Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1274551 razy)

0 użytkowników i 28 Gości przegląda ten wątek.

sipap

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-12-2005
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 1
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10360 dnia: Listopada 24, 2010, 14:48:18 pm »
Panowie gdzie się ustawia w GT5 siłe FF ?
Jak sie jeździ w końcu na G27 ? Trzeba naciskac trójkąt przed uruchomieniem sprzęgła?

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10361 dnia: Listopada 24, 2010, 14:59:45 pm »
Sprzet na jakim gram to 42 calowa plazma 100 hz bez full hd.

masz odpowiedź ;]

Ktoś wcześniej wspominał, że gra dużo traci przy rozdzielczości 720p...

Sranie w banie.......jakoś inne gry tego problemu nie mają. Ten tivik  nie domaga.....
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2010, 15:01:17 pm wysłana przez Soul »

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10362 dnia: Listopada 24, 2010, 15:06:51 pm »
Ja właśnie instaluję, wieczorem zdam pierwszą relację. ;)

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10363 dnia: Listopada 24, 2010, 15:36:52 pm »
słyszałem plotkę,że podobno to wczesny build jest w pełnej wersji :P

nakimushi

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10364 dnia: Listopada 24, 2010, 15:44:57 pm »
ale jak pisalem wam ze 2 lata temu ze ta gra wyglada jak Gt HD ktore bylo wypusczone jako darmowe demo na starcie ps3 to wszyscy sie ze mnie smieli  :roll:
ja ostatnio gram na psp w gran tourismo i trasy wygladaja podobnie  :D
mimo wszystko to swietna gra dla ludzi ktorzy uwielbiaja samochody wiec i tak kupie dzisiaj po pracy
szkoda tylko ze przez tyle lat nie mogli zrobic gry od podstaw pod ps3 z nowymi trasami i nowymi samochodami  :-?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10365 dnia: Listopada 24, 2010, 15:51:31 pm »
Losie okrutny!!! Ludzie powiedzcie błagam, że model jazdy w trybie Arcade (Szybkiej gry) nie ma nic wspólnego z tym co mamy w karierze! Wziąłem GTR34 Mine's i opony S a tu nic się nie dzieje. Auto prowadzi się jak po szynach. No to mówię sobie, że pewnie pozmieniali rodzaje opon. Wziąłem najsłabsze opony i co? 600 konne auto cholernie trudno złamać za pomocą gazu nawet na 2 biegu. To samo z Lambo. KPINA!!! Pomijam, że tak zjebali dźwięk GTR'a, że ten kto to zrobił powinien wylecieć na zbity pysk z PD. Fizyka jazdy naprawdę nie ma za wiele wspólnego z GT:Academy, że już o GT5:P nie wspomnę. Zaznaczam, że na razie to wszystko piszę na podstawie gry w trybie Arcade. Idę testować dalej.

Modelem jazdy jak na razie jestem totalnie zawiedziony. Jedynie hamowanie zasługuje na brawa, bo jest dużo trudniejsze i trzeba się trochę napocić.

Co do grafy, to jest totalnie wyjebista. Nie wiem skąd wzięły się te narzekania. Ten element gry jak na razie podoba mi się najbardziej.



Panowie gdzie się ustawia w GT5 siłe FF ?
Jak sie jeździ w końcu na G27 ? Trzeba naciskac trójkąt przed uruchomieniem sprzęgła?

Nie wciska się. Jak chcesz używać sprzęgła to po prostu po starcie je wciskasz i wbijasz bieg a kierownica automatycznie przełącza się w tryb ze sprzęgłem. Chcesz jeździć na łopatkach to musisz wbić bieg łopatką. Chcesz sam H shifter bez sprzęgła to wbijasz po prostu bieg i kiera się sama pod to ustawia.

aLLy

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-12-2007
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10366 dnia: Listopada 24, 2010, 16:16:02 pm »
Ale Panowie jakos w innych grach nie mam takiego problemu , tutaj  gra na prawde wyglada gorzej niz prologue , to jest jakis zart... Gdzie sie ustawia to XMB?? Tak czy siak spedze z gra dobrych pare godzin ale nie na to czekalem jak pewnie 3/4 ludzi... za duzo halo bylo w okol gry a wyszlo jak wyszlo , szkoda...

