Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1275824 razy)

0 użytkowników i 94 Gości przegląda ten wątek.

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9520 dnia: Listopada 15, 2010, 13:59:13 pm »
O_O O_O <fap> <fap> <fap> O_O O_O

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9521 dnia: Listopada 15, 2010, 14:52:23 pm »
O mało kleksika nie puściłem, jak to zobaczyłem:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9522 dnia: Listopada 15, 2010, 14:59:14 pm »
ahhh ile flame'u i  nienawiści w tym temacie!  :lol:

ja osobiście nie mam im za złe że nie wszystkie tory mają dzień i noc itp. Po prostu nie wierzyłem w do końca w te "obietnice". GT5 to i tak będzie świetna gra, pojeździć furami o których człowiek tylko marzył, lub po prostu je lubi (np Honda Civic).

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9523 dnia: Listopada 15, 2010, 15:07:01 pm »
ja mam teorię wg której gra była tworzona w dwóch ratach:
- do premiery GT5P
- od premiery GT PSP

Już nie raz mówiono,że w chwili wydawania Prologue'a mieli więcej gry gotowej niż znalazło się na płycie, ponadto 99% aut w GT5 to fury do 2007 roku. Po wydaniu Prologue'a cały zespół zaczął kończyć gt psp i dopiero po jego wydaniu prace nad GT5 ruszyło dopiero z kopyta - zaczęło pracować nad pogodą,dobą itp co min. zaowocowało tym,że w fullu tak mało tras ma te bajery. Do tego wg mnie naprawdę im się śpieszyło pod koniec z uwagi na optymalizację silnika z wszystkimi bajerami co spowodowało pierw nie pokazywanie buildów z wszystkimi bajerami a w konsekwencji przesunięcie daty premiery oraz parę cieć w samym finalnym kodzie.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9524 dnia: Listopada 15, 2010, 15:08:43 pm »
Ciekawe czy dostaniemy jakieś DLC  w stylu WRC pack, NASCAR pack itp? dodali by nowe tory i wozy, kupili by ci którzy lubią daną dyscyplinę.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9525 dnia: Listopada 15, 2010, 15:10:06 pm »
SFX pack - dla tych, którzy lubią iskry przy kolizjach itp.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9526 dnia: Listopada 15, 2010, 15:10:51 pm »
Szczerze, to ja bym łykał każde DLC do tej gry jakie się pojawi. Chyba, że PD zagrałoby totalnie w chu*a i dawali paczki z kilkoma autami po 50zł. Wtedy bym się zastanowił. :P

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9527 dnia: Listopada 15, 2010, 15:13:15 pm »
Chyba, że PD zagrałoby totalnie w chu*a
Jak już to chyba Sony, PD jak by mogli to by wsadzili  statki kosmiczne, pojazdy z WipeOuta i wyścigi pojazdów rolniczych.

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9528 dnia: Listopada 15, 2010, 15:17:31 pm »
przecież już nawet gdzieś zapowiedzieli pierwsze DLC , zaraz poszukam screena



-1000+ available vehicles.
-Constant updating of car park.
-70 tracks.
-The most modern and advanced special effects - crashing cars, realistic physics, smoke, sparks, tire tracks.
-Change of day and night; weather effects.
-Tracking the movement of a player
-Compatible with Gran Turismo for the PSP.
-Large collective mode.
-Karting.
-Execution of tricks.
-NASCAR and WRC.
-Tracks generator.
-Top Gear test track and the Stig.
-"Celebrity behind the wheel" DLC.
-Full support for 3D.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2010, 15:27:54 pm wysłana przez punisher85 »

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9529 dnia: Listopada 15, 2010, 15:26:20 pm »
Idź grać w CoD.
Ups, zapomniałem, że nie możesz. :troll:
:lol: :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9530 dnia: Listopada 15, 2010, 15:27:54 pm »
SFX pack - dla tych, którzy lubią iskry przy kolizjach itp.

