Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1277236 razy)

0 użytkowników i 36 Gości przegląda ten wątek.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9480 dnia: Listopada 15, 2010, 00:48:41 am »
Odpowiedz na moj post i jak juz pisalem Standardy to dodatek do GT 5! Mogli dac tylko 230 samochodow, ale woleli dac 1000 i dla mnie to jest jak najbardziej ok, tym bardziej, ze nie mialem PS2, Ty zas nie musisz nimi jezdzic.

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9481 dnia: Listopada 15, 2010, 01:00:39 am »
Odpowiedz na moj post i jak juz pisalem Standardy to dodatek do GT 5! Mogli dac tylko 230 samochodow, ale woleli dac 1000 i dla mnie to jest jak najbardziej ok, tym bardziej, ze nie mialem PS2, Ty zas nie musisz nimi jezdzic.
łaskawcy z PD :) mogli przecież nam nie zrobić żadnej gry albo kazać sobie płacić za nią 500zł ;)

Cytuj
O Standartach tak naprawde wiedzielismy od 2007 roku.
nie przypominam sobie żeby mówiono o tym przed 2009 rokiem, może nawet dopiero w 2010 roku o tym mówili, zresztą pierwsze informacje o standard carach były przedstawiane w tak enigmatyczny sposób że dopiero od paru miesięcy wiemy że to lekko odświeżone auta z GT4... wszystko wcześniej to domysły, o ile sobie przypominam to pierwsze interpretacje mówiły o tym że SC nie będą miały tylko odwzorowanego wnętrza...

Cytuj
zniszczenia które są w premiumach prezentują poziom jaki w życiu nie widziałem
Kaz nigdy niczego takiego nie powiedzial.
to była ironia ;)

Cytuj
track-creator  to najlepsze ficzery jakie widziałem w grach od lat
Tak to jest najlepszy feature, jaki pojawil sie ostatnio w grach wyscigowych. Znasz lepszy?
wolę elementy związane czysto z gameplayem - np. to że jak walniesz w opony to nie zachowują się one jak bariera z betonu. track-creatorem nie pogardzę, ale umówmy się - każdy bez niego by się obył i nikt by się niego nie domagał jakby nie powiedzieli o nim, dlatego dla mnie to strata i zmarnowanie czasu który mogliby poświęcić na poprawki w najbardziej krytykowanych elementach.
to samo z data-loggerem czy innymi pierdołami nad którymi tutaj połowa forum fapuje (wpływ wiatru na dym, odbijająca się trasa na jajach kierowcy itp)

Cytuj
a te kilka torów na krzyż
34 srodowiska i okolo 45 mocno zroznicowanych tras to nie jest 'kilka'.
miały być wszystkie trasy z GT4 + sporo nowych. ale pewnie zaraz zarzucisz mi że Kaz tego nie powiedział ;)

Cytuj
Naprawde nie wiem czemu sie czepiasz Kaz'a, tym bardziej, ze on zazwyczaj jest bardzo skromny i uprzejmy. Moze mylisz PR Sony i jakies teksty redaktorow z tym co mowi Kaz.
Sony to wydawca gry, a jako wydawca ostatecznie odpowiada głową za grę i za to co mówią. nie da się odciąć grubą krechą tego że Kaz robi jedno a PR mówi drugie, bo jeśli tak robią to tylko pokazują swój nieprofesjonalizm...

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9482 dnia: Listopada 15, 2010, 01:02:56 am »
Odpowiedz na moj post i jak juz pisalem Standardy to dodatek do GT 5! Mogli dac tylko 230 samochodow, ale woleli dac 1000 i dla mnie to jest jak najbardziej ok, tym bardziej, ze nie mialem PS2, Ty zas nie musisz nimi jezdzic.

Mam podobne podejście... Owszem wolałbym 1000 Premium, ale co mam zrobić? Nic... Gra będzie boska i koniec... W GT 4 nie grałem i z chęcią pojeżdżę standardami...


PS. Swoją drogą skąd wam się ubzdurał brak 16 aut na trasie? Ktoś tu wręcz pisał, że ten ficzer jest potwierdzony w tej wersji gry... Zabawne, że nawet na OFICJALNEJ już okładce pisze: Network Players: 1-16

Skoro online może być 16 graczy to czemu Offline nie może być? Nie wpadliście na to, że w samym GT5 Prolouge większość wyścigów była na 12 aut i tylko parę wyścigów było na 16 aut? Może po prostu nikt nie wrzucił odpowiedniego filmiku jeszcze?

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9483 dnia: Listopada 15, 2010, 01:37:23 am »
łaskawcy z PD  mogli przecież nam nie zrobić żadnej gry albo kazać sobie płacić za nią 500zł
To co sadzisz o GT 3?

nie przypominam sobie żeby mówiono o tym przed 2009 rokiem,
Pamietasz te slajdy? http://www.psu.com/media/articles/gt5_online_details.jpg
Albo to http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-game-features-announced/

zresztą pierwsze informacje o standard carach były przedstawiane w tak enigmatyczny sposób że dopiero od paru miesięcy wiemy że to lekko odświeżone auta z GT4...
Win dziennikarzy, ze sie nie umieli spytac normalnie o to, a woleli o jakis bzdurach non stop gadac. Tak samo jak z AI, poki minmax nie zaczal krecic filmikow z buildu CES to nie wiedzielismy, jak mocno AI sie zmienilo ...

wolę elementy związane czysto z gameplayem - np. to że jak walniesz w opony to nie zachowują się one jak bariera z betonu
Aha, czyli zamiast miec nieskonczona ilosc tras i fajny tryb WRC do online, wolisz fizyke opon podczas wypadniecia z trasy, ktore i tak Cie zdyskwalifikuje z wygrania wyscigu? I to ma byc cos co jest czysto zwiazane z gameplayem? ...
Ten szajs beda rozwijac do tego stopnia, ze bedziesz mogl sam sobie robic trasy i to jest najfajniejsze, choc nadal jest fajny, bo kazdy moze zrobic trase w mniej niz minute.

to samo z data-loggerem
To  feature dla profesjonalnych kierowcow, a nie dla nas, dlatego tego na targach growych nie pokazywali, a konferencji zwiazanej z Toyota.


(wpływ wiatru na dym
To akurat dosc fajne i na pewno 100% wazniejsze niz zniszczenia wizualne, zwlaszcza w wyscigach 24h.

miały być wszystkie trasy z GT4 + sporo nowych. ale pewnie zaraz zarzucisz mi że Kaz tego nie powiedział
No mial byc caly kontent z GT 4, ja tez jestem zawiedziony, przeciez to pisalem, ale Ty przesadzasz na sile z tym 'kilka', bo akurat tras jest sporo. Juz nie mowiac, ze narzekasz na trasy, gdy track creator to dla Ciebie bzdet ...

Sony to wydawca gry, a jako wydawca ostatecznie odpowiada głową za grę i za to co mówią. nie da się odciąć grubą krechą tego że Kaz robi jedno a PR mówi drugie, bo jeśli tak robią to tylko pokazują swój nieprofesjonalizm...
Wow, ale mi nowosc w swiecie korporacyjnym, no normalnie jedyna firma, ktora tak robi.

Ps. B-spec i gtanywhere uwazasz za zbedne bajery?
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2010, 01:46:34 am wysłana przez KKRT »

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9484 dnia: Listopada 15, 2010, 02:02:11 am »
Cytuj
łaskawcy z PD  mogli przecież nam nie zrobić żadnej gry albo kazać sobie płacić za nią 500zł
To co sadzisz o GT 3?
było super, i z obecnego punktu widzenia nikt grze nie zarzuca że miała bardzo mało wozów, i szczerze dla mnie powinni ten sam krok wstecz uczynić przy GT5...

Cytuj
nie przypominam sobie żeby mówiono o tym przed 2009 rokiem,
Pamietasz te slajdy?http://www.psu.com/media/articles/gt5_online_details.jpg
Albo to http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-game-features-announced/
czyli druga połowa 2009 a nie 2007 ;)

Cytuj
zresztą pierwsze informacje o standard carach były przedstawiane w tak enigmatyczny sposób że dopiero od paru miesięcy wiemy że to lekko odświeżone auta z GT4...
Win dziennikarzy, a ze sie nie umieli spytac normalnie o to, a woleli o jakis bzdurach non stop gadac. Tak samo jak z AI, poki minmax nie zaczal krecic filmikow z buildu CES to nie wiedzielismy, jak mocno AI sie zmienilo ...
dziennikarze mogą sobie pytać a Kaz i tak nie odpowie, taka polityka panuje w branży żeby się nie chwalić... a AI i kolizje już nie raz chwaliłem...

