Autor Wątek: Filmy  (Przeczytany 867692 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

selene

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1040 dnia: Grudnia 27, 2005, 14:45:49 pm »
Tym ktorzy lubia powazniejsze filmy polecam movie 'Gia'. Jest to oparta na faktach historia jednej z najlepszych modelek wszechczasow, Angelina Jolie gra glowna role :)

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1041 dnia: Grudnia 27, 2005, 15:02:26 pm »
Cytat: "Mikes"
cast away- film niezły, choć czasam robił się nudny i myślałem "kiedy ta scena się skończy"
btw. film ten może startować do czegoś w stylu "najdłuższy film z najkrótszymi rolami mówionymi" xD

A tam, rozmowy z Willsonem rządzą.
Zawsze mnie rozwala gdy kamera robi najazd na piłkę xD

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Filmy
« Odpowiedź #1042 dnia: Grudnia 27, 2005, 16:01:20 pm »
Cytat: "setezer"
Generalnie rewelacja, a to z tego względu, że sam chciałbym (podczas oglądania filmu) znaleźć się na takiej bezludnej wyspie.

Ja mógłbym się znaleźć na takiej wyspie ale z PES5 na pokładzie, inaczej bym zwariował. Już raz kiedyś przeżyłem takie odosobnienie, 17 dni leżałem w szpitalu w pokoju 2x2 metra(izolatka).

cheeko

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1043 dnia: Grudnia 27, 2005, 17:48:59 pm »
Cast away to bardzo dobry film ale jak na mój gust mogli by bardziej szczegułowo pokazać życie na wyspie np: walka z naturą, walka z głodem itp, brakowało tego troche.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1044 dnia: Grudnia 27, 2005, 17:58:38 pm »
Cytat: "cheeko"
Cast away to bardzo dobry film ale jak na mój gust mogli by bardziej szczegułowo pokazać życie na wyspie np: walka z naturą, walka z głodem itp, brakowało tego troche.

to by musieli zrobic serial.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Filmy
« Odpowiedź #1045 dnia: Grudnia 31, 2005, 18:33:20 pm »
Jesli ktos nie ma planow na sylwestra i zostaje w domu (vide me) to w telewizji leci kilka ciekawych filmow:
19. 30 na Polsacie "Faceci w Czerni"- film przecietny, ale miejscami calkiem fajny.
21.15 na Polsacie "To nie jest kolejna komedia dla kretynów"- bardzo dobra komedia. Polecam wszystkim, lubiacym sie smiac.
21.35 na TVN'ie "Smoking" z Jackie Chanem. Film przecietny, ale mozna obejrzec.
03.00 na TVN'ie "Jackass- świry w akcji"- zapewne bedzie to "Jackass the Movie". Nie tzreba chyba nikomu przedstawiac.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Filmy
« Odpowiedź #1046 dnia: Grudnia 31, 2005, 20:46:33 pm »
no dzisiaj wyjątkowo ciężko będzie wybrać YVN<->POLSAT ;]

Cytat: "CassSept"

A tam, rozmowy z Willsonem rządzą.
Zawsze mnie rozwala gdy kamera robi najazd na piłkę xD

no, buehehe najlepsze chyba momenty, szkoda tylko że go pod koniec wywiało. btw. ten najazd kamery na początku co Hanks wszedł na to góre, wyglądało fenomenalnie, ale widziałem obrazek, tam była tylko niebieska płachta xD

Tytek

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 20-02-2005
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1047 dnia: Stycznia 01, 2006, 04:45:01 am »
Ja jak pierwszy raz ogklądalem CAST AWAY to na mnie zrobilo bardzo pozywywne wrazenie...jednak drugi raz zupelnie mi sie nie chcialo oglądac...wg. mnie niektore sceny przeciągniete są na MAXA!!./

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1048 dnia: Stycznia 01, 2006, 22:57:40 pm »
Jedyne co ostatnio oglądałem, to Garfield the movie i... ale lipa.
Ani to śmieszne, ani mądre, ani ciekawe, ani pomysłowe... jedyne co śmieszyło, to polskie napisy- pomimo faktu że film i tak był w polskiej wersji jęz- to tekst ni w cholerę nie zgadzał się z tym co mówią ludzie. I zwierzęta.

