Autor Wątek: Heavenly Sword  (Przeczytany 212584 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1400 dnia: Września 20, 2007, 21:02:20 pm »
Cytuj
w dziale o X360 nie spotkasz fana PS3, który chce udowadniać całemu forum że gry na X0 są beee i feee.
Bo to akurat po prostu niemożliwe do udowodnienia...  :lol:


Albo poprostu już sie znudziło ludzia pisać rzeczy tak oczywistych ja to, że X360 to złom to potęgi n...

Ci o grach, a ten wchodzi z awaryjnością konsoli :lol:
Co jak co, ale Leenk ma rację, przecież każdy normalny wie, że 360 ma więcej (do tego w większości lepszych) gier niż Ps3. HS jest akurat jedną z tych nielicznych gier, których X może pozazdrościć.

Yeti - mógłbyś się udzielać czasem w temacie "X360". W końcu masz obydwie konsole i wiem (z forum PSXE), że taki Bioshock bardzo ci się podobał. Ogólnie byłbyś bardziej wiarygodny, no i kontrastowałbyś trochę z nakimushim (on faworyzuje Xa, ty Ps3). Przynajmniej równowaga byłaby zachowana ;)

Moim zdaniem HS wygląda znacznie lepiej od Sigmy. NG nadrabia jednak sporo płynnością i dynamiką.

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1401 dnia: Września 20, 2007, 21:47:20 pm »
HS zalicza się do najładniejszych gier na Next Geny tylko denerwuje zwalnianie animacji a tak gra jest bardzo dobra .
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

Emiel

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2007
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1402 dnia: Września 20, 2007, 22:18:51 pm »
Co jak co, ale Leenk ma rację, przecież każdy normalny wie, że 360 ma więcej (do tego w większości lepszych) gier niż Ps3. HS jest akurat jedną z tych nielicznych gier, których X może pozazdrościć.
Trzeba mieć klapki na oczach, żeby mówić, że PS3 ma więcej lub nawet tyle samo gier co 360. Wiadomo może z czasem się to zmieni, ale teraz wychodzą Halo 3 i Mass Effect, więc w końcu czas zakupić sobie 360 (choć chciałbym wersję z HDMI), a nie zazdrościć innym tytułów. Uważam, że Heavenly Sword jest grą, której można zazdrościć, więc nie ma się czego wstydzić :P, choć kiedyśtam wychodzi NG2.

Moim zdaniem HS wygląda znacznie lepiej od Sigmy. NG nadrabia jednak sporo płynnością i dynamiką.
Jest dokładnie tak jak mówisz. Przeszedłem obie gry przy czym 60 klatek i to stałe 60 klatek daje przewagę Sigmie. Jednak w NGS widać, że gra była robiona na starego Xa i są miejsca, które dopracowali, ale jednak im dalej w las tym bardziej miejscówki na żywca przenoszone, które już nie są za bardzo next-genowe. Ogólnie grając w Heavelny Sword jest pare momentów, w których przystanąłem popatrzeć jak to wygląda, ale zdarzające się dropy, brak urozmaicenia, długość gry pokazują, że jest to produkt niedopracowany.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1403 dnia: Września 21, 2007, 00:44:35 am »
Jak dzielimy slashery ,co jest najważniejsze :

nr 1 Dynamika + 60 Fpsów
nr 2 Kapitalny i hardocorwy system walki , kapitalny gameplay
nr 3 Rozbudowanie ,dużo dodatków , upy każdej z borni
nr 4 Długi i trudny Single player

i na samym końcu grafika .

HS wygląda lepiej od Sigmy , bo był pisany bez pośrednio na nex geny . Po za tym grafa to najmniej istotny element.


Emiel

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2007
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1404 dnia: Września 21, 2007, 00:57:24 am »
nr 1 Dynamika + 60 Fpsów
nr 2 Kapitalny i hardocorwy system walki , kapitalny gameplay
nr 3 Rozbudowanie ,dużo dodatków , upy każdej z borni
nr 4 Długi i trudny Single player
Jasne zgadzam się w 100% i w samym ujęciu gry jako slasherów NGS jest na pewno lepszy od HS, ale tak naprawdę HS miałbyć przede wszystkim takim tech demkiem pokazującym, że na PS3 też się da. Teoretycznie im się udało, ale wydaje mi się, że własnie z tych powodów zabrakło czasu na urozmaicenie gry itd. Co do listy to nie wiem czy jednak nie postawiłbym nr 2 wyżej, bo jeśli nie gameplay i system walki to nic mi po 60 klatkach. Co do punktu 4 ja uważam, że jeśli ta długość gry ma polegać na ciągłym backtrackingu do miejscówek, od których już mi się chce rzygać, bo tyle razy je widziałem, to szczerze wolałbym grę krótszą, w której z każdą miejscówką zaliczam kolejny opad szczęki.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1405 dnia: Września 21, 2007, 01:07:56 am »
Kolejność przypadkowa ,ale w sumie że by nikt się nie czepiał :

