Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1274538 razy)

0 użytkowników i 19 Gości przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10320 dnia: Listopada 24, 2010, 11:04:00 am »
Tak, zawsze jako przykladny troll... a tak na powaznie, to wiem, ze jest to temat dla osob chwalacych GT5 i ubustwiajacych Kaza i zadna krytyka nie jest dopuszczalna, no chyba ze jedziemy po grze konkurencji.  :troll:

Krytyka jest dopuszczalna...

Jednak krytyka od osoby, która nie grała nawet 5 minut w ten tytuł nie jest zbyt obiektywna...  Jeżeli za dobrą krytykę uważasz chodzenie po randomowych stronach w poszukiwaniu jakiegoś pojazdu na GT5 to ci współczuje...

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10321 dnia: Listopada 24, 2010, 11:07:10 am »
@Tango i LoNdEk
Wiele w tym temacie pisałem o tym co mi się nie podoba u Kaza i PD i Sony i GT5. Nie wiem czy śledziliście te moje dyskujse, w których starałem się zdjąć klapki z oczu krzyżowcom PD (bez urazy Panowie), wskazać parę problemów i odbrązowić Kaza. Więc się nie spinam, ale Tango - wyjścia raczej innego nie mamy.

LoNdEk- masz rację z tym złym przyjmowaniem krytyki przez fanów ale nie masz racji wytykając błędy gry, bazując na internetowych krzykaczach a sam w nią nie grając. Takie łby będą zawsze i wszędzie, trollować tym raczej nie ma sensu. Czym innym są cytaty z recenzji dużych portali (choć i tu można dyskutować) a czym innym forumowe spamy.

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10322 dnia: Listopada 24, 2010, 11:11:20 am »
@LoNdEk
Za każdym razem, jak znajdziesz na internecie wypowiedź atakującą GT5 bądź Kaza, to będziesz ją tu wrzucał? Tak pytam.

Tak, zawsze jako przykladny troll... a tak na powaznie, to wiem, ze jest to temat dla osob chwalacych GT5 i ubustwiajacych Kaza i zadna krytyka nie jest dopuszczalna, no chyba ze jedziemy po grze konkurencji.  :troll:

No ale prat prosze cie, z recenzji wynika, ze PD przez te 5 stowrzylo produkt nie dopracowany, ze masa obrazkow ktore dawano to bullshoty, ze online lezy i kwiczy, ze wiele obietnic zostalo spelnionych tylko czesciowo. Nie rozumie tylko tego zaslepienia co niektorych.
Kurw.... ludzie ja tą gre dzisiaj dostałem a od waszego gadania już mnie bierze na wymioty,jak można oceniać gre w która się nie grało.Nie ma gry idealnej i jednemu pasuje a innemu nie,obiecywali cuda na kiju a wyszło jak wyszło i trzeba się cieszyć z tego co mamy.Nie grałem w GT5 jeszcze więc się nie wypowiadam i nie oceniam jej po recenzjach,chociaz średnia ocen nie jest niska.Każdy ma prawo do swojej oceny i swojego zdania,jeżeli się komuś gra nie podoba to niech jej nie kupuje i koniec kropka.Peace motherfuck......

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10323 dnia: Listopada 24, 2010, 11:17:53 am »
ze online lezy i kwiczy,
Przeciez Ty tej gry nie widziales na oczy, opcji online tez nie ...

Recenzje :D .... a ilu krytykujacych tutaj FM nie ma nawet XO ?! Ja wiem, ze wasza logika pozwala tylko na krytyke konkurencji a kazde zle slowo pod adresem GT to trolling, ale listosci :D

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10324 dnia: Listopada 24, 2010, 11:19:19 am »
ze online lezy i kwiczy,
Przeciez Ty tej gry nie widziales na oczy, opcji online tez nie ...

