Autor Wątek: Uncharted: Drake's Fortune  (Przeczytany 264057 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 857
  • Reputacja: 82
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1560 dnia: Stycznia 27, 2008, 16:09:08 pm »
WTF?/// Od kilku dni Uncharted stalo w sklepie PE za 149zl, juz podjalem decyzje o zamowieniu tej perły za tak niska cene a tu klops - 'znikło' :shock: GDZIE JEST UNCHARTED ZA 149ZL!!??


tylko nie mowcie ze na allegro

Na sralegro po 130 ileś.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1561 dnia: Stycznia 29, 2008, 11:43:29 am »
Za zabijanie granatnikiem też jest 10 punktów? Jeśli tak, to ilu gości muszę załatwić?

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1562 dnia: Stycznia 29, 2008, 12:01:59 pm »
trzech, jednym strzałem

marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1563 dnia: Stycznia 29, 2008, 12:28:32 pm »
trzech, jednym strzałem

A potem x5 to samo i ukryte 30 punktów się dostaje  8)

Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1564 dnia: Stycznia 31, 2008, 15:18:59 pm »
Co Trzeba zrobic w tym zamku co jest tam zagadka z tymi czterema statuami

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1565 dnia: Stycznia 31, 2008, 15:42:28 pm »
Pomysl, kombinuj daj z siebie wszystko a jezeli jestes pipa to zerknij kilka stron wczesniej bo juz to opisywali.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1566 dnia: Stycznia 31, 2008, 15:43:51 pm »
Co Trzeba zrobic w tym zamku co jest tam zagadka z tymi czterema statuami
Zagadki w Uncharted są łatwe - wystarczy tylko chwilę pomyśleć lub popatrzyć do dziennika Drake'a ;)

Tango

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1567 dnia: Lutego 01, 2008, 03:47:19 am »
Jestem strasznie rozczarowany ta gra. Teraz uzasadnie swoja opinie.

1. Grafa geniusz, ale ale nie jest az tak kolorowo:
- Smialiscie sie z interakcji z otoczeniem w Gears of War ? Tu napewno lepszej nie ma.
- Niektore animacje Drake wolaja o pomste do nieba (np chodzenie w boki trzymajac sie wszelkiego rodzaju krawedzi)
- Animacja przeciwnikow to imo porazka straszna, strzal w glowe czy w korpus lataja tak samo smiesznie.
- Smialiscie sie z doczytywania tekstur na poczatku levelu w Gearsach a tu jest to samo.
- Przelodawany magazynek leci na ziemie i znika czary mary??
- Czasem skacze z jednej platformy na druga Drake jakby zawiesil sie w powietrzu i macha rekami, i za chwile sie lapie krawedzi wtf??
- Strzelenie z kalacha 10 strzalow w klate gosciowi w krotkim rekawku ??
- Cut scenki? Widzial ktos ta blondyne?? Wyglada tak sztucznie, ze sie usmiac mozna.
- Nie ma fizyki w Gearsach?? Tu tez nie ma.
- Altair zdecydowanie lepiej sie porusza od Draka ktory biega jakby sobie w gacie nasral :lol:
- Wybuchy? GRAW zjada je na sniadanie tak samo jak Lost Planet to czyni

Gears of War wyszlo ponad rok temu przypominam.

Gameplay:
- Nie ma tu nic czego nie bylo rok temu w Gears of War(czego sie tak czepilem girosow? Bo Uncharted to prawie klon tej gry).
- Nie ma tu nic swiezego, celowanie zerzniete z GOW
- Na poczatku klimat byl ok ala Skarb Narodow, ale co minute wypada banda idiotow (AI nic szczegolnego)i to samo- strzelam, ide dalej.
- Zdecydowanie za malo eksploracji terenu.
- Gra strasznie liniowa i ograniczona.
- Dzungla? Chyba ktos smie zartowac sobie.
- Zagadki banalne.
- Fabula?? Przepraszam?? To cos po francusku?? :lol:
- Brak jakiegokolwiek online? Ok nie do kazdej gry sie sprawdza ale niektorym to moze przeszkadzac.
- Na poczatku myslalem, ze bedzie klimatycznie niestety okazalo sie , ze tak nie jest bynajmniej dla mnie.
Gameplay jest dla mnie slabiutki.


