Autor Wątek: Filmy  (Przeczytany 867655 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1440 dnia: Marca 18, 2006, 16:38:30 pm »
Cytat: "Don"
Kurde Tarniak, jak słyszę "tarantinowskie dialogi" - mające się pojawić w filmie, którego nie reżyserował/ nie pisał do niego scenariusza Quentin, to wiem, że mam omijać ten film z daleka

Ale powiem Ci, że wypadło naprawdę naturalnie, a cała tarantinowska otoczka polega na tym, że
a) to gangsterzy
b) są całkowicie różni i mają poj**ane we łbach :).

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Filmy
« Odpowiedź #1441 dnia: Marca 18, 2006, 17:31:57 pm »
Byłem dzisiaj na "V for Vendetta" i powiem tak: film jest różny od komiksu, nie gorszy, tylko różny, zaakcentowane są w nim problemy świata po 9/11. Film jest dość odważny, biorąc pod uwagę, że powstał w Holywood, bo Bushowi się tak czy inaczej dostaje. W kilku scenach raziła mnie zbytnia holywodzkość produkcji, ale jakoś da się przeżyć. Finał jest inny niż w komiksie, musicie sami zobaczyć i ocenić. Ogólnie film koncentruje się mniej na postaciach, a bardziej na całej idei państwa, jak doszło ono do władzy dzięki ludziom, jak świadomie zrzekli się oni swoich praw, itd. No i "V" jest bardziej uczłowieczony, a mniej szalony, robi jajka na patelni, ogląda "Hrabiego Monte Christo", itd.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1442 dnia: Marca 18, 2006, 17:36:40 pm »
"The Blow" z Johnym Deepem- zajebiste.
Na faktach autentycznych, o tym, jak zaczął się kokainowy podbój usa.
Oceniając- 9/10

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1443 dnia: Marca 18, 2006, 20:22:42 pm »
Castor Krieg gdzie widziales ten film?? :)

Super juz nie moge sie doczekac
PSN: CooliG

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Filmy
« Odpowiedź #1444 dnia: Marca 19, 2006, 02:29:53 am »
Cytat: "Wielki90"
Castor Krieg gdzie widziales ten film?? :)

W Hong Kongu, studiuję tam.

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Filmy
« Odpowiedź #1445 dnia: Marca 19, 2006, 11:57:43 am »
Cytat: "Castor Krieg"
W Hong Kongu, studiuję tam.


 :shock:  Jakżeś tam trafił? :shock:  

Wczoraj obejrzałem sobie Conana Barbarzyńcę Miliusa. Jak ja ten film lubię...świetna muzyka, Arnie jako Conan bardzo dobry, no i...do licha, jestem fname opowiadań Howarda!
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1446 dnia: Marca 19, 2006, 12:15:00 pm »
Oglądałam wczoraj film pt. "Synowie wiatru". Cóż, nic specjalnego, ale fajne sceny walki - dużo popisów zręcznościowych. I to jedyny film jaki widziałam, gdzie nie było jednego głównego bohatera, ale cała grupa równie ważnych osób.

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Filmy
« Odpowiedź #1447 dnia: Marca 19, 2006, 13:42:13 pm »
Miriam Mirtail mnie właśnie sceny walki raziły (ach a gdyby ostatnią scene zrobił tarantino :D powtórka z kill billa by wyszła ale ja tamtą scene w klubie uwielbiam) ale sama realizacja filmu to poezja- te najazdy kamery, ujęcia (barwy!!!) i montaż ehh, momentami wydawało mi się że ogladam anime albo 'ścieme' gry z PS3 :wink:
dodac musze jednak że ogladałem na DVD i na wielkim telewizorze, odradzam ogladanie divxa lub na małym odbiorniku gdyż wtedy nic nie zostanie z tego filmu- fabuła jest i tyle tylko (albo raczej aż) mozna o niej napisać
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Filmy
« Odpowiedź #1448 dnia: Marca 19, 2006, 14:03:39 pm »
Cytuj
Oglądałam wczoraj film pt. "Synowie wiatru". Cóż, nic specjalnego, ale fajne sceny walki - dużo popisów zręcznościowych. I to jedyny film jaki widziałam, gdzie nie było jednego głównego bohatera, ale cała grupa równie ważnych osób.

Musze obejrzec. W koncu to kontynuacja Yamakasi, a niektorzy aktorzy wystapili rowniez w "13 Dzielnicy".
A czy oprocz walki sa tam rowniez popisy Parkourowe? Sceny poscigów po miescie, jak np. w wyzej wspomnianej "13 Dzielnicy", itp.?

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Filmy
« Odpowiedź #1449 dnia: Marca 19, 2006, 15:02:58 pm »
z parkourem w filmie cienko, zamiast skupic się na pokazaniu tej dyscypliny zrobiono właściwie zwykły film akcji (naprawde mało konkretnej free runowej zajawki)
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1450 dnia: Marca 19, 2006, 20:56:30 pm »
Dzis bylem bylem w sklepie nie dla idiotow i nabylem Helikopter w ogniu oraz kontrolerow. Jakos w tym tygodniu obejrze i napisze krotka recke.
PS:WOW mieszkasz w HK??!! W jakiej dzielnicy i... na ktorym pietrze :D. Jak sie tam dostales?? Szczerze mowiac sam sie zastanawiam jakbym sie tam mogl dostac (wiesz, gdzie w przyszlosci pracowac zeby miec latwa mozliwosc zmiany miejsca zamieszkania i wogle)
PSN: CooliG

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1451 dnia: Marca 19, 2006, 21:03:02 pm »
wlasnie skonczylem ogladac japonski film pt "Shinobi", film opowiada o dwoch klanach ninja, akcja ma miejsce w XVII w japonii, za ponowania Tokugawy Ieasu, a wiec Tokugawa stwierdzil ze ninja sa zbyt potezni i postanowil sie ich pozbyc, plan byl taki aby kazda wioska wybrala 5 najlepszych wojownikow, ktorzy maja ze soba walczyc( a wioski te nie palaja do siebie miloscia, tylko ze mialy zakaz walk, ktory wlasnie zniosl Tokugawa) , dalej nie zdradze fabuly, chociaz jakas mega to ona nie jest :P, jezeli chodzi o okreslenia gatunku filmu, to dla mnie jest to dramat, co chwile teskty typu "po co zabijac", " dlaczego musimy walczyc" itd, no i jeszcze taki maly szczegol ze ninja z jednej wioski potajemnie sie zareczyl z ninja z drugiej :P( czyli nieszczesliwa milosc itd), mowiac krotko prawie caly film to smuty, ale walki, wlasnie walki sa tym co wyroznia ten film, to tak jakby ktos zrobil walki z naruto, ale w wersji filmowej, i jest to zrobione naprawde dobrze, kazdy ninja ma jakas moc ( wiec nie jest to film dla tych co lubia realizm :P), efekty sa zrobione calkiem dobrze, a czasami wrecz fenomenalnie, (scena jak koles spowalnia czas i wyzyna grupe ninja jest zajedwabista :D), albo jak kolesiowi lam,ia sie kosci od srodka :D, wiec jak ktos lubi tego typu bajki z przeslaniem( cos jak mgs  :P) to moze startowac, nie powinien sie zawiesc :D

PS. azumi przy tym to shit jezeli chodzi o walki :P

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #1452 dnia: Marca 19, 2006, 22:35:21 pm »
Ale w Azumi gra Hideo Kojima! :)

Kurde, musze oglądnąć ten film Naruto jak mowi walker.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1453 dnia: Marca 20, 2006, 00:10:16 am »
Hmm a ja Azumi mam na kompie, ale jeszcze nie oglądałem ;)
A Twój opis Shinobi, walker, jest zachęcający, będę musiał obejrzeć :) [ps, Ako, mówiłem Ci już, że Twój ava rox ? ;]].

A ja ostatnio oglądałem American Pie 4: Band Camp. Komedia raczej dla nastolatków, sympatyczne i zabawne, chociaż niektóre motywy może nawet za bardzo przesadzone ;p W kazdym razie lepsze na pewno od 'dwójki', polecam, zabawa przednia :)

Top Secret - zabawna komedia z m.in. Val Kilmer, śmieszny humor sytuacyjny, fajne motywy i ogólnie niezły film, polecam ;) Chociaż typ humoru nie każdemu może odpowiadać, mi się akurat spodobał :).

Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood - dość długa nazwa, btw, nieprawdaż ? Kolejna komedia, tym razem są to zabawne dzieje Niggasów z sąsiedztwa :) Chociaż niektóre gagi mało śmieszne, ordynarne wręcz, to suma sumarum film jest śmieszny i tak dla odprężenia warto obejrzeć :) Chociaż ambitne to to nie jest :)

The Art of War - tym razem trochę kina akcji, Wesley Snipes w roli głównej i w sumie podobało mi się. Ciekawe sceny akcji, niezła [no, ale miejscami również cienka] gra aktorów, a nade wszystko ładniutka Japonka Marie Matiko, grająca jedną z głównych pobocznych ról czynią z filmu rzecz godną zobaczenia :) Fabuły w sumie wspaniałej nie ma, ot praca dla tajnego wydziału ONZ, którego władza okazuje się potem.. a zresztą, sami zobaczcie :).

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Filmy
« Odpowiedź #1454 dnia: Marca 20, 2006, 01:36:45 am »
Cytat: "Wielki90"
PS:WOW mieszkasz w HK??!! W jakiej dzielnicy i... na ktorym pietrze :D. Jak sie tam dostales?? Szczerze mowiac sam sie zastanawiam jakbym sie tam mogl dostac (wiesz, gdzie w przyszlosci pracowac zeby miec latwa mozliwosc zmiany miejsca zamieszkania i wogle)

Hong Kong University of Science and Technology, akademik nr 6, piętro 4. Jestem na wymianie między uczelniami. Co do dostania się tam - architektura albo biznes - w HK jest około 80-90 Polaków, z czego znaczna większość ma za sobą studia w powyższych kierunkach.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #1455 dnia: Marca 20, 2006, 08:02:04 am »
Cytat: "Geba"
[ps, Ako, mówiłem Ci już, że Twój ava rox ? ;]].

Twój Elfen Lied też jest rox ;]]

Ja oglądałem wczoraj na AXN Aniołki Charliego, na szczescie tylko drugą połowe filmu, a nawet i troszke mniej. Z tych 3 aniołków tylko jedna była fajna, druga taka sobie, a trzecia to juz w ogóle słaba :)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Filmy
« Odpowiedź #1456 dnia: Marca 20, 2006, 09:30:13 am »
Cytat: "Geba"
Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood - dość długa nazwa, btw, nieprawdaż ?

Czyli w skrucie "Boys from the hood" ("Chłopaczki z sąsiedztwa").


Cytuj
The Art of War - tym razem trochę kina akcji, Wesley Snipes w roli głównej i w sumie podobało mi się. Ciekawe sceny akcji, niezła [no, ale miejscami również cienka] gra aktorów, a nade wszystko ładniutka Japonka Marie Matiko, grająca jedną z głównych pobocznych ról czynią z filmu rzecz godną zobaczenia  Fabuły w sumie wspaniałej nie ma, ot praca dla tajnego wydziału ONZ, którego władza okazuje się potem.. a zresztą, sami zobaczcie .

Calkiem ciekawy film. Leci co kilka dni na Pulsie.

Arkady

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 29-11-2005
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1457 dnia: Marca 20, 2006, 10:02:34 am »
walker_san ten Shinobi jest z 2005r. ?

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Filmy
« Odpowiedź #1458 dnia: Marca 20, 2006, 14:19:12 pm »
Cytat: "Arkady"
walker_san ten Shinobi jest z 2005r. ?

Tak, wlaśnie sam go ściągam.

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1459 dnia: Marca 20, 2006, 15:51:14 pm »
Cytat: "Ako"
Twój Elfen Lied też jest rox ;]]

Hehe, arigatou ;)

Hubi, co do Pulsu, to ja takich udziwnień nie mam ;) U mnie w tv jest tylko tvp1,2,3 i tvn :D A zresztą za tv nie przepadam ;)

Shinobi też zacząłem ściągać, a jakże :) Ciekaw jestem tego filmu.

Hmm no i ostatnio drugi raz obejrzałem Batman: Początek :) Chyba pierwszy dobry film z Batmanem w roli głównej, dobra gra aktorów i fajne sceny walki.

Robson

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1460 dnia: Marca 21, 2006, 18:57:07 pm »
'Shinobi' nawet fajnie sie ogladalo. Ot, taka bajeczka, nic wyjatkowego, ale przyzwoicie zrobione. Warto jednak obejrzec do 'kompletu' serie anime, wtedy historia nie wydaje sie az tak plytka i podziurawiona.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #1461 dnia: Marca 21, 2006, 21:43:13 pm »
Kilka dni temu obejrzałem film Dark Water. Napisy na pudełku głoszą, że nie nigdy nie zostawię odkręconej wody w kranie... taaa, oglądałem od pierwszej w nocy, pełna psychodela, pies szczeka, jakieś ptaki latają, film niby horror... Kilka mocnych momentów dało naprawdę rade, ale generalnie zawiodłem się. Choć jedna rzecz mnie rozwaliła, akcja w windzie, gdy kobieta uświadomiła sobie z kim w niej stoi. Miły film, kupiłem za 9.99zł! Pełen wydanie DVD z dodatkami. Dlaczego u mnie na wsi nie ma hipermarketów? Codziennie bym kupował nowy film.

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1462 dnia: Marca 21, 2006, 21:47:45 pm »
Obejrzalem Helikopter w Ogniu. Swietny!! Strasznie lubie sceny desantu, szczegolnie z helikoptera, wiec mialem co ogladac. Na uwage zasluguje tez swietne oddanie jednostek, tzn. goscie nie poruszaja sie jak jakies cioty, ale naprawde fajnie laza oddzialem i wogle. No i jest to jeden z niewielu filmow bez watku milosnego :wink:
PSN: CooliG

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Filmy
« Odpowiedź #1463 dnia: Marca 21, 2006, 21:51:12 pm »
Cytuj
Obejrzalem Helikopter w Ogniu. Swietny!! Strasznie lubie sceny desantu, szczegolnie z helikoptera, wiec mialem co ogladac. Na uwage zasluguje tez swietne oddanie jednostek, tzn. goscie nie poruszaja sie jak jakies cioty, ale naprawde fajnie laza oddzialem i wogle. No i jest to jeden z niewielu filmow bez watku milosnego Wink


Film naprawde świetny. Sama akcja trzyma w napięciu jak i fabuła jest ciekawa.
Jedna z najfajniejszych scen to chyba zestrzelenie helikoptera.

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1464 dnia: Marca 21, 2006, 21:59:35 pm »
Szczegolnie jak wirnik "wkreca" sie w ziemie. Ale ja i tak wole sceny bezposredniej walki (np. jak jeden z zolnierzy przeladowywuje granatnik, a jakis somalijczyk przeladowywuje ta swoja kosiarke)
PSN: CooliG

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Filmy
« Odpowiedź #1465 dnia: Marca 21, 2006, 22:04:00 pm »
Przypomniało mi się jeszcze kilka scen wartych uwagi
-gdy jakiś somalijczyk odstrzela kciuk jedemu z amerykanó
i chyba też jedna z Fajnieszych, jak wystrzelona przez somalijczyka rakieta trafia w hamera i nie wybucha tylko dziurawi kierowce chyba.

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1466 dnia: Marca 21, 2006, 22:10:01 pm »
Super :?
Ale film jest cholernie realistyczny (czy tak mi sie wydaje bo nigdy w strzelaninie nie bralem udzialu  :)  ) i te sceny rzeczywiscie sa mocne.
PSN: CooliG

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Filmy
« Odpowiedź #1467 dnia: Marca 21, 2006, 22:33:05 pm »
Cytat: "Wielki90"
Super  
Ale film jest cholernie realistyczny (czy tak mi sie wydaje bo nigdy w strzelaninie nie bralem udzialu  ) i te sceny rzeczywiscie sa mocne.

Jesli chodzi o pokazanie realiow i brutalnosci wojny to lepiej przedtsawia to "Szeregowiec Ryan". Mozemy tam zobaczyc zolnierzy ginacych na polu walki, tak jak to sie dzialo podczas wojny.

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Filmy
« Odpowiedź #1468 dnia: Marca 21, 2006, 22:44:05 pm »
Cytuj
Jesli chodzi o pokazanie realiow i brutalnosci wojny to lepiej przedtsawia to "Szeregowiec Ryan". Mozemy tam zobaczyc zolnierzy ginacych na polu walki, tak jak to sie dzialo podczas wojny.


Z tego co mówił mój profesor od Histori to w tym filmie przesadnie ukazano właśnie całą akcje na plaży omaha (czy jakoś tak)
Mówił że rozmawiał z jakimś aliantem który tam lądował i nie wyglądało to tak aż strasznie.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #1469 dnia: Marca 22, 2006, 11:31:26 am »
Mgła, taki sobie film. Trochę za słabo wyrezyserowany, bardzo mało trzymał mnie w napięciu, czego nie lubie, a to jest zdaje sie horror. Ehh, trzeba powrócić do azjatyckich horrorów, tam przynajmniej wiedzą o co kaman 8) A mam dwa nowe, Marebito i Naina, ktoś słyszał? dobre?

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Filmy
« Odpowiedź #1470 dnia: Marca 22, 2006, 15:25:43 pm »
Cytat: "Derek"
Z tego co mówił mój profesor od Histori to w tym filmie przesadnie ukazano właśnie całą akcje na plaży omaha (czy jakoś tak)
Mówił że rozmawiał z jakimś aliantem który tam lądował i nie wyglądało to tak aż strasznie.


na twoim miejscu nie chodził bym na jego zajęcia  :?
jeśli Omaha była by "taka o" to inne bitwy przypominały by zabawę w piaskownicy.

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Filmy
« Odpowiedź #1471 dnia: Marca 22, 2006, 15:58:44 pm »
Cytuj
na twoim miejscu nie chodził bym na jego zajęcia Confused
jeśli Omaha była by "taka o" to inne bitwy przypominały by zabawę w piaskownicy.


heh nie chodzi mi o to że nie było tam przelewu krwi tylko o to że film ukazywał tą bitwe aż za bardzo przesadnie. Czyli że nie latały tam cięgle ciała z powyrywanymi od wybuchu rękami i nogami etc.
Zresztą co ja będe ci tłumaczył inni chyba zrozumieli co miałem na myśli.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Filmy
« Odpowiedź #1472 dnia: Marca 23, 2006, 10:52:19 am »
Ostatnio oglądałem polski film "Wesele". I tu zadziałało prawo Murphy'ego, mówiące że jak coś może pójść źle, to na pewno pójdzie :) .
Całkiem fajny film- rozśmieszają głównie wiejsko- weselne zabawy w remizie :D .


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

mejs

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1473 dnia: Marca 23, 2006, 11:21:08 am »
Samo "Wesele" jest bardzo zabawne lecz potrafi zdołować smutkiem. Podobnie zreszrą jak Dzień Świra im więcej razy go oglądasz tym bardziej wydaję ci się smutny.

Witos

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-12-2005
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1474 dnia: Marca 23, 2006, 11:23:01 am »
Taaaa...."Dzień Świra" i "Nic Śmiesznego" to dla mnie jedne z najbardziej dołujących filmów.
Matka natura jest suką

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Filmy
« Odpowiedź #1475 dnia: Marca 24, 2006, 00:15:13 am »
"Dzien swira" to kontynuacja "Nic smiesznego".
Powstaje kontynuacja "Dnia Swira". Tym razem Adaś Miauczynski bedzie alkocholikiem.

Witos

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-12-2005
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1476 dnia: Marca 24, 2006, 09:46:53 am »
No ja wiem, że to kontyunuacja XD, a, że powstaje kolejna część, to świetnie.
Matka natura jest suką

Pif Paf

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1477 dnia: Marca 24, 2006, 11:43:11 am »
Juz powstala chyba, "Wszyscy jestesmy Chrystusami" oprócz Kondrata gra takze Chyra
Myślisz film, mówisz POMPKA
www.pompka.neostrada.pl

rava

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1478 dnia: Marca 24, 2006, 15:38:47 pm »
Ja oglądałem Piłe 1 i 2 z kolegami i była naprawde wypasiona. Koncówki obu filmów dają dużo do myślenia   :) a raczej do zastanowienia  :D Nie moge sie doczekac 3 części o ile bedzie. Pozdro  :D

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Filmy
« Odpowiedź #1479 dnia: Marca 24, 2006, 15:48:08 pm »
Heart of Darkness - rewelacja. Zarówno adaptacja filmowa, jak i sama nowela mi się bardzo podobały. Jeden z tych filmów,które...a co tu dużo gadać. Po prostu obejrzyjcie, przeczytawszy najpierw nowelę Conrada:]. Daje do myślenia...

W kolejce -Grobowiec świetlików, Capote, Crash.
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.