Autor Wątek: Filmy  (Przeczytany 867660 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Filmy
« Odpowiedź #1400 dnia: Marca 12, 2006, 19:59:21 pm »
Cytat: "JimDeGriz"
Właśnie obejrzałem "Człowieka psa " i wam powiem że całkiem niezły

nie spodobał mi się zbytnio... walki jednak zrobione z jajem (widac że film powstał po Ong-Baku) czuć siłę uderzeń


Cytat: "JimDeGriz"
A wczoraj na TVP2 o 23 lecieli "Święci z Bostonu " no poprostu kapitalny film

o 23 byli... pierwszy raz widziałem i musze przyznać że paczka z allegro z wydaniem DVD bedzie lecieć :D kapitalna sprawa- uwielbiam takie kino! ten humor, to podejście do życia...


Cytat: "Miriam Mirtail"
Ja ponownie obejrzałam "Constantine". Taki lekki dreszacyk emocji, połączony z dużą dawką akcji i świetnymi efektami specjalnymi

fajny film,fajny,fajny pare spraw upraszcza jednak ogląda sie przyjemnie ze względu na efekty i niezłą fabułkę, krew także milusio płynie :D spodziewałem się kiczu wyszedł niezły spektakl- brawo dla Keano
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Filmy
« Odpowiedź #1401 dnia: Marca 13, 2006, 08:16:45 am »
Don w koncu obejzalem Jarhead jak dla mnie masakra, ok, nie ukrywam ze spodziewwalem sie dobrego filmu, ale to co dostalem naprawde przeroslo moje oczekiwania, swietny movie, naprawde rewelka. No i motyw w namiocie po skladaniu broni robi swoje no i akcja z oficerami w wierzy kontrolnej (nie bede spojlowal, wiesz o czym mowie, ta chec, to pragnienie no i ..... caly film sklada sie wlasnie z akich akcji, a motyw z listem od panienki na kasecie wideo do tego meksykanca, OMG and WTF :), a akcja w swiateczny wieczor, ehehhe, naprawde dla mnie film przezajebi*** "Moja wojna trwala 4 dni, 4 godziny i jedna minute" (chyba dokladnie tyle). Jak dla mnie to film moglby byc troszke dluzszy, ale pewnie jak by taki wlasnie byl to i tak bym chcial wiecej i wiecej.

Don

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1402 dnia: Marca 13, 2006, 10:06:12 am »
No to rozbudziłeś mój apetyt...

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1403 dnia: Marca 13, 2006, 16:16:58 pm »
Cytat: "Miriam Mirtail"
e już nie wspomnę o genialnym Keanu Reevesie.

On w żadnej roli nie byłgenialny. 0 mimiki i wyrazu, już chyba bohater młodego kina Orlando Bloom zainteresowany "nieprzeciętną mimiką krokodyli" jest mniej drewniany. W ogóle w Hollywood to się powoli schematyczne robi, że im młodszy tym bardziej drewniany. Bloom, Christiansen... Coraz bliżej temu do apokaliptycznej wizji upadku hoolywodzkiej koncepcji głoszonej przez Pana Wiesława Kota.

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1404 dnia: Marca 13, 2006, 18:09:25 pm »
Wczoraj lecial w tv "Skazani na Shawshank". Oglodalem juz wiele razy wczesniej ale dopiero teraz mi sie przypomnial. Genialny klimat i gra Andiego (nie pamietam aktora) i Reda (Morgan Freeman)
PSN: CooliG

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1405 dnia: Marca 13, 2006, 18:36:52 pm »
Andy - Tim Robbins. Aktor zagrał w wielu bardzo dobrych filmach, m.in. Drabina Jakubowa. Naprawdę bardzo dobre gra.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Filmy
« Odpowiedź #1406 dnia: Marca 13, 2006, 18:44:27 pm »
Don, ja myslalem ze ty ogladales Jarhead'a :) czyli nie wiesz o czym mowilem, za kare musisz to jak najszybciej nadrobic, powaznie nie zawiedziesz sie. Jest to film wojenny w ktorym nie ma wojny :) ale jest rewelka :)

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1407 dnia: Marca 13, 2006, 22:52:25 pm »
Czy to byla ironia :)
PSN: CooliG

