Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1278628 razy)

0 użytkowników i 20 Gości przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13800 dnia: Października 18, 2011, 23:41:51 pm »
Podsumowując DLC stwierdzam, że seria GT idzie w bardzo dobrym kierunku. Co prawda bardzo powoli tam zmierza, ale skutecznie. Liczę na kolejne DLC z torami z poprzednich części Gran Turismo. Mam nadzieję, że kiedyś GT przekształci się w platformę wyścigową. Już teraz content gry jest ogromny i żaden tytuł wyścigowy z konsol nie może równać się do rozbudowania GT5. IMO PD powinno z kopyta ruszyć w kierunku pure sim racingu i nie oglądać się na płaczków, którym za trudno się jeździ w GT5. Życzyłbym sobie aby w końcu pojawiły się takie bajery jak okrążenia formujące, kwalifikacje z prawdziwego zdarzenia, całe zawody poszczególnych serii, auta bezpieczeństwa itp. Tak widzę przyszłość tej serii i mam ogromną nadzieję, że Kaz nie ulegnie presji i nie pójdzie w kierunku, w którym podążają teraz wszystkie gry wyścigowe na konsolach, bo jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego (takie zdanie według mnie mają też inni fani, którzy oczekują od gry czystego sim'a).

Jak już GT5 ma iść w tym kierunku, to przydałoby się więcej licencji wyścigowych FIA GT1, FIA GT3, DTM, WTCC lub BTCC ewentualnie jakieś inne wyścigi, dać możliwość zbudowania z dowolnego auta samochodu wyścigowego itp. To wszystko by bardzo pasowało do stylu GT5.

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13801 dnia: Października 18, 2011, 23:48:30 pm »
Podsumowując DLC stwierdzam, że seria GT idzie w bardzo dobrym kierunku. Co prawda bardzo powoli tam zmierza, ale skutecznie. Liczę na kolejne DLC z torami z poprzednich części Gran Turismo. Mam nadzieję, że kiedyś GT przekształci się w platformę wyścigową. Już teraz content gry jest ogromny i żaden tytuł wyścigowy z konsol nie może równać się do rozbudowania GT5. IMO PD powinno z kopyta ruszyć w kierunku pure sim racingu i nie oglądać się na płaczków, którym za trudno się jeździ w GT5. Życzyłbym sobie aby w końcu pojawiły się takie bajery jak okrążenia formujące, kwalifikacje z prawdziwego zdarzenia, całe zawody poszczególnych serii, auta bezpieczeństwa itp. Tak widzę przyszłość tej serii i mam ogromną nadzieję, że Kaz nie ulegnie presji i nie pójdzie w kierunku, w którym podążają teraz wszystkie gry wyścigowe na konsolach, bo jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego (takie zdanie według mnie mają też inni fani, którzy oczekują od gry czystego sim'a).

Jak już GT5 ma iść w tym kierunku, to przydałoby się więcej licencji wyścigowych FIA GT1, FIA GT3, DTM, WTCC lub BTCC ewentualnie jakieś inne wyścigi, dać możliwość zbudowania z dowolnego auta samochodu wyścigowego itp. To wszystko by bardzo pasowało do stylu GT5.
ja myślę że to nie byłoby w stylu GT bo ta seria zawsze stała normalnymi autami a nie wyścigówkami, ale generalnie powinna pójść znacznie dalej w kierunku o którym piszesz... fakt faktem zamurowała się trochę w swojej filozofii przez co trąci archaizmami... generalnie licencji przy GT5 wykupili całą masę, ale wykorzystanie ich jest niezwykle mizerne...

co do Spa to mam nadzieję że pogramy któregoś wieczora. Boban ma rację wychwalając ten tor - jest to jeden z kilku moich ulubionych obiektów (zaraz za Mugello), wyścigi na nim są zawsze mega przyjemne, chociaż opanowanie go wymaga czasu...

tninja

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 360
  • Reputacja: 11
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13802 dnia: Października 19, 2011, 04:02:46 am »
Jeśli była by możliwość,chętnie pisze się na wspólne  ściganie. Ten weekend? 

