Autor Wątek: Ratchet & Clank On PS3.  (Przeczytany 109499 razy)

0 użytkowników i 13 Gości przegląda ten wątek.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #480 dnia: Października 18, 2007, 19:30:42 pm »
O losie po co tyle pier...... na temat 1 oceny ... czy wam juz na serio sie we lbach poprzewracalo ? ... homo sapiens quo vadis kur.a ??? ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #481 dnia: Października 18, 2007, 19:52:59 pm »
Fani klocka krytykowali ocenę HS i bronią Hiva - dobrze.

Fani Sony bronili oceny HS i krytykują Hiva - ŹLE!

Hipokryci  :???:

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #482 dnia: Października 18, 2007, 19:55:41 pm »
Ja go na pewno nie bronie dla mnie to cieć nie do dziś  :lol:


Fani klocka krytykowali ocenę HS ,a  Sonboje bronią Hiva

Fani Sony bronili oceny HS i nie krytykowali  Hiva

Fani Sony nie są zadowoleni z oceny nowego Racheta , krytykują Hiva


 :lol:
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2007, 19:57:45 pm wysłana przez Soul »

nakimushi

  • Gość
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #483 dnia: Października 18, 2007, 20:15:35 pm »
dokladnie... ktos widac nie moze przebolec ze na innej konsoli sa gry ktore dostaja prawie same 10

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #484 dnia: Października 18, 2007, 20:23:13 pm »
Jak możecie się kłócić o ocenę gry, w którą nawet jeszcze nie graliście?

Tarniak

  • Gość
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #485 dnia: Października 18, 2007, 20:25:15 pm »
Zapytaj MarecePana :lol:

Supersonic

  • Gość
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #486 dnia: Października 18, 2007, 20:46:58 pm »
8+ to bardzo blisko 90 %.  :cool: Obstawiam średnią podobnie jak A-n tak w granicach 88-90%

marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #487 dnia: Października 18, 2007, 21:12:10 pm »
Jak możecie się kłócić o ocenę gry, w którą nawet jeszcze nie graliście?

Ja grałem w demo  :?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #488 dnia: Października 18, 2007, 21:35:53 pm »
dokladnie... ktos widac nie moze przebolec ze na innej konsoli sa gry ktore dostaja prawie same 10

No jak na X0 to można zrozumieć te 10. Ale gdyby te same gry pojawiły się na PS3 to więcej niż 8 by nie zebrały. Taka jest prawda, po prostu recenzenci widzą jaka moc siedzi w PS3 i nie chcą sobie najwyższymi notami zamykać furtki przed nadchodzącymi hitami.

nakimushi

  • Gość
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #489 dnia: Października 18, 2007, 23:22:44 pm »
dokladnie... ktos widac nie moze przebolec ze na innej konsoli sa gry ktore dostaja prawie same 10

No jak na X0 to można zrozumieć te 10. Ale gdyby te same gry pojawiły się na PS3 to więcej niż 8 by nie zebrały. Taka jest prawda, po prostu recenzenci widzą jaka moc siedzi w PS3 i nie chcą sobie najwyższymi notami zamykać furtki przed nadchodzącymi hitami.

dobrze prawisz
u nas programisci ciesza sie z ogromnej mocy ps3 i dlatego Haze ma 20 klatek w porywach  :lol:

Maximmus80

  • Gość
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #490 dnia: Października 18, 2007, 23:28:52 pm »
Sory ale twoje HAZE to żaden rarytas graficzny... nikt tego niechce nawet na innych konsolach(Microsoft)... nie wmuwisz mi ze ten excluzive to za kapuche SONY... hahaha
poziom Resistanc, gry sprzed roku ;) tak-nie grałem ale pare rzeczy da się zauważyć bez grania, tak jak niezbyt wybitną grafe w STRENGHOLD, DARKNESS czy HAZE

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #491 dnia: Października 18, 2007, 23:34:18 pm »
Ja teraz nie piszę że HIV wystawił zbyt niską ocenę R&C bo dodał zdanie w którym pisze że to ocena dla wyjadaczy a że ja takowym nie jestem to do oceny końcowej dorzucam sobie oczko co dla mnie daje w rezultacie 9+.

