Autor Wątek: Filmy  (Przeczytany 867653 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Filmy
« Odpowiedź #1480 dnia: Marca 24, 2006, 17:09:24 pm »
Cytat: "Pif Paf"
Juz powstala chyba, "Wszyscy jestesmy Chrystusami" oprócz Kondrata gra takze Chyra

Wlasnie o to mi chodzilo, ale nie widzialem ze film juz wyszedl.
Na lekcji religi ksiadz puscil nam "Pasje". Film ciekawy i dajacy do myslenia, jednak miejscami troche przesadzony.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Filmy
« Odpowiedź #1481 dnia: Marca 24, 2006, 17:22:47 pm »
Tiaaa, o ile z "Wesela" jeszcze troche brechtałem, tak w "Dniu świra" nie widze prawie "nic śmiesznego" (lol). Po pierwszym ogladnieciu prawie sie rozpłakałem. Najgorsze, że ten film przedstawia całą prawdę o ludziach i życiu (czyżby taki był jego sens; czy tylko o to w nim naprawdę chodzi?).


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #1482 dnia: Marca 24, 2006, 17:35:43 pm »
Kilka zabawnych scen jest, nie ma co. Sikanie w pociągu, kopniak w kulawego psa ("zgolę wąsa"), spotkani z synem czy wizyta u lekarza. To wszystko jest mocno podkolorowane, ale w gruncie rzeczy takie rzeczy u nas są... Film ten ma też głębszy przekaz albo i nie ma, a cała ta psychodela jest dodana "żeby widz się zastanowił", nie czytałem/oglądałem wywiadów z reżyserem, więc nie jestem do końca pewien. Kondrat zagrał bardzo fajnie, lubię tego aktora.

Wesele - siudymskie klimaty, fajny film:).

Krzysiek1981

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1483 dnia: Marca 25, 2006, 23:40:43 pm »
Witam.
Czy widział ktoś z was film "Ali" z 2001 roku i mógłby mi napisać czy warto w niego zainwestować? Najlepiej prosiłbym o odpowiedz osobę kochającą nie tylko kino ale także boks. (jeśli znajdzie sie taka osoba będzie wiedziala dlaczego:-)
Pozdrawiam!!

rava

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Re: Filmy
« Odpowiedź #1484 dnia: Marca 26, 2006, 13:29:19 pm »
Cytat: "Miazga"
Ja ostatnio oglądałem Piratów z Karaibów (nie całe, ale większość) i nie podoba mi się za bardzo.

Mi ten film sie bardzo podobał. Czekam na nasteona czesc  8) Ma byc chyba w wakacje   :D

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1485 dnia: Marca 26, 2006, 17:45:23 pm »
Niestety nie oglądałam tego:(. Ale już lecę do wypożyczalni po płytę;).

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Filmy
« Odpowiedź #1486 dnia: Kwietnia 04, 2006, 08:25:56 am »
Krzysiek1981
Ali'ego nie widzialem, ale jesli lubisz filmy o boksie nie koniecznie w meskim wydaniu to polecam "Million Dollar Baby" swietny film, naprawde warto zobaczyc jak wiele mozna osiagnac uporem i ciezka praca.

rava
Dla mnie "Piraci z Karaibow" sa rewelacyjni, mam ten film chyba w trzech wydaniach, pgladalem go juz chyba, przesada nie bedzie jesli powiem ze sto razy i nadal mi sie nie nudzi, a aktorstwo Johnego w tym filmie to mistrzostwo, naprawde odegral swoja role znakomicie, juz nie pamietam kiedy ostatnio ogladalem film przygodowy z taka dawka humoru :)

A ja ostatnio wynalazlem w wypozyczlnie film Blast from the past, jesli ktos tego nie widzial (ja widzialem to po raz pierwszy) to goraco polecam. Swietna komedia, opowiadajaca o rodzinie w ktorej ojciec bedac naukowcem potajemnie wybudowal bunkier na wypadek wybuchu bomby atomowej, pwnego dnia nad ich domem pojawil sie spadajacy samot, cala rodzina oczywiscie w szoku , myslac ze to atak atomowy chowa sie do bunkru (ktory byl po domem) i spedza tam 45 lat (rodzi sie w tym czasie dziecko, ktore przez te wszystkie lata jest wychowywane pod ziemia, po 45 latach postanawiaja wyjsc na powierzchnie. Syn, ktory nigdy nie widzil niczego poza bunkrem zostaje wyslany by zebrac zapasy na kolejne 10 lat, co on wyprawia na powierzchni to ludzkie pojecie przechodzi, naprawde swietna komedia, jeszcze raz polecam ja wszystkim, swietna na niedzielne popoludnia, smialo mozecie ja takze zapodac swoim rodzicom, ba, obejzcie ja razem z nimi a zobaczyvie jak swietnie beda sie bawic.

