Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1266037 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2720 dnia: Maja 26, 2008, 11:01:26 am »
Tak?! To powiedz mi iloma jeździsz, ile masz swoich ulubionych?? Ja przeważnie miałem około 50 sztuk. Reszta to kwestia ciekawości, raz sie przejechać(spróbować), potem odstawić. Ilość w tym wypadku nie równa się jakość(czyt. fajnie że tyle samochodów jest ale spokojnie wystarczyło by około 300/400 zamiast 700). Lepiej odpowiedz na moje poprzednie pytanie (strona wstecz na samym dole:P).  :cool:
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2008, 11:11:10 am wysłana przez Unlimited »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2721 dnia: Maja 26, 2008, 11:13:16 am »
Co to kogo obchodzi iloma jeździsz? Ja używałem około 70 aut w GT4 ale inny gracz może używać również 70 tylko że zupełnie innych. Każdy znajdzie coś dla siebie. To nie żadne usprawiedliwienie. Skoro tak się czepiacie że GT5:P to demko to ja Wam pokazuje że przy pełnych grach z serii GT każdy inny wyścig to demko.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2722 dnia: Maja 26, 2008, 11:18:39 am »
Ja się nie czepiam, wymieniłem największe wady serii GT, podbudowując je przykładami gier, jak widzisz wiele z nich ma juz sporo na karku, a cały czas w poszczególnych elementach są przed GT. Oczywiście Gt też ma zalety, które jednak nie "robią" już tak jak dawniej.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 775
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2723 dnia: Maja 26, 2008, 11:20:21 am »
Przejazd po Nurburgring (youtube):

http://www.n4g.com/ps3/News-149340.aspx


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2724 dnia: Maja 26, 2008, 12:12:01 pm »
Na tej trasie 16 aut. :shock: Chciałbym żeby dodali tą trasę w jakimś update.

PS. Co za kołek że gra z takiej kamery. :?
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2008, 12:13:58 pm wysłana przez MarcePan »

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2725 dnia: Maja 26, 2008, 12:17:11 pm »
Najwyrazniej tak lubi... gezz, wy to jednak potraficie sie przyczepic do byle gowna.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2726 dnia: Maja 26, 2008, 12:20:50 pm »
Nie wiem jak Ty ale ja jak jadę autem to nie siedzę na wysięgniku za autem tylko w środku. :P

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2727 dnia: Maja 26, 2008, 12:29:39 pm »
Przejazd po Nurburgring (youtube):

http://www.n4g.com/ps3/News-149340.aspx



Szkoda, że koleś grał z taką kamerą a nie inną, bo właśnie chciałem zobaczyć Nurburging zza kierownicy w GT5P. A grać w GT to on za bardzo nie umie, z tego co zobaczyłem psychika standard systemy ON a na pierwszym zakręcie 'gleba'  8-)
Chciałbym bardzo te trase w prologu, ale nie widzę szans - Polyphony na bank ma już pełno tras i jakby chcieli to by nas jakąś nową obdarowali, chociaż kto wie może coś się pojawi w update ale wątpię by był to Nurburging.

Marcepan - ano.

nightrunner

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-01-2008
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: 1
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2728 dnia: Maja 26, 2008, 12:35:12 pm »
3. Uboga gra...? Ile samochodów będzie w pełnej wersji GRIDa?  (w GT5: Prologue jest ponad 70)
No nie wiem jaki sens ma to porownanie? To tak jakbys porownywal ilosc samochodow z Prologa z tymi, ktore sa w dowolnym Ridge Racerze... I jeszcze moglbys powiedziec, ze w serii Namco nie ma realnych fur, w GT sa :P GRID widocznie nie potrzebuje az tylu aut, to czysty arcade, gra natychmiastowa, z modelem jazdy przystepnym dla kazdego (nawet totalny amator bez problemu wejdzie w zakret). GT5:P to gra, ktora z zalozenia ma byc symulatorem, gra na bardzo dlugie godziny. Gracz spedzajacy setki godzin przed tym tytulem musi miec duzy wybor w furach, zeby nie znudzic sie nim (szczegolnie biorac pod uwage ilosc tras...). No i chyba najwazniejsze- zniszczenia. Przy takiej ilosci samochodow w GRID`zie zniszczenia wygladaja niesamowicie, w Prologu mozesz dalej odbijac sie od scian jak w pierwszym GT za czasow PSX`a... Zniszczenia w tej serii powinny pojawic sie juz duzo wczesniej, tak samo jak zmienne warunki pogodowe. Ale i tak jest postep (widok z kokpitu).