- System seller?? :lol:

Heavenly Sword zrobil na mnie duzo wieksze wrazenie, a mimika i naturalnosc w HS bije na glowe Uncharted.
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2008, 03:53:38 am wysłana przez Tango »

rav04

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-01-2006
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1568 dnia: Lutego 01, 2008, 05:25:14 am »
Tango  :shock:, przepadłeś pożrą cię żywcem, lepiej szybko z edytuj post  :-?

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1569 dnia: Lutego 01, 2008, 09:39:29 am »
Tango  :shock:, przepadłeś pożrą cię żywcem, lepiej szybko z edytuj post  :-?
Przecież nie każdy musi się znać na dobrych grach.
 :lol:

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1570 dnia: Lutego 01, 2008, 09:47:11 am »

Dobra czynie honory;)

- Smialiscie sie z interakcji z otoczeniem w Gears of War ? Tu napewno lepszej nie ma.

Ja sie nie smialem. Zreszta nikt nie mowil, ze w Uncharted jest interakcja z otoczeniem

- Niektore animacje Drake wolaja o pomste do nieba (np chodzenie w boki trzymajac sie wszelkiego rodzaju krawedzi)

Nie rozumiem. Chodzenie w boki trzymajac sie krawedzie... nie wiem o co chodzi

- Animacja przeciwnikow to imo porazka straszna, strzal w glowe czy w korpus lataja tak samo smiesznie.

Taki specyficzny klimat, w girsach leje sie krew z jak woda z ranionej meduzy a tutaj przeciwnicy lataja jak szmaciane lalki. Ot stylistyka

- Smialiscie sie z doczytywania tekstur na poczatku levelu w Gearsach a tu jest to samo.

Po pierwsze nie to samo, bo w girsach jest to znacznie bardziej dokuczliwe i czestrze niz tutaj. Zresza pisali ludzie, ze w uncharted sie tekstury dorysowywuja a ja wspominalem o braku v-sync

- Przelodawany magazynek leci na ziemie i znika czary mary??

No bo to jest gra. Nie prawdziwy tylko wirtualny swiat. Nie wiem czy zauwazyles, ale tez nie rosnie drake'owi zarost, nie miewa wzwodow i nie mozna mu poplamic podkoszulka. Taki juz urok gier video. Moze kiedys...

- Czasem skacze z jednej platformy na druga Drake jakby zawiesil sie w powietrzu i macha rekami, i za chwile sie lapie krawedzi wtf??

Tutaj Ci przyznaje racje. Zdarzaja sie takie bledy. To jest nie fajne ofkoz

- Strzelenie z kalacha 10 strzalow w klate gosciowi w krotkim rekawku ??

Dokladnie, tutaj sie z Toba zgadzam w 100%. IMO powinien szybko jakis patch na to wyjsc bo to smieszne jest. Zreszta pamietaj, ze w girasach tez trzeba sie nastrzelac, ba! tam nawet nie przewidzieli headshot'ow dla karabinow. Jedenak tak czy tak, przyznaje, ze tam karabiny wypadly naturalniej

- Cut scenki? Widzial ktos ta blondyne?? Wyglada tak sztucznie, ze sie usmiac mozna.

No bo girsach bohaterowie naturalnie w cut scenkach wygladaja:D:D Prosze Cie:)

- Nie ma fizyki w Gearsach?? Tu tez nie ma.

A wlasnie ze jest, zobacz co sie dzieje z cialami w wodzie, z rozwalonymi kamieniami gdy rzucisz w nie granat itp. Fakt rewelacji nie ma, ale tragedia jak w girsach tez nie.

- Altair zdecydowanie lepiej sie porusza od Draka ktory biega jakby sobie w gacie nasral :lol:

Moze sobie nasral?:)

- Wybuchy? GRAW zjada je na sniadanie tak samo jak Lost Planet to czyni

Zauwaz, ze porownujesz Uncharted z wieloma roznymi grami - laski lepsze w DoA:siatkowka, wybuchy LP/GRAW, Cut scenki w girsach itp. A my to wszystko mamy w jeden grze;P



Gameplay:
- Nie ma tu nic czego nie bylo rok temu w Gears of War(czego sie tak czepilem girosow? Bo Uncharted to prawie klon tej gry).