Iskry są na płycie!  :evil:

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9531 dnia: Listopada 15, 2010, 15:29:03 pm »
Ale kod aktywujący na PSN.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9532 dnia: Listopada 15, 2010, 15:30:54 pm »
zaczyna się fapowanie nad fotami z photomode które nie mają za wiele wspólnego z samą grą ;) widać polityka Sony żeby zamaskować braki bullshotami działa ;)

proponuję założyć do tego osobny temat...
to nie sa zadne bullshoty
zdjecia z prologa :
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9533 dnia: Listopada 15, 2010, 15:35:33 pm »
Jeszcze tylko tydzień i rozpocznie się 2 fala.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

spy_

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 19-09-2006
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9534 dnia: Listopada 15, 2010, 15:40:37 pm »

nie wiem czy bylo ?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9535 dnia: Listopada 15, 2010, 15:55:28 pm »
Dźwięki aut słyszane z zewnątrz brzmią naprawdę zajebiście. Szkoda, że w środku słychać jakby ktoś prosiaka zarzynał. Bardzo cieszy fakt poprawy głosów silnika.

Ten tor wydaje się być bardzo ciekawy. Niepotrzebna jest ta hopa, bo już widzę co się tam będzie działo przy szybszych autach (festiwal bug'ów). Już widzę, że replay'e będę oglądał po każdym przejeździe. Wydłuży mi się przez to czas gry. :P

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9536 dnia: Listopada 15, 2010, 16:08:03 pm »
Powtórzę się..
Standardy wyglądają po prostu źle. Bardzo mała ilość poligonów, nadkola i wcięcia na okna zrobione teksturą... no sorry, ale to nie są standardy jak na dzisiejsze czasy. I jak by nie kombinować modele z forzy 2 wyglądają po prostu o wiele lepiej (pomijając tutaj jakość silnika graficznego GT5 czyli shadery i oświetlenie między innymi).
I nie było by niczego złego w tym jeśli PD umieściło by standardy w GT5 jako taki dodatek, bonusik (i nie nazywało ich "standardami".. bez żartów proszę). Jednak chwalenie się, że w grze jest 1000 aut, z czego 220 jest jakości takiej jak na trailerach a cała reszta prezentuje poziom z przed 5 lat jest nabijaniem klientów w butelkę (tych klientów, którzy nie śledzą newsów o gt5 codziennie, tylko tych, którzy pójdą do sklepu i kupią grę bo przeczytali, że w grze jest 1000 samochodów).

ps. fotki ładne. Jak ktoś wcześniej wspomniał: zwiększone aa, ładniejszy mblur, dof i tyle

Nie sadzę, gra od PD ma o wiele więcej ficzerów niż FM3, no i wreszcie masz wykonane fury na poziomie tej generacji(włącznie z wnętrzem), a nie trochę poprawione za czasów FM1(najlepsza Forza Ever). Nie mówię o tych z Photomode czy Menu, bo tymi się nie ścigasz.

Akurat mogę to powiedzieć, bo serie FM(FM1/FM2/FM3) ograłem trochę i mogę z perspektywy czasu powiedzieć, że to(FM2/3) ciągle nie jest dobra kontynuacja FM1.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2010, 16:12:20 pm wysłana przez Unlimited »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9537 dnia: Listopada 15, 2010, 16:13:23 pm »
Ja tam nie wiem czemu się Arturk tak przyczepiłeś tych aut standard, ktoś cię zmusza żeby nimi jeździć? czy jazda nimi powoduje u kogoś arytmię serca, rażenie prądem, bądź wymioty? Ja z chęcią sobie standardami pojeżdżę choćby właśnie dla tego co pisałem wcześniej, móc się przejechać autami które mi się podobają, a nie są to potwory z 300konnym silnikiem.
A i 4 koła mają? blaszaną karoserię mają? ..czyli to jednak SĄ auta.... więc 1000 aut to nie kłamstwo.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9538 dnia: Listopada 15, 2010, 16:19:36 pm »
Ja też nie wiem, szczególnie że tu takie małe porównanie(po lewej fura z GT5-standard car, po prawej ta sama fura z Gt4:




Marciin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 24-08-2005
  • Wiadomości: 442
  • Reputacja: 10
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9539 dnia: Listopada 15, 2010, 16:26:28 pm »
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony standard cars, wyglądają naprawdę ok. Jakim autem zaczniecie zabawę? Ja rozpocznę mazdą 323f(standard), o ile początkowa kasa na to pozwoli. 

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9540 dnia: Listopada 15, 2010, 16:40:12 pm »
Ja Lancia DELTA HF Integrale Evoluzione ‘91 , jak finanse pozwolą ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9541 dnia: Listopada 15, 2010, 16:43:09 pm »
Ja od razu rozglądam się za Prelude, Integrą i żeby mieć coś do wyścigów FR, poszukam MX-5.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9542 dnia: Listopada 15, 2010, 16:48:24 pm »
Prelude
no muszę zobaczyć tą Preludkę czy taka dobra jak się Bobanik rozwodzi :P

A co do samochodu startowego..jeśli nie wywalę save'a z Prologa to zacznę Nissanem GT-R :)
a jak wywalę to chyba zacznę jak GT4..Honda Civic SiR...a może jakiś Lancer Evo V?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9543 dnia: Listopada 15, 2010, 16:53:27 pm »
Prelude
no muszę zobaczyć tą Preludkę czy taka dobra jak się Bobanik rozwodzi :P

Khe??? Solidku a gdzie ja się rozwodzę, że Prelude jest jakaś dobra? Po prostu kupię z ciekawości żeby sprawdzić jak to auto prowadzi się w grze symulacyjnej. Tyle, że nie ma takiego modelu jak mój, bo są same V-Tec'i. Pewnie Civic'a EK6 i EK9 też będę chciał mieć w swoim garażu.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9544 dnia: Listopada 15, 2010, 17:09:59 pm »
oj to była taka zaczepka :P
Tyle, że nie ma takiego modelu jak mój,
szkoda :(

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9545 dnia: Listopada 15, 2010, 17:13:52 pm »
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony standard cars, wyglądają naprawdę ok. Jakim autem zaczniecie zabawę? Ja rozpocznę mazdą 323f(standard), o ile początkowa kasa na to pozwoli. 
Na początek pewnie Focus RS - potem zobaczymy  8)

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9546 dnia: Listopada 15, 2010, 17:27:19 pm »
na Focusa RS raczej nie będzie szans, raczej szykuj się na jakiegoś japońca z połowy lat 90-tych ;)

ja standardowo zacznę od licencji - zanim nie zaliczę wszystkich nie biorę się za ściganie, do tego minimum klasę A i B (pewnie utrzymają nazewnictwo) zaliczam na złoto, wygrane fury sprzedam, potem pewnie jakiś Civic z małym tuningiem i do ścigania ;)

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9547 dnia: Listopada 15, 2010, 17:27:26 pm »
czyli druga połowa 2009 a nie 2007 Wink
Ten pierwszy slajd jest z 2007 roku i tam byla juz wzmianka o Standardach, ale nie moge ich znalezc.

ale już nie raz pisałem że ten tryb chętnie obadam Wink a czy to będzie fajny tryb WRC do online to się okaże, jak pilot będzie nam dyktował trasę to na pewno spędzę z nim wiele czasu, tyle że na razie nikt o nim nie słyszał
Poza tym, ze Kazunori pokazywal ten tryb na GC przy Gtplanet i SimHQ, no ale pewnie go wywalili Twoim zdaniem, right? :>
W ogole pewnie jakby zrobili z tych 7 srodowisk z kazdego po 3 tory i rozne je nazwali to bys byl zadowolony, bo nagle bys mial dodatkowe 20 tras.

ale ficzer całkowicie zbędny, skorzysta z niego może 5 osób, stracili tylko na tym czas bo chcieli zrobić coś ciekawego. wolałbym jeden tor lub kilka samochodów premium więcej
To nie jest gra robiona tylko pod Ciebie. Poza tym takie eksperymenty jak datalogging albo X1 pomagaja poprawiac silnik fizyczny gry.



dla mnie to akurat bzdura, ale jak wolisz... zmarnowali tylko trochę zasobów do obliczenia tego ofektu - zasobów których podobno mieli mało i które mogliby wykorzystać w lepszy sposób...
To bedzie wplywac akurat na wyscigi 24h w deszczu czy w mgle.


---
Fotki z Photomode to totalny kosmos, zwlaszcza te z Mercem.