Recenzje :D .... a ilu krytykujacych tutaj FM nie ma nawet XO ?! Ja wiem, ze wasza logika pozwala tylko na krytyke konkurencji a kazde zle slowo pod adresem GT to trolling, ale listosci :D

Ale większość z nas przynajmniej grało w Forze 3... Ty natomiast nie grałeś jeszcze w GT5... Czaisz tą skromną różnice?

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10325 dnia: Listopada 24, 2010, 11:24:01 am »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10327 dnia: Listopada 24, 2010, 11:38:49 am »
GT5 pamięta o naszych urodzinach i daje nam nawet w ten dzień prezent :)

http://www.examiner.com/video-game-news-in-national/gran-turismo-5-includes-a-surprise-for-your-birthday

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10328 dnia: Listopada 24, 2010, 11:39:51 am »
Dziwki jak dziwki, może po prostu dla nich Forza 3 to lepsza gra?!
Kiedy się ludzie nauczycie, że recenzja ZAWSZE jest subiektywna, to odczucia autora względem jej.
Nie możemy pisać, że ktoś jest dziwką bo ocenił jedną grę lepiej od tej której jesteśmy fanbojami.

Mam Forza 3 i zakupię za kilka dni GT5 i będę grał na kółku, dlatego nie mam ciśnienia.
Dobra gra obroni się sama, a jak będzie kijowa to kit jej w ucho.
(L)

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10329 dnia: Listopada 24, 2010, 11:40:44 am »
Po chuju z taką funkcją ignoruj, jak inni cytują trolli...

Wiadomość scalona: Listopada 24, 2010, 11:47:59 am
Kiedy się ludzie nauczycie, że recenzja ZAWSZE jest subiektywna, to odczucia autora względem jej.

Są powody, dla których jedni piszą lepsze recenzje od drugich. I nie, nie chodzi o formę i stylistykę.
Cytuj
Nie możemy pisać, że ktoś jest dziwką bo ocenił jedną grę lepiej od tej której jesteśmy fanbojami.
Możemy, kiedy czyjeś "odczucie względem gry" jest z dupy wzięte.
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2010, 11:47:59 am wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10330 dnia: Listopada 24, 2010, 11:55:19 am »
Cytuj
Nie możemy pisać, że ktoś jest dziwką bo ocenił jedną grę lepiej od tej której jesteśmy fanbojami.
Możemy, kiedy czyjeś "odczucie względem gry" jest z dupy wzięte.
Aha i o tym co jest z dupy wzięte decydujesz ty?!

Cytat: tropik79
Są powody, dla których jedni piszą lepsze recenzje od drugich. I nie, nie chodzi o formę i stylistykę.

Aha i według ciebie ci co piszą te lepsze, wystawiają wyższe oceny GT5 niż Forza 3. Fajnie :lol:
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2010, 11:57:55 am wysłana przez tropik79 »
(L)

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10331 dnia: Listopada 24, 2010, 11:57:47 am »
Cytuj
Nie możemy pisać, że ktoś jest dziwką bo ocenił jedną grę lepiej od tej której jesteśmy fanbojami.
Możemy, kiedy czyjeś "odczucie względem gry" jest z dupy wzięte.
Aha i o tym co jest z dupy wzięte decydujesz ty?!

Logika?

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10332 dnia: Listopada 24, 2010, 11:59:33 am »
Cytuj
Nie możemy pisać, że ktoś jest dziwką bo ocenił jedną grę lepiej od tej której jesteśmy fanbojami.
Możemy, kiedy czyjeś "odczucie względem gry" jest z dupy wzięte.
Aha i o tym co jest z dupy wzięte decydujesz ty?!

Logika?
No ale czyja logika, moja czy twoja?!
Moja logika podpowiada mi, że komuś może bardziej podobać się Forza 3 niż GT5. Co w tym nie logicznego?

P.S. Ludzie opanujcie się, tak jak napisałem, GT5 jeśli jest dobrą grze obroni się sama. Po kiego grzyba macie takie ciśnienie na te recki?
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2010, 12:04:03 pm wysłana przez tropik79 »
(L)

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10333 dnia: Listopada 24, 2010, 12:03:32 pm »
Dziwki jak dziwki, może po prostu dla nich Forza 3 to lepsza gra?!
Kiedy się ludzie nauczycie, że recenzja ZAWSZE jest subiektywna, to odczucia autora względem jej.
Nie możemy pisać, że ktoś jest dziwką bo ocenił jedną grę lepiej od tej której jesteśmy fanbojami.
Oczywiście, ale ocena to jedna rzecz, a argumentacja dla niej - druga. EOT

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10334 dnia: Listopada 24, 2010, 12:04:03 pm »
No ale czyja logika, moja czy twoja?!
Moja logika podpowiada mi, że komuś może bardziej podobać się Forza 3 niż GT5. Co w tym nie logicznego?

Co? To, że w czasie kiedy koleś dostał grę i ją sprawdził nie liznął nawet 10% kariery... To nie jest Need For Speed którego przejście i porządne poznanie zajmuje maks 4 dni...

A inne opinie na przykład LoNdKa pokazujące, że nie miał nawet styczności z tym tytułem... Też raczej można między pośladki wsadzić....

Cytuj
P.S. Ludzie opanujcie się, tak jak napisałem, GT5 jeśli jest dobrą grze obroni się sama. Po kiego grzyba macie takie ciśnienie na te recki?

Jakie ciśnienie na recki? Jak dla mnie gra może zgarniać 5/10... Byleby model jazdy był super... Wkurza mnie natomiast trolling oparty o te recki...
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2010, 12:05:39 pm wysłana przez Mrocz »

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10335 dnia: Listopada 24, 2010, 12:05:44 pm »
Wreszcie pochtytałem swoja kopie. Znalazlem kolekcjonerke w sosnowieckim empiku w ch plejada. Sie instaluje :) po robocie lukne co i jak...
Fryty tyty dotknij pyty

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10336 dnia: Listopada 24, 2010, 12:14:51 pm »
Cytat: Mrocz
Co? To, że w czasie kiedy koleś dostał grę i ją sprawdził nie liznął nawet 10% kariery... To nie jest Need For Speed którego przejście i porządne poznanie zajmuje maks 4 dni...
W jakim ty świecie żyjesz? To co ma miesiąc grać 24 na dobę i napisać reckę dopiero?. A potem płacz na forum: "kiedy będą pierwsze recki, do chu** pana!!" Już widzę te wszystkie recenzje pojawiające się 22 grudnia, miesiąc po premierze :lol:
A poza tym skąd wiesz czy np taki Eurogamer ma grę 4 dni, a nie 2 tygodnie?!

Cytuj
A inne opinie na przykład LoNdKa pokazujące, że nie miał nawet styczności z tym tytułem... Też raczej można między pośladki wsadzić....

Dobra wiadomo, że taki LoNdeK trolluje i nawet się z tym nie ukrywa, ale argument, że nie miał styczności z tytułem faktycznie można wsadzić między poślady. 2 dni temu zbiorowe fapanie nie przeszkadzało, a ile osób z tego forum miało styczność z tytułem. Podpowiem: ZERO.

Cytuj
Jakie ciśnienie na recki? Jak dla mnie gra może zgarniać 5/10... Byleby model jazdy był super... Wkurza mnie natomiast trolling oparty o te recki...
No ciśnienie na recki chyba jednak jest, inaczej nie skakałoby wam ciśnienie na przytoczoną tutaj ocenę z IGN.
Zgadzam się z tobą, oceny to jedno, a nasze odczucia to drugie. Trzeci raz piszę.
DOBRA GRA OBRONI SIĘ SAMA, WALIĆ RECENZJE. Peace.
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2010, 12:17:40 pm wysłana przez tropik79 »
(L)

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10337 dnia: Listopada 24, 2010, 12:16:05 pm »
Kozacki cytat "Uszkodzenia samochodu i zaawansowane efekty - samochody dymia i iskrza" z okładki aż parzy :P

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10338 dnia: Listopada 24, 2010, 12:29:36 pm »
Cytat: Mrocz
Co? To, że w czasie kiedy koleś dostał grę i ją sprawdził nie liznął nawet 10% kariery... To nie jest Need For Speed którego przejście i porządne poznanie zajmuje maks 4 dni...
W jakim ty świecie żyjesz? To co ma miesiąc grać 24 na dobę i napisać reckę dopiero?. A potem płacz na forum: "kiedy będą pierwsze recki, do chu** pana!!" Już widzę te wszystkie recenzje pojawiające się 22 grudnia, miesiąc po premierze :lol:
A poza tym skąd wiesz czy np taki Eurogamer ma grę 4 dni, a nie 2 tygodnie?!

Dlatego recenzje tego tytułu, mnie nie interesują, więc przestań mówić że mam na nie ciśnienie :D To nie ja nazwałem ich dźiwkami bo wolą Forze... Po prostu dla mnie tą reckę o kant dupy można rozbić. Właśnie dlatego, że nie poznali odpowiednio dobrze gry... I wątpię by jakakolwiek recka była sensowna przy tak dużym tytule...

Cytuj
A inne opinie na przykład LoNdKa pokazujące, że nie miał nawet styczności z tym tytułem... Też raczej można między pośladki wsadzić....

Dobra wiadomo, że taki LoNdeK trolluje i nawet się z tym nie ukrywa, ale argument, że nie miał styczności z tytułem faktycznie można wsadzić między poślady. 2 dni temu zbiorowe fapanie nie przeszkadzało, a ile osób z tego forum miało styczność z tytułem. Podpowiem: ZERO.

Zabawne, że 5 dni temu masowego pojazdu po tym tytule nie zauważyłeś, a fapowanie już tak :P Zobacz sobie jak ludzie marudzili czy to na standard cars czy to na zniszczenia... Po prostu komentarz oparty na faktach jakie pojawiały się na temat gry... A nie jak LoNdEk - Online to najprawdopodobniej padaka, oparte na jakiejś jednej recenzji... Bo Online póki co mało kto grał i pewnie minie trochę czasu zanim ktoś zacznie grać :P

arturk

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-09-2010
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10339 dnia: Listopada 24, 2010, 12:35:54 pm »
Tsukuba wygląda faktycznie świetnie... Nawet cienie wewnątrz kokpitu wyglądają na niej o niebo lepiej ...nie ma się do czego przyczepić jednym słowem.
Ale już np. trial mountain jest po prostu paskudne (nie przesadzam). Ja rozumiem, że grafika w symulatorze nie jest najważniejsza, ale od tej trasy aż odpycha.
Wielka szkoda, że grafika jest tak nierówna. Gdzie się podział "perfekcjonizm" Kazza?

i jeszcze taka mała zajawka:
"I can give an official “review” now that the media embargo is up.. It kicks serious ass ! The physics are much better than Prologue, Force feedback is top notch, graphics spectacular, etc, etc. Well worth $60 to add to anyones sim racing collection. Our full review will be on Inside Sim Racing in the next week or so. We’re taking our time going through it and having a blast."
źródło: http://www.racesimcentral.com/news/

ps. mam wrażenie, że na szefie PD ktoś mocno wywierał naciski by umieścić pewne trasy w GT5, które (mam wrażenie) nie były planowane (podobnie z liczbą aut). Może nawet sam się ugiął pod presją fanów. Trudno mi inaczej tłumaczyć tak duży rozrzut jakości torów.
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2010, 12:50:43 pm wysłana przez arturk »

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10340 dnia: Listopada 24, 2010, 12:45:07 pm »
Aha i o tym co jest z dupy wzięte decydujesz ty?!
Nie, decyduje zdrowy rozsądek i wiedza.
A raczej brak tych elementów.

Cytat: tropik79
Aha i według ciebie ci co piszą te lepsze, wystawiają wyższe oceny GT5 niż Forza 3. Fajnie :lol:
Ja odpowiedziałem tylko na twoje śmieszną "teorię", że recenzja to "zawsze czysto subiektywna opinia", oraz na krytykę, że nie można kogoś dyskredytować na podstawie jego opinii.

Recenzji nie może pisać byle kto, a opinie trzeba umieć wyrażać. Nie ma tu czego relatywizować.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10341 dnia: Listopada 24, 2010, 12:49:31 pm »

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10342 dnia: Listopada 24, 2010, 13:07:29 pm »
... Redaktorzy PS3Site starają się zrobić z tej strony kolejnego Pudelka... w dodatku nie wiedzą, o czym piszą. Patch niczego nie zmienia, a odblokowuje po prostu tryb multi, a tu mi o jakichś poprawkach wyskakują...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10343 dnia: Listopada 24, 2010, 13:29:52 pm »
http://gameonly.pl/news/gran-turismo-5-zawodzi

I wy kurna PS3Site krytykujecie?  :lol:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10344 dnia: Listopada 24, 2010, 13:36:00 pm »
Ja pie*dolę, od kiedy oceny 10, 9, 8 świadczą o tym, że gra zawodzi?
Szczyt idiotyzmu i tyle, szkoda słów po prostu.

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10345 dnia: Listopada 24, 2010, 13:39:20 pm »
Gdybym ja sie mial kierowac recenzjami to bym nie mogl grac w PESa  :rotfl:
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10346 dnia: Listopada 24, 2010, 13:39:35 pm »
Hehe ale najlepsze jest tam:
Cytuj
Dałbym wiele za widok głupiej kwaśnej facjaty zaginacza faktów i wielkiego jajoliza sonoklapa bobana
A BoBan jak na złość wszystkim, jakoś strasznie na razie się nie spuszcza na widok GT5.
(L)

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10347 dnia: Listopada 24, 2010, 14:01:18 pm »
Moje pierwsze wrazenie jesli chodzi o gt5 to lekki zawod jesli chodzi o grafike...  :roll: Oczekiwalem czegos wiecej niz w prologu, zwlaszcza jesli chodzi o otoczenie. Tymczasem grafa jest na tym samym poziomie + dodano troche smaczkow. Jak dla mnie polyphony ustawilo sobie nieco za wysoko poprzeczke jesli chodzi o wyglad fur i pod noz musialo pojsc otoczenie...
Fryty tyty dotknij pyty

Eldarion

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 238
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10348 dnia: Listopada 24, 2010, 14:10:20 pm »
Boban dziś kupił gt5 i pewnie gra, a jest troche na głównej troli że można się zdrowo pośmiać, szkoda że nie komentują na forum :)
i ja lece dzis po pracy po swoją kopię

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10349 dnia: Listopada 24, 2010, 14:11:09 pm »
Panowie czy to będzie miało jakieś znaczenie jak dziś zainstaluję zwykłą edycję na dysku, a jutro odpalę płytkę z edycji kolekcjonerskiej lub signature? Bo kumpel chce ode mnie odkupić GT5, a ja bym łyknął jakąś inną edycję. Właśnie instaluję GT5.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10350 dnia: Listopada 24, 2010, 14:12:15 pm »
Boban dziś kupił gt5 i pewnie gra, a jest troche na głównej troli że można się zdrowo pośmiać, szkoda że nie komentują na forum :)
Na forum za takie bluzgi to od razu by zniknęli. :troll:

Panowie czy to będzie miało jakieś znaczenie jak dziś zainstaluję zwykłą edycję na dysku, a jutro odpalę płytkę z edycji kolekcjonerskiej lub signature?
Według mnie nie, to ta sama wersja jest.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10351 dnia: Listopada 24, 2010, 14:12:35 pm »
Boban dziś kupił gt5 i pewnie gra, a jest troche na głównej troli że można się zdrowo pośmiać, szkoda że nie komentują na forum :)
i ja lece dzis po pracy po swoją kopię

Tu podziękowania na Eldationa, który dał mi namiar na świetny sklepik w Kielcach. Tam łyknąłem GT5 za naprawdę fajną cenę. Jak dziś przetestuję, to podejmę decyzje czy warto kupować Signature lub Kolekcjonerkę.

aLLy

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-12-2007
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10352 dnia: Listopada 24, 2010, 14:22:15 pm »
Gran turismo zainstalowane , pierwszy zonk , mam na opakowaniu napisane ze gra jest w polskiej wersji a do wyboru mam tylko angielski turecki i jakies znaczki.... Tak w wielkim skrocie - Co to kur** jest?? Grafika na prawde jest gorsza niz w prologu , wieksza pikseloza , tak jak w prologu podniecalem sie replayami tak tutaj nie robia takiego wrazenia, cienie - to jest chyba jakis zart , pikseloza jak za PS 1 . Nie wiem czy w grze sie jakos ustawia grafike czy cos , mam nadzieje ze tak bo to jest jakis zart. Moze to kwestia mojego TV , ale nie przestawialem go a prologue wyglada po prostu lepiej. Sprzet na jakim gram to 42 calowa plazma 100 hz bez full hd.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10353 dnia: Listopada 24, 2010, 14:23:04 pm »
Gran turismo zainstalowane , pierwszy zonk , mam na opakowaniu napisane ze gra jest w polskiej wersji a do wyboru mam tylko angielski turecki i jakies znaczki
Ustaw XMB na język polski.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10354 dnia: Listopada 24, 2010, 14:24:24 pm »
Sprzet na jakim gram to 42 calowa plazma 100 hz bez full hd.

masz odpowiedź ;]

Ktoś wcześniej wspominał, że gra dużo traci przy rozdzielczości 720p...

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10355 dnia: Listopada 24, 2010, 14:26:14 pm »
podobno od 40 lvl odblokowuje się lepsza grafa:P

a tak na serio to pewnie wina tv. rozdziałka ci nie domaga i na full hd jest niby lepiej.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10356 dnia: Listopada 24, 2010, 14:29:25 pm »
Panowie czy to będzie miało jakieś znaczenie jak dziś zainstaluję zwykłą edycję na dysku, a jutro odpalę płytkę z edycji kolekcjonerskiej lub signature?
Według mnie nie, to ta sama wersja jest.

Dzięki za info. Może to ktoś potwierdzić?

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10357 dnia: Listopada 24, 2010, 14:32:16 pm »

Dzięki za info. Może to ktoś potwierdzić?

Na Ultimie napisane jest, że te nowe samochody z kolekcjonerki są w formie kodu na PSN, więc chyba wszystko będzie grało?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10358 dnia: Listopada 24, 2010, 14:35:58 pm »
No to git.

PS. Z tego co czytam, to dostaliśmy nie tylko auta standard ale i trasy standard przeniesione z GT4. Jak mi ktoś teraz powie, że PD pracowało nad tą grą 5-6 lat, to go wyśmieję. Obudzili się ze 3 lata temu jak ich fani zaczęli jechać i przekopiowali to i owo z GT4 na szybko, pomieszali z Prologue i dodali coś nowego. Dziś wieczorem zdam relacje z mojego pierwszego wrażenia. Zaznaczam, że będę bardzo surowy. :P

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10359 dnia: Listopada 24, 2010, 14:39:08 pm »
przecież pisałem Boban że mam teorię na którą mogę przytoczyć bardzo dużo dowodów,że oni tą grę robili w dwóch okresach - do premiery GT5P i po premierze GT PSP