Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1265081 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7040 dnia: Czerwca 23, 2010, 10:58:14 am »
Na ostatnim filmiku przy wyborze tras nie widnieje napis "Premium" lub "Standart" jak przy samochodach... To dobry znak :)

PS. Zresztą on coś na tym filmiku mówiąc po hiszpańsku palnął "Head Tracking" i faktycznie widać, jak się rozgląda po tym kokpicie płynnie :D :D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2010, 10:59:45 am wysłana przez Mrocz »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7041 dnia: Czerwca 23, 2010, 11:04:03 am »
Ja zauważyłem , ze przy wyborze aut , wszystkie mają przyciemnione szyby , mimo iż to auta premium. czyżby w taki sposób Polyphony wizualnie maskuje obecność aut STD w menu? :D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7042 dnia: Czerwca 23, 2010, 11:07:18 am »
Na ostatnim filmiku przy wyborze tras nie widnieje napis "Premium" lub "Standart" jak przy samochodach... To dobry znak :)

PS. Zresztą on coś na tym filmiku mówiąc po hiszpańsku palnął "Head Tracking" i faktycznie widać, jak się rozgląda po tym kokpicie płynnie :D :D

To włoski. :P

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7043 dnia: Czerwca 23, 2010, 11:09:24 am »
Ja zauważyłem , ze przy wyborze aut , wszystkie mają przyciemnione szyby , mimo iż to auta premium. czyżby w taki sposób Polyphony wizualnie maskuje obecność aut STD w menu? :D

Są to tylko refleksy świetlne? :roll:

Już przestań tu kombinować z tym STD znowu :P Nic z nimi nie zrobią, nie będą ich maskować, zapomnij...

To włoski. :P

Racja... W końcu wybrał Ferrari i trasę Rzym :D To musiał być włoch :P

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7044 dnia: Czerwca 23, 2010, 11:13:35 am »
Mnie zastanawia kwestia, którą juz poruszałem kiedyś. Mianowicie, czy do gry wrócą starty do wyscigu z miejsca czy będą tylko rolling starts. Jak narazie na wszelkich prezentacjach, demach itp. widzieliśmy tylko i wyłącznie rolling starts. Bardzo mnie to martwi.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7045 dnia: Czerwca 23, 2010, 11:16:31 am »
Posłuchajcie pisku opon w tym ostatnim filmiku. Tak mniej więcej od 2:10. Jest totalnie zmieniony. Dodać należy, że zmieniony na lepsze.

Wiadomość scalona: Czerwca 23, 2010, 11:17:06 am
Mnie zastanawia kwestia, którą juz poruszałem kiedyś. Mianowicie, czy do gry wrócą starty do wyscigu z miejsca czy będą tylko rolling starts. Jak narazie na wszelkich prezentacjach, demach itp. widzieliśmy tylko i wyłącznie rolling starts. Bardzo mnie to martwi.

Wpis! Lotne starty to najgorsze gówno jakie zagnieździło się w tej serii. :mad:

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7046 dnia: Czerwca 23, 2010, 11:23:36 am »
Nie grałem w żadną inną część po 1 i 3, ale czy przypadkiem nie jest tak, że lotne starty są tylko przy kwalifikacjach?

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7047 dnia: Czerwca 23, 2010, 11:27:31 am »
Nie grałem w żadną inną część po 1 i 3, ale czy przypadkiem nie jest tak, że lotne starty są tylko przy kwalifikacjach?

w GT5 Prolouge wyścigi zaczynały się od lotnych startów...

Nie mniej w jednym Online'owym Evencie był chyba start z miejsca... Mam racje?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7048 dnia: Czerwca 23, 2010, 11:31:20 am »
Nie grałem w żadną inną część po 1 i 3, ale czy przypadkiem nie jest tak, że lotne starty są tylko przy kwalifikacjach?

w GT5 Prolouge wyścigi zaczynały się od lotnych startów...

Nie mniej w jednym Online'owym Evencie był chyba start z miejsca... Mam racje?