Cytuj
wolę elementy związane czysto z gameplayem - np. to że jak walniesz w opony to nie zachowują się one jak bariera z betonu
Aha, czyli zamiast miec nieskonczona ilosc tras i fajny tryb WRC do online, wolisz fizyke opon podczas wypadniecia z trasy, ktore i tak Cie zdyskwalifikuje z wygrania wyscigu? I to ma byc cos co jest czysto zwiazane z gameplayem? ...
Ten szajs beda rozwijac do tego stopnia, ze bedziesz mogl sam sobie robic trasy i to jest najfajniejsze, choc nadal jest fajny, bo kazdy moze zrobic trase w mniej niz minute.
ale już nie raz pisałem że ten tryb chętnie obadam ;) a czy to będzie fajny tryb WRC do online to się okaże, jak pilot będzie nam dyktował trasę to na pewno spędzę z nim wiele czasu, tyle że na razie nikt o nim nie słyszał ;) ogólnie i tak jest to bajer który w moich oczach w żaden sposób nie wpływa pozytywnie na ocenę gry - jest dla mnie całkowicie neutralny w tym względzie. ale jakbym miał wybierać - ten tryb czy kilka prawdziwych torów więcej to bym bez zastanowienia wybrał tory. jakby faktycznie dali narzędzie do tworzenia tras to wiadomo że bym coś takiego wolał bo po premierze mielibyśmy wszystkie ważniejsze tory świata zrobione przez społeczność ;)

Cytuj
to samo z data-loggerem
To  feature dla profesjonalnych kierowcow, a nie dla nas, dlatego tego na targach growych nie pokazywali, a konferencji zwiazanej z Toyota.
ale ficzer całkowicie zbędny, skorzysta z niego może 5 osób, stracili tylko na tym czas bo chcieli zrobić coś ciekawego. wolałbym jeden tor lub kilka samochodów premium więcej

Cytuj
(wpływ wiatru na dym
To akurat dosc fajne i na pewno 100% wazniejsze niz zniszczenia wizualne, zwlaszcza w wyscigach 24h.
dla mnie to akurat bzdura, ale jak wolisz... zmarnowali tylko trochę zasobów do obliczenia tego ofektu - zasobów których podobno mieli mało i które mogliby wykorzystać w lepszy sposób...

Cytuj
miały być wszystkie trasy z GT4 + sporo nowych. ale pewnie zaraz zarzucisz mi że Kaz tego nie powiedział
No mial byc caly kontent z GT 4, ja tez jestem zawiedziony, przeciez to pisalem, ale Ty przesadzasz na sile z tym 'kilka', bo akurat tras jest sporo. Juz nie mowiac, ze narzekasz na trasy, a nie track creator to dla Ciebie bzdet ...
no pewnie że przesadzam z tym "kilka", ale czego się nie robi dla wzmocnienia przekazu ;) w każdym razie brakuje mi niesamowicie Motegi, Infineon i paru innych, pewnie i tak zapłacę za nie w DLC, tylko szkoda że nie pogram na nich online bo pewnie osób które będą miały te tory będzie mniejszość...

Cytuj
Sony to wydawca gry, a jako wydawca ostatecznie odpowiada głową za grę i za to co mówią. nie da się odciąć grubą krechą tego że Kaz robi jedno a PR mówi drugie, bo jeśli tak robią to tylko pokazują swój nieprofesjonalizm...
Wow, ale mi nowosc w swiecie korporacyjnym, no normalnie jedyna firma, ktora tak robi.
tak jak w przypadku Forzy i pisanie że standard cary i tak są lepsze niż te z FM - podpieranie się negatywnymi przykładami konkurencji wcale nie tłumaczy PD i Sony...


