Autor Wątek: Star Wars: The Force Unleashed  (Przeczytany 41068 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #280 dnia: Września 19, 2008, 06:58:32 am »
Ja dzisiaj będę się rozkoszował ta gierka  :)

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 722
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #281 dnia: Września 19, 2008, 08:24:41 am »
Po demie miałem wątpliwości i szkoda było mi wydawać kasy na ten tytuł. Gdy jednak siadłem wczoraj do pełnej wersji i przeszedłem pierwsze dwa etapy odetchnąłem z ulgą. Nie żałuje tych pieniędzy, gdyż gra jest dobra i to nawet bardzo. Fani SW powinni brać. Pierwszy poziom jest świetnym wprowadzeniem.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #282 dnia: Września 19, 2008, 13:36:07 pm »
Po demie miałem wątpliwości i szkoda było mi wydawać kasy na ten tytuł. Gdy jednak siadłem wczoraj do pełnej wersji i przeszedłem pierwsze dwa etapy odetchnąłem z ulgą. Nie żałuje tych pieniędzy, gdyż gra jest dobra i to nawet bardzo. Fani SW powinni brać. Pierwszy poziom jest świetnym wprowadzeniem.


ale lol... dopiero dzis dowiedzialem sie ze jest demko tej gry na XB Live, wlasnie teraz :) hahaha...

szpynda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-01-2007
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #283 dnia: Września 19, 2008, 22:49:55 pm »
Dostałem w prezencie od dziewczyny. Jutro po pracy się obaczy co to. Sam muszę sobie opinię wyrobić. Przecież to SW!

No i dzisiaj sobie gram. Jestem na początku gry. Level z Vaderem ładny graficznie. No ale to raczej wprowadzenie do gry niż sama gra. Natomiast level z fabryki t-figher'ów to porażka jakaś. Ogólnie ten tytul wybitnie dla CASUALI jest przeznaczony. Liczyłem bardziej na coś w klimatach Jedi Knight, a tu kupa niestety. Sieczka i zwykły slasher. Przejdę do końca to wystawię ocenę.
« Ostatnia zmiana: Września 21, 2008, 18:09:26 pm wysłana przez szpynda »

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #284 dnia: Września 20, 2008, 02:20:51 am »
Wlasnie skonczylem The Force Unleashed i musze powiedziec ze jestem pod wrazeniem, gra jest naprawde fantastyczna i do tego cholernie wciaga. Moze fabula nie zabija ale fajnie bylo by gdyby Lucas nakrecil film w stylu tej gry, bo pomysl jest fajny. Podoba mi sie ze kazdy level gramy w innym stroju i w kazdej chwili mozemy je zmieniac, nie pamietam ile ich dokladnie jest ale jest tego sporo, plus dostajemy swietny stroj za przejscie gry po zlej stronie mocy. Do tego dochodza rozne kolory mieczy i power orby do nich. Kupujemy kombosy, uczymy sie mocy a potem je ulepszamy, podnosimy statystyki, naprawde jest w tej grze co robic. Poza glowna fabula na kazdym levelu mamy  mniejsze rzeczy do roboty, jesli komus sie nie chce nie musi ich robic i moze gonic za fabula, za zrobienie pobocznych questow dostajemy nagrody w postaci kulek, dzieki ktorym podnosimy statystyki, kupujemy nowe ciosy itd. Zbieramy doswiadczenie, lapiemy levele i takie tam, jest super hiper kolorowo. Muzyka jak to w Star Wars jest genijalna i klimat az wylewa sie z ekranu, lokacje bardzo ladne i cholernie klimatyczne (jak na swiat Star Wars). Generalnie do gry nie mam wiekszych zastrzezen, jest troszke bledow, glitchy i temu podobnych ale idzie to przebolec, czytalem ze podczas filmikow zanika glos, ja na szczescie tego nie doswiadczylem wiec nie moge na to narzekac. Gre polecam przede wszystkim fanom Star Wars, ja takowym nie jestem ale i tak swietnie sie bawilem :) Mam nadzieje ze w najblizszym czasie ukaze sie jakis patch naprawiajacy te male bledy i panowie wezma sie za druga czesc :)
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2008, 07:54:01 am wysłana przez _ReD_ »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #285 dnia: Września 28, 2008, 16:53:22 pm »
plus dostajemy swietny stroj za przejscie gry po zlej stronie mocy

Sugerujesz, że mamy wybór? Gra daje możliwość opowiedzenia się po jasnej stronie mocy? Fabuła mocno się różni?

Jaki jest czas pierwszego przejścia?

Kurcze, przez ostatnie dwa dni obejrzałem wszystkie części filmu i - mimo, że demo mi się nie podobało - mam chcicę na ten tytuł.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #286 dnia: Września 28, 2008, 17:53:07 pm »
Generalnie jedyny wybor jaki mamy sprowadza sie do wyboru osoby ktora chcemy zabic podczas koncowki gry, przez cala gre fabula jest taka sama i nie ma zadnych pobocznych sciezek zeby zmienic fabule, wiec za kazdym razem gra wyglada tak samo.

Przejscie gry powinno ci zajac max 7 godzin, jezeli bedziesz gral na nizszych poziomach i odposcisz zbieractwo i inne tego typu rzeczy to mozesz sie zmiescic nawet w 5 godzinkach :)

lupinator

  • Gość
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #287 dnia: Września 28, 2008, 18:01:09 pm »
Co do zakończeń -
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #288 dnia: Września 28, 2008, 18:54:40 pm »
Niefajnie. A jakieś elementy przygodowe i trochę kombinowania się znajdzie, czy tylko parcie za strzałką do przodu i sieka?

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #289 dnia: Września 28, 2008, 19:11:59 pm »
Ech... przed premierą byłem przekonany że tytuł łyknę już na starcie. Jednak długość single'a to lekka kpina a i to co dał Lupi przekreśla również fabułę...  :???:

Kupić to się kiedyś kupi ale za obecną cenę nie warto, imho.
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2008, 19:13:57 pm wysłana przez Leenk »

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 722
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #290 dnia: Września 29, 2008, 08:52:42 am »
Co do zakończeń -
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ale zakończenie po Jasnej Stronie jest wplecione. Najgorsze jest to drugie.


Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #291 dnia: Września 29, 2008, 09:17:51 am »
Warto panowie , Warto!! Jade teraz na najwyzszym poziomie trudnosci i przejdę teraz po Dark Side . Rozgrywka sie nie nudzi , jest Super!!  :cool:
Opublikowane: Wrzesień 29, 2008, 09:13:49
Co do zakończeń -
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ale zakończenie po Jasnej Stronie jest wplecione. Najgorsze jest to drugie.



Fakt , Ja najpierw zakończyłem po Light Side i ostatnia cut scenka miala zabarwienie z następnymi epizodami Star Wars
Opublikowane: Wrzesień 29, 2008, 09:15:09
Jeszcze 1 ważny +  , ze Combosow jest duzo i są cholernie łatwe do zrobienia normalnie  :grin:

lupinator

  • Gość
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #292 dnia: Września 30, 2008, 18:50:32 pm »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #293 dnia: Września 30, 2008, 23:48:06 pm »
400 za postaci i 800 za mission pack, czy zakładamy wariant optymistyczny - o połowę mniej?

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #295 dnia: Października 01, 2008, 02:33:43 am »
400 za postaci i 800 za mission pack, czy zakładamy wariant optymistyczny - o połowę mniej?

Tez obstawiam taki wariant :)

Co do dlugosci gry na najwyzszym poziomie trudnosci to zajelo mi to dokladnie 4h 46min, ale tylko ze wzgledu na wydluzone tym razem walki z bosami, ktore nadal sa banalne. Ale mimo wszystko nie zaluje wydanej kasy, bawilem sie swietnie, gre przeszedlem cztery razy i teraz czekam na nowa misje jak i stroje.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #296 dnia: Października 01, 2008, 03:21:32 am »
Jakiś dobry sposób na szybkie ściągnięcie tego ogromnego statku na ziemię ,tych myśliwcy roz***** już od Ch*** ,ale za nim Star Killer ogarnie one znowu się pojawiają . Po za tym czasami macham tymi gałkami tak jak trzeba i wafel ,nie chce ściągać go na zimie ,proszę o pomoc bo już mnie Ch** strzela. Tępa gra.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #297 dnia: Października 01, 2008, 08:38:30 am »
400 za postaci i 800 za mission pack, czy zakładamy wariant optymistyczny - o połowę mniej?

Tez obstawiam taki wariant :)

Co do dlugosci gry na najwyzszym poziomie trudnosci to zajelo mi to dokladnie 4h 46min, ale tylko ze wzgledu na wydluzone tym razem walki z bosami, ktore nadal sa banalne. Ale mimo wszystko nie zaluje wydanej kasy, bawilem sie swietnie, gre przeszedlem cztery razy i teraz czekam na nowa misje jak i stroje.

Nie no chlopieee respect :o jak ty to Redziol robisz normalnie co ? Ja na najwyzszym czasami stoje w jednym miejscu i nie moge dojsc dalej .

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #298 dnia: Października 01, 2008, 13:56:42 pm »
Jakiś dobry sposób na szybkie ściągnięcie tego ogromnego statku na ziemię ,tych myśliwcy roz***** już od Ch*** ,ale za nim Star Killer ogarnie one znowu się pojawiają . Po za tym czasami macham tymi gałkami tak jak trzeba i wafel ,nie chce ściągać go na zimie ,proszę o pomoc bo już mnie Ch** strzela. Tępa gra.

W sumie walka wyglada tak, podczas pierwszej tury rozwal Tie Fightery jak najszybciej (najlapiej przy uzyciu Force Lighting) ustaw sie przodem do Star Destroyer po prawej lub lewej stronie, jak tylko zobaczysz malutki kwadracik na Tie Fighterze to wal lightingiem. Jak juz zalatwisz wszystkie zacznij ustawiac Star Destroyera to pozycji wyjsciowej, podczas pierwszego podejscia powinienes spokojnie go ustawic do stanu idealnego, teraz nadleci druga fala Fighterow, sciagnij je jak najszybciej lightingiem i biegnij na srodek sciagac Destroyera ( mozesz potrzebowac malutkich poprawek w ustawieniu, wszystko zalezy od tego jak szybko rozprawiasz sie z Fighterami. Sciagaj Destroyera do poki nie dostaniesz dwa razy od Tie Fighterow ( 4 razy = jestes martwy) teraz biegnij na prawa lub lewa strone aby je porozwalac lightingiem, po wykonczeniu ich wszystkich powinnienes miec full energie, teraz powtarzaj proces, jesli szybko rozprawiasz sie z Tie Fighterami, to podczas czwartej tury powinienes sciagnac Destroyera. Tak wyglada walka na najwyzszym poziomie trudnosci, dziala tez na nizszych i wtedy mozesz przyjac wiecej strzalow od Tie Fighterow.

Stalker SW:TFU na najwyzszym poziomie jest naprawde bardzo latwy, zwazywszy ze prawie wszystkie walki mozna ominac i biec dalej, na dobra sprawe jest dwie miejscowki gdzie trzeba walczyc aby ruszyc do przodu, pozostaje tylko walka z bossami, ktora jest na maxa latwa, na kazdego jest latwy sposob. jesli potrzebujesz pomocy z bossami to pisz to dam ci strategie na kazdego. Musze w koncu x'a do netu podpiac zeby mi gry z update'owal :)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #299 dnia: Października 02, 2008, 01:04:28 am »
A to 4:46 to było z omijaniem walk, czy jednak wyrżnąłeś wszystkich w pień?  :twisted:

Obejrzałem videoreckę z gametrailers. Z oceną designu panowie popłynęli, bo ten wydaje mi się akurat jedną z większych zalet - sądząc po trailerach, jest świetny. Cieszy ocena za fabułę, bo to mocny powód, żeby w ten tytuł zainwestować. Jako fan Gwiezdnych Wojen nie wiem, nad czym się jeszcze zastanawiam  :)




_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #300 dnia: Października 02, 2008, 03:02:41 am »
A to 4:46 to było z omijaniem walk, czy jednak wyrżnąłeś wszystkich w pień?  :twisted:

Obejrzałem videoreckę z gametrailers. Z oceną designu panowie popłynęli, bo ten wydaje mi się akurat jedną z większych zalet - sądząc po trailerach, jest świetny. Cieszy ocena za fabułę, bo to mocny powód, żeby w ten tytuł zainwestować. Jako fan Gwiezdnych Wojen nie wiem, nad czym się jeszcze zastanawiam  :)


To 4:46 to tak pol na pol, troche walczylem troche biegalem :) Walczylem bo musialem troche leveli zlapac zeby troche upgradow pokupic niezbednych do walk z bossami :)

Co do designu, to ja rowniez uwazam to za zalete tej gry, o co chodzilo chlopakom z GT to nie mam pojecia, z reszta ja juz wogole nie czytam i nie sprawdzam recek, kupuje co mi sie podoba i juz :)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #301 dnia: Października 02, 2008, 14:54:33 pm »
Takie jeszcze dwa pytania mam:

1. Czy po przejściu gry można grać kolejny raz już dopakowaną postacią (stroje, kolory miecza, ciosy)?

2. Czy gra ma... multi?  :)

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #302 dnia: Października 02, 2008, 15:18:26 pm »
1. Nie wiem.
2. Tak.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
PSN ID: WojtqGO

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #303 dnia: Października 02, 2008, 16:05:36 pm »
Takie jeszcze dwa pytania mam:

1. Czy po przejściu gry można grać kolejny raz już dopakowaną postacią (stroje, kolory miecza, ciosy)?

2. Czy gra ma... multi?  :)

Tak po przejsciu gry mozesz zaczac gre od nowa, zachowujac wszystko co do tej pory odkryles, kupiles i upgrade'owales. Mozesz grac na tym samym poziomie trudnosci lub zmienic na wyzszy nadal wszystko zachowujac. Jest tylko male ale, jesli chcialbys dostac achievementy za wyzsze poziomy, musisz zaczac gre kompletnie od zera. A jesli chcesz sobie po prostu pograc dla funu to jak najbardziej jest to mozliwe :)

Co do multi to niestety ale gra go nie posiada, przynajmniej nie wersja na x0 :)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #304 dnia: Października 03, 2008, 00:37:35 am »
Dzięki _ReD_, dzięki Wojtq. Z tym multi to pojechali nieziemsko. Na PS2 się da, a na klocku i PS3 nie? Śmierdzi mi to płatnym dodatkiem z on-line na kilometr. Trzeba poszukać jakiejś okazji na allegro i zanabyć, bo chciałem ciśnienie na Gwiezdne Wojny przy pomocy Jedi Academy rozładować, ale mi się odpalić nie udało  :mrgreen:

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #305 dnia: Października 05, 2008, 18:01:54 pm »
5 godzin i pękła. Niby dobra, ale ilość błędów i głupot mnie zabiła  :mad: I kolejny raz fabuła z Media Markt.

szpynda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-01-2007
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #306 dnia: Października 15, 2008, 17:28:49 pm »
Porażka na całej linii (no może wygląd lokacji jest naprawdę dobry), unikac jak tylko się da. Zmarnowana kasa i czas. Nawet nie chce mi się tego kończyć. Szkoda, że to prezent urodzinowy, bo zaraz na allegro by poszło.
PORAŻKA ROKU!!!
Jak można tak skopać grę i w ogóle wydać swiat SW jako zwykły slasher?
Dramat.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #307 dnia: Października 16, 2008, 10:14:24 am »
Cytuj
W wersjach PS2
Wersja PS2 nie ma multi, przynajmniej ja takiego nie uswiadczyłem

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #308 dnia: Lipca 25, 2009, 08:42:07 am »
Star Wars: The Force Unleashed DLC and the Ultimate Sith Edition
http://ps3.ign.com/articles/100/1007447p1.html

1. Pojawi się DLC, w którym wybierzemy się na Tatooine, zwiedzimy pałac Jabba the Hutt i powalczymy z Boba Fett'em.
2. Zostanie wydana rozszerzona edycja Star Wars: The Force Unleashed -- Ultimate Sith Edition, w której skład wejdą:
- oryginalne TFU;
- wszystkie DLC, które pojawiły się od premiery gry;
- najnowsze DLC z Tatooine;
- Hoth Mission Pack, które zapowiada się naprawdę smakowicie (paczka nie pojawi się na PSN czy XBL, przynajmniej do czasu). Dodatek ten przedstawi wydarzenia alternatywne, kiedy to Vader ginie z ręki swojego ucznia, a ten staje przy boku Imperatora, by wyeliminować resztki jego wrogów w Galaktyce.

Ultimate Sith DLC Trailer


Nie podano żadnej daty premiery.
Gra ukaże się również na PC i Mac.

Nie wiem jak Wy, ale ja napaliłem się okrutnie :-D 
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2009, 08:48:39 am wysłana przez Wojtq »
PSN ID: WojtqGO

Pysiu14

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 19-07-2009
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: 1
  • Ten dzień się zbliża!
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #309 dnia: Lipca 25, 2009, 09:36:16 am »
ja nie , mi jakos to nie odpowiada , zreszta trzeba by bylo znowu wydac kase
Pysiu14
Xbox 360 - Pysiu13

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #310 dnia: Lipca 25, 2009, 12:25:31 pm »
cholera szkoda że ta gra nie ma trofeów  :mad:
a może mają być?

Mrocz

  • Gość
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #311 dnia: Lipca 25, 2009, 12:28:02 pm »
Kurde... Na podstawową wersję byłem napalony... Ale zawiodłem się okrutnie po zagraniu w demko... Może ta wersja będzie dużo lepsza i "poprawiona" względem podstawowej? Bo cholera brakuje porządnej gry z walkami na miecze świetlne :(

Pysiu14

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 19-07-2009
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: 1
  • Ten dzień się zbliża!
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #312 dnia: Lipca 25, 2009, 12:29:18 pm »
Nie ma to jak trzecia czesc gwiezdnych wojen na PS 2  :lol:
Pysiu14
Xbox 360 - Pysiu13

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #313 dnia: Lipca 25, 2009, 12:34:47 pm »
Nie ma to jak trzecia czesc gwiezdnych wojen na PS 2  :lol:
Bywały lepsze gry od tego gniotka, jak np. Jedi Outcast i Jedi Academy z serii Jedi Knight. W TFU nie grałem, ale zawsze miałem wielką ochotę (mimo, że podobno walka mieczem jest skopana).
PSN ID: WojtqGO

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #314 dnia: Lipca 26, 2009, 10:05:20 am »
Będzie patch z Pucharkami

Cytuj
Amidst all of the excitement over the Ultimate Sith DLC and Star Wars: The Force Unleashed Ultimate Sith Edition announcements, LucasArts also quietly revealed that they are adding trophy support to the Playstation 3 version of Star Wars: The Force Unleashed. Here is the confirmation from the official Twitter of LucasArts Games:

?Just confirmed to me: TFU on PS3 to get trophy support with the Sith Edition. Will find more out Monday (plane takes of in a few hours)?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #315 dnia: Lipca 26, 2009, 12:12:50 pm »
o kur*wa!!!  :-D to ja już zbieram kasę na to.  uwielbiam SW (jedyna gra..a raczej całe uniwersum które ma blasterki i mi się podoba).
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2009, 12:16:12 pm wysłana przez Solid Snake 1989 »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #316 dnia: Sierpnia 23, 2009, 08:23:11 am »
Amerykanie dostali patch z Pucharkami, reszta świata dostanie w najbliższy czwartek:
http://www.psu.com/Trophies-for-Star-Wars--The-Force-Unleashed-released-in-America,-elsewhere-next-week-News--a007991-p0.php

Cytuj
Last month we reported that Star Wars: The Force Unleashed was receiving a patch to incorporate Trophies. According to a report from PS3Trophies.com, that Trophy patch has finally arrived, at least for America.

Every other region will receive the Trophy patch next Thursday.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #317 dnia: Sierpnia 23, 2009, 14:18:19 pm »
Zassałem ten dodatek do FU i ... kierwa!! 800 punktów za 20 minut mocno średniej zabawy?? Kogoś zdrowo poj**ało!

lupinator

  • Gość
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #318 dnia: Sierpnia 23, 2009, 14:24:52 pm »
Ja niedawno kończyłem standardową grę i obrzydliwe się zawiodłem, zero klimatu Star Wars, powtarzane lokacje, beznadziejna fabuła z dramatycznie beznadziejnym zakończeniem, nudny gameplay i cała reszta. Force Unleashed jest dla mnie jednym z najsłabszych oddań jednego z najlepszych uniwersów, jakie znam. Nie kupujcie tego.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #319 dnia: Sierpnia 23, 2009, 14:36:11 pm »
Mi akurat gra bardzo się podobała. Nawet zrobiłem calaka u kumpla na x0.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.