Po części. W dwóch był start z miejsca. Na Suzuce i na Fuji. Nie wiem czy na HSR też nie było z miejsca.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7049 dnia: Czerwca 23, 2010, 12:03:32 pm »
Ja zauważyłem , ze przy wyborze aut , wszystkie mają przyciemnione szyby , mimo iż to auta premium. czyżby w taki sposób Polyphony wizualnie maskuje obecność aut STD w menu? :D

Są to tylko refleksy świetlne? :roll:

Już przestań tu kombinować z tym STD znowu :P Nic z nimi nie zrobią, nie będą ich maskować, zapomnij...


Ni żebym się tego czepiał i sugerował :P Już przywykłem do takiego stanu rzeczy jaki jest na dzisiejszy dzień.
Tak tylko rzucił mi się w oczy ten element różniący to demo z GT5P ;)

======

A tak w ogóle to naprawdę fajnie by było , gdyby wyścigi z STD mogły mieć więcej aut na torze niż 16. I taki pit-crew jak na tamtym filmiku co podawałem. Klimacik niesamowity ;)

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7050 dnia: Czerwca 23, 2010, 13:30:42 pm »
dwa krotkie swiezutkie tweety prosto od samego Kaza, przetlumaczone poprawnie:
Cytuj
UKでいろいろ混乱した情報が出てますが、E3では何も約束してないんですよね。あの 記事はSCEEのマーケが作ったものですが理解に苦しみます

In the UK various confusing information have come out, but see, at the E3 I didn't promise anything. That story has been made by SCEE's marketing department and I fail to understand [why they would do that].

tu domyslam sie, ze chodzi o oficjalne PSM i liste niesamowitych ficzersow (?), ktorych potwierdzenia nie mozemy sie doczekac.

Cytuj
吉田さんはPS全般のことは話せるけど、タイトル個々の事情については、詳細はわから ないから、それぞれの制作担当者に確認した上で記事に挿入して欲しいというお願いをし ていたんです。でも、それがなされなかったようですね。

Mr. Yoshida can speak about PS in general, but regarding information on invidividual games, as he doesn't know the details, we asked that we would've liked him to report news upon first confirming [the information] from the various developers in charge. However, it appears he didn't.

a ty chyba pisze o najnowszych plotkach o edytorze tras, jakis stuntach i zmiennej pogodzie. podobno Yoshida nie za bardzo sie orientuje i byc moze pomylil GT5 z jakas inna gra.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7051 dnia: Czerwca 23, 2010, 13:40:08 pm »
To już nawet zabawne przestaje być. Robią z tego jakieś tajemnice XXI wieku. :-?

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7052 dnia: Czerwca 23, 2010, 13:42:33 pm »
Na filmach z poprzedniej strony w zasadzie wszystko wygląda bardzo ładnie.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7053 dnia: Czerwca 23, 2010, 13:46:31 pm »
To już nawet zabawne przestaje być. Robią z tego jakieś tajemnice XXI wieku. :-?
stad oczekiwalem na e3, ze pojawia sie Kaz i jasno i konkretnie, w punktach mowi co maja/bedzie w grze + data premiery. dostalismy to drugie (w koncu!), kilka odpowiedzi (z ktorych kilka sami sobie musielismy wysnuc po analize materialow wideo) oraz bonusowo kilka nowych watpliwosci. wiec znow czekamy, teraz na GDC czy TGS (na szczescie anno domini 2010).

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7054 dnia: Czerwca 23, 2010, 13:49:23 pm »
stad oczekiwalem na e3, ze pojawia sie Kaz i jasno i konkretnie, w punktach mowi co maja/bedzie w grze + data premiery. dostalismy to drugie (w koncu!), kilka odpowiedzi (z ktorych kilka sami sobie musielismy wysnuc po analize materialow wideo) oraz bonusowo kilka nowych watpliwosci. wiec znow czekamy, teraz na GDC czy TGS (na szczescie anno domini 2010).

