Autor Wątek: Dragon Quest VIII  (Przeczytany 61511 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

kokiloki22

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-01-2006
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 29, 2006, 20:20:34 pm »
czesc wam wszystkim mam pytanie odnosnie dragona questa 8 slabo znam angielski i prosze was o pomoc w odpowiedzeniu na pytania.
1)zatrzymalem sie na maella abbey w ktorym w swiatyni jakis smieszny pajac-mag zabił starego kaplana i tutaj sie wszystko zatrzymalo poniewaz przylaczyl sie do mnie angelo i prawdopodobnie mam szukac tego maga-pajaca jaki jest nastepny krok.
2)w ascantha jest jakis krol w ktory potrzebuje mej pomocy o co w tym chodzi co trzeba zrobic.
3)gdy rozmawialem druzyną powiedzieli mi ze na poludniu od ascantha jest wysokie miejsce (góra??)wktorym mam sie wspiac i musi to byc pelnia ksiezyca w nocy i na cos popatrzec.tylko tyle zrozumialem z angielskiego prosze was o pomoc na poludniu faktycznie jest taka gora(przy okraglym rzece a na srodku mała wyspa) a nie niemozna tam wejsc blokuje sciana.trzeba albo poplynąc lodką albo pofrunąć tylko jak??
4)odwiedzilem tez morrie's place to taki kolorowy domek na dachu stal taki ziomek i kazał mi przyniesc trzy stworki kalamarnice,rycerza, i slima tego ostatniego nigdzie niemoge znalesc ?? gdzie on jest z kartki ktory dostalem od tego gostka pisze ze slima widziano kolo zrujnowanego zamku gdzie on jest??
5)odwiedzilem na poludniu od ascanhta miasto pickham i swordsman labyrinth w ktorym odnalazlem jakąś łze cos jak kropla deszczu.do czego ona jest potrzebna.
6)znacie jakies dobranie elementy do magicznego dzbanka(alchemy pot)
7)wiem ze wymagam wiele dlatego jak ktos bedzie mial czas niech odpowie na pytania albo znacie stronke www opis tej gry z gory dzienkuje :oops:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 29, 2006, 20:40:52 pm »
Z tą górą na którą musisz isc w pełni ksiezyca to zrób tak.

Na mapce masz 2 czerwone punkty zaznaczone (to są podziemia/jaskinie) idz to tego na dole (w nim pewno nie byles jeszcze), no i z tamtąd dostaniesz sie na szczyt góry. Poczekaj do nocy i otworzy ci się brama. Dzieki temu król którysie smuci przestanie sie smucic, zresztą sam zobaczysz.

Co do tej łzy z labiryntu, to idź do kolesiówy co sie nazywa Red (najblizsza wioska obok labiryntu. Dasz jej ten kamien, a ona odda ci konia.

Prezpisy na alchemy są w ksiazkach, ja poki co ze 3 moze 4 stworzyłem :/ o składniki łatwo nie jest.

A jesli chodzi o kolesia co masz mu 3 potworki przyniesc, to sam nie wiem jak je sie łapie :D wiec moze ktos i mi powiedziec.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

kokiloki22

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-01-2006
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 29, 2006, 21:03:43 pm »
jesli chodzi o lapanie stworow to bardzo proste jak juz dostaniesz od niego misje w  morrie's place ten kolorowy domek na poludniu od zamku ascantha. kalamarnica jest obok łzy(jaskinia) na plazy na polnoc rycerz to obok  maella abbey a slima nigdzie niemoge znalesc.jak schwytac?? po walce wyskoczy ci okienko czy chcesz go wziąść ty naciskasz tak.tylko ze to musza bec te stwory widoczne na mapie nie te co pare sekund lazenia po mapie i walka !!!!.z tych kropek czerwonych sa dwa ale tylko jedno na poludniu z tym wejscie po łzę. a drugi to tajemne wejscie do swiatyni  maella abbey ten co dziadek kaplan zostal zabity.czy mozesz dokladniej opisac gdzie sie znajduje ta dokladnie czerwona kropka na mapie.zauwazylem ze na poludniu od ascantha stoi maly domek w ktorym jest kaplan do save i hotel czy to tam jest ta kropka ??i jeszcze jedno przeczytaj 1) chodzi mi jaki jest nastepny krok gry po tym jak sie przylaczy do mnie angelo z tym czerwonym stroju w  maella abbey(swiatynia)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 29, 2006, 21:11:33 pm »
O ta jaskinie co mi chodzi, to jest ona gdzies w strone dołu mapki... dokładnie teraz ci nie powiem, ale jak bedzie taki mały mostek, to musisz isc kawałeczek w lewo i zejdziesz pod ten most. Bedzie droga prosto i na koncu bedzie jaskinia.

