Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1275030 razy)

0 użytkowników i 38 Gości przegląda ten wątek.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9600 dnia: Listopada 16, 2010, 06:21:40 am »
Ok 4 minuty widac znikajaca trase... nie wyobrazam sobie, zeby w mojej domowej wersji gt5 cos takiego mialo miejsce, moze fucktycznie ten pepik ma jakas wersje review czy cos??
Fryty tyty dotknij pyty

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9601 dnia: Listopada 16, 2010, 08:44:50 am »
Wierzysz w to? Kaz wymyślił, że gracze używający tej kierownicy mogą mieć przewagę nad innymi. Super wytłumaczenie...dlatego też najlepiej było nie oddać pełnej obsługi G27. Jest wiele gier, które obsługuje to kółko i nie ma z tym żadnych problemów. Z G25 też ludzie mogą mieć przewagę, a tam łopatki działają normalnie już w Prologue. Mnie już ręce opadają. Nie będę miał innego wyjścia jak sprzedać G27 i stracić na tym, ponieważ Kaz upierdzielił sobie nową bajeczkę żeby się wytłumaczyć. Czekam na ostateczne info.

skoro żaden inny developer tworzący gry wyścigowe który zapewnił wsparcie dla G27 nawet nie wspomniał o jakichkolwiek problemach z G27 to nasuwają się pytania i wnioski:
1. ogólnych problemów z G27 nie ma i nikt na nią nie narzekał,
2. problem z G27 jest tylko wynikiem błędów jakie popełnili twórcy GT5,
3. Polyphony nie zamierza poprawiać błędów bo mogłoby to za bardzo ingerować w sam rdzeń gry,
4. Logitech nie miał zamiaru zmieniać nic w firmware z powodu punktów 1 i 2, bo kiera jest na rynku jakiś czas i uwagi z którymi zwróciło się do nich Polyphony mogłoby na tyle ingerować w samą kierę że nagle reszta twórców byłaby poszkodowana polityką łatania błędów Kaza.

tak Iras, ja w to jestem w stanie uwierzyć ;)

jeszcze punkt piąty:
5. Polyphony po premierze wypuszcza patcha i każdy jest pełen podziwu dla wielkoduszności wielkiego Kaza co to uratował graczy przed złowrogim działaniem wstrętnego Logitecha co chciał zepsuć zabawę prawdziwym graczom w jego boską grę przez dziwne sztuczki w firmwarze kierownicy ;)
przenoszę tutaj, by nie zaśmiecać tematu o kierownicach:

BoBaN, pawel_k po jaką cholerę planujecie zakup GT5?
Przecież od tygodnia cały czas tylko narzekacie, ktoś coś napisze na forach - od razu macie swoje teorie spiskowe, itd.
Złych gier się nie kupuje, zagłosujcie swoim portfelem, pokażcie faka znienawidzonemu przez Was Kazowi, bądźcie konsekwentni i NIE KUPUJCIE tej gry!

darsyn

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 5
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9602 dnia: Listopada 16, 2010, 08:55:38 am »
Gdyby pepiki miały wersję retail to byłaby spepiczona :) Na czeskich stronach jest info, że gra będzie po czesku a na każdym zdjęciu i filmiku jaki umieścili gra jest w wersji angielskiej. Moim zdaniem to nie jest wersja finalna.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9603 dnia: Listopada 16, 2010, 09:03:22 am »
A może finalna ale wersja angielska?
A może finalna, ale gościu wybrał angielski bo tak woli?
Zbędne gdybanie.

Dla tej gry mam wielką ochotę na zakup kierownicy (ale nie G27 hłehłehłe), ale niestety - warunki nie pozwalają.

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9604 dnia: Listopada 16, 2010, 09:05:43 am »
Wierzysz w to? Kaz wymyślił, że gracze używający tej kierownicy mogą mieć przewagę nad innymi. Super wytłumaczenie...dlatego też najlepiej było nie oddać pełnej obsługi G27. Jest wiele gier, które obsługuje to kółko i nie ma z tym żadnych problemów. Z G25 też ludzie mogą mieć przewagę, a tam łopatki działają normalnie już w Prologue. Mnie już ręce opadają. Nie będę miał innego wyjścia jak sprzedać G27 i stracić na tym, ponieważ Kaz upierdzielił sobie nową bajeczkę żeby się wytłumaczyć. Czekam na ostateczne info.