I tak w pełni dowiemy się 100% na temat gry jak zobaczę ją na swojej półce... Taka prawda... Niech przynajmniej car listę wreszcie podadzą... A jeszcze lepiej jakby podali Track Liste, bo wokół tego też masa wątpliwości...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7055 dnia: Czerwca 23, 2010, 14:22:51 pm »
Czy jakikolwiek producent gier wyścigowych podał przed premierą pełną listę tras i samochodów? Dajcie już kuźwa spokój. Na E3 potwierdzono kilka znaczących ficzerów, których istnienie większość poddawała w wątpliwość, a przed nami jeszcze dwie znaczące imprezy branżowe. Moglibyście się wstrzymać z tym nic nie wnoszącym zrzędzeniem.

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7056 dnia: Czerwca 23, 2010, 14:30:41 pm »
Czy jakikolwiek producent gier wyścigowych podał przed premierą pełną listę tras i samochodów?
praktycznie każdy poza PD

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7057 dnia: Czerwca 23, 2010, 14:36:33 pm »
Czy jakikolwiek producent gier wyścigowych podał przed premierą pełną listę tras i samochodów?
praktycznie każdy poza PD

Turn 10 nie podało wszystkich tras, jedynie te najnowsze i tymi którymi chcieli się pochwalić(dopiero w pełnej wersji gry odkrywaliśmy je i mieliśmy koparki na dole), pomijam wysyp filmików które ukazywały się tuż przed premierą gry z prezentacją większości z torów, ale to nie była robota Turn 10, tylko świata około growego. Co do Car listy to to w większości przypadków developerzy się z Nami tą informacją dzielą przed wyjściem pełnej wersji gry, w przypadku FM3 Turn 10 było to jak dobrze pamiętam mc. przed premierą. ;)

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7058 dnia: Czerwca 23, 2010, 14:55:16 pm »
Official: All Cars In GT5 Will Have Interior Views

Cytuj
In recent times there has been much speculation to whether GT5 will have cockpit views for 800 of it's cars. Well I can confirm that it will indeed have views for all of it's cars.

When I contacted PD for an official statement they sent a rather generic reply back, but with info tucked away inside.

200 of the ‘Premium’ cars will have extremely detailed interiors, down to the last bolt. Whilst the ‘Standard’ cars will all have interiors. This may mean that it is a somewhat un-detailed or that it is not totally real life. But it will have what PD are calling Generic Interiors. They are assuring me that it is still going to be a phenomenally looking experience, in standard or in premium vehicles. The 800 standard cars are going to be remodelled of the existing Gt4 models, but will be using the texture and physics that the other cars use. What this means is that the car models are being copied but the actual cars, are not just being copied and pasted. They are still being modelled accurately, but just not from scratch. This is the direct quote from the email reply:

    “Standard cars do indeed have a cockpit/dashboard view, just not nearly as detailed as the premium cars. The existing cars are not just being copied; they are all being generated properly to create authentic experiences from car to car.”

This is good news as I was beginning to worry, that the cars would not look as good as they could, but this is really reassuring. With the recent news of the Weather conditions, Go-Karts (anyone else confused by this) and the inclusion of a track editor, Gran Turismo 5 is looking mighty good. It will release on November 2nd in NA, and (hopefully) in the rest of the world sometime close to that.

http://igamereport.com/2010/06/23/official-all-cars-in-gt5-will-have-interior-views/

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7059 dnia: Czerwca 23, 2010, 15:00:40 pm »
dwa krotkie swiezutkie tweety prosto od samego Kaza, przetlumaczone poprawnie:
Cytuj
UKでいろいろ混乱した情報が出てますが、E3では何も約束してないんですよね。あの 記事はSCEEのマーケが作ったものですが理解に苦しみます

In the UK various confusing information have come out, but see, at the E3 I didn't promise anything. That story has been made by SCEE's marketing department and I fail to understand [why they would do that].

tu domyslam sie, ze chodzi o oficjalne PSM i liste niesamowitych ficzersow (?), ktorych potwierdzenia nie mozemy sie doczekac.


