Autor Wątek: Gta: san andreas  (Przeczytany 61560 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

marecki

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-11-2004
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #120 dnia: Listopada 03, 2004, 20:18:42 pm »
Znow mam pytanko tylko teraz zwiazany z gra.Jak jest rozwiozane przemieszczanie miedzy miastami?Czy tereny pozamiejskie sa duze?jak czest gra doczytuje sie?

marecki

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-11-2004
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #121 dnia: Listopada 03, 2004, 20:27:16 pm »
Cytat: "szafa"
Cytat: "marecki"
mam pytanko.Czu na stadionie xx-lecia jest juz gta:sa?nie bede sciemnial ze kupuje tylko nowiutki gierki prosto ze sklepu.


odsylam => http://www.gameonly.pl/forum/viewtopic.php?t=1238

To byl moj pierwszy post i nie wiedzialem ze nie moge o tym pisac.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Gta: san andreas
« Odpowiedź #122 dnia: Listopada 03, 2004, 20:35:18 pm »
Cytat: "marecki"
Cytat: "szafa"
Cytat: "marecki"
mam pytanko.Czu na stadionie xx-lecia jest juz gta:sa?nie bede sciemnial ze kupuje tylko nowiutki gierki prosto ze sklepu.


odsylam => http://www.gameonly.pl/forum/viewtopic.php?t=1238

To byl moj pierwszy post i nie wiedzialem ze nie moge o tym pisac.


Spoko, spoko. Tak przy okazji, siema!!:))

Kura, jak dobrze pojdzie(tj. MM nie da d^&y i brat zbierze odpowiednia ilosc kasy) w moich spoconych, owlosionych i bru... tzn. czysciutkich lapskach wyladuje pudeleczko z wiele mowiacym napisem 'Grand Theft Auto: San Andreas'. Mniam.
Fryty tyty dotknij pyty

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #123 dnia: Listopada 04, 2004, 00:05:53 am »
Taaa, dzisiaj sie pakuje do MM i obadam czy juz doszlo :) Jak nie to jade w piatek i zobacze czy juz jest, a jak nie to w sobote, niedziele i tak dalej az wreszcie dorwe San Andreas :]

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Gta: san andreas
« Odpowiedź #124 dnia: Listopada 04, 2004, 16:06:06 pm »
Cytat: "Palli"
Taaa, dzisiaj sie pakuje do MM i obadam czy juz doszlo :) Jak nie to jade w piatek i zobacze czy juz jest, a jak nie to w sobote, niedziele i tak dalej az wreszcie dorwe San Andreas :]


w czeladzkim MM powiedzieli mojemu bratu, ze 'jeszcze nie mamy, mozliwe ze bedzie pod koniec roku, bowiem wtedy bedzie lepiej sie sprzedawac' - tak to mniej wiecej brzemialo... I jak tu sie nie wkurzyc?? Chyba pozostaje allegro, lub ultima...
Fryty tyty dotknij pyty

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Gta: san andreas
« Odpowiedź #125 dnia: Listopada 04, 2004, 18:01:31 pm »
Mam GTA:SA, co prawda dopiero grałem 10 min :oops: więc moge przynajmniej troche ocenić grafike....... naprawde sie zawiodłem, wygląda to durzo gorzej niz ze screnów :| planszyczki troszke sie dobudowują, jazdy samochodem nie za dobre. Ale jeszcze kupa czasu gry przede mną i mam nadzieje ze te dodatki przyciągnał mnie do GTAw co wątpie .

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Gta: san andreas
« Odpowiedź #126 dnia: Listopada 04, 2004, 19:50:36 pm »
mam gram:) grafa rzeczywiscie troche slaba postacie troche za malo P ,ale jeszcze dlugaaaaaaaa droga zeby tu sie rozwodzic nad  GTA I don't give a f#@$!!.Kupilem w MM za 229zl.