Oczywiście porównanie ilości aut jest daremne, ale na argument "uboga gra" dałem taką odpowiedź, wiem że nei ma sensu porównywać ilości aut. Z drugiej strony piszesz, że jeżdziłeś ok. 50 autami, ale przynajmnjeij z tych 600 (GT4) spokojnie ta 50 można było wybrać, a już w gridzie jesteś skazany na taki a nie inny dobór (choć podejrzewam, że nie będą się one aż tak różnić prowadzeniem jak w GT, więc moż efaktycznie to nie będzie problemem dla GRIDa)
Opublikowane: Maj 26, 2008, 12:34:15
Nie wiem jak Ty ale ja jak jadę autem to nie siedzę na wysięgniku za autem tylko w środku. :P

Hehe - dobre, obśmiałem się, jak sobie wyobraziłem wysięgnik :P
A Hard Days Knight

Maximmus80

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2729 dnia: Maja 26, 2008, 13:03:54 pm »
Cytuj
Ale ja przecież nic takiego nie mówiłem - wmawiasz mi rzeczy, których nie mówiłem. Użyłem sformułowania "dosyć się różni", ale o REWOLUCJI nie wspominałem (zwrot jakby nowy gatunek gier odkryli)
w takim razie mam nadziej ze skoncza sie teksty w stylu ze ja nawet w ta gre nie gralem... gralem w demo wiec jakies pojecie mam :P

Wracajac do meritum... zniszczenia i detekcja kolizji sa absolutnie podstawowymi kluczowymi elementami a wszelkie opinie negujące ten FAKT sa jedynie konstruktami psychologicznymi przez fanow... SLEPO "zakochanych" w grze...
Wczorajsza noc spedzielem na lekturze wywiadow o MGS4 i trafiłem na coś co chciłbym tu zaprezentować aby COŚ uzmysłowić. Rzecz rozbija się o wibracje... wszyscy pamiętamy jak bardzo SONY wmawiało nam że ich nie potrzebujemy i oczywiście znalazła się masa "fanów" którzy to mogli potwierdzic własną krwią...


Sony wczoraj ogłosiło DualShock3, który rzecz jasna będzie wykorzystany w grze. Wygląda na to, że Sony wykorzystała naszą grę na TGS jako reklamę DualShock3. Podobna historia łączy Metal Gear Solid 1 i DualShocka. Czy Kojima Productions miało wpływ na stworzenie DualShock3?

Sądzę, że Sony od początku chciało umieścić wstrząsy w padzie, z oczywistych powodów nie udało się tego dokonać na starcie konsoli. Jesteśmy naprawdę zadowoleni, że dostaniemy pada w momencie odpowiednim by zaimplantować jego możliwości w grzej, ponieważ kilka miesięcy później moglibyśmy nie dać rady.
Będzie to premiera pierwszej gry wykorzystującej DualShock3. Gran Turismo 5 z pewnością będzie świetne, ale my mamy coś o czym nie mogę jeszcze mówić, a co ludziom przypadnie do gustu. Wczoraj gdy przyszło kilku dziennikarzy by zagrać w MGS4, zauważyłem coś śmiesznego, dopiero po dziesięciu, czy piętnastu minutach grania zdali sobie sprawę, że w grze są wstrząsy. Zatrzymywali się i mówili ‘Oh! To jest DualShock3!’. To śmieszne, ponieważ nie zdajesz sobie sprawy z czegoś dopóki tego brakuje.

Coś czego nikt nie zauważył dopóki nie zniknęło.
Tak, dokładnie. Ciężko jest to docenić, ponieważ nie zawsze się o tym myśli, ale gdy następuje jakiś wielki wybuch, a wstrząsów nie ma, to czuć. Interesujące jest właśnie to, że ludzie teraz są do tego przyzwyczajeni.
żródło http://mgs.gram.pl/readarticle.php?article_id=544

A teraz... wyobrazacie sobie GT5p bez wibracji(na kierownicy?)


IDENTYCZNA SYTUACJA MA SIĘ Z ZNISZCZENIAMI...

wystarczy spojrzec jak żałosnie wyglada jazda tego młodego
http://www.n4g.com/ps3/News-149340.aspx
co to jest? symulator? chyba poduszkowca... on powinnie ponieś kary tak złej jazdy w postaci uszkodzonego auta a nie koleś dogania stawke!

