Autor Wątek: Super Mario Galaxy na Wii  (Przeczytany 29752 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 18, 2006, 10:14:17 am »
Przede wszystkim, jedyną rzeczą, która koniecznie pan Miyamoto powinien zaimplementować w SMG są wieksze swiaty. Te zaprezentowane w demie byly, jak mniemam, proste i nieduże, gdyż tak bylo zamierzone- w koncu sterowanie Wii-lotem musi wejsc w krew, a skomplikowane, duze planety moglyby byc zaprzeczeniem tej idei.

Ahhh jeszcze jedna sprawa. Co sadzicie o muzyczce przygrywającej w demie ? Jak dla mnie jest LIPNA. Niestety. Mam nadzieje ze nie pojawi sie w wersji finalnej. W końcu jedną z cech, które uczyniły Mario 64 gra genialna byl po prostu bezbłednie dobrany soundtrack. Nawet teraz, po 10 latach zdarzy mi sie zanucic sobie kilka muzyczek z tej gry. Prostych, nieskomplikowanych, ale zdecydowanie fenomenalnych i po prostu ładnych, pasujących do wesolego klimatu Mario jak ulał. Bo o tych z SMS powiem jedno- wszystkie byly na jedno kopyto i jedynie motyw z Delfino Plaza zapadl mi w pamieci jako fajny.

PS - jesli SMG będzie gorszy od SMS ( w co ciezko mi uwierzyć ,bo wtedy bylby naprawde przecietnym tytułem, a gra z Mario majaca byc najbardziej rewolucyjna od 10 lat po prostu NIE moze taka być ), to w tym momencie stwierdzę, ze czasy swietnosci Sh.Miyamoto to lata 1996-1998 zaś teraz mistrz się wypalił. Co byłoby niezwykle smutne i bolesne zarówno dla graczy jak i Nintendo.
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 18, 2006, 14:15:20 pm »
Krill, jeżeli SMG byłby gorszy od SMS to byłaby porażka Miyamoto (ponieważ oni NIE JEST twórcą gry). Jak narazie najgorszą grą (i ostatnią) Miyamoto jest Pikmin, wcześniej projekty na 64DD, a przed tymi eksperymentami legendarna Okaryna... krótko mówiąc - Miyamoto jeszcze nigdy niczego nie zwalił :mrgreen:

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 18, 2006, 20:31:10 pm »
Oczywiście wierzę wciąż w geniusz Miyamoto. Mineło co prawda trochę czasu, duzo sie zmieniło, ale gry z Mario to tytuły ponadczasowe i w ogole...Tyle tylko, ze swojego nowego Mario zapowiada od wielu lat, także oczekiwania są ogromne. Jeśli zawiedzie, to nie będzie juz Super Mario 64 3. Ani 64 4.

Pikmin rzeczywiscie jest jego najgorszą kreacją. Ale do diabła- teraz Shigeru ma do dyspozycji mocną konsolę (jakkolwiek zabawne mogloby sie to wydać posiadaczowi plazmy 40' i PS 3), rewolucyjne sterowanie oraz nieodkryte pokłady grywalności- wszystko to, co wspominał, gdy mówił, ze kolejnego przełomowego Mario stworzy kiedy nadejdzie odpowiedni czas i odpowiedni sprzęt.

A i tak słabe SMG i na przykład bezklimatowa, czy w jakikolwiek inny sposob "nieudana" Zelda TP to jak grób Miyamoto, w kótrym sie znajdzie jeśli znów zawiedzie. Ale jestem przekonany, że tak nie będzie. W koncu to Mario 64 2, pozycja NIE mogąca być kiepską.
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 20, 2006, 13:20:38 pm »
Zelda TP słaba? Nie będę się kłucił, ale paliłeś coś zanim to napisałeś?
A co do Maria Galaxy. Mario jak Mario, zagrać w nego trzeba. Kupić od razu nie kupię. Będę czekał i łapał platynki na Wii (muszą być). Finansowo nie stać mnie na kupno gier po pełnej cenie :(
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 20, 2006, 14:13:54 pm »
Odpowiem jak Banan dawno temu w Neo Plus - nawet gdybym palił to bym się nie chwalił, hehe.

Nie radziłbym sie obawiać - Wii + Mario (mam nadzieje) dosc szybko zejdzie do pułapu 700-750 zł. A w Mario Galaxy uważam iz po prostu trzeba zagrać, jeśli chce się być oblatantym w świecie gier gościem, który wie co jest nowe i świeże, a co ma jedynie ładną grafikę...o, no i może słaba animację- jak na złość.