skoro żaden inny developer tworzący gry wyścigowe który zapewnił wsparcie dla G27 nawet nie wspomniał o jakichkolwiek problemach z G27 to nasuwają się pytania i wnioski:
1. ogólnych problemów z G27 nie ma i nikt na nią nie narzekał,
2. problem z G27 jest tylko wynikiem błędów jakie popełnili twórcy GT5,
3. Polyphony nie zamierza poprawiać błędów bo mogłoby to za bardzo ingerować w sam rdzeń gry,
4. Logitech nie miał zamiaru zmieniać nic w firmware z powodu punktów 1 i 2, bo kiera jest na rynku jakiś czas i uwagi z którymi zwróciło się do nich Polyphony mogłoby na tyle ingerować w samą kierę że nagle reszta twórców byłaby poszkodowana polityką łatania błędów Kaza.

tak Iras, ja w to jestem w stanie uwierzyć ;)

jeszcze punkt piąty:
5. Polyphony po premierze wypuszcza patcha i każdy jest pełen podziwu dla wielkoduszności wielkiego Kaza co to uratował graczy przed złowrogim działaniem wstrętnego Logitecha co chciał zepsuć zabawę prawdziwym graczom w jego boską grę przez dziwne sztuczki w firmwarze kierownicy ;)
przenoszę tutaj, by nie zaśmiecać tematu o kierownicach:

BoBaN, pawel_k po jaką cholerę planujecie zakup GT5?
Przecież od tygodnia cały czas tylko narzekacie, ktoś coś napisze na forach - od razu macie swoje teorie spiskowe, itd.
Złych gier się nie kupuje, zagłosujcie swoim portfelem, pokażcie faka znienawidzonemu przez Was Kazowi, bądźcie konsekwentni i NIE KUPUJCIE tej gry!
niby dlaczego mam tego nie robić?:) dla GT2 kupiłem psone, dla GT3 kupiłem ps2, dla GTpsp kupiłem psp, jedynie ps3 mam kupione nie dla gry z tej serii ale z myślą o GT5 ;) niby dlaczego mam teraz jej nie kupić ? bo GT5 będzie tylko bardzo dobrą grą? NO WAY! a narzekać i wytykać będę każdy archaizm w grze bo takie babole jak w filmikach od Czechów nie mają prawa bytu w żadnej obecnej grze, tym bardziej w Gran Turismo. nie mam zamiaru lizać Kaza po jajkach jaj wiele osób na tym forum..

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9605 dnia: Listopada 16, 2010, 09:24:18 am »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9606 dnia: Listopada 16, 2010, 09:26:12 am »
niby dlaczego mam tego nie robić?:) dla GT2 kupiłem psone, dla GT3 kupiłem ps2, dla GTpsp kupiłem psp, jedynie ps3 mam kupione nie dla gry z tej serii ale z myślą o GT5 ;) niby dlaczego mam teraz jej nie kupić ? bo GT5 będzie tylko bardzo dobrą grą? NO WAY! a narzekać i wytykać będę każdy archaizm w grze bo takie babole jak w filmikach od Czechów nie mają prawa bytu w żadnej obecnej grze, tym bardziej w Gran Turismo. nie mam zamiaru lizać Kaza po jajkach jaj wiele osób na tym forum..
Wiesz, może niektórzy nie tyle liżą Kaza po jajkach - tylko czekają aż gra znajdzie się w ich konsolach i zobaczą ją na swoich TV?

Jaka jest różnica między launchem GT3, które pewnie zgodnie przez większość uznawane jest za najlepszą część serii a launchem GT5?

W momencie premiery GT3 o grze widzieliśmy bardzo mało, wielu pewnie zobaczyło grę dopiero na reklamach w przerwie Ligi Mistrzów lub u znajomego, w salonach gier, itd. Efekty był taki, że każdy kto zobaczył GT3 był porażony ogromem i pięknem dzieła Polyphony.
Teraz mamy pieprzony internet, gdzie każdy broni swoich racji i jest ekspertem w każdym temacie, o grze chcemy wiedzieć wszystko - jak najszybciej, zachowanie tajemnicy w branży jest praktycznie niemożliwe, itd.
GT3 nie było idealne - miało swoje błędy i archaizmy. Z GT5 będzie tak samo. Niestety dla wielu nie będzie już efektu porażenia i Wasze komentarze od kilku stron tylko to potwierdzają.
Szkoda tylko, że przy okazji tych narzekań odbieracie przyjemność z oczekiwania na grę innym.
Czekaliśmy na premierę nowego GT latami - może skupimy się na tym, zamiast tylko narzekać?
Dla mnie najważniejsze jest to, ze wreszcie mogę zagrać w nową część serii przez którą mało co nie zawaliłem jednej klasy podstawówki. Dla każdego fana GT premiera GT5 powinna być świętem - po co narzekać już teraz na coś, co wiadomo że nigdy nie będzie idealne?