arturk

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-09-2010
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10367 dnia: Listopada 24, 2010, 16:20:15 pm »
Jak ktoś już wcześniej, bardzo słusznie zauważył.. gra wygląda dokładnie tak samo jak prolog tylko jest bardziej "rozpikselowana" + część tras prosto z gt4 + 800 aut prosto z gt4.
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2010, 16:24:40 pm wysłana przez arturk »

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10368 dnia: Listopada 24, 2010, 16:22:34 pm »
Ja mam inny problem, instalacja mi stanęła na 1 sek przed końcem, i tak już czekam z 5 minut. :-x

Dobra przeszła dalej. :P
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2010, 16:24:51 pm wysłana przez Unlimited »

luk

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-05-2007
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • PSN: splintersPL
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10369 dnia: Listopada 24, 2010, 16:30:09 pm »
Ja mam inny problem, instalacja mi stanęła na 1 sek przed końcem, i tak już czekam z 5 minut. :-x

Dobra przeszła dalej. :P
Jak to Włodek w Fifie 10 powiada "Masakracja"  :lol: Jednak wstrzymam się z zakupem i trochę poczytam. Ooo losie !!!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10370 dnia: Listopada 24, 2010, 16:30:15 pm »
Auta FR i MR są świetne odwzorowane. Na razie widzę problem w modelu jazdy z furami 4WD. Prowadzą się zupełnie inaczej niż w Prologue.

Btw. FF jest nieporównywalnie lepsze niż w Prologue.

PS. Nowe dźwięki niektórych aut nie podobają mi się. Sztucznie brzmią mimo, że są głośniejsze i niby bardziej dopakowane. Np. Tom's Supra nie ma tego pomruku silnika charakterystycznego dla uturbionej Supry. Brzmi jakby z innego auta. To samo GTR'ki. Jak jakieś grzechotki. Prologue tutaj zamiata GT5 w przypadku niektórych aut. Ogólnie ta gra jest najmniej Gran Turismo ze wszystkich części. Styl grafiki też jakby bardziej cukierkowy. Widać, że silnik został kompletnie przebudowany. IMO niestety trochę z magii GT uleciało.
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2010, 16:32:16 pm wysłana przez BoBaN »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10371 dnia: Listopada 24, 2010, 16:32:10 pm »
Ja mam inny problem, instalacja mi stanęła na 1 sek przed końcem, i tak już czekam z 5 minut. :-x

Dobra przeszła dalej. :P
mi tak na 3sek stanelo :troll:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10372 dnia: Listopada 24, 2010, 16:40:14 pm »
Myślałem, że sobie kupię Prelude na start, ale nie ma jej na giełdzie. Ciekawe skąd mam wiedzieć kiedy się pojawi. :P

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10373 dnia: Listopada 24, 2010, 16:57:45 pm »
Rzeszowski MM FAIL!! GT5 229zł ale ch** kupiłem, złodzieje je**ne.  :evil:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10374 dnia: Listopada 24, 2010, 17:25:03 pm »
Odpaliłem Świat GT oraz Licencje i jestem w domu. Stare dobre GT. Klimat wrócił i to z podwojoną siłą. Niepotrzebnie włączałem na początku tryb Arcade. Jutro jednak jadę po Signature Edition, ale sobie zachowam wersję z kolorową okładką, a ziomkowi sprzedam tą, którą wyjmę z Signature Edition. Nie podoba mi sie ta szara okładka strasznie.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10375 dnia: Listopada 24, 2010, 17:29:31 pm »
Gdzie sie ustawia to XMB?
XMB to główne menu PS3, w opcjach ustawiasz język.

Z tą grafiką to mega lol, jeden pisze, że GT4 w HD, a drugi, że zajebista :lol:. Dziś trochę pograłem u kumpla i graficznie jest nieco lepiej niż w GT5: P. Auta premium są niesamowicie odwzorowane, a standardy wcale nie wyglądają tak źle. Trasy sprawdziłem tylko dwie i pod tym względem jest to GT5: P, czyli jest dobrze.
Zdecydowanie najlepiej wyglądający racer.