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Filmy
« Odpowiedź #1408 dnia: Marca 14, 2006, 00:35:58 am »
Jesli chodzi o mnie to nie :) no niby wojna jest ale tak naprawde jej nie ma :) jada na wojne,  a zaden z nich ....... nie bede nic mowil zeby nie zepsuc filmu, jak powiedzial glowny bohater na koncu filmu "moja wojna trwala 4 dni 4 godziny i jedna minute" :) ale film jest naprawde swietnie zrobiony, nawet sekunde sie na nim nie nudzilem i nim sie zorientowalem byl juz koniec :) tak wciaga ten film, ogladasz 2 godzinny swietny film, nie myslac nawet o tym zeby sie skonczyl i czekasz na nastepna fachowa akcje, ktora nastepuje zaraz po fachowej akcji az do konca filmu a pozniej dostajesz w twarz napisami koncowymi :)

Znowu sie skusilem na "Kingdom of Heaven" Ridleya Scott'a, ten czlowiek wie jak zrobic swietny film, a do tego swietna muzyka Harrego Williamsa, swietnie buduje klimat. Chyba nie ma nikogo kto by tego filmu nie ogladal, swietne kino, swietny klimat, swietna muzyka, swietne walki. Jesli ktos nie widzial musi koniecznie zobaczyc.

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1409 dnia: Marca 14, 2006, 16:44:03 pm »
Byl tu przez pewien czas post Hubiego. Napislal ze wlasnie leci dzien niepodleglosci i super film jest  :)

A wiesz moze kiedy Jarhead wychodzi na DVD??
PSN: CooliG

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Filmy
« Odpowiedź #1410 dnia: Marca 14, 2006, 18:41:28 pm »
U mnie juz jest na DVD, a kiedy bedziew polsce to nie mam pojecia :(

Don

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1411 dnia: Marca 14, 2006, 20:18:19 pm »
Zapewne nie tak prędko skoro jakiś miesiąc temu był w kinach - i pyśleć że jakoś nie było mi po drodze... :cry:

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1412 dnia: Marca 14, 2006, 22:18:44 pm »
Ha, a ja w piątek idę do kina na "Wyznania gejszy". Tematy Japonii są najlepsze. A gejsze to takie miłe osóbki, hehe;).

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1413 dnia: Marca 15, 2006, 17:09:12 pm »
krecony w Chinach, z Chinskimi aktorkami  :)
PSN: CooliG

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1414 dnia: Marca 15, 2006, 17:35:09 pm »
Cytat: "Wielki90"
krecony w Chinach, z Chinskimi aktorkami  :)


a sam film produkcji USA, ale kilku japonczykow sie znajdzie w tym filmie :P

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1415 dnia: Marca 15, 2006, 18:00:31 pm »
Cytat: "Miriam Mirtail"
"Wyznania gejszy"

I to jest smutne. Kolejny oklepany temat Hollywodzkiego kina. Była moda na batalistyczne spektakularne filmy (Władca P, Królestwo Niebieskie, Troja, Aleksander, Król Artur), to teraz się zrobiła na odświeżanie starych schematów. Boże, nawet nie licze ile było filmów o biednej prostytutce (wiem wiem, gejsza to nie regularna dziw*a) z prowincji i jej dramacie. A już o biografiach nie wspominam :roll:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Filmy
« Odpowiedź #1416 dnia: Marca 15, 2006, 20:53:15 pm »
Cytat: "Tarniak"
Boże, nawet nie licze ile było filmów o biednej prostytutce (wiem wiem, gejsza to nie regularna dziw*a) z prowincji i jej dramacie. A już o biografiach nie wspominam

Temat gejszy jest ciekawszy niz zwyklej prostytutki. A o gejszach nie bylo wielu filmow. A pozatym nikt nie powiedzial, ze zaraz zrobi sie wysyp tego typu produkcji.

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1417 dnia: Marca 15, 2006, 21:22:25 pm »
Cytat: "Hubi"
A pozatym nikt nie powiedzial, ze zaraz zrobi sie wysyp tego typu produkcji.


Nie zrobi się zaraz, bo już był. A temat gejszy równie wdzięczny co prostytutki...

Gruuby

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-02-2006
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1418 dnia: Marca 15, 2006, 22:14:07 pm »
Cytat: "Tarniak"
A temat gejszy równie wdzięczny co prostytutki...


Dlaczego ?

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1419 dnia: Marca 16, 2006, 16:54:56 pm »
Myślę, że ze względu na podobny charakter wykonywanej pracy... :lol: (ps. staraj się rozwijać swoją myśl bardziej :wink:).

Ciekawe zjawisko się obserwuje. Kolejny taśmociąg filmów - filmy o gejach... przesada lekka. Ja rozumiem, że żyjemy w dobie liberalnych stosunków z różnymi społecznymi wykolejeniami, ale niech juz lepiej lektury ekranizują :roll:.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Filmy
« Odpowiedź #1420 dnia: Marca 16, 2006, 17:52:49 pm »
Cytat: "Tarniak"
Myślę, że ze względu na podobny charakter wykonywanej pracy... :lol: (ps. staraj się rozwijać swoją myśl bardziej :wink:).

Albo to ironia, albo znajdź sobie dziewczynę.

Pojutrze atakuję "V for Vendetta", zobaczymy jak to zrobili.

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1421 dnia: Marca 16, 2006, 18:22:44 pm »
Cytat: "Castor Krieg"
Albo to ironia, albo znajdź sobie dziewczynę.

Szczerze mówiąc nie rozumiem. Zresztą myślę, ze kwestia mojego życia intymnego jest ci obca, więc nie wiem skąd sugestia O_o.

BTW Jak tam gazowanie nieuków? :D

Gruuby

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-02-2006
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1422 dnia: Marca 16, 2006, 19:32:20 pm »
Cytat: "Tarniak"
Myślę, że ze względu na podobny charakter wykonywanej pracy...


Ale przecież praca gejszy różni się od pracy prostytutki.

Gejsza nie świadczy usług seksualnych. Jest to odrębne środowisko.

Gejsza jest kobietą wykształcona która ma bawić klienta rozmową zresztą sama nazwa gejsza wywodzi się z dwóch wyrazów: gei (sztuka) i sha (człowiek)

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Filmy
« Odpowiedź #1423 dnia: Marca 16, 2006, 19:43:47 pm »
Cytat: "Gruuby"
Cytat: "Tarniak"
Myślę, że ze względu na podobny charakter wykonywanej pracy...


Ale przecież praca gejszy różni się od pracy prostytutki.

Gejsza nie świadczy usług seksualnych. Jest to odrębne środowisko.

Gejsza jest kobietą wykształcona która ma bawić klienta rozmową zresztą sama nazwa gejsza wywodzi się z dwóch wyrazów: gei (sztuka) i sha (człowiek)

Dokładnie, stąd mój post do Tarniaka. Oczywiście, czasami zdarzało się gejszom świadczyć usługi seksualne, ale nigdy nie było to przedmiotem ich wykształcenia.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1424 dnia: Marca 16, 2006, 19:56:20 pm »
Cytat: "Tarniak"
Cytat: "Castor Krieg"
Albo to ironia, albo znajdź sobie dziewczynę.

 Zresztą myślę, ze kwestia mojego życia intymnego jest ci obca

Oj, Tarny, nie oglądałeś Truman Show :lol:

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1425 dnia: Marca 16, 2006, 21:14:36 pm »
Cytat: "CassSept"
Oj, Tarny, nie oglądałeś Truman Show

Oglądałem :P. Zresztą mnie nikt przed wyjazdem nie zatrzymuje, a moja rodzina nie reklamuje nowej kawy. No ale będąc on-topic
Cytat: "Castor Krieg"
ale nigdy nie było to przedmiotem ich wykształcenia.

Hmm, no tak a prostytucja jest domeną wykształcenia prostytutek...
Cytat: "Gruuby"
Ale przecież praca gejszy różni się od pracy prostytutki.

Gejsza nie świadczy usług seksualnych. Jest to odrębne środowisko.

Gejsza jest kobietą wykształcona która ma bawić klienta rozmową zresztą sama nazwa gejsza wywodzi się z dwóch wyrazów: gei (sztuka) i sha (człowiek)

Jeśli chcesz zgrywać wszechwiedzącego to bardzo Cię proszę, nie używaj wikipedii jako źródła swojej wiedzy:
Cytat: "jakiś pan x w Wikipedii"
Gejsza (jap. geisha) to termin który powstał w epoce Tokugawa. Składa się on z wyrazu gei (sztuka) i sha (człowiek). Tak więc chodzi tu o kogoś uprawiającego jakiś rodzaj sztuki, innymi słowy - artystę. Czasem gejszę określano tez słowem geiko co oznacza "kobietę zajmującą się sztuką". Do zadań gejszy należało zabawianie klienta za pomocą rozmowy, tańca, śpiewu i muzyki. Gejsze nigdy nie były prostytutkami (to była osobna grupa zawodowa) i tradycyjnie pozostawiano im znaczną swobodę życia seksualnego.


Napisałbyć coś od siebie :roll:. A geishe nierzadko były zmuszane do seksualnych zbliżeń... a film kręcony o Japonii, kręcony w USA, z chińską aktorką to "smuta" jakich mało. Że niby film dobrze ukazuje rzeczone środowisko? Jasne, tak samo jak Amerykanie znaja się na "soccerze" i na Janie Pawle II... :roll:  :oops:

Gruuby

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-02-2006
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1426 dnia: Marca 16, 2006, 21:25:29 pm »
Cytat: "Tarniak"
Jeśli chcesz zgrywać wszechwiedzącego to bardzo Cię proszę, nie używaj wikipedii jako źródła swojej wiedzy:


Na wikipedi świat sie nie kończy. Jeżeli sugerujesz ze źle pisze to podaj źródło a nie piszesz ze skąd cos kopiuje.

Zmuszane były a to nie jest dobrowolne świadczenie takich usług wiec o co Ci chodzi ?

Nie było to ich zadanie. W końcu są kształcone od najmłodszych lat w zamkniętych szkołach.

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1427 dnia: Marca 16, 2006, 21:34:37 pm »
Wlasnie V jak Vendetta wychodzi tez w polsce, bo jesli tak to musze sie wybrac.
PSN: CooliG

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1428 dnia: Marca 16, 2006, 21:43:06 pm »
Cytat: "Gruuby"
Zmuszane były a to nie jest dobrowolne świadczenie takich usług wiec o co Ci chodzi ?


O to, że profil ich pracy naraża je bardziej na stosunki seksualne niż pier*oloną sekretarkę... :shock:. Tancerki go-go tylko tańczą, ale są bardizej narażone na zbliżenia oślizgłych facetów niż kasjerka w spożywczym... Właśnie o to mi chodzi, a historia to taki sam wyciskacz łeż jak historia prostytutki (zgwałconej przez eurodeputowanego czy nie :lol:). Chodziło mi o tendencje w kinie hollywodzkim. I tak bardziej rażą mnie geje i ten cały szał na to środowisko. 5 filmów w ostatnich kilku miesiącach. A sceny w niektórych po prostu są niesmaczne (żeby była jasność - nie toleruję gejów, uważam ich za błąd "ewolucyjny i statystyczny"). Osobiście jestem za łamaniem stereotypów, ale takie zabiegi asymilacyjne to w Polsce nie rpzejdą. To chyba jedyny + nowego rządu. Prezydent (oraz jego wersja zapasowa) nie tolerują wykolejeńców... nie tolerują też krytyki i nnych rzeczy, ale to juz temat na osobną dyskusję. Tak czy inaczej wniosek ostateczny - w tym tygodniu w Bielskim KINOPLEXIE same szmiry (nie licząc powtórki Oscarowego "Crash" i Hostela) - tandetne wyciskacze łez, filmy o ped... gejach, infantylne komedie dla ćwierć-inteligentów oraz pare innych niewartych uwagi "superprodukcji". Jutro zobaczymy czy "Francuski numer" to kolejne RH+ :D.

PS. Tak, lubie narzekać.

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1429 dnia: Marca 16, 2006, 22:15:22 pm »
Cytat: "Wielki90"
Wlasnie V jak Vendetta wychodzi tez w polsce, bo jesli tak to musze sie wybrac.


Ale kiedy :?:


Właśnie obejrzałem "Revolver" i właściwie nie wiem o czym był ten film ani oco chodziło Gayoi   :?


RATUNKU już dawno nie oglądałem jakiegos fajnego filmu  :(  :!:

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1430 dnia: Marca 16, 2006, 22:18:23 pm »
Wlasnie nie wiem kiedy :(
Bo komiks byl swietny i chcialbym zobaczyc jego ekranizacje
PSN: CooliG

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1431 dnia: Marca 16, 2006, 22:20:18 pm »
Cytat: "JimDeGriz"
Właśnie obejrzałem "Revolver" i właściwie nie wiem o czym był ten film ani oco chodziło

Film dość nietypowy. Ritchie takie po prostu robi. Snatch z "Lock, stoc and the 2 smoking barells" tworzy pewną całość jak dla mnie. W samym Revolverze, chodziło w sumie o metaforę Sama Golda jako strachu każdego człowieka. A fabuła... no tu raczej nie ma nic skomplikowanego. Jedyne co pozostaje niezrozumiałe to o co chodziło z "tajemniczymi karteczkami" :). No i w kogo wystrzelił Liotta :) :?:  :!:

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Filmy
« Odpowiedź #1432 dnia: Marca 17, 2006, 02:44:45 am »
Cytat: "Wielki90"
Wlasnie nie wiem kiedy :(
Bo komiks byl swietny i chcialbym zobaczyc jego ekranizacje

U was Vendetta atakuje na początku kwietnia.

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1433 dnia: Marca 17, 2006, 14:25:49 pm »
O fajnie. Dzieki za info
PSN: CooliG

raqtimer

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-12-2005
  • Wiadomości: 271
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1434 dnia: Marca 17, 2006, 15:03:57 pm »
Revolver oglądałem i nawet mi sie podobal końcówko mocno zakrecona ale jak sie nie pogubisz to wszystko sie uklada w jedną jak kolwiek spujną całość.
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej - A. Einstein

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1435 dnia: Marca 17, 2006, 21:04:54 pm »
A ja oglądałem wczoraj Tylko Mnie Kochaj :lol:
Serio, musiałem iść do kina z siostrą :P
Film nic nadzwyczajnego, pomysł na film może i był dobry, ale moim zdaniem niedopracowany. Jedyne co było fajne w tym filmie to wypasione wstawki 7 letniej Michaliny, która cały czas dogryzała tatusiowi :lol:

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1436 dnia: Marca 17, 2006, 23:42:03 pm »
e tam najfajniejsze sa ujecia na wiezowce (jestem ich milosnikiem)  :)
PSN: CooliG

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1437 dnia: Marca 18, 2006, 06:44:43 am »
Jeśli ktoś zamierza iść do kina w najbliższym czasie i lubi komedie, to polecam "Francuski numer". To śweeitna komedia, która dziękuj Bogu nie odziedziczyła cech swoich starszych sióstr: "RH+" i "Czas serferów". Solidne kino z lekką nutką Tarantinowskich dialogów w stylu Pulp Fiction (między dwoma gangsterami), świetna obsada. POLECAM!!! W najbliższym czasie wybiorę sę na Highway :) i Wszyscy jesteśmy CHrystusami [jakoś tak :P - kontynuacja losów Miauczyńskiego] (oj pojadą to dewotki, pojadą). :mrgreen:

Don

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1438 dnia: Marca 18, 2006, 09:56:50 am »
Cytat: "Tarniak"
Solidne kino z lekką nutką Tarantinowskich dialogów w stylu Pulp Fiction (między dwoma gangsterami), świetna obsada. POLECAM!!!


Kurde Tarniak, jak słyszę "tarantinowskie dialogi" - mające się pojawić w filmie, którego nie reżyserował/ nie pisał do niego scenariusza Quentin, to wiem, że mam omijać ten film z daleka :lol:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #1439 dnia: Marca 18, 2006, 14:20:20 pm »
Wczoraj obejrzałem Azumi, myślałem ze filmik mi sie nie spodoba, ale mnie zaskoczył pozytywnie. Bardzo dobry film o samurajach z małymi dodatkowymi mocami :wink: Niektóre postacie były swietne, kojarzyły mi sie jakbym je widział kiedys w jakis grach, czy anime. Szczególnie koleś w białym stroju był zajefajny. Trochę mi przypominał jedna postac z Naruto, a człowiek pies to prawie identiko Kiba z Naruto :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k