Oczywiście, na razie o samej grze wiemy tyle, co nic. To było raczej typowe technical demo.

No i uważam że Zelda TP będzie taka jak Wind Waker- dobra, naprawde dobra, ale nie rewelacyjna. No ale zarówno MArio jak i Zelda to jeszcze przyszłość, więc teraz jedynie tak przyuszczam. Jak ? Mario- gra uzyskująca w szybkim tepmie oceny powyżej 9,5 a Zelda- grą, która ucierpiała przy narodzinach Wii, i którą trzeba było zostawić z umierającym GameCubem...
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 20, 2006, 15:04:34 pm »
Mari i Zelda to s-sellery dla Wii. A ja dalej jestem przekokany, że Zelda TP to coś więcej niż tylko gra na umierający system. W końcu na poprzednich e3 dostała kilka nagród (najlepsza gra od N, bodajże jeszcze best przygodowa i coś, co już nie pamiętam :P ). Ta gra będzie hitem, większym niż WW i być może sięgający do pięt OoT.
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 23, 2006, 18:36:27 pm »
Nowe info o Mario Galaxy / Mario 128 :

Potwierdzono tryb multiplayer ! Jeden z pomysłów, które krazyly po glowie Shigeru Miyamoto w końcu stanie się faktem. Mówi się, że będzie to tryb co-operative dla nawet 4 graczy ! Jak to ma być zrealizowane ? Jak na te chwilę mówi się o możliwości gry Mario, podczas gdy pozostali gracze mu w jakiś sposób pomagają, lub w każdym razie mają wpływ na przebieg gry.

Poza tym Shigeru odniósł się co do przypuszczenia, że Galaxy to 128. Otóż niestety niekoniecznie. W wywiadzie pod koniec E3 twórca stwierdził, że część pomysłów wziął z projektu Super Mario 128 i wcielił do Galaxy, a część wciąż czeka na swój moment...hm....
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 23, 2006, 19:28:16 pm »
Nie Krill, Shiggy powiedział że SM128 to ogólny koncept, zbiór pomysłów, a nie gra. Pierwsze pomysły z tego projektu pojawią się właśnie w Galaxy, a dalsze będą powoli implementowane do kolejnych marianów...

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 23, 2006, 22:46:51 pm »
Tak, dokładnie :)

Dziwi mnie nieco czemu Miyamoto nie zrealizuje całego projektu Mario 128- tzn nie zaimplementuje wszystkich tych koncepcji w jednej grze...Choc moze jest ich tak wiele, że da rade obdzielić nimi kilka nastepnych platformówek z Mario- wtedy szacun. Zresztą, sam Shigsy przyznał w któryms wywiadzie, że tak naprawdę pomysłów co do gier z Mario nie zabraknie mu nigdy ;)

Mimo wszystko, uważam że Galaxy JEST tym, czym miał być Mario 128- ucieleśnieniem rewolucji Nintendo (chocby poprzez proste porównanie planszy ze 128 Marianami z dema technicznego na Space World z układem lokacji, czyli planetami, które można obejść w 360 stopniach) i jest jednocześnie "duchowym spadkobiercą" wielkiego launch title z N64. I dużo wskazuje na to, że będzie !
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 23, 2006, 22:58:19 pm »
Galaxy ogólnie to jest Mario 128 - mamy nowy schemat (nie ponownie światy które wybieramy i bierzemy zadania), no i jestrobione przez Miyamoto, a nie jak SMS, gdzie Miyamoto tak naprawde nic nie zrobił..
No i nie wiem czy zauważyliście, ale SMG jest prawdziwym PLATFORMEREM w 3D! Nie ogromne tereny tak jak w większości gier tego gatunku (trend wprowadzony przez SM64, a następnie kontynuowany we wszystkicg grach), lecz w wielu miejschach pojawiają się dosłownie platformy, w których musimy być dokładni aby nie spaść - tak jak w klasykach 2D  :mrgreen:

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 23, 2006, 23:28:08 pm »
Ciekawe właśnie jest to, jak duże będą to światy. Czy może- planety ? Ale pomysł sam w sobie jest arcyciekawy i rzeczywiście świeży ! Na to wlaśnie czekaliśmy- zwrot o 180 stopni w nową jakość ! Ahhh....gdyby tylko był to launch-title...

Teraz jeszcze raz obejrzałem całe demo- od początku do końca. Doskonałe. Damn, jak bardzo chcialbym dorwać Wii-lota i tę grę !! Zapowiada się naprawdę przefachowy tytuł.
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

razor1

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 17-06-2006
  • Wiadomości: 93
  • Reputacja: 0
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 24, 2006, 01:02:28 am »
Zapowiada sie calkiem ciekawie, znajac Nintendo i serie Mario pewnie gra sie jeszcze lepiej niz na to wyglada. Chociaz z drugiej strony w moim odczuciu jeszcze zaden platformer nie przebil SM64 i watpie by to sie tak szybko stalo.
Niech Twoje zasady moralne nie powstrzymaja Cie od zrobienia tego co sluszne.

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 24, 2006, 08:46:56 am »
Giera bedzie wporzo klimaty nitendo no i wykorzystanie tego ciekawego pilota
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 24, 2006, 09:20:50 am »
Mnie tam soie wydaje ze częśc światów bedzie taka... no wielo-planetowa a niektore to bedzie jednak duzy swiat tylko ze bedziego mozna obejsc 360 stopni  :P

i kto tu ma najwiekszego gs ??

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 24, 2006, 09:35:40 am »
Cytat: "Slay"
Mnie tam soie wydaje ze częśc światów bedzie taka... no wielo-planetowa a niektore to bedzie jednak duzy swiat tylko ze bedziego mozna obejsc 360 stopni  :P


wlasnie jak byly zapowiedzi SM64 na N64 tak wlasnie sobie wyobrazalem ta te, ze bedzie mozna obejsc swiat :roll:

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 24, 2006, 09:58:36 am »
Galaxy ma duży potencjał. Miyamoto może wrzucić duże planety jak i niewielkie asteroidy jak w demie. W każdym razie pole do popisu jest ogrome, bo w końcu kosmos nie jest niczym ograniczony ;-)

Ciekawi mnie jak będzie prezentować sie fabuła, a przede wszystkim odpowiedź na pytanie co Mario robi w przestrzeni kosmicznej, gdzie jest Peach i Bowser i w ogole Mushroom Kingdom ?
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 24, 2006, 10:05:28 am »
Miyamoto potwierdzał koło E3, że wielkość i różnorodność planet będzie spora - tzn mogą być planety na których będziemy się ciągle kręcić (małe), bądź większe, których obejście może zająć trochę więcej czasu :D

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 24, 2006, 16:32:14 pm »
Doskonały patent ! Czegoś takiego jeszcze nie było.

Dzisiaj 2 moich znajomych po przyjsciu do mnie zobaczyło demo SMG 3 razy - drogę do każdego bossa po kolei. I ich wrażenia (oni sami niemal nie grają)- "wygląda to świetnie !", "wow", "no, jak na razie pierwsze wrażenie to daje 10!"...dodam, że byle jakie gry ich nie kręcą, a do postaci Mario i platformówek są nastawieni raczej obojętnie. Ale SMG to nie będzie taka sobie, zwykła platformówka- czuję, że będzie to złożona gra- przynajmniej tak jak Mario 64, i do tego zupełnie inna niż to co oferuje takie PS 3...
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwca 24, 2006, 16:50:48 pm »
Cytat: "Krill"
do tego zupełnie inna niż to co oferuje takie PS 3...

Czyżbyś coś sugerował? Poczekaj, aż Naughty Dog zaatakuje z nowym platformerem, wtedy będzie wiadomo, co w tym temacie oferuje PS3.

Mam nadzieje że SMG będzie przynajmniej tak rozbudowany, jak Jak II na PS2  :wink:

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwca 24, 2006, 20:53:26 pm »
Tę grę tworzy juz od wielu, wielu lat (w całości kierując projektem) Shigeru Miyamoto i wydaje ją na Revolution, a to oznacza 2 rzeczy- doskonale wyważony i wreszcie naprawdę INNOWAYJNY gameplay i tysiace motywów, pomysłów których próżno szukać na innych platformach. Wszyscy przecież wiemy, że platformówki z Mario to platformówki z Mario- nie do pomylenia z niczym innym. A Wii-lota tez ciezko by pomylić z takim 'a'la wychyleniowym' Dualem 3. To będzie coś czego doświadczą tylko i wyłącznie osoby, które zdecydują się wyłożyć kasę na Wii. Szkoda, że nie w dniu premiery, bo wtedy szansa na to, że powtórzy się sytuacja, gdy wszyscy rozpływali się w zachwytach nad mozliwościami N64 ukazanymi w SM64 byaby bardzo prawdopodobna. Ale wciąż po cichu liczę na to, że nawet jeśli gra nie pojawi się jednak podczas launchu Wii, to dostaniemy ją po miesiącu czy dwóch.