nr 1 Kapitalny i hardocorwy system walki , kapitalny gameplay
nr 2 Dynamika + 60 Fpsów
nr 3 Rozbudowanie ,dużo dodatków , upy każdej z borni
nr 4 Długi i trudny Single player

Co do nr 4 NG przeszedłem kilkanaście razy , i nigdy nie chciało mi się rzygać , a moja pierwsza próba SP trwała 30 h , więc jak się chcę to się da , więc Emil marne porównanie  :o

nr 5 grafa , na samym końcu ale oczywiście też musi trzymać poziom.

LOL HS miał być ..."tech demkiem pokazującym, że na PS3 też się da...."  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Z tego co czytałem to ta gra wyznacza nowe kierunki  :lol:
« Ostatnia zmiana: Września 21, 2007, 01:09:38 am wysłana przez Soul »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1406 dnia: Września 21, 2007, 01:44:18 am »
Pytanie tylko, gdzie w tej wyliczance umiescilbys fabule i swiat gry oraz epickosc i widowiskowosc - to tez wazne cechy gier [miedzy innymi dlatego stawiam Lost Planet wyzej niz Gearsy]?

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1407 dnia: Września 21, 2007, 02:42:48 am »
Fabuła w takich grach , mnie średnio co interesuje ,widowiskowość zaliczam do gameplayu a no i dizajn  też ważna rzecz :-o . W tej wyliczance chodziło mi o rzeczy związane z gameplayem.Szybko dynamicznie ,efektownie ,długo ,hardocorowo + dużo smaczków.
« Ostatnia zmiana: Września 21, 2007, 02:45:04 am wysłana przez Soul »

GILUPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-08-2007
  • Wiadomości: 230
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1408 dnia: Września 22, 2007, 00:56:19 am »
Gdy wyszedl NG na pierwszego Xa to zaliczylem konkretny opad szczeki, a oczy wyskoczyly mi z orbit :-D. Powiem tak: ta gra to byl dla mnie prawdziwy przelom, gra na 10, gra ktora jako jedyna skonczylem 4 razy, prawdziwy hardcore, miazdzacy system walki, wypasna grafika, projekty leveli, bossowie, swietne i nie powtarzajace sie zagadki, dlugosc gry, co tu duzo gadac, gdy praktycznie gatunek chodzonych bijatyk umarl pojawil sie NG i pozamiatal. Teraz gdy gram w HS coz moge powiedziec: czas gry to porazka, brak zagadek, 8 rodzaji przeciwnikow i 4 bossow, 30  klatek animacji (to nie dopuszczalne w tego rodzaju grze), gra dla mnie conajwyzej na 8, to nie jest nawet hit, a co dopiero system seller. NG moge smialo postawic smialo obok najlepszych gier w jakie kiedykolwiek gralem (HS niestety nie) razem z The Legend of Zelda: Ocaryna of Time, Tomb Raider 1, Resident Evil 1, Golden Eye - to byly i sa dla mnie gry przelomowe, ktore w swoim czasie wbily mnie w fotel i nie chcialy wyposcic do momentu ich ukonczenia. Pozatym wiele hitow pozostanie w mej pamieci np. ostatnio na ta liste wpisal sie Bioshock, lecz jesli chodzi o HS to tej gry nie zaliczam do wyzej wymienionych, ani to przelom, ani hit, ale mam nadzieje, ze Ninja Theory bardziej sie postara w dwojce, bo HS jakby nie bylo ma potencjal. Pozdrawiam.
UNCHARTED AMONG THIEVES!!!