Grales w Girsy? Zupelnie inny klimat, sa dialogi, jest fabula, jest humor, jest czesta zmiana scenerii, walka wrecz, sa misje skuterem wodny, jeepem, sa misje zrecznosciowe, zagadki, ciekawi bohaterowie itp

- Nie ma tu nic swiezego, celowanie zerzniete z GOW

Bardzo dobrze, trzeba brac od najlepszych. Swiezy jest mix, wczesniej tak dobrze zmiksowanej gry nie bylo. Tyle roznych elementow w sobie laczy

- Na poczatku klimat byl ok ala Skarb Narodow, ale co minute wypada banda idiotow (AI nic szczegolnego)i to samo- strzelam, ide dalej.

No to samo robiles w Girsach. Strzelales, dalej itp Zas AI akurat napewno jest lepsze od tego girsowego

- Zdecydowanie za malo eksploracji terenu.

Prawda to

- Gra strasznie liniowa i ograniczona.

No girsy tez

- Dzungla? Chyba ktos smie zartowac sobie.

Tego to nie rozumiem. Co jest nie tak z dzungla?

- Zagadki banalne.

Prawda to

- Fabula?? Przepraszam?? To cos po francusku?? :lol:

??

- Brak jakiegokolwiek online? Ok nie do kazdej gry sie sprawdza ale niektorym to moze przeszkadzac.

Prawda to

- Na poczatku myslalem, ze bedzie klimatycznie niestety okazalo sie , ze tak nie jest bynajmniej dla mnie.
Gameplay jest dla mnie slabiutki.

Eh widze, ze gra ma dla Ciebie same wady, musiales sie z nia strzasznie meczyc, prawie tak jak z girasami. Coz ja lubie taka mechanike i mi sie zarowno girsy podobaly jak i uncharated.


- System seller?? :lol:

Tak. Niemal wszystkie wady, ktore wymieniles mozna wypomniec girsom. A sa SS wiec?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1571 dnia: Lutego 01, 2008, 10:03:51 am »
1. Grafa geniusz...

Zgadzam się! Najładniejsza gra na konsole obecnej generacji. :cool:

- Nie ma tu nic swiezego, celowanie zerzniete z GOW

Tu sie nie zgadzam. Celowanie jest zerżnięte z Kill Switch z którego to Gears'y zerżnęły jak się patrzy.

To tyle komentarza. Resztę lepiej przemilczę. Po prostu mało konstruktywna krytyka wyrażająca tylko i wyłącznie opinię gracza znanego z zapędów anty PS3 (jeśli to ta sama osoba co na głównej stronie GO) więc nie ma za bardzo co komentować.

Tango

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1572 dnia: Lutego 01, 2008, 19:27:05 pm »
Buzu to nie bylo do Ciebie po pierwsze,Ci co ujadali nad GOW wiedza, ze to do nich, po drugie wiem, ze te bledy sa w gearsach ale one wyszly rok wczesniej od uncharted na slabsza konsole.

Powiem tak kupilem konsole glownie dla tej gry i sie rozczarowalem. Nie o to chodzi, ze gra jest slaba cos co bylo rok temu system sellerem nie jest dla mnie teraz.

Wypisalem wady gdyz plusy kazdy zna, a minusy to moja subiektywna ocena.

Nie mam 15 lat i nie mam zamiaru sie tu z nikim klocic ani prowadzic wojenki.

Powiem tak wzielem Heavenly Sword troche z niechcenia a skonczylo sie tak, ze bede ja pamietal do konca zycia :-D(choc gameplay bym porawil troche co pisalem w topicu HS)

Moje wady, ktore wypisalem to jest chleb powszedni np dla Irasa, ktory zjechal kazda gre na XO. Ma prawo.

Ja mam prawo do swojej oceny, nikt nie musi sie z nia zgadzac i tyle.

