Autor Wątek: Alan Wake  (Przeczytany 135378 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #280 dnia: Sierpnia 17, 2009, 13:15:33 pm »
No ciekawe takie były narzekania że gra na XO i na PC to nie exclusiv to teraz Ci krzykacze sobie poczekają. Raczej pewne jest że wyjdzie na PC ale możliwe że nawet pół roku po konsolowej.
Wzorem RE5 i kilku innych jeszcze. Z tym "mas hew" nie wybijałbym się z peletonu. GoW3, czy Forza nowa, a i owszem, ale Alan Wake? Całkiem prawdopodobne , że otrzymamy niezłą (i tylko niezłą) grę. Oczywiście Dead Space, również było nowym tytułem i stał się produkcją kultową i co zaskakujące, pogrążył czarnego konia i pewniaka w jednym , samego RE5.

Zobaczymy. Jak dla mnie prezentuje się nawet klimatycznie. A motyw z latarka podoba mi się, ot sam w sobie, jak i efekty świetlne.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #281 dnia: Sierpnia 17, 2009, 13:16:54 pm »
Modele postaci słabe, otoczenie takie sobie - oprawa nie robi wrażenia.
 Fabularnie też nie zapowiada się to na wielką grę - akcent zostanie położony raczej na walkę.
Może kolejne filmiki pokażą ciekawszą rozgrywkę, bo na tę chwilę jest IMO słabo...

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #282 dnia: Sierpnia 17, 2009, 15:52:25 pm »
No tak, Uncharted 2 to to nie jest , ale .... Kapitalny Dead Space również fabularnie nie zachwycał przed premierą (notabene, po również nie). Typowe, zaatakowany statek, my w osamotnieniu, et cetera.
Silent Hill pierwszy (do którego najbliżej AW), też porywającej fabuły nie miał. Ten dodatkowo nawet nie zachwycał jakością oprawy (bowiem DS to jakby nie patrzeć, pierwsza liga).

Dwa nieznane wcześniej tytuły, które jakoś zachwycająco się nie zapowiadały, a wyszło jak dobrze wszyscy wiemy.

Z tym, że AW może do nich dołączyć, a może los AitD ostatniego podzielić.

Oczywiście życzymy mu tego pierwszego jako gracze.

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #283 dnia: Sierpnia 17, 2009, 16:15:21 pm »
Modele postaci słabe, otoczenie takie sobie - oprawa nie robi wrażenia.
 Fabularnie też nie zapowiada się to na wielką grę - akcent zostanie położony raczej na walkę.
Może kolejne filmiki pokażą ciekawszą rozgrywkę, bo na tę chwilę jest IMO słabo...

Uzgodnijmy, grafika nie jest może poziomu Uncharted 2, ale dobra jest i owszem, efekty światłocienia dają radę, otoczenie, efekty itd. są dopracowane na poziomie. Fabuła w stylu książek Kinga to przecież świetny zalążek do dobrego thrillera, patent jak np. Alan znajduje notatkę i po jej odczytaniu wszystko zaczyna się urealniać i wypełniać na naszych oczach to naprawdę kicz? Moim zdaniem jest to ciekawe rozwiązanie, poza tym nie zapominaj A-n kto stoi za tym tytułem, autorzy Max Payna udowodnili, że potrafią skonstruować świetny klimat. Słabo na pewno nie jest, nie wiem jakie kryteria powinna dla ciebie spełniać gra, żeby być uznana za obiecującą, ale ta je jak najbardziej ma. A jak będzie z pełną wersją przekonamy się (mam nadzieję przynajmniej...) już wkrótce.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2009, 16:21:54 pm wysłana przez grami »

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #284 dnia: Sierpnia 17, 2009, 16:22:55 pm »
proste powinna być na PS3  :D :D :D


Alan Daje rade, najbardziej zaciekawia mnie ta historia i klimacik... mam nzadziję że będzieć na miarę Maxa

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #285 dnia: Sierpnia 17, 2009, 18:19:05 pm »
Modele postaci słabe
To fakt.
Cytuj
otoczenie takie sobie - oprawa nie robi wrażenia.
Pomijając straszny screen tearing, nie.