8 dni... - nie wiem jak Wy, ale ja już kombinuje urlop w pracy :D
 

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9607 dnia: Listopada 16, 2010, 09:36:53 am »
archaizmy GT3 były w tamtym czasie niczym, gra wyznaczała standardy w praktycznie każdym aspekcie. z GT5 jeśli faktycznie pepiki mają full wersję to już tak nie będzie, stąd mój zawód i złość bo można było tego uniknąć od początku robiąc grę przystającą do obecnych standardów a nie po ponad połowie developingu nagle zmieniać założenia i na siłę grę dostosowywać i wypuszczać z kompromitującymi elementami. jeśli faktycznie pepiki pokazują full wersję i to co widać to jest max z gry to jest to po prostu żałosne w wielu miejscach...

w każdym razie spoko, powstrzymuję się od zbędnych komentarzy do przyszłego tygodnia ;) po obadaniu pełnej wersji wypowiem się ostatecznie

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9608 dnia: Listopada 16, 2010, 10:13:45 am »
BoBaN, pawel_k po jaką cholerę planujecie zakup GT5?
Przecież od tygodnia cały czas tylko narzekacie, ktoś coś napisze na forach - od razu macie swoje teorie spiskowe, itd.
Złych gier się nie kupuje, zagłosujcie swoim portfelem, pokażcie faka znienawidzonemu przez Was Kazowi, bądźcie konsekwentni i NIE KUPUJCIE tej gry!

Żartujesz prawda? Specjalnie pod GT5 kupiłem G27, ale pan Kaz nie raczył nikogo wcześniej powiadomić, że jego leniwe dupsko nie chce popracować nad wsparciem tej kiery. Mam dla Ciebie propozycję. Kupujesz ode mnie G27? 1000zł i jest Twoja. Użyta dosłownie kilka razy, jeszcze pachnie nowością. Co Ty na to? Będzie Ci stała w pokoju i kurzyła się, bo "najlepszy symulator" na konsolach nie ma obsługi tego kółka. Hell Yeah! Skacze z radości pod sufit z powodu tej informacji!

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9609 dnia: Listopada 16, 2010, 10:30:27 am »
Jeśli to prawda z tą obsługą G27 to nikt Ci za nią nie da wiecej jak 500zl :P
G25 bedzie w cenie ;)

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9610 dnia: Listopada 16, 2010, 10:31:38 am »
BoBaN, pawel_k po jaką cholerę planujecie zakup GT5?
Przecież od tygodnia cały czas tylko narzekacie, ktoś coś napisze na forach - od razu macie swoje teorie spiskowe, itd.
Złych gier się nie kupuje, zagłosujcie swoim portfelem, pokażcie faka znienawidzonemu przez Was Kazowi, bądźcie konsekwentni i NIE KUPUJCIE tej gry!

Żartujesz prawda? Specjalnie pod GT5 kupiłem G27, ale pan Kaz nie raczył nikogo wcześniej powiadomić, że jego leniwe dupsko nie chce popracować nad wsparciem tej kiery. Mam dla Ciebie propozycję. Kupujesz ode mnie G27? 1000zł i jest Twoja. Użyta dosłownie kilka razy, jeszcze pachnie nowością. Co Ty na to? Będzie Ci stała w pokoju i kurzyła się, bo "najlepszy symulator" na konsolach nie ma obsługi tego kółka. Hell Yeah! Skacze z radości pod sufit z powodu tej informacji!