Nie , biorąc pod uwage wiadomość od adriano , w Twoim cytacie pewnie chodzi o plotke , ze standard cars śą prosto z GT4 :P
Albo o track editor...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2010, 15:02:54 pm wysłana przez andryush »

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7060 dnia: Czerwca 23, 2010, 15:13:42 pm »
Official: All Cars In GT5 Will Have Interior Views

Cytuj
In recent times there has been much speculation to whether GT5 will have cockpit views for 800 of it's cars. Well I can confirm that it will indeed have views for all of it's cars.

When I contacted PD for an official statement they sent a rather generic reply back, but with info tucked away inside.

200 of the ‘Premium’ cars will have extremely detailed interiors, down to the last bolt. Whilst the ‘Standard’ cars will all have interiors. This may mean that it is a somewhat un-detailed or that it is not totally real life. But it will have what PD are calling Generic Interiors. They are assuring me that it is still going to be a phenomenally looking experience, in standard or in premium vehicles. The 800 standard cars are going to be remodelled of the existing Gt4 models, but will be using the texture and physics that the other cars use. What this means is that the car models are being copied but the actual cars, are not just being copied and pasted. They are still being modelled accurately, but just not from scratch. This is the direct quote from the email reply:

    “Standard cars do indeed have a cockpit/dashboard view, just not nearly as detailed as the premium cars. The existing cars are not just being copied; they are all being generated properly to create authentic experiences from car to car.”

This is good news as I was beginning to worry, that the cars would not look as good as they could, but this is really reassuring. With the recent news of the Weather conditions, Go-Karts (anyone else confused by this) and the inclusion of a track editor, Gran Turismo 5 is looking mighty good. It will release on November 2nd in NA, and (hopefully) in the rest of the world sometime close to that.

http://igamereport.com/2010/06/23/official-all-cars-in-gt5-will-have-interior-views/

O cholera... Świetna nowina... Daje trochę nadziei, nie mniej nie napalam się jeszcze... Pojawiało się wcześniej też pełno "oficjalnych" info na temat niektórych z elementów... Nie mniej, jest nadzieja, że każdy z tych wozów będzie odpowiednio dobry :) :)

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7061 dnia: Czerwca 23, 2010, 15:14:38 pm »
dwa krotkie swiezutkie tweety prosto od samego Kaza, przetlumaczone poprawnie:
Cytuj
UKでいろいろ混乱した情報が出てますが、E3では何も約束してないんですよね。あの 記事はSCEEのマーケが作ったものですが理解に苦しみます

In the UK various confusing information have come out, but see, at the E3 I didn't promise anything. That story has been made by SCEE's marketing department and I fail to understand [why they would do that].

tu domyslam sie, ze chodzi o oficjalne PSM i liste niesamowitych ficzersow (?), ktorych potwierdzenia nie mozemy sie doczekac.


Nie , biorąc pod uwage wiadomość od adriano , w Twoim cytacie pewnie chodzi o plotke , ze standard cars śą prosto z GT4 :P
Albo o track editor...
to mi nie pasuje, bo ze niby co: marketingowcy z SCEE to wymysili? nie, ludzie na necie to wypatrzyli. no i slowo "obiecywac" tez bardziej pasuje do tej listy ficzersow.
zreszta gdybanie bez sensu - musimy czekac.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7062 dnia: Czerwca 23, 2010, 15:19:48 pm »
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2010, 15:21:30 pm wysłana przez KKRT »

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7063 dnia: Czerwca 23, 2010, 15:27:31 pm »
To chyba standard car.

To są premium...

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7064 dnia: Czerwca 23, 2010, 15:29:28 pm »
dwa krotkie swiezutkie tweety prosto od samego Kaza, przetlumaczone poprawnie:
Cytuj
UKでいろいろ混乱した情報が出てますが、E3では何も約束してないんですよね。あの 記事はSCEEのマーケが作ったものですが理解に苦しみます

In the UK various confusing information have come out, but see, at the E3 I didn't promise anything. That story has been made by SCEE's marketing department and I fail to understand [why they would do that].

tu domyslam sie, ze chodzi o oficjalne PSM i liste niesamowitych ficzersow (?), ktorych potwierdzenia nie mozemy sie doczekac.