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1409 dnia: Września 22, 2007, 11:27:20 am »
Noi jeszcze muszą być Bossowie i ich pasek życia na dole ekranu :P

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1410 dnia: Września 22, 2007, 15:31:31 pm »
Gdy wyszedl NG na pierwszego Xa to zaliczylem konkretny opad szczeki, a oczy wyskoczyly mi z orbit :-D. Powiem tak: ta gra to byl dla mnie prawdziwy przelom, gra na 10, gra ktora jako jedyna skonczylem 4 razy, prawdziwy hardcore, miazdzacy system walki, wypasna grafika, projekty leveli, bossowie, swietne i nie powtarzajace sie zagadki, dlugosc gry, co tu duzo gadac, gdy praktycznie gatunek chodzonych bijatyk umarl pojawil sie NG i pozamiatal. Teraz gdy gram w HS coz moge powiedziec: czas gry to porazka, brak zagadek, 8 rodzaji przeciwnikow i 4 bossow, 30  klatek animacji (to nie dopuszczalne w tego rodzaju grze), gra dla mnie conajwyzej na 8, to nie jest nawet hit, a co dopiero system seller. NG moge smialo postawic smialo obok najlepszych gier w jakie kiedykolwiek gralem (HS niestety nie) razem z The Legend of Zelda: Ocaryna of Time, Tomb Raider 1, Resident Evil 1, Golden Eye - to byly i sa dla mnie gry przelomowe, ktore w swoim czasie wbily mnie w fotel i nie chcialy wyposcic do momentu ich ukonczenia. Pozatym wiele hitow pozostanie w mej pamieci np. ostatnio na ta liste wpisal sie Bioshock, lecz jesli chodzi o HS to tej gry nie zaliczam do wyzej wymienionych, ani to przelom, ani hit, ale mam nadzieje, ze Ninja Theory bardziej sie postara w dwojce, bo HS jakby nie bylo ma potencjal. Pozdrawiam.

Dobrze napisane.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 729
  • Reputacja: 74
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1411 dnia: Września 22, 2007, 16:52:31 pm »
To ja dam troszkę od siebie:
NG w jakiejkolwiek postaci to dla mnie gra mocno przeciętna... system walki polega na ciągłym skakaniu, stylistyka porażka, historia lipna, grafika bez rewelacji...
Do absolutnych królów gatunku czyli serii God of War, DMC3 czy serii Onimusha brakuje całe lata świetlne i tylko posiadacze xO z braku czegoś lepszego mogą się na Ninja Gaiden podkręcać.

Z kolei HS daje nam rewelacyjną historię (dla mnie bardzo ważny element), ciekawy system walki i piękną grafikę, na temat długości gry nie będę się wypowiadał, bo jeszcze jej nie skończyłem...
Co do zarzutu, że gra ma tylko 30 klatek - dostajemy w zamian 4xAA , dzięki czemu grafika prezentuje się rewelacyjnie... bez tego efektu gra wyciągałaby pewnie i 100 klatek

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1412 dnia: Września 22, 2007, 17:27:17 pm »
Dobrze że napisałeś dla Ciebie , większość ma na szczęście nie co inne zdanie , i czy się to Tobie podoba czy nie, to NG jest królem slasherów . I to wymienionym przez Ciebie grą brakuje trochę do NG , trochę ,latami świetlnym bym tego nie nazwał   :lol: Choć jeżeli chodzi o Onimushe to sorry , ale ta gra nie ma polotu do DMC i GoW a co już mówić o NG , jest max sterylna (zachowanie postaci takie samo jak w RE rox , nie ma co  :lol: to obracanie się , no i gdzie dynamika  :-o ) Więc onimush od pada na samym początku , dla mnie jedynie jakąś walkę może na wiązać DMC (szybkie , dynamiczne , długie trudne , hardcorowe) GoW też OK , tyle że brak mu dynamiki , takiej jaką oferuje NG i DMC . I od razu widać że pojęcie o systemie walki w NG masz zerowe , nie chodzi o skakanie a o to żeby być non stop w ruchu, non stop atakować ,kontrować , puszczać UT ,przy czym niej można być trawionym , przez co gra jest bardzo dynamiczna ( no i 60 fpsów robi swoje ) samym skakanie nie zabijesz przeciwnika  :lol:Co do stylistyki , to nie mam pojęcia co w niej takiego złego ?! historia lipna? znasz ją w ogóle wiesz o co chodzi ? Grafika bez rewelacji , wiesz czemu ? bo to konwersja , wiesz co to ?! Po za tym nie wiem czy wiesz ale ta gra (NGS) zebrała na świecie lepsze noty niż HS , i IMO sama postać Ryu wygląda lepiej niż Nariko ( czy jak jej tam) , po za tym wole niemieć 4xAA ,a mieć60 fpsów . Wole dużo lepszy płynniejszy gameplay , niż zajebistą grafikę .

Z kolei HS ma rewelacyjną historię i trzeba to przyznać , ma ładną grafikę (ale bez żadnego uch i ah ) , ma  płytki system walki
brak upów do broni, nie można skakać i chodzi w 30 fpsach na dodatek rwie  :lol: No tak ale ma 4xAA :o Jest prosta , SP można przejść w 6 godzin , i chodzi się jak po sznurku , no ale trzeba przyznać że jest widowiskowa :cool:

GILUPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-08-2007
  • Wiadomości: 230
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1413 dnia: Września 22, 2007, 17:49:56 pm »
Akurat jesli chodzi o DMC1 i GOW2 to mialem okazje je skonczyc i powiem szczerze, ze warto bylo kiedys zainwestowac dwie stowki w te tytuly. Natomiast jesli chodzi o HS to zaluje, wielki hype i wielki potencjal, ale niestety jak dla mnie to nie jest zaden hit, a dlugosc gry to kpina. Co do twojej wypowiedzi Szymku to zupelnie nie masz racji albo nigdy nie grales w NG na Xa. Wiadomo, ze kazda gra ma jakies wady, ale NG to prawdziwy oldschool, ktory niczym nie ustepuje wyzej wymienionym gra, pozatym NG jest obrzybliwie dlugi i wciagajacy. Co mi z fabuly jak gamplay trwa 6 godz., NG ma fajne zagadki, sekrety, cale multum przeciwnikow i bossow na ktorych trzeba miec stylak, nap....alasz sie nawet z czolgiem, helikopterem, smokiem, szkieletem dinozaura i z wieloma, ale to wieloma innymi, pomyslowymi bossami, nie wspominajac o calym multum przeciwnikow. HS to gra rozrywka na niedziele i nie ma nic wspolnego z prawdziwym hardcorem i oldschoolem. NG to gra dla prawdziwych wyjadaczy, gra trudna i wymagajaca, lecz nie dla kazdego niestety, ale warta kazdej zlotowki i warta sprawdzenia swoich umiejetnosci. Moim zdaniem jak wyjdzie NG2 to pozamiata tak jak zrobila to kiedys jedynka i zreszta nie bede sie rozpisywal, bo kto naprawde skonczyl jedynke ten wie o czym mowie.
UNCHARTED AMONG THIEVES!!!

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1414 dnia: Września 22, 2007, 17:54:30 pm »

GILUPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-08-2007
  • Wiadomości: 230
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1415 dnia: Września 22, 2007, 18:13:02 pm »
Proponuje ci Szymku najpierw zagrac i skonczyc NGS, a pozniej sie wypowiadac, bo jakbys w nia naprawde gral i skonczyl to napewno bys tak nie pisal, a gwarantuje ci, ze jak juz dojdziez do 3 chaptera to gra cie "zabierze" i na HS nawet nie spojrzysz, a nastepnie wrocisz na te forum i dumnie napiszesz "jednak mieliscie racje", bez zadnego wstydu przyznasz sie do bledu, a jak pewnego dnia zobaczysz w sklepie na polce NG2 to przekonasz sie, ze naprawde da sie w 5 min naru..ac 2 stowki. No chyba, ze jestes "niedzielnym graczem" i rajcuja cie gierki na jeden dzien. Pozdrawiam.
UNCHARTED AMONG THIEVES!!!

nakimushi

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1416 dnia: Września 22, 2007, 18:17:20 pm »
4AA w HS > :-?  a to ciekawe  :grin:

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 729
  • Reputacja: 74
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1417 dnia: Września 22, 2007, 19:09:19 pm »
4AA w HS > :-?  a to ciekawe  :grin:
Wiem, ciężkie do wyobrażenia, jak się ma xO... A tak btw, grałeś i nie zauważyłeś??

Jak chcesz to poczytaj...
http://www.techzonept.com/showthread.php?t=96298

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1418 dnia: Września 22, 2007, 20:40:37 pm »
Właśnie jestem w trzecim levelu i musze przyznać, że misje Kai nie są zrobiona na "odwal sie". Strzelania z kuszy i naprowadzanie strzałów za pomocą SIXAXISa sprawdza sie bardzo dobrze. Swietna animacja Kai, biegu jak i ruchów pod kółkiem.

nakimushi

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1419 dnia: Września 22, 2007, 20:42:59 pm »
mi sie misje z kusza bardziej podobaly niz nariko ;) i animacje postaci tez

rednosee

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-02-2007
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1420 dnia: Września 22, 2007, 23:21:44 pm »
ja właśnie "kończę" HS po 3 dniach (ok 2 dziennie) szkoda, że taka krótka ta giera :( mimo to jak dla mnie rewelacja,polecam każdemu   kto się zastanawia nad zakupem,naprawdę warto, jest to kolejna z produkcji do której osobiście będę wracał wielokrotnie i mam nadzieję na szybką kontynuację (znacznie dłuższą),nie wierzcie ludzikom co to piszą czasem,że grali i że to przeciętniak, że grafa nie powala,NT dopracowała wszystko tak szczegółowo, że miodzik płynie z ekranu non-stop :] przy okazji ja skończyłem "SIGME" mnie jakoś nie powaliła ninja w latexie w porównaniu do tego co wyczynia Narkio (i Kai) podczas kolejnych chapterów :] for me zdecydowanie wygrywa HS

p.s  eh...te ...500 przeciwników otaczających Nariko ...i wszystko jasne :]
redn0see

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1421 dnia: Września 22, 2007, 23:31:43 pm »
Pokonała tłustego synka Króla Bohana. Musze powiedziec, ze walka z tym bossem była świetna. Extra wykonana arena, na dodatek mega klimatyczna. No i ten filmik po pokonaniu tłuściocha... wyraz twarzy Bohana, mówi wszystko nice :cool:
"walka' z swoim klanem także bardzo fajna (nastrojowa muzyczka), Kai, hasło i fajerwerki... lol :lol:
Gra co chwile czymś zaskakuje.
Wracam do gry, a po przejściu zabieram sie za Hell Mode. Obecnie oceniam HS na mocna 9.

PS. Ludzie z listy pytaja mnie jak przejść ostatniego bossa, bo podobno cholernie trudny  :cool:

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 725
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1422 dnia: Września 22, 2007, 23:36:51 pm »
Też mi się wydawał trudnym, jednak to tylko złudzenie - jest prosty sposób ;).

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1423 dnia: Września 22, 2007, 23:44:42 pm »
Jak nie będę mógł sobie z nim poradzic, to zgłoszę się do ciebie po rade ;)

nakimushi

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1424 dnia: Września 22, 2007, 23:49:41 pm »
dokladnie - na poczatku wydaje sie nie do przejscia a potem ;) wystarczy dobrze sie przyjrzec co robi/

a gra na poziomie hell robi sie duzo trudniejsza - mnie jakos gra nie jara wiec sobie odpuscilem juz

Emiel

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2007
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1425 dnia: Września 23, 2007, 00:18:45 am »
Boss jest łatwy dość, choć przyjrzenie się co robi mnie kosztowało 2 próby z nim, ale była 3 w nocy, a uparłem się, że skończę, ale jak się załapie o co chodzi to luzik.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1426 dnia: Września 23, 2007, 00:41:13 am »


a gra na poziomie hell robi sie duzo trudniejsza - mnie jakos gra nie jara wiec sobie odpuscilem juz
thx za świetną wiadomość  :-D

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1427 dnia: Września 23, 2007, 01:26:40 am »
Cytuj
Teraz gdy gram w HS coz moge powiedziec: czas gry to porazka, brak zagadek, 8 rodzaji przeciwnikow i 4 bossow, 30  klatek animacji (to nie dopuszczalne w tego rodzaju grze), gra dla mnie conajwyzej na 8, to nie jest nawet hit, a co dopiero system seller. NG moge smialo postawic smialo obok najlepszych gier w jakie kiedykolwiek gralem (HS niestety nie) razem z The Legend of Zelda: Ocaryna of Time, Tomb Raider 1, Resident Evil 1, Golden Eye - to byly i sa dla mnie gry przelomowe, ktore w swoim czasie wbily mnie w fotel i nie chcialy wyposcic do momentu ich ukonczenia. Pozatym wiele hitow pozostanie w mej pamieci np. ostatnio na ta liste wpisal sie Bioshock, lecz jesli chodzi o HS to tej gry nie zaliczam do wyzej wymienionych, ani to przelom, ani hit, ale mam nadzieje, ze Ninja Theory bardziej sie postara w dwojce, bo HS jakby nie bylo ma potencjal.

Teraz można z całą pewnością powiedzieć, że HS nie okazał się być tak wyczekiwanym przez Sony system-sellerem i grą-legendą, taką jak chociażby wymienione powyżej, też z pewnością nie zostanie. Aczkolwiek wydaje mi się, że dwójka może nim się stać. Wystarczy tylko, aby twórcy wysłuchali opinii graczy i recenzentów.

showshowshowshow
http://youtube.com/watch?v=Sxs_9HaDgUk

Trochę nudnawe (2,5 minuty loadingów :shock:), ale niektóre teksty jak zawsze rządzą :cool:

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1428 dnia: Września 23, 2007, 01:31:19 am »
a mnie jara.klimacik, historia, postacie i sposob przedstawienia calej opowiesci.
ostatni raz taki klimat mialem w GodofWar. wielka, filmowa gra...


pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1429 dnia: Września 23, 2007, 11:23:24 am »


Trochę nudnawe (2,5 minuty loadingów :shock:), ale niektóre teksty jak zawsze rządzą :cool:
Racja, pokazują kretynizm autora  :lol:
Opublikowane: Wrzesień 23, 2007, 11:21:08
a mnie jara.klimacik, historia, postacie i sposob przedstawienia calej opowiesci.
ostatni raz taki klimat mialem w GodofWar. wielka, filmowa gra...


Zgadzam sie w pełni. Klimat jest przepotężny, scenki między misjami robia swoje. Już dawno w żadnej innej grze nie widziałem tak fajnym, pomysłowych i chorych postaci :)
Bohan roxuje na całej linii :]

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 725
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1430 dnia: Września 23, 2007, 11:52:17 am »
Bohan roxuje na całej linii :]

Bo to Gollum :D.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1431 dnia: Września 23, 2007, 12:02:31 pm »
Racja, Andy wykonał fenomenalną robote (przeczytał kilka książek o dyktatorach i ludziaj pokroju Hitler) Poza tym on jest odpowiedzialny za reżyserie wszystkich filmików. Mam nadzieje, że jeśli zdecydują się na produkcje drugiej części to Andy zgodzi sie na współprace.

PS. Zakończenie daje nadzieje na HS2? :)

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 725
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1432 dnia: Września 23, 2007, 12:04:56 pm »
PS. Zakończenie daje nadzieje na HS2? :)

Jak już pisałem - spokojnie można by zrobić jeszcze dwie części, przy czym jedna mogła by być prequelem, a druga sequelem. Przy okazji kontynuacji na pewno zatrudnili by Serkisa, ale dalej już nic nie napisze ;).

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1433 dnia: Września 23, 2007, 14:17:12 pm »
Cytuj
Trochę nudnawe (2,5 minuty loadingów ), ale niektóre teksty jak zawsze rządzą

Cytuj
Racja, pokazują kretynizm autora
Czasami ma calkiem smieszne teksty ale wiekszosc to ...
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2007, 14:19:10 pm wysłana przez aphelion »
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1434 dnia: Września 23, 2007, 14:55:10 pm »
Ciekawe co powie o H3 i jego 6h gry  :lol:

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1435 dnia: Września 23, 2007, 14:58:28 pm »
powie ze ma multi na 300h albo i wiecej

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1436 dnia: Września 23, 2007, 14:58:50 pm »
Cytuj
Ciekawe co powie o H3 i jego 6h gry 
Będize zajęty wieloma godzinami grania w multi. A Heavenly to najwyżej można po tych 6g. szybko sprzedać... :lol:

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1437 dnia: Września 23, 2007, 15:00:22 pm »
a ja mu powiem ze nie kazdy płaci za lajwa 250zł rocznie
 :lol:
Opublikowane: Wrzesień 23, 2007, 14:59:07
Leenek to ja cie zmartwie i powiem ci ze jestem na poczatku 4levelu i mam blisko 5h gry, wiec sadze ze w około 8h ukoncze HS.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1438 dnia: Września 23, 2007, 15:02:13 pm »
Jeszcze tylko ostatnia faza Bohana i skończe HS'a. Po pierwszym przejściu odblokuje się tródniejszy poziom tródności?
Yeahh, me and hate that's an odd couple

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1439 dnia: Września 23, 2007, 15:02:44 pm »
tak