Cytuj
Fabularnie też nie zapowiada się to na wielką grę
Huh? Z której strony "fabularnie nie zapowiada się to na wielką grę"? Jasne, nie będzie to epicka epopeja z filozoficznymi zapędami, ale gra wcale do tego nie aspiruje. Ma to być thriller w stylu Kinga czy Twin Peaks - nic więcej, nic mniej.

Cytuj
akcent zostanie położony raczej na walkę.
Jasne, akcent może zostać położony na walkę (co, biorąc pod uwagę, że Alan nie jest jakimś megakoksem, gliną czy innym zbójem, a jedynie pisarzem, i w dużej mierze chodzi w grze na operowanie światłem a nie bronią, raczej na to nie wskazuje), co jednak nie ma nic wspólnego z fabułą. Max Payne 1 i 2 były jednymi z najlepszych strzelanek swojego czasu (i wciąż świetnie się trzymają) gdzie trup słał się gęsto a cała gra to była jedna wielka przejażdżka kolejką górską, co nie zmienia faktu, że pod względem fabuły, budowania klimatu, narracji, licznych postaci i stworzonego całego uniwersum "Noir York" też były świetne.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 330
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #286 dnia: Sierpnia 19, 2009, 17:35:03 pm »
GC 09: Sam Lake Commentary Trailer



Bardzo fajnie, szkoda że tylko pokazany "nocny" gameplay.

mateo

  • Gość
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #287 dnia: Sierpnia 19, 2009, 18:58:22 pm »
dla mnie to must have, wielka szkoda, że nie wyjdzie na PS3 :( WIELKA szkdoa..

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #288 dnia: Września 24, 2009, 11:27:18 am »
Jak nie praktykuję "wpis-owej" polityki, tak teraz nie przychodzi mi nic innego na myśl.

WPIS.

Mogą sobie ludzie zrzędzić, że grafa nie teges, że animacja kuleje i cośtam jeszcze, ale ja nie widzę żadnych bolączek w sferze technicznej gry. Może to dlatego, że wciąż nie zasmakowałem graficznych killerów typu Uncharted (!) ? Cóż, przynajmniej łatwiej mnie usatysfakcjonować w tej sferze. Dla mnie grafika jest cudowna, a snop światła z latarki Alana nadaje pięknego klimatu całości.
Ta gra zarządzi przynajmniej w trzech aspektach: klimacie, narracji i historii. Dla mnie wystarczy.
: Sierpień 19, 2009, 20:36:05 pm
Nowe screeny i wrażenia z pokazu:











http://xbox360.ign.com/articles/102/1028022p1.html
PSN ID: WojtqGO

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #289 dnia: Września 24, 2009, 12:10:00 pm »
Tu te same screeny, ale w HD
http://www.gamersyde.com/pop_images_alan_wake-11603-1.html

Bardzo ladne ;] Mam nadzieje, ze jednak na PC ja wydadza.

Tango

  • Gość
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #290 dnia: Września 27, 2009, 17:16:58 pm »
Gra zapowiada sie dla mnie wysmienicie. Staram sie ogladac jak najmniej materialow :cool:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #291 dnia: Września 27, 2009, 22:12:45 pm »
Staram sie ogladac jak najmniej materialow :cool:

Remedy bardzo Ci to zadanie ułatwia poprzez wydawanie małej ilości materiałów :P
Ale z drugiej strony to bardzo dobrze, gdyż nawet oglądając różne trailery, wywiady czy gameplay'e wciąż będzie można podejść do gry na świeżo.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #292 dnia: Listopada 02, 2009, 09:31:59 am »
Recenzenci nie poznają zakończenia Alana Wake'a przed premierą?
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=48931

Cytuj
Matias Myllyrinne z Remedy Studios bardzo chce, by zakończenie Alana Wake'a pozostało jak najdłużej w tajemnicy. A przecież już wielokrotnie internetowa społeczność ujawniała finał popularnych filmów czy książek (np. ostatni tom Harry'ego Pottera) jeszcze przed ich oficjalnymi premierami.

?Myślę, że jesteśmy niesamowicie ostrożni, jeśli chodzi o wyjawianie wątków z naszej gry? ? tłumaczy Myllyrinne - ?[dlatego] prowadzimy rozmowy z Microsoftem nad NIE umieszczeniem zakończenia Alana Wake'a w kopiach review?. Tego typu przedpremierowe wersje są dostarczane przez wydawców do mediów z całego świata. Są to pełne wersje gier, by recenzenci mogli ocenić całość produkcji, dlatego pomysł fińskich deweloperów jest wręcz rewolucyjny.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #293 dnia: Listopada 10, 2009, 14:53:20 pm »

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #294 dnia: Listopada 10, 2009, 17:21:35 pm »
Nie lubie oglądać za dużo gamepleyów przed premierą żeby sobie więcej niespodzianek zostawić. Jednak na ten się skusiłem.

Pomimo że filmik słabej jakości to gdzieś od 1/3 siedziałem z talerzem obiadu pod sobą, z widelcem w ręce i tylko  :-o
Mroczna i trudna gra z wyśmienitym klimatem, świetną muzyką i fabułą która sprawia że czujemy się w jednym wielkim interaktywnym filmie -takie moje wrażenie po filmiku. Dzięki za link Wulfen :)

lupinator

  • Gość
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #295 dnia: Listopada 13, 2009, 15:21:00 pm »

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #296 dnia: Listopada 13, 2009, 15:33:02 pm »
 :shock: Zajebiaszcza to będzie gierka, klimat będzie niesamowity, nie mogę się doczekać! :cool:

lupinator

  • Gość
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #297 dnia: Listopada 13, 2009, 15:34:55 pm »
Ładnie to wszystko wygląda, nawet bardzo, ale z tego co pokazują te filmy, zapowiada się skrajnie liniowy, ultra zaskryptowany i tunelowy shooter z elementami thrillera. Chyba nie tak miało to wszystko wyglądać.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #298 dnia: Listopada 13, 2009, 15:42:35 pm »
Pierwotnie gra miała mieć otwarty świat, ale w trakcie developingu Remedy stwierdziło, że nie da się zbudować thrillera trzymającego w ciągłym napięciu przy gameplay'u opartym o otwarty świat.

Poza tym, czy gra liniowa i wypełniona skryptami jest zła? Przecież taki Max Payne (1 i 2) również był liniowy do bólu i pełno było w nim skryptów (np. w Max Payne 1 jest scena z płonącą restauracją gdzie co chwila coś wybucha - dopóki nie przekroczysz magicznej linii dopóty dany wybuch nie nastąpi), czy był jednak zły? Wręcz przeciwnie, dzięki temu, że twórcy mieli cały czas kontrolę nad tym, gdzie jest i co robi gracz, mogli zbudować grę, która była jak przejażdżka kolejką górską - ani chwili wytchnienia.

To dopiero w tej generacji konsol wyszła głupia moda na gry z sandbox'em bądź otwartym światem (wcześniej tego typu gry były rzadkością), co nie zawsze się sprawdza; np. po stokroć wolę liniowego i poskryptowanego Prince of Persia (jak to było z poprzednią trylogią), niż nowego PoP'a, który potrafi zanudzić na śmierć tym, że co chwila ogląda się te same lokacje i tak naprawdę nic się w nim nie dzieje.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Bryden

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-11-2008
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 0
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #299 dnia: Listopada 13, 2009, 15:50:31 pm »
Ładnie to wszystko wygląda, nawet bardzo, ale z tego co pokazują te filmy, zapowiada się skrajnie liniowy, ultra zaskryptowany i tunelowy shooter z elementami thrillera. Chyba nie tak miało to wszystko wyglądać.