Nie , biorąc pod uwage wiadomość od adriano , w Twoim cytacie pewnie chodzi o plotke , ze standard cars śą prosto z GT4 :P
Albo o track editor...
to mi nie pasuje, bo ze niby co: marketingowcy z SCEE to wymysili? nie, ludzie na necie to wypatrzyli. no i slowo "obiecywac" tez bardziej pasuje do tej listy ficzersow.
zreszta gdybanie bez sensu - musimy czekac.

Marketingowcy dlaczego?
Ja rozważałem taką opcję:

puszczają plotę , ze samochody w GT5 będą prosto z GT4 , dają lipny filmik na stronce internetowej -> wszyscy zaczynaja narzekać , później po premierze , bądź na późniejszych targach okazuje się , że auta standard są wymodelowane w środku i wszystko trzyma poziom prezentowany w GT5P
wszystko po to , żeby teraz ludzie narzekali , a gdy objawią "prawdę" , wszyscy zaczną krzyczeć jakie to GT5 jest zajefajne , skoro ma 1000 aut tak pięknie wymodelowanych

Taka antyreklama w celu wzmocnienia efektu późniejszych doniesień dotyczących gry.

Co do słowa "obiecywać" , to może też chodzić o ostatnie słowa kogoś spoza PD , kto zapowiedział nam gokarty i edytor tras...

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7065 dnia: Czerwca 23, 2010, 15:36:18 pm »
Jak widać to nie było kopiuj/wklej z Gt4. Trzeba poczekać na GC. Wtedy pewnie dowiemy się więcej. ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7066 dnia: Czerwca 23, 2010, 15:43:49 pm »


o_0
To chyba standard car.

KKRT proszę Cię! Ty naprawdę wierzysz w to co napisałeś? :roll:

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7067 dnia: Czerwca 23, 2010, 16:15:05 pm »
Muscle cary są podobno modelami Standard  :roll:

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7068 dnia: Czerwca 23, 2010, 16:16:04 pm »
Tak, bo geometria lamp jest kiepska, za kiepska dla mnie na Premium i szczegoly tez nie jakies wypasione jak na Premium.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7069 dnia: Czerwca 23, 2010, 16:17:12 pm »
Ten nie jest, tu PREMIUMY które był dostępne w demie na E3:


I tu ten sam model w menu(PREMIUM):

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2010, 16:19:39 pm wysłana przez Unlimited »

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7070 dnia: Czerwca 23, 2010, 16:21:25 pm »
Tak, bo geometria lamp jest kiepska, za kiepska dla mnie na Premium i szczegoly tez nie jakies wypasione jak na Premium.

Był filmik który wyżej pokazał Unlimited, z tym samochodem w MENU demka GT5... I ma pod swoją nazwą znaczek Premium... tak to jest premium... I jego geometria Lamp nie jest kiepska ;) ;)

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7071 dnia: Czerwca 23, 2010, 16:24:45 pm »
Jak dla kogoś ta geometria lamp jest kiepska to chyba nie widział tego samochodu w Menu FM3(samochody HOD), jak widać dość znacznie ustępuję temu z Gt5, nie mówiąc już o LOD dostępnym w gameplayu/replayach.

Ten Dodge w FM3 w menu HOD
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

i Replay z FM3 LOD

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2010, 16:26:53 pm wysłana przez Unlimited »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7072 dnia: Czerwca 23, 2010, 16:36:00 pm »
Muscle cary są podobno modelami Standard  :roll:

Nie wszystkie. Ten na pewno nie jest.

Wiadomość scalona: Czerwca 23, 2010, 16:37:42 pm
Tak, bo geometria lamp jest kiepska, za kiepska dla mnie na Premium i szczegoly tez nie jakies wypasione jak na Premium.

Dlatego też pisałem, że auta premium nie będą wystarczały do Gran Turismo na PS4 jak niektórzy tutaj twierdzą. To jest auto premium.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2010, 16:37:42 pm wysłana przez BoBaN »

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7073 dnia: Czerwca 23, 2010, 16:41:40 pm »


Tiaaa...jak dla mnie to poza efektami czy lepszymi texturami nic temu samochodu nie przybędzie w GT7 na PS4 :P

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7074 dnia: Czerwca 23, 2010, 16:52:35 pm »
W demie z E3 nie było aut standard. Były muscle , ale nie standard , przewijał się tutaj przecież filmik ze wszystkimi autami z menu dema E3 i wszystkie miały podpis "premium"

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7075 dnia: Czerwca 23, 2010, 16:56:06 pm »
Muscle cary są podobno modelami Standard  :roll:

Nie wszystkie. Ten na pewno nie jest.