Widzisz, jakie to proste? Można sobie dodać oczko, gdy jest się "casualem"? Można. Więc po co robić problem, że HIV powinien to, a nie powinien tamtego?

Nie mówiąc już o tym, że ocena to tylko nic nie znaczący numerek (no, chyba, że ktoś się chce podniecać: na platformę Z wyszła gra z oceną 10! a na platformę T gra z oceną 8!) i ważniejsza jest treść recenzji :/
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #492 dnia: Października 18, 2007, 23:43:18 pm »
Ja teraz nie piszę że HIV wystawił zbyt niską ocenę R&C bo dodał zdanie w którym pisze że to ocena dla wyjadaczy a że ja takowym nie jestem to do oceny końcowej dorzucam sobie oczko co dla mnie daje w rezultacie 9+.

Widzisz, jakie to proste? Można sobie dodać oczko, gdy jest się "casualem"? Można. Więc po co robić problem, że HIV powinien to, a nie powinien tamtego?

Nie mówiąc już o tym, że ocena to tylko nic nie znaczący numerek (no, chyba, że ktoś się chce podniecać: na platformę Z wyszła gra z oceną 10! a na platformę T gra z oceną 8!) i ważniejsza jest treść recenzji :/

No ale widzisz Mr_Zombie może zaistnieć taka sytuacją że ktoś kto nie czytał recki tylko zerknął na ocenę przeglądając PE np. w empiku  machnie ręką i szepnie do siebie że kolejny hit na PS3 okazał się być średniakiem. No bo jak by nie było przez ocenę 8+ R&C staje na równi z wieloma mocno średnimi grami co IMO jest niezbyt sprawiedliwe wobec tej na prawdę świetnej platformówki, których nam teraz tak brak na rynku konsol.

dobrze prawisz
u nas programisci ciesza sie z ogromnej mocy ps3 i dlatego Haze ma 20 klatek w porywach  :lol:

Widać FR nie jest tak zdolne jak Naughty Dog czy Insomniac. Cóż zrobić, takie życie. Mam nadzieję że Time Splitters im wyjdzie bo bardzo liczę na ten tytuł i mocno trzymam kciuki żeby udał się jak najlepiej.
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2007, 23:44:52 pm wysłana przez MarcePan »

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #493 dnia: Października 18, 2007, 23:49:26 pm »
No przeciez na PSN jest demo wiec kazdy (posiadacz ps3) ma mozliwosc odpalenia gry i wystawienia wstepnej, ogolnikowej oceny ... internet nie jest juz rarytasem na ktory moga sobie pozwolic nieliczni wiec tak naprawde w czym problem? ... czy fakt ze jedna badz tez druga gazeta wystawiala taka a nie inna ocene u wiekszosci z was przekresla dany tytul? ... 
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #494 dnia: Października 18, 2007, 23:59:13 pm »
No przeciez na PSN jest demo wiec kazdy (posiadacz ps3) ma mozliwosc odpalenia gry i wystawienia wstepnej, ogolnikowej oceny ... internet nie jest juz rarytasem na ktory moga sobie pozwolic nieliczni wiec tak naprawde w czym problem? ... czy fakt ze jedna badz tez druga gazeta wystawiala taka a nie inna ocene u wiekszosci z was przekresla dany tytul? ... 

Lair przekreśliło  :-? ale i tak go nie miałem w planach  :lol:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #495 dnia: Października 19, 2007, 01:41:09 am »
Cytuj
No ale widzisz Mr_Zombie może zaistnieć taka sytuacją że ktoś kto nie czytał recki tylko zerknął na ocenę przeglądając PE np. w empiku  machnie ręką i szepnie do siebie że kolejny hit na PS3 okazał się być średniakiem. No bo jak by nie było przez ocenę 8+ R&C staje na równi z wieloma mocno średnimi grami co IMO jest niezbyt sprawiedliwe wobec tej na prawdę świetnej platformówki, których nam teraz tak brak na rynku konsol.