----
Te DLC z rosyjskiej prezentacji to sciema na 99%, im pewnie chodzilo o czasy z Top Gear'a, ktore maja byc uaktualniane wraz z rozwojem programu. Pamietaj, ze ta prezentacje robilo SCE Russia, a nie PD.

Ps. Jak komus nie pasuja Standardy to niech nimi nie jezdzi. Dla mnie wygladaja lepiej niz powinny i sie ciesze, ze bede mogl jezdzic samochodami z czesci w ktora nie gralem.

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9548 dnia: Listopada 15, 2010, 17:45:38 pm »
Cytuj
ale już nie raz pisałem że ten tryb chętnie obadam Wink a czy to będzie fajny tryb WRC do online to się okaże, jak pilot będzie nam dyktował trasę to na pewno spędzę z nim wiele czasu, tyle że na razie nikt o nim nie słyszał
Poza tym, ze Kazunori pokazywal ten tryb na GC przy Gtplanet i SimHQ, no ale pewnie go wywalili Twoim zdaniem, right? :>
W ogole pewnie jakby zrobili z tych 7 srodowisk z kazdego po 3 tory i rozne je nazwali to bys byl zadowolony, bo nagle bys mial dodatkowe 20 tras.
ale o czym piszesz? bo ja już się pogubiłem...
ja pisałem o tym że nie słyszałem żeby w wygenerowanych trasach był pilot, przecież nie pisałem że nie ma tego trybu ;) jak był pokazany pilot to proszę mnie popraw... bo jak faktycznie będzie to już zaczyna mi się morda cieszyć ;)

a co do tych dodatkowych 20 tras - to tak, bardziej bym się z nich cieszył (pod warunkiem że faktycznie byłyby nieźle dopakowane) z tego powodu że to co innego niż wygenerowane trasy - takie gotowe trasy możesz sobie masterować i walczyć na nich z ludźmi z całego świata, generalnie jest to coś dostępne dla każdego a nie dlatego że akurat taka trasa ci się przyfarciła i generator ją wytworzył... mam nadzieję że rozumiesz różnicę...

Cytuj
ale ficzer całkowicie zbędny, skorzysta z niego może 5 osób, stracili tylko na tym czas bo chcieli zrobić coś ciekawego. wolałbym jeden tor lub kilka samochodów premium więcej
To nie jest gra robiona tylko pod Ciebie. Poza tym takie eksperymenty jak datalogging albo X1 pomagaja poprawiac silnik fizyczny gry.
oczywiście że to nie jest gra robiona tylko pode mnie - to jest gra robione tylko pod Kaza ;) i jak widać jego wyobrażenia o idealnej grze wyścigowej bardzo się zdezaktualizowały od czasu GT4 i gra po prostu nie przystaje w wielu miejscach do dzisiejszych standardów

Cytuj
dla mnie to akurat bzdura, ale jak wolisz... zmarnowali tylko trochę zasobów do obliczenia tego ofektu - zasobów których podobno mieli mało i które mogliby wykorzystać w lepszy sposób...
To bedzie wplywac akurat na wyscigi 24h w deszczu czy w mgle.
wybacz ale dalej nie wiem jaki to może mieć realny wpływ poza efektami wizualnymi...

Cytuj
Ps. Jak komus nie pasuja Standardy to niech nimi nie jezdzi. Dla mnie wygladaja lepiej niz powinny i sie ciesze, ze bede mogl jezdzic samochodami z czesci w ktora nie gralem.
no właśnie tego nienawidzę na tym forum - jak ktoś coś skrytykuje to od razu jest albo wyzywany od fanboyów konkurencji (co akurat do mnie nijak by pasowało ;) ), albo od razu pada stwierdzenie "to nie graj i chu". otóż nie - naobiecywano nam cudów i z tego będą rozliczani, i szczerze to ani trochę nie zdziwią mnie oceny dla gry rzędu 7-8/10 bo będą mogły być w pełni uzasadnione archaizmami które w grze się znajdują.
a ja jako fan serii od czasów pierwszej części mogę mieć jak najbardziej wygórowane oczekiwania od ukochanej gry, szczególnie po buńczucznych zapowiedziach. i w tych oczekiwaniach na pewno nie był tylko jeden niespecjalnie niszczący się samochód na trasie czy kilka  innych baboli które Kaz popełnił ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9549 dnia: Listopada 15, 2010, 17:51:58 pm »
oj to była taka zaczepka :P
Tyle, że nie ma takiego modelu jak mój,
szkoda :(

