Autor Wątek: Star Wars: The Force Unleashed  (Przeczytany 41167 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

lupinator

  • Gość
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #200 dnia: Sierpnia 22, 2008, 01:12:59 am »
Uwagi po pierwszym przejściu dema:
-kamera się gubi
-sterowanie jest nieintuicyjne i nieprzystępne
-znikanie ciał przeciwników i zniszczonych obiektów jest wielce rażące i psuje klimat gry. Zachwyt nad możliwościami zniszczalnego otoczenia umyka przez ten problem - widać to doskonale przy zbijaniu szyb podczas treningu
-machanie mieczem zupełnie bez finezji sithów, ale domyślam się, że przy lepszym opanowaniu sterowania i zdobyciu nowych ciosów można coś fajnego wykrzesać
-bardzo ładna grafika
-poziom muzyki jest oczywisty - to star wars
-ogólnie jest dobrze, ale mogło być lepiej
-magia marki jest oczywiście na miejscu

Zaznaczam, iż do dema podchodzę krytycznie, bo dużo od tej gry wymagam. Koniec z końców jestem jednak pewien, że z The Force Unleashed każdy fan GW będzie miał masę funu.

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #201 dnia: Sierpnia 22, 2008, 01:56:52 am »
Powiem tak za dużo sobie sam nawkręcałem. To demko to dla mnie troche kubeł zimnej wody, ale po zaakceptowaniu, że jest tak jak jest, a nie tak jak sobie wyobrażałem było już tylko lepiej. Sam klimat star wars, muza (dźwięk miecza rulez), sterowanie znośne ale jak wspomniał Lupi z tych bardziej średnio intuicyjnych, grafa - klimatycznie ładnie, technicznie - mocny średniak (aliasing wali po gałach), sam system - ukłon dla casuali - da sie zginąć w tej grze? Mimo wszystko to tylko czepiactwo, nie mówiąc o tym, że to tylko demko. Jako, że sentyment mam dla tego klimatu to dla mnie i tak must have.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #202 dnia: Sierpnia 22, 2008, 11:07:20 am »
A mnie trochę zszokowało to że..jest mało mocy, podwójny skok (ale w tego typu grach to norma, więc trochę podciągnąłem to pod Moc), piorunki (w demie mało przydatne) grip, push i dash, i to wszystko. Trochę mało. No i myślałem że sterowanie przedmiotami podczas korzystania z gripu jest bardziej intuicyjne, trzeba się troszkę przyzwyczaić. Sama gra jest fajna, choć trochę boli że to demo z samego początku gry, bo trochę mało kombosów jest.

FlyJack

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-10-2006
  • Wiadomości: 201
  • Reputacja: 0
  • effect eX
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #203 dnia: Sierpnia 22, 2008, 11:34:12 am »
Mało mocy? a jakie jeszcze byś chciał...
jedynie móglby mieć drain jeszcze ale nie wiem czy to by się przydało

inne moce jak mindtrick speed itd są zarezerwowane dla jedi a on jest sithem...

sterowanie bardzo intuicyjne kierujesz dwoma gałkami na raz i git
chyba dobrze ze demko z poczatku a nie z konca :D

Forum o Home, Avatarach i możliwościach sieciowych gier na PS3 i Xbox360

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #204 dnia: Sierpnia 22, 2008, 11:44:22 am »
Mało mocy? a jakie jeszcze byś chciał...
jedynie móglby mieć drain jeszcze ale nie wiem czy to by się przydało

inne moce jak mindtrick speed itd są zarezerwowane dla jedi a on jest sithem...

sterowanie bardzo intuicyjne kierujesz dwoma gałkami na raz i git
chyba dobrze ze demko z poczatku a nie z konca :D
no może z tymi mocami masz rację, ale dodałbym może wariacje tych co są: np łapiesz gripem typa, łamiesz mu kark,  od rzucasz w kumpli push. Trochę brutalności by się przydało, rozerwanie typa na 2 części mocą nice!, ucinanie kończyn extra! + takie smaczki jak np dymek jak przypieczemy kogoś piorunami. Mogli by też zrobić np przyciąganie broni od przeciwników ( i może szybkie złapanie i wpakowanie magazynka we wroga, po której zaraz by wyrzucał broń).
A co do sterowania, kwestia przyzwyczajenia, spodziewałem się że będzie bardziej intuicyjnie co nie znaczy że tak jak jest teraz jest źle.
Cytuj
chyba dobrze ze demko z poczatku a nie z konca
w jednej skrajności w drugą, a dlaczego nie dali np 3 levelu gdzie np już mamy rzucanie mieczem?

