Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1265434 razy)

0 użytkowników i 13 Gości przegląda ten wątek.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3720 dnia: Sierpnia 05, 2009, 10:19:10 am »
Dzisiaj , ni z gruchy ni z piertuchy, zapowiedziano bugatti i lamborgini w gtpsp a tym samym w gt5 !!!
http://blog.us.playstation.com/2009/08/04/gran-turismo-psp-pre-order-bonus-items-revealed/


Pozostało jeszcze tylko Porshe do potwierdzenia...

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3721 dnia: Sierpnia 05, 2009, 10:20:16 am »
@ Marcyś

Wyszło Twoje ograniczone rozumowanie. Dobry sprzęt Rtv/AGD nie kosztuję więcej. Cały sekret polega na know-how. Czyli dobór odpowiednich elementów toru, tak by całość "zagrała".

Więc jedną Twoją brednie mamy za sobą.

Co do ocen, każda gra zostaje oceniana w poszczególnych okresach. Więc jasne jest że te oceny będą się różnić. Inna była ocena pierwszego Gt, inna kolejnych części. Więc jak już chcesz robić takie porównanie to podziel je na okresy i na poszczególne części które przypadały tym okresom.

Druga brednia obalona.

Co do sprzedaży, wiesz Gt to potężna marka, bo to od niej się wszystko zaczęło. Nie dziwi mnie taka sprzedaż, bo wielu ludzi wciąż ma zaufanie do tej marki. Jednak są tacy którzy w między czasie wybrali konkurencję i ta liczba wciąż rośnie.

Poniższe bardziej pasuje do SW, ale jak już Marcyś napomknął.

Co do modelu jazdy, a to mi się wydawało że to GT ma taki charakterystyczny drewniany(bez trybu PRO). Poczytaj o innowacjach w trybie kariery u konkurencji, ciekawe co na to Polyphony(da ten sam oklepany tryb kariery).

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3722 dnia: Sierpnia 05, 2009, 10:23:33 am »
Co do sprzedaży to leje na to..dobry sprzęt AUDIO/rtv też kupuję mniejszość :P
Bronisz wściekle swojej ukochanej serii a prawda jest taka że król jest jeden bo oprócz przytłaczającej sprzedaży seria GT ma również wyższe oceny niż seria Forza. Najwyżej oceniona gra z serii GT ma 94.29%, podczas gdy najlepsza z serii Forza 92.77%. Także nie dość że GT bije sprzedażą FM to w dodatku jest grą wyżej ocenianą. Lepiej będzie dla Ciebie jak przyjmiesz na klatę te twarde i nie podlegające podważeniu argumenty, bo zaoszczędzisz sobie wypisywania kolejnych bredni.

To też są brednie i zresztą robisz to samo co on ;) w dodatku, jeżeli się nie mylę to taką ocenę otrzymało GT3, gra która nie miała Forzy jako konkurencji gra która w ogole prawie nie miała konkurecji na polu sim z tak wyrobioną marką i legendą(były tam jakieś enthuisia ale to produkcje raczej niszowe), gra która pokazała co można wycisnąć z ps2 i gra będąca przełomem i mi tu podajesz taką ocenę :D Jak gadamy o rywalizacji to porównaj średnią np Forza 1 i GT 4, gry które były w tym samym czasie i gry które konkurowały ze sobą i proszę GT4 średnia(89.19%) i Forza(92.77%). Czyli z tego wynika że tak GT było najlepsze dopoki nie wyszła Forza  :cool: I TO TYLE NA TEN TEMAT ! Także ja jako xbot ogłaszam swój triumf ! Dalszej dyskucji nie ma co ciągnąć bo i tak to nic nie zmieni także koniec i najwyżej to do SW !

PS.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

: Sierpień 05, 2009, 10:21:57 am
A żeby nie było offtopa :D Ile samochodów będzie miało GT5M jak już przy tym jesteśmy ? I będzie też miało coś na wzór trybu pro z GT5 czy to będzie raczej model jazdy z gt4 ?

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3723 dnia: Sierpnia 05, 2009, 10:29:59 am »
A żeby nie było offtopa :D Ile samochodów będzie miało GT5M jak już przy tym jesteśmy ? I będzie też miało coś na wzór trybu pro z GT5 czy to będzie raczej model jazdy z gt4 ?
Offtop.
Temat o GT na PSP jest w dziale PSP na forum :P
Samochodów będzie 800.
Co do modelu jazdy - nie pamiętam, by podawali takie informacje...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3724 dnia: Sierpnia 05, 2009, 10:56:22 am »
@ Unlimited.

