Autor Wątek: Fallout 3  (Przeczytany 114596 razy)

0 użytkowników i 27 Gości przegląda ten wątek.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #760 dnia: Stycznia 09, 2009, 13:49:08 pm »
W sumie to fakt - jak w Oblivionie.
: Styczeń 08, 2009, 20:39:18 pm
Ależ mi się bugasek przypałętał na dzień dobry. Gałka w lewo - obraca się w lewo, gałka w prawo - obraca się... również w lewo!

W innych grach gałka działa dobrze  :shock:

LOL, dobre  :lol:

Może pobaw się ustawieniami przycisków, jakiś reset czy coś.

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #761 dnia: Stycznia 10, 2009, 15:26:13 pm »
Jednak wróciłem do gry i wciągnęła mnie. Questy głupie, dialogi denne, ale przyjemność ze zwiedzania świata ogromna  :-P I pierwszy raz zginąłem. Idę sobie idę i widzę jakiś camping, to podchodzę, a tutaj diablowaty deathclaw wyskakuje  :-P Później go z dużej odległości zabiłem, bo bydle głupie  :-P Momentami ta gra pod horror podchodzi, zwiedzanie ruin z ghulami rządzi  :cool:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #762 dnia: Stycznia 10, 2009, 15:38:04 pm »
Cytuj
Questy głupie
WTF!

F3 ma jedne z ciekawszych questów jakie widziałem w grach, a do tego 90% można wykonać na kilka sposobów.

Cytuj
dialogi denne
Dialogi na pewno nie są denne, choć fakt faktem niektóre mogłyby być bardziej rozbudowane.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #763 dnia: Stycznia 10, 2009, 16:58:10 pm »
Neega pliz. 90% zadań to nudny standard, a dialogi...heh.....

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #764 dnia: Stycznia 10, 2009, 19:25:33 pm »
W jakiej grze na tej generacji masz ciekawsze zadania? Na pewno nie jest fajne, że w większości musimy się przebić przez chmarę wrogów by dojść do celu, co przy drugim podejściu może wkurzać.  No i muszę przyznać, że przydałoby się trochę więcej pomniejszych questów, bo te co są bardzo mi się spodobały.
Mimo wszystko questy w F3 zaliczam jako jeden z większych plusów gry i nie można im odmówić ogromnej różnorodności w poruszanych tematach.

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #765 dnia: Stycznia 10, 2009, 23:00:20 pm »
Fajne są takie drobne smaczki. Pakuję się do jakiś ruin i znajduje kolejne nagrania gościa, który tu był. Coś takiego buduje klimat, choć nie pojawia się informacja, że to quest, a zadania w stylu  - podchodzę do kogoś, słucham zwierzeń i wykonuje dla niego idiotyczną pracę są męczące. Pomysły pasują do świata gry, bo jakaś kobitka nie dostarczy listu do rodziny, bo nie ma netu  :lol: ale przy dialogach tylko skip i skip i powiedz czego chcesz i co mi dasz. Świat tej gry mnie zachwyca, ale ponieważ nie podszedł mi Oblivion, to i tutaj momentami załamuję pada nad - moim zdaniem - trzymaniem się pomysłów na zadania z lat 80.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #767 dnia: Stycznia 11, 2009, 11:43:42 am »
Czy tylko mnie się wydaje, że ta aukcja śmierdzi na kilometr? Cena jest śmieszna, a Cenega zapowiadała coś ponad 200 złotych. Niby sklep, a wysyła tylko po wpłacie. Zero komentarzy ze sprzedaży. Hmm...

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #768 dnia: Stycznia 11, 2009, 11:59:46 am »
Może spadły z tira.  :D
Aż dziwne, że na X0 nikt nie kupił, a na PS3 już zeszło kilka egzemplarzy. Czyżby już wszyscy ograli pirata?