Nie pamiętam, aby ostatnio jakaś gra która dostała 8+ była średnia :???:  Gra na "7" jest grą dobrą. Średniakiem można nazwać grę, która dostała 6. 
Nowy Ratchet jest świetną platformówką, ale nie jest grą wybitną (czyli na 9+, czy 10), więc ocena jest jak najbardziej na miejscu. Tym bardziej, że niczym (poza grafiką) nie wyróżnia się w stosunku do swoich poprzedników.
Ocena powinna dawać ogólny zarys jak dobra jest dana gra wg. recenzenta i nic więcej.

Supersonic

  • Gość
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #496 dnia: Października 19, 2007, 08:27:45 am »
Z tego co ludzie piszą Ratchet grywalnościowo nie jest żadnym przełomem (co innego grafika). Po prostu bardzo dobry tytuł jak poprzedniie części. IMO ocena 8+ jest słuszna.
Tak czy inaczej jest to obecnie najlepszy next-genowy platformer i jak dla mnie absolutny must-have.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #497 dnia: Października 19, 2007, 09:09:45 am »
Cytuj
No ale widzisz Mr_Zombie może zaistnieć taka sytuacją że ktoś kto nie czytał recki tylko zerknął na ocenę przeglądając PE np. w empiku  machnie ręką i szepnie do siebie że kolejny hit na PS3 okazał się być średniakiem. No bo jak by nie było przez ocenę 8+ R&C staje na równi z wieloma mocno średnimi grami co IMO jest niezbyt sprawiedliwe wobec tej na prawdę świetnej platformówki, których nam teraz tak brak na rynku konsol.

Nie pamiętam, aby ostatnio jakaś gra która dostała 8+ była średnia :???:  Gra na "7" jest grą dobrą. Średniakiem można nazwać grę, która dostała 6. 
Nowy Ratchet jest świetną platformówką, ale nie jest grą wybitną (czyli na 9+, czy 10), więc ocena jest jak najbardziej na miejscu. Tym bardziej, że niczym (poza grafiką) nie wyróżnia się w stosunku do swoich poprzedników.
Ocena powinna dawać ogólny zarys jak dobra jest dana gra wg. recenzenta i nic więcej.

Przypominam że dla zwykłych graczy ocena to 9+ a nie 8+ bo ta druga jest dla "wyjadaczy".

Co do gier średnich z oceną 8+ to podam przykład z innego forum. Taki tytuł jak True Crime zebrał 8. Czy to jest gra poziomem równa Rachetowi? Oczywiście to są różne gatunki ale gdyby tak porównać całość wraz z grywalnością to czy Rachet powinien stanąć na jednej półce z takimi tytułami?
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2007, 09:12:54 am wysłana przez MarcePan »

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #498 dnia: Października 19, 2007, 10:34:42 am »
MarcePan sranie w banie  8) , powiedz mi kto z tych zwykłych graczy wcześniej nie grał w Racheta? ilu takich jest? Ilu jest tych zwykłych graczy , jakie to innowacje ma gra?  :eek: co ma do zaoferowania + ładnej grafiki ? To czego nie miały po przednie Rachety .
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2007, 10:37:42 am wysłana przez Soul »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #499 dnia: Października 19, 2007, 10:47:31 am »
MarcePan sranie w banie  8) , powiedz mi kto z tych zwykłych graczy wcześniej nie grał w Racheta? ilu takich jest? Ilu jest tych zwykłych graczy , jakie to innowacje ma gra?  :eek: co ma do zaoferowania + ładnej grafiki ? To czego nie miały po przednie Rachety .

Pewnie niewiele nowego ma do zaoferowania (tak jak zresztą znacząca większość obecnych sequel'i). Nie wiem, nie grałem jeszcze w full wersje. Ale należy pamiętać że jest to jedyny taki konkretny platformer w tej generacji.

Ja do oceny dorzucam oczko bo za czasów PS2 wybrałem serię Jak & Daxter przez co nie miałem okazji obcować z duetem Rachet & Clank.

mateo

  • Gość
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #500 dnia: Października 19, 2007, 10:53:47 am »
soul-poprzednie

Chodzi o to, że Ratchet & Clank jest zajebistą platformówką.Dosłownie i w przenośni.!
Schemat gry chyba:] nigdy mi się nie znudzi.Zwiedzamy planety, kupujemy lepsze bronie, pancerze, jajcarskie zabawki (upgrade included).Tak jak w Metroid Prime...
Nie moge się doczekać Corruption, a przecież w tej serii nic tak naprawde znacząco się nie zmieniło.Innowacji brak.
Co mnie ciągnie do takich gier? Ano gameplay i klimat eksporacji.


aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #501 dnia: Października 19, 2007, 11:00:47 am »
To czego nie miały po przednie Rachety .

"Thanks to the ps3's blu-ray & cell processor you'll get to see me captain quark in mind blowing, jaw dropping high definition detail" ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Kukles

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 14-09-2007
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #502 dnia: Października 19, 2007, 11:34:46 am »
Takie biadolenie ze Ratchet nic nowego nie wnosi. A ja wam powiem czemu HALO 3 ma 10 co nowego wnosi? PGR4 co nowego wnosi? Kolejne sequele i nic nie wnosza a jednak dostaja wysokie noty.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #503 dnia: Października 19, 2007, 11:38:49 am »
Ja ( przynajmniej ja) nigdzie nie napisałem że nić nowego nie w nosi , zadałem tylko pytanie co nowego w nosi MarcePan (GMB) wie o co chodzi , a chodzi o to czym te Rachet różni się od poprzednich części .

Czym Halo 3 różni się od Halo 1 i 2 ,i czym PGR4 różni się od PGR3 , jeżeli chcesz się dowiedzieć zagraj w obie gry ,w poprzednie części a na pewno się dowiesz co nowego dodali.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #504 dnia: Października 19, 2007, 11:52:27 am »
W PGR4 akurat co nieco dodali (a co innego zbiedzili, ale to inna bajka).

A w Halo 3 dodali... replay'e  :lol:  i losowe wybieranie trybów w multi  :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #505 dnia: Października 19, 2007, 12:32:50 pm »
W PGR4 akurat co nieco dodali (a co innego zbiedzili, ale to inna bajka).

A w Halo 3 dodali... replay'e  :lol:  i losowe wybieranie trybów w multi  :lol:

HeHe i dycha dla Halo 3 jest. :lol: :lol: :lol:

nakimushi

  • Gość
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #506 dnia: Października 19, 2007, 13:40:42 pm »
W PGR4 akurat co nieco dodali (a co innego zbiedzili, ale to inna bajka).

A w Halo 3 dodali... replay'e  :lol:  i losowe wybieranie trybów w multi  :lol:

HeHe i dycha dla Halo 3 jest. :lol: :lol: :lol:

wiesz gdyby w Heavenly Sword mozna bylo skakac a miedzy ogromnymi levelami przenosic sie za pomoca duzej ilosci pojazdow przy wspanialej grafice tez gra dostala by 10 ;)
a tak zobacz - pocieli rzeczy ktore juz byly w slasherach - zrobili male levele z zamknietymi arenami a i tak gra dostaje za calosc 8 czy nawet 9  :o

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #507 dnia: Października 19, 2007, 13:44:00 pm »
W PGR4 akurat co nieco dodali (a co innego zbiedzili, ale to inna bajka).

A w Halo 3 dodali... replay'e  :lol:  i losowe wybieranie trybów w multi  :lol:

Oczywiście wiesz bo grałeś .

W Halo 3 do dali coś więcej niż możliwość nagrywania meczów.

GMB bez komentarza , nie chcę mi się z Tobą gadki zaczynać na forum PE napisałem wszystko nowe co ma Halo 3

Polecam zagrać najpierw w grę a później się zacząć mądrzyć .

Iras nie kompromituj się bo za przeproszeniem  gówno wiesz .

Co udowadniasz swoimi wypocinami .

OBY tak dalej .

MarcePan , żal Ci dupę ściska mocno jeżeli chodzi o oceny gier, pewno nie możesz spać po nocach że gry na X0 dostają lepsze noty  :lol:
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2007, 13:48:39 pm wysłana przez Soul »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #508 dnia: Października 19, 2007, 13:54:36 pm »
Ty Soul za to wiesz wszystko  :?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #509 dnia: Października 19, 2007, 14:13:09 pm »
W PGR4 akurat co nieco dodali (a co innego zbiedzili, ale to inna bajka).

A w Halo 3 dodali... replay'e  :lol:  i losowe wybieranie trybów w multi  :lol:

Oczywiście wiesz bo grałeś .

W Halo 3 do dali coś więcej niż możliwość nagrywania meczów.

GMB bez komentarza , nie chcę mi się z Tobą gadki zaczynać na forum PE napisałem wszystko nowe co ma Halo 3

Polecam zagrać najpierw w grę a później się zacząć mądrzyć .

Iras nie kompromituj się bo za przeproszeniem  gówno wiesz .

Co udowadniasz swoimi wypocinami .

OBY tak dalej .

MarcePan , żal Ci dupę ściska mocno jeżeli chodzi o oceny gier, pewno nie możesz spać po nocach że gry na X0 dostają lepsze noty  :lol:

Naucz się kultury to może podyskutujemy. Zabawny jesteś. Irasowi piszesz że gówno wie, ja też według Ciebie nie mam pojęcia. Jak widać jest tylko jedna prawda i jest nią Soul. Szkoda że jak na forum PE wyziali Cię jak pisałeś te wszystkie głupoty to tutaj przyszedłeś.

Tak skręca mnie że na X0 gry zbierają lepsze noty. :lol: Już przestań się pogrążać. Dla mnie Rachet to 9+ tak jak napisał HIV wiec nie powiedziałbym że to niska nota. HS, Motor Storm, Resistance, Warhawk poniezj 8 nie schodzą. A to tytuły na początku żywota konsoli. Jeśli według Ciebie to słabo to gratuluje poczucia humoru.


Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #510 dnia: Października 19, 2007, 14:50:10 pm »
Tak jeżeli chodzi o Halo Iras wiem na pewno więcej niż Ty , przynajmniej w to grałem i gram cały czas .
I 10 to fakt za dużo ale 9+ dla Halo 3 jak najbardziej .

Wybacz ale Ty na kulturę nie zasługujesz , za głupi jesteś na to . Powiedz mi  czy to moja wina że tak jest ,co Ty możesz wiedzieć o grach w które nie grałeś?  :lol: No słucham , dawaj.........piszesz mi na PM że PGR4 ma biedną grafikę  :lol: tak samo Halo 3  :lol: szacun nie ma to jak oceniać coś w co się nie grało

Weno mi wreszcie napisz kto mnie "wyział " na Forum PE bo cały czas nie łapie , daj jakieś fakty  a nie wyciągasz coś z dupy , za przeproszeniem .  :lol:

Dla Ciebie na szczęście nie dla innych :

Na X0 ostatnio gry poniżej 9 nie schodzą  :lol:

Wid Forza2,PGR4,BIO, Halo 3  :cool:

Satanael

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 19-10-2007
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #511 dnia: Października 19, 2007, 14:50:21 pm »
No jasne, początek żywota konsoli  :lol: Jeżeli dla Ciebie rok(czyli jakaś 1/5) to początek żywota, to nie ma sprawy..
Chciałem tylko zaznaczyć, że na X'a w ciągu pierwszego roku była jedna gra na 10 i masa gier na 9+ i 9.Nawet jak Uncharted dostanie 10, to dniami nie zmieści się w roku :]
Do tego na X'a w ciągu roku wyszło o wiele więcej gier i miał, ma i będzie miał lepsze multi, online :]
Chciałbym jeszcze dodać, że wbrew twojemu mniemaniu, gry na X'a zbierają lepsze noty.I tylko nie mów, że to dlatego, że X360 jest dłużej na rynku.Sam zaprzeczyłeś, że mimo to nie ma lepszych ocen.
Oto dowód:


Microsoft Xbox 360:
1. Bioshock 95,5%
2. Oblivion 94,1
3. Gears of War 93,8
4. Halo 3 93,7
5. Guitar Hero II 92,1
6. GRAW 90,6
7. COD 2 90,0
8. Forza 2 89,8
9. Rainbow Six Vegas 89,0
10. Burnout Revenge 88,7

Sony PS3:
1. Oblivion 93,0%
2. Resistance 87,4
3. Virtua Fighter 5 87,1
4. Ninja Gaiden Sigma 86,7
5. Warhawk 84,2
6. Fight Night Round 3 83,5
7. Motorstorm 82,7
8. Tiger Woods PGA Tour 07 81,9
9. The Darkness 81,7
10. Heavenly Sword 81,2

Z Gamerankings.Ale na pewno według twojej teorii jest ono wykupione przez Microsoft. :]

P.S: Nawet Oblivion ma lepszą średnią na X360 niż na Ps3 ;]

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #512 dnia: Października 19, 2007, 14:56:28 pm »
Olać go mam już dość tego agresywnego typa   :cool:

A i dla GMB warhawk ma wypasioną grafikę , czyli nie dużo oczekuje od next genowcyh konsol  :lol:
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2007, 15:01:53 pm wysłana przez Soul »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #513 dnia: Października 19, 2007, 15:09:27 pm »
Olać go mam już dość tego agresywnego typa   :cool:

Ooo ku..a! Padłem ze śmiechu. Koleś, który innych użytkowników wyzywa od głupków itp. który na PW mi pisze językiem godnym polityków PiS'u stwierdził że jestem agresywnym typem. Buhaha! No to już przekracza wszelkie granice zdrowego rozsądku. Za grosz kultury i samokrytyki. :lol: :lol: :lol:

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #514 dnia: Października 19, 2007, 15:12:14 pm »
Nie zasługujesz na to mośku , nie moja wina że ktoś jest głupi co ja poradzę ?  :cool: A PiS pie..... mocno i tak to porównuj siebie albo swoich kolegów a ode mnie  wara .
 Notoryczne obrażanie użytkownika.
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2007, 15:14:27 pm wysłana przez Soul »

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 726
  • Reputacja: 74
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #515 dnia: Października 19, 2007, 15:12:23 pm »
Olać go mam już dość tego agresywnego typa   :cool:

A i dla GMB warhawk ma wypasioną grafikę , czyli nie dużo oczekuje od next genowcyh konsol  :lol:

Warhawk ma dobrą grafikę, a w zestawieniu z Halo3 faktycznie nawet wypasioną....

Ale może dosyć już off-topa i chamskich zagrywek z twojej strony Soul
Do fanboyowania jest osobny temat 

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #516 dnia: Października 19, 2007, 15:16:01 pm »
Pozostawię to bez komentarza  ,bo tak można w wieczność .


LoNdOnEr

  • Gość
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #517 dnia: Października 19, 2007, 15:24:24 pm »
Olać go mam już dość tego agresywnego typa   :cool:

A i dla GMB warhawk ma wypasioną grafikę , czyli nie dużo oczekuje od next genowcyh konsol  :lol:

Warhawk ma dobrą grafikę, a w zestawieniu z Halo3 faktycznie nawet wypasioną....

Ale może dosyć już off-topa i chamskich zagrywek z twojej strony Soul
Do fanboyowania jest osobny temat 
no ale jak sie moze WarHawk podobac fanom PS3, przeciez to nie 1080p, no i zaraz przeciez ta gra nawet 1 GB nie zajmuje....

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #518 dnia: Października 19, 2007, 15:38:35 pm »
Nie zasługujesz na to mośku , nie moja wina że ktoś jest głupi co ja poradzę ?  :cool: A PiS pie..... mocno i tak to porównuj siebie albo swoich kolegów a ode mnie  wara .

No comments. Kultury zero.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #519 dnia: Października 19, 2007, 18:09:40 pm »
Nie zasługujesz na to mośku , nie moja wina że ktoś jest głupi co ja poradzę ?  :cool: A PiS pie..... mocno i tak to porównuj siebie albo swoich kolegów a ode mnie  wara .

No comments. Kultury zero.

Wyzywac kogos od glupich, bo nie lubi Halo- troll.

Ratchet zarządzi.