Pokaż mi dobry sprzęt audio do 1000zł bo do takiej granicy najczęściej kupują ludzie audio do domu.

Niczego nie obaliłeś bo GT ma wyższe oceny i wyższą sprzedaż. To jest FAKT! Nie przekrzyczysz tego, choćbyś miał ze wściekłości pęknąć.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3725 dnia: Sierpnia 05, 2009, 11:23:42 am »
@ Marcyś

Ja się nie wściekam. :P

Oceny w wybranych okresach są różne, ot choćby przykład Soul hunter'a 16. Na wyższa sprzedaż podałem Ci argument(fakt jest taki że Gt ma ją wyższą). Więc nie wiem po co jeszcze raz do tego wracasz.

Offtop o sprzęcie audio do 1000(1500)zł.

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2009, 11:25:14 am wysłana przez Unlimited »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3726 dnia: Sierpnia 05, 2009, 11:31:40 am »
Cytuj
I będzie też miało coś na wzór trybu pro z GT5 czy to będzie raczej model jazdy z gt4 ?
Jest tryb PRO w GTM

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3727 dnia: Sierpnia 05, 2009, 11:33:23 am »
Napisałem że do 1000zł i to już taka górna granica. Najczęściej ludzie kupują wieżyczki po 700zł i dla nich to wystarczająca sprawa. Jednak to już mocny ot więc wracajmy do tematu.

Co do samego GT5 to jeżeli utrzymają tak wysoki poziom realizmu modelu jazdy PRO, do tego będzie 800 aut, 100 tras i dopracowany online (o to się boje najbardziej) to bez dwóch zdań dostaniemy najlepszą grę wyścigową ever. NASCAR, WRC, GT to jest to na co fani czekają z wywieszonymi jęzorami.

BTW. Patrząc na ostatnie screeny z FM3, przyznać muszę że nie widzę tutaj żadnej konkurencji dla GT5 pod względem oprawy graficznej.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2009, 11:36:48 am wysłana przez MarcePan »

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3728 dnia: Sierpnia 05, 2009, 11:34:14 am »
Dzisiaj , ni z gruchy ni z piertuchy, zapowiedziano bugatti i lamborgini w gtpsp a tym samym w gt5 !!!
http://blog.us.playstation.com/2009/08/04/gran-turismo-psp-pre-order-bonus-items-revealed/


Pozostało jeszcze tylko Porshe do potwierdzenia...
Mi wystarczy, że RUF będzie.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3729 dnia: Sierpnia 05, 2009, 11:46:29 am »
Mi wystarczy, że RUF będzie.
Ja to widzę tak:
w GT5:P dostalismy Ferrari
w GT PSP dostaniemy Bugatti i Lamborgini
w GT5 też powinniśmy coś dostać - zostało Porshe :-D

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3730 dnia: Sierpnia 05, 2009, 12:19:01 pm »
Napisałem że do 1000zł i to już taka górna granica. Najczęściej ludzie kupują wieżyczki po 700zł i dla nich to wystarczająca sprawa. Jednak to już mocny ot więc wracajmy do tematu.

Co do samego GT5 to jeżeli utrzymają tak wysoki poziom realizmu modelu jazdy PRO, do tego będzie 800 aut, 100 tras i dopracowany online (o to się boje najbardziej) to bez dwóch zdań dostaniemy najlepszą grę wyścigową ever. NASCAR, WRC, GT to jest to na co fani czekają z wywieszonymi jęzorami.

BTW. Patrząc na ostatnie screeny z FM3, przyznać muszę że nie widzę tutaj żadnej konkurencji dla GT5 pod względem oprawy graficznej.
Sprawę OT można na PW załatwić.

Co do Gt5, 800 aut z czego tylko 1/4 ma mieć zniszczenia i to jeszcze nie wiadomo w jakiej formie(czekamy na info). O trasach też nic nie wiemy. O online też nic(w Gt5p był żałosny). Nascar(nie wiemy na jaką skalę, ciekawe czy cały cykl), WRC(podobnie jak z NASCAR), GT wizytówka serii.

BTW. Chyba sobie żarty robisz, każdy z 400 modeli będzie ulegał zniszczeniom mechanicznym i visualnym, dachował, odrywał się choćby 2metry od ziemi(o czym fury z GT mogą pomarzyć). Otoczenie o KLASĘ lepsze od tego w Gt5P(a więc i Gt5). Tryb kariery o niebo lepszy niż ten w Gt5(nie zapowiadali tu zmian, więc na nie nie liczę). Prawda jest taka że ciągle czekamy, nie wiedząc nic.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3731 dnia: Sierpnia 05, 2009, 12:32:57 pm »
Skąd wiesz że tylko 1/4 aut w GT5 ma ulegać zniszczeniom?

BTW. Nie robię sobie żartów. FM3 wygląda po prostu słabo przy GT5:P. Otoczenia mega plasitk co widać po budynkach i kolorystyce. Auta również nie mają polotu do tych z GT5:P. To widzi każdy kto ma zdrowy wzrok i rozum. Zresztą komentarze pod tymi screen'ami mówią same za siebie. Gra szału nie robi, baa grafikę ma jedynie ładną i nic poza tym.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3732 dnia: Sierpnia 05, 2009, 12:38:19 pm »
Gdzie widzisz plastik na torze w Catalonii, na Nurburgingu itd. Dla mnie te tory wyróżniają się tym że są o klasę lepiej zrobione niż w Gt5P. Cały świat widział słynny widok Nurburgingu z GT5(oficjalny screen). Mam Ci go przypomnieć, byś zauważył różnicę, samochody nie są tak piękne jak w GT5, jednak są bardzo ładne i co ważne ulegają czynnikom otaczającego ich świata, nie będę się zresztą powtarzał, bo każdy zna moje zdanie.

Więc przestań snuć domysły i gadać głupoty, jeśli ani ja, ani Ty, ani nikt z tego forum nie wie nic więcej na temat Gt5. Poza tym co jest do znalezienia w sieci(np. pogłoski o tym że tylko samochody Nascar i Wrc mają ulegać zniszczeniom), w dodatku nie wiemy czy będzie tam cały cykl czy parę tras, by szumnie nazwać grę że ma cykl Nascar i WRC :lol:.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3733 dnia: Sierpnia 05, 2009, 12:59:13 pm »
Dla mnie te tory wyróżniają się tym że są o klasę lepiej zrobione niż w Gt5P.

Dlatego napisałem że dla kogoś kto ma zdrowy wzrok i rozum.

PS. Cały czas pisałem o GT5:P więc co mi tu wyskakujesz z tekstem że nie wiem jakie będzie GT5.

khamseen

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 16-04-2008
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: khamseen
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3734 dnia: Sierpnia 05, 2009, 14:19:41 pm »
Skończcie się już licytować. Unlimited się nie przekona do GT5 o ile pełna wersja nie zrobi na nim wrażenia a MarcePan nie przekona się do FM3 choćby nie wiem co, więc po co ta dyskusja? Poza tym argumenty zaczynają schodzić już na niski poziom.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3735 dnia: Sierpnia 05, 2009, 18:02:02 pm »
Co do Gt5, 800 aut z czego tylko 1/4 ma mieć zniszczenia i to jeszcze nie wiadomo w jakiej formie(czekamy na info).

Można jakiś dowód? Czy jest to po prostu nędzna prowokacja wyssana z palca?

Sorry ale z tego co mi wiadomo, jedyne co wiemy o zniszczeniach to jakieś 5 sekund z trailera z uszkodzonym Subaru... Więc nie wiem skąd ty wyciągnąłeś te wnioski?

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3736 dnia: Sierpnia 05, 2009, 18:35:48 pm »
Ale glupota, czesc pojazdow ma zniszczenia a czesc nie  :lol: .

"-Stary kur** , moja fura wyglada jak zgnieciona puszka po piwie , a twoja jeszcze sie blyszczy !.
- No wiesz , postawilem na zelazna marke " ech...  :???:

Coiler

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-05-2004
  • Wiadomości: 284
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3737 dnia: Sierpnia 05, 2009, 18:48:05 pm »
Ale glupota, czesc pojazdow ma zniszczenia a czesc nie  :lol: .

"-Stary ku*** , moja fura wyglada jak zgnieciona puszka po piwie , a twoja jeszcze sie blyszczy !.
- No wiesz , postawilem na zelazna marke " ech...  :???:

Racja, co do infa że część aut ma mieć zniszczenia a część nie, to bajka wyssana z du....  palca...
I can see what you see not visions milky then eyes rot. When you turn they will be gone,wisphering their hidden song. Then you see what can not be shadows move where light should be. Out of darknees out of mind cast down into the Halls of The Blind!

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3738 dnia: Sierpnia 05, 2009, 19:06:58 pm »
To nie jest bajka... tym bardziej wyssana przy pomocy palca tudzież dupy...

Prosto z neogaf:
A to cytat ze strony gdzie zamieszczono wywiad:
Cytuj
Audi: What games can the fans of GT soon expect?
Kazunori Yamauchi: We are working on it, including weather changes, a race which may affect index. And damage to racing cars we will soon be able to simulate.

Niestety obecnie ten akurat wywiad już nie istnieje na stronie. Nie wiem dlaczego.
http://www.gtplanet.net/weather-chan...o-5/#more-1756

Znalazłem za to taki wpis:
http://www.psu.com/Gran-Turismo-5-will-have-weather-changes,-night-racing--a007161-p0.php

Samego wywiadu jednak nie znalazłem, jeszcze...

Pytanie jest, dlaczego akurat tak sformułował swoją wypowiedź. Może "po prostu" tak powiedział, albo też powiedział tak celowo... Dlatego jest się czego "obawiać".

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3739 dnia: Sierpnia 05, 2009, 21:08:27 pm »
Pytanie jest, dlaczego akurat tak sformułował swoją wypowiedź. Może "po prostu" tak powiedział, albo też powiedział tak celowo... Dlatego jest się czego "obawiać".

Przecież to by nie miało sensu... Nie wiem, moim zdaniem to niedomówienie...

Zwłaszcza, że gdyby faktycznie tylko "Racing Cars" się psuły, to dlaczego na trailerze widzimy Rally Car uszkodzonego :P To nie to samo w końcu ;]
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2009, 21:10:55 pm wysłana przez Mrocz »

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3740 dnia: Sierpnia 05, 2009, 21:16:42 pm »
W języku angielskim racing cars oznacza profesjonalnie przygotowane samochody biorące udział w wyścigach. Więc rally cars się tu kwalifikuje.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3741 dnia: Sierpnia 05, 2009, 22:20:03 pm »
W języku angielskim racing cars oznacza profesjonalnie przygotowane samochody biorące udział w wyścigach. Więc rally cars się tu kwalifikuje.

Że co? Racing = Wyścigi... A to nie ma nic z rajdami związane :wink: Obawiam się, że coś kręcisz ;]

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3742 dnia: Sierpnia 06, 2009, 00:05:00 am »
Nie kręci, tak to wygląda.

Racing cars - ogólnie-pojęte samochody wyścigowe.
Production cars - komercyjne samochody.

Jeżeli Rally i Nascar będą miały zniszczenia, a GT nie, będzie to dziwne, ale przynajmniej uwiarygodni to argument, że nie wszyscy producenci zezwalają na prezentowanie swoich aut jako uszkodzonych. Ogólnie ten argument nie wydaje mi się być z dupy, bo pewna zasada marketingowa jakby to popiera :P A znając Polyphony - albo wszystkie auta mają zniszczenia, albo żadne. Mieć zniszczenia kosztem mniejszej ilości aut? No nie wiem... trudny wybór jak dla mnie :) Chyba jednak wolałbym to pierwsze, zważywszy, że możliwość jeżdżenia Tico na torze wyścigowym, da mi więcej frajdy, niżeli raz czy dwa zobaczyć jak inne auto, które znajdę w praktycznie każdym innym wyścigu, mi się popsuje po uderzeniu w bandę. No ale to już osobiste dywagacje.

Tak czy owak, pomimo, że częściowo będę rozczarowany takim podziałem, będę w stanie go zrozumieć i zaakceptować. Nie zmieni to jednak faktu, że wciąż będę częściowo rozczarowany :)

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3743 dnia: Sierpnia 06, 2009, 12:10:17 pm »
Trochę to idiotyczne ale jeżeli ma tak być to ja wolę 800 aut i zniszczenia w WRC, NASCAR i GT niż jedynie 400 fur.

Coiler

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-05-2004
  • Wiadomości: 284
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3744 dnia: Sierpnia 06, 2009, 17:49:39 pm »
To nie jest bajka... tym bardziej wyssana przy pomocy palca tudzież dupy...

Prosto z neogaf:
A to cytat ze strony gdzie zamieszczono wywiad:
Cytuj
Audi: What games can the fans of GT soon expect?
Kazunori Yamauchi: We are working on it, including weather changes, a race which may affect index. And damage to racing cars we will soon be able to simulate.

Niestety obecnie ten akurat wywiad już nie istnieje na stronie. Nie wiem dlaczego.
http://www.gtplanet.net/weather-chan...o-5/#more-1756

Znalazłem za to taki wpis:
http://www.psu.com/Gran-Turismo-5-will-have-weather-changes,-night-racing--a007161-p0.php

Samego wywiadu jednak nie znalazłem, jeszcze...

Pytanie jest, dlaczego akurat tak sformułował swoją wypowiedź. Może "po prostu" tak powiedział, albo też powiedział tak celowo... Dlatego jest się czego "obawiać".

Wywiad może i znikł, ale nie było w nim mowy że zniszczenie mają być tylko w niektórych autach...
I can see what you see not visions milky then eyes rot. When you turn they will be gone,wisphering their hidden song. Then you see what can not be shadows move where light should be. Out of darknees out of mind cast down into the Halls of The Blind!

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3745 dnia: Sierpnia 06, 2009, 18:22:14 pm »
Oby na tych targach pokazali Gt5 może zniszczenia i zmienne warunki pogodowe
PRL RULLAAAAA

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3746 dnia: Sierpnia 06, 2009, 21:46:20 pm »
Nie, nie powiedział, że tylko dla samochodów wyścigowych, ale skoro ma być dla wszystkich, to po co w ten sposób sprecyzował zdanie? To co jest pogrubione jest wzięte z wywiadu.

Problem polega na tym, że zdanie to nie jest do końca jednoznaczne, a to rodzi powody do dyskusji.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Coiler

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-05-2004
  • Wiadomości: 284
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3747 dnia: Sierpnia 06, 2009, 21:51:19 pm »
Oby odpowiedź nadeszła 18'go. Jestem już zmęczony tym ciągłym czekaniem, po woli się zastanawiam, czynie mają jakichś powiązań z blizzardem...
I can see what you see not visions milky then eyes rot. When you turn they will be gone,wisphering their hidden song. Then you see what can not be shadows move where light should be. Out of darknees out of mind cast down into the Halls of The Blind!

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3748 dnia: Sierpnia 07, 2009, 14:25:07 pm »
Ja tam zamiast zniszczeń, wolałbym żeby potwierdzili i pokazali zmienne warunki atmosferyczne. Dodatkowo, jeszcze jakby dali różne pory dnia to byłbym wniebowzięty.


Mam nadzieję, że w GT5 powróci 'mapka' jako menu w głównym trybie. W każdej części coś takiego było i mam nadzieję, że w 5-tce powróci ten patent. Również, mam nadzieję, że bedą licencje - ukochana przeze mnie część gry. Zaczyna się przygodę w głównym trybie i wyrabia się pokolei licencje. Człowiek tylko czeka, żeby zobaczyc kolejne zadanie, jaką bryką będzie jechać i na jakiej trasie.

No i liczę, że znowu będzie można kupować uzywane samochody i wyszukiwać perełek rzadko dostepnych.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2009, 14:31:16 pm wysłana przez Piter_neo »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3749 dnia: Sierpnia 07, 2009, 14:47:39 pm »
Cytuj
Dodatkowo, jeszcze jakby dali różne pory dnia to byłbym wniebowzięty
To jest potwierdzone, na trailerze byl przeciez drag race wieczorem ;]

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3750 dnia: Sierpnia 07, 2009, 15:05:06 pm »
Cytuj
Dodatkowo, jeszcze jakby dali różne pory dnia to byłbym wniebowzięty
To jest potwierdzone, na trailerze byl przeciez drag race wieczorem ;]
Ja nie uwierzę do puki tego nie pokażą na targach
PRL RULLAAAAA

Coiler

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-05-2004
  • Wiadomości: 284
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3751 dnia: Sierpnia 07, 2009, 15:10:20 pm »
Cytuj
Dodatkowo, jeszcze jakby dali różne pory dnia to byłbym wniebowzięty
To jest potwierdzone, na trailerze byl przeciez drag race wieczorem ;]

r35 z samego końca trailera też jedzie wieczorem
I can see what you see not visions milky then eyes rot. When you turn they will be gone,wisphering their hidden song. Then you see what can not be shadows move where light should be. Out of darknees out of mind cast down into the Halls of The Blind!

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3752 dnia: Sierpnia 07, 2009, 17:02:14 pm »
Cytuj
Dodatkowo, jeszcze jakby dali różne pory dnia to byłbym wniebowzięty
To jest potwierdzone, na trailerze byl przeciez drag race wieczorem ;]
Różne pory dnia to już gt1 były. Ja chciałbym, by na tym samym torze można było jeździć w róznych porach.

Coiler

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-05-2004
  • Wiadomości: 284
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3753 dnia: Sierpnia 07, 2009, 19:04:26 pm »
nurburgring nocą jak w gridzie był by czystą masakrą :shock:
I can see what you see not visions milky then eyes rot. When you turn they will be gone,wisphering their hidden song. Then you see what can not be shadows move where light should be. Out of darknees out of mind cast down into the Halls of The Blind!

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3754 dnia: Sierpnia 07, 2009, 23:21:48 pm »
nurburgring nocą jak w gridzie był by czystą masakrą :shock:
Nocą i w deszczu!

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3755 dnia: Sierpnia 07, 2009, 23:47:39 pm »
Cytuj
Nocą i w deszczu!
W to nie wierze ;\ Nocna moze bedzie, ale jakos nie licze na efekty pogodowe.

BTW dzis sobie znow obejrzalem trailer GT 5 z E3, co ciekawe niektore postaci maja self-shadowing, niektore rzucaja tylko cien, ktory cienuje innych, za to nie ich samych [np rece tulowia], a inne postaci w ogole cienii nie maja - wszystko w zaleznosci od sceny. Jestem ciekaw jak to bedzie wygladalo w finalnym produkcie.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2009, 23:50:37 pm wysłana przez KKRT »

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3756 dnia: Sierpnia 09, 2009, 09:39:09 am »
Yamauchi: It?s ?impossible? to Fully Describe GT5
Cytuj
Cologne isn?t that far, ?ya know?

Kazunouri Yamauchi has gone on record in an interview just published that it would be ?impossible? to try and fully describe Gran Turismo 5.

The GT creator, and head of Polyphony, also confirmed that any cars unlocked from Gran Turismo PSP will be carried over to GT5. He then reaffirms the fact they could release the game this year if they wanted to.

?About GT5, specifications are not finalized, we can release it anytime now, but we can also spend an infinite amount of time polishing things. That?s the current situation. We?ll release it when we?re totally happy with the result. And there?s so much in GT5 that it would be impossible to fully describe it using just a summary,? said Yamauchi.

?If you have a car in GT PSP, then it will be unlocked in GT5.?
http://goonlinegames.net/2009/08/09/yamauchi-its-impossible-to-fully-describe-gt5/

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3757 dnia: Sierpnia 09, 2009, 10:07:16 am »
Duzo gada ,a nic nie pokaże. Mam nadzieje ze to nie tylko puste słowa
PRL RULLAAAAA

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3758 dnia: Sierpnia 11, 2009, 22:29:05 pm »
Gran Turismo 5 Prologue sells nearly 4 million pieces!
Cytuj
Polyphony Digital has always been very open about how their games sell. Similarly with Gran Turismo 5 Prologue. GT5P (the predecessor of Gran Turismo 5), has a total of 3,940,000 units sold. That is what a 'half' game. In total, the Gran Turismo series more than 52.73 million units sold. A very popular series is and will remain so! Hopefully Gran Turismo 5 will break all records!
http://translate.google.com/translate?prev=hp&hl=en&js=y&u=http%3A%2F%2Fps3hype.nl%2Fnieuws%2F3871-gran-turismo-5-prologue-verkoopt-bijna-4-miljoen-stuks&sl=nl&tl=en&history_state0=

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3759 dnia: Sierpnia 12, 2009, 08:44:25 am »
Póki co jedyna rzecz z której Polyphony może być dumny. 8)