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Filmy
« Odpowiedź #1487 dnia: Kwietnia 04, 2006, 10:30:59 am »
Cytat: "Red_aka_madfrog5"
to polecam "Million Dollar Baby" swietny film, naprawde warto zobaczyc jak wiele mozna osiagnac uporem i ciezka praca.


również polecam- żadko który amerykański film (przynajmniej z tych głośnych) potrafi mieć tak świetny poczxątek,środek i koniec :D  historia z gatunku 'nietuzinkowe'
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1488 dnia: Kwietnia 04, 2006, 11:41:13 am »
Cytuj
A ja oglądałem wczoraj Tylko Mnie Kochaj  
Serio, musiałem iść do kina z siostrą  

Ej a co to obciach :?: Ja tez byłem :)

Cytuj
Film nic nadzwyczajnego, pomysł na film może i był dobry, ale moim zdaniem niedopracowany. Jedyne co było fajne w tym filmie to wypasione wstawki 7 letniej Michaliny, która cały czas dogryzała tatusiowi

To była pierwsza komedia romantyczna na jakiej byłem i muszę przyznać, że jestem jak najbardziej na TAK. Fajne gagi, super soundtrack, dobrze dobrani aktorzy no i Michalina :twisted:

Krzysiek1981

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1489 dnia: Kwietnia 05, 2006, 15:40:23 pm »
Cytat: "Red_aka_madfrog5"
Krzysiek1981
Ali'ego nie widzialem, ale jesli lubisz filmy o boksie nie koniecznie w meskim wydaniu to polecam "Million Dollar Baby" swietny film, naprawde warto zobaczyc jak wiele mozna osiagnac uporem i ciezka praca.


Dzieki za odpowiedz, oczywiście widzialem "Million Dollar Baby", naprawde b.dobry film. Od siebie moge jeszcze polecić świetny i bardzo prawdziwy film Scorsese "Wściekly byk" z De Niro no i oczywiście "Rocky" ale ten na pewno wszyscy widzieli:-)

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1490 dnia: Kwietnia 08, 2006, 17:20:49 pm »
Ostatnio mnóstwo filmów się naoglądałam. A w kolejności najlepsze z nich były:
1.Wyznania gejszy
2.Wzgórze Nadziei
3.Batman początek

Akai

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-07-2005
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1491 dnia: Kwietnia 08, 2006, 17:27:27 pm »
Jutro 20:10 TVN7 - Forrest Gump!



PSPower!!!

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1492 dnia: Kwietnia 08, 2006, 17:31:56 pm »
Ok- to było tydzień temu, ale musze ostrzec przed "czymś" co się zowie "Final Destination".
Powiem tylko, że film zbliżył się bardzo do niedoścignionej tragedii wszechczasów "Spice World", więc to nie lada osiągnięcie.
Oceniając 0/10

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1493 dnia: Kwietnia 08, 2006, 17:50:55 pm »
Ach, Oszukać Przeznaczenie to połączenie groteski i żenady :D.

Witos

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-12-2005
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1494 dnia: Kwietnia 08, 2006, 20:18:01 pm »
Zgadzam się, Oszukać Przeznaczenie to totalna załość, nawet nie ma się z czego pośmiać, jak przy niektórych "horrorach".
Matka natura jest suką

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1495 dnia: Kwietnia 08, 2006, 20:20:15 pm »
Nie no nie przesadzajcie... Na pewno nie zasługuje to na tak surową ocenę. Fakt, to był raczej taki nastolatkowy thriller amerykański, ale oglądało się go przyjemnie. Po prostu nie patrzcie na ten film jak na jakieś wybitne dzieło, które sprawi, że będziecie się bać wyjść z łóżka...

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1496 dnia: Kwietnia 08, 2006, 20:51:51 pm »
dzisiaj na tvp2 leci "Upadek" fajny film warty ogladniecia ( o ile jest ktos kto go nie ogladal)

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Filmy
« Odpowiedź #1497 dnia: Kwietnia 08, 2006, 21:35:14 pm »
Wlasnie wrocilem z V for Vendetta... Rewelacja! Jak macie mozliwosc, uderzajcie do kin, bo naprawde warto! Swietne efekty, mordercza fabula [doslownie i w przenosni], gra aktorska (szczegolnie Natalie Portman) przekonywujaca... Jak dla mnie 9/10 jak w morde strzelil 8) Polecam ;]

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1498 dnia: Kwietnia 08, 2006, 22:53:15 pm »
Eee, ja jednak wolę inne filmy. I nie szczególnie przepadam za Natalie.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Filmy
« Odpowiedź #1499 dnia: Kwietnia 09, 2006, 22:24:27 pm »
SAW-wzorcowy przyklad filmu znakomitego bez gwiazdorskiej obsady i horrendalnych pieniedzy .Liczy sie pomysl !
Caly film jest znakomicie poukladany , wszystko systematycznie sie zazebia , chore  pulapki starszego czlowieka daja rade , a glowni bohaterowie imaja sie roznych srodkow by przezyc .Jednak to co mi sie w ,,Pile , najbardziej  to absolutny zwrot akcji pod koniec  (myslalem ze juz wszystko wiesz , co sie dalej stanie ). FINISZ JEST MISTRZOWSKI !!!

Jesli mialbym dac ocene bez wahania przyznalbym ,,PILE,, 9 .

A teraz zabieram sie za SAW II :twisted:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Filmy
« Odpowiedź #1500 dnia: Kwietnia 10, 2006, 07:21:21 am »
Po raz kolejny obejrzałem wczoraj Forest Gump. Czizas - co to za film... :oWspaniały! :mrgreen:
GT: Trusio

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Filmy
« Odpowiedź #1501 dnia: Kwietnia 10, 2006, 09:20:58 am »
SAW 2 - bardzo dobry sequel (ubozszy jednak o element zaskoczenia ).Martwi troche mala ilosc pulapek ( piecyk rzadzi ) i ...słaba kondycja fizyczna Jigsawa  :roll: .Klimat zaszczucia pozostaje  ten sam .Znow wyscig z czasem , odkrywanie w sobie ,mroczne ja ,, i   przeslanie  seryjnego mordercy . Plus ofkors swietne zakonczenie  :twisted: .

Polecam i czekam z zapartym tchem na ostatnia czesc tej trylogii . Oby scenarzysta przedstawil nam jeszcze bardziej zakrecona i mroczna historie gdzie ci co wydawali sie ze sa ,,zli ,, okazali bohaterami , a za tym wszystkim stoi zupelnie ktos inny ..
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
Filmy
« Odpowiedź #1502 dnia: Kwietnia 10, 2006, 10:23:52 am »
Cytat: "jay jay"
SAW 2 - bardzo dobry sequel (ubozszy jednak o element zaskoczenia ).Martwi troche mala ilosc pulapek ( piecyk rzadzi ) i ...słaba kondycja fizyczna Jigsawa  .Klimat zaszczucia pozostaje ten sam .Znow wyscig z czasem , odkrywanie w sobie ,mroczne ja ,, i przeslanie seryjnego mordercy . Plus ofkors swietne zakonczenie



mnie osobiscie SAW2 nie podszedł. lipa i wyciagacz kasy - choc motyw ze strzykawkami jesok. zakonczenie (motyw z sejfem) tez spoko - ale nawet skladajac te elementy razem do kupy nie da sie powiedziec o tym filmie ze jest dobry.



natomiast bardzo polecam "czas surferow" polska komedie, na dobrym poziomie z dobrymi tekstami i dziwnymi zajawkami (kaczka dziwaczka to bajka o paleniu trawi :) i takie tam)

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Filmy
« Odpowiedź #1503 dnia: Kwietnia 10, 2006, 16:46:47 pm »
"Francuski numer"- niezle sie zapowiadalo, ale wyszla straszna kicha.
"Czerwony Kapturek- prawdziwa historia"- mial byc film bardzo dobry, na miare Ice Age 2, a w moim odczuciu jest to produkcja przecietna.

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
Filmy
« Odpowiedź #1504 dnia: Kwietnia 10, 2006, 17:10:27 pm »
Cytat: "Hubi"
"Francuski numer"- niezle sie zapowiadalo, ale wyszla straszna kicha.


polskie kino strasznie traci na wartosci ostatnio

procz ww filmu, doliczyc mozna jeszcze do kiepskich produkcji "tylko mnie kochaj"

natomiast jak juz wspomnialem reputacje ratuje "Czas Surferów"

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1505 dnia: Kwietnia 10, 2006, 17:27:22 pm »
Cytat: "Hubi"
"Francuski numer"- niezle sie zapowiadalo, ale wyszla straszna kicha.
"Czerwony Kapturek- prawdziwa historia"- mial byc film bardzo dobry, na miare Ice Age 2, a w moim odczuciu jest to produkcja przecietna.

Tak się skąłda, że na obu filmach byłem w kinie i śmiałem się raczej w niewyznaczonych momentach, niektóre aluzje zabijają, a kino siedzi cicho :roll:. :|

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Filmy
« Odpowiedź #1506 dnia: Kwietnia 10, 2006, 17:52:50 pm »
Cytat: "Havana"
polskie kino strasznie traci na wartosci ostatnio


a ,,Dzień Świra,, ,  ,,Poranek kojota,, , ,,Pitbull,,  czy nadchodzacy wielkimi krokami ,,Wszyscy jestesmy Chrystusami,, Tozto jedne z najlepszych polskich filmow ostatnich lat .

W czwartek ogladnelem sobie ,,Domek nad jeziorem,, .Niby kino klasy B , a czas mi nadspodziewanie milo i szybko uplywal . Pisarz , ktory aby uwiarygodnic doznania swoich ofiar morduje seryjnie mlode dziewczyny topiac je w poblsikim jeziorku (najlepszy byl tekst ,, nie nabieraj powietrza .Tak jest gorzej  :lol: ,,) Ciut nuzy ciagle zabijanie w ten sam sposob jednak po pewnym czasie sprawca zawalil i dokonczyl dziela przez co film nabiera rumiencow .

Upadek- jakiz ja jestem glupi , ze wczesniej tego nie zobaczylem .Jedna z najlepszych rol Michaela Douglasa ( no moze oprocz ,,Gry,,).Koles jest tak perfidnie pewny siebie i zmobilizowany do dzialania ,ze bylo mi go autentycznie szkoda gdy ginal od kuli gliny  . Zadziwia bezradnosc policjantow (typ  robi burdy na pol dzielnicy a oni nie moga go znalezc ).Historia policjanta to zupelnie niepotrzebny watek tego filmu -bez wyrazu kompletnie .Douglas co rusz dopina swego  popisujac sie przy tym swa przebiegloscia ( fragment gdzie odstawia kolesia , ktory blaga o pieniadze jest przedni ).Caly wizerunek  ,,Upadku,, psuje troszke smierc glownego sfrustrowanego .Ale , swoja droga happy end bylby tu jeszcze gorszym ropzwiazaniem .

9 z lekkim minusikiem
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1507 dnia: Kwietnia 10, 2006, 18:15:53 pm »
Cytat: "jay jay"
,,Poranek kojota,,

No to już naprawdę bardzo ostatnich lat. :lol:

Dzień Świra to taka perełka. Nie wiem jednak czemu wszyscy uczepili się tak Polskiego kina. To, że hollywood kręci dużo, nie znaczy, że dobrze. Jakieś dobre komedie ostatnich lat które utkwiły wam w pamięci? Błagam tylko nie takie pierdoły jak w kolejnym klonie American Pie czy innych pierdołach o nieudacznikach, którzy mają problemy z wejściem w dorosłość. Niewiele się dzieje. Ambitne komedie z USA? Dobre sobie. Chyba kręcone przez Allena, Ritchiego czy Jarmusha.

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
Filmy
« Odpowiedź #1508 dnia: Kwietnia 10, 2006, 18:21:28 pm »
Cytat: "Tarniak"
Jakieś dobre komedie ostatnich lat które utkwiły wam w pamięci



Shaolin Soccer
Kung -Fu Hustle
Wedding Crashers
Dream Cather (niby horror, ale uśmiałem się jak mało)


Cytat: "Tarniak"
Ambitne komedie z USA? Dobre sobie

wiesz panie tarniak, ze nie ma czegs takiego - to taki sam oksymoron jak "szybki windows" rzecz sprzeczna :]

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1509 dnia: Kwietnia 10, 2006, 18:25:29 pm »
Cytat: "Havana"
Shaolin Soccer
Kung -Fu Hustle

Mało amerykańskie produkcje. :lol:
Cytat: "Havana"
wiesz panie tarniak, ze nie ma czegs takiego - to taki sam oksymoron jak "szybki windows" rzecz sprzeczna :]

Nie no taki Snatch, bawi do łez, a nie jeste jakąś komedią o nastolatkach, dorastaniu czy - nie bójmy się tego słowa - ruchaniu. :wink:

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Filmy
« Odpowiedź #1510 dnia: Kwietnia 10, 2006, 18:28:58 pm »
Cytat: "Havana"
Kung -Fu Hustle

BABA Z PETEM RULA! musze jednak powiedziec że na filmie ani razu się nie zaśmiałem- miałem MEGA-lola w głowie i wyraz twarzy 'o ku&wa?', nie miałem pojęcia że tak można :lol: zrył mi łeb podczas seansu

świetną komedią jak dla mnie jest 'Hitch' -naprawdę miło czas spędziłem
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #1511 dnia: Kwietnia 11, 2006, 16:16:57 pm »
Ostatnio dobrych komedii jest jak na lekarstwo :roll: Z horrorami chyba jest podobnie. Ale swietne horrory sa azjatyckie, maja swoj klimat, straszny klimat... wystarczy jakas baba z dlugimi czarnymi wlochami, blada cera, troszke krwi (wiecie zero efektow) i juz mozna sie bac! Zdecydowanie Klatwa jest zajefajna.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Pif Paf

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1512 dnia: Kwietnia 11, 2006, 18:35:34 pm »
Fun With Dick And Jane jestet dobre, przynajmnej dla tych których śmieszy Jim Carrey, ja śmiałem się niemal non stop : )
Myślisz film, mówisz POMPKA
www.pompka.neostrada.pl

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Filmy
« Odpowiedź #1513 dnia: Kwietnia 11, 2006, 18:40:12 pm »
Właśnie skończyłem oglądać film pt"czterej bracia"
i musze stwierdzić ze bardzo mi się podobał ! polecam.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Filmy
« Odpowiedź #1514 dnia: Kwietnia 11, 2006, 19:07:26 pm »
Co mnie ostatnio rozśmieszyło? Dzisiaj Chińczyk w Computer Labie zastanawiał się 5 minut czy pocałować swoją dziewczynę na oczach wszystkich, to było tragiczne. Postanowiłem mu pomóc z pomocą swojej dziewczyny, na szczęście zrozumiał aluzję.

Edit: Kurde, pomyłka z tematami, lol.

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1515 dnia: Kwietnia 11, 2006, 19:26:09 pm »
Castor - gdzie z takimi tekstami do tematu o filmach?

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1516 dnia: Kwietnia 11, 2006, 19:27:41 pm »
Pomyliły mu się tematy...

Dziś jest chyba "Piąty element" - film ten jest naprawdę niezły.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Filmy
« Odpowiedź #1517 dnia: Kwietnia 11, 2006, 21:58:02 pm »
Cytat: "djprodigy"

Dziś jest chyba "Piąty element" - film ten jest naprawdę niezły.


juz tyle razy się dot ego filmu przymierzałem i za każdym razem albo nie widzę początku albo końca. dzisiaj tak samo _-_

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1518 dnia: Kwietnia 11, 2006, 22:09:44 pm »
Mi się nie chciało po raz setny oglądać tego filmu i mogę popisać na forum :D

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
Filmy
« Odpowiedź #1519 dnia: Kwietnia 12, 2006, 09:00:34 am »
Cytat: "djprodigy"
Dziś jest chyba "Piąty element" - film ten jest naprawdę niezły.


Piąty Element jest o tyle niezłym filmem że w bardzo kiczowaty sposób niesie ze sobą przesłanie i to dość oczywiste przesłanie.
Dobry jest dlatego że choć jest kiczowatym filmem, to jednak sposób w jaki pokazuje to (miłość, tendencja do niszczenia wszystkiego przez ludzi) w sposób który dociera do widza


a prócz tego jest pan Bruce :]