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2730 dnia: Maja 26, 2008, 13:12:54 pm »
Maximmus - fajnie, ze mi uświadomiłeś, że jestem ślepo zakochany w GT5 (wnioskujesz to po tym, że nie przeszkadza mi brak zniszczeń, prawda? ano ale ja przeciwnie do Ciebie umiem zauważyć plusy gry nie tylko 1 minus, cóż). Na koniec dodam, że jak ja gram praktycznie nie mam sytuacji kolizyjnych więc zniszczeń nawet jak by były to bym ich nie zauważył a po wypadku prawię zawsze restartuję wyścig. Swoją drogą w prawdziwych wyścigach również tak często się nie rozwalają...

Aphelion - nie ten temat :D a filmik nie wygląda mi na 'new'.  :-?

Maximmus80

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2731 dnia: Maja 26, 2008, 13:21:03 pm »
Oczywiste że gra nie jest pozbawiona zalet...

Ja jednak przestałem pałac entuzjazmem gdy zacząłem grać bardzo DUZO na splicie... wtedy zauwazyłem ze moji znajomi potrafia zemną się scigać totalnie wbrew prawą fizyki... obijając sie o bandy, scinając ostro zakrety itd... i wykrecajac przy tym swietne czasy... przy tym GRID to HIPERSYMULACJA ;)
Model jazdy arcade... niech wam bedzie ale poprostu lepiej oddaje reguły panujące na torze w przypadku gry z INTELIGENTNA jednostką.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2732 dnia: Maja 26, 2008, 13:34:07 pm »
Cytuj
Aphelion - nie ten temat  a filmik nie wygląda mi na 'new'.

Oj sry, pomylily mi sie topiki.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2733 dnia: Maja 26, 2008, 16:23:45 pm »
Cytuj
moji znajomi potrafia zemną się scigać totalnie wbrew prawą fizyki... obijając sie o bandy, scinając ostro zakrety itd...

No właśnie, jak ktoś tak jeździ - wtedy to może być irytujące, ale nikt nikomu nie karzę jeździć. A ścinanie zakrętów czy walenie po bandach by szybciej przejechać jest często nie możliwe bo za to jest czas karny (parę sekund auto ledwo jedzie).
Poza tym tak jak sam piszesz, tak grali Twoi znajomy - można tak grać w wiele gier, czyt. mało ambitnie i śmiesznie ale jak grasz sam no to chyba jeździsz normalnie :) aha i w tym biciu czasów jest coś takiego, że jak oglądasz Rankings możesz obejrzeć replaye pierwszych 10 osób na danej trasie danym aucie - więc od razu widzisz kto jest typem Twoich znajomych ;) a kto gra jak należy i najzwyczajniej w świecie nie oszukuje.

ps. kiedyś tam pisałeś o tym, że ta popularność Time Trial pokazuje 'słabość' tej gry, ano właśnie powiem Ci, że te TTale są mega świetne, super zrobione i uwielbiam bić rekordy  :cool:

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2734 dnia: Maja 26, 2008, 20:43:11 pm »
Czy wykorzystywanie "archaicznosci" gry to jest oszukiwanie?? cos mi sie wydaje, ze nie....

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2735 dnia: Maja 26, 2008, 22:02:00 pm »
Dla mnie ścinanie zakrętów i wjeżdżanie z całą p... prędkością w zakręt wiedząc, że nic najpewniej się nie stanie - jest oszukiwaniem IMHO.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2736 dnia: Maja 26, 2008, 22:26:56 pm »
ale skryptów nie oszukasz..bo one oszukują NAS. A feee..skrypty w wyścigach..to jest profesjonalnie podejście do tematu <loool> pomijam już gadanie o mocy cella w tym elemencie(przechwałki sony) ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2737 dnia: Maja 27, 2008, 10:49:28 am »
ale skryptów nie oszukasz..bo one oszukują NAS. A feee..skrypty w wyścigach..to jest profesjonalnie podejście do tematu <loool> pomijam już gadanie o mocy cella w tym elemencie(przechwałki sony) ;)

Akurat co jak co ale GT5:P dobitnie pokazuje moc PS3 jak żadna inna gra wyścigowa na rynku. :)

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2738 dnia: Maja 27, 2008, 11:18:03 am »
Może w wszystkim poza wadami które wymieniliśmy, a które dla wielu powinny być obowiązkowo w tej serii, a które miało już bardzo wiele gier wyścigowych(nawet te które mają po parę ładnych lat). Powiem więcej, ja tylko widzę moc ps3 w grafice-wykonanie samochodów i parę tras(bo część prezentuje sie niczym Gt4 plus wysoka rozdziałka, plus upychanie elementów otoczenia(dość często w 2d), model jazdy PRO..i hmmm to chyba wszystko. Bo fantastyczny feeling towarzyszył serii już od części pierwszej, reszta to poziom zeszłych generacji(czyli "kupa" wad-jak na tą generacje).