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #205 dnia: Sierpnia 22, 2008, 11:45:38 am »
Mnie sie demko nawet spodobalo, na tyle ze chetnie sprawdze pelna wersje. Moze i troszke krotkie, ale w ten sposob nabralem na pelna wersje wiekszej ochoty. Sterowanie jest mega intuicyjne po kilkudziesieciu sekundach zapieprzac mozna jak weteran. Mam wrazenie ze to co mamy w demie to nie wszystko, pewnie dojdzie jeszcze kilka mocy, a te co juz sa pewnie bedzie mozna upgradeowac, a nawet jesli nie , no to i tak jest ok. Co do kombosow, to nie jest ich az tak malo, ja wiem ze Ninja Gaiden czy Devil May Cry to nie jest, ale to co jest w zupelnosci wystarczy dla tego typu gry. Doskonale mozna laczyc ataki mieczem z mocami, co daje nam nadal atak mieczem ale z efektem danej mocy i daje to calkiem fajny efekt. Klimat? Wiadomo Star Wars nic dodac nic ujac :) Postac w ktora sie wcielamy naprawde daje rade :)

Solid Snake: Przeciez to Star Wars, tu nawet nie ma mowy o takich akcjach, o krwi juz nawet nie wspominajac :)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2008, 11:52:10 am wysłana przez _ReD_ »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #206 dnia: Sierpnia 22, 2008, 11:53:37 am »
Cytuj
Solid Snake: przeciez to Star Wars, tu nawet nie ma mowy o takich akcjach, o krwi juz nawet nie wspominajac
heheheh no właśnie, chyba to przez to że gra mi trochę GoW przypomina (taki slasher). A mi główny bohater się nie podoba, chodzi mi o jego twarz.
Pewnie pełną kupię (chyba że się okaże że starcza na 5h), ale poczekam z tym aż cena spadnie. Bo wolę trochę zaoszczędzić i kupić Bioshocka.

lupinator

  • Gość
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #207 dnia: Sierpnia 22, 2008, 12:27:26 pm »
a dlaczego nie dali np 3 levelu gdzie np już mamy rzucanie mieczem?
R2 i kwadrat = rzucanie mieczem

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #208 dnia: Sierpnia 22, 2008, 12:43:58 pm »
a dlaczego nie dali np 3 levelu gdzie np już mamy rzucanie mieczem?
R2 i kwadrat = rzucanie mieczem
:lol: :lol: kurde jak mogłem tego nie zauważyć  :lol:

FlyJack

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-10-2006
  • Wiadomości: 201
  • Reputacja: 0
  • effect eX
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #209 dnia: Sierpnia 22, 2008, 12:48:24 pm »
a co z online? przydaloby się, czemu tylko wii ma dostać, które ma najslabsza usluge sieciowa

Forum o Home, Avatarach i możliwościach sieciowych gier na PS3 i Xbox360

kociub

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-08-2006
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 0
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #210 dnia: Sierpnia 22, 2008, 13:11:22 pm »
Zgadzam się Z Red'em sterowanie jest naprawdę proste i nie wymaga nawet zastanowienia co wcisnąć bo po chwili już wszystko wiesz :)

FlyJack może sam sobie odpowiedziałeś na pytanie i ma to być forma ulepszenia ich usługi. Ktoś dał więcej po prostu.

Moja galeria www.picasaweb.com/kociub2 - Zapraszam!!

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2008, 14:05:00 pm wysłana przez pachu »

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #212 dnia: Sierpnia 22, 2008, 13:56:17 pm »
Właśnie łyknąłem demko.. Bardzo fajna gierka się szykuje i tyle. Wierzę, że następne levele zabiją mnie grafą (ten prezentowany w demie to nic specjalnego, ot). Machanie mieczem jest nieco sztywnawe, a adwersarze to kiepy, ale nic to. Będzie się w to grało..