Opublikowane: Luty 01, 2008, 19:25:28
Tango  :shock:, przepadłeś pożrą cię żywcem, lepiej szybko z edytuj post  :-?
Przecież nie każdy musi się znać na dobrych grach.
 :lol:

Masz jakis problem? Gdzie napisalem, ze gra jest zla?? Mimo swoich wad jest dobra gra. Cos Cie boli??


BUZU o to chodzi, ze w Gearsy gralem prawie rok online, ktory wciagnal mnie jak bagno. System seller dla mnie musi cos wiecej oferac niz liniowy singiel.

MARCEPAN -Zgadzam się! Najładniejsza gra na konsole obecnej generacji. Cool

Oczywiscie, ze najladniejsza to nie podlega dyskusji :cool:
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2008, 19:33:58 pm wysłana przez Tango »

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1573 dnia: Lutego 01, 2008, 19:30:38 pm »
Tango, fajnie, że jako chyba jedyny w tym temacie przedstawiłeś tą grę patrząc na nią nie tylko pod kątem oprawy graficznej dawno czekałem na taką opinie.
Gra od dawna wydawała mi się ładna ale szczerzę to nic ponadto i Twoja wiadomość wcale mnie nie zdziwiła.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1574 dnia: Lutego 01, 2008, 20:06:44 pm »
Cytuj
Gra od dawna wydawała mi się ładna ale szczerzę to nic ponadto
kurcze mogę tak samo powiedzieć o Gears of War...
Obie gry są odtwórcze, ale właśnie grafika je wyróżnia (no i stylistyka) od innych.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1575 dnia: Lutego 01, 2008, 20:18:28 pm »
Cytuj
Gra od dawna wydawała mi się ładna ale szczerzę to nic ponadto
kurcze mogę tak samo powiedzieć o Gears of War...
Obie gry są odtwórcze, ale właśnie grafika je wyróżnia (no i stylistyka) od innych.

I bardzo dobrze, że możesz. Ano, bo Gearsy to też nic specjalnego prócz grafiki.
P.s. to ja nie mam co szukać U:DF, bo ja niestety nie lubię tylko grafiką 'grać'.

marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1576 dnia: Lutego 01, 2008, 21:52:40 pm »

Tu sie nie zgadzam. Celowanie jest zerżnięte z Kill Switch z którego to Gears'y zerżnęły jak się patrzy.

Zgadzam się, grałem w demko na ps2 Kill Switch i powiem, że to samo co Girsy. A było pierwsze. W UDF to chociaż animacje zmienili i poprawili - girsy to nadal klockowata z ps2 polecam sprawdzić Kill Switch.

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1577 dnia: Lutego 02, 2008, 03:13:57 am »

Tu sie nie zgadzam. Celowanie jest zerżnięte z Kill Switch z którego to Gears'y zerżnęły jak się patrzy.

Zgadzam się, grałem w demko na ps2 Kill Switch i powiem, że to samo co Girsy. A było pierwsze. W UDF to chociaż animacje zmienili i poprawili - girsy to nadal klockowata z ps2 polecam sprawdzić Kill Switch.

Ta klockowata(coklowiek to znaczy) sprzedala sie w nakladzie okolo 4mil sztuk, jaka gra na ps3 moze sie powchalic takim wynikiem panie marcinps3??

rav04

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-01-2006
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1578 dnia: Lutego 02, 2008, 04:52:55 am »

Tu sie nie zgadzam. Celowanie jest zerżnięte z Kill Switch z którego to Gears'y zerżnęły jak się patrzy.

Zgadzam się, grałem w demko na ps2 Kill Switch i powiem, że to samo co Girsy. A było pierwsze. W UDF to chociaż animacje zmienili i poprawili - girsy to nadal klockowata z ps2 polecam sprawdzić Kill Switch.

Po co ograniczać się do PS2?

Ej, ale beznadziejne są te gry (GOW,U:DF) już mario potrafił strzelać na NES, w nowych grach to nic tylko animacje zmienili i poprawili - a tak to nadal Mario(wróg, strzał, znowu wróg, strzał i czasami skok po platformie lub nad przeszkodą). Polecam sprawdzić Mario.