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2739 dnia: Maja 27, 2008, 11:48:29 am »
...bo część prezentuje sie niczym Gt4 plus wysoka rozdziałka, plus upychanie elementów otoczenia.

Tak to można napisać o większości gier tej generacji. Halo3 to Halo2 w podbitej rozdzielczości, FM2 również to takie Fm w podciągniętej rozdzielczości, to samo PGR. :P

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2740 dnia: Maja 27, 2008, 12:08:18 pm »
Nie zgodzę się..Pgr2/4 duża różnica w wykonaniu samochodów, efekty(krople na samochodzie i ich ruch względem szybkości samochodu), duże konkretniej wykonane miasta plus zmienne warunki atmosferyczne. Co do Forzy2 to można się zgodzić, ale dostaliśmy piękniejszą gre(np. samochody już nie są tak pecetowate jak w jedynce) w 60fpsach(długo oczekiwane).Nie zapominaj że robi się już 3 i to tę część będzie można porównywać do Gt5(gdy już wyjdzie). Jeśli chodzi o Halo. To tu może być większa dyskusja która już została przewałkowana w odpowiednim temacie.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2741 dnia: Maja 27, 2008, 12:54:41 pm »
W GT5:P też są dodane różne efekty, auta zbudowane się z przytłaczającej dla konkurencji liczby polygonów, jest ich 16 na trasie, dodano kokpity itp. Nie można mówić że GT5:P to GT4 w podbitej rozdzielczości.
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2008, 13:05:21 pm wysłana przez MarcePan »

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2742 dnia: Maja 27, 2008, 12:57:26 pm »
Można powiedzieć że otoczenia jest z gt4 w podbitej rozdzielczości no może oprócz asfaltu.  :twisted:

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2743 dnia: Maja 27, 2008, 12:58:31 pm »
W GT5:P też dodane różne efekty, auta zbudowane się z przytłaczającej dla konkurencji liczby polygonów, jest ich 16 na trasie, dodano kokpity itp. Nie można mówić że GT5:P to GT4 w podbitej rozdzielczości.
Nie miałem na myśli samochodów, które jak mówisz są obłędne. Z tym się zgadzam, natomiast można tak mówić o otoczeniu w paru trasach jakie mamy w Gt5p.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2744 dnia: Maja 27, 2008, 12:59:08 pm »
Jasne, że nie można. Niedawno grałem w GT4 - różnica jest kolosalna a samo GT5 prezentuje się cudnie - piękne auta, kokpity i cudowne krajobrazy jak i świetna widoczność (widzimy kolesi na drugim końcu trasy nie raz  :shock:) do tego super gra cieni:). Mi się podoba.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2745 dnia: Maja 27, 2008, 13:06:56 pm »
W GT5:P też dodane różne efekty, auta zbudowane się z przytłaczającej dla konkurencji liczby polygonów, jest ich 16 na trasie, dodano kokpity itp. Nie można mówić że GT5:P to GT4 w podbitej rozdzielczości.
Nie miałem na myśli samochodów...

To czemu piszesz...

Nie zgodzę się..Pgr2/4 duża różnica w wykonaniu samochodów...

...skoro ja nic przed tym nie wspomniałem o autach.

Maximmus80

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2746 dnia: Maja 27, 2008, 13:22:46 pm »
Szczerze mowiac GT5p pod wzgledem graficznym calkowicie dystansuje konkurencje, tu sie zgodze ze to zaledwie wersja PREVIEW. Jest to tytul ktory pokazuje MOC ps3 jak rzadem inny. Unne gry wygladaja przy nim jak kreskowki.... czy chodzby auta ktore ktore kazde zudowne jest z 5x wiecej elementow niz PGR4.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2747 dnia: Maja 27, 2008, 13:27:33 pm »
Cytuj
est to tytul ktory pokazuje MOC ps3 jak rzadem inny. Unne gry wygladaja przy nim jak kreskowki....
- Bez przesady pgr4 jest śliczny ale rzeczywiście technicznie GT5p może napluć mu na głowę.

