Autor Wątek: Heavenly Sword  (Przeczytany 219761 razy)

0 użytkowników i 34 Gości przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #520 dnia: Lipca 26, 2007, 14:53:44 pm »
Ale co to za głupie gadanie o tym RE5. Nakimushi myślałem że jako "developer" nieco bardziej się znasz na takich rzeczach. Weź może pod uwagę rozmach HS, ogromną widoczność, interakcje, masy przeciwników idące w setki i wszechobecną rozpierduche. To wszystko składa się na oprawę wizualną HS a Ty zobaczyłeś jakieś ładne teksturki w RE5 i sikasz po nogawie. Żal.

z tego co widac to HS ma male lokacje - idziesz jak po sznurku+ glebia ostrosci ukrywajaca tla i slabe tekstury./

RE5 - duzo wieksze lokacje (na trailerze cala wioska) lepsze tekstury i modele postaci+ gra ma byc w 60 klatkach


Powiadasz że HS ma małe lokacje? Buhaha!!!  :lol: :lol: :lol: To tyle komentarza tym bardziej że porównujesz trailer z RE5 do grywalnej wersji HS. Dodaj jeszcze że F1 ma słabą grafę i zakończ dyskusję w swoim stylu. LoooooooooooooooooooooooooooL!

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #521 dnia: Lipca 26, 2007, 15:00:41 pm »
Eee, a gdzie tekst ?

MarcePan sciagnales juz te demo ???

Pytanie nie wazne, bo dema nie ma :P podobno ma byc o 24:00
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2007, 15:03:47 pm wysłana przez aphelion »
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

nakimushi

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #522 dnia: Lipca 26, 2007, 15:01:40 pm »
F1 ma slaba grafe - no ale GT5 tez ma slabiutkie otoczenie wiec widac ps3 na wiecej im nie pozwala

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #523 dnia: Lipca 26, 2007, 15:06:14 pm »
developer/sony cos nas w gume robi. najpierw demo mialo sie pojawic o 12GMT, potem o 13GMT, a teraz  na ps3site pisza ze bedzie o polnocy

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #524 dnia: Lipca 26, 2007, 15:06:49 pm »
Cale szczescie, ze Haze bedzie sie wyrozniac z tlumu i wszystko bedzie mialo zajefajnie ... (ziew)
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

yoda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-05-2005
  • Wiadomości: 157
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #525 dnia: Lipca 26, 2007, 15:07:44 pm »
F1 ma slaba grafe - no ale GT5 tez ma slabiutkie otoczenie wiec widac ps3 na wiecej im nie pozwala


i co z tego, to znaczy ze niema kupić Heavenly Sword i Uncharted: Drake's Fortune
nakimushi czego sie czepiasz games z PS3, czego nie porównujesz z grami z X360?
np: co ma lepsze tekstury RE5 a może Gear of War albo  Dead Rising i itp.

mateo

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #526 dnia: Lipca 26, 2007, 15:10:20 pm »
Ale co to za głupie gadanie o tym RE5. Nakimushi myślałem że jako "developer" nieco bardziej się znasz na takich rzeczach. Weź może pod uwagę rozmach HS, ogromną widoczność, interakcje, masy przeciwników idące w setki i wszechobecną rozpierduche. To wszystko składa się na oprawę wizualną HS a Ty zobaczyłeś jakieś ładne teksturki w RE5 i sikasz po nogawie. Żal.

z tego co widac to HS ma male lokacje - idziesz jak po sznurku+ glebia ostrosci ukrywajaca tla i slabe tekstury./

RE5 - duzo wieksze lokacje (na trailerze cala wioska) lepsze tekstury i modele postaci+ gra ma byc w 60 klatkach
nakimushi...mówisz o tych wielkich akwenach ?
-Ogromny teren ..a w nim ty i twoja bazooka !