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #769 dnia: Stycznia 11, 2009, 12:16:59 pm »
Fajne są takie drobne smaczki. Pakuję się do jakiś ruin i znajduje kolejne nagrania gościa, który tu był. Coś takiego buduje klimat, choć nie pojawia się informacja, że to quest, a zadania w stylu  - podchodzę do kogoś, słucham zwierzeń i wykonuje dla niego idiotyczną pracę są męczące. Pomysły pasują do świata gry, bo jakaś kobitka nie dostarczy listu do rodziny, bo nie ma netu  :lol: ale przy dialogach tylko skip i skip i powiedz czego chcesz i co mi dasz. Świat tej gry mnie zachwyca, ale ponieważ nie podszedł mi Oblivion, to i tutaj momentami załamuję pada nad - moim zdaniem - trzymaniem się pomysłów na zadania z lat 80.
Nie podoba mi się jeszcze, że w opuszczonych lokacjach (np kryptach) nie ma gości z którymi można choć trochę pogadać, tylko od razu wszyscy chcą cię zabić.

Właśnie przeszedłem grę i niestety strasznie zawiodłem się na zakończeniu :( Liczyłem na opisy "co potem" wszystkich większych lokacji jak w poprzednich częściach a tu dupa. Poza tym gdzie te 200 zakończeń jak do wyboru mamy jakieś 4 :???:
Gra jest świetna, ale zakończenie strasznie mnie rozczarowało.

svonston

  • Gość
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #770 dnia: Stycznia 11, 2009, 12:25:19 pm »
Jakby ktoś chciał kupić polską wersję:
http://allegro.pl/item525080810_fallout_3_ps3_ps_3_edycja_polska_sklep.html
http://allegro.pl/item525415005_fallout_3_xbox_360_edycja_polska_sklep.html
Ściema straszliwa. 140 zł za preorder, 3 komentarze (wszystkie za kupno), brak przesyłki za pobraniem, w aukcji z gra na XO jest opis gry wersji na kloca, ale zdjęcia i dział - PS3.

Ktokolwiek się nabierze?


Edit: Na PS3 kupują... O _o

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #771 dnia: Stycznia 12, 2009, 11:27:52 am »
Questy są świetne - długie, rozbudowane, dają sporo możliwości wyboru i to na kilku etapach - po prostu super. W ogóle gra jest za.ebista, ale tego ch..a, który wymyślił sposób naprawy przedmiotów, należałoby przeciągnąć pod kilem. Skill 'repair' rozwinięty na maksa, a żeby naprawić mocno zniszczony item, potrzebuję pięć takich samych  :|

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #772 dnia: Stycznia 12, 2009, 13:12:35 pm »
Questy są świetne - długie, rozbudowane, dają sporo możliwości wyboru i to na kilku etapach - po prostu super. W ogóle gra jest za.ebista, ale tego ch..a, który wymyślił sposób naprawy przedmiotów, należałoby przeciągnąć pod kilem. Skill 'repair' rozwinięty na maksa, a żeby naprawić mocno zniszczony item, potrzebuję pięć takich samych  :|

To ile potrzebujesz przedmiotów zależy od ich kondycji. Jak masz dwa całkiem porządnie utrzymane przedmioty to raczej będzie około 100% po "zmiksowaniu" :). Rozumiem jeszcze zarzut jakby ta gra była trudna i trzeba by było mieć Fat Mana co chwile na 100% kondycji :D. Reszty przedmiotów jest od cholery i nigdy nie zabraknie do naprawy.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #773 dnia: Stycznia 12, 2009, 13:37:17 pm »
Dwóch porządnie utrzymanych przedmiotów zwyczajnie szkoda do naprawy, bo i tak do jednego z nich doda ~21%.

Nie wiem jak to będzie później wyglądać - boję się o jakieś unikatowe przedmioty, ale patent tak czy inaczej uważam za marny.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #774 dnia: Stycznia 12, 2009, 22:33:10 pm »
Cytuj
naprawić mocno zniszczony item, potrzebuję pięć takich samych
Zawsze naprawia do kondycji najlepszego przedmiotu, dlatego zazwyczaj nie ma problemu. Masz jeden dobry przedmiot, którego często używasz i naprawiasz, to nie będziesz mieć takich problemów.

Cytuj
Nie wiem jak to będzie później wyglądać - boję się o jakieś unikatowe przedmioty, ale patent tak czy inaczej uważam za marny.
Unikatowe przedmioty możesz naprawiać zwykłymi wersjami np Victory Rifle naprawisz zwykłą snajperówką. Jedynie z blasterem ufo jest pewien kłopot, ale zawsze można trochę naprawić u kupców.