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #213 dnia: Sierpnia 23, 2008, 01:24:41 am »
Dobra jestem po demie, tylko coś koślawo zgrałem demko na płytę, przez co cut-scenki mi się wieszały.Miałem nadzieje na dobrą fizykę- dostałem ją.Na intuicyjne sterowanie-IMO jest.Ale walka ieczem to klęska.Nieważne pomińmy miecz.The Force Unleashed, czyli chodzi o moc, no nie.Dla mnie czuc tą moc, siłę uderzeń czegoś o ścianę.Mma nadzieje, że będzie więcej mocy niż tylko błyskawice, popychanie i podnoszenie obiektów, ale i tak wątpie.Raczej postawią na levele poszczególnych mocy.Grafika ładna, taka czysta i gładka :D. Lokacja w demie trochę nie daje tego zobaczyc, ale inne planety (ta cukierkowa rządzi) pokazane na trailerach dadzą radę.No muzyka to wiadomo SW.Byłem napalony na tę grę i jestem nadal, ale nie tak jak po pierwszych informacjach.Kupię i nawet złożę pre-order.Enenene  :lol:

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #214 dnia: Sierpnia 23, 2008, 11:30:59 am »
Machanie mieczem drętwe (zaledwie jeden fajny kombos z 4, które zdołałem odkryć), walenie mocą szybko się nudzi, a na dodatek sterowanie przedmiotami, mogło by być bardziej wygodne, bo niekiedy szlagggg trafia człowieka jak chce wycelować, a przedmiot omija cel. Do tego ten poziom i nie istniejące AI (kukły), może pełna pokaże pazur, ale demko jest durne. Już Phantom Menace z 2001 miał więcej SW w sobie ;]

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #215 dnia: Sierpnia 23, 2008, 11:56:55 am »
A ja dziś obudzony poczułem w sobie Sitha. Dziś po prostu tak mi się ta gra spodobała, sam nie wiem dlaczego wczoraj trochę mniej. A sterowanie przedmiotami to kwestia wprawy. Oby tylko pełna była duuuuga! tak na 20 godzin albo i więcej.

deek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-08-2004
  • Wiadomości: 280
  • Reputacja: 0
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #216 dnia: Sierpnia 23, 2008, 15:05:40 pm »
ja mam pytanie natury technicznej czy wam też pierwsza cutscenka przerywa tzn. zacinka sie dzwięk. ?? może to wina tego że demko mam nagrane na płytce... albo źle wypalone chociaż z drugiej strony nie powinno wogóle odpalić... sam niewiem. Inne gry śmigają bez zarzutu.

nakimushi

  • Gość
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #217 dnia: Sierpnia 23, 2008, 15:33:01 pm »









Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #218 dnia: Sierpnia 23, 2008, 15:48:20 pm »
W demo nie grałem (choć chciałbym baaardzo), jednak jest pewna rzecz, która z miejsca mnie odrzuca...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Toż to wygląda obrzydliwie! Te durne ramki i paski życia tylko psują wygląd gry :mad: . Nie można było dać czegoś bardziej w klimacie ? Jakiejś poświaty czy cóś ? Przez te szpecące ramki gra wygląda jak strategia :mad: . Co i tak pewnie nie przeszkodzi mi w kupnie gry, ale fakt pozostaje faktem - wygląda to okropnie.

Wersji na current-geny prędko się nie doczekam, jednak na oku mam edycję na PS2. W ciemno jej nie wezmę, ale jak zbierze dobre opinie, to może się skuszę :)


PSN ID: WojtqGO

lupinator

  • Gość
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #219 dnia: Sierpnia 23, 2008, 15:52:06 pm »
Wojtq - ramki i paski z życiem pojawiają się tylko na chwile i tylko wtedy kiedy mogą być potrzebne. Sam myślałem, że będzie to psuło klimat, ale tak nie jest na szczęście.  :smile:

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #220 dnia: Sierpnia 23, 2008, 15:58:02 pm »
Obyś miał rację. Jednak 100x lepiej wyglądałoby, gdyby namierzane postaci były otoczone aurą podobną do tej, która pokrywa bohatera na tym obrazku.
PSN ID: WojtqGO

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #221 dnia: Sierpnia 23, 2008, 16:15:57 pm »
Te paski z życiem i jakieś inne elementy HUDa można wyłączyć ;)

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #222 dnia: Sierpnia 23, 2008, 16:31:10 pm »
Obyś miał rację. Jednak 100x lepiej wyglądałoby, gdyby namierzane postaci były otoczone aurą podobną do tej, która pokrywa bohatera na tym obrazku.
Ta aura to nieskonczona ilosc energii na pewien czas - power-up.