Maximmus80

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2748 dnia: Maja 27, 2008, 13:37:47 pm »
Nie zmieniam zdania... prosze umiesc podobne ujecie(np. widok kamery znad auta) FORZA2 i GT5p... forza wyglada jak kreskowka :P

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2749 dnia: Maja 27, 2008, 14:12:45 pm »
Tak to można napisać o większości gier tej generacji. Halo3 to Halo2 w podbitej rozdzielczości, FM2 również to takie Fm w podciągniętej rozdzielczości, to samo PGR. :P

to tak mozna napisac o kazdym sequelu na kazda platforme...tak tak nawet na PS3

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2750 dnia: Maja 27, 2008, 14:14:41 pm »
to tak mozna napisac o kazdym sequelu na kazda platforme...tak tak nawet na PS3
Normalnie Amerykę odkryłeś...

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2751 dnia: Maja 27, 2008, 14:17:14 pm »
to tak mozna napisac o kazdym sequelu na kazda platforme...tak tak nawet na PS3
Normalnie Amerykę odkryłeś...
Plissken chyba zapomniałeś co masz w podpisie...

A żeby wrócić na tor tematu to: nie mogę się doczekać jazdy po torze z Top Gear

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2752 dnia: Maja 27, 2008, 14:26:34 pm »
Normalnie Amerykę odkryłeś...

to bylo w odniesieniu do gier ktore wymienil Marcepan...

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2753 dnia: Maja 27, 2008, 14:35:56 pm »
Nie oszukujmy sie x360 nie stać na nic lepszego niż silnik UE3 niestety... I chyba nie myślicie ze nastepna Forza3 będzie lepiej wyglądała od GT5 bo to jest technicznie nie wykonalne

svonston

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2754 dnia: Maja 27, 2008, 14:38:08 pm »
Nie oszukujmy sie x360 nie stać na nic lepszego niż silnik UE3 niestety... I chyba nie myślicie ze nastepna Forza3 będzie lepiej wyglądała od GT5 bo to jest technicznie nie wykonalne
A teraz chcialbym bys potwierdzil w jakis sposob to, co tutaj napisales. Linki, wykresiki, tabeleczki. Cokolwiek. No, dawaj, czekamy.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2755 dnia: Maja 27, 2008, 14:47:35 pm »
Nie oszukujmy sie x360 nie stać na nic lepszego niż silnik UE3 niestety... I chyba nie myślicie ze nastepna Forza3 będzie lepiej wyglądała od GT5 bo to jest technicznie nie wykonalne

moze jakies portfolio twoje ?? jakis przyklad czegos na obie maszynki i dowod ze na XO nie dalo rady tego zrobic, bo sprzet cie ograniczyl...masz moze dojescie od UE3, musisz skoro tak znasz jego mozliwosci, a moze staly kontakt z Epic?? jesli nie to chociaz jakis link to profesjonalnego - obiektywnego banchmarku??...

 jesli pokazesz jakis dowod to "szacun", jesli jednak nie to prosze przestan piep**yc glupoty i nie mow, ze cos jest technicznie nie wykonalne, bo chyba nie jestes az tak glupi zeby wierzyc we wszystko co mowia PR'owcy...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2756 dnia: Maja 27, 2008, 14:58:37 pm »
Myślę że on ocenia po tym co widzi od wejścia na rynek X0.

Tabelki i wykresy tutaj nic nie dadzą. Był już taki jeden od tabelek, wykresów itp. no i poległ. ;)

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2757 dnia: Maja 27, 2008, 15:00:43 pm »
Ślepy nie jestem , każda lepsza gra na x360 chodzi na silniku UE3 który już nie zachwyca. Zobacz na PS3 co nowa gra exlusywna to ładniejsza grafika o to mi właśnie chodziło

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2758 dnia: Maja 27, 2008, 15:16:09 pm »
Ślepy nie jestem , każda lepsza gra na x360 chodzi na silniku UE3 który już nie zachwyca. Zobacz na PS3 co nowa gra exlusywna to ładniejsza grafika o to mi właśnie chodziło

hmmm....GT5:P - tylko wykonanie samochodow jest naprawde niesamowite, reszta tak jak probuje was przekonac Maximmus poprostu kuleje...druga "sliczna" gra na PS3 to Unch...(wszyscy wiedza o kogo chodzi ;) ) ale czy ten poziom nie jest dostepny na XO ...hmmm..prosze o jakis profesjonalny benchmark...

@ Marcepan
wiesz co mozna wywnioskiwac obserwujac ile czasu zajmuje stworzenie ladnej gry na PS3,ile jest "poslizgow" w datach premier i po tym jak wypadaja gry multiplatformowe itd...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #2759 dnia: Maja 27, 2008, 15:25:41 pm »
Wiem...to że konsola jest trudna w programowaniu.