Mi patent z naprawianiem bardzo przypadł do gustu, bo zawsze to jakieś utrudnienie, a nie, że zdobędziesz jedną plazmę i rządzisz a resztę możesz sprzedawać bo i tak ci się nie przydarzą. Mimo to gra i tak jest za łatwa i wszystkiego jest za dużo.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #775 dnia: Stycznia 13, 2009, 18:09:52 pm »
Fallout 3 Update to be Released for All Platforms Today
http://www.gametactics.com/?view=article&article=2268

Cytuj
Bug Fixes:
Friends notification no longer causes the game to pause. (Playstation 3)
Fixed occasional crashes during loading and waiting.
Friendly or neutral NPC health bars, when taking damage, no longer flicker repeatedly.
Fixed issue where certain NPCs would occasionally disappear from the game.
Fixed issue where dead NPCs would occasionally come back to life.
Fixed rendering issue with the Gatling Laser gun's tracers.
Fixed issue where the haircut menu would occasionally not appear properly.
Added ability to remap your VATS and pip boy buttons.
Fixed rare load/save issues that would cause NPCs to behave incorrectly.
Fixed issue where quest objectives would occasionally not update properly due to talking activators, intercoms and conversations.
Using Radaway from the Pip-Boy's Status Menu repeatedly no longer crashes the game.
Player no longer gets stuck in level up menu if their skills are maxed out.
Fixed issue where multiple followers would occasionally not load into an interior.
Fixed rare issue with getting stuck in VATS mode.
Fixed rare crash with fighting NPCs with corrupted data.
In game radios will now play properly if player was listening to the radio in the Pip-Boy first. (Playstation 3)
Fixed rare crashes while loading and saving games.
Fixed rare issue where player would fall through the floor while in VATS.
Fixed occasional crash after scoring a critical hit in the head with a Railway Rifle.
Prevent NPCs from inadvertently dying from falling.
Fixed occasional issue where the controller would stop working properly.
Fixed crashes related to repeatedly equipping and dropping clothing and armor into the world.
Quest Fixes
Fixed several instances where quest item stayed in inventory permanently after completing quests.
Fixed an issue where the distress message would occasionally not play in Trouble on the Homefront.
In The Waters of Life quest, the Citadel gate will open properly if the player fast travels away after exiting the Taft Tunnels but before reaching the Citadel gate with Doctor Li.
For the Home Sweet Home quest, the broken protectrons in Big Town become active at the proper time.
In The American Dream quest, fixed specific issue which prevented the player from accessing their belongings in the locker by the door if they left the room first.
Fixed infinite caps exploit in Strictly Business quest.
Fixed rare instance where Dad would have no valid dialogue during The Waters of Life quest.
Prevent issue during the Finding the Garden of Eden quest where player would fade to black, instead of traveling to Raven Rock, while in combat with a follower.
Fixed several XP speech exploits with certain NPCs.
Fixed XP exploit with a robot in Fort Bannister.
Fixed issue where player's controls can become locked permanently during The American Dream.

Niech mi ktoś napisze, czy w pobliżu Megaton mogę kupić amunicję? :-P
Bo na razie w tym mieście wykonuję questy a zaczyna mi ammo brakować. :-D (Moira nie ma na stanie :-()

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #776 dnia: Stycznia 13, 2009, 22:27:44 pm »
Czasem przy mieście pojawia się wędrowna karawana i bywa, że sprzedawca handluje bronią.

Lepiej trochę połazić, wykonać jakiś quest i zdobyć ammo. Początek jest ciężki, ale później raczej go nie brakuje.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #777 dnia: Stycznia 13, 2009, 22:31:32 pm »
Czasem przy mieście pojawia się wędrowna karawana i bywa, że sprzedawca handluje bronią.

Lepiej trochę połazić, wykonać jakiś quest i zdobyć ammo. Początek jest ciężki, ale później raczej go nie brakuje.

Ja pod koniec gry miałem prawie 2000 ładunków do plasma rifle  :lol:

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #778 dnia: Stycznia 13, 2009, 23:09:06 pm »
Kończę właśnie Dead Space i mimo zbliżającym się sesji jedna rzecz w głowie mi szumi. Fallout 3 - warto kupić?

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #779 dnia: Stycznia 13, 2009, 23:15:23 pm »
Kończę właśnie Dead Space i mimo zbliżającym się sesji jedna rzecz w głowie mi szumi. Fallout 3 - warto kupić?
Tu w temacie oceniłem i napisałem wady i minusy:
http://www.neogo.pl/forum/index.php?topic=5615.210
może coś Ci to pomoże w wyborze.

Ja grę jak najbardziej polecam, ale nie każdemu może przypaść do gustu.

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #780 dnia: Stycznia 14, 2009, 00:15:13 am »
Niestety nadal nie jestem ani przekonany do kupna, ani zdecydowaniu o jego zaniechaniu, coś czuję, że rzucę się na nią w akcie desperacji (czyli za jakiś tydzień może dwa :lol:) jeżeli nie uda mi się wcześniej pożyczyć.

rave

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-01-2009
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #781 dnia: Stycznia 14, 2009, 08:50:34 am »
Kurde, co z ta polską wersją :? W pisamch Cenega reklamuje że juz jest, w sklepach nie widzę...wtf...

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #782 dnia: Stycznia 14, 2009, 08:54:21 am »
Jest. Plissken zapodawał gdzieś linkę do dwóch aukcji - jednej na ps3, drugiej na x0.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #783 dnia: Stycznia 14, 2009, 09:15:16 am »
Jeszcze trwa :-P
http://allegro.pl/item525080810_fallout_3_ps3_ps_3_edycja_polska_sklep.html
http://allegro.pl/item525415005_fallout_3_xbox_360_edycja_polska_sklep.html


Rumour: Fallout 3 patch causing saved game problems
http://www.thegamingvault.com/2009/01/fallout-3-patch-causing-problems-with-saved-games/

Cytuj
Although the Fallout 3 1.10 patch fixes a larger number of bugs and glitches, reports have been coming into us from gamers (as well as on the official forums) that this patch has also introduced some new problems, most commonly on the PS3. See below for the full details.
After applying the patch, some players? saved games have been reported to be missing items - including but not limited to keys for important locations, on random occasions. Furthermore, some gamers have noticed that the game has an increased chance of freezing after loading an area.
There also appears to be some problems with using old save files on the PS3 from before the patch on very rare occasions, In some rare instances, the old save files will not allow the player to save nor auto-save, because the start screen has the ?Save? option darkened after the patch is applied, making it impossible to save with the old save files.
This apparently only occurs with saved files before the patch, and infrequently. So far, there is no known fix other than deleting the patch from the ?Game Data Utility? and starting the game without installing the patch. We?ll inform you if / when when a proper fix becomes available!

Chyba wrzucę save na pendrive. :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #784 dnia: Stycznia 15, 2009, 16:57:08 pm »
Jest. Plissken zapodawał gdzieś linkę do dwóch aukcji - jednej na ps3, drugiej na x0.

Te aukcje to mega ściema przecież...

Raz - mega ściema, dwa - koleś i tak pisze, że wysyłka po premierze.

: Styczeń 14, 2009, 09:45:16 am
Muszę przyznać, że po zaliczeniu przedostatniego questu w głównym wątku gra zrobiła się niezwykle prosta. Fawkes to jest przekozak. W budynkach sprawdza się średnio, bo przeważnie nim wyciągnie broń ja już dobijam przeciwników, ale na pustkowiach, kiedy walcząc na dystans traciłem masę amunicji, ze swoim gatlingiem jest nieoceniony.

Czy inne postacie, które można werbować do pomocy, też działają w ten sposób - sami się leczą i mają niekończącą się amunicję?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #785 dnia: Stycznia 15, 2009, 18:06:10 pm »
Ej a jak jest z pieskiem? Nie można mu żadnych komend wydawać, czy jednak mamy na niego jakiś wpływ?

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #786 dnia: Stycznia 15, 2009, 18:10:01 pm »
Ja pieska nawet jeszcze nie mam. :lol:

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #787 dnia: Stycznia 16, 2009, 13:47:36 pm »
Pies w F]I[ to tylko problem - nie umywa się do Fablowego kundelka. Bump...

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #788 dnia: Stycznia 16, 2009, 13:54:30 pm »
Można pieskowi różne komendy wydawać. Wystarczy z nim "porozmawiać"  :lol:

Może poszukać amunicji, broni i takie tam różne pierdółki. Ja go zostawiłem w domku w Megatonie i robił jako zwierzę domowe :D.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #789 dnia: Stycznia 16, 2009, 15:47:15 pm »
Jak wrażenia po patchu??
Dużo lepiej?

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #790 dnia: Stycznia 16, 2009, 15:50:18 pm »
Jak wrażenia po patchu??
Dużo lepiej?

Hmm pomijając fakt, że patch na PS3 wyszedł już w grudniu to nie zauważyłem większych zmian. Jedyne na co zwróciłem uwagę to to, że gra się nie wiesza jak mamy komunikat z PSN. No i oczywiście dodane trofea. Swoją droga chyba najłatwiejsza platyna do zdobycia  :cool:.

Nie wiem czy to zależy od patcha (może raczej od naszego szczęścia  :-D), ale podczas pierwszego przejścia gry (bez łatki) miałem jakieś 3 zwiechy wymagające restartu konsoli. Teraz jak skończyłem drugi raz (z łatką) to ani jednej zwieszki nie miałem.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2009, 15:55:22 pm wysłana przez Chris »

theHuLk

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 06-11-2008
  • Wiadomości: 378
  • Reputacja: 0
  • PSN: Calrsberg
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #791 dnia: Stycznia 16, 2009, 16:16:13 pm »
Cytuj
Hmm pomijając fakt, że patch na PS3 wyszedł już w grudniu to nie zauważyłem większych zmian. Jedyne na co zwróciłem uwagę to to, że gra się nie wiesza jak mamy komunikat z PSN. No i oczywiście dodane trofea. Swoją droga chyba najłatwiejsza platyna do zdobycia  .

Nie wiem czy to zależy od patcha (może raczej od naszego szczęścia  ), ale podczas pierwszego przejścia gry (bez łatki) miałem jakieś 3 zwiechy wymagające restartu konsoli. Teraz jak skończyłem drugi raz (z łatką) to ani jednej zwieszki nie miałem. 

dawno nie gralem... trzeba kiedys przejsc  :cool: a mi przed patchem sie nie wieszala jak komunikaty przychodzily z PSN
         

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #792 dnia: Stycznia 16, 2009, 16:20:48 pm »
Przed patchem łapałem achievementy z angielskimi nazwami, po patchu z polskimi. Kiepsko to wygląda takie przemieszane.

Szkoda że nie zrobili nic z możliwością przypadkowej śmierci wędrownych kupców.

BTW wczoraj ustawiłem walkę Fawkes vs Behemoth. Zgadnijcie jak się skończyła  8)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #793 dnia: Stycznia 16, 2009, 19:15:38 pm »
Cytuj
Hmm pomijając fakt, że patch na PS3 wyszedł już w grudniu to nie zauważyłem większych zmian. Jedyne na co zwróciłem uwagę to to, że gra się nie wiesza jak mamy komunikat z PSN. No i oczywiście dodane trofea. Swoją droga chyba najłatwiejsza platyna do zdobycia  .

Nie wiem czy to zależy od patcha (może raczej od naszego szczęścia  ), ale podczas pierwszego przejścia gry (bez łatki) miałem jakieś 3 zwiechy wymagające restartu konsoli. Teraz jak skończyłem drugi raz (z łatką) to ani jednej zwieszki nie miałem. 

dawno nie gralem... trzeba kiedys przejsc  :cool: a mi przed patchem sie nie wieszala jak komunikaty przychodzily z PSN

Tzn nie wieszała się, tylko miała taki mały freez :P. Na kilka sekund wszystko się zatrzymywało, a jak komunikat znikał to gra dalej szła.


EDIT: Z forum PS3site

Cytuj
Szczury z Cenega'i znów przesunęli termin wydania Fallout 3 w wersji PL!!! Kolejny raz!! Na astronie widniała data styczeń 2009, wczoraj dzwoniłem i dowiedziałem się, że wyjdzie może w lutym.Znów zwalają winę na kogoś innego. MISTRZOWIE!!! NAJGORSZA FIRMA!!!!