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #127 dnia: Listopada 04, 2004, 20:18:09 pm »
Tez dzisiaj zakupilem. Co prawda cena naklejona na opakowaniu mowila "259", ale przy kasie okazalo sie, ze zle nalepili i kosztuje 229. Jak bede mial dostatecznie info zeby napisac cos wiecej to zapodam tutaj :)

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #128 dnia: Listopada 04, 2004, 20:39:16 pm »
Już gram, ta gra jest BOSKA :!: Te wielkie miasto i klimatyczne tereny pozamiejskie - poezja. Zwolnienia animacji są nieznaczne, jest dużo lepiej niż w gta3 na ps2 (tam było cięzko z animacją). BMX na początku zdawały się bardzo dzikie, ale się przyzwyczajam. Grafa super, tylko samochody wydają mi się mniej szczegółowe, chociaż ich modele są fajne. Jak narazie misje, też są bardzo ciekawe. Jest nareszcie co robić w mieście :D Walczy się też dużo przyjemniej, w gta3 było to tylko obowiązkiem. Gra roku.  :!:

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #129 dnia: Listopada 04, 2004, 20:47:34 pm »
Ja tam nie zauważyłem problemów z frameratem w gta3 w wersji ps2, na pc rzeczywiście były niezłe skoki, nie zależnie od konfiguracji kompa i tak co chwila coś się rwało.Wracając do SA , dziwnym rozwiązaniem jak dla mnie jest blur, przecież nie są to jakieś kosmiczne szybkości poruszania się.......

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #130 dnia: Listopada 04, 2004, 20:50:40 pm »
W gta3 na ps2 raziły mnie właśnie te zwolnienia,  przy np. skręcaniu przy szybszej prędkości, ogólnie w samochodach. No te rozmycie jest troche dziwne, ale nie przeszkadza w grze. Fajny jest efekt ziarenek, kiedy wchodzimy w jakiś dym, mgłę.

yogi_313

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 04-01-2004
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #131 dnia: Listopada 04, 2004, 20:58:28 pm »
Mnie denerwuje ta mgła, chociaż nie można nazwać tego mgłą bo to wygląda jak niebo i te pojawiające się nagle obiekty ehhh. Moc PS2 wyczerpana, chociaż gdyby pomogli koderzy od Burnouta 3 to kto wie....

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Gta: san andreas
« Odpowiedź #132 dnia: Listopada 04, 2004, 21:15:10 pm »
KURA!!! Oblecialem 2 Empiki, zajzalem rowniez do MM(w Czeladzi) i **** ma jaja:/ Nie ma. Chyba zamowie z ultimy...

-_-'
Fryty tyty dotknij pyty

Sojer

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-11-2003
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #133 dnia: Listopada 05, 2004, 00:47:21 am »
Od dzisiaj czyli 5 listopada w MediaMarkt!!! :twisted:
mr.soso

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Gta: san andreas
« Odpowiedź #134 dnia: Listopada 05, 2004, 19:55:49 pm »
MAM JĄ!!

KURA!! Brak mi slow zeby opisac pierwsze wrazenie z nia zwiazane. Ten klimat, niggaz, narkotyki-MAKABRA!!!
Fryty tyty dotknij pyty

Dziq

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #135 dnia: Listopada 05, 2004, 20:02:05 pm »
Gra jest kot jest tak rozbudowana ze hej a samochodzy wrescie maja lakier ktory odbija(teoretycznei) otoczenie gra rzadzi sa ludzie ktorm to sie niepodoba (fani bust a move i tetrisa ) ale to ich sprawa niech zaluja ze niemaja w co grac :) bo ta gra naprawde chyba wystarczy na ponad 100h wlki gangow sa super a najlepszy moty to ze mozna byc alfonsem i podwozic i odwozic dziwki od klinetow (jednym z klientow jes ksziadz z kosciola) drugim fajnym motywem jest bron ktora mozna znalezc w obu komisariatch policji w los santos  pod prysnicami a jest to wielkki rozowy wibrator:)
Matal Gear Solid 3 Rulez:P:)

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #136 dnia: Listopada 07, 2004, 19:46:23 pm »
Po kilku godzinach gry moge tylko rzec - jedwabiscie zajebiscie - ta gra rzadzi :D