PS. LCD na którym grałem to 32 calowa Bravia, model dość stary, chyba V2500.
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2010, 17:31:04 pm wysłana przez pokrytyśniegiem »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10376 dnia: Listopada 24, 2010, 17:49:43 pm »
No i to jest idealna wypowiedz na temat grafy GT5. Dzięki Yeti!

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10377 dnia: Listopada 24, 2010, 17:54:15 pm »

MOC!

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10378 dnia: Listopada 24, 2010, 17:56:53 pm »
z tego co tutaj czytam to wygląda na to, że jak jedziesz samochodami standard na takim deep forest to masz gt4:hd, a jak jedziesz premiumkami na tsukubie to masz pełnoprawne zajebiste gt5. w sumie dobrze, płacisz raz a masz dwie gierki.
sam niestety obadam dopiero jak ktoś mi gierkę pożyczy:/

arturk

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-09-2010
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10379 dnia: Listopada 24, 2010, 18:03:45 pm »
z tego co tutaj czytam to wygląda na to, że jak jedziesz samochodami standard na takim deep forest to masz gt4:hd, a jak jedziesz premiumkami na tsukubie to masz pełnoprawne zajebiste gt5 (...)

Dokładnie tak :roll:

Kiepski ze mnie kierowca, ale mam problem by zrobić całą licencję B na złoto :P... chyba największe trudności mam z pierwszym testem... albo coś jest ze mną nie tak, albo trzeba solidnie "wycelować" z momentem hamowania. Ciągle brakuje mi kikudziesięciu setnych.

el becetol

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10380 dnia: Listopada 24, 2010, 18:04:10 pm »
Auta premium są niesamowicie odwzorowane, a standardy wcale nie wyglądają tak źle.



Nie.  :lol:

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10381 dnia: Listopada 24, 2010, 18:16:50 pm »
To juz się robi nudne. Auta podczas gry wyglądają znacznie lepiej, ale jak chcesz to opieraj swoje zdanie na podstawie... screenów.  :lol:

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10382 dnia: Listopada 24, 2010, 18:18:58 pm »
OK, to ja na szybko podzielę się wstępnie moimi wrażeniami.

Gameplay & Model Jazdy: Nie dotykałem trybu Arcade Mode, więc się o nim nie wypowiem, natomiast GT MODE jest takie jakiego oczekiwałem, multum rzeczy do zrobienia, bardzo dobre i przemyślane menu i po prostu micha sama się cieszy na to co możemy tam zrobić. Ja dopiero co zaliczyłem jedną licencję(B), oraz przejechałem Sunday Cup, model jazdy jest świetny, mogę zgodzić się z recenzjami że prawdopodobnie najlepszy jaki do tej pory powstał na tą generację konsol, i co ważne nawet na padzie da się spokojnie grać, choć wiadomo że pełną radość czerpie się z gry na kierownicy. Bardzo dobrze czuć samochód, znacznie lepiej wygląda hamowanie i kontry w stosunku do Gt5P. Oczywiście gram na wył. wszelkich asystach(jedynie ABS mam wł. na 1). Podoba mi się to że kamera z widoku z kokpitu potrafi fajnie zatrząsnąć i generalnie dzieje się więcej niż w Gt5P(jest realistyczniej, i nie przesadzono tu tak jak w NFS Shift które poszło na efekciarstwo) i to w Hondzie Civic, aż nie mogę sobie wyobrazić co będzie działo się w furach klasy GT lub RACE. Photo Travel jest świetny, oczywiście wyjściowo mamy dostęp jedynie do 4 miejscówek(z czasem odblokowują się kolejne), i tu zaskoczenie, bo nie dość że otrzymujemy piękne miejscówki, to jeszcze PD odwzorowało w nich charakterystyczne dźwięki czy zachowania, oraz otrzymujemy opis dlaczego akurat to miejsce zostało wybrane, jak dla mnie to rewelacja. Lubię gdy gry też edukują. Póki co nie odblokowałem jeszcze zniszczeń mechanicznych i visualnych ani zmiennego trybu doby, ale to przyjdzie wraz z ograniem.