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #223 dnia: Sierpnia 23, 2008, 16:38:49 pm »
Ograłem The Force Unleashed w Lispsku...po czym zakreśliłem w notatniku, którego nie mam, że jest to, jak dla mnie, must have. Przyjemność z sieczenia kosmicznego pomiotu takim madafaką jakim jest uczeń Vadera jest niewyobrażalna! NIECH MOC BĘDZIE Z NAMI!!!!!

P.S. Co do ramek i pasków energii- nie psują nic, a dużo pomagają w walce.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #224 dnia: Sierpnia 23, 2008, 16:41:49 pm »
Te paski z życiem i jakieś inne elementy HUDa można wyłączyć ;)
Serio ?! Od razu mi lepiej, naprawdę :)
PSN ID: WojtqGO

nakimushi

  • Gość
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #225 dnia: Sierpnia 23, 2008, 16:46:55 pm »
ja dzisiej pogralem jeszcze w demko i gra sie naprawde super _ combosow jest calkiem sporo a to przeciez poczatek gry_

swietna zabawa mocami i fizyka + poziom trudnosci bardzo trudny na najwyzszym poziomie (nie udalo mi sie przejsc dema na najwyzszym a to na plus )
grafa bardzo ladna
trailer z demka wypas

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #226 dnia: Sierpnia 23, 2008, 18:46:29 pm »
ja dzisiej pogralem jeszcze w demko i gra sie naprawde super _ combosow jest calkiem sporo a to przeciez poczatek gry_

swietna zabawa mocami i fizyka + poziom trudnosci bardzo trudny na najwyzszym poziomie (nie udalo mi sie przejsc dema na najwyzszym a to na plus )
grafa bardzo ladna
trailer z demka wypas
najwyższym tym do odblokowania? bo ja przeszedłem i mi się tamten najwyższy nie odblokował  :mad:

Darkmor87

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-08-2008
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #227 dnia: Sierpnia 24, 2008, 14:01:02 pm »
Witajcie.
Sledze ten wontek i czy moglibyscie mi pomoc? Mianowicie sciagnalem demo przez podane linki lecz nie moge tego odpalic na konsoli :/ Jak to trzeba nagrac poprawnie? Rozpakowalem te 6 czesci i mam jeden duzy rar. Tez go rozpakowac czy normalnie go nagrac na plyte? Nagralem juz pare razy i pisze mi "Dysk z roznymi materialami multimedialnymi". Co z tym zrobic?
Thx za pomoc :)

Tarniak

  • Gość
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #228 dnia: Sierpnia 24, 2008, 14:09:48 pm »
Ten główny rar musisz rozpakować. W środku powinieneś mieć plik *.iso bądź pliki *.bin oraz *.cue, który trzeba nagrać na płytę (za pomocą polecenia "nagraj obraz płyty w dowolnym większym programie do wypalania płyt, a nie nagrywając w postaci całego pliku). Jeśli tak zrobiłeś i wyświetla Ci się "Dysk z roznymi materialami multimedialnymi" - to dobrze. Wchodzisz wówczas do "Wersji demonstracyjnych" i demo powinno być na liście.

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #229 dnia: Sierpnia 24, 2008, 14:13:46 pm »
Po rozpakowaniu 6 rarów. Masz duży rar. go też rozpakuj i będziesz iał folder "content" ten folder nagraj na płytke ze średnią prędkością.Finito.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #230 dnia: Sierpnia 24, 2008, 14:20:53 pm »
jak ktos nasciaga dema i bedzie ISO, to prosze je potraktowac programem POWERISO - on rozpakuje wszystko i mozna sobie kilka "IS" zrobic na jednej plytce.

Demo mam na dysku, ale jeszcze nie gralem. Ogolnie na DC kiedys strasznie jaralem sie Jedi Power Battles i mam nadzieje, ze bedzie rownie fajnie jak wtedy ;)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #231 dnia: Sierpnia 24, 2008, 15:10:29 pm »
Gierka niezła, ale z kupnem się wstrzymam tak do stycznia, jak przejdę większość jesiennych hitów :)

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #232 dnia: Sierpnia 24, 2008, 17:46:33 pm »
Powiedzcie mi - czy też macie problemy z wybraniem właściwego obiektu na którym chcecie użyć mocy? Bo mnie krew zalewa.

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #233 dnia: Sierpnia 24, 2008, 18:43:05 pm »
strasznie mnie to denerwowalo jak trooperzy chowali sie kolo skrzynek i zamiast w nich walilem piorunami po skrzynkach  :x

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #234 dnia: Sierpnia 24, 2008, 20:30:20 pm »
Powiedzcie mi - czy też macie problemy z wybraniem właściwego obiektu na którym chcecie użyć mocy? Bo mnie krew zalewa.
no czasami, kiedy mam ochotę złapać sobie szturmowca i sobie nim cisnąć w kolegów to mi łapie jakąś skrzynię (czasami nawet dziwnie wybiera, bo zamiast wziąć jakąś stojącą na wprost mnie to bierze jakąś z tyłu i trzeba Mocą przepychać ją przez inne). Choć bardziej w demku wkurza mnie to że Moc się szybko kończy.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #235 dnia: Sierpnia 24, 2008, 23:29:59 pm »
Sciagnalem demko, wlaczylem i ... Lucasarts stracilo klienta. Ta gra jest tragiczna, ani specjalnie ladna, ani emocjonujaca, obiecanej fizyki jest tyle co kot naplakal + wszystko poza szklem rozwala sie identycznie, sterowanie ssie na maxa, walka mieczem to kpina, targeting praktycznie nie istnieje, deflect pociskow to kpina z serii SW, znikaja ciala i obiekty, a do tego nie sa zachowane proporcje mocy.
Kiedys piszac o slasherze sobie zartowalem, a tu zonk ..., nawet power up'y wrzucili i energie wysysamy z trooperow po ich zabiciu jak w DMC/NG.
Nawet force jumpa nie umieli poprawnie zrobic, a wyglad force pusha to istna dziecinada, slady ciec od miecza na scianach przypominaja mi te z Jedi Knight 1 ..., jedynie lighting bolt sie broni. Do plusow mozna tez zaliczyc ilosc jednostek na ekranie i nawet ladny design niektorych pomieszczen, ale sama gra zdecydowanie ponizej przecietnej swiatowej i na samym dnie jesli chodzi o produkcje Lucasarts.

Cytuj
Demo mam na dysku, ale jeszcze nie gralem. Ogolnie na DC kiedys strasznie jaralem sie Jedi Power Battles i mam nadzieje, ze bedzie rownie fajnie jak wtedy
JPB jest pod  wzgledem grywalnosci lepsze od Force Unleashed, nawet po tylu latach ;\
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2008, 16:57:56 pm wysłana przez KKRT »

lupinator

  • Gość
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #236 dnia: Sierpnia 25, 2008, 13:05:32 pm »
Średnie wieści:

Pierwsza ocena wersji na Xboxa - 7.5 od Official Xbox Magazine klik
Pierwsza ocena wersji na PS3 - 7.0 (3.5/5) od PlayStation: Official Mag (US) klik

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #237 dnia: Sierpnia 25, 2008, 14:34:27 pm »
Jak oficjalne magazyny które zawsze zawyzają tak oceniają to jest cienko.

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #238 dnia: Sierpnia 25, 2008, 14:40:37 pm »
jak dla mnie to jest to kolejna kiepska nawalanka. gram w demko i uwazam ze jest duzo ciekawszych gier niz bieganie i wywijanie mieczem. ot co

Ciapkas

  • Gość
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #239 dnia: Sierpnia 25, 2008, 15:48:11 pm »
Cytuj
Jak oficjalne magazyny które zawsze zawyzają tak oceniają to jest cienko.

Imo to jest ocena obiektywna, oni zawyżają exclusive'y.

7,5 to jest jak na tą grę klapa. Sori.