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13803 dnia: Października 19, 2011, 09:25:27 am »
Podsumowując DLC stwierdzam, że seria GT idzie w bardzo dobrym kierunku. Co prawda bardzo powoli tam zmierza, ale skutecznie. Liczę na kolejne DLC z torami z poprzednich części Gran Turismo. Mam nadzieję, że kiedyś GT przekształci się w platformę wyścigową. Już teraz content gry jest ogromny i żaden tytuł wyścigowy z konsol nie może równać się do rozbudowania GT5. IMO PD powinno z kopyta ruszyć w kierunku pure sim racingu i nie oglądać się na płaczków, którym za trudno się jeździ w GT5. Życzyłbym sobie aby w końcu pojawiły się takie bajery jak okrążenia formujące, kwalifikacje z prawdziwego zdarzenia, całe zawody poszczególnych serii, auta bezpieczeństwa itp. Tak widzę przyszłość tej serii i mam ogromną nadzieję, że Kaz nie ulegnie presji i nie pójdzie w kierunku, w którym podążają teraz wszystkie gry wyścigowe na konsolach, bo jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego (takie zdanie według mnie mają też inni fani, którzy oczekują od gry czystego sim'a).

Jak już GT5 ma iść w tym kierunku, to przydałoby się więcej licencji wyścigowych FIA GT1, FIA GT3, DTM, WTCC lub BTCC ewentualnie jakieś inne wyścigi, dać możliwość zbudowania z dowolnego auta samochodu wyścigowego itp. To wszystko by bardzo pasowało do stylu GT5.

O tym właśnie piszę. Teraz w lobby doszły przecież nowe ustawienia pokoju. Można narzucić klasę GT300 lub GT500 i tylko tymi autami będzie można jeździć w danym pokoju. Nowa pczka aut to fury typowo wyścigowe, więc mam nadzieję, że PD będzie dalej podążać w tym kierunku.

Btw. Co do weekendu, to ja niestety nie dam rady. Idę na wesele do kumpla (LoNdEk, ale będzie się działo :P ).

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13804 dnia: Października 19, 2011, 09:36:22 am »
Ja wczoraj grałem z ekipą z GT5.net.pl i GO(Prarts i jego jeżdżąca lodówka :P heh). Jeździło się świetnie. Mi właśnie brakuję w trybie Arcacde w szybkim wyścigu takich opcji jakie ma GT5 w lobby w multi. Trzeba napisać do Kaza by to dodał. :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13805 dnia: Października 19, 2011, 09:39:12 am »
O której godzinie graliście? Ja byłem od 19 do 23 i nie było przy Waszych nickach ikonki, że gracie online.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13806 dnia: Października 19, 2011, 09:42:52 am »
Od 20 do 23. :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13807 dnia: Października 19, 2011, 09:48:59 am »
To ja patrzyłem na MrArta, na Ciebie i Prarta, ale przy ikonie filiżanki nie było tej pomarańczowej kulki, która oznacza, że gracie online. :-?

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13808 dnia: Października 19, 2011, 09:52:28 am »
to samo miałem....

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13809 dnia: Października 19, 2011, 09:55:25 am »
A zaktualizowaliście FW w konsoli?

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13810 dnia: Października 19, 2011, 10:04:55 am »
Ja nie robiłem aktualizacji,ale graliśmy dużą ekipą więc dziwne że nie widziałeś nas online,pokój założyłem na koncie Magika wiec może przez nie był widoczny.Ogólnie cały wieczór śmigaliśmy po Spa i furami GT500,GT300,DTM i TC :P

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13811 dnia: Października 19, 2011, 10:23:46 am »
To zaktualizuj FW, bo pewnie dlatego nie widziałem, że gracie. Dziś cioracie?

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13812 dnia: Października 19, 2011, 10:26:31 am »
Wylizaliście już rany po wczorajszym stigowym łomocie (i nie mam na myśli lodówki)?  :grin:

SPA znam bardzo słabo, niewiele po nim jeździłem a zawsze chciałem gry z tym torem odpowiednio odwzorowanym. SPA wygląda fenomenalnie, szczególnie przy zamgleniu. Na dwóch odcinkach toru, jadąc F1, G27 dostaje zajoba bardzo szybko i delikatnie wibrując - podejrzewam, że są to jakieś stare, nierówne odcinki toru.
Wczorajsza sesja sporo mnie nauczyła o linii jazdy i co prawda Ring jest niezagrożony, to SPA wskoczył na miejsce z ulubionymi. Bardzo podoba mi się powolna sekcja prawo - lewo przed start/meta (strefa spinów hehehe).

Cena DLC jako paczki trochę za wysoka, ale jak zawsze dokonano "sprawiedliwego" przeliczenia waluty. Cena za sam tor bardzo dobra (14 zł, dobrze pamiętam?). Po południu nie mogłem kupić complete pack, wywalał jakiś błąd - plik był online, ale jeszcze coś grzebali. Kilka godzin później dało się kupić - dziwi mnie to, że DLC puszczono przez zwykła środową aktualizacją sklepu.
DLC pod nazwą Complete Pack oceniam "dla fanów" - cała reszta może spokojnie kupić tylko tory.

Wiadomość scalona: [time]Październik 19, 2011, 10:29:08 am[/time]
To zaktualizuj FW, bo pewnie dlatego nie widziałem, że gracie. Dziś cioracie?
Pisałem Ci o tym na PSN - po aktualizacji ten błąd sieci w GT5 zniknął?

Wiadomość scalona: Października 19, 2011, 10:33:09 am
PS - Chaparral 2J ma zajebisty widok z kokpitu. Przy HUD off jest wczówka jak z premiumami.
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2011, 10:33:09 am wysłana przez prart »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13813 dnia: Października 19, 2011, 10:38:31 am »
Po aktualizacji mogłem wbić online (nie wywalało już komunikatu "sieć wyłączona"), ale nadal nie widziałem czy gracie online. Jedynie ludzie z GTPL mi pokazywało w grze online.
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2011, 10:42:54 am wysłana przez BoBaN »

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13814 dnia: Października 19, 2011, 11:34:15 am »
Wylizaliście już rany po wczorajszym stigowym łomocie (i nie mam na myśli lodówki)?  :grin:

SPA znam bardzo słabo, niewiele po nim jeździłem a zawsze chciałem gry z tym torem odpowiednio odwzorowanym. SPA wygląda fenomenalnie, szczególnie przy zamgleniu. Na dwóch odcinkach toru, jadąc F1, G27 dostaje zajoba bardzo szybko i delikatnie wibrując - podejrzewam, że są to jakieś stare, nierówne odcinki toru.
Wczorajsza sesja sporo mnie nauczyła o linii jazdy i co prawda Ring jest niezagrożony, to SPA wskoczył na miejsce z ulubionymi. Bardzo podoba mi się powolna sekcja prawo - lewo przed start/meta (strefa spinów hehehe).

Cena DLC jako paczki trochę za wysoka, ale jak zawsze dokonano "sprawiedliwego" przeliczenia waluty. Cena za sam tor bardzo dobra (14 zł, dobrze pamiętam?). Po południu nie mogłem kupić complete pack, wywalał jakiś błąd - plik był online, ale jeszcze coś grzebali. Kilka godzin później dało się kupić - dziwi mnie to, że DLC puszczono przez zwykła środową aktualizacją sklepu.
DLC pod nazwą Complete Pack oceniam "dla fanów" - cała reszta może spokojnie kupić tylko tory.

Wiadomość scalona: [time]Październik 19, 2011, 10:29:08 am[/time]
To zaktualizuj FW, bo pewnie dlatego nie widziałem, że gracie. Dziś cioracie?
Pisałem Ci o tym na PSN - po aktualizacji ten błąd sieci w GT5 zniknął?

Wiadomość scalona: Października 19, 2011, 10:33:09 am
PS - Chaparral 2J ma zajebisty widok z kokpitu. Przy HUD off jest wczówka jak z premiumami.
Nie wiem co masz na mysli mówiąc "baty" bo z tego co pamiętam to byłeś pierwszy może z 3 razy hehehehe,ale niech ci będzie panie Stig II,jezdziło się fajnie ale nie znam jeszcze dobrze Spa więc wszystko przed nami.....
Dzisiaj napewno będziemy śmigać więc chętnych zapraszam na baty :P :lol: ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13815 dnia: Października 19, 2011, 11:42:08 am »
Wczoraj pewnie nie chcieliście mnie wpuścić. :P

Wiadomość scalona: Października 19, 2011, 11:59:58 am
Dźwięki nowych aut tez są znacznie poprawione.



Brzmią świetnie.
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2011, 11:59:58 am wysłana przez BoBaN »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13816 dnia: Października 19, 2011, 12:48:11 pm »
Dzisiaj napewno będziemy śmigać więc chętnych zapraszam na baty :P :lol: ;)
Jest duża szansa, że będę.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13817 dnia: Października 19, 2011, 13:38:38 pm »
Rewanż, dziś już błędów nie popełnię(NSX stoi w garażu i się niecierpliwi) :D :P ;)

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13818 dnia: Października 19, 2011, 13:41:07 pm »
czym będziecie grać i przy jakich ustawieniach?

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13819 dnia: Października 19, 2011, 13:49:54 pm »
Pewnie podobnie jak wczoraj czyli część osób tymi nowymi TC z DLC one mają do 610PO, ja jednak mam na nie sposób czyli moja NSX z GT500. Poza tym to pewnie także GT300, DTM, Prototypy, Caterhamy, oraz wyścigi losowe(tu decyduje los). :)

Ustawienia to w skrócie z 4-5 kółek, tunel ustawiony na słaby(jest bardziej realistyczny), uszkodzenia na małe i to co zawsze.

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13820 dnia: Października 19, 2011, 13:58:45 pm »
tuning wyłączony?


prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13821 dnia: Października 19, 2011, 14:00:22 pm »

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13822 dnia: Października 19, 2011, 14:00:48 pm »
a co on tak ogólnie zabrania zmieniać?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13823 dnia: Października 19, 2011, 14:12:01 pm »
Nie oszukiwania z ustawianiem aerodynamiki itp. :P

Wiadomość scalona: Października 19, 2011, 14:19:41 pm
MrArt, o której godzinie zaczynacie jeździć?
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2011, 14:19:41 pm wysłana przez BoBaN »

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13824 dnia: Października 19, 2011, 14:31:16 pm »
a jakie niby masz tam oszukaństwo? zwiększając aerodynamikę zmniejszasz prędkość - zawsze jest coś kosztem czegoś... poza tym nikt nikomu nie bronił tego zmieniać...

ale tak na poważnie - wyłączone jest zmienianie ustawień w zawieszeniu, lsd i aerodynamika czy wszystko - i np. nie mogę sobie balansu hamulców z kierownicy zmienić czy zmniejszyć moc auta i dołożyć parę kilo żeby spełnić wymogi PO ?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13825 dnia: Października 19, 2011, 14:39:14 pm »
a jakie niby masz tam oszukaństwo? zwiększając aerodynamikę zmniejszasz prędkość - zawsze jest coś kosztem czegoś... poza tym nikt nikomu nie bronił tego zmieniać...

Tyle, że dobrze ustawione auto pod dany tor to spora przewaga. Mało ludzi ma takie ustawienia obcykane, więc IMO wyłączenie tuningu to dobra opcja.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13826 dnia: Października 19, 2011, 14:45:07 pm »
Ja właśnie nie wiem jeszcze, jak ta opcja działa: czy dotyczy tuningu w sensie rzeczy kupowanych w GT Auto (skrzynia, turbo, reducja masy itp), czy dotyczy tuningu w sensie ustawienia auta (aero, balans hamulców, przełożenia itp), czy jednego i drugiego.
Wiem za to, że coś nie do końca działa, bo wczoraj przy włączonej tej opcji nie mogłem pojechać Caterhamem, w którym nawet oleju nie zmieniłem (niemal prosto z Salonu sieciowego).

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13827 dnia: Października 19, 2011, 14:49:33 pm »
Raczej jest to włączone, no chyba że ktoś ma problemy z wejściem do wyścigu czy trzeba ograniczać pojazdy punktami PO do TC to także to było wyłączone, bo nie każdy ma te pojazdy TC z DLC. Także nie ma się czego obawiać. Poza tym wczoraj sporo osób ustawiało skrzynie, bo wyjściowa była zbyt długa.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13828 dnia: Października 19, 2011, 15:06:04 pm »
Poza tym wczoraj sporo osób ustawiało skrzynie, bo wyjściowa była zbyt długa.
Rzeczywiście, czyli to jest ta opcja:
Cytuj
dotyczy tuningu w sensie rzeczy kupowanych w GT Auto (skrzynia, turbo, reducja masy itp)
To teraz pytanie: część z modyfikacji jest nieodwracalna (np. redukcja masy, wzmocnienie sztywności) i tu wiadomo, że auto po takiej modyfikacji jest wykluczone ale co z tymi odwracalnymi (przykładowo: skrzynię w lobby zmieniam ponownie na standardową, podobnie filtr powietrza i zawieszenie)? Czy auto wówczas zostanie dopuszczone przy włączonej opcji "Bez tuningu", czy gra już go widzi jako grzebanego i nie dopuści?

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13829 dnia: Października 19, 2011, 15:49:12 pm »
co tego auta wyścigowe nie mają czegoś takiego jak standardowa skrzynia, mają zawsze customową, to samo z zawieszeniem, LSD i aerodynamiką

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13830 dnia: Października 19, 2011, 16:48:43 pm »
Poza tym wczoraj sporo osób ustawiało skrzynie, bo wyjściowa była zbyt długa.
Rzeczywiście, czyli to jest ta opcja:
Cytuj
dotyczy tuningu w sensie rzeczy kupowanych w GT Auto (skrzynia, turbo, reducja masy itp)
To teraz pytanie: część z modyfikacji jest nieodwracalna (np. redukcja masy, wzmocnienie sztywności) i tu wiadomo, że auto po takiej modyfikacji jest wykluczone ale co z tymi odwracalnymi (przykładowo: skrzynię w lobby zmieniam ponownie na standardową, podobnie filtr powietrza i zawieszenie)? Czy auto wówczas zostanie dopuszczone przy włączonej opcji "Bez tuningu", czy gra już go widzi jako grzebanego i nie dopuści?
Jeżeli masz zmiany odwracalne jak np.filtr stożkowy to po zmianie na normalny gra cię dopuści,ale jeżeli zmieniałeś np.charakterystykę zawieszenia,balans hamulców,skrzynie to gra to uznaje jako tunning i dopiero jak zmienisz na ustawienia  domyśle gra cię dopuści do wyścigu.Niestety nie jest to bez wad bo ja np.kupiłem nowego GT-Ra i nic nie ruszałem a nie mogłem wejść do wyścigu tak jak Ty miałeś z Caterhamem :(

BoBaN-jezdzimy praktycznie codziennie zawsze ok 21godz
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2011, 16:50:20 pm wysłana przez MrArt-PL »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13831 dnia: Października 19, 2011, 17:11:28 pm »
Czym jezdzicie zazwyczaj?


BTW


« Ostatnia zmiana: Października 19, 2011, 17:14:26 pm wysłana przez KKRT »

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13832 dnia: Października 19, 2011, 17:59:35 pm »
To trzeba kupić też samochody, by dostać nowe DLC w Grudniu. Czy to przypadkiem nie będą trasy z GT4 pokazywane na jednym z pokazów PD i Mercedesa, jest nawet takowy filmik na GT Planet.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13833 dnia: Października 19, 2011, 18:04:05 pm »
Czytaj od dołu. Jest dokładnie napisane co to będzie.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13834 dnia: Października 19, 2011, 18:08:17 pm »
Już przeczytałem.

Adriann

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 21-06-2010
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13835 dnia: Października 19, 2011, 20:29:40 pm »
Dziwne, nie wykupiłem DLC, a na SPA w trybie online mogę jeździć :) Też tak macie ?

Gremlin88

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2010
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 13
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13836 dnia: Października 19, 2011, 20:42:39 pm »
Wszyscy tak mają.

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13837 dnia: Października 20, 2011, 00:15:02 am »
Dziwne, nie wykupiłem DLC, a na SPA w trybie online mogę jeździć :) Też tak macie ?
Jeżeli hostujący grę ma dlc to ty też możesz śmigać ale tylko online,u siebie w GT Life nie pośmigasz.... :P

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13838 dnia: Października 20, 2011, 07:46:22 am »
Dziwne, nie wykupiłem DLC, a na SPA w trybie online mogę jeździć :) Też tak macie ?
Jeżeli hostujący grę ma dlc to ty też możesz śmigać ale tylko online,u siebie w GT Life nie pośmigasz.... :P
Co jest zajebistym rozwiązaniem, bo nie psuje spójności multi.

Wiadomość scalona: Października 20, 2011, 07:50:13 am
Jeżeli masz zmiany odwracalne jak np.filtr stożkowy to po zmianie na normalny gra cię dopuści,ale jeżeli zmieniałeś np.charakterystykę zawieszenia,balans hamulców,skrzynie to gra to uznaje jako tunning i dopiero jak zmienisz na ustawienia  domyśle gra cię dopuści do wyścigu.Niestety nie jest to bez wad bo ja np.kupiłem nowego GT-Ra i nic nie ruszałem a nie mogłem wejść do wyścigu tak jak Ty miałeś z Caterhamem :(
Ze skrzynią to jest inaczej - jeździłem przy opcji "Bez tuningu" (czy jak to się zwie) ze skróconą skrzynką, tak przynajmniej to pamiętam.
Trzeba będzie kupić jakiś nowy, tani samochód i posprawdzać krok po kroku czego ta opcja dotyczy, tak żeby nie było wątpliwości.
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2011, 07:50:13 am wysłana przez prart »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13839 dnia: Października 20, 2011, 08:11:16 am »
Wczoraj Unli ustawił tuning na zabroniony, a mieliśmy się ścigać Golfami IV z modyfikacją wyścigową (czyli nic nie dłubane, oprócz zmiany wyglądu i masy). Nie wpuszczało na tor. Trzeba było dopuścić tuning.