Dobre, dobre  :lol: :lol:

Ciekawe czy im się zwróci kasa za lokalizacje bo raczej po takim czasie to nie będzie sprzedażowy hit.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #794 dnia: Stycznia 17, 2009, 08:21:14 am »
Dobrze, że już dawno zrezygnowałem z zamówienia, bo jakbym jeszcze czekał, to po tej informacji chyba bym się pociął. :lol:
: Styczeń 16, 2009, 19:19:13 pm
Fallout 3 Grą Roku według IGN
http://games.ign.com/dor/articles/944244/ign-game-of-the-year-2008-revealed/videos/igngoty2008_winner_011609.html

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #795 dnia: Stycznia 23, 2009, 13:59:43 pm »
Przetestowałem pewien 'trik' na wędrowne karawany. Kosztowało mnie to trochę karmy i masę ekwipunku z górnej półki, ale sprzedawcy i ich ochrona chodzą teraz w pancerzach wspomaganych, są uzbrojeni w chińskie karabiny lub shotguny bojowe i mają po kilka stimpacków, które im podrzuciłem podczas "kradzieży" kieszonkowej. Jeśli mimo takiego ekwipunku któryś gdzieś zginie, Bethesda zwaliła sprawę i kropka.

Warto o nich zadbać, bo odpowiednio doinwestowani mają po ponad 1000 kapsli, więc stojąc w jednym miejscu i czekając po kilka godzin (wait), można szybko upłynnić towar za ponad cztery koła. Na dodatek Crazy Wolfgang potrafi naprawiać przedmioty aż do 85%.


: Styczeń 17, 2009, 14:06:41 pm
Kupcy jak zdychali tak zdychają nawet w power armorach, tymczasem mam pytanie do osób broniących systemu naprawiania przedmiotów.

Jak naprawić T51b?

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #796 dnia: Stycznia 23, 2009, 14:03:09 pm »
Przetestowałem pewien 'trik' na wędrowne karawany. Kosztowało mnie to trochę karmy i masę ekwipunku z górnej półki, ale sprzedawcy i ich ochrona chodzą teraz w pancerzach wspomaganych, są uzbrojeni w chińskie karabiny lub shotguny bojowe i mają po kilka stimpacków, które im podrzuciłem podczas "kradzieży" kieszonkowej. Jeśli mimo takiego ekwipunku któryś gdzieś zginie, Bethesda zwaliła sprawę i kropka.

Warto o nich zadbać, bo odpowiednio doinwestowani mają po ponad 1000 kapsli, więc stojąc w jednym miejscu i czekając po kilka godzin (wait), można szybko upłynnić towar za ponad cztery koła. Na dodatek Crazy Wolfgang potrafi naprawiać przedmioty aż do 85%.


: Styczeń 17, 2009, 14:06:41 pm
Kupcy jak zdychali tak zdychają nawet w power armorach, tymczasem mam pytanie do osób broniących systemu naprawiania przedmiotów.

Jak naprawić T51b?

Spróbuj innymi modelami PA. Jeśli się nie da, pozostaje 85% u Crazy Wolfgang'a. Swoją drogą, jeśli to jedyny taki pancerz to powinien w ogóle nie dać się naprawić, bo niby skąd ktoś ma wziąć do niego części ?

I nie czepiaj się tego systemu naprawiania, bo to jedyny element nad którym trzeba się trochę pomęczyć w tej MEGA SUPER ULTRA ŁATWEJ GRZE DLA CASUALI :D.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2009, 14:06:51 pm wysłana przez Chris »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #797 dnia: Stycznia 23, 2009, 14:17:19 pm »
Nie da się. Wiem, że się nie da. To było takie pytanie retoryczne z mojej strony  ;)

O ile brak możliwości naprawy innymi przedmiotami Alien Blastera jest uzasadniony, to tego pancerze na prawdę szkoda. W sumie to jedyny, godny uwagi power armor w grze. Inne wysiadają przy Ranger Battle Armor, który tylko minimalnie mniejszy damage reduction rekompensuje bonusem do szczęścia i brakiem kary do szybkości i zręczności.

Jakąś tam nadzieję w kwestii T51b pokładam w Operation Anchorage:



PS: Crazy Wolfgang gdzieś mi się zgubił - pewnie sztywny. Jakiegoś specjalistę od naprawy przedmiotów też mogliby w DLC dorzucić.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #798 dnia: Stycznia 23, 2009, 14:21:09 pm »
No ja w dodatki nie pogram bo mam PS3 :?.

Ale skoro to ma być strzelanina (jakby mało strzelania było w podstawowej wersji) na 4 godziny to mała strata  :mrgreen:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #799 dnia: Stycznia 23, 2009, 14:24:50 pm »
Nie ukrywam, że bardziej od samego zadania w Operation Anchorage interesują mnie przedmioty, które z niego wyniosę oraz możliwość levelowania do 30. poziomu.