BoBaN jak to nie ma obsługi G27 ????Chyba sobie żartujesz prawda ????Przecież nawet Prolog obsługiwał G27.Mówisz chyba o tym że nie ma jej w menu do wyboru a nie że gra nie obsługuje tej kiery-to co dopiero będzie z moim Fanatecem ??? :o

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9611 dnia: Listopada 16, 2010, 10:34:56 am »
Działać będzie, ale jej możliwości nie zostaną w pełni wykorzystane. Najprawdopodobniej mowa o sprzęgle i łopatkach. A do DFP da się podpiąć pedały od G27? Tak to sprzedałbym G27, bo DFP jest bardzo dobra kierownicą, ale niestety różnica w pedałach jest ogromna. Przepaść w tym elemencie jest tak wielka, że w żaden sposób nie da się tego porównać i za nic nie zamieniłbym teraz pedałów z G27 na te z DFP.

el becetol

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9612 dnia: Listopada 16, 2010, 10:38:45 am »
Można jeszcze zakładać że chodzi tylko o marketing, mający na celu zwiększenie sprzedaży dedykowanej kiery. Coś w stylu "tylko na licencjonowanym produkcie osiągnięcie 100% satysfakcji", pomimo tego że w praktyce wyglądać to będzie tak samo.


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9613 dnia: Listopada 16, 2010, 10:43:41 am »
Trochę dziwią te wszystkie informacje o spieprzonej obsłudze G27 skoro niedawno ogłoszono, że około 25 listopada kierownice Logitech'a mają pojawić się w wersjach dedykowanych z logiem GT po środku.

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9614 dnia: Listopada 16, 2010, 10:54:16 am »
Trochę dziwią te wszystkie informacje o spieprzonej obsłudze G27 skoro niedawno ogłoszono, że około 25 listopada kierownice Logitech'a mają pojawić się w wersjach dedykowanych z logiem GT po środku.
Dokładnie to chciałem napisać ale nie mogłem odszukać gdzie to info było....

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9615 dnia: Listopada 16, 2010, 11:31:31 am »
Zagraj w GT5 i odwiedź Nurburgring
Cytuj
Warszawa 16. listopada 2010
"Sony Computer Entertainment Polska zaprasza na serię unikalnych eventów, podczas których każdy będzie miał szansę spróbować swoich sił w najbardziej realistycznym z symulatorów jazdy - Gran Turismo 5 na PlayStation 3.

Już 19 listopada rozpoczynamy cykl imprez promocyjnych z Gran Turismo 5, podczas którego odwiedzimy sześć największych miast w Polsce. Zapraszamy wszystkich, którzy marzą, aby doświadczyć autentycznej atmosfery wyścigów, zagrać w stereoskopowym 3D i sprawdzić, co kryje się pod maską Gran Turismo 5.

W każdej z lokalizacji, w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni pod okiem wyszkolonych prowadzących, każdy będzie miał szansę wziąć udział turnieju i wygrać niesamowitą nagrodę. Zwycięzca wyjedzie z ekipą Gran Turismo 5 i magazynu Top Gear do Niemiec na jeden z najważniejszych torów wyścigowych świata - Nurburging.  Szczegóły konkursu wraz z regulaminem oraz informacjami o wszystkich przygotowanych atrakcjach znajdziecie: www.facebook.com/GranTurismo5RoadShow

W roli pilota, w polskiej wersji językowej gry, usłyszymy Martynę Wojciechowską, najbardziej znaną polska podróżniczkę, która bardzo silnie związana jest także ze światem motoryzacji.

 "Wybór Martyny Wojciechowskiej, jako pilota w Gran Turismo 5, był dla nas oczywisty. To niesamowita kobieta, która w świecie motoryzacji nie ma sobie równych" - powiedziała Agnieszka Pilichowska, Product Manager w SCE Polska. "Jej sugestie i doświadczenie były nieocenione podczas nagrań i miały ogromny wpływ na wiarygodność roli pilota w grze." 

Zapraszamy wszystkich w piątki ( 14:00-20:00 ) oraz soboty i niedziele ( 10:00-20:00 )*:

19-21 listopada - Gdańsk - Galeria Bałtycka
22-24 listopada - Łódź - CH Manufaktura*
26-28 listopada - Warszawa - CH Arkadia
3-5 grudnia - Kraków - CH Bonarka
10-12 grudnia - Poznań - CH Malta
17-19 grudnia - Katowice - CH Silesia