Mi się bardzo podobają tego typu gry i żeby jeszcze przejście Alana Łeka trwało dłużej niż 10 godzin to  jak dla mnie gra ideał  :cool:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #300 dnia: Stycznia 02, 2010, 19:47:48 pm »
Mnie się podoba. Nawet bardzo. Może z tego wyjść taki lepszy, ładniejszy Alone in the Dark. :roll:

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 123
  • Reputacja: 6
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #301 dnia: Stycznia 05, 2010, 16:39:13 pm »
W koncu :) Juz sie nie moge doczekac. Genialnie to wyglada i 'sie czuje'.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #302 dnia: Stycznia 06, 2010, 09:40:58 am »
Podobno nowe screeny










Unlimited

  • Gość
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #303 dnia: Stycznia 06, 2010, 12:25:08 pm »
Robią wrażenie 8)

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #304 dnia: Stycznia 06, 2010, 15:54:06 pm »
Całkiem eleganckie.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #305 dnia: Stycznia 06, 2010, 16:32:01 pm »
Czy nawiedzona koparka i kombajn to główni przeciwnicy w grze?
A tak na poważnie to modele postaci dalej takie sobie i ten samochód też jakiś niedorobiony...

Ciekawe co się będzie działo za dnia.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #306 dnia: Stycznia 06, 2010, 19:18:32 pm »
Wygląda bardzo dobrze.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #307 dnia: Stycznia 07, 2010, 10:28:04 am »
Alan Wake will stay up late with post-launch DLC 'episodes'

Cytuj
Remedy's Xbox 360-exclusive Alan Wake, described as "the TV show Lost, as written by Stephen King, and filmed by David Lynch," by Microsoft Entertainment & Devices head Robbie Bach will -- much like Fable II -- be expanded upon via additional downloadable episodes. Bach made the announcement concerning the long-in-development title during the company's CES 2010 keynote this evening, saying, "story-driven like a TV series, Alan Wake will be told in episodes with even more episodes available on Xbox Live after its launch this year."

http://www.joystiq.com/2010/01/06/alan-wake-will-stay-up-late-with-post-launch-dlc-episodes/

Praktyka zapowiadania DLC przed wydaniem gry zaczyna mnie wkurzać - od razu wzbudza we mnie podejrzenie, że coś zostanie wycięte z gry i sprzedane nam w formie DLC(nie dotyczy tylko AW)

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #308 dnia: Stycznia 07, 2010, 19:13:05 pm »
Cytuj
Praktyka zapowiadania DLC przed wydaniem gry zaczyna mnie wkurzać - od razu wzbudza we mnie podejrzenie, że coś zostanie wycięte z gry i sprzedane nam w formie DLC(nie dotyczy tylko AW)
Bo tak niestety jest ;\ Dragon Age, Heavy Rain czy Assasins Creed tylko pokazuja, ze tak naprawde palcimy gruba kase za gry niedokonczone ;\ Dobrze, ze chociaz jeszcze nie wszyscy developerzy ida tym sladem, ale jesli DLC zdobedzie mocna pozycje to gwarantuje, ze przyszle gry beda wlasnie tak wygladaly jak w/w ;\

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #309 dnia: Stycznia 07, 2010, 19:36:34 pm »
Geez, ale płaczecie, miło, że po ukończeniu gry dostane coś "jeszcze". Dzięki temu gra wydłuża swoją żywotność, a nie przejść raz czy dwa i zapomnieć. Mam tu na myśli gry w SP.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #310 dnia: Stycznia 07, 2010, 19:42:10 pm »
Geez, ale płaczecie, miło, że po ukończeniu gry dostane coś "jeszcze". Dzięki temu gra wydłuża swoją żywotność, a nie przejść raz czy dwa i zapomnieć. Mam tu na myśli gry w SP.

Ostatnie praktyki pokazują, że płacimy dodatkowo za coś, co powinno znaleźć się w pełnej wersji gry - to całe DLC jeszcze nam bokiem wyjdzie, bo wygląda na to, że firmy znalazły sposób jak sprytnie podnieść ceny gier...

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #311 dnia: Stycznia 07, 2010, 19:58:12 pm »
Ja tam nic nie mam do DLC, giera zapowiada sie fenomenalnie, wiec bardzo chetnie kupie aby przedluzyc sobie zabawe. Ciekawe tylko czy te DLC beda kontynuowaly glowny watek czy moze beda to jakies mniejsze watki ;lub cos co bedzie lekko powiazane z glowna historia.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #312 dnia: Stycznia 07, 2010, 20:02:41 pm »
Te DLC pozwolą Ci skończyć główny wątek :P

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #313 dnia: Stycznia 07, 2010, 20:04:09 pm »
Te DLC pozwolą Ci skończyć główny wątek :P

hehehe w sumie to bym sie nie obrazil lol ale i tak sie nie stanie bo zakonczenie znajduje sie na plycie ;)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #314 dnia: Stycznia 07, 2010, 20:14:04 pm »
Te DLC pozwolą Ci skończyć główny wątek :P

hehehe w sumie to bym sie nie obrazil lol ale i tak sie nie stanie bo zakonczenie znajduje sie na plycie ;)
Na płycie może być, ale do odblokowania odpowiednim patchem :naughty: ;)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #315 dnia: Stycznia 07, 2010, 20:16:31 pm »
Te DLC pozwolą Ci skończyć główny wątek :P

hehehe w sumie to bym sie nie obrazil lol ale i tak sie nie stanie bo zakonczenie znajduje sie na plycie ;)
Na płycie może być, ale do odblokowania odpowiednim patchem :naughty: ;)

lol tak czy siak, wole dostac kilka rozdzialow w postaci DLC niz czekac bog wie ile na kontynuacje, a te skutecznie przedluza rozgrywke i umila czas oczekiwania. (pewnie i tak powstanie)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 330
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #316 dnia: Stycznia 07, 2010, 20:24:17 pm »
Ale problem w tym że dostajesz mniej niż byś dostał bez DLC. (Przykładem niech będzie brak 2 sekwencji DNA w AC2)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #317 dnia: Stycznia 07, 2010, 20:26:58 pm »
Ciezko powiedziec jak to bedzie wygladalo w przypadku Alana, czy cos zostalo wyciete i zostanie wydane jako DLC. byc moze bedzie wygladalo to jak w przypadku fable, dostaniemy jakies male uzupelniajace lub rozwijajace watek epizody.

Tak dlugo jak nie cierpi na tym glowna historia gry to dla mnie DLC sa jak najbardziej ok.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2010, 20:28:55 pm wysłana przez _ReD_ »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 330
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #318 dnia: Stycznia 07, 2010, 20:56:28 pm »
Ale coraz częściej zaczyna cierpieć więc robi sie bardzo nieok.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Alan Wake
« Odpowiedź #319 dnia: Stycznia 21, 2010, 15:12:58 pm »
Nie będzie dema Alan Wake przed premierą:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=50011

Cytuj
Remedy Entertainment, podczas zorganizowanego przez dewelopera czatu poinformowało o planach studia wobec mającego się ukazać w tym roku thrillera psychologicznego Alan Wake.

Serwis VideoGamer opublikował fragmenty wypowiedzi szefów studia, z których wynika, że demo nie ukaże się przed premierą gry. Istnieje jednak szansa, że pojawi się ono na platformie Xbox Live po tym jak gra znajdzie się w sklepach.

Przedstawiciele studia wyjaśnili także, iż mają nadzieję, że produkcja okaże się marką, która będą rozwijać przez dłuższy czas. Markus Maki, jeden z szefów Remedy, zaznaczył jednak, że „zależy to od tego jak bardzo spodoba się gra, więc ostatecznie zależy to do was”.

Potwierdzono ponadto, że planowany termin wydania gry się nie zmienił i premiera, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, odbędzie się wiosną tego roku. Alan Wake ukaże się najpewniej tylko w wersji na konsolę Xbox 360, choć co jakiś czas pojawiają się też plotki na temat wydania gry na PC. Twórcy zapewnili, że Alan Wake będzie miał satysfakcjonujące, rozstrzygające zakończenie, które nie będzie wymagało zakupu dodatkowych DLC.

Nadal nie wiadomo czy na rynek trafi kolekcjonerska wersja gry. Spytani o to szefowie odparli „Nie możemy potwierdzić.” Gracze mogą jednakże już teraz odkładać pieniądze na rozszerzenia w postaci DLC, które mają trafić do sprzedaży po premierze gry.