A ta niebieska kropka jest pod zamkiem tego zielonego króla (jeszcze tam nie doszedłes pewnie). Mi i tak sie łapac nie chcą :/ zadne okienko z pytaniem mi nie wyskakuje.

A na pierwszy punkt nie pamietam.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

wężyk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-02-2004
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 29, 2006, 21:49:02 pm »
O co chodzi z tymi stworkami można je łapać i robić jakieś drużyny???Ukaże sie to dopiero w jakimś etapie gry(bo jak by niebyło mam już za sobą 27h)??

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 29, 2006, 21:51:18 pm »
Jest taki quest ,że musisz pokonać konkretne stworki-zostaną one automatycznie przesłane do Morriego. (coś jak arena w FFX)
Tyle z tego ,co wiem ,nie zagłębiałem się w to

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 29, 2006, 22:18:57 pm »
Jesli hodzi o lapanie tych potworkow to mozna lapac tylko te ktore widac na mapie, dopiero po pokonaniu wyzej wymienionych stworkow pojawi sie pytanie.

Paul

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-07-2005
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 29, 2006, 22:19:21 pm »
Trzeba zagadać z Morrim on ci daje 3 kartki na których pisze jakie potwory trzeba pokonać i następnie przyłączyć.1Slime jest koło Trodain Castle.2Lonely Joe jest koło Ruined Abbey.3Squiggles jest na southeast od domku Red.Dopiero jak mu je złapiesz i zagadasz z nim to będziesz mieć możliwość łapania potworów po wcześniejszym pokonaniu ich do swojej drużyny potworków.

Eutanazja

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-01-2006
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 30, 2006, 10:33:34 am »
No po waszych wypowiedziach juz nie moge sie doczekac wlasnego egzeplarza taj gierki juz za tydzien wpadnie mi w rece.Wiec jak zagram to podziele sie swoja opinia na jaj temet
Ala ma kota a MIRIAM ma ptaka

kokiloki22

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-01-2006
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 30, 2006, 17:25:13 pm »
polnoc od ascsntha w ukrytym podziemi odnalazlem instrument moonshadow harp powiedzie gdzie dokladnie to trzeba uzyć? z gory dzieki

Paul

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-07-2005
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 30, 2006, 18:22:07 pm »
Cytat: "kokiloki22"
polnoc od ascsntha w ukrytym podziemi odnalazlem instrument moonshadow harp powiedzie gdzie dokladnie to trzeba uzyć? z gory dzieki

Masz pójść do zamku Trodain, do biblioteki gdzie trzeba wejść do drzwi utworzonych z cienia. 8)

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 30, 2006, 18:39:10 pm »
Główny bohater to pipa i leszcz na maxa. Nie ma jakiegoś takiego męstwa w sobie i kompletnie nie nadaje się na przywódcę wyprawy, takie ciepłe kluch. Yangus i cała reszta są spoko ale ,,ten bezimienny kolo w wandamce na głowie" to istny cieć. Jedyne co mi się w grze nie podoba. A pozatym to genialna gra :mrgreen:

kokiloki22

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-01-2006
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 30, 2006, 18:43:39 pm »
wlasnie odkrylem po swojemu ale i tak dzienki za odpowiedz  :D wlasnie dostalem statek mam do was pytanie czy ta gra ma koniec  :P.wlasnie ledwo zaczolem plywac i mam wrazenie ze uplyną miesiące zeby ukonczyc gre.ilez tam jest do zwiedzania wysp  :roll: czy ktorys z was juz ukoczyl gre jakie macie liczniki czas gry  :?:

Paul

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-07-2005
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 30, 2006, 18:48:52 pm »
Mi pasuje cała drużynka. Najlepszy jest Yangus i King Trode. :lol:

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 30, 2006, 19:10:31 pm »
Jessica rulz ,bo ma duże cycki ,a voice-acting ssie niemiłosiernie

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 30, 2006, 21:30:51 pm »
ja mam doła, bo w weekend miałem grac w dq a wyszło inaczej niestety, teraz tez mało czasu bo praca zabija czas trasznie :|
Ciezkie zycie starego gracza....lol....

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 30, 2006, 21:45:10 pm »
A opłaca sie robic druzyne potworków??? Mam 36 godzin i poki co radze sobie bez nich bardzo dobrze. A szczerze to nie chce mi sie nimi głowy zawracac :roll:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

kokiloki22

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-01-2006
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 30, 2006, 21:52:04 pm »
ja wlasnie oprócz standardowej druzyny mam druzyne potworkow to sie przydaje wtedy kiedy jestes duzo slabszy od wroga nieraz mi ratowali dupe  :D

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 30, 2006, 22:02:09 pm »
aha, niestety, ale słabszy od wroga nigdy nie byłem :D co najwyzej zgineła mi jakas postac, albo dwie :p

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

kokiloki22

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-01-2006
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #59 dnia: Stycznia 31, 2006, 13:22:57 pm »
zazwyczaj jessica i angelo giną  :P  maja dobre ataki tylko ta zywotność :evil:

kokiloki22

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-01-2006
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #60 dnia: Stycznia 31, 2006, 14:20:02 pm »
ludziska potrzebuje waszej pomocy jestem w miejscu tak zwanym chateau felix to taka dziwna swiatynia przypominająca geparda.stoi tam facet i żąda trzy pytania jakie sa poprawne odpowiedzi. pytania sa za kazdym razem te same wiec czekam na waszą pomoc. :!:

Paul

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-07-2005
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #61 dnia: Stycznia 31, 2006, 14:59:05 pm »
Oto dopowiedz:"Take it home
and ask your family to let it stay," "Free the tiger from the trap and let it
go," "Let the great sabrecat join you on your travels"
Drużyne potworów opłaca się zrobić bo czasami lepiej wezwać potwory i osłabić bossa niż się męczyć z nimi swoją drużynką cały czas.

wężyk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-02-2004
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #62 dnia: Stycznia 31, 2006, 15:03:37 pm »
Mam kolejny problem z tym lustrem który zdobyłem w argoni.Tak jak mi powiedzieli poszłęm do tego staruszka po jakies info i opowiedział mi o jakims tam morskim smoku.No i nieumiem go teraz znalesc , niby jest gdzies na połnoc no ale tam juz jest ta wyspa gdzie trzeba uzyc lustro.

Paul

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-07-2005
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 31, 2006, 15:09:09 pm »
Ja tego smoka znalazłem w miejscu gdzie łączy sie północna część kontynentu z południową, pod mostem. Lustro trzeba dać do ekwipunku postaci i dać use w trakcie walki, smok użyje atak i naprawi lustro. Następnie trzeba lustro zanieść do dark ruins.

kokiloki22

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-01-2006
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 31, 2006, 15:16:01 pm »
dzieki za odpowiedz  :) druzyne potworow oplaca sie tez robic ze wzgledu na to ze niemarnujesz zdrowie i mane druzyny. :D .mam pytanko gdy juz dostalem tego geparda to po wcisnieciu trojkąta na padzie ucieka mi jak go przywołać :?: niemowcie mi ze to jednorazówka i trzeba isc za kazym razem do chateau felix po nowego geparda  :evil:

Paul

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-07-2005
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 31, 2006, 15:19:33 pm »
Trzeba dopóki nie dostaniesz swojego. Jeśli masz swojego to musisz przywołać go dzwonkiem który dostałeś.

wężyk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-02-2004
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 31, 2006, 16:21:09 pm »
Oprocz Paula znalazł juz ktoś tego smoka bo pływam koło , pod tym mostem i nic.

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #67 dnia: Stycznia 31, 2006, 16:22:33 pm »
Jak stworzyć drużynę potworków :?:

: P

Paul

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-07-2005
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #68 dnia: Stycznia 31, 2006, 17:47:16 pm »
Cytat: "UFO"
Jak stworzyć drużynę potworków :?:

: P

Aby mieć drużyne potworów musisz pokonać 3 potwory które są opisane na kartkach które się dostaje od Morriego. Potwory te są widoczne, trzeba je pokonać a natępnie po pokonaniu przyłączyć. Kiedy wszystkie przyłączysz Morri pozwoli ci mieć własną drużyne potworów i od tej chwili można przyłaczać potworki do drużyny potworów.Na poprzedniej stronie napisałem gdzie się znajdują. :)

Pif Paf

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 0
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 31, 2006, 17:58:46 pm »
ten Morri to kto i gdzie jest?
Myślisz film, mówisz POMPKA
www.pompka.neostrada.pl

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 31, 2006, 18:12:22 pm »
Stoi na budynku w drodze do Pickham

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #71 dnia: Stycznia 31, 2006, 18:53:58 pm »
Cytat: "dcf"
Stoi na budynku w drodze do Pickham


Wyglada jak Hercules z Drago Ball'a, identyko normalnie  :mrgreen:  :mrgreen:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 31, 2006, 21:54:19 pm »
Cytat: "wężyk"
Oprocz Paula znalazł juz ktoś tego smoka bo pływam koło , pod tym mostem i nic.

Tak, ja. Jest na zachodniej czesci mapki, po srodku, miedzy dwoma wyspami. Te dwie wyspy łączy most pod którym atakuja niebieskie smoki (jeden za drugim).

Mam juz prawoe 40 godzin, jest niezle. No i dopiero teraz zobaczyłem co mozna robic z postaciami!!! O_o psyche up mozna zwiekszyc az do 100. Nafajniej wygląda postac którą sie poruszamy. Po zmianie jest Podobny do goku SSJ, fajna sprawa.

Aha, mam już Magic Mirror, no i musi byc otoczone czrną/złą magią. Nie zastanawiałem sie za długo co mam robic, ale się zapytam. Nie lubie pytac sie o pomoc, ale trudno :)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Paul

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-07-2005
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #73 dnia: Stycznia 31, 2006, 22:26:14 pm »
Jak masz lustro w ekwipunku bohatera w trakcie walki ze smokiem to musisz użyć magic mirror i powstaje sun mirror.  :)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #74 dnia: Stycznia 31, 2006, 22:28:32 pm »
aa, wiec to te lustro uzywa sie z tym smokiem :p hehe

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

wężyk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-02-2004
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #75 dnia: Stycznia 31, 2006, 23:16:58 pm »
Aaa to o te smoki chodziły ,wiec cos pomieszałem w historii dziadka.Myślałem ze jest jakis jeden wyjątkowy smok ato chodziło o te co są od początku gry;].No ale i tak juz mam kolejny problem a mianowicie chodzi o zdobycie tego tygrysa(czy tam geparda).No więc doszedłęm nocą do tego miejsca wyznaczonego przez posągi no i nic.Wybieram z ekwipunku to coś co dostałem u tego maniaka "tygrysów" ,no ale nic sie niedzieje.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #76 dnia: Stycznia 31, 2006, 23:21:08 pm »
W tym miejscu pojawi sie wielkie drezwo, oraz tygrys po tym jak minie noc, czyli o świcie. Nie przed, czy po, tylko równo o swicie.

A te smoki nie są dostepne od poczatku gry. Ja dopiero je spotkałem kiedy dotałem łódz.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

wężyk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-02-2004
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #77 dnia: Lutego 01, 2006, 18:06:52 pm »
Może mi ktoś przypomnieć gdzie jest ten domek Red bo staram się złapać tego Squigglesa dla Morriego.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #78 dnia: Lutego 01, 2006, 19:53:11 pm »
Domek z Red jest między Picham, a labiryntem.

Qrde!!! wkurzyłem sie! :[ jak dostałem łódź i wjezdzałem pod most to mnie atakowały te smoki duze. A kiedy mam lustro i chce je naswietlic to smoków nie ma!!! co mam qrde robic? lub czy mozna naswiecic lustro przy pomocy innego stwora???

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Paul

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-07-2005
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 1
Dragon Quest VIII
« Odpowiedź #79 dnia: Lutego 01, 2006, 20:18:05 pm »
Niestety nie, ja przez 1 cały dzień (gry) próbowałem go znaleść i kiedy już byłem zrezygnowany to się pojawił. Wydaje mi się, że on pojawia się w dzień.