''idziesz jak po sznurku'' .. A Gears of War, Uncharted ?
Kolo To nie jRPG.
Człowieku a myślisz, że jak będzie w RE5 ?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #527 dnia: Lipca 26, 2007, 16:01:14 pm »
F1 ma slaba grafe - no ale GT5 tez ma slabiutkie otoczenie wiec widac ps3 na wiecej im nie pozwala

Nom szczególnie słabą grafe w F1 widać po ocenach za oprawę, które poniżej 8 nie schodzą. Czy to w miesięcznikach czy na serwisach online. Nakimushi już tu się wszyscy poznali na Twojej niewiedzy także nikogo już nie przekonasz do swoich śmiesznych racji.

Coiler

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-05-2004
  • Wiadomości: 284
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #528 dnia: Lipca 26, 2007, 16:11:31 pm »
F1 ma slaba grafe - no ale GT5 tez ma slabiutkie otoczenie wiec widac ps3 na wiecej im nie pozwala
a XO pozwala na wypasione modele aut i otoczenie , tylko że ich nie widać bo są niewidzialna nie ;)
I can see what you see not visions milky then eyes rot. When you turn they will be gone,wisphering their hidden song. Then you see what can not be shadows move where light should be. Out of darknees out of mind cast down into the Halls of The Blind!

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #529 dnia: Lipca 26, 2007, 16:27:12 pm »
Dla niezainteresowanych offtopowa dyskusja: demo ma miec okolo 1gb (przynajmniej tak napisal jeden z userow na forum NT) :) nadal podtrzymywane sa spekulacje co do poznej pory wydania demka - pisza ze PSStore w USA jest przewaznie update'owany okolo 17ej ich czasu, czyli chyba 1wszej rano naszego, a demo ma wyjsc rowno dla Europy i USA. Ale nie opierajcie sie na tych informacjach w 100%, to sa caly czas tylko niepotwierdzone spekulacje :)

nakimushi

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #530 dnia: Lipca 26, 2007, 16:55:40 pm »
F1 ma slaba grafe - no ale GT5 tez ma slabiutkie otoczenie wiec widac ps3 na wiecej im nie pozwala

Nom szczególnie słabą grafe w F1 widać po ocenach za oprawę, które poniżej 8 nie schodzą. Czy to w miesięcznikach czy na serwisach online. Nakimushi już tu się wszyscy poznali na Twojej niewiedzy także nikogo już nie przekonasz do swoich śmiesznych racji.

no nie badz smieszny - Forza2 dostaje jeszcze wyzsze noty za grafike a jak wyglada wszyscy dobrze wiemy ;)
obie konsole sa porównywalne o obie sa zaslabe by pociagnac dobra grafike w duzym otwartym swiecie np GTA4

oczywiscie ze warto czekac na takie gry jak HS i Uncharted /
jutro chce widziec fotki z dema ;)

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #531 dnia: Lipca 26, 2007, 17:29:49 pm »
"Quit bumping the 'tomorrow' thread you rascals, it's gonna be today, honest!

(I hope!)"
-
napisal Peonic z Devteamu NT :) kurde juz nie moge sie doczekac - siedze caly czas na kompie, konsola gotowa i czekam az sie wreszcie zapali sie zielone swiatlo do downloadu :) teraz doniesienia mowia ze demo ma byc juz do 21:00 naszego czasu :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #532 dnia: Lipca 26, 2007, 18:53:16 pm »
JEST JUŻ DEMO!!!

Gorrillaz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-03-2007
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #533 dnia: Lipca 26, 2007, 18:57:37 pm »
O Jezu! Jak ktoś będzie miał nich mówi od razu czy to system seller  :D.

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #534 dnia: Lipca 26, 2007, 19:01:20 pm »
Nie gadaj tylko opowiadaj.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #535 dnia: Lipca 26, 2007, 19:24:02 pm »
MarcePan sciagasz te demo czy lecisz w ... kulki
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Insiak

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-05-2004
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #536 dnia: Lipca 26, 2007, 19:35:03 pm »
Spokojnie :) Demko ma prawie 1GB i widac, ze ludzie sie rzucili bo nie sciaga sie z maxymalna predkoscia lacza :) Jestem ciekaw czy po dzisiejszym szczekopadzie w postaci RE5 jest szansa na kolejny :) Huh dopiero 50% =/

Cielo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #537 dnia: Lipca 26, 2007, 19:40:42 pm »
Wygląda na to, że demo jest cholernie krótkie, tylko dwie walki na planszy z linami i koniec :lol:

Teraz to się w ogóle powoli ściąga... prawie stoję w miejscu...
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2007, 19:46:50 pm wysłana przez Cielo »
I do not comprehend.