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #137 dnia: Listopada 07, 2004, 21:07:04 pm »
Cytat: "Palli"
Po kilku godzinach gry moge tylko rzec - jedwabiscie zajebiscie - ta gra rzadzi :D


Racja, codziennie odkrywam coś nowego. Dziś obaczyłem akcję ze strzeleniem w butle gazową i rozprzestrzeniającymi się pożarami. To jest super, pozniej przyjezdza straz pozarna i stara sie gasić. Oł men, co za rozbudowana gra :shock:

Pif Paf

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #138 dnia: Listopada 07, 2004, 21:42:28 pm »
a czy ktos w przyjacielskim gescie niechcial by mi kopi zapasowej san andreas sprezentowac? : p
Myślisz film, mówisz POMPKA
www.pompka.neostrada.pl

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Gta: san andreas
« Odpowiedź #139 dnia: Listopada 07, 2004, 22:07:06 pm »
Gra na ktora czekalem cale zycie - moj 'ideal'.
Fryty tyty dotknij pyty

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #140 dnia: Listopada 07, 2004, 22:30:44 pm »
No wlasnie - gram i gram i ciagle cos nowego - ciagle poczucie, ze nie odkrylem nawet namiastki tego co kryje ta giera. Nie potrafie spamietac Los Santos, a co z pozostalymi miastami i wuchta terenow pomiedzy?

No, ale przynajmniej podpakowalem CJ'a na maximum i powiem tylko, ze rowerek gorski rzadzi :D Jutro obadam mozliwosc kolowania ludzi do gangu, pozniej pobawie sie w taksowkarza, pozniej polapie penerkow na ulicy, a za zakupiona kase stuninguje ZR350 stojace w garazu :)

Dzisiaj natomiast odkrylem rajcownosc atakow z zaskoczenia  - nie ma to jak zadzgac panienke lekkich obyczajow i policjanta na samym srodku ulicy :]

PS. Obczajcie to http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=16380

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Gta: san andreas
« Odpowiedź #141 dnia: Listopada 07, 2004, 22:46:03 pm »
Nieźle, nieźle, brawa dla San Andreas, zarobili więcej niż Harry.
Wszyscy gracze na tej planecie nie mogą się mylić, więc chyba i ja się skuszę :)

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Gta: san andreas
« Odpowiedź #142 dnia: Listopada 07, 2004, 22:46:55 pm »
KURA!! TRZYMAJCIE MNIE BO ZARA PADNE!! ODKRYLEM TRYB 2 PLAYERS W SA!!

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


Zglupialem O_o
Fryty tyty dotknij pyty

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #143 dnia: Listopada 07, 2004, 23:44:28 pm »
Taq, pisali o tym http://www.gtawh.com/sa/twoplayer.php - tutaj masz spis wszystkich misji 2 players :D

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #144 dnia: Listopada 08, 2004, 17:37:52 pm »
Cytat: "Palli"
No wlasnie - gram i gram i ciagle cos nowego - ciagle poczucie, ze nie odkrylem nawet namiastki tego co kryje ta giera. Nie potrafie spamietac Los Santos, a co z pozostalymi miastami i wuchta terenow pomiedzy?

No, ale przynajmniej podpakowalem CJ'a na maximum i powiem tylko, ze rowerek gorski rzadzi :D Jutro obadam mozliwosc kolowania ludzi do gangu, pozniej pobawie sie w taksowkarza, pozniej polapie penerkow na ulicy, a za zakupiona kase stuninguje ZR350 stojace w garazu :)

Dzisiaj natomiast odkrylem rajcownosc atakow z zaskoczenia  - nie ma to jak zadzgac panienke lekkich obyczajow i policjanta na samym srodku ulicy :]

PS. Obczajcie to http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=16380


Też mam problemy  z zapamiętaniem mapy LS :) Dzięki czarny bracie, że powiedziałeś o tuningu zr-350, myślałem, że można tuningować low-ridery na początku. Super :D Masz może liste wózków, które da się zmodyfikować? Już stuningowałem zr-350, za 2000$ i niefortunnie rozwaliłem go na starciach z policją :( Teraz pobawiłem się w przeróbkę low-ridera Remingtona ( wydałem chyba ze 3 tys.) i musze powiedzieć, że przyjemniej się je tuninguje niż normalne wózki (jest więcej możliwości). Widziałeś misję Courier`owe na rowerze? Dużo kasy można zarobić. Ile macie teraz kasy? Ja powydawałem na tuning i mam 7000$, zbieram teraz  na jakas tanią chate. Ta gra jest wielka!!