Jeśli będzie to tytuł na tyle zaskakujący i (co tu dużo kryć) śliczny, na ile wygląda teraz proste, możliwe do ukończenia w 5 minut demo, to tacy panowie z Naughty Dog przypomną sobie jak to było, gdy wszystkie platformówki były porównywane do Mario 64...;) Jestem SMG absolutnie oczarowany, takiego podekscytowania nową grą Nintendo nie czułem od momentu gdy przypadkiem ujrzałem SM 64 pomykające plynnie w 3D. Zapragnąłem wtedy jak najszybciej zdobyć tę grę. Podobnie jest teraz. Galaxy również robi fenomenalne wrażenie- wszystko jest idealnie gładkie, design jest wspaniały, otoczenie jak i sam Mario ślicznie się błyszczy a animacja z hydraulikiem łapiącym Gwiazdkę po ubiciu bossa po prostu wymiata. No i trzeba wspomnieć o tak prozaicznej rzeczy, jak świetny framerate- spadków liczby klatek nie odnotowałem. I jestem do tego całkowicie usatysfakcjonowany oprawą AV. W tym wypadku jeszcze lepsza grafika zapewne nie byłaby nawet potrzebna, ale w końcu sama gra jest teraz w produkcji, więc można liczyć na jeszcze więcej detali i jeszcze ładniejszy efekt końcowy !

Z pewnością Galaxy to jedna z najbardziej elektryzujących gier całego E3, mająca w sobie ogromny potencjał. Podoba mi sie bardzo to, że widać, iż Shigsy nie zrywa z tradycją i klimatem Mario, ale rozbudowuje SMG na podstawie nowego pomysłu. I taki był od zawsze cel przyświecający temu genialnemu designerowi- zaimplementować w nowej grze z Mario coś, na co nikt wcześniej nie wpadł. Idea SMG- podróżowanie między planetami w kosmosie jest rzeczywiście genialnym pomysłem. Teraz wszystko zależy już od zaangażowania Miyamoto i zespołu. A zwazywszy na to, że SMG to pierwszy od wielu lat Mario, w kótrym Shigsy bierze na siebie rolę "director of the game", to nie mam pytań. Oby jeszcze obecność Mario w kosmosie została w jakiś w miare sensowny sposób umotywowana a gra sama w sobie miala wielkie planety(levele?), głębię i była długa, a będziemy mogli z pełnym przekonaniem powiedzieć, że jest to prawdziwa platformówka nowej generacji !
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

Supersonic

  • Gość
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #60 dnia: Marca 08, 2007, 22:18:22 pm »

nakimushi

  • Gość
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #61 dnia: Marca 08, 2007, 22:31:12 pm »
swietnie wyglada - i widac nawet fajne shaderki.. których prózno szukac na innych konsolach ;)

lupinator

  • Gość
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #62 dnia: Marca 08, 2007, 22:33:45 pm »
No nie wiem troche zabki sa widoczne :P Ale jak na wii to w sumie ladne  :wink:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #63 dnia: Marca 08, 2007, 22:33:48 pm »
Jak na Wii wygląda przyzwoicie :D


Cytat: "nakimushi"
widac nawet fajne shaderki.. których prózno szukac na innych konsolach Wink


Jakie?  :P

Supersonic

  • Gość
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #64 dnia: Marca 08, 2007, 22:41:33 pm »
Jak na Wii to grafika bardzo ładna. Szkoda że klimat mi się nie podoba (cały ten kosmos). Wolę tradycyjne levele jak w Mario 64 ewentualnie Sunshine (chociaż wolę te z nieśmiertelnego Mariana na N64).
Co by nie mówić jest to pierwsza gra na Wii która mnie w ogóle interesuje
(Zeldy nie liczę bo jest też na GC).