Emiel

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2007
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #538 dnia: Lipca 26, 2007, 20:15:31 pm »
Ja już mam, nie wiem co marudzicie :P.

Wszystko razem!!! Miazga, Moc, Pogrom. Cutscenki na TViku niszczą wszystko co widziałem.
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2007, 20:18:03 pm wysłana przez Emiel »

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #539 dnia: Lipca 26, 2007, 20:17:46 pm »
Fajnie by było gdybyś napisał co nieco.

mateo

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #540 dnia: Lipca 26, 2007, 20:20:27 pm »
Ja już mam, nie wiem co marudzicie :P.

Wszystko razem!!! Miazga, Moc, Pogrom. Cutscenki na TViku niszczą wszystko co widziałem.

Bez apelacyjny LIDER wśród gier konsolowych?? :)

Emiel

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2007
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #541 dnia: Lipca 26, 2007, 20:20:41 pm »
Moment, właśnie to odpaliłem, przejdę kawałek to napiszę.

Styl Kratosa czyli miecze na łańcuchach wygląda zdecydowanie najlepiej. Ekstra efekt jak wzbudza to ruch powietrza bardzo ładnie wyglądający.

Graficznie jest naprawdę ekstra.

Systemu walki tymi trzema stylami na pewno nie da się poznać po 5 minutach dema, ale widzę już, że z całą pewnością gra nie przestawi się na zwykłą sieczkę bez kontroli nad tym co robisz, bo po prostu przeciwnicy Ci na to nie pozwalają. Sama walka wygląda ekstra. Możliwość podniesienia tarczy, broni czy nawet zwłok by rzucić we wroga też świetna. Wszędzie bardzo dobre animacje.

Fajna arabska muzyka (pasuje klimatem).


Demko przedstawia ten moment z linami i walkę z wrogami tam.

Kolesie po linach zabici, więc ruszamy dalej przewracamy słup, na którym walczyliśmy i spadamy na dziedziniec, gdzie czeka na nas jeszcze więcej wrogów (troszkę większa miejscówka).

Dalej pod wrażeniem kunsztu i gracji ruchów Nariko. Miazga :P.

Na dziedzińcu jeszcze lepsza muza :).

Demko przedstawia ten moment z linami i walkę z wrogami tam. No jak dla mnie to jest System seller o ile oczywiście będzie odpowiednia długość i fabuła, ale graficznie nie ma co zarzucić.
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2007, 20:35:17 pm wysłana przez Emiel »

mateo

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #542 dnia: Lipca 26, 2007, 20:33:48 pm »
Mam nadzieje, że się poryczymy z zachwytu na końcu przygody ..takj jak to było w SOTC.
Ot..Sony coś tam bełkotało :)

Emiel

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2007
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #543 dnia: Lipca 26, 2007, 20:38:50 pm »
Phi to już koniec :P. Po drugiej walce na dziedzińcu demo się kończy z napisem Redemption comes in September. Demko zajmuje 10 minut. IMO

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #544 dnia: Lipca 26, 2007, 20:39:31 pm »
Mam nadzieje, że się poryczymy z zachwytu na końcu przygody ..takj jak to było w SOTC.
Ot..Sony coś tam bełkotało :)
Współczuję Ci, naprawdę. Ciągle, czasem mimo braku żadnych powiązań w tematach wspominasz o HS, jarasz się każdym filmikiem, obrazkiem...a teraz jest demko i w niego nie zagrasz pewnie prędko. Chyba, że zamierzasz może jutro lecieć po PS3, olać dostępne gry i tylko podłączyć konsolę do neta, pobrać demo i nie wychodzić z domu aż do premiery we wrześniu ? :D Pewnie chodzi Ci to po głowie ;) .
PSN ID: WojtqGO

Emiel

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2007
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #545 dnia: Lipca 26, 2007, 20:42:03 pm »
No nic to przechodzimy jeszcze raz, ucząc się ładniej ataków. Countery przeprowadzane na wrogach prezentują się wyśmienicie. Muza zdecydowanie mi się podoba, po tym w co zagrałem na PS3 mogę z całą pewnością powiedzieć, takiego czegoś jeszcze nie widzieliście  :-P na tej konsoli. Opłacało się czekać bo to gra, która sprzeda się w milionach  :D

Supersonic

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #546 dnia: Lipca 26, 2007, 20:47:34 pm »
IMo to już w filikach widać że grze daleko do Uncharted RE5  i jescze kilku z E3. Cut-scenki owszem - to miażdży. Twarze w nich doganiają rendery ale grafika w gameplayu wygląda ładnie i nic więcej a niektóre uproszczenia (stopy przeciwników czy nagolenniki) są godne N64. A teraz czekam na pomidory i bluzgi kierowane w moją stronę
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2007, 20:51:40 pm wysłana przez Supersonic »

Insiak

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-05-2004
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #547 dnia: Lipca 26, 2007, 20:48:39 pm »
W punktach bo nie chce mi sie rozpisywac:
1. Grafika w cut-scenkach bajecznka, we wlasciwej grze ok, "nowa jakosc" to na pewno nie jest. Sa ladniejsze gry.
2. Animacja mi sie nie podoba - w Uncharted czy chociazby NGS jest lepsza. W dodatku sa problemy z v-sync'em oraz frameratem (a moze wlasnie to wszystko wydaje mi sie takie skokowa przez animacje postaci, kij wie, w kazdym razie zle wrazenie pozostaje).
3. System walki calkiem ciekawy, warty zglebienia, ale ogolnie mozna spokojnie mashowac - pewnie w demku jest easy albo cos.
4. Po sprawdzeniu demka stwierdzam, ze nie kupie tej gry w momencie premiery. System-seller to to nie jest. Po prostu dobra gra z dobra grafika. Tyle ;]
5. Dawaj MarcePan, napisz jakie to HS jest przepiekne i inne tego typu bajki :)

Nowa jakosc - buehehehe

Emiel

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2007
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #548 dnia: Lipca 26, 2007, 20:51:55 pm »
No dobra Supersonic, ale zrozum jak grasz w tą grę to nie widzisz tych stóp bo po prostu zwracasz uwagę na inne rzeczy. Jasne , że jakieś niedociągnięcia są. Poza tym nie tylko grafa się liczy przecież. Jasne jak będziecie chcieli na siłę to się doszukacie. Czekam na wypowiedzi fanów Xboxa, bo ja wiem, że zaraz będzie marudzenie o tym i o tamtym i sam widzę, że nie wszystko mnie niszczy, ale to nie przeszkadza mi cieszyć się tym demem (a we wrześniu pewnie i grą).

Zresztą co porównywać do RE5, które wyjdzie w 2009, a  HS we wrześniu :P.

mateo

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #549 dnia: Lipca 26, 2007, 20:52:41 pm »
Mam nadzieje, że się poryczymy z zachwytu na końcu przygody ..takj jak to było w SOTC.
Ot..Sony coś tam bełkotało :)
Współczuję Ci, naprawdę. Ciągle, czasem mimo braku żadnych powiązań w tematach wspominasz o HS, jarasz się każdym filmikiem, obrazkiem...a teraz jest demko i w niego nie zagrasz pewnie prędko. Chyba, że zamierzasz może jutro lecieć po PS3, olać dostępne gry i tylko podłączyć konsolę do neta, pobrać demo i nie wychodzić z domu aż do premiery we wrześniu ? :D Pewnie chodzi Ci to po głowie ;) .

Sorki, że się jaram tą grą jak małe, głupie dziecko.
Ale...tak właśnie jest  :lol:

Emiel

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2007
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #550 dnia: Lipca 26, 2007, 21:01:15 pm »
W punktach bo nie chce mi sie rozpisywac:
1. Grafika w cut-scenkach bajecznka, we wlasciwej grze ok, "nowa jakosc" to na pewno nie jest. Sa ladniejsze gry.
2. Animacja mi sie nie podoba - w Uncharted czy chociazby NGS jest lepsza. W dodatku sa problemy z v-sync'em oraz frameratem (a moze wlasnie to wszystko wydaje mi sie takie skokowa przez animacje postaci, kij wie, w kazdym razie zle wrazenie pozostaje).
3. System walki calkiem ciekawy, warty zglebienia, ale ogolnie mozna spokojnie mashowac - pewnie w demku jest easy albo cos.
4. Po sprawdzeniu demka stwierdzam, ze nie kupie tej gry w momencie premiery. System-seller to to nie jest. Po prostu dobra gra z dobra grafika. Tyle ;]
5. Dawaj MarcePan, napisz jakie to HS jest przepiekne i inne tego typu bajki :)

Nowa jakosc - buehehehe

Ad 1. No z pewnością nie jest to nowa jakość, ale prawda jest taka, że wszyscy chcieli gry, która po prostu pokazuje, że PS3 może pokazać coś pięknego i to jest to. Są ładniejsze, ale imo nie jest ich wcale tak dużo.
Ad 2. Framerate wydaje się dobry, faktycznie zauważyłem dziwny problem z v-sync'em. Co do animacji mi się ona podoba, nie mówię, że w Uncharted nie jest lepsza, ale w NGS to już nie wiem czy bym powiedział, szczególnie, że nie widzieliśmy jednak wszystkiego.
Ad 3. IMO z tym mashowaniem bym nie przesadzał, wiadomo to jest demko, które mieli ludzie przejść, a nie się zniechęcić. System walki jak dla mnie na spory +.
Ad 4. Po prostu świetna gra z bardzo dobrą grafiką i tyle mi wystarczy, żeby kupić HS w dniu premiery. W mojej opinii jest w stanie przekonać do kupna konsoli, albo już przybliżyć walkę z XO, bo w końcu nie będzie tekstu, że na PS3 nie ma gier.
Ad 5. Nie jestem MarcePan, ale Ci odpowiem: Bo jest piękne, to nie znaczy wcale, że piękniejsze czy brzydsze od innych gier.
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2007, 21:10:11 pm wysłana przez Emiel »

Supersonic

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #551 dnia: Lipca 26, 2007, 21:03:30 pm »
Emiel nie zrozum mnie źle do grywalności HS nie mam nic może być naprawde ostro. Przekonam się kiedyś ale nie wiem skąd tyle zachwytów nad grafiką. Fakt że na wypasionym TV gra zawsze wygląda lepiej ale już filmiki i screeny pokazują czasami takie kwadratowe elemenety czy tekstury (które też widać na tv) że nie pojmuję jak można uważać HS za najładniejszą ba nawet jedną z najładniejszych gier na next-geny. Gdyby gra wyglądała jak w cut- scenkach to tak ale kontrast jest kolosalny między wstawkami a grą.  

A gry które w filmikach wyglądają lepiej od HS, na tv także będą ładniejsze  :cool:

Dobrze że nie sugeruję się opiniami Hiva bo źle bym na tym wyszedł (Forza 2 - grafika 9 ... :lol:).

Nowa jakość.. LOl Nowa jakość to RE5, Uncharted i Ratchet.
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2007, 21:07:31 pm wysłana przez Supersonic »

Insiak

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-05-2004
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #552 dnia: Lipca 26, 2007, 21:09:53 pm »
Emiel
Ogolnie wychodzi na to, ze sie zgadzamy ;] Bedzie to dobra gra z bardzo dobra grafika (wyposrodkowanie miedzy dobra grafika w czasie gry i genialna w cut-scenkach ;P ). Po prostu napisalem to tak a nie inaczej bo pozniej i tak jedna osoba zacznie sie rozplywac nad doslowanie KAZDYM aspektem tej gry, obwieszczajac na koniec, ze jest to osmy cud swiata :P Dla mnie RE5 i Uncharted pod wzgledem wykonania prezentuja sie o klase lepiej (gameplay'owo rowniez zdaja sie byc sporo lepsze). W kazdym razie kupie HS jak stanieje troszke.

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #553 dnia: Lipca 26, 2007, 21:14:25 pm »
Czyli przesadny hype był?

Emiel

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2007
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #554 dnia: Lipca 26, 2007, 21:18:32 pm »
Emiel
Dla mnie RE5 i Uncharted pod wzgledem wykonania prezentuja sie o klase lepiej (gameplay'owo rowniez zdaja sie byc sporo lepsze). W kazdym razie kupie HS jak stanieje troszke.

No zgadzam się z Tobą jak najbardziej. Obie gry najprawdopodobniej będą prezentować wyższy poziom. Przede wszystkim na większe rozbudowanie gameplayem, bo przecież w Uncharted mamy elementy zręcznościowe, strzelanie, łamigłówki no to również będzie hit. Jednak to Sony postawiło na Heavenly Sword,jako na grę najbardziej przez nich lansowaną i faktem jest, że
stąd te wszystkie zachwyty szczególnie fanów marki PS. Residenta czeka daleka droga, bo liczę, że Capcom nie zrobi gry, która będzie tylko ładna graficznie i taka sama jak RE4, a wprowadzi wiele nowego.

Co do kupna samej gry to jest jeszcze jeden czynnik, który może mnie odsunąć od kupna. Sama długość gry, ale jeśli spełni ona moje oczekiwania to pewnie łyknę, chociaż tam tyle innych gier wychodzi (AC itd.). Jeszcze pomyślę.

Youn zależy czego chciałeś? Jeśli gry, która wszystko zmiecie to przesadny, jeśli chciałeś gry, która z pewnością nie zawiedzie to nie. Bo przecież w grach chodzi o to, żeby w nie grać i żeby Cię wciągały niezależnie od platformy, a takie moim zdaniem będzie HS.
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2007, 21:20:58 pm wysłana przez Emiel »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #555 dnia: Lipca 26, 2007, 21:24:28 pm »
Fiu Fiu ale mnie wciągnęło! Grafika bardzo ładna aczkolwiek nie jest to wymiatacz graficzny na miare Uncharted czy R&C. Natomiast gameplay mimo że fanem slasherów nie jestem przypadł mi bardzo do gustu. Czy jest to system seller? Dla mnie zdecydowanie TAK, szczególnie dlatego że pojawi się na początku września po suchym okresie dla PS3.
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2007, 21:27:11 pm wysłana przez MarcePan »

mateo

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #556 dnia: Lipca 26, 2007, 21:27:18 pm »
Czyli przesadny hype był?

No BA...zobaczymy w końcowej oceniaczce.
Aha zapomniałem! nasze polskie magazyny to kompletne dno(...) Przecież to nie IGN!(...)
PS.Bardzo chciałbym ocenić tą demówke, ale nie moge  :(

PS2.Mógłby ktoś powiedziec gdzie się zaczyna, a gdzie kończy ta wersja demonstracyjna ?


« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2007, 22:01:28 pm wysłana przez mateo »

Emiel

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2007
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #557 dnia: Lipca 26, 2007, 21:30:11 pm »
No napisałem przecież, zaczyna się cutscenką (rozmowa Kai z Nariko) potem przejazd na linach walka z wrogami na tym filarze, jak zginą to przewracasz filar na dziedziniec tam walczysz i to koniec dema. Kończy się wbiciem przez wrota nowych ilości wrogów ;).

mateo

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #558 dnia: Lipca 26, 2007, 21:43:11 pm »
Wydaje mi się , że chyba troche krótkie te demko? prawda ?
Ciekawe co przyniesie ze sobą pełna wersja.
Wystarczy zobaczyć najnowszy trailer by stwierdzić, że gra ROBI.
Ale Emiel !
Ogień ? :)
heh
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2007, 22:01:47 pm wysłana przez mateo »

Emiel

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2007
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #559 dnia: Lipca 26, 2007, 21:53:47 pm »
To demko to 5 minut w zasadzie (za pierwszym 10), ja już za 3 razem nie zabijałem przeciwników za dużo tylko się uczę systemu, żeby za szybko nie skończyć.

Mateo! Ogień, a dla Ciebie to pewnie i cała rzeka płomieni :).

Jeszcze jedna rzecz brakuje mi zdecydowanie SKAKANIA. Czuję się uziemiony, choć Nariko, często wylatuje w swoich akcjach w powietrze :).
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2007, 21:55:35 pm wysłana przez Emiel »