* w Łodzi w CH Manufaktura akcja będzie prowadzona w poniedziałek, wtorek oraz w środę w godzinach między 14:00 a 20:00"

http://ppe.pl/news-3873-Zagraj_w_GT5_i_odwiedz_Nurburgring.html

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9616 dnia: Listopada 16, 2010, 11:38:46 am »
26-28 listopada lol, to ja juz dawno bede gral w GT 5 u siebie w domu, a na 3D to sie lepiej przejsc do Sony Center po premierze, za to ktos z Gdanska moglby relacje zdac 19 ;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2010, 11:49:33 am wysłana przez KKRT »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9617 dnia: Listopada 16, 2010, 11:40:59 am »


o_0

Wiadomość scalona: Listopada 16, 2010, 11:42:48 am
Ok 4 minuty widac znikajaca trase... nie wyobrazam sobie, zeby w mojej domowej wersji gt5 cos takiego mialo miejsce, moze fucktycznie ten pepik ma jakas wersje review czy cos??

Ponoć to jakiś bug w replay'ach. Podczas gry nie ma czegoś takiego. Tekken90 został o to zapytany i wyjaśnił to zjawisko w ten sposób.
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2010, 11:42:48 am wysłana przez BoBaN »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9618 dnia: Listopada 16, 2010, 11:45:54 am »
26-28 listopada lol, to ja juz dawno bede gral w GT 5 u siebie w domu, a na 3D to sie lepiej przejsc do Sony Center po premierze.
Pozostaje jeszcze szansa wygrania wycieczki na Nurburgring ;)

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9619 dnia: Listopada 16, 2010, 11:46:49 am »
oczywiście pod hasłem "zniszczenia" rozumiesz śmiesznie i żałośnie niszczący się TYLKO samochód gracza, a pod hasłem zmienne pory dnia wyobrażasz sobie raptem kilka tras które można policzyć na palcach jednej ręki?
Na 1 z filmów było widać uszkodzenia na samochodach przeciwnika.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9620 dnia: Listopada 16, 2010, 11:50:21 am »
Pozostaje jeszcze szansa wygrania wycieczki na Nurburgring Wink
To ja juz wole w totka pograc :P Tam przynajmniej mam szanse :P

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9621 dnia: Listopada 16, 2010, 12:08:19 pm »
nie przesadzaj. Ja kiedyś brałem udział w śląskich mistrzostwach Motorstorm Pacific Rift o których prawie nikt nie wiedział i zająłem drugie miejsce rozwalając się na ostatnim zakręcie i przyjeżdżając na metę o 0,5s później niż zwycięzca. Finał był w Katowicach w kinie Helios na głównej sali. Wygrałem psp, za pierwsze miejsce był skuter. Wcale taki dobry w PR nie jestem i nawet na mojej friendliście mam z 10 lepszych od siebie graczy.

W takich konkursach nie zawsze biorą udział najlepsi ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9622 dnia: Listopada 16, 2010, 12:13:12 pm »
Trochę dziwią te wszystkie informacje o spieprzonej obsłudze G27 skoro niedawno ogłoszono, że około 25 listopada kierownice Logitech'a mają pojawić się w wersjach dedykowanych z logiem GT po środku.

(Chyba) nie będzie żadnej wersji dedykowanej z Logiem GT5. Logo GT5 ma tylko DFGT. Po prostu obie kierownice debiutują na japońskim rynku.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9623 dnia: Listopada 16, 2010, 12:14:59 pm »
W takich konkursach nie zawsze biorą udział najlepsi Wink
Nie musza ;], ja mam bardzo male obycie z kierownica, a tam na pewno beda osoby, ktore na nich dosc sporo graly ;p, wiec i tak nie mam szans ;], wole sobie w domciu pograc.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9624 dnia: Listopada 16, 2010, 12:16:00 pm »
Trochę dziwią te wszystkie informacje o spieprzonej obsłudze G27 skoro niedawno ogłoszono, że około 25 listopada kierownice Logitech'a mają pojawić się w wersjach dedykowanych z logiem GT po środku.

(Chyba) nie będzie żadnej wersji dedykowanej z Logiem GT5. Logo GT5 ma tylko DFGT. Po prostu obie kierownice debiutują na japońskim rynku.
Prawda, pisałem o tym wcześniej.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9625 dnia: Listopada 16, 2010, 12:25:55 pm »
Ponoć, że coś takiego znajduje się w kodzie GT PSP.

Cytuj
G27.STICK_BX1
G27.STICK_BX1F
G27.STICK_BX1L
G27.STICK_BY1
G27.STICK_BY1F
G27.STICK_BY1L
G27.STICK_BX2
G27.STICK_BX2C
G27.STICK_BX2F
G27.STICK_BX2L
G27.STICK_BY2
G27.STICK_BY2C
G27.STICK_BY2F
G27.STICK_BY2L
G27.STEER
G27.SIDEBRAKE
G27.GEAR
G27.SHIFTER_HANDLE_X
G27.SHIFTER_HANDLE_Y

G27.GRAVITY_X
G27.GRAVITY_Y
G27.GRAVITY_Z
G27.TORQUE_Y

Ciekawe co tak naprawdę będzie popsute w obsłudze G27. Nawet jeśli miałoby być tak denne sprzęgło on/off jak w GT5:P to jakoś bym to przebolał. Oby tylko sprzęgło było obsługiwane.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9626 dnia: Listopada 16, 2010, 12:28:16 pm »
Gran Turismo 5 - Nürburgring Nordschleife - Time Change with cockpit view



Pepik w końcu nagrał coś fajnego.
Jedna z moich najulubieńszych furek w GT - cudo!
Grafika wspaniała, poczucie prędkości rewelacyjne - ale co się dzieje z torem w 4:05?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9627 dnia: Listopada 16, 2010, 12:32:09 pm »
Pisałem o tym wcześniej.

Ok 4 minuty widac znikajaca trase... nie wyobrazam sobie, zeby w mojej domowej wersji gt5 cos takiego mialo miejsce, moze fucktycznie ten pepik ma jakas wersje review czy cos??

Ponoć to jakiś bug w replay'ach. Podczas gry nie ma czegoś takiego. Tekken90 został o to zapytany i wyjaśnił to zjawisko w ten sposób.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9628 dnia: Listopada 16, 2010, 13:47:03 pm »

Wie ktoś jaka muzyka przygrywa w tle?

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9629 dnia: Listopada 16, 2010, 13:48:32 pm »


Świetny zwiastun.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9630 dnia: Listopada 16, 2010, 13:53:30 pm »
O qurwa zajebisty trailer

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9631 dnia: Listopada 16, 2010, 14:16:11 pm »


Świetny zwiastun.
1:47 Grand Canyon :). Kiedyś będzie, ale w DLC :(. Ze wszystkimi trasami to pewnie za GT5 pójdzie z 500zł :mad:.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9632 dnia: Listopada 16, 2010, 14:32:37 pm »
O qurwa zajebisty trailer

No trailer kosmiczny... Nie w stylu GT5 ale rewelacyjnie pasuje do klimatu wyścigów :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9633 dnia: Listopada 16, 2010, 14:35:41 pm »

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9634 dnia: Listopada 16, 2010, 14:36:30 pm »
ale można jeszcze się nim kilka stron podniecać ;) nie przeszkadzaj chłopakom ;)

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9635 dnia: Listopada 16, 2010, 14:51:46 pm »
szkoda,że jest fanowski :( Jakby był oficjalny to przynajmniej byłaby pewność,że gdzieś tam ukrywa się Wielki Kanion :P

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9636 dnia: Listopada 16, 2010, 14:57:40 pm »
Hadouken! - Rebirth

Jakby ktoś chciał wiedzieć, co to za nuta, to powyżej odpowiedź. 8)

Ps. Pedały z G25 da się podpiąć pod DFGT, nie wiem jak z G27, ale pewnie też się da...

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9637 dnia: Listopada 16, 2010, 15:20:45 pm »
Ps. Pedały z G25 da się podpiąć pod DFGT, nie wiem jak z G27, ale pewnie też się da...

Pewnie się da, bo pedały z G27 pasują do G25... A skoro pedały z G25 pasują do DFGT to i pedały z G27 pasują do DFGT :P

Btw... Da się gdzieś kupić same pedały z G25/G27 za jakąś niską cenę? W sumie udoskonaliłbym sobie moje DFGT ;)

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9638 dnia: Listopada 16, 2010, 15:48:43 pm »
To GT5 nie bedzie mialo pelnej wspolpracy z G27?? Panowie, to potwierdzone???? :roll:
Fryty tyty dotknij pyty

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9639 dnia: Listopada 16, 2010, 15:51:13 pm »
Na razie jest to bardzo prawdopodobne. Kaz tłumaczy to niesprawiedliwą przewagą jaką mieliby gracze używający G27. :lol: :lol: :lol: