Autor Wątek: Filmy  (Przeczytany 867640 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Morden

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2006
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #1600 dnia: Kwietnia 28, 2006, 13:28:52 pm »
To tez. Ale wiadomo. Jak w pierwszym filmie sie sprzedalo, to w drugim trzeba bylo powtorzyc, ale razy dwadziescia. Gdy pod koniec pierwszej czesci Cruise zdejmuje maske, mozna byc lekko zaskoczonym, jesli sie nie wyczulo tego po tym, ze koles podejrzanie siedzi w cieniu jakby kij od miotly polknal.

Moze Woo chcial osiagnac ten sam efekt i pomnozyc go... Nie wiem. W komediach powtarzajace sie motywy zyskuja na sile. Motyw z maskami raczej nie. Gdyby tak bylo, Eyes Wide Shut bylby jednym z najlepszych filmow.

"Maski zaloz, maski zdejm...."

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Filmy
« Odpowiedź #1601 dnia: Kwietnia 28, 2006, 14:03:19 pm »
a trójeczka wychodzi 5 maja 8)

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1602 dnia: Kwietnia 28, 2006, 16:13:35 pm »
Cytuj
Ale za to po MI2 leci na TVN'ie "Oszukac Przeznaczenie 2".

Czyli jak to mówią... z deszczu pod rynnę.

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Filmy
« Odpowiedź #1603 dnia: Kwietnia 28, 2006, 16:20:31 pm »
Cytat: "Ibra"
Zróbmy Sobie Wnuka - fajna, polska komedia


bo ja Ci wiem... napewno nie jest jakimś kaszalotem ale sa lepsze komedyjki z naszej krainy :wink: Mamy jednak pewną rzecz na która mozna zawsze liczyc w polskich 'rozśmieszaczach' -otóż dialogi :!: choćby komeia była nie wiem jak słaba to zawsze jest w niej przynajmniej jeden-dwa takie teksty ze cżłowiekowi w nogi idą :lol:

takie kilerowskie "cycki se usmaz" czy "-buenos dias! -buenos aires!" "prawdziwy kiler nie ma pecherza" itd to masakra  :mrgreen: uwielbiam to, a -"nie twoja sprawa, BAMBO" (poranek kojota) używam do dziś.
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Filmy
« Odpowiedź #1604 dnia: Kwietnia 28, 2006, 21:37:38 pm »
Cytat: "<Aras>"
takie kilerowskie "cycki se usmaz" czy "-buenos dias! -buenos aires!" "prawdziwy kiler nie ma pecherza"

"Killer is dead" "Jak to zdechł?"  :lol:
I wiele, wiele innych.

Cytat: "Tarniak"
Czyli jak to mówią... z deszczu pod rynnę.

Mi film sie podobal, chociaz bez rewelacji. Ale napewno lepszy od MI 2.

raqtimer

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-12-2005
  • Wiadomości: 271
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1605 dnia: Kwietnia 29, 2006, 00:01:19 am »
Właśnie obejrzałem kolejnego Adasia Miałczyńskiego i jestem pod dużym wrażeniem.szczurek za bardzo "dramatyzuje" ten film(tylko i wyłącznie w mojej opinii oczywiście), jest to dramatyczna historia o pisiu i upadku człowieka ale w specyficznej oprawie Koterskiego pełna czarnego humoru.Film sie kończy optymistycznie,nie ważne jak banalnie ale mi to sie bardzo podobało."Nie ma huja we wsi" każdy powinien obejrzeć ten film :)
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej - A. Einstein

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Filmy
« Odpowiedź #1606 dnia: Kwietnia 29, 2006, 08:33:36 am »
Oszukać przeznaczenie 2:

 :mrgreen: baardzo fajny film z najfajniejszymi scenami śmierci jakie widziałem. płoszenie gołębi, skutki źle przymocowanego ogrodzenia drucianego czy "skuteczność" podszek powietrzynych rlz! no i jeszcze fajne budowanie kliamtu gdy myślimy że już po nim okazuje się że nic się nie stało(rybka w gabinecie, szaszłyk przy końcu filmu) :mrgreen:

p.s no i grillowanie na końcu  :D

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1607 dnia: Kwietnia 29, 2006, 08:37:05 am »
Dla własnego zdrowia psychicznego nie właczałem przez wieczór nawet tv, by czasem nie trafić na reklamę tego filmu... jeśli trzyma poziom części pierwszej, to ja nie mam pytań.

oscyp

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1608 dnia: Kwietnia 29, 2006, 09:02:14 am »
Oszukac przeznaczenie2 :lol: "kozacki film" - kilka(naście?) scen śmerci i na zakonczenie główna bohaterka przezywa. ŁAŁ! coz za scenariusz! skrypt wyglądał chyba tak:
1. wileki rozpiździec na autostradzie
2. zabijcie paczke głównych bohaterów
3. jeden z nich pozostaje przy zyciu.
4. fabuły nie musi być ogólnie

no i powstało oszukac przeznaczenie 2(jedynki i trojki nie oglądałem). wszyscy wokół sie tym jarają mnie nie ruszyło kompletnie...


BTW wczoraj w "Dzienniku" był Kill BIll na dvd za 1,50. wszyscy w rodzinie sie pokusili o zakup i na obiedzie okazało sie ze mamy 5 kill billów :lol:

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Filmy
« Odpowiedź #1609 dnia: Kwietnia 29, 2006, 09:06:31 am »
dla mnie ten film był dobry nie pod względem fabuły czy straszności ale pod względem głupoty i śmiesznośc :lol: przeciez to komedia jest. :mrgreen:

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1610 dnia: Kwietnia 29, 2006, 09:22:49 am »
Cytat: "oscyp"


BTW wczoraj w "Dzienniku" był Kill BIll na dvd za 1,50. wszyscy w rodzinie sie pokusili o zakup i na obiedzie okazało sie ze mamy 5 kill billów :lol:


a ja kupilem zestaw Kill Bill 1 i 2 jakis pol roku temu za 50 zl O_O  :evil:

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Filmy
« Odpowiedź #1611 dnia: Kwietnia 29, 2006, 09:23:43 am »
Taaa - ten Kill Bill za 1.50 zł to jest normalnie przegiecie  :lol: . Nie jest to może jakaś specjalnie wypasiona wersja DVD, ale że to jeden z moich najukochańszych filmów, ciężko byłoby nie kupić :wink: A za tydzień Kill Bill vol. 2  :!:  :mrgreen:
GT: Trusio

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1612 dnia: Kwietnia 29, 2006, 09:27:03 am »
ja mam specjalna edycje gdzie obie czesci sa w takim fajnym kartonowym opakowaniu zbiorczym :P

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Filmy
« Odpowiedź #1613 dnia: Kwietnia 29, 2006, 09:30:06 am »
A ja w niedziele mam zamiar wybrac sie do kina na SIlent Hilla :) film dozwolony jest od 17 roku zycia, wszyscy ponizej ego wieku jesli chca obejzec musza byc z rodzicami, podobno jest niezly czad. A we wszystkich stacjach radiowych klepia non stop ze jest to najbardziej wyczekiwany film w usa, przekonamy sie ;)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1614 dnia: Kwietnia 29, 2006, 11:55:59 am »
Red- zdaj relację z tego filmu, bo niktórzy już nie wytrzymują tego miesiąca oczekiwania :]
Tym bardziej że czytając recenzje, wyszło coś naprawde fantastycznego.

Kill Bill w dzienniku? OMG!! Nie wiedziałem... oby jeszcze w empikach gdzies się ostało jakimś cudem...

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Filmy
« Odpowiedź #1615 dnia: Kwietnia 29, 2006, 13:08:19 pm »
Cytat: "_Music"
Red- zdaj relację z tego filmu, bo niktórzy już nie wytrzymują tego miesiąca oczekiwania :]
Tym bardziej że czytając recenzje, wyszło coś naprawde fantastycznego.


a ja czytałem że film jest niewiele lepszy od filmowego dooma.
Cytat: "_Music"
Kill Bill w dzienniku? OMG!! Nie wiedziałem... oby jeszcze w empikach gdzies się ostało jakimś cudem...


cholera! ja tez nie wiedziałem..

playing girl

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2006
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1616 dnia: Kwietnia 29, 2006, 13:11:11 pm »
Oszukać przeznaczenie 3 jest niezłe, babki na solarium był najlepsze  :mrgreen:
A Straszny film 4 nie jest jakiś świetny, ale też warto obejrzeć  8)

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Filmy
« Odpowiedź #1617 dnia: Kwietnia 29, 2006, 13:29:54 pm »
Red - jak juz wrocisz z seansu to napisz, czy warto isc na film, jesli sie nie gralo w zadna gre z serii Silent Hill [ja z nimi nie mialem stycznosci, bo zawsze gralem na konsolach Nintendo :].

A propos MI 2 - wczoraj na TVNie lecialo, do polowy calkiem OK, pozniej zrobilo sie nudne i zasnalem :roll: A dzis leci Bruce Wszechmogacy, moze wreszcie mi sie uda to obejrzec, bo wczesniej nie mialem mozliwosci tego obejrzec.