Ciekawe komu uda się porównać GOW i  U:DF do Pong'a ?
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2008, 05:05:09 am wysłana przez rav04 »

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1579 dnia: Lutego 02, 2008, 11:38:42 am »
Cytuj
Gra od dawna wydawała mi się ładna ale szczerzę to nic ponadto
kurcze mogę tak samo powiedzieć o Gears of War...
Obie gry są odtwórcze, ale właśnie grafika je wyróżnia (no i stylistyka) od innych.
Ale Girsy maja te przewage ze posiadaja swietne multi na dlugie miesiace. A Uncharted to piekna gra na 2 przejscia i... tyle ;/ tutaj nalezy juz podesc 'filozoficznie' - co graczom z ladnej grafiki jak gre odstawia po ok 20h (2 ukonczenia)? A wielki sukces odnosza giery brzydsze ale oferujace przede wszystkim fantastyczny multiplayer, a o pieknej grafice sie zapomina ...

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1580 dnia: Lutego 02, 2008, 12:37:04 pm »

Ja mam prawo do swojej oceny, nikt nie musi sie z nia zgadzac i tyle.


Nie no oczywiscie, ze masz prawo do swojej oceny. Nikt chyba Ci tutaj tego nie odmawia.
Tylko niektore minusy juz byly totalnie na sile wymyslone  a z niektorymi sam sie zgadzam.
Tak czy siak Uncharted to specyficzna gra a specyficzne gry maja to do siebie, ze nie przemawiaja do wszystkich.
Masz prawo uwazac, ze Uncharted jest dla Ciebie nie grywalny. Luz:)

Halski

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-03-2007
  • Wiadomości: 161
  • Reputacja: 0
  • Grrracz
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1581 dnia: Lutego 02, 2008, 14:18:10 pm »
z tym, że jesteś w mniejszości:)
http://grrr.pl -  blog dla prawdziwych grrraczy!

mtlEN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-01-2008
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1582 dnia: Lutego 11, 2008, 13:40:27 pm »
Grafika powala naprawdę ale to nie wszystko gameplay też jest na wysokim poziomie lecz dla mnie gra jet za krótka :D

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 857
  • Reputacja: 82
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1583 dnia: Lutego 11, 2008, 19:31:39 pm »
Grafika powala naprawdę ale to nie wszystko gameplay też jest na wysokim poziomie lecz dla mnie gra jet za krótka :D

To zagraj w HS albo single COD4.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

mtlEN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-01-2008
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1584 dnia: Lutego 11, 2008, 19:39:09 pm »
HS przeszedłem w 1 dzień a cod 4 w niecałe 2  :-?

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1585 dnia: Lutego 11, 2008, 19:42:08 pm »
HS przeszedłem w 1 dzień a cod 4 w niecałe 2  :-?
Widać, co bardziej wciąga  :lol:;)

mtlEN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-01-2008
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1586 dnia: Lutego 11, 2008, 19:52:16 pm »
Ja nie wiem, programiści narazie skupiają się tylko na grafice by pokazać ps3 z jak najlepszej strony tuż po wyjściu na rynek, żeby miała więcej kupców. Ale co z grywalnością i długością gier przecież to jest Kurw* skandal żebyś kupował grę za 200 zł i przechodził ją w 1 dzień co to kurw* za wydatek...

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1587 dnia: Lutego 11, 2008, 20:03:35 pm »
Ja nie wiem, programiści narazie skupiają się tylko na grafice by pokazać ps3 z jak najlepszej strony tuż po wyjściu na rynek, żeby miała więcej kupców. Ale co z grywalnością i długością gier przecież to jest Kurw* skandal żebyś kupował grę za 200 zł i przechodził ją w 1 dzień co to kurw* za wydatek...

Dokładnie mam to samo uczucie.Obojętnie na ile i jak się w nią gra byle tylko wyglądała cudownie.
Lair na 8h
HS-6h
Uncharted-9h
CoD4-6h

Z większych hitów na ps3 gry na więcej niż 10h w single player to chyba tylko Ratchet i Assassin's Creed no i oczywiscie Oblivion :)

Przecież kupując grę za 200zł i przechodzac ją  w 6h to wychodzi ,33zł za godzinę grania :D
Jakbym zarabiał 3000 euro to bym miał to w dupie ale przy naszych zarobkach...