Grafika:
Niektórzy zdrowo przesadzają(może macie źle TV ustawione)! Wiem też że screenshoty mocno zaniżają także jej odbiór w stosunku do tego kiedy gramy czy oglądamy replay. Fury wyglądają, jeszcze lepiej niż w GT5P, mowa o Premium Cars, natomiast Standard Cars wyglądają różnie, jedne lepiej(podczas gameplay'u nie odróżnicie ich od Premium Cars), inne trochę gorzej, ale fakt jest taki że nie przeszkadzają, a to duży plus. Odnośnie tras to także jedne wyglądają lepiej(są świetne i bliskie fotorealizmowi), inne trochę gorzej(ot takie średniaki). Dynamiczne Cienie nie są takie tragiczne jak niektórzy mówią, szczególnie że podczas jazdy szybko się o nich zapomina, a ich poziom zależy także od trasy na której się ścigamy. Kokpity są świetne. Jak dla mnie oprawa Gt5 to jej mocny punkt i nie wiem dlaczego niektórzy się aż tak jej czepiają, może dlatego że albo nie grali w grę u siebie, albo mają jakieś problemy z regulacją TV bądź szukają na siłę jakiś niedomówień. I jeszcze jedna uwaga jeśli kogoś TV nie obsługuję Full HD i pełnej gamy czerni(praktycznie jedynie plazmy i niektóre LCD), lepiej ustawić rozdzielczość w menu PS3 na 720P i wył. pełną gamę czerni, przetestowane u mnie.


Dźwięki:
Póki co gram na słuchawkach(Senki HD428) i jak dla mnie jest znacznie lepiej niż w GT5P, fury brzmią jak należy, i jeśli jakieś odstają to nieznacznie. Muzyka jest dobrana z smakiem i miło się jej słucha w Menu czy podczas Replay'a.

Póki co to tyle, wracam grać bo jest w co. Wszystkim tym którzy się wahają czy kupić, radzę czym prędzej pobiec do sklepu! Pełny mój opis pewnie będzie jak się już bardziej ogram, czyli za jakiś tydzień myślę.

Ps. Do zobaczenia online dziś wieczorem, ja wracam póki co do singla. 8)
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2010, 18:27:23 pm wysłana przez Unlimited »

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10383 dnia: Listopada 24, 2010, 18:23:08 pm »
Unlimited ale te standardy wyglądają jak na screenach, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd! ;)

 :lol:

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10384 dnia: Listopada 24, 2010, 18:25:16 pm »
Nie wszystkie, ich poziom jest zróżnicowany. A podczas gameplayu tych lepszych nie odróżnisz od Premium Cars(poza wnętrzem of course). 8) No chyba że jeździsz nosem po ekranie i będziesz oglądał je z bliska, wtedy wychodzą ich niedoskonałości względem Premium Cars.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10385 dnia: Listopada 24, 2010, 18:26:55 pm »
no właśnie, modele podczas wyścigu są zupełnie inne, lepsze. jak się robi skrin to gierka podmienia model i mamy takie kwiatki jakie mamy;)

podobno po 26 lvl problem znika i nawet na skrinach samochody będą wyglądały "wcale nie tak źle".

el becetol

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10386 dnia: Listopada 24, 2010, 18:27:47 pm »
Pewnie, pewnie. Specjalna technologia. Jak robisz skrina to z bryły samochodu znika 80% polygonów, w czasie gry wyglądają zajebiście. :lol:

edit. s00s był pierwszy.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10387 dnia: Listopada 24, 2010, 18:27:57 pm »
Nie wszystkie, ich poziom jest zróżnicowany. A podczas gameplayu tych lepszych nie odróżnisz od Premium Cars(poza wnętrzem of course). 8) No chyba że jeździsz nosem po ekranie i będziesz oglądał je z bliska, tedy wychodzą ich niedoskonałości względem Premium Cars.
Nie załapałeś mojego poprzedniego postu. To to ja akurat wiem, ale w niewiedzy żyją ludzie, którzy wklejają takie screeny jak becetol i twierdzą, że to tak wygląda podczas ruchu.


PS. A najzabawniejsze jest to, że według nich, to racja jest po ich stronie, a nie mają nawet gry w swoich domach. Haha, przecież to jest... błazenad.
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2010, 18:36:47 pm wysłana przez pokrytyśniegiem »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10388 dnia: Listopada 24, 2010, 18:34:55 pm »
To juz się robi nudne. Auta podczas gry wyglądają znacznie lepiej, ale jak chcesz to opieraj swoje zdanie na podstawie... screenów.  :lol:

100% racji. Sam miałem obawy odnośnie tych aut po zobaczeniu screen'ów, ale podczas wyścigu trudno odróżnić standard od premium. To trzeba sprawdzić samemu.

Wiadomość scalona: Listopada 24, 2010, 18:38:53 pm
Jeśli miałbym w jakikolwiek sposób zarekomendować ten tytuły, to napiszę tylko tyle, że po materiałach z netu nie chciałem dać więcej niż 200zł za GT5 (i nie dałem, bo kupiłem za 180zł). Jednak po spędzonych kilku godzinach, jadę jutro po Signature. Tylko nie róbcie tego błędu co ja i nie odpalajcie Arcade Mode na początek. Na tym się zawiodłem i model jazdy też zjechałem. Teraz jak gram w tryb kariery to tak jakbym grał w zupełnie inny tytuł. Model jazdy oceniam wyżej niż GT:Academy. Szczególnie w autach FR i MR. FF są bardzo podobne, a 4WD na razie uważam za gorzej oddane niż w GT5:P, ale zbyt mało nimi jeździłem w trybie kariery, więc ocenę zostawię na później.
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2010, 18:38:53 pm wysłana przez BoBaN »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10389 dnia: Listopada 24, 2010, 18:39:36 pm »
Gierka jest genialna, dużżżżżżżżżżżżo lepsza od GT5:P wszystko ma lepiej zrobione. nie rozumiem o co niektórym chodzi :o
Jak wsiadlem 1raz na gokarda to mi szczena opadła i dopiero ją znalazłem ale zajebiście tym sie smiga, miód wylewa sie strumieniami.
Auta S i P podczas wyscigu wyglądają prawie identycznie, a na powtórkach to chyba tylko po szybach można poznać  ;) Dajcie spokoj i tak wyjdzie DLC co zrobi same auta premium.
PS:od ktorego levelu sa zniszczenia wlączane?

el becetol

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10390 dnia: Listopada 24, 2010, 18:41:52 pm »
Cytuj
To to ja akurat wiem, ale w niewiedzy żyją ludzie, którzy wklejają takie screeny jak becetol i twierdzą, że to tak wygląda podczas ruchu.

Czyli w pełnej wersji gry bryła tej Celici wygląda lepiej, tak? Ustosunkuj się, bo niedługo sprawdzę pełną wersję i sprawdzę.

Obawiam się że jednak skrin jest bardziej wiarygodny niż fanbojskie pieśnie pochwalne.




Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10391 dnia: Listopada 24, 2010, 18:46:09 pm »
becet tu nie chodzi o to ze model jest lepszy tylko o to ze podczas gry nie widac tych niedoskonalosci, podczas wyscigu nie przygladasz sie klamce i nie zastanawiasz czy jest tekstura czy w 3d wieksza uwage zwracaja odbicia, tak jak napisal chyba kkrt shader karoserii robi swoje.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10392 dnia: Listopada 24, 2010, 18:49:59 pm »
Cancer, podobno od 20lv, a od 40lv. wyglądają tak.


becetol, wreszcie napisałeś coś z sensem. Zrozum, że twój problem polega na tym, że ty oceniasz coś co widziałeś na screenie, a my oceniamy coś w co gramy. Taka mała różnica. I jeszcze jedno, masz racje, zagraj oceń, a do tego czasu oszczędź nam swoje, nic niewnoszące do tematu posty.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10393 dnia: Listopada 24, 2010, 18:51:44 pm »
Zakochalem sie w gokartach <3 wyjebista sprawa :D
Licencje do c ukonczone, jak narazie mega pozytyw jesli chodzi o grywalnosc. Jesli chodzi o grafe to gra jest nierowna, raz wykur**sta, a raz tylko przecietna. Ale naprawde warto ja miec !]
Fryty tyty dotknij pyty

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10394 dnia: Listopada 24, 2010, 18:56:39 pm »
Dobry przykład Standardów pokazują np. Honda Accord czy starsza Civic, to są te lepiej wykonane. ;)

Ps. Ja sobie robię małą pauzę z grą do godz. 20, ale potem :D

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10395 dnia: Listopada 24, 2010, 18:58:02 pm »
becet tu nie chodzi o to ze model jest lepszy tylko o to ze podczas gry nie widac tych niedoskonalosci, podczas wyscigu nie przygladasz sie klamce i nie zastanawiasz czy jest tekstura czy w 3d wieksza uwage zwracaja odbicia, tak jak napisal chyba kkrt shader karoserii robi swoje.

Czekaj a roznice miedzy LOD'ami w FM3 potraficie juz zauwazyc :D ???

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10396 dnia: Listopada 24, 2010, 19:01:22 pm »
becet tu nie chodzi o to ze model jest lepszy tylko o to ze podczas gry nie widac tych niedoskonalosci, podczas wyscigu nie przygladasz sie klamce i nie zastanawiasz czy jest tekstura czy w 3d wieksza uwage zwracaja odbicia, tak jak napisal chyba kkrt shader karoserii robi swoje.

Czekaj a roznice miedzy LOD'ami w FM3 potraficie juz zauwazyc :D ???

Wierz mi że Standardy(szczególnie te lepiej wykonane) podczas gry, jak dla mnie są lepsze niż fury z FM3 gameplay. Może to przez shadery, może przez oświetlenie, ale tak ja to odbieram(gram z kamery z kokpitu co także może mieć znacznie w postrzeganiu tego, wiadomo że kokpity w FM3 nie zachwycają, więc tam generalnie oko automatycznie śledziło otoczenie).

darsyn

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 5
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10397 dnia: Listopada 24, 2010, 19:02:41 pm »
Odnośnie screenów co były dawane, te z Laguna Seca to jakaś ściema - brak aa na torze i mapce? U mnie na lcd 42" FHD kolory dużo lepsze, ząbków brak, publiczność lepiej wykonana! + odbicia otoczenia na karoserii. Polecam sprawdzić z ciekawości. Nie mam pojęcia w jaką wersję grał ten gość i na jakim tv...

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10398 dnia: Listopada 24, 2010, 19:03:16 pm »
becet tu nie chodzi o to ze model jest lepszy tylko o to ze podczas gry nie widac tych niedoskonalosci, podczas wyscigu nie przygladasz sie klamce i nie zastanawiasz czy jest tekstura czy w 3d wieksza uwage zwracaja odbicia, tak jak napisal chyba kkrt shader karoserii robi swoje.

Czekaj a roznice miedzy LOD'ami w FM3 potraficie juz zauwazyc :D ???

Wierz mi że Standardy(szczególnie te lepiej wykonane) podczas gry, jak dla mnie są lepsze niż fury z FM3 gameplay. Może to przez shadery, może przez oświetlenie, ale tak ja to odbieram(gram z kamery z kokpitu co także może mieć znacznie w postrzeganiu tego, wiadomo że kokpity w FM3 nie zachwycają, więc tam generalnie oko automatycznie śledziło otoczenie).

to standardy mają kokpity???? O_O

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #10399 dnia: Listopada 24, 2010, 19:04:50 pm »
becet tu nie chodzi o to ze model jest lepszy tylko o to ze podczas gry nie widac tych niedoskonalosci, podczas wyscigu nie przygladasz sie klamce i nie zastanawiasz czy jest tekstura czy w 3d wieksza uwage zwracaja odbicia, tak jak napisal chyba kkrt shader karoserii robi swoje.

Czekaj a roznice miedzy LOD'ami w FM3 potraficie juz zauwazyc :D ???

Wierz mi że Standardy(szczególnie te lepiej wykonane) podczas gry, jak dla mnie są lepsze niż fury z FM3 gameplay. Może to przez shadery, może przez oświetlenie, ale tak ja to odbieram(gram z kamery z kokpitu co także może mieć znacznie w postrzeganiu tego, wiadomo że kokpity w FM3 nie zachwycają, więc tam generalnie oko automatycznie śledziło otoczenie).

to standardy mają kokpity???? O_O

Mowa o widoku z kokpitu Premium Cars(źle się wyraziłem, sorry). Wiadomo że w wyścigu występują zarówno i Standard i Premium Cars. ;)