Przy okazji- jeden z najgorszych dubbingów jakie kiedykolwiek widziałem.
Oceniając- 2/10

[Casper: Ten dubbing faktycznie jakiś dziwny, skoro dało się go zobaczyć :roll: . No, ale przyjmijmy, że wszyscy wiedzą, o co chodzi ;)]

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1049 dnia: Stycznia 03, 2006, 19:24:06 pm »
Cytuj
Jedyne co ostatnio oglądałem, to Garfield the movie i... ale lipa.

"Jestesmy już, jesteśmy już" było dobre :D

Ogladaliście już Batman :Begins :?:
Dobry film polecam :)

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1050 dnia: Stycznia 03, 2006, 19:28:31 pm »
Na Garfieldzie byłem w kinie , dawien dawno lubowałem się w komiksach (specyficzny humor, którego nie dane było mi zobaczyć w filmie-brak pająków, kopania ze stołu i tekstów jak Duke Nukem, tandetny motyw przyjaźni)

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Filmy
« Odpowiedź #1051 dnia: Stycznia 03, 2006, 20:36:31 pm »
niby komedia ,,rrrRRRrrr,,(wstawiłem odpowiednią liczbe literek ,,r,, ? :roll: ) zasługuje na miano najgorszej komediii ostatnich lat rodem z Francjii .Pseudo zabawne kwestie , zero akcji , ciekawych wydarzeń i choc odrobiny humoru na najwyższym poziomie .Szzerze odradzam .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

kazuyoshi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 0
  • Jak and Daxter 4 na PS4 - uwolnić orkę ^.-
Filmy
« Odpowiedź #1052 dnia: Stycznia 03, 2006, 22:08:20 pm »
Dzisjaj na TVP2 o 22-40 leci 1900-Człowiek legenda naprawde świetny film ,który gorąco polecam. yoo :wink:
its time for scream, its time for silence. -d(^_^)b-

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1053 dnia: Stycznia 03, 2006, 23:21:21 pm »
na TV4 wlasnie leci jeden z najbardziej poj$#@ filmow, Freddy Got Fingered...ludzie normalni niech lepiej nie ogladaja :P

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Filmy
« Odpowiedź #1054 dnia: Stycznia 04, 2006, 17:03:22 pm »
Jeden z najbardziej porąbanych filmów jakie oglądałem ostatnimi czasy- "Dom tysiąca ciał" ("House of 1000 corpses")- niby typowy horror klasy B, ale niektóre sceny wycisnęły ze mnie swojskie "o, ku#$a!". Co prawda nie ze strachu, a ze względu na makabryczność scen, ale mimo to robi wrażenie. Oglądnij, a masz porycie na całe życie :) .


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1055 dnia: Stycznia 06, 2006, 21:21:09 pm »
Cytuj
Casper: Ten dubbing faktycznie jakiś dziwny, skoro dało się go zobaczyć  . No, ale przyjmijmy, że wszyscy wiedzą, o co chodzi


No mówię, że podpisy były... a całość była dubbingowana w pl, więc podwójny przekaz tekstu był
Niby się wyłączyć nie dało podpisów, albo kobieta nie potrafiła tego ustawić- uwierzyłem na słowo.

Inny film- "Zgromadzenie"
Niby horror, ale nie wiedziałem dopóki nie przeczytałem na opakowaniu...
Oceniając- 2/10

Pif Paf

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1056 dnia: Stycznia 07, 2006, 11:30:52 am »
Czas Surferów - polska komedia z ciekawym scenariuszem i całkeim niezłym humorem, można się pośmiać jeżeli komuś odpowiada tego typu humor. Polecam.
Myślisz film, mówisz POMPKA
www.pompka.neostrada.pl

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1057 dnia: Stycznia 08, 2006, 11:43:40 am »
Oglądałam sporo filmów ostatnio, ale dokładnie wczoraj widziałam "Ghost in the shell" dzięki "Kinu Domowemu". Całkiem dobra produkcja, ale graficznie niezbyt mi się podobało:/ Ale dawno powstało anime, więc można wybaczyć.

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Filmy
« Odpowiedź #1058 dnia: Stycznia 08, 2006, 12:38:06 pm »
Miriam Mirtail GITS jest czymś co zcina z nóg... w moim przypadku (i paru innych osób) nastąpiło to już po paru minutach, a Ty piszesz
Cytat: "Miriam Mirtail"
Całkiem dobra produkcja, ale graficznie niezbyt mi się podobało:/ Ale dawno powstało anime, więc można wybaczyć.
więc już sam nie wiem czy ja jestem tak malo wymagający czy Tobie pare rzeczy umnknęło. Cóż każdy ma swoje gusta- dla mnie "duch w muszelce' :lol: to bezwzględny killer, zwłaszcza graficznie-kklimat jest przeciez nieziemski....

---miałem okazję obejrzeć "hooligans" bardzo mi przypasiło, mocne akcje są! pokazanie angielskich kiboli i wchodznie w ich swiat takze udane. polecam obczajenie---
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1059 dnia: Stycznia 08, 2006, 12:42:28 pm »
Druga część Saw zrobiła na mnie największe wrażenie spośród oglądanych przeze mnie ostatnio filmów. Kto oglądał pierwszą część wie czego może się spodziewać. Dobrego thrillera z niebanalnym scenariuszem i zwrotami akcji.
Kolejne miłe zaskoczenie to komedia 'Long weekend', która, mimo pozornego wyczerpania tematu głupkowatych amerykańskich komedii, potrafiła mnie rozśmieszyć.
Oprócz tego oglądam serial 'Family guy' i stwierdzam, że idealnie trafia w moje poczucie humoru. W trakcie jednego odcinka, 10 razy padam na glebę.

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1060 dnia: Stycznia 08, 2006, 12:43:58 pm »
Cytat: "<Aras>"
---miałem okazję obejrzeć "hooligans" bardzo mi przypasiło, mocne akcje są! pokazanie angielskich kiboli i wchodznie w ich swiat takze udane. polecam obczajenie---

Słyszałem, że gorszy od Football Factory, no i Elajdża mi sie kojarzy z ciotą. Heh, trzeba będzie sprawdzić samemu. A w ogóle to polecam wszystkim "Świętych z Bostonu". Filmik odświeżyłem dzięki CKMowi i powiem szczerze, że ściął mnie z nóg (przepaść VHS/DVD). Nietypowa historia z lekką nutką Tarantinowskiego stylu. Polecam przede wszystkim Panom (moja kochana mama zasnęła, kiedy jej puściłem :P). 8/10

PS. ALe moja mama nie jest wymiernym źródłem, bo z tego co pamiętam to zaspia na każdym filmie :] chociaż bardzo lubi je oglądać i ma pojęcie o kinie. :mrgreen:

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1061 dnia: Stycznia 08, 2006, 12:48:08 pm »
Wczoraj leciał Truman Show - bardzo podobał mi się ten film i uważam go za jeden z lepszych, ogólnie...

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1062 dnia: Stycznia 08, 2006, 13:14:13 pm »
Cytuj
Miriam Mirtail GITS jest czymś co zcina z nóg... w moim przypadku (i paru innych osób) nastąpiło to już po paru minutach, a Ty piszesz


Spoko- ja też uważam Gitsa za jedną z najlepszych rzeczy jakie w życiu widziałem :]

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Filmy
« Odpowiedź #1063 dnia: Stycznia 08, 2006, 15:15:39 pm »
bardzo dobrze o Tobie to świadczy _Music  :P

 co do Truman show to film uważam za bardzo sredni... jakos nie mogę sobie wyobrazic żeby taki program mógł rzeczywiście powstać i utrzymywać popularność przez 20 pare lat... watykan itd by nie pozwolił to raz a dwa to kogo by interesowało oglądanie jak jakis koleś robi tak prozaiczne rzeczy jak mycie naczyń,praca,nauka,spanie. do tego zbudowanie tak ogromnego studia jest niemożliwe... lubie fikcje w filmach ale nie taką (zbytnia przesadność...)