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1588 dnia: Lutego 11, 2008, 20:06:30 pm »
taki urok nowej generacji, większa rozdzielczość = więcej detali = dłuższy czas tworzenia, dlatego polecam zaczynanie gry od poziomu hard :)

063SjazS

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-12-2007
  • Wiadomości: 95
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1589 dnia: Lutego 11, 2008, 20:26:14 pm »
Ja nie wiem, programiści narazie skupiają się tylko na grafice by pokazać ps3 z jak najlepszej strony tuż po wyjściu na rynek, żeby miała więcej kupców. Ale co z grywalnością i długością gier przecież to jest Kurw* skandal żebyś kupował grę za 200 zł i przechodził ją w 1 dzień co to kurw* za wydatek...

Dokładnie mam to samo uczucie.Obojętnie na ile i jak się w nią gra byle tylko wyglądała cudownie.
Lair na 8h
HS-6h
Uncharted-9h
CoD4-6h

Z większych hitów na ps3 gry na więcej niż 10h w single player to chyba tylko Ratchet i Assassin's Creed no i oczywiscie Oblivion :)

Przecież kupując grę za 200zł i przechodzac ją  w 6h to wychodzi ,33zł za godzinę grania :D
Jakbym zarabiał 3000 euro to bym miał to w dupie ale przy naszych zarobkach...


dlatego możesz sprawdzić w recenzjach na ile gra starczy....mi cod4 np styknie na 2 lata a jak komuś na 6g to polecam zacząć grać online....

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1590 dnia: Lutego 11, 2008, 20:29:09 pm »
dlatego możesz sprawdzić w recenzjach na ile gra starczy....mi cod4 np styknie na 2 lata a jak komuś na 6g to polecam zacząć grać online....
Zdecydowanie się zgadzam, choć SP jest bardzo dobrze zrobiony, to bez genialnego multi ciężko by było dać za grę 200 zł.

mtlEN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-01-2008
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1591 dnia: Lutego 11, 2008, 20:57:12 pm »
dlatego z moich 5 gier sprzedałem Assassin's Creed, Heavenly Sword, Uncharted: Drake's Fortune zostawiłem jedynie Warhawka i Cod 4 bo to przynajmniej jakaś rozrywka. W najbliższym czasie grą która bedzie miała Bardzo ale to Bardzo długi single jest z pewnością Gta 4 chociaż wiąże duże nadzieje z Metal Gear Solid 4. Zapomniał bym o DMC 4 który też większość ludzi na tym forum przeszła w poniżej 10 godzin :( Ludzie dajcie jakąś Długą Grę !!

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1592 dnia: Lutego 11, 2008, 21:26:51 pm »
Ja w chacie mam dwie gry CoD4 z uwagi na genialny online(pewnie będę grać w tą grę i za 2 lata) i ratcheta(teraz przechodze 2 raz i choć nie ma zegara mam grubo ponad 20h gry na bank).reszte gier przechodze i sprzedaje,lub też pożyczam od kumpli.Naprawdę praktycznie na palcach jednej ręki można policzyć tytuły ,na które z czystym sercem idzie dać 200zł i cieszyć się bardzo długą rozgrywką.Np.Uncharted miałem pożyczonego,tak samo HS,pierwszą przeszedłem w 3 dni z uwagi na zaliczenia na uczelni,a HS w jeden dzień-kpina.

mtlEN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-01-2008
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1593 dnia: Lutego 11, 2008, 21:30:21 pm »
Gdybym się postarał przeszedł bym HS w 4 godziny tak jak to robię z medievilem na PsOne albo crashem bandicootem 2

Tarniak

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1594 dnia: Lutego 12, 2008, 09:14:23 am »
Cytuj
Na poczatku klimat byl ok ala Skarb Narodow
Przecież to się wyklucza.

Cytuj
- Smialiscie sie z doczytywania tekstur na poczatku levelu w Gearsach a tu jest to samo.