Sprecyzuję to zaczepniku! Jest V generacja Prelude, ale w innej wersji silnikowej. Zapewne będą to silniki oznaczone jako H22A.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2010, 17:54:05 pm wysłana przez BoBaN »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9550 dnia: Listopada 15, 2010, 17:56:43 pm »
Paweł...ale gdzie oni nakłamali? Zmienne warunki pogodowe --są
zmiana pory dnia..jest....ponad 1000 aut..jest, zniszczenia są..
wszystko co miało być to się znalazło, tylko ludzie sobie dopowiedzieli że "na  każdej trasie" i każde auto.

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9551 dnia: Listopada 15, 2010, 18:00:34 pm »
Paweł...ale gdzie oni nakłamali? Zmienne warunki pogodowe --są
zmiana pory dnia..jest....ponad 1000 aut..jest, zniszczenia są..
wszystko co miało być to się znalazło, tylko ludzie sobie dopowiedzieli że "na  każdej trasie" i każde auto.
oczywiście pod hasłem "zniszczenia" rozumiesz śmiesznie i żałośnie niszczący się TYLKO samochód gracza, a pod hasłem zmienne pory dnia wyobrażasz sobie raptem kilka tras które można policzyć na palcach jednej ręki?

sorry ale to co mówili to nie była prawda - to były półprawdy, a nawet mniej niż półprawdy, co najwyżej ćwierćprawdy. a to dla mnie jest równoznaczne z kłamstwem...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9552 dnia: Listopada 15, 2010, 18:18:29 pm »
Tekken90 napisał coś takiego:

Cytat: tekken90
Driver lvl. 13 now.

btw Course maker themes:

- Toscana (Tarmac)
- Eifel (Circuit)
- Mt Aso (Tarmac)
- Liege (Gravel)
- Alaska (Snow)
- Eifel (Kart)
- Tokyo Bay (Kart)

I think we can unlock some more in careed mode, just like themes for Photo travel, but I don't know it surely at this time.

Track list:

I think it is complete guys. Because there is "Nürburgring 24h (Time / Weather)" and you must open this in Nurburgring Challenges.

Bardzo cieszy fakt, że edytor pozwala na tworzenie torów typowych dla kartów. Szkoda tylko, że moje przypuszczenia co do środowiska podobnego do Gunsai Touge nie okazały się prawdziwe. Jakoś to przeboleję, bo te trasy kartingowe naprawdę mnie ucieszyły.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9553 dnia: Listopada 15, 2010, 18:19:59 pm »
Pilot też jest w szkole Sebastiana Loeb'a ;) Tam właśnie, będzie Ci generować trasy, i ma być pilot. Przynajmniej tak mówili na konferencjach i tak pisało w wywiadach z KAZ'em. 8)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9554 dnia: Listopada 15, 2010, 18:28:16 pm »
Ale nad czym tutaj płakać.
W dzisiejszych czasach wszyscy oszukują mniej lub wiecej. T10 tyle bajek naopowiadało o milionach polygonów, a wszyscy widzieliśmy jak wygladała nowa stara Forza, ale to nic, wszyscy byli happy. Teraz dostajemy 1000 autek , w tym tylko 1/4 tych lepszych, ale tysiąc nadal jest. Dodatkowo kilka bajerów, których się nie spodziewaliśmy, i to powinno zrekompensować "Standardy".
I tak dostajemy więcej niż konkurencja, więc w czym problem :P

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9555 dnia: Listopada 15, 2010, 18:31:07 pm »
a co do tych dodatkowych 20 tras - to tak, bardziej bym się z nich cieszył (pod warunkiem że faktycznie byłyby nieźle dopakowane) z tego powodu że to co innego niż wygenerowane trasy - takie gotowe trasy możesz sobie masterować i walczyć na nich z ludźmi z całego świata, generalnie jest to coś dostępne dla każdego a nie dlatego że akurat taka trasa ci się przyfarciła i generator ją wytworzył... mam nadzieję że rozumiesz różnicę..
Ale przeciez te trasy mozesz zapisywac i je nazywac oraz dzielic sie nimi z innymi graczami przez gre i GTAnywhere. I to nie jest totalny random, masz do 7 sekcji, ktore mozesz przesuwac i zmieniac ich parametry.