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #145 dnia: Listopada 08, 2004, 17:53:17 pm »
a ja jakos nie moge sie utrzymac z kasa :) Aktualnie to bedzie jakies 400$. Reszta wydana na tuning pierwszego lowridera i ciuuuuchy :D  Ale to dopiero poczatek giery - jeszcze nawet to ammu-nation nie moge isc. Troche pobawilem sie w taksowkarza i dzieki temu wskaznikowi napiwkow zrobilo sie ciekawiej :)

Couriera na rowerze nie obczajalem - na jakim bike'u to dziala? A giera wielka jest to fakt - na razie stram sie jezdic to tu to tam zeby nie przejsc jej za szybko - chociaz na razie mam dopiero 11,23% :D

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Anonymous

  • Gość
Gta: san andreas
« Odpowiedź #146 dnia: Listopada 08, 2004, 18:14:53 pm »
Kupiłem sobie lotnisko w Newadzie (no dobra w okolicach Las Venturas) i mam niestety tylko 80 000 :(. Tuningować można chyba wszystkie, przynajmniej te, ktore tuninguje teraz mogę. W ciuchach chodzę jednych teraz praktycznie, przypakowany na maksa, fat - brak, stamina prawie na maksa, max health 3/4. Ta gra rządzi :D

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Gta: san andreas
« Odpowiedź #147 dnia: Listopada 08, 2004, 18:33:25 pm »
Ja jutro zapoluje na swoją płytkę San Andreas, Palli mnie przekonał, ma swoje sposoby :)

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #148 dnia: Listopada 08, 2004, 18:35:31 pm »
Nie pozalujesz FAX - co nie chopoki? :D

PS. Tarniak Twoja laska z SA jest nawet podobna do Nell z mojego avatarka :D

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Gta: san andreas
« Odpowiedź #149 dnia: Listopada 08, 2004, 18:49:01 pm »
a sobie dzisiaj pykam w GTA podcgodze do kolesia wale lopata, a on chcac nie chcac zosawia noz no coz trzeba go urzyc wciskam lewa galke odpowiedzialna za skradanie podchodze do kolesia wciskam O a tu animacja CJ lewa reka lapie kolesia za tulow a prawa wbija noz w szyje normalnie :shock: SNEAKE I RIKIMARU CO WY NA TO??

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Gta: san andreas
« Odpowiedź #150 dnia: Listopada 08, 2004, 19:07:24 pm »
...sobie dzisiaj pykam w GTA podcgodze do kolesia wale lopata, a on chcac nie chcac zosawia noz no coz trzeba go urzyc wciskam lewa galke odpowiedzialna za skradanie podchodze do kolesia wciskam O a tu animacja CJ lewa reka lapie kolesia za tulow a prawa wbija noz w szyje normalnie :shock: SNEAKE I RIKIMARU CO WY NA TO??

Dziq

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #151 dnia: Listopada 08, 2004, 19:42:56 pm »
w drugim miescie ma sie swoj garaz cmozna byc alfonsem robic dla alfonse od dzieczyny dostaje sie stroj alfonsa:!. Jak sie zrobi wszystkie misje jako alfons to dziewczyny jak bierze sie je do fury to placa pieniadze tobie. Mozna jezdzic kombajnem i robic z ludzi snopki mozna jezdzic quadem , monster truckiem, rower gorski ma przerzotki czyli duzo latwwiej sie nim jezdzi niz bmxem, mozna robic wlamy na dom i ludziam wykradac tv itp(przy jednej nocnej kradzierzy zarobilem 21ty dolarow. Moglbym jeszcze tak mowic i mowic:)
Matal Gear Solid 3 Rulez:P:)