Bardzo jestem ciekaw co z tego wyjdzie w końcu Mario mnie jeszcze nie zawiódł.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #65 dnia: Marca 08, 2007, 22:55:46 pm »
Trailer wymiata O_O
Gra zapowiada się mistrzowsko, wiara w Shiggy`ego, który przez kilka ostatnich lat prawie nic nie robił, że coś on tam jeszcze potrafi zrobic, została dla mnie przywrócona :mrgreen:
Kosmos jest pełen, wszędzie widac planety, ogólnie miód :D No i jest to prawdziwqy platformer, a nie jak SM64 czy SMS "wejdź na planszę, wykonaj questa, wracaj do głównego pomieszczenia, wybierz planszę, wybierz questa" etc. Tu po prostu idzie się naprzód, czasami wybierając drogi. To może byc SMW w 3D :D

Supersonic

  • Gość
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #66 dnia: Marca 09, 2007, 06:48:16 am »
GDC 07 Trailer HD
http://www.gametrailers.com/player.php?id=17653&type=wmv&pl=game
Ładne to  :mrgreen:
Gra coraz bardziej mi się podoba.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #67 dnia: Marca 09, 2007, 10:51:02 am »
Grafikcza bardzo ładna, chociaż aliasing - przynajmniej na screenach - daje po oczach.
Ciekawy patent z tym przeskakiwaniem z planety na planetę.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Supersonic

  • Gość
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #68 dnia: Marca 09, 2007, 11:35:34 am »
Cytat: "Mr_Zombie"
Grafikcza bardzo ładna, chociaż aliasing - przynajmniej na screenach

W filmiku nic takiego nie ma  :wink:

Cytat: "Mr_Zombie"
Ciekawy patent z tym przeskakiwaniem z planety na planetę.

Niestety mnie się to nie podoba a już szczególnie klimat kosmosu.

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #69 dnia: Marca 10, 2007, 12:53:08 pm »
Kolejne filmiki sprawiają, że coraz bardziej niecierpliwie czekam na ogłoszenie choćby daty premiery. Nie ma innej opcji- to będzie najlepszy tytuł na sorzęt Nintendo od wielu, wielu lat. Inna ewentualność jest niedopuszczalna.

A oprawa graficzna jest najlepsza- widać zdecydwany krok naprzód w stosunku do Mario Sunshine. A przecież w filnajlenj wersji wszystko to może jeszcze lepiej wyglądać- i pewnie właśnie tak będzie.
Teraz czekam na jakieś komentarze od Shigsego...
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

razor1

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 17-06-2006
  • Wiadomości: 93
  • Reputacja: 0
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #70 dnia: Marca 10, 2007, 20:02:02 pm »
CassSept co chcesz od SM64? Przeciez to przekozacka gra.
SMG tez sie na taka zapowiada, gdyby trafialy sie duze planety, zeby mozna bylo pobiegac po nich jak po planszach w SM64 nie obrazilbym sie.
Niech Twoje zasady moralne nie powstrzymaja Cie od zrobienia tego co sluszne.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #71 dnia: Marca 10, 2007, 20:14:28 pm »
A czy napisałem że SM64 jest złe? Nie, napisałem po prostu że tak jak SMB, SM64 zdefiniowało gatunek platformówek, przez co 90% platformówek 3D nie polega na dojściu do końca planszy, tylko wykonywaniu questów, a nawet jeśli, to po drodze trzeba było robic różne pierdoły. W SMG po prostu biegniesz przez siebie, co powoduje iż jest to rzeczywiście, dosłownie platformówka 3D :P

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #72 dnia: Marca 10, 2007, 20:38:30 pm »
Mi tak sie podoba, juz czuje nieco klimat SM64. Oby tylko bylo wiecej wiekszych rozmiarowo planet, wtedy bedzie super.

Supersonic

  • Gość
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #73 dnia: Marca 10, 2007, 20:58:02 pm »
Cytat: "siudym"
Mi tak sie podoba, juz czuje nieco klimat SM64.

Racja

Cytat: "siudym"
Oby tylko bylo wiecej wiekszych rozmiarowo planet, wtedy bedzie super.

Mam taką samą nadzieję

bandi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 08-10-2005
  • Wiadomości: 487
  • Reputacja: 0
Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #74 dnia: Marca 13, 2007, 23:16:36 pm »
Klimat kosmosu bardzo mi się podoba.

Czuć mocno klimat SM64, i te genialnie zaprojektowane stworki.

Na marginesie - grafika mnie zszokowała - na filmiku wygląda to ślicznie.

Supersonic

  • Gość
Odp: Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #75 dnia: Kwietnia 23, 2007, 11:53:18 am »
Cytat: "bandi"
Czuć mocno klimat SM64

I to mnie cieszy  :mrgreen:

Cytat: "bandi"
grafika mnie zszokowała - na filmiku wygląda to ślicznie.

Póki co zdecydowanie najładniejsza gra na Wii (wliczając w to nawet  zapowiedziane tytuły)
Opublikowane: Marzec 14, 2007, 09:40:49
Ha Marian wyjdzie już w październiku a sądziłem że później.  :grin:
To będzie najlepsza gra (RE4 i Zeldy nie liczę bo mimo że genialne to jednak gry które mam na GC) i zdecydowanie najładniejsza gra na Wii w dodatku bardzo przypomina nieśmiertelne SM64  Mimo że w ogóle mnie nie interesuje nowa konsola Big N to dla samego Mariana skuszę się na nią.

Pablo1517

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-03-2007
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
Odp: Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwca 11, 2007, 01:31:28 am »
Hihi ^^ jak ja świetnie was rozumiem, nie zapomne czasów SM64 ah... to było COŚ! Może moja reakcja nie wyglądała tak jak tych dzieci na filmiku (lol ale rozwaliły mnie te zwolnione tępa xD) ale wtedy ten klimat mnie ogłuszył, nic tylko szkoła a po szkole nic nie jadłęm nic nie robiłęm tylko MARIOOO XD już się nie moge doczekać aż dopadnę SMG :) Mam nadzieje, że to będzie godne SM64, bo SMS był... no był super ale w porównaniu do SM64 był przeciętny..
Wybieraj za gry, nie za logo ;)

Supersonic

  • Gość
Odp: Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #77 dnia: Lipca 12, 2007, 07:08:05 am »
Cytuj
Mam nadzieje, że to będzie godne SM64, bo SMS był... no był super ale w porównaniu do SM64 był przeciętny..
Nie posiadał tego czegoś co ma M64 i czego przebłyski widzę w SMG.

Jestem coraz bardziej przekonany że SMG będzie miał magię SM64. Oglądając trailer z gdc poczułem się jakbym widział Mariana z N64. :-) Widać że Galaxy czerpie ze sławnej poprzedniczki. Powracją starzy przeciwnicy (Wiggler, Thwomp) albo takie pierdoły jak pasek życia do złudzenia przypominający ten z wersji 64 (niby szczegół ale cieszy). Pierwsze filmiki z Galaxy w ogóle mi nie pasowały z faktu że wszędzie był kosmos  :? Nie lubię tego typu klimatów a już w grze z Mario całkowicie mi nie pasują. Na szczęście ostatni trailer pokazuje lokacje powodujące uśmiech ma mej twarzy ot chociażby ta z pięknym błękitnym niebem, w której atakuje nas thwomp, wodna czy czerwona planeta z lawą. W finalnej wersji liczę na więcej klasycznych plansz (dużo zieleni itp.)

Szykuje się gra która zmusi mnie do zakupu nowej konsoli Nintendo której abolutnie nie planowałem nabywać ale magia gier Nintendo (szkoda że dosłownie kilku) podziałała.

Z gier które mają zostać zaprezentowane na E3 Galaxy jest najbardziej przeze mnie oczekiwaną (wliczając gry ze wszystkich next-genów). Co mnie samego dziwi gdyż dla graficznego purysty gry na Wii powinny stanowić mniej okazały kąsek od killerów z dwóch pozostałych next-genów.




Opublikowane: Czerwiec 17, 2007, 09:35:18
Screeny  :-D
http://www.gamersyde.com/news_4607_en.html
Mario pszczoła  :lol:
Opublikowane: Lipiec 11, 2007, 21:41:43
E3 2007 Trailer
http://www.gametrailers.com/player/21554.html
E3 2007 Nintendo Press Conference Presentation
http://www.gametrailers.com/player/21546.html

To będzie najlepszy Mario obok SM64 i jedna z najlepszych jeśli nie najlepsza gra na Wii. Coś pięknego

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #78 dnia: Lipca 12, 2007, 11:16:48 am »
Mario w stroju pszczółki wymiata :D.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Supersonic

  • Gość
Odp: Super Mario Galaxy na Wii
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpnia 25, 2007, 07:15:18 am »
E3 2007 Developer Walkthrough HD ponad 100 MB
http://www.gametrailers.com/player/21742.html
Opublikowane: Lipiec 12, 2007, 22:24:46
GC 2007 Green Planet Cam Gameplay HD
http://www.gametrailers.com/player/24076.html

GC 2007 Gateway World Cam Gameplay Pt. 1 HD
http://www.gametrailers.com/player/24056.html

GC 2007 Gateway World Cam Gameplay Pt. 2 HD
http://www.gametrailers.com/player/24073.html