wybacz ale dalej nie wiem jaki to może mieć realny wpływ poza efektami wizualnymi...
To poszukaj sobie filmikow z efektami atmosferycznymi i zobacz jak wplywaja na widok w cockpit view, a teraz sobei wyobraz, ze jedziesz obok i nagle masz wiatr boczny i cala struga dymu/wody leci Ci na szybe, psujac widocznosc tak, ze musisz zwolnic.

Pilot też jest w szkole Sebastiana Loeb'a Wink Tam właśnie, będzie Ci generować trasy, i ma być pilot. Przynajmniej tak mówili na konferencjach i tak pisało w wywiadach z KAZ'em. Cool
Kaz nawet przejechal jeden odcinek na prezentacji.

Wiadomość scalona: [time]Listopad 15, 2010, 19:34:42 pm[/time]
sorry ale to co mówili to nie była prawda - to były półprawdy, a nawet mniej niż półprawdy, co najwyżej ćwierćprawdy. a to dla mnie jest równoznaczne z kłamstwem...
Przeciez Kaz powiedzial, ze efekty pogodowe i tryb dnia i nocy nie bedzie na wszystkich trasach ..., w wywiadzie powiedzial, ze nie na wszystkich, ale na ilu nie wie, bo nadal nad tym pracuja i nie wiedza ile uda sie zoptymalizowac do czasu final builda.

A z tym, ze tylko samochod gracza sie niszczy to sciema bo w demo buildach bylo inaczej, wiec tu na pewno tez sie da inne niszczyc.

no właśnie tego nienawidzę na tym forum - jak ktoś coś skrytykuje to od razu jest albo wyzywany od fanboyów konkurencji
To nie chodzi o krytyke. Spoko zrozumielismy, ze Ci sie nie podoba, ale pisanie, ze to bzdet, to zenada i ze to partactwo, to jest czepialstwo, a nie krytyka, tym bardizej, ze wielu osobom ten pomysl sie podoba. I jeszcze za to jedziesz Kaza jakby kogos zamordowal.

Wiadomość scalona: [time]Listopad 15, 2010, 19:52:14 pm[/time]
Jakis typ zrobil praktycznie idealne intro do GT 5! To trzeba zobaczyc.



« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2010, 18:53:12 pm wysłana przez KKRT »

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9556 dnia: Listopada 15, 2010, 18:56:41 pm »
Na tym ps3site,to chyba tylko xboty siedzą i narzekają na GT5. :D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9557 dnia: Listopada 15, 2010, 19:02:12 pm »
Jakis typ zrobil praktycznie idealne intro do GT 5! To trzeba zobaczyc.



Wow!!! Naprawdę bardzo dobre. Troszkę nie w stylu GT, ale mimo to świetne. Najlepszy fan trailer jaki powstał do tej pory według mnie.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9558 dnia: Listopada 15, 2010, 19:05:50 pm »
Jakis typ zrobil praktycznie idealne intro do GT 5! To trzeba zobaczyc.



Wow!!! Naprawdę bardzo dobre. Troszkę nie w stylu GT, ale mimo to świetne. Najlepszy fan trailer jaki powstał do tej pory według mnie.

Jest masakrycznie dobre! I ta nuta(Hadouken! - Rebirth) :D Jak dla mnie śmiało by mogło one być jako intro w GT5. 8)
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2010, 19:11:03 pm wysłana przez Unlimited »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9559 dnia: Listopada 15, 2010, 19:09:58 pm »
Jak chcecie bardzo fajny theme z GT5, to postępujcie zgodnie z tą instrukcją.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Jest mnóstwo tapet wgranych i obrazki bardzo rzadko się powtarzają. Polecam.

PS. Wiem, że jedna z tapet pochodzi z Shift'a, ale to tylko małe potknięcie. Reszta to świetne ujęcia z Gran Turismo.