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #152 dnia: Listopada 08, 2004, 19:44:37 pm »
Cytat: "Palli"
a ja jakos nie moge sie utrzymac z kasa :) Aktualnie to bedzie jakies 400$. Reszta wydana na tuning pierwszego lowridera i ciuuuuchy :D  Ale to dopiero poczatek giery - jeszcze nawet to ammu-nation nie moge isc. Troche pobawilem sie w taksowkarza i dzieki temu wskaznikowi napiwkow zrobilo sie ciekawiej :)

Couriera na rowerze nie obczajalem - na jakim bike'u to dziala? A giera wielka jest to fakt - na razie stram sie jezdic to tu to tam zeby nie przejsc jej za szybko - chociaz na razie mam dopiero 11,23% :D


Tak samo jak ja. Też mam 11% i nie mam nawet Ammu-nation. Z tego co słyszałem nie opłaca się w LS tuningować wozów bo w San Fierro będzie taniej, więcej cześci i będzie można tuningować więcej samochodów. Co do tych courier missions to jest tak, że to działa tylko z tym bmx który stoi pod sklepem 24-7 w Commerce na południu LS. Ale miałem przed chwilą akcję. Wjeżdzałem na tą górę na której jest ten napis VINEWOOD i nagle spadł na mnie samolot :!:  :!:  Wszystko wokół się zapaliło, łącznie z motorem którym jechałem, szybko z niego zeskoczyłem, niestety samolot równie szybko zniknął. Mieliście takie akcje? Ta gra mnie co chwila zaskakuje. :shock:

Anonymous

  • Gość
Gta: san andreas
« Odpowiedź #153 dnia: Listopada 08, 2004, 20:17:58 pm »
Cytat: "Enori"
Cytat: "Palli"
a ja jakos nie moge sie utrzymac z kasa :) Aktualnie to bedzie jakies 400$. Reszta wydana na tuning pierwszego lowridera i ciuuuuchy :D  Ale to dopiero poczatek giery - jeszcze nawet to ammu-nation nie moge isc. Troche pobawilem sie w taksowkarza i dzieki temu wskaznikowi napiwkow zrobilo sie ciekawiej :)

Couriera na rowerze nie obczajalem - na jakim bike'u to dziala? A giera wielka jest to fakt - na razie stram sie jezdic to tu to tam zeby nie przejsc jej za szybko - chociaz na razie mam dopiero 11,23% :D


Tak samo jak ja. Też mam 11% i nie mam nawet Ammu-nation. Z tego co słyszałem nie opłaca się w LS tuningować wozów bo w San Fierro będzie taniej, więcej cześci i będzie można tuningować więcej samochodów. Co do tych courier missions to jest tak, że to działa tylko z tym bmx który stoi pod sklepem 24-7 w Commerce na południu LS. Ale miałem przed chwilą akcję. Wjeżdzałem na tą górę na której jest ten napis VINEWOOD i nagle spadł na mnie samolot :!:  :!:  Wszystko wokół się zapaliło, łącznie z motorem którym jechałem, szybko z niego zeskoczyłem, niestety samolot równie szybko zniknął. Mieliście takie akcje? Ta gra mnie co chwila zaskakuje. :shock:

Niestety z tym rozbiciem to skryptowane. Byłem tam w pobliżu, i też się rozjebał samolot i tak walnął sub-woofer, że myślałem że ogłuchne. Właśnie wiedziałem, że nie łapie wątku z tunningiem tylko niektórych fur. W San Fierro można tunningować większość.  Szkoda tylko, że żadne nowe tatoosy nie dochodzą w San Fierr, właśnie mykam do Las Venturas i się zobaczy ;) O ile pamiętam to ze 35 % :D spoko dojdziecie do mojego poziomu. Jeśli mógłbym prosić o detale jak wygląda wasz gangol. Chodzi mi nazwa ciuchu -> sklep, żebym sobie odtworzył waszych gostków :D