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Filmy
« Odpowiedź #1618 dnia: Kwietnia 29, 2006, 16:46:36 pm »
Bruce niestety nie szokuje. O taka komedyjka - w zasadzie jeden z mniej śmiesznych filmów z Jimem Carreyem. Pamiętam, że kilka lat temu wychodząc z niego z kina czułem taki dziwny niesmak - aktorzy niby świetni (no bo Jim Carrey, Morgan Freeman (!!), i ta jak jej tam z "Przyjaciół"...), pomysł fajny, kilka śmiesznych momentów, ale całość okazała się bardzo przeciętnym średniakiem... Szkoda :roll: .
GT: Trusio

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1619 dnia: Kwietnia 29, 2006, 18:50:26 pm »
Tez tak myślę- choć "polski akcent" na samym końcu filmu był niezły :]

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
Filmy
« Odpowiedź #1620 dnia: Kwietnia 29, 2006, 19:07:05 pm »
Cytat: "Trusio"
Bruce niestety nie szokuje. O taka komedyjka - w zasadzie jeden z mniej śmiesznych filmów z Jimem Carreyem. Pamiętam, że kilka lat temu wychodząc z niego z kina czułem taki dziwny niesmak - aktorzy niby świetni (no bo Jim Carrey, Morgan Freeman (!!), i ta jak jej tam z "Przyjaciół"...), pomysł fajny, kilka śmiesznych momentów, ale całość okazała się bardzo przeciętnym średniakiem... Szkoda



bo jest to kolejny film, lekki do strawienia, przyjemny do ogladania i łatwy do zapomnienia


ale poakzuje jedna fajna sprawe - co człowiek by uczynił z boską mocą, w dość komiczny oczywiscie sposób, ale zawsze

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Filmy
« Odpowiedź #1621 dnia: Kwietnia 29, 2006, 19:46:37 pm »
fabuła milczenia owiec by setezer(to była rozmowa, ja sleje to w całość):
to jest o takim kolesiu co w gorach owce pasał. dramat psychologiczny.
jedna owca mu uciekla i zostawil stado i szukał i nie znalazł a pozostałe owce też zginely i zostal bez niczego, a mogl miec te wszystkie owce, bez tej jednej ale chcial miec wszystkie. dużo odniesień do filozofii platona jest, trudny film, za 1 razem nie pojąłem o co chodzi.


 :mrgreen:

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1622 dnia: Kwietnia 30, 2006, 13:53:34 pm »
Cytat: "raqtimer"
Właśnie obejrzałem kolejnego Adasia Miałczyńskiego i jestem pod dużym wrażeniem.szczurek za bardzo "dramatyzuje" ten film(tylko i wyłącznie w mojej opinii oczywiście), jest to dramatyczna historia o pisiu i upadku człowieka ale w specyficznej oprawie Koterskiego pełna czarnego humoru.Film sie kończy optymistycznie,nie ważne jak banalnie ale mi to sie bardzo podobało."Nie ma huja we wsi" każdy powinien obejrzeć ten film :)


czarny humor? Od kiedy to była domena Koterskiego? Ja tam czarnego humoru jakoś nie widziałem, chyba, ze mowisz o scenach z papieżem. Nie wiem czy to jednak sie zalicza do czarnego humoru.....

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1623 dnia: Maja 01, 2006, 13:45:49 pm »
Ja byłam wczoraj na filmie "Scary movie 4". Świetny! To przecież "Straszny film":). Nie da się go nie zobaczyć. Jest wszędzie:]

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Filmy
« Odpowiedź #1624 dnia: Maja 01, 2006, 19:45:24 pm »
,,The longest day,, - jeden z nielicznych filmów gdzie z czystym sumieniem moge wystawić 10/10 . Wspaniałe kino .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Filmy
« Odpowiedź #1625 dnia: Maja 02, 2006, 00:46:10 am »
Jutro ok. 23. na TVP (nie pamietam ktorym) leci "Siedem"- nie ogladalem, ale slyszalem, ze swietny film.
Rowniez jutro na Polsacie "Gangi Nowego Yorku"- polecam.
A za tydzien na Polsacie "Piraci z Karaibów".

raqtimer

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-12-2005
  • Wiadomości: 271
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1626 dnia: Maja 02, 2006, 02:43:15 am »
Cytat: "Hubi"
Jutro ok. 23. na TVP (nie pamietam ktorym) leci "Siedem"- nie ogladalem, ale slyszalem, ze swietny film.
Rowniez jutro na Polsacie "Gangi Nowego Yorku"- polecam.
A za tydzien na Polsacie "Piraci z Karaibów".

Tak na wszelki wypadek jakby ktoś nie miał programu i byl zbyt leniwy by se sprawdzić w necie :?

Właśnie obejrzeałem Silenta... i mam mieszane uczucia.Tekst pisany na gorąco po.Są wątki z jedynki i dwujki,niektóre lepsze niektóre gorsze ale generalnie fabuła nie naśladuje żadnej z części gry.Rozczarowała mnie postać "KATA" która jest tylko po to by była, pojawia sie pare razy ale fabularnie nie istnieje a szkoda :? W moim odczuciu za dużo osób w ogóle gra w tym filmie, gra wzbudzała we mnie odczucie wyizolowania i samotności a tutaj cała wioska sie zbiera.Muzyka całkowicie przeniesiona z gier wiec stoi na njwyższym poziomie.Główna aktorka jakoś nie przypadła mi do gustu ale zapowiada sie kolejna część(przynajmniej po zakończeniu jedynki) w której zapowiada sie zmiana głównego bohatera więc jestem dobrej myśli na przyszłość.Generalnie film bardzo mi sie podobał ale to wrażenie osoby zakochnej w tej grze.Dla wszystkich fanów jak najbardziej obowiązkowa produkcja.
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej - A. Einstein

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1627 dnia: Maja 02, 2006, 07:15:49 am »
W czoraj byłem w kinie na " Planie doskonałym " i film jest nawet bardzo ciekawy . Więc go polecam .






Cytat: "Hubi"
Jutro ok. 23. na TVP (nie pamietam ktorym) leci "Siedem"- nie ogladalem, ale slyszalem, ze swietny film.
Rowniez jutro na Polsacie "Gangi Nowego Yorku"- polecam.
A za tydzien na Polsacie "Piraci z Karaibów".



Gangi oszalałeś  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  Przecie to straszna kaszana :(

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Filmy
« Odpowiedź #1628 dnia: Maja 02, 2006, 08:40:45 am »
Cytat: "Hubi"
Rowniez jutro na Polsacie "Gangi Nowego Yorku"- polecam

lepiej przerzucić na inny kanał.Szkoda tracić wzrok na takie ścierwo :?
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1629 dnia: Maja 02, 2006, 09:38:42 am »
dobra napisze cos o SIlent Hill, moga byc male( naprawde male :P) SPOILERY wiec jak ktos nei chce to niech NIE CZYTA, a wiec zacznijmy od nawiazan do czesci pierwszej gry:

- glowny trzon fabuly opiera sie na pierwszej czesci gry, a wiec mamy matke ktora traci w miasteczku corke i postanawia ja odszukac, w grze byl to ojciec
- postacie z gry takie jak Alessa, Dahlia, Cybil, pielegniarka Lisa
- miejscowki z gry pomijajac same miasteczko ktore jest zrobione zajefajnie( mgla i popiol z nieba) a wiec: szpital, szkola, kosciol
- wrogowie tacy jak: dzieci, karaluchy

teraz nawiazania do drugiej czesci gry:

- piramidoglowy :D , stworki wygladajace jak ludzie bez rak , te z poczatku gry  zygajace kwasem, pielegniarki, no i jak narazie wiecej nawiazan do 2 nie znalazlem, tak samo jak i do innych czesci, chociaz mozna an sile do 3 czesci ze jest kobieta glowna bohaterka :P , a i muzyka jest wypasna :D

w filmie nie ma akcji ala rambo, z reguly kobieta spiernicza wszystkim, albo ja ktos ratuje

teraz roznice, czyli pierdoly w filmie:

- kobieta a nie mezczyzna jako glowny bohater gry
-w miasteczku zyja jacys ludzie O_O i chowaja sie w kosciele, tworza taka  sekte, w grze tego nie bylo
- glowny boss gry Alessa, tutaj tez jest ale troszke inaczej jest to wszystko, lazi tam jakis demon w postaci malej dziewczynki i jest on prowodyrem wszystkiego ( chyba samael nie wiem dokladnie bo imienia nie podal), a alessa spalona lezy na lozku i operuje drutamim kolczastymi ( fajnie to wyglada nawet)
- dziwna koncowka, ktorej za bardzo nie czaje :|
- pozar 30 lat wczesniej a nie 7 tak jak w grze ( o ile dobzre pamietam)
-no ogolnie najbardziej denerwuja ci ludzie

film wedlug mnie zasluguje na 9/10 jako najlepsza adaptacja gry, i 8/10 ajko film dla zwyklych ziomkow 8)

PS. dla maniakow krwii ;) w filmie jest kilka  krwawych scen, np z piramidoglowym jak rozrywa kobieta( po obdarciu jej ze skory :D ), ostatnia scena to w ogole zeznia, spalanie zywcem kobiety tez daje rade

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1630 dnia: Maja 02, 2006, 11:56:25 am »
Cytuj
lepiej przerzucić na inny kanał.Szkoda tracić wzrok na takie ścierwo


A ja będę tru i powiem, że to jedyny film jakiego nie spieprzył boski Leo. No i ogólnie to polecam przynajmniej raz zobaczyć.

Cytuj
glowny boss gry Alessa, tutaj tez jest ale troszke inaczej jest to wszystko, lazi tam jakis demon w postaci malej dziewczynki i jest on prowodyrem wszystkiego


Valtiel?

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #1631 dnia: Maja 02, 2006, 12:29:27 pm »
Wczoraj wybralem sie do kina na "Wszyscy Jestesmy Chrystusami".
Nie bede sie tu rozpisywal, bo zrobil to juz wczesniej szczurek, napisze jeno, ze film mi sie bardzo podobal.
Bardziej od "Dnia Świra".  8)
Szkoda tylko, ze seans troche popsul mi gosc siedzacy obok mnie, ktory co chwile wybuchal smiechem, nawet w najbardziej dramatycznych momentach.
Wiadomo, sa ludzie i taborety. ;]
W kazdym badz razie polecam najnowszego Adasia Mialczynskiego.

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1632 dnia: Maja 02, 2006, 12:36:26 pm »
Cytat: "blancio_"
Wczoraj wybralem sie do kina na "Wszyscy Jestesmy Chrystusami".
Nie bede sie tu rozpisywal, bo zrobil to juz wczesniej szczurek, napisze jeno, ze film mi sie bardzo podobal.
Bardziej od "Dnia Świra".  8)
Szkoda tylko, ze seans troche popsul mi gosc siedzacy obok mnie, ktory co chwile wybuchal smiechem, nawet w najbardziej dramatycznych momentach.
Wiadomo, sa ludzie i taborety. ;]
W kazdym badz razie polecam najnowszego Adasia Mialczynskiego.



Skoro muwisz że lepszy od Dnia Świra to znaczy że muszę go obejrzeć  :D

Niestety wielu ludzi nie zajarzyło Dnia Świra  :(

Więc i tego filmu nie załapiom :(

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Filmy
« Odpowiedź #1633 dnia: Maja 03, 2006, 01:09:29 am »
"Seven"- świetny film. Nikt chyba nie ma watpliwosci, ze twórcy "Piły" czerpali wieksze lub mniejsze pomysły z tej produkcji.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Filmy
« Odpowiedź #1634 dnia: Maja 03, 2006, 01:20:55 am »
Cytat: "Hubi"
"Seven"- świetny film


Racja, szczególnie zakończenie daje radę; no i obsada: Pitt, Freeman i Spacey. Ogólnie cały film ma świetny klimat.

raqtimer

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-12-2005
  • Wiadomości: 271
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1635 dnia: Maja 03, 2006, 01:21:10 am »
Cytat: "Hubi"
"Seven"

I tak po każdej emisji można... :?
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej - A. Einstein

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Filmy
« Odpowiedź #1636 dnia: Maja 03, 2006, 09:23:53 am »
Czarny kot , biały kot (genialny tytuł :? )fajna komedia przedstawiajaca zycie typowego(?) Bułgara  robiącego interesy , które nie wszystkim wychodzą na dobre . Film jest przepełniony wódą , śpiewem , muzyką i ... złotymi zębami :D .Koleś przechowujący ,,proszek,, w krzyżyku mnie po prostu roz#$bał :lol:


Jatabidtu , JeiJE  :mrgreen:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1637 dnia: Maja 03, 2006, 09:26:11 am »
Pitbull terier :]. 'Fajny' film, a dziś premiera Hi-way więc oczekujcie obszernej relacji. Jeśli zaserwują humor w stylu skeczu "zwyczaje" to wymiękne.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Filmy
« Odpowiedź #1638 dnia: Maja 03, 2006, 09:41:38 am »
Moze w koncu dzis sie wybiore na tego Silnet Hilla bo w koncu bede mial czas. Mam trzy bilety i nie wiem na co najpierw isc  :roll:
Silent Hill, Bloodrayne czy Scary Movie 4?

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Filmy
« Odpowiedź #1639 dnia: Maja 03, 2006, 09:43:38 am »
Bloodrayne który będzie takim kiczem że ci się bedzie chiało płakać, potem dla porpawy humoru po BR a na końcu SH na zmaksarowanie ci mózgu :wink: