Autor Wątek: Star Wars: The Force Unleashed  (Przeczytany 41065 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #240 dnia: Sierpnia 25, 2008, 15:52:59 pm »
Ja sobie odkurzyłem Jedi Academy. Niebo a ziemia. Trochę S(W)TFU się kompromituje :-x

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #241 dnia: Sierpnia 25, 2008, 16:49:34 pm »
Powiem, ze troche przedwczesnie ocenilem gre. Grac w to sie jednak da, nawet calkiem przyjemnie, choc wszystkie wymienione wady pozostaja, za to trailer dosc optymistycznie nastraja na klimacik, grafike i lepsza rozwalke, zwlaszcza jesli walka z jedi bedzie konkretna. Kupic gre jednak kupie, tylko teraz pytanie czy w dzien premiery.

Nurtuje mnie ten tryb locked, bo jednak gra nawet na 3 poziomie jest za latwa ;\ Przeszedlem gre na wszystkich poziomach trudnosci, na jednym zyciu i nie odblokowal mi sie...

----edit----
Cytuj
może lekko zmienionym systemem walki (ten co jest w JA trochę taki na fart jest).
Nie jest wlasnie ;], jest cholernie skillowy, za to jest dosc ubogi.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2008, 17:11:14 pm wysłana przez KKRT »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #242 dnia: Sierpnia 25, 2008, 17:02:50 pm »
Ja sobie odkurzyłem Jedi Academy. Niebo a ziemia. Trochę S(W)TFU się kompromituje :-x
ja tak samo :) ale imo powinni zrobić remake JA. Z grafiką i fizyką z FU i może lekko zmienionym systemem walki (ten co jest w JA trochę taki na fart jest).

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #243 dnia: Sierpnia 25, 2008, 17:40:17 pm »
Eh jeszcze nie gralem w demko, ale po tym co czytam chyba kasa przeznaczona na SW pojdzie nieoczekiwanie na Pure

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #244 dnia: Sierpnia 25, 2008, 17:51:23 pm »
Eh jeszcze nie gralem w demko, ale po tym co czytam chyba kasa przeznaczona na SW pojdzie nieoczekiwanie na Pure
a to różnie może być, może akurat tobie gra podejdzie.

kazuyoshi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 0
  • Jak and Daxter 4 na PS4 - uwolnić orkę ^.-
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #245 dnia: Sierpnia 25, 2008, 18:15:12 pm »
Powiem tak. Nawet jak gra pozbiera same jedynki, to i tak ją kupię(za długo czekałem na te klimaty). A oceny  7.5/10 , 3.5/5 lepiej takie, niż naciagane 8+ , czy 9.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2008, 18:35:44 pm wysłana przez kazuyoshi »
its time for scream, its time for silence. -d(^_^)b-

lupinator

  • Gość
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #246 dnia: Sierpnia 25, 2008, 18:38:17 pm »
Z każdym kolejnym razem kiedy przechodzę demo nie mogę wprost uwierzyć, że developerzy mogli możliwości tak świetnego silnika, odpowiadającego za reakcję otoczenia na moc, po prostu zakryć tym haniebnym znikaniem obiektów praktycznie zaraz po upadku na ziemię. Przecież te całe tłuczone szyby, ciskane ciała i niszczone statki nie mają sensu przy tym gównianym znikaniu.  :sad:

No i niekonsekwencja siły bohatera - potrafi ciskać statkami, ale at-st jest w stanietylko lekko zachwiać. Ma wielkie problemy z podniesieniem wroga, który złapie się jakiejś skrzynki, ale samą skrzynię ciska na ogromne odległości.  :???:

kazuyoshi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 0
  • Jak and Daxter 4 na PS4 - uwolnić orkę ^.-
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #247 dnia: Sierpnia 25, 2008, 19:11:28 pm »
Lupi miejmy nadzieje że, takie kwiatki tylko w demie sie znajdują(choć w calaku też to pewnie bedzie, za dużo partolenia z kodem a premiera niedługo), lecz jak juz wcześniej wspomniałem, za długo czekałem.
its time for scream, its time for silence. -d(^_^)b-

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #248 dnia: Sierpnia 25, 2008, 19:48:44 pm »
Lupi co do znikających obiektów masz rację, ale jeśli chodzi o ciała wrogów, to może i lepiej że znikają, bo po kilku zabiciach nie łapał by nic innego prócz ciał przeciwników, chyba że by nie było opcji dewastowania zwłok, wtedy to powinni się wychłostać za karę.
A co do tej siły..kurde jakoś nie zwracałem na to uwagi do tej pory.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #249 dnia: Sierpnia 25, 2008, 20:05:13 pm »
Eeee tam, system celowania troche schrzaniony, sterowanie tez, ale dobrze, ze przynajmniej da sie czesc rzeczy pozmieniac, jak np przelaczenie z hold na toggle przy celowaniu/lapaniu i support auto-targeta, co znacznie przyspiesza zmiane targetow ;]

Najbardziej mnie drazni fakt, ze gra wychodzi juz niedlugo, pco powoduje, ze juz nie ma szans na to by ciala wrogow 'nie znikaly', chlopaki pewnie juz bete zamykaja ;\

No i mam nadzieje, ze finalna gra jednak bedzie trudniejsza.

lupinator

  • Gość
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #250 dnia: Sierpnia 25, 2008, 20:25:01 pm »
A co do tej siły..kurde jakoś nie zwracałem na to uwagi do tej pory.
Hah - na koniec dema jest nawet film jak uczeń Vadera ściąga mocą na ziemię... krążownik Imperium (taka akcja była również na jednym z pierwszym materiałów filmowych).

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #251 dnia: Sierpnia 25, 2008, 21:13:51 pm »
Pograłem troche w demo i taka srednia gierka jak dla mnie, może jak potanieje to kupie i zrobie calaczka :cool:
Yeahh, me and hate that's an odd couple

lupinator

  • Gość
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #252 dnia: Sierpnia 25, 2008, 21:17:36 pm »
Pograłem troche w demo i taka srednia gierka jak dla mnie, może jak potanieje to kupie i zrobie calaczka :cool:
Trofeów nie będzie niestety.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #253 dnia: Sierpnia 25, 2008, 22:51:36 pm »
Patrząc na pierwsze oceny, mamy do czynienia z grą najwyżej dobrą.

Dla fanów SW pozycja prawdopodobnie obowiązkowa, ale liczyłem na wybitny tytuł.

kazuyoshi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 0
  • Jak and Daxter 4 na PS4 - uwolnić orkę ^.-
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #254 dnia: Sierpnia 26, 2008, 17:29:07 pm »
Bohsze tylko narzekacie i zalet niedostrzegacie ,a takie np pierwsze lepsze akcyjne rozpirzenie drzwi ze szmocy, poprostu kopie zady.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 26, 2008, 21:41:19 pm wysłana przez kazuyoshi »
its time for scream, its time for silence. -d(^_^)b-

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #255 dnia: Sierpnia 26, 2008, 23:35:39 pm »
A w Postal 2 można sikać na zwłoki.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #256 dnia: Sierpnia 28, 2008, 10:40:32 am »
Pogralem w demo - fajne, klimat SW jest swietny, ladna grafika. Jest OK. Ale przyznaje, ze bardziej bym wolal jakies Dark Forces/Jedi Knight na next-gen :lol:

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #257 dnia: Sierpnia 28, 2008, 13:38:15 pm »
Ładna grafika? Sorka, ale ta produkcja od strony graficznej to słaby przeciętniak :/ Fakt znajdzie się kilka efektownych zjawisk, ale całokształt leży i kwiczy ;]

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #258 dnia: Sierpnia 28, 2008, 14:19:59 pm »
Ładna grafika? Sorka, ale ta produkcja od strony graficznej to słaby przeciętniak :/ Fakt znajdzie się kilka efektownych zjawisk, ale całokształt leży i kwiczy ;]
Pierwsza misja [ta z demka] za ladna nie jest, ale juz to co pokazuje trailer w demku zapowiada sie bardzo smakowicie.
BTW hansatan czemu piszesz, ze gra zwalnia podczas walki mieczem? Nic nie zwalnia, czasem masz przestoj taki animacji, co oznacza, ze mozesz wyprowadzic combo z tego ciosu - tak samo masz w DMC

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #259 dnia: Sierpnia 29, 2008, 08:14:46 am »
Nie podoba mi się.

Tragiczna kamera, beznadziejnie nieinuicyjny system łapania przedmiotów(powinien byc mały celownik i łapanie najblizszego koło celownika, jak mnie pare razy obróciło łapiąc małe gowno zza moich pleców to chcałem ją wylaczyc) Brzydka grafika.
Z plusów, ogółem zabawa mocą daję rade, ale jak pisałem wyzej, przydałby sie mały celownik do lepszej orientacji.

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #260 dnia: Sierpnia 29, 2008, 11:47:37 am »
Ładna grafika? Sorka, ale ta produkcja od strony graficznej to słaby przeciętniak :/ Fakt znajdzie się kilka efektownych zjawisk, ale całokształt leży i kwiczy ;]
Pierwsza misja [ta z demka] za ladna nie jest, ale juz to co pokazuje trailer w demku zapowiada sie bardzo smakowicie.
BTW hansatan czemu piszesz, ze gra zwalnia podczas walki mieczem? Nic nie zwalnia, czasem masz przestoj taki animacji, co oznacza, ze mozesz wyprowadzic combo z tego ciosu - tak samo masz w DMC
Przy każdym uderzeniu mieczem jest stop klatka, na pierwszych filmach z gry myślałem, że to wynika z wczesnego niedopracowania kodu, ale to tak durnie wygląda, że szok, i nie przypominam sobie, żeby w DMC4 coś takiego było ;]

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #261 dnia: Sierpnia 29, 2008, 19:08:38 pm »
Cytuj
Przy każdym uderzeniu mieczem jest stop klatka, na pierwszych filmach z gry myślałem, że to wynika z wczesnego niedopracowania kodu, ale to tak durnie wygląda, że szok, i nie przypominam sobie, żeby w DMC4 coś takiego było ;]
Owszem, ze jest ;] przynajmniej jak walczysz z Nero to podczas naladowania exceeda i odpalenia ataku masz stop klatke, ale to nie wina framerate, a zamierzony zabieg programistow - mi do szczescia niepotrzebny, ale wielu na pewno pomaga w grze ;]

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #262 dnia: Sierpnia 29, 2008, 19:16:10 pm »
No to wg. mnie słaby pomysł, całkowicie psuje efekt dynamicznych, widowiskowych pojedynków, szczerze to najlepsze walki mieczami były w jedi academy ;]

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #263 dnia: Sierpnia 29, 2008, 22:38:03 pm »
Pograłem dzisiaj drugi raz, spodobała mi się bardziej. Po ogranięciu sterowania robi śie całkiem ok. Przede wszystkim, ta gra bardzo cienko wygląda na SD, z 4 gier w które grałem na 360 tutaj róznica jest zdecydowanie najwieksza, HD jest duzo ładniejsze i jakies takie zywsze. W momencie gdzie latają tie fightery polecam złapać coś i wystawic w miejscu gdzie przelatują(po prostu trzymac to mocą w powietrzu) fajnie się na tym rozbijają xD

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #264 dnia: Sierpnia 30, 2008, 00:31:15 am »
Co Wy macie z tą grafiką ? Gracie na SD i liczycie na cud ? Grałem w wersje na ps3 i gra wygląda dobrze momentami nawet bardzo dobrze (postać Vadera) tudzież inne postacie czy też miejscówki. Jak dla Was SW:FU to średniak pod wzgledem grafiki to nie mam pytań.

Jeśli już wyrażam opinie to dodam że muzycznie gra stanowi klasę samą w sobie (zresztą to gwiezde wojny, więc muzyka musi być), graficznie ładnie jak już napisałem, ale ...!

Wkurza okropnie kamera, ANIMACJA BOHATERA która woła o pomstę do nieba wrr, cukierkowość gry zwłaszcza postać Vadera który to nie jest ani trochę mroczny i typowa konsolowa rozgrywka czyli combosy, setki wrogów i napierd.lanie bez przerwy. Oczekiwałem czegoś na wzór Jedi Knight tudzież "dojrzalszej" rozgrywki. No cóż po demku mam mieszane uczucia niby Star Wars i jakiś klimat mimo wszystko jest, ale tak zbyt konsolowo i cukierkowato.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 30, 2008, 00:36:31 am wysłana przez above89 »

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #265 dnia: Sierpnia 30, 2008, 09:47:38 am »
Eh co za bieda, spodziewalem sie czegos lepszego, w koncu zagralem w demo i mocno sie zawiodlem. Jednak kupie Infinite Undiscovery zamiast Star Wars, szkoda zapowiadalo sie swietnie

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #266 dnia: Sierpnia 30, 2008, 11:04:21 am »
Grafika i animacja mi się podoba. Te sekundowe przerwy przy walce mieczem - coś a'la God of War. Czuć moc, a zapewne to dopiero początkowe możliwości naszego pachołka, pchnięcie mocą i jest zajebiste. Celowanie mogłoby bardziej celować w ludzi, a nie w przedmioty, ale po to jest lock-on i zmiana celów prawym analogiem. Ogólnie ciekawie. Jedyne co mnie martwi to słabe 3,5 od PSM. Bardziej spodziewałem się gry na 9/10. Poczekam na reckę w polskiej prasie i jeszcze zobaczę.

FlyJack

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-10-2006
  • Wiadomości: 201
  • Reputacja: 0
  • effect eX
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #267 dnia: Sierpnia 30, 2008, 12:30:27 pm »
poczekaj na recke na GO ^^ :] by me

Forum o Home, Avatarach i możliwościach sieciowych gier na PS3 i Xbox360

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #268 dnia: Sierpnia 30, 2008, 16:05:02 pm »
Vader może i wygląda lepiej, ale pewnie dlatego, że to był cut scenka, ale jego animacja to już tragedia - wygląda plastikowo, a na dodatek rusza się jakby mu ktoś wstawił cegłę w miejsce krocza ;]

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #269 dnia: Sierpnia 30, 2008, 20:13:14 pm »
Vader może i wygląda lepiej, ale pewnie dlatego, że to był cut scenka, ale jego animacja to już tragedia - wygląda plastikowo, a na dodatek rusza się jakby mu ktoś wstawił cegłę w miejsce krocza ;]
w końcu to cyborg, cholera wie co mu tam wsadzili. :)

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #270 dnia: Sierpnia 31, 2008, 15:19:22 pm »
Fakt, ale w ogóle cała ta historia to jest nieco denna, bo z filmami nie ma nic wspólnego i ją wstawili tak na siłę :(

Tarniak

  • Gość
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #271 dnia: Sierpnia 31, 2008, 18:27:30 pm »
Komiksy i książki oraz seria o Panie Kyle'u Katarnie udowodniły, że można robić dobre spin-offy w uniwersum Star Wars.

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #272 dnia: Września 01, 2008, 12:10:04 pm »
Prawie 1 GB a demko pada w 5 min  :? Całkiem zabawne, podwójny skok i dash dają radę. Ale lockowanie to porażka.

waron

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-08-2008
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #273 dnia: Września 16, 2008, 15:18:02 pm »
zagrałem i skończyłem force unleashed na psp.
NIE KUPUJCIE TEJ GRY NIEZALEŻNIE OD PLATFORMY
ta gra to dno. nie dość, że wątek główny przeszedłem w ciągu niecałych 6 godzin, a raz, że wybitnym graczem nie jestem dwa - grałem dla przyjemności, a nie po to by jak najszybciej ten tytuł przejść. brak możliwości wyboru poziomu gry, który jest ustawiony tak wysoko, że nawet gry pokroju nintendogs wydają się uber trudnymi produkcjami dla wybranych. przeszedłem całą grę prawie bez rozwijania swoich mocy, bo bohater już od samego początku jest tak silny, że można bez problemu pruć naprzód nieobawiając się o to, że ktoś nas zabije(w całej grze zginąłem raptem 2 razy w ostatnim etapie na gwieździe śmierci tylko dlatego, że spadłem mostku do jakiegoś silosu). odradzam kupowania tej gry nawet przez fanów gwiezdnych wojen.
podsumowując:
- rozgrywka to maksimum 5-6 godzin i w zasadzie nie ma po co do gry wracać(chyba, że ktoś chce odkryć wszystkie obrazki z galerii i różne kolory miecza świetlnego),
- całą grę można przejść bez problemu nie walcząc prawie w ogóle mieczem(wystarczy wyrobić sobie na maksa 3-4 podstawowe moce i żaden przeciwnik nie zrobi ci krzywdy).
- historia w grze i samo zakończenie to jakiś żart, a już wątek miłosny(którego nie będę zdradzał) to już jest kompletna porażka - w zasadzie ten wątek nie istnieje, ale przecież musieli w grze wcisnąć scenę, w której seksowna laska całuje bohatera.
- poziomy, które nie rozgrywają się w bazach kosmicznych wręcz usypiają gracza.

biorąc pod uwagę, że wersje ps360 są dokładnie tak samo zbudowane(te same etapy tyle, że z ładniejszą grafiką), ale nie mają dodatków takich jak misje historyczne i duel force, sektor 66 oraz multiplayer'a odradzam kupowania tej gry.

lupinator

  • Gość
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #274 dnia: Września 16, 2008, 15:23:13 pm »

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #275 dnia: Września 16, 2008, 15:40:24 pm »
Dupa dupa dupa  :mad: Gra jest oks i tyle , jeszcze 3 dni .  :-D

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #276 dnia: Września 16, 2008, 16:21:40 pm »
Demko mi się podoba, ale nie kupię na razie tej gry, bo pierwszeństwo mają inne. :-P . Poczekam, aż stanieje, albo sobie sprowadzę.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #277 dnia: Września 16, 2008, 16:50:48 pm »
Też mi się spodobało demko. Czuć szMOC :D. No ale najpierw kasa idzie na Fallouta :).

nakimushi

  • Gość
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #278 dnia: Września 17, 2008, 10:09:00 am »











_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #279 dnia: Września 19, 2008, 05:48:07 am »
Kurde mialem odpalic na chwilke gierke i za cholere nie moge sie oderwac, i mimo kilku niedorobek gra sie naprawde wysmienicie :)

BTW: Nakimushi tez dostales koszulke razem z gra? :)
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2008, 05:51:57 am wysłana przez _ReD_ »