Wiadomość scalona: [time]Czerwiec 23, 2010, 16:37:42 pm[/time]
Tak, bo geometria lamp jest kiepska, za kiepska dla mnie na Premium i szczegoly tez nie jakies wypasione jak na Premium.

Dlatego też pisałem, że auta premium nie będą wystarczały do Gran Turismo na PS4 jak niektórzy tutaj twierdzą. To jest auto premium.
Ja pier**le Boban. Nie wypowiadaj sie prosze o rzeczach, o ktorych nie masz pojecia! Model w GT 5, a model jaki masz na serwerach w studio to dwie rozne rzeczy! Model Drake'a zrobiony w Zbrushu ma kilka milionow polygonow, model w grze ma 50k czy tam 60k. Czaisz roznice?

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 775
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7076 dnia: Czerwca 23, 2010, 17:19:54 pm »
Model Drake'a zrobiony w Zbrushu ma kilka milionow polygonow, model w grze ma 50k czy tam 60k.

37 bodajże ;).

Premium prezentują się niesamowicie. Polyphony wykonało je z precyzją wykraczającą poza zwyczajne ramy. Prezentują się ekskluzywnie, profesjonalnie. To jest właśnie całe GT. Szkoda, że Standard odbiegają znacznie od tego poziomu, w sumie to największy zawód względem GT5.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7077 dnia: Czerwca 23, 2010, 17:58:38 pm »
Muscle cary są podobno modelami Standard  :roll:

Nie wszystkie. Ten na pewno nie jest.

Wiadomość scalona: [time]Czerwiec 23, 2010, 16:37:42 pm[/time]
Tak, bo geometria lamp jest kiepska, za kiepska dla mnie na Premium i szczegoly tez nie jakies wypasione jak na Premium.

Dlatego też pisałem, że auta premium nie będą wystarczały do Gran Turismo na PS4 jak niektórzy tutaj twierdzą. To jest auto premium.
Ja pier**le Boban. Nie wypowiadaj sie prosze o rzeczach, o ktorych nie masz pojecia! Model w GT 5, a model jaki masz na serwerach w studio to dwie rozne rzeczy! Model Drake'a zrobiony w Zbrushu ma kilka milionow polygonow, model w grze ma 50k czy tam 60k. Czaisz roznice?

Na razie to widzę, że Ty nie masz pojęcia o czym piszesz bo walnąłeś głupotę, że to auto jest z grupy standard. :roll: :roll: :roll:

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7078 dnia: Czerwca 23, 2010, 18:03:06 pm »
Na razie to widzę, że Ty nie masz pojęcia o czym piszesz bo walnąłeś głupotę, że to auto jest z grupy standard. :roll: :roll: :roll:

Co nie zmienia faktu, że tych aut nie da się znacząco bardziej poprawić... i w GT7 naprawdę wysokiego skoku jakości jeśli chodzi o samochodu nie będzie...

Zapewne skupią się na odpierdoleniu torów i tyle...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #7079 dnia: Czerwca 23, 2010, 18:06:25 pm »
Na razie to widzę, że Ty nie masz pojęcia o czym piszesz bo walnąłeś głupotę, że to auto jest z grupy standard. :roll: :roll: :roll:

Co nie zmienia faktu, że tych aut nie da się znacząco bardziej poprawić... i w GT7 naprawdę wysokiego skoku jakości jeśli chodzi o samochodu nie będzie...

Jak to się nie da? Sam KKRT napisał:

Tak, bo geometria lamp jest kiepska, za kiepska dla mnie na Premium i szczegoly tez nie jakies wypasione jak na Premium.

No to jak to w końcu jest? :lol: