Autor Wątek: Heavenly Sword  (Przeczytany 219805 razy)

0 użytkowników i 20 Gości przegląda ten wątek.

Supersonic

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #680 dnia: Sierpnia 04, 2007, 20:26:07 pm »
Cytuj
A dla mnie Hiv to debil , i nie mam zamiaru wierzyć w to co on wypisuje
Zgadzam się.

Mi tam wisi ile zajmie przejście HS bo jakoś wolę kupić NGS i DMC4 i oczywiście czekać na GoW3.

Jeżeli jednak te 12-15 godzin jest troszkę zawyżone (co developerzy często robią) to kiszka

BTW. Uwielbiam te cytaty z PSXe. Wrzucane bardzo często do tematów na forum GO. Jak kotś z PSXE czy N+ napisał tak a nie inaczej o danej grze to już nie można mieć swojego odmiennego zdania.  :lol: I to tyczy się także HS

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #681 dnia: Sierpnia 04, 2007, 20:33:49 pm »
Bardzo krytyczni jestescie ... zapominacie ze kazdy odbiera dany tytul inaczej ... ja co prawda nie jestem stalym czytelnikiem gazet (w koncu mam net) ale czasami jak widze ze ktos sie wypowiada pozytywnie o danym tytule to sie po prostu ciesze ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #682 dnia: Sierpnia 04, 2007, 22:09:49 pm »
Czas przejścia gry jak widać podobny jak w przypadku God of War . Osobiście po skończeniu obu części przygód Kratosa miałem spory niedosyt , który pewnie wynikał z tego , że tak świetne, napakowane akcją gry po prostu się chłonie , człowiek się wkręca i ani się spostrzeże a gra pęka:/
Zobaczymy czy HS będzie potrafiło w podobnym stopniu zaabsorbować uwagę gracza - jesli tak to generalnie nie widzę problemu w takim przedziale czasowym .
Co się tyczy playtestu HIV'a to nie rozumiem po cholere wymyslać jakieś bzdury(teorie spiskowe:P) na temat tego w jaki sposób opisał swoje wrażenia z gry? Nie można po prostu przyjąć do wiadomości , że HS strasznie mu się spodobało i swoje odczucia przelał chłop na papier? Przecież nikt nikomu nie każe biec składać preordera  , zainteresowani HS zweryfikują czy facet przesadzał czy nie osobiście . Jakby nie patrzeć my narazie oceniamy tą gre na podstawie filmików i demka sprzed roku więc polemizować z opinią ludzi którzy ograli spory kawałek najnowszego kodu i tak nie możemy do czasu ukazania się gry;) Poza tym jaki sens ma jechanie po kimś od debili itd skoro nie zna sie go osobiście a co za tym idzie nie ma sie możliwości zweryfikowania tego czy ma sie racje czy nie? Totalny bezsens typowy dla zachowania dzieciaków zaszczycających swoją obecnością fora internetowe i przelewających przez kabel swoje mądrości w dziesiątkach najczęściej nic nie wnoszących do dyskusji postów .
Wracając do tematu... za HS trzymam kciuki bo może to być jedna z tych gier , która osłodzi oczekiwanie na GoW3:]

Cielo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #683 dnia: Sierpnia 04, 2007, 22:13:09 pm »
Też jestem zdania, że te 12-15 to bardzo dobry wynik jak dla takiej gry i jedyne co się liczy, żeby dodali mnóstwo śmieciuszków do odkrywania, ogólnie żeby gra miała solidne replay value. Poza tym wspominali coś o tym, że po premierze jako download mogą dodać online :cool:
I do not comprehend.

Coiler

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-05-2004
  • Wiadomości: 284
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #684 dnia: Sierpnia 04, 2007, 22:17:39 pm »
niestety dzieci neostrady sie zawsze jakieś znajdą ;) . Prawda jest taka że na horyzoncie nie ma konkurencji dla HS a już na pewno na konkurencyjne konsole , szykuje sie rewelacyjna giera i oby więcej takich!
I can see what you see not visions milky then eyes rot. When you turn they will be gone,wisphering their hidden song. Then you see what can not be shadows move where light should be. Out of darknees out of mind cast down into the Halls of The Blind!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #685 dnia: Sierpnia 04, 2007, 22:25:20 pm »
Zalecam ostrożność w komentowaniu HIV'a bo jak to przeczyta to traficie do rodzyn. :P ;) :P

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #686 dnia: Sierpnia 04, 2007, 23:07:18 pm »
Poza tym wspominali coś o tym, że po premierze jako download mogą dodać online :cool:

No wlasnie, cos przycichlo o multiplayerze. Jakies oficjalne info jest?

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #687 dnia: Sierpnia 05, 2007, 00:57:11 am »
Zalecam ostrożność w komentowaniu HIV'a bo jak to przeczyta to traficie do rodzyn. :P ;) :P

ojoj już się boję .

I nie mam pretensji do Hiva że tak mu sie podoba HS i nie twierdze że ta gra nie będzie taka jak ją opisał . Tylko to w jaki sposób to opisał , to jak pisał  o Forze 2 to jak pisał że X360 ssie a później , wiatr zmienił kierunek to i Hiv zmienił zdanie , to jak pisane było ps3 wyjdzie zje X360 , co się nie stało itp itp itp Wiele rzeczy się złożyło na to że ma u mnie rangę debila  :lol:dobra Koniec !  :P

@bartekmagda

Jak to co mam namyśli choćby , materiały udostępnione dla prasy skany itp możliwość w czegoś zagrania itp. To co PE dało o Halo3 to nic przy takim EGMie.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2007, 00:58:57 am wysłana przez Soul »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #688 dnia: Sierpnia 05, 2007, 10:29:59 am »
Soul czemu Ty widzisz tylko jedną stornę medalu? Co powiesz na to że PE (w tym przypadku HIV) jako jedni z pierwszych byli na pokazie PGR4 i potem screeny z ich gazety wykorzystywały największe serwisy w sieci? Tego już nie widzisz? Pisanie że PE jest mało pro i że nie warto ufać ich recenzjom to totalna pomyłka. To wyrobiona marka i pracowali na to wiele lat. Troche szacunku dla nich. Nie chce tutaj bronić HIV'a bo on jaki jest każdy wie. Lubi sobie pożartować i porobić z ludzi jaja. Często nakręca się jakimiś nowymi tytułami ale to IMO bardzo dobrze. Jak ktoś tutaj wcześniej napisał że HIV potrafi cieszyć się z każdej wspaniałej gry czego wielu z tego forum nie potrafi. Wieczne narzekania bo tu słaba tekstura a tam fremrate nieco spadł. Tylko psuje się atmosfera wokół gry a HIV ją potrafi pogrzać. Pozatym jest on jednym z tych redaktorów w PE,  który buduje niepowtarzalny klimat tego miesiecznika.

Tarniak

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #689 dnia: Sierpnia 05, 2007, 10:32:32 am »
HIV nie narzeka na framerate itp.? Chyba czytamy inne periodyki.  :lol: Tak czy inaczej recenzja/zapowiedź/whatever nigdy nie będzie do końca miarodajna DLA GRACZA, ale nawet nie próbuję tłumaczyć, bo i tak pewnie wiesz swoje.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #690 dnia: Sierpnia 05, 2007, 10:55:07 am »
HIV nie narzeka na framerate itp.? Chyba czytamy inne periodyki.  :lol:

On nie narzeka na framerate. On pisze o ewentualnych jego spadkach ale nie robi z tego głównej cechy gry, która według wielu na tym forum buduje jej atrakcyjność.

Zdania HIV'a wyglądają mniej więcej tak:
Sporadycznie trafi się mały spadek frameratu co oczywiście nie psuje całokształtu i piękna gry ale mogłoby zostać poprawione w finalnej wersji.

Natomiast zdania gdzie użytkownicy narzekają wyglądają tak:
Ale ta gra haczy. Co to ma być? Next-gen? Do bani! Powinni to poprawić jak chcą żeby ludzie w to grali.

To były tylko przykłady z d..y wzięte żeby zobrazować to co miałem na myśli pisząc o recenzjach HIV'a.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2007, 12:22:57 pm wysłana przez MarcePan »

Tarniak

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #691 dnia: Sierpnia 05, 2007, 11:17:26 am »
Nie wiem z jakimi graczami masz do czynienia, póki nie ma slideshow'a mnie nie przeszkadzają spadki animacji. A w reckach HIVa jest raczej "Framerate [btw naucz się wreszcie pisać poprawnie :/] leci na łeb na szyję(...)skaszanili to" i inne elo teksty. Liberalne wypowiedzi HIVa to rzadkość, on podchodzi do sprawy skrajnie i tak jak hasło: "HS pożre XO razem z RingOfDeath..." itp. wymieszane jest z tym jaka FORZA jest wywalista w kosmos. Mam większość PE od 1 numeru i HIV nigdy nie robił na mnie wrażenia, w dodatku ma raczej średni warsztat pisarski w porównaniu do reszty redaktorów.

Przede wszystkim nauczcie się pojęcia SUBIEKTYWIZM, bo to podstawa recenzji i dlatego LAIR może dostać 6, a gdzie indziej 10... :?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #692 dnia: Sierpnia 05, 2007, 11:51:56 am »
A w reckach HIVa jest raczej "Framerate [btw naucz się wreszcie pisać poprawnie :/]

Literowka. Poczytaj moje poprzednie posty gdzie pisze o tym zanim walniesz takim tekstem. Ja tam lubie styl PE i chyba każdy się zgodzi że gdyby nie HIV nie byłby on tak wyrazisty.

Tarniak

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #693 dnia: Sierpnia 05, 2007, 12:06:57 pm »
On nie narzeka na fremerate. (...) Sporadycznie trafi się mały spadek fremeratu
Ale masz pecha do tych literówek.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #694 dnia: Sierpnia 05, 2007, 12:12:08 pm »
Hehe problemy z frejmrejtem :>
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #695 dnia: Sierpnia 05, 2007, 12:24:08 pm »
On nie narzeka na fremerate. (...) Sporadycznie trafi się mały spadek fremeratu
Ale masz pecha do tych literówek.

Mówisz że jak brak Ci argumentów to w ten sposób się dowartościowujesz? No cóż można też stosować taką terapię. A teraz po raz kolejny polecam Ci przeczytać moje poprzednie posty gdzie się wypowiadam o spadkach fps'ów :P a zobaczysz że to były faktycznie literowki.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #696 dnia: Sierpnia 05, 2007, 12:30:54 pm »
Hehe problemy z frejmrejtem :>
:lol:

Co do tematu:
Nie wiem czy bylo:
According to IGN, SCEA has announced that Heavenly Sword will hit retail stores September 12th.

http://www.psu.com/Heavenly-Sword-Release-Date-Confirmed-News--a870-p0.php

Tarniak

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #697 dnia: Sierpnia 05, 2007, 12:40:01 pm »
Mówisz że jak brak Ci argumentów to w ten sposób się dowartościowujesz? No cóż można też stosować taką terapię.
:lol:  :lol: :lol: rządzisz.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #698 dnia: Sierpnia 05, 2007, 12:53:17 pm »
Mówisz że jak brak Ci argumentów to w ten sposób się dowartościowujesz? No cóż można też stosować taką terapię.
:lol:  :lol: :lol: rządzisz.

Thx :*

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #699 dnia: Sierpnia 05, 2007, 15:17:55 pm »
Soul czemu Ty widzisz tylko jedną stornę medalu? Co powiesz na to że PE (w tym przypadku HIV) jako jedni z pierwszych byli na pokazie PGR4 i potem screeny z ich gazety wykorzystywały największe serwisy w sieci? Tego już nie widzisz? Pisanie że PE jest mało pro i że nie warto ufać ich recenzjom to totalna pomyłka. To wyrobiona marka i pracowali na to wiele lat. Troche szacunku dla nich. Nie chce tutaj bronić HIV'a bo on jaki jest każdy wie. Lubi sobie pożartować i porobić z ludzi jaja. Często nakręca się jakimiś nowymi tytułami ale to IMO bardzo dobrze. Jak ktoś tutaj wcześniej napisał że HIV potrafi cieszyć się z każdej wspaniałej gry czego wielu z tego forum nie potrafi. Wieczne narzekania bo tu słaba tekstura a tam fremrate nieco spadł. Tylko psuje się atmosfera wokół gry a HIV ją potrafi pogrzać. Pozatym jest on jednym z tych redaktorów w PE,  który buduje niepowtarzalny klimat tego miesiecznika.

Wow jedną grę , dosłownie jedną , w  takim EGM co miecha są takie skany że PE może sobie pomarzyć  :lol: I z tego co wiem mieli niezłego farta z tymi skanami. Ale stary gdzie ja napisałem że całe PE jest złe?! Cały czas mam na myśli Hiva ( i Kosa o którym nic nie piszę bo mi się nie chce! :P :P ) Spoko niech się nakręca , ale nie w ten sposób "HS pożre XO razem z RingOfDeath..."  Za 2-3 lata X360 graficznie nie da rady ble ble ble , przy czym jeszcze miecha temu X360 był the best. Gościu jest na maxa żałosny i piszę po raz enty jak na redaktora gazety która jest już na tym rynku trochę , i wyrobiła sobie renomę , za często zmienia zdanie i piszę mega fanbojskie teksty ( i nie mam tu na myśli  X360 , DeCkiem tak samo było na początku ) co do redaktora w ogóle nie pasuję ( no i to hasło Moc PS3 udowodniona LOOOOL i jeszcze raz LOOOOL) Czy PS3 musiało coś udowadniać,przecież nie od dziś wiadome że to potężna maszyna , i że musi się rozkręcić .  No ale skąd Hiv mógł o tym wiedzieć  :lol: Kiedyś pisał dobrze , ale tak jak mówię problem pojawił się gdy ukazały się nowe konsole , chłopak sam nie wie co dobre.....nie może się zdecydować.

KONIEC nie chce mi się już o tym gadać takie jest moje zdanie i go nie zmienię , a tym bardziej nie mam zamiaru szanować typa.

mateo

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #700 dnia: Sierpnia 05, 2007, 16:02:11 pm »
W to nie wątpie..tym bardziej jak (za przeproszeniem) nazwałeś go ''ciulem''
Swoją drogą gdzie tu moderacja  :???:

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #701 dnia: Sierpnia 05, 2007, 16:23:59 pm »
Po co dalej komentujesz, i do ogniska do rzucasz rozpałki ? Tak bardzo Cię to boli ? że nazwałem go ciulem?  :o Zresztą nie interesuję mnie to zachowaj to dla siebie. A fakt faktem trzeba tu posprzątać.

mateo

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #702 dnia: Sierpnia 05, 2007, 16:39:58 pm »
W tym to akurat masz racje # peace...

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2007, 18:09:51 pm wysłana przez mateo »

Spidey^

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #703 dnia: Sierpnia 05, 2007, 17:49:31 pm »
Wow jedną grę , dosłownie jedną , w  takim EGM co miecha są takie skany że PE może sobie pomarzyć

Mówisz o tym magazynie w którym recenzje składają się z samych obrazków a tekst to kilka skleconych na szybko zdań? :lol: Mówisz o tym magazynie co wystawił Lair 5.5 bo recenzenci nie potrafili poradzić sobie ze sterowaniem? :lol: Jak dla ciebie takie czasopisma są wyznacznikami jakości to szkoda gadać. Kumpel który wyjechał do Anglii na dłużej już po kilku miesiącach postanowił zaprenumerować tam PSX i Neo bo nie znalazł nic wartościowego, jak to powiedział większość magazynów to same screeny + szczypta tekstu i oczywiście zero humoru (jak ktoś chce zobaczyć jak takie wyglądają niech uda się do najbliższego kiosku i przejrzy Komputer Świat Gry (chyba to jeszcze wydają).

Kusi mnie żeby podesłać link do tych wypowiedzi HIV`owi, wtedy umieści je w rodzynach i śmiać się z Soula bedzie nie tylko nasza mała forumowa społeczność a cała Polska. Jak szaleć to szaleć :lol:

Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #704 dnia: Sierpnia 05, 2007, 18:16:54 pm »
Wow jedną grę , dosłownie jedną , w  takim EGM co miecha są takie skany że PE może sobie pomarzyć

Mówisz o tym magazynie w którym recenzje składają się z samych obrazków a tekst to kilka skleconych na szybko zdań? :lol: Mówisz o tym magazynie co wystawił Lair 5.5 bo recenzenci nie potrafili poradzić sobie ze sterowaniem? :lol: Jak dla ciebie takie czasopisma są wyznacznikami jakości to szkoda gadać. Kumpel który wyjechał do Anglii na dłużej już po kilku miesiącach postanowił zaprenumerować tam PSX i Neo bo nie znalazł nic wartościowego, jak to powiedział większość magazynów to same screeny + szczypta tekstu i oczywiście zero humoru (jak ktoś chce zobaczyć jak takie wyglądają niech uda się do najbliższego kiosku i przejrzy Komputer Świat Gry (chyba to jeszcze wydają).

Kusi mnie żeby podesłać link do tych wypowiedzi HIV`owi, wtedy umieści je w rodzynach i śmiać się z Soula bedzie nie tylko nasza mała forumowa społeczność a cała Polska. Jak szaleć to szaleć :lol:
Niuch, niuch... Czuję zadymę  :cool:



Hannibal Lecter Pwnz ! :D

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #705 dnia: Sierpnia 05, 2007, 18:17:12 pm »
Wow jedną grę , dosłownie jedną , w  takim EGM co miecha są takie skany że PE może sobie pomarzyć

Mówisz o tym magazynie w którym recenzje składają się z samych obrazków a tekst to kilka skleconych na szybko zdań? :lol: Mówisz o tym magazynie co wystawił Lair 5.5 bo recenzenci nie potrafili poradzić sobie ze sterowaniem? :lol: Jak dla ciebie takie czasopisma są wyznacznikami jakości to szkoda gadać. Kumpel który wyjechał do Anglii na dłużej już po kilku miesiącach postanowił zaprenumerować tam PSX i Neo bo nie znalazł nic wartościowego, jak to powiedział większość magazynów to same screeny + szczypta tekstu i oczywiście zero humoru (jak ktoś chce zobaczyć jak takie wyglądają niech uda się do najbliższego kiosku i przejrzy Komputer Świat Gry (chyba to jeszcze wydają).

Kusi mnie żeby podesłać link do tych wypowiedzi HIV`owi, wtedy umieści je w rodzynach i śmiać się z Soula bedzie nie tylko nasza mała forumowa społeczność a cała Polska. Jak szaleć to szaleć :lol:

Geez ja pier...... Tak mówię o tym magazynie , który służy mi jako przykład ,recenzji nie czytam bo w życiu w rękach nie miałem EGM :lol:Po za tym piszę jak byk SKANY ....SKANY (napiszę raz jeszcze ) Skany chodzi mi tylko i wyłącznie o skany. O recenzjach nic nie wspomniałem  :-o A jeżeli już o tym mowa to IGN ,gametrailers, 1up itp i niektórzy redaktorzy z PE ( na pewno nie Hiv czy Koso ) I w jakimś stopniu są wyznacznikami bo jeżeli chodzi o Newsy o grze i o jakieś ostre i  skany to EGM rządzi , i nawet mi nie mów że nie...i że pe jest lepsze....Bo nie jest! I to że jakiś typ dał 5 lairowi to co z tego widocznie jemu się ta gra nie podoba tak jak kiedyś Hivowi średnio się podobał MGS 2 i dał 8- czy też 8 + (już nie pamiętam) I to że Twój kolega gdzieś tam sobie pojechał i doszedł do jakiegoś w niosku , guzik mnie to interesuję ogólnie.

A proszę bardzo wyślij mu co chcesz i od razu wyliż mu d*** i pozdrów go ode mnie , może w nagrodę dostaniesz pada  do ps2  :lol: Jakoś nie widzę że by ktoś miał tu zemnie niezłe śmiechy , i ogólnie " opinia głupca nie ma żadnego znaczenia " peace.
I proszę dajcie mi już spokój :|

Cielo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #706 dnia: Sierpnia 05, 2007, 19:11:15 pm »
No wlasnie, cos przycichlo o multiplayerze. Jakies oficjalne info jest?
Jedyne oficjalne info to niestety zdementowanie ploty ze szczegółowymi informacjami o multi jaka ostatnio się pojawiła...

Pozostaje tylko ten wywiad z maja 07...
Ninja Theory co-founder Tameem Antoniades has told Eurogamer that a multiplayer mode for Heavenly Sword could pop up sooner than we thought.

It won't feature at launch, he clarified, but his team has its sights firmly set on it.
Advertisement

"There's no multiplayer mode in Heavenly Sword as our focus was always to create an intense personal experience; it would have been too damn complex to deal with that as well," Antoniades told Eurogamer. "We did, however, develop the combat system using multiplayer test levels, as it's a great way of soak testing and balancing it."

"So who knows? Maybe we will decide to go down that route sometime soon. And when we do, it won't just be slapped-on to please marketing tick-boxes. You can be assured that we have our sights on multiplayer."

Heavenly Sword is around 90 per cent complete at the moment, reckons Antoniades, with mainly testing and bug finding to do before its September launch. And he's confident that Ninja Theory has used the extended development time to really wrestle an impressive performance from Sony's new console.

"We are pushing it bloody hard - that's for sure!" he promised. "But this is our first-generation engine for PS3, so there's certainly a lot more in the machine to give. And, more importantly, there's more in us to give it."

We'll be bringing you our full interview with Tameem Antoniades tomorrow morning.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2007, 00:30:24 am wysłana przez Cielo »
I do not comprehend.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #707 dnia: Sierpnia 06, 2007, 00:06:10 am »
O ludu ... cos za bardzo kierujecie sie opiniami innych osob ... chyba potraficie sami ocenic wartosc danego "produktu" eh?
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

nakimushi

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #708 dnia: Sierpnia 06, 2007, 09:26:54 am »
Itagaki Scoffs at Heavenly Sword -

I've never played a good game where the developers put a big icon of the button you're supposed to press onscreen... I look at Heavenly Sword and it seems really half-assed, because it's asking you to do all these button-timing sequences but you are not getting much payoff from it.

http://kotaku.com/gaming/hate/itagaki-scoffs-at-heavenly-sword-286175.php

Cielo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #709 dnia: Sierpnia 06, 2007, 12:44:29 pm »
Może te sekwencje QTE były dla niego za trudne :lol:
I do not comprehend.

nakimushi

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #710 dnia: Sierpnia 06, 2007, 12:49:15 pm »
moze - a moze nie gral w shenmue czy God of War  :D

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #711 dnia: Sierpnia 06, 2007, 13:03:11 pm »
Może te sekwencje QTE były dla niego za trudne :lol:
albo grał po pijaku :lol:

Tarniak

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #712 dnia: Sierpnia 06, 2007, 13:18:09 pm »
Cytuj
bo recenzenci nie potrafili poradzić sobie ze sterowaniem?
Wow, Spidey, rozumiem, że siedziałeś koło niego kiedy testował grę.

Spidey^

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #713 dnia: Sierpnia 06, 2007, 14:20:44 pm »
Nie mam skanów tej recenzji przed sobą, ale z tego co pamiętam jakiś redek pisał że sterowanie jest trudne i mało intuicyjne czy coś w ten deseń. Play Magazine (9/10) czy Edge (9/10) jakoś nie mieli z tym problemów.

Tarniak

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #714 dnia: Sierpnia 06, 2007, 14:26:29 pm »
To, że sterowanie jest mało intuicyjne, nie znaczy, że "nie poradzili sobie, ze sterowaniem" :???:

Spidey^

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #715 dnia: Sierpnia 06, 2007, 15:17:18 pm »
Dla mnie znaczy ;)

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #716 dnia: Sierpnia 06, 2007, 18:53:32 pm »
To że jest pijakiem do jedno , a to że stworzył istne dzieło sztuki to drugie ;) I nie dziwie mu się bo NG nadal the best , póki co .

Supersonic

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #717 dnia: Sierpnia 08, 2007, 07:09:29 am »
Flying Fox Strikes Gameplay HD
http://www.gametrailers.com/player/23263.html

Efektowność walki pozytwnie zaskoczyła.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #718 dnia: Sierpnia 08, 2007, 09:17:32 am »
Legenda miecza cz.1
http://www.ps3site.pl/legenda-miecza-cz1

Do premiery gry dostaniemy jeszcze 5 takich filmików. Cieszy fakt ze Ninja Theory zadbało o dobra fabułe.

nakimushi

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #719 dnia: Sierpnia 08, 2007, 16:38:02 pm »