Cytuj
Ps. B-spec i gtanywhere uwazasz za zbedne bajery?
B-spec kochałem w GT4 to i tutaj będę się nim zachwycał, poza tym liczę że będzie to kopalnia pomysłów do mojego projektu ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2010, 02:03:54 am wysłana przez pawel_k »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9485 dnia: Listopada 15, 2010, 09:22:30 am »
PS. Swoją drogą skąd wam się ubzdurał brak 16 aut na trasie? Ktoś tu wręcz pisał, że ten ficzer jest potwierdzony w tej wersji gry... Zabawne, że nawet na OFICJALNEJ już okładce pisze: Network Players: 1-16

Właśnie miałem o ot pytać. Skoro na okładce jest napisane, że będzie 16 graczy to trochę się uspokoiłem. Zapewne tylko niektóre wyścigi będą na tylu player'ów, ale dobre i to.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9486 dnia: Listopada 15, 2010, 09:44:04 am »
heheh a mnie sie ktos tu czepial pare stron wczesniej, ze gadam o Forzie  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9487 dnia: Listopada 15, 2010, 09:50:34 am »
To też jest ponoć Standard Car.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Wygląda na to, że wśród standardów też będą spore różnice. Taka mała analiza. :P

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Plus małe porównanie auta Standard z GT5 i GT4.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2010, 09:53:35 am wysłana przez BoBaN »

luk

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-05-2007
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • PSN: splintersPL
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9488 dnia: Listopada 15, 2010, 10:21:31 am »
Tak patrząc na tego nissana na ostatnim obrazku to jest wszystko ok. Ma się rozumieć, ze pierwszy nissan ten rozpikselowany to GT4, a drugi po tym "niby" lekkim szlifie przeniesiony do GT5 ? Jeżeli tak to jestem spokojny o standardowe wózki. Tak dla pewności jeszcze interesuje mnie recenzja z PSXa i sensowny komentarz dobrego gracza z Polski, a nie jakiegoś Czecha. Te wszystkie nagrania są jak "Czeski film"  :lol: haha

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9489 dnia: Listopada 15, 2010, 10:24:27 am »
Nie widziałem tego filmiku wcześniej.



Mrocz jest chyba usatysfakcjonowany brzmieniem Lambo. Znacznie poprawili jego brzmienie i chwała im za to. Na uszkodzenia nie polecam zwracać uwagi. :P

luk

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-05-2007
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • PSN: splintersPL
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9490 dnia: Listopada 15, 2010, 10:29:25 am »
filmik już był :P

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9491 dnia: Listopada 15, 2010, 10:44:57 am »
Nie widziałem tego filmiku wcześniej.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Mrocz jest chyba usatysfakcjonowany brzmieniem Lambo. Znacznie poprawili jego brzmienie i chwała im za to. Na uszkodzenia nie polecam zwracać uwagi. :P

Wiem widziałem :P Jest super, choć nie idealnie... :) Muszę poczekać aż usłyszę to na porządnych głośnikach wtedy ocenię :P

No i zobaczymy jak Murcielago LP670 SuperVeloce odwzorowali :P

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9492 dnia: Listopada 15, 2010, 11:45:06 am »
Ciekawe czy na PS4 tak będzie wyglądać GT. :P Kolejny podrasowany screen od PD.


Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9493 dnia: Listopada 15, 2010, 11:47:23 am »
Ciekawe czy na PS4 tak będzie wyglądać GT. :P Kolejny podrasowany screen od PD.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

A nie jest to po prostu Photomode w grze? :P

Strasznie mnie jara obecność nowego Mercedesa C65 AMG :D Mega mi się podoba ta generacja C klasy, a jak wiadomo AMG najlepszy do katowania na torze :D

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9494 dnia: Listopada 15, 2010, 11:58:28 am »
Jaki podrasowany screen? Przecież to RDK na GTPlanet wrzuca z Photomode...









Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9495 dnia: Listopada 15, 2010, 12:03:04 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

O_O O_O O_O Jak to kurna wygląda...

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9496 dnia: Listopada 15, 2010, 12:06:41 pm »
zaczyna się fapowanie nad fotami z photomode które nie mają za wiele wspólnego z samą grą ;) widać polityka Sony żeby zamaskować braki bullshotami działa ;)

proponuję założyć do tego osobny temat...

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9497 dnia: Listopada 15, 2010, 12:13:46 pm »
Też mi bullshot, AA+blur.
Oja, no naprawdę... żeby chociaż ten smochód polygonów zyskał wiecej jak w FM3, wtedy moze bym się zgodził, a tutaj ani rozdziałki, ani poly. Cieniutki ten bullshot, chyba zbyt wiele nie zamaskuje dla Sony :P
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2010, 12:16:01 pm wysłana przez andryush »

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9498 dnia: Listopada 15, 2010, 12:16:26 pm »
dla mnie wszystkie zdjęcia z photomode to bullshoty bo mają się nijak do samej gry

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9499 dnia: Listopada 15, 2010, 12:20:02 pm »
dla mnie wszystkie zdjęcia z photomode to bullshoty bo mają się nijak do samej gry

Ehh... Jestem ciekaw po co się interesujesz tym tytułem, skoro dla ciebie to taki ogromny fail? Na twoim miejscu, po prostu machnąłbym ręką na ten tytuł, a nie marudził na lewo i prawo :P

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9500 dnia: Listopada 15, 2010, 12:21:39 pm »
dla mnie wszystkie zdjęcia z photomode to bullshoty bo mają się nijak do samej gry

Co znaczy mają się nijak? AA + depth of field, a reszta jest z gry.

arturk

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-09-2010
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9501 dnia: Listopada 15, 2010, 12:24:07 pm »
Powtórzę się..
Standardy wyglądają po prostu źle. Bardzo mała ilość poligonów, nadkola i wcięcia na okna zrobione teksturą... no sorry, ale to nie są standardy jak na dzisiejsze czasy. I jak by nie kombinować modele z forzy 2 wyglądają po prostu o wiele lepiej (pomijając tutaj jakość silnika graficznego GT5 czyli shadery i oświetlenie między innymi).
I nie było by niczego złego w tym jeśli PD umieściło by standardy w GT5 jako taki dodatek, bonusik (i nie nazywało ich "standardami".. bez żartów proszę). Jednak chwalenie się, że w grze jest 1000 aut, z czego 220 jest jakości takiej jak na trailerach a cała reszta prezentuje poziom z przed 5 lat jest nabijaniem klientów w butelkę (tych klientów, którzy nie śledzą newsów o gt5 codziennie, tylko tych, którzy pójdą do sklepu i kupią grę bo przeczytali, że w grze jest 1000 samochodów).

ps. fotki ładne. Jak ktoś wcześniej wspomniał: zwiększone aa, ładniejszy mblur, dof i tyle
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2010, 12:29:09 pm wysłana przez arturk »

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9502 dnia: Listopada 15, 2010, 12:29:53 pm »
dla mnie wszystkie zdjęcia z photomode to bullshoty bo mają się nijak do samej gry

Co znaczy mają się nijak? AA + depth of field, a reszta jest z gry.
sam odpowiedziałeś jak się mają ;) zresztą i tak nie rozumiem tego podniecania się każdym zdjęciem z photomode które wiadomo że będą wyglądały kosmicznie, skupmy się na grze która już tak różowo nie wygląda a do podniecania się zdjęciami na prawdę proponuję osobny temat, tak jak do kierownic...

@arturk - dzięki że nie jestem sam :)

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9503 dnia: Listopada 15, 2010, 12:33:10 pm »
dla mnie wszystkie zdjęcia z photomode to bullshoty bo mają się nijak do samej gry

Co znaczy mają się nijak? AA + depth of field, a reszta jest z gry.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
vs
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9504 dnia: Listopada 15, 2010, 12:36:16 pm »
To drugie zdjęcie to już bardziej bullshot, ale przecież pochodzi ze specjalnego trybu PM, a nie z tego podczas replay'ów.
Chyba nie ma co porównywac tych miejscówek do obrazków z wyscigu.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9505 dnia: Listopada 15, 2010, 12:40:25 pm »
@s00s

Naprawdę nie czujesz różnicy między GT5 a trzyletnim Prologiem?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9506 dnia: Listopada 15, 2010, 12:44:59 pm »
@Iras

naprawdę nie czujesz różnicy między photomode a gameplayem?

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9507 dnia: Listopada 15, 2010, 12:50:58 pm »
Zróbcie sobie zdjęcie w photomode od tyłu auta, w takim ujęciu jak jest kamera podczas gry i od razu zdjęcie będzie "mniej ciekawe".

Sam kadr też swoje robi...

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9508 dnia: Listopada 15, 2010, 12:51:51 pm »
@s00s

Czuję - AA i depth of field. Oczywiście jest również różnica między Photo Mode w wyścigu a Photo Travel.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9509 dnia: Listopada 15, 2010, 12:54:53 pm »
Ja po tym jak zobaczyłem Integrę i Prelude na torze, nie mam wątpliwości, że PD dobrze zrobiło wrzucając standard cars. Dobrze mieć takie auta do wyboru. W dodatku osobiście spodziewałem się, iż fury standard będą dużo gorzej wyglądać ale widzę, że na torze różnice nie są bardzo widocznie.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9510 dnia: Listopada 15, 2010, 12:55:12 pm »
dla mnie to wygląda tak:

gameplay < photo mode < photo travel

niby AA, jakis blur czy dof, ale różnica jest kolosalna.

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9511 dnia: Listopada 15, 2010, 13:02:31 pm »
dla mnie wszystkie zdjęcia z photomode to bullshoty bo mają się nijak do samej gry

Ehh... Jestem ciekaw po co się interesujesz tym tytułem, skoro dla ciebie to taki ogromny fail? Na twoim miejscu, po prostu machnąłbym ręką na ten tytuł, a nie marudził na lewo i prawo :P
interesuję się bo wiem że ten tytuł będzie wielki pod względem gameplay'u i funu z jazdy, i wiem że spędzę z nim masę godzin tak jak z każdą poprzednią częścią ;) a że będzie jednocześnie failem bo nie spełni pokładanych w nim nadziei to inna bajka ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9512 dnia: Listopada 15, 2010, 13:05:46 pm »
To którą wersję wybieracie?



:P :P :P

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9513 dnia: Listopada 15, 2010, 13:06:36 pm »
Żadnej.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9514 dnia: Listopada 15, 2010, 13:07:29 pm »
Idź grać w CoD.
Ups, zapomniałem, że nie możesz. :troll:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9515 dnia: Listopada 15, 2010, 13:09:08 pm »
Ty tam cicho bo w nic nie umiesz grać :P
Yeahh, me and hate that's an odd couple

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9516 dnia: Listopada 15, 2010, 13:09:40 pm »
dla mnie wszystkie zdjęcia z photomode to bullshoty bo mają się nijak do samej gry

Ehh... Jestem ciekaw po co się interesujesz tym tytułem, skoro dla ciebie to taki ogromny fail? Na twoim miejscu, po prostu machnąłbym ręką na ten tytuł, a nie marudził na lewo i prawo :P
interesuję się bo wiem że ten tytuł będzie wielki pod względem gameplay'u i funu z jazdy, i wiem że spędzę z nim masę godzin tak jak z każdą poprzednią częścią ;) a że będzie jednocześnie failem bo nie spełni pokładanych w nim nadziei to inna bajka ;)
Bo w pełni spełnić nadziei zwyczajnie nie może. Nie umniejszaj już tak roli Kazunoriego w zmianach jakie wreszcie dotarły do serii. On sam z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że jeszcze wiele mają do poprawy.
Najważniejsze jest to, że kończy się okres oczekiwania na GT PS3, będzie już co robić do premiery GT6...

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9517 dnia: Listopada 15, 2010, 13:32:03 pm »
dla mnie wszystkie zdjęcia z photomode to bullshoty bo mają się nijak do samej gry

Ehh... Jestem ciekaw po co się interesujesz tym tytułem, skoro dla ciebie to taki ogromny fail? Na twoim miejscu, po prostu machnąłbym ręką na ten tytuł, a nie marudził na lewo i prawo :P
interesuję się bo wiem że ten tytuł będzie wielki pod względem gameplay'u i funu z jazdy, i wiem że spędzę z nim masę godzin tak jak z każdą poprzednią częścią ;) a że będzie jednocześnie failem bo nie spełni pokładanych w nim nadziei to inna bajka ;)
Bo w pełni spełnić nadziei zwyczajnie nie może. Nie umniejszaj już tak roli Kazunoriego w zmianach jakie wreszcie dotarły do serii. On sam z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że jeszcze wiele mają do poprawy.
Najważniejsze jest to, że kończy się okres oczekiwania na GT PS3, będzie już co robić do premiery GT6...
ale można było nie rozbudzać za bardzo nadziei ;) obiecali tyle rzeczy że to co teraz widzimy to jakiś żart, wydmuszka z obietnic... miała być przełomem, czymś co na nowo zdefiniuje pojęcie gier wyścigowych, a wyjdzie z tego tylko bardzo dobra gra...

nie oczekiwałem od nich nic ponad to co obiecywali...
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2010, 13:33:40 pm wysłana przez pawel_k »

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9518 dnia: Listopada 15, 2010, 13:45:35 pm »
photo mode
jeszcze dodana obróbka photoshopem na pc

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9519 dnia: Listopada 15, 2010, 13:56:37 pm »
masakra.