Po pierwsze nie to samo, bo w girsach jest to znacznie bardziej dokuczliwe i czestrze niz tutaj. Zresza pisali ludzie, ze w uncharted sie tekstury dorysowywuja a ja wspominalem o braku v-sync
Najwyraźniej PS3jka Tango niedomaga, tak jak Xbox Buza. Nie spotkałem się z takimi opiniami na temat Uncharted szerzej, a u mnie w GoW coś takiego się nie działo, a płytka zjarana przez kilka miesięcy grania online.

Tak czy inaczej brakuje tutaj obiektywnych użytkowników, bo większość wojujących Xboxowców po zakupie PS3 nie gra na klocku (vide nakimushi :)), jedni całkowicie pozbyli się klocka, inni pozostali wierni i zawsze skrytykują PS3 :). Brakuje głosu rozsądku i równowagi.
Opublikowane: Luty 12, 2008, 09:13:20
Gdybym się postarał przeszedł bym HS w 4 godziny tak jak to robię z medievilem na PsOne albo crashem bandicootem 2
Jesli tego CB2 przechodzisz na 100% w 4 godziny to respekt, jeśli nie - to nie ma się czym chwalić.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1595 dnia: Lutego 12, 2008, 10:49:59 am »
Cytuj
Brakuje głosu rozsądku i równowagi.
Musisz jeszcze troche poczekac. Mniej wiecej miesiac lub dwa.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Tango

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1596 dnia: Lutego 12, 2008, 19:15:16 pm »
Specjalnie wypisalem same minusy, gdyz plusy juz byly wymianie. Gra jest bardzo dobra ale...

Znowu HS mnie urzekl mimo lamerskiego systemu walki gra swietna...

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1597 dnia: Lutego 12, 2008, 23:59:21 pm »
Cytuj
Tak czy inaczej brakuje tutaj obiektywnych użytkowników, bo większość wojujących Xboxowców po zakupie PS3 nie gra na klocku (vide nakimushi Smile), jedni całkowicie pozbyli się klocka, inni pozostali wierni i zawsze skrytykują PS3 Smile. Brakuje głosu rozsądku i równowagi.
Jakoś za dwa tygodnie sprawię sobie Uncharted, więc postaram się go jakoś względnie obiektywnie ocenić ;)
Demko nie zrobiło na mnie jakiegoś super wrażenia (bardzo dobra gra jednak nie na więcej niż 8+), ale słyszałem, że pełna gra jest znacznie lepsza. Przejdę to ocenię :)

Tango

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1598 dnia: Lutego 13, 2008, 03:05:42 am »
Cytuj
Tak czy inaczej brakuje tutaj obiektywnych użytkowników, bo większość wojujących Xboxowców po zakupie PS3 nie gra na klocku (vide nakimushi Smile), jedni całkowicie pozbyli się klocka, inni pozostali wierni i zawsze skrytykują PS3 Smile. Brakuje głosu rozsądku i równowagi.
Jakoś za dwa tygodnie sprawię sobie Uncharted, więc postaram się go jakoś względnie obiektywnie ocenić ;)
Demko nie zrobiło na mnie jakiegoś super wrażenia (bardzo dobra gra jednak nie na więcej niż 8+), ale słyszałem, że pełna gra jest znacznie lepsza. Przejdę to ocenię :)

dla mnie dalej mocne 8+ napewno nie 9, choc grafa jest na 10 nie zamydli mi ona oczu 8)


Tak na marginesie to na drugim miejscu pod wzgledem grafy stawiam assassin creed :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2008, 07:11:14 am wysłana przez Tango »

ziomal rataj

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1599 dnia: Lutego 13, 2008, 10:45:28 am »
Więc tak... gra super tylko potrzebuje pomocy od wszystkich graczy którzy to przeczytają słuchajcie jestem na poziomie Sanctuary?  i  rozwaliłem tych kolesi i odnalazłem tego Sullego on dał mi ta ksiązeczke no ii jestem w tym budynku z sullym i ta gosciara powiedzcie co mam tam zrobić  ??????????????  POMOCY PROSZE PROSZE PROSZE PROSZE :cry: