelo to w mieczyk idzie.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 26, 2006, 15:46:59 pm »
Ako, a gdzie jesteś? Trodain Castle? Shit, tam to jest ciężko... dłuuugo levelowałem, żeby przejść tego questa.
Ja u mojego Jelly'ego wszystko pakuje w bumerang, u Jessy najwięcej w bacik i sexapil, trochę w różdzkę (jak potem dostanie jakieś dopasione czary, to chyba warto będzie mieć tę broń wymaksowaną), u Andżela chyba w miecz, u Yangusa we wszystko mniej wiecej po równo.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 26, 2006, 16:02:21 pm »
W tym zamku tego zielonego króla. Nazw nie pamietam. Troche ciezko tam jest, Angelo mi zginal i sie teleportowałem z tego zamku, nie chce zeby inne postacie sie levelowały bez Angela, który i tak troszke odstaje od grupy. Poza tym Angelo to i tak cieniasek mały.

A w co Miazga pakujesz w Jelly'ego kiedy juz nie mogles wszystkich skilly dac w bumerang?
A Yangusa w Axe było warto pakowac, mam najmocniejszy Axe jaki narazie jest dostepny (wszystkie inne bronie i hammery sie chowają)+wysoki strenght+wysoki poziom umiejetnosci dla Axe, no i jebnięcie ma nie ziemskie. No i jeszcze + specjalny atak ze skily, który wysysa 3mp i ok. 120 hp Yangusik zabierze przeciwnikowi.

A co do stroju tancerki dla laski to w necie widziałem jej zdjecia kiedy jest w samej bieliznie! qrde, oby ten strój miał duzo defensa kiedy go znajde :wink: chyba ze jesica sama sie rozbierze jak na maxa sexapilu sie jej da :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 26, 2006, 16:13:24 pm »
Ta, chodzi o ten zamek króla. Cholera, nerwów mi on sporo napsuł, zwłaszcza ze nie umiałem znaleźć tej przeklętej biblioteki...
Na razie moge pakować w bumerang, wiec pakuje - a po bumerangu najlepszą ma włocznie (spear), wiec... :] Jessica ostatnio dostała jakąś nową różdżke, która użyta jako item w walce, wali ogniem we wszystkich przeciwników i zadaje obrażenia prawie takie, jak bumerang jelly'ego. Fajna zabawka.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 26, 2006, 17:45:53 pm »
uff, to dobrze, bo juz z 8 skillow dałem na spear, dobry wybór :p

A ile skonczenie gry moze zajac? te podstawowe ukonczenie.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Paul

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-07-2005
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 26, 2006, 18:05:42 pm »
Ja mam 60 godzin na liczniku i 39 poziom. Bohater ma super atak kiedy ma 100 umiejętności miecza, Gigaslash zabiera 180 dla wszystkich z grupy przeciwników, Angelo ma też fajny atak który zabiera 180 dla wszystkich przeciwników, Yangus ma za to zmarany atak młotem troche badziewny i słaby. Jaką macie drużyne potworów??

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 26, 2006, 18:18:06 pm »
A jak u ciebie z Jessicą, ma jakis fajny atak?

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Paul

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-07-2005
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 26, 2006, 18:42:52 pm »
Jessica ma atak Serpent Bite, atak efektowny, ale nie jest mocny.

kiper

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-03-2005
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 27, 2006, 16:53:46 pm »
Jestem na plaży  w miejcu gdzie ukratli mi "konia". nie moge znaleść przejśćia na wyspe      :?: . gra super
kiper,fan PE co nie znaczy ze nieczytam neo+.
posiadam ps2

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 27, 2006, 17:24:36 pm »
Cytat: "Miazga"
(a zwłaszcza Don, kret-poeta, zrobiony chyba na Ray'a Charles'a - rewelka)


Przepraszam, ŻE JAK?! :mrgreen:  Ma ktoś z Was screena z tym kretem? :mrgreen:
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 27, 2006, 18:58:22 pm »
hehe, własnie tego kreta pokonałem. Koles był niezły :mrgreen:

Nawet Angelo teraz moze byc, nie jest z niego wcale taka pałka, ma fajny atak co nic mp nie zabiera, nazywa sie Falcon, czy cos takiego. Uderza podwójnie.

A jest cos dobrego za pakowanie skilly w Humanity u Yangasa? :D

Aha, i czy wie ktos jeszcze jakie ataki sie dostaje kiedy pakuje sie skille u głownego kolesia? Ten na samym dole, okienko z gwiazdką. Jak ktos wie niech koniecznie mi powie!!! :(

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

wężyk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-02-2004
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 27, 2006, 20:36:25 pm »
Dostałem tygrysa czy co kolwiek to jet na którym sie jedzi i gostek dał mi jakiś phial of mysterous powder.No i niewiem co z tym zrobic ,wspominał coś o 4 posągach kotów(no czy tam tygrysow nieiwem co to jest).

Ghost

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-03-2005
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 27, 2006, 22:40:41 pm »
To i ja się wypowiem. Mam 73 godziny na liczniku i 45lv. Gra jest wyrąbista. Co do gigaslasha to świetny atak, ja sobie go jeszcze ulepszyłem i mam gigagasha- 250dmg dla wszystkich. Polecam napakować humanity u Yangusa na maksa, atak który tam jest po prostu mnie rozbroił. Ja mam już ptaka i se moge latać wszędzie. Co do drużyny potwórów to jedna składa się z samych robotów( nie pamiętam nazw) a druga jest mieszana. Została mi tylko ranga S do przejścia. A w fabule jestem już na prawie na końcu. Walczyłem z fajnal bossem (pierwsza walka) ale mnie zabił- ma głupi atak który zadaje 300dmg. Muszę się jeszcze trochę podpakować i może coś mu zrobię.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 27, 2006, 22:44:14 pm »
tygrys, tzn. chyba pantera - killer panther:) wczesniej był w piątej czesci DQ. Jesli kogos interesue to w DQ5 bohater na początku odebrał małego kotka kopiącym go/znęcającym sie nad nim dzieciakom. W trakcie gry kotek nazwany "Borongo" wyrósł i stał sie drapiezną PANTERĄ:) Dalej nic nie napisze bo zrobie SPOILERA strasznego, a jest kilka świetnych scen z nim w grze.
W dq6 i dq7 go nie ma. teraz znowu w DQ8. fajnie.

Polecam dq5. Na forum DQshrine jest ranking najlepszej fabuły w calej serii -  dq5 jest na pierwszym miejscu (z czym sie zgadzam)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 27, 2006, 23:10:09 pm »
Ja pier&*(*, ale mam ochote pograc jeszcze w DQ kiedy czytam te posty. Szkoda tylko, ze nie mam zadnego TV wolnego (bo starego tv pod uwage nie biore).

A jak alchemy u was? ja bardzo mlutko rzeczy zem zmieszał, moze ze dwie :/ a i niedawno sie dowiedziałem ze przepisy z ksiazek mozna brac :D no ale juz ich troche mam, szkoda tylko ze jakies składniki z kosmosu sobie zyczą :p

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 28, 2006, 03:55:30 am »
Siudym, a powiedz mi na jakie platformy wyszedł DQ i czy są jakieś inne części na PS2?

Pancake99

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-01-2006
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 28, 2006, 10:23:24 am »
nie wiem jak was ale mnie osobiscie rozwala atak "puff puff" nie ma to jak sie mietosić po piersiach  :lol:

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 28, 2006, 10:34:34 am »
Cytat: "Pancake99"
nie wiem jak was ale mnie osobiscie rozwala atak "puff puff" nie ma to jak sie mietosić po piersiach



mozesz to opisac dokładniej?  :wink:  :mrgreen:

Turrambar

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 28-01-2006
  • Wiadomości: 317
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 28, 2006, 10:43:03 am »
wiecie moze czy DQVIII dziala na swap magic 3.3? pytam z czystej ciekawosci  :wink:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 28, 2006, 14:04:34 pm »
"puff puff", to jest tak, ze Jesica (lub jakas laska przeciwnik), łapie się rękoma za cycki, cieszy się i nimi wymachuje troche. Na niebie lataja ptaszki, wszedzie serduszka, a przeciwnik się zakochuje i traci ruch. Warto pakowac w sexapil.

No, mam łudeczke, ale smiesznie sie nią pływa :lol: no i chyba na kazdym miejscu moge z niej wysiąść O_o niezle. Zwiedzania bede miał na 30 godzin... no i dobrze ze są przeciwnicy co dają wiecej doswiadczenia, dwie walki i juz mam ponad 1.000 ex. Qrde, tylko te levele wolno idą :( a ja uwielbiam zdobywac nowe, podpakowac skille i dostawac nowe ataki, to własnie lubie w RPG :)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Matrox

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-12-2003
  • Wiadomości: 103
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 28, 2006, 14:32:54 pm »
Zastanawiam sie czy nie kupic jeszcze raz PS2 dla tej gry (jeszcze dla KH2 i FFXII)

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 28, 2006, 14:35:51 pm »
Cytat: "UFO"
Siudym, a powiedz mi na jakie platformy wyszedł DQ i czy są jakieś inne części na PS2?


Dragon Quest 5 wyszedł na PS2 (poprawiona oczywiscie i w 3d)
ale tylko w japonii (poze wyjdzie jakis angielski patch kiedys)

jeszcze na PSX jest Dragon Quest 4 - tez japan-only.

reszta nes i snes.

Paul

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-07-2005
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 28, 2006, 17:44:59 pm »
Cytat: "wężyk"
Dostałem tygrysa czy co kolwiek to jet na którym sie jedzi i gostek dał mi jakiś phial of mysterous powder.No i niewiem co z tym zrobic ,wspominał coś o 4 posągach kotów(no czy tam tygrysow nieiwem co to jest).

Masz dojść w miejsce w które wszystkie posągi są odwrócone i zrób to w nocy. Tyle chyba wystarczy :wink:

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 28, 2006, 20:16:37 pm »
Cytat: "Ako"
"puff puff", to jest tak, ze Jesica (lub jakas laska przeciwnik), łapie się rękoma za cycki, cieszy się i nimi wymachuje troche. Na niebie lataja ptaszki, wszedzie serduszka, a przeciwnik się zakochuje i traci ruch. Warto pakowac w sexapil.


*śliniotok* musze miec te gre!!! a tak seryjnie, nie wiem, moze spróbuje :P

wężyk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-02-2004
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 29, 2006, 14:19:25 pm »
Mam teraz problem w argoni ,gdzie przybyłęm po jakies tam lustro ale król da mi je dopiero jak pojde z jego synam na polowanie(chyba).No ale ksiąze zbunkrował sie w pokoju i niechce wyjsc.Wiecie może jak go wyciągnąć??

Paul

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-07-2005
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 29, 2006, 14:30:10 pm »
Cytat: "wężyk"
Mam teraz problem w argoni ,gdzie przybyłęm po jakies tam lustro ale król da mi je dopiero jak pojde z jego synam na polowanie(chyba).No ale ksiąze zbunkrował sie w pokoju i niechce wyjsc.Wiecie może jak go wyciągnąć??

Musisz wejść do pokoju piętro wyżej gdzie są dwie wazy, zakrywają ono dziure gdzie musisz wpuścić chomika.W pokoju jest jaszczurka którą musisz nakierować tak, żeby wpadła przez dziure w podłodze. :)