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #154 dnia: Listopada 08, 2004, 20:28:58 pm »
Szkoda, myślałem, że ten samolot to przypadkowa akcja. Mojego gangola nie ma co za bardzo opisywać, narazie się za bardzo nie wyróżnia. Spodnie standardowe blue jeans, bez koszulki, z tatuażem "grove street" na plecach i "LS" na klatce piersiowej. Łańcuch też "LS".Włosy corn-rows ( chyba tak to się nazywa) takie małe rowki, za 500$. Przypakowany na max. a na siłce byłem tylko 3 razy, fat jakieś 10%.  Buty "mid white" z czerwoną podeszwą z pro-laps. Typowy madafakin` gangsta, który budzi respekt:D Wcześniej był ubrany w koszykarski vest i spodenki.

Kiedy przechadzałem się po mieście podszedł do mnie typek w kapturze i chyba prosił mnie o kasę, przypadkowo nacisnęłem strzałkę w lewo. Nie słuchałem typa, wiecie może o co chodzi?

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #155 dnia: Listopada 08, 2004, 20:49:01 pm »
Kurde, te misje, w których trzeba tańczyć/bounsować lowriderem są cholernie irytujące   :evil:  
Jeśli chodzi o mojego gangste to tak: Glaca łysa, ciągle chodzi głodny (fat totalne zero), przypakowany obowiązkowo na maxa, spodnie "bojówki" biało czarne, bez koszulki, dog tagi na klacie.
(Btw. "R" bardzo ładnie oddało rzeźbę mięsni, ta wypas krata na brzuchu :D )

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Gta: san andreas
« Odpowiedź #156 dnia: Listopada 08, 2004, 21:15:09 pm »
Mój ma czerwone okulary, krocioutkie włosy (po bokach łyse, i planuje zrobić elvisa),wisiorek LS, pomarańczowa koszulka, żółty zegarek,na prawej rece tatuaz krzyża, czarne spodnie dresowe (z czerwonym paskiem po bokach) i białe adyldosy.
Przypakowany na 3/4, sexapilu mam prawie połowe, ale jeszcze zadnej dupy nie wyrwałem (jedynie płatną:)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #157 dnia: Listopada 08, 2004, 21:55:01 pm »
Czyli wszystko to, co zapowiadało R* jest w GTA:SA? A jak wygląda sprawa w misjach 2-player? Można się nieźle pobawić, czy zabawa na 2 minuty?

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Gta: san andreas
« Odpowiedź #158 dnia: Listopada 08, 2004, 21:58:50 pm »
Cytat: "kov4"
Czyli wszystko to, co zapowiadało R* jest w GTA:SA? A jak wygląda sprawa w misjach 2-player? Można się nieźle pobawić, czy zabawa na 2 minuty?


Zabawa w 2 players jest przednia. Mozesz robic wszystko to co normalnie, tylko nie mozna sie zbytnio od siebie oddalac.

Tak, wszystko co zapowiadalo R* znalazlo sie w grze. Ba! Nawet to, czego nie zapowiadano:))

PS. Gram 3 dni non stop, a tu dopiero 25% 'progress' O_o.
Fryty tyty dotknij pyty

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Gta: san andreas
« Odpowiedź #159 dnia: Listopada 08, 2004, 22:27:42 pm »
No wlasnie obczailem motyw 2playersow i mnie po prostu wymiotl! Mysllem, ze to bedzie tylko na zasadzie kill frenzy - 2 minutowa akcja i sru. A tutaj elegancko - facet i laska i naparzaja w cala ludnosc :D Po prostu zajebioza.

Zalaczam foty z GTA:SA. Tylko uwaga - to sa zdjecia robione aparatem w telefonie z TV, a raczej przylozylem telefon przy telewizorze i trzasnalem fote :D Zwykla rozdzialka to 640x480 ale zmniejszylem do 320x240 zeby byl lepszy efek (jezeli mozna tak powiedziec o takich zdjeciach :/)


Fota starego wygladu


Tutaj zaraz po wyjsciu ze sklepu w nowych ciuszkach - maly tuning :) :D


A tutaj przy ukochanej bryczce :D



Po prostu - ta giera RZADZI! :D

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."