a Ghost in the shell oglądałem ostatnio wczoraj (po raz nie wiadomo który) i dalej RULA :lol:
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1064 dnia: Stycznia 08, 2006, 15:23:45 pm »
Truman Show- ciekawe, ale nierealistyczne.
Plus- kilka niedociągnięć.
Np. gdy Truman burzy się "do kogo gadasz", jak żonka zachwala jakąś kawę, czy co to było. Po 30 latach oprzytomniał i zdał sobie sprawę, że to dziwne? Od małego był tak uczony, więc taki tekst niepowinien od niego nigdy paść.

Oceniając- 6/10

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Filmy
« Odpowiedź #1065 dnia: Stycznia 08, 2006, 18:48:51 pm »
Cytat: "_Music"
Po 30 latach oprzytomniał i zdał sobie sprawę, że to dziwne? Od małego był tak uczony, więc taki tekst niepowinien od niego nigdy paść.

Moze zaczal kojarzyc fakty Spojler- gdy spadla na ziemie z nieba ta lampa (lub kamera) i w radiu slyszal, ze ktos opowiada ciagle o jego ruchach.
Film ogolnie mi sie bardzo podobal, mimo ze byl nierealny (nawet gdyby zbudowali taki swiat, to niedopuscili by do emisji tego programu).

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1066 dnia: Stycznia 08, 2006, 19:01:42 pm »
Sorry, ale mnie by zdziwiło gdyby na ziemię spadła lampa która miała nazwę jak jedna z gwiazd :lol:
Film uważam za bardzo ciekawy... nie idealny, ale bardzo bardzo dobry

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Filmy
« Odpowiedź #1067 dnia: Stycznia 08, 2006, 19:09:10 pm »
filmy bajki, jeden grzyb ale w piatek chyba na TVP1 jest jakaś tam bajka o rycerzu czy coś(taki łepek) co szuka swojego osła(lol) ale ja nie o tym.
No więc gość jest ubrany i wygląda w 90% tak jak Wanda z SotC. Potem jeszcze dali taką muzykę że myslałem ze kolos wyjdzie O_o
Seryjnie, podobne do siebie jak diabli(pustkowia, tez jechał na koniu etc.)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1068 dnia: Stycznia 08, 2006, 19:46:02 pm »
Cytuj
Moze zaczal kojarzyc fakty Spojler-


Miał już ponad 30 letnie pranie mózgu, więc nie sądze by to go ruszyło...
No ale mniejsza z tym- w Hollywood takie rzeczy się zdarzają i basta

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 775
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Filmy
« Odpowiedź #1069 dnia: Stycznia 11, 2006, 21:52:56 pm »
trailer Silent Hill:

http://flash.sonypictures.com/movies/silenthill/site/silenthill.mov

czy mi się wydaje czy widziałem kata :wink: ... Coś się dzieje.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1070 dnia: Stycznia 11, 2006, 21:56:18 pm »
muzyka w trailerze nie zawodzi, mam nadzieje ze reszta tez da rade 8)

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 123
  • Reputacja: 6
Filmy
« Odpowiedź #1071 dnia: Stycznia 11, 2006, 21:56:39 pm »
najlepszy film to "WESELE"

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 775
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Filmy
« Odpowiedź #1072 dnia: Stycznia 11, 2006, 22:00:30 pm »
koszmar nabiera kształtów znanych nam z gry. Czyżby najlepszy film tego typu? To się okaże, choć na pewno pobije kaszany pewnego reżysera... (który podobno chce zabrać się za MGS'a- Boże broń!)

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Filmy
« Odpowiedź #1073 dnia: Stycznia 11, 2006, 22:01:04 pm »
Cytat: "zielarz"
trailer Silent Hill:

http://flash.sonypictures.com/movies/silenthill/site/silenthill.mov

czy mi się wydaje czy widziałem kata :wink: ... Coś się dzieje.


Czuć paskudny, zgniły odór konsolowych silent hillów - moze być naprawde mocny film :o Ziarnisty obraz, schizofreniczne urywki, jeszcze bardziej schizofreniczna muza - i like it.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 775
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Filmy
« Odpowiedź #1074 dnia: Stycznia 12, 2006, 08:24:06 am »
podoba mi się iż dzięki użytemu filtrowi wszystkie "sympatyczne stworki" wyglądają jak z gry. Przywołuje to wspomnienia...

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
Filmy
« Odpowiedź #1075 dnia: Stycznia 12, 2006, 09:54:37 am »
a widzieliscie :Piła II: ??

jak nie ogladaliscie to nie ogladajcie, chyba ze chcecie sie zniesmaczyć, bo kilka akcji jest naprawde "dziwnych"
(dokladnie to chodzi o motyw z dziura wypelniona strzykawkami)

ale szczerze polecam "Czas Surferów" polska komedia, na dobrym polskim poziomie - cyzli nic sie nie dzieje, ale niektore teksty zabijaja :]

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1076 dnia: Stycznia 12, 2006, 17:52:28 pm »
Co do filmu Silent Hill. Ten film, nawet jeśli nie będzie straszny, to będzie chory/brudny/cieżki. I w sumie nie będzie to moim zdaniem złe. Wiadomo, film to nie gra. Gra może mieć pewne techniki, które po prostu w filmie nie mogą wystąpić z wielu przyczyn. Chociażby ujęcia kamery, ale jest tego więcej, w ogóle samo to, że tutaj się steruje graczem, a film się tylko ogląda. Mam jednak nadzieję, że film będzie i straszny, i "silenthillowy". Tego drugiego jestem pewien po obejrzeniu trailera. Niech on niszczy psychikę, masakruje ją, niech nas zdołuje. Bo w sumie to jest głównym zamysłem Silent Hilla.

Po trailerze widzę, że wreszcie pojawi się film, który w pełni wykorzysta najlepsze i charakterystyczne elementy gry. Są rodzaje gier, które można odzwierciedlić na ekranie i są takie, które nie powinny się pojawiać jako filmy, a jeśli coś, to film powinien się rozgrywać ewentualnie w świecie gry czy coś takiego, bo inaczej wyjdzie po prostu crap. Silent Hill zdecydowanie należy do pierwszego rodzaju gier. I to cieszy niezmiernie.

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1077 dnia: Stycznia 12, 2006, 19:52:16 pm »
Mam swoją unikalną i elastyczną formułę: "jeśli nie potrafię wstać z fotela w kinie/domu bądź wstając mam X pytań, to oznacza, że film był naprawdę wartościowy". I czego bym ku... nie zrobił "Revolver" wpasował się w ten schemat idealnie, utwierdzając mnie w przekonaniu, że Pan Ritchie to mój ulubiony reżyser. A co do treści, moim zdaniem Sam Gold to metafora wroga... Z drugiej strony, na fali różnego tałatajstwa, film spodoba się nielicznemu gronu, więc nie będę go polecał.

Mimo wszystko muszę wystawić ocenę: 9+/10.

Kropka

PS. 916 osób zagłosowało: na FilmWeb. Średnia? 6,80/10. Gusta i guściki.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #1078 dnia: Stycznia 13, 2006, 21:16:48 pm »
Dzis otrzymałem przesyłke azjatyckiego filmiku "Casshern". Nie no, anime-gate w ogóle rzadzi, na nastepny dzien znów dvd dostaje! i to znowy w fajnym kolekcjonerskim opakowanku.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

wozek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-09-2005
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1079 dnia: Stycznia 13, 2006, 22:39:35 pm »
Za kilka minut w tv na tvn Uśpieni .
Film znosny . ogladalem go kilka lat temu na video - dobrze, ze znowu bede go mogl obejrzec .
Film ... hm .... najlepiej obejrzyjcie sami  :wink: