Autor Wątek: W co teraz gracie?  (Przeczytany 935042 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

POK

• Gagarin
  • Reputacja: 151
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13200 dnia: Marzec 15, 2019, 10:18:21 am »
Szanowny kolego POK. W sieci RTV AGD widziałem dzisiaj za Kazimierza wersję zarówno na PS4, jak i Xboxa.
U nich to różnie bywa. Czasami dana gra kosztuje pełną cenę, a obok leży ta sama, ale w cenie promocyjnej - często dwukrotnie niższej.

Zatem warto się wybrać i zobaczyć, czy akurat jest na promocji, a Batltlefront II w tej cenie śmiało można atakować.
Używane na allegro spokojnie znajdziesz za 40zł.
EA akurat robi dobre promocje na PSN, więc jak kiedyś ukaże się cyfrowo za taniochę, to biorę. Na wersji pudełkowej mi nie zależy.

bojawiem

• Marynarz z Potiomkina
  • Reputacja: 84
W co teraz gracie?
« Odpowiedź #13201 dnia: Marzec 15, 2019, 11:13:41 am »
Od razu przypomniała mi się śmieszna historyjka. Byłem pewnego razu 2012 roku w empiku, patrzę na półkę z grami, a tam leży LA Noire na PS3, a obok LA Noire Complete Edition. Cena za pierwszą 189 zł, cena za CA...99 zł. Długo się nie namyślając, wziąłem edycję kompletną i zadowolony wyszedłem.
Tak tanio a i tak wyszedl i nie zaplacil...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Z tym nie zapłacił i wyszedł to kolejna śmieszna historyjka mi się przypomniała i znów z empikiem w tle, tym razem w innej części miasta.
Jak mój syn miał z 2-3 lata i jeździł w spacerówce to jednego razu poszliśmy na spacer do empiku, a to z dobre 50 minut z buta od mojego domu. Żona kupowała jakąś książkę, a ja chciałem nabyć psxe i jakąś gazetę. Wziąłem z regału i położyłem to na górze wózka, a że daszek był składany to go domknąłem, aby gazety nie spadły. Żona wybrała jakąś książkę, poszła do kasy, zapłaciła i szczęśliwi wyszliśmy z empiku. W drodze powrotnej do domu, przypomniałem sobie, że te gazety, które leżą na wózku są...nieopłacone. Krótko mówiąc okradłem empik. :D Zajumałem gazetki. Później bałem się chodzić do tego empiku przez dobre pół roku. :)
To jeszcze nic. Jeden kolega zajumał kiedyś z Saturna w Złotych Tarasach grę poprzez przeklejenie ceny z tańszej na droższą. Udało się. Ale to nic. Podjarany sukcesem namówił innego kolegę na ten sam proceder. Tamten nie gra w gierki. Ale chciał nowe głośniki i cena to już pare stówek.  Kapneli się na kasie od razu że coś się nie zgadza. Policja, kajdany i na komisariat. Tamten siedział na ławce przed Saturnem i poker face Lol. Debile 
PS.
I to żadne patusy. Dobrze zarabiają.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sylvan Wielki

• Major Hermaszewski
  • Reputacja: 195
« Odpowiedź #13202 dnia: Marzec 15, 2019, 19:05:36 pm »
Dobre  :)

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
  • Reputacja: 43
« Odpowiedź #13203 dnia: Marzec 22, 2019, 17:01:17 pm »
Kolejne dwa wolne dni przed nami, więc kolejna szansa na nadgonienie growych zaległości.
Wciąż zabijam i ginę na Pandorze w Borderlands 2 i końca nie widać. Dodatkowo zacząłem 1 duże DLC, Captian Scarlett...

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

lupinator

• Gość
« Odpowiedź #13204 dnia: Marzec 24, 2019, 20:01:49 pm »

The Dream Machine - chciałem nią rozpocząć swój wielki powrót do point and clików, ale gra mimo soczystego klimatu bardziej mnie męczy niż bawi i chyba nie pójdę dalej w swojej klikanej przygodzie :(

windomearl

• Administrator
  • PIERESTROJKA
  • Reputacja: 247
  • You know Carcosa?
« Odpowiedź #13205 dnia: Marzec 25, 2019, 07:11:45 am »
U mnie Yakuza Kiwami. Mocno archaiczna, ale bardzo fajna gierka.

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
« Odpowiedź #13206 dnia: Marzec 29, 2019, 10:24:58 am »
Po powrocie do pracy, ten tydzień szybko mi zleciał. Był to czas wielu atrakcji dla mnie, o czym niebawem poinformuję w zakupach growych.  :)
Piątek wieczór coraz bliżej, więc tradycyjnie zapytam, w co będziecie grać?
U mnie nadal leci Borderlands2, ale po skończeniu wątku głównego już tylko DLC. Na pewno też zacznę Killer Instinct na Xboxie i być może Assassin's Creed Origins. :)

POK

• Gagarin
« Odpowiedź #13207 dnia: Marzec 29, 2019, 11:44:24 am »
U mnie BF1 i Driveclub. W kampanię BF1 nawet spoko się gra. Za te 20-30 zeta warto było kupić ;) Driveclub też ok, choć odczuwalny jest brak aktualizacji pod Prosiaka. Przydałaby się wyższa rozdziałka i lepsze oświetlenie. Człowiek już się trochę wybredny stał. W każdym razie jeździ się przyjemnie. Model jazdy mi się podoba, jedynie AI mogłaby być lepsza. Trasy też fajne.

I jeśli ktoś może dołączyć do mojego klubu to będę wdzięczny :angel: Bo widzę, że aby niektóre furki odblokować trzeba mieć minimum 1 poziom klubu.

Kopersztyk

• Sekretarz wojewódzki
  • Reputacja: 27
  • Why so serious?
« Odpowiedź #13208 dnia: Marzec 30, 2019, 23:04:06 pm »
Muszę Cię trochę zmartwić: https://whatnext.pl/koniec-driveclub-gra-bedzie-wycofana-ze-sprzedazy/

Serwery online obsługujące gry DRIVECLUB, DRIVECLUB VR i DRIVECLUB Bikes zostaną wyłączone 1 kwietnia 2020 r. o godz. 00:59 czasu polskiego. Wszystkie funkcje online (w tym tryby online dla wielu graczy) przestaną działać tego dnia. Nadal będzie możliwość grania i korzystania z tych gier w trybie offline dla jednego gracza.

POK

• Gagarin
« Odpowiedź #13209 dnia: Marzec 31, 2019, 01:01:03 am »
1 kwietnia 2020 to masa czasu. I tak nie planuję grać na neta, ani tak długo.

Szkoda jednak, że w pewnym momencie tak porxucili Drivecluba. Gdyby gra dostała dobrą łatkę pod Pro i była promowana w promocjach i PS+, to mogłaby mieć jeszcze drugie życie. A tak twórcy sami ją olali w pewnym momencie. A model jazdy jest bardzo dobry. Przypomina mi ten z PGR4.

Ryo

• Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • Reputacja: 521
  • "Using no way as way, having no limitation..."
« Odpowiedź #13210 dnia: Kwiecień 01, 2019, 08:14:03 am »
A tak twórcy sami ją olali w pewnym momencie.
A to nie było tak, że nie olali, tylko zamknęli im studio?

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
« Odpowiedź #13211 dnia: Kwiecień 01, 2019, 08:35:31 am »
Niestety, ale tak właśnie było.

Ryo

• Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • Reputacja: 521
  • "Using no way as way, having no limitation..."
« Odpowiedź #13212 dnia: Kwiecień 01, 2019, 08:56:47 am »
Czyli olali czy zamknęli? ;)

POK

• Gagarin
« Odpowiedź #13213 dnia: Kwiecień 01, 2019, 09:04:16 am »
To nie wiedziałem. Szkoda ich w takim razie, bo Driveclub to dobra gra. Z chęcią zobaczyłbym drugą część na PS5.

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
« Odpowiedź #13214 dnia: Kwiecień 01, 2019, 11:37:22 am »
Czyli olali czy zamknęli? ;)
Evolution dłubało nad grą, ale proces postępował dość powoli. Sony narzuciło im debilną datę wydania, która była nierealna, aby produkt na premierze nie był wykastrowany z zawartości. Tam jeszcze reżyser gry się zmienił z tego co pamiętam. Paul Rustchynsky został tym nowym i jeszcze sprzątał bałagan. To, że ta gra koniec końców wyszła tak znakomicie to i tak cud. Później zaczęło się łatanie, wydawanie dlc, aż w końcu ktoś w Sony wpadł na pomysł - hej, a po co nam dwa studia robiące ścigałki? Przecież Kaz i jego GT rozniesie wszystko i wszystkich.
Jedyni olani w tej całej sytuacji zostali pracownicy Evolution i gracze. W oby przypadkach Sony zachowało się beznadziejnie (o Psygnosis, aka Sony Liverpool też pamiętam Yoshida, o Vicie też - sorry musiałem).
Dziwne, że Polyphony jeszcze nie zamknęli, bo Kaz przez całą generację zrobił aż 1 Gran Turismo, które królem wyścigów to od dawna nie było.
Nie chcę się tutaj rozwodzić i po raz kolejny pisać swoich teorii, ale japońskie oddziały Sony robiące gry, mają zbyt dużo wolnej i "twórczej" przestrzeni, w przeciwieństwie do ich odpowiedników na zachodzie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2019, 11:39:27 am wysłana przez RyoHazuki »

POK

• Gagarin
« Odpowiedź #13215 dnia: Kwiecień 02, 2019, 08:56:29 am »
Twórcy potwierdzili, że chodzi o koniec licencji.

Patrzę na vg.chartz i według serwisu same pudełkowe wersje sprzedały się w 2,37 mln egzemplarzy. Jest to imo bardzo przyzwoity wynik jak na nowe IP. Gdyby dawali jeszcze regularne promocje na wersję cyfrową, to wynik mógłby być naprawdę dobry.

Gran Turismo Sport sprzedało się oczywiście lepiej - 3,77 mln wg vg.chartz. Ale różnica nie jest aż taka kolosalna, tym bardziej biorąc pod uwagę, że to uznane IP. Gra miała też podejrzewam większy budżet i lepszy marketing.

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
« Odpowiedź #13216 dnia: Kwiecień 02, 2019, 11:58:47 am »
Twórcy potwierdzili, że chodzi o koniec licencji.

Patrzę na vg.chartz i według serwisu same pudełkowe wersje sprzedały się w 2,37 mln egzemplarzy. Jest to imo bardzo przyzwoity wynik jak na nowe IP. Gdyby dawali jeszcze regularne promocje na wersję cyfrową, to wynik mógłby być naprawdę dobry.

Gran Turismo Sport sprzedało się oczywiście lepiej - 3,77 mln wg vg.chartz. Ale różnica nie jest aż taka kolosalna, tym bardziej biorąc pod uwagę, że to uznane IP. Gra miała też podejrzewam większy budżet i lepszy marketing.
No i na pewno była bardziej dopieszczona. W końcu robili ją jakieś 5 lat - jedna gra na generację Polyphony (do tej pory robili 2-3). Do tego ma niesamowicie rozbudowany tryb zniszczeń, kampanię single player, setki torów i milion aut. Oh, wait.  :grin:

POK

• Gagarin
« Odpowiedź #13217 dnia: Kwiecień 03, 2019, 10:55:55 am »
Ja z chęcią kiedyś sprawdzę GT Sport, szczególnie, że grę cały czas aktualizują o nową zawartość. Ale cena musi spaść poniżej 5 dyszek. Więcej mi szkoda, bo po paru wyścigach mogę się odbić od kartonowego modelu jazdy ;)

W sumie gry wyścigowe to chyba jedyna kategoria, w której Xbox wygrywa z Playstation na tej generacji. Może dałoby się jeszcze doliczyć strategie, bo XB1 dostał Halo Wars 2 i odświeżoną jedynkę.

Wojtq

• Marynarz z Potiomkina
  • Reputacja: 40
« Odpowiedź #13218 dnia: Kwiecień 03, 2019, 20:59:08 pm »
Skończyłem ostatnio DMC5 i nie chce mi się grać ponownie. :( Fajny system walki i w ogóle, ale nie chce mi się znów łazić po tych nudnych poziomach. Miałem przeczucie po zwiastunach, byłem optymistyczny po kilku pierwszych, ale połowę gry łazi się po takim samym zdeformowanym gównie.
PSN ID: WojtqGO

piter86

• Marynarz z Potiomkina
  • Reputacja: 94
« Odpowiedź #13219 dnia: Kwiecień 03, 2019, 22:26:42 pm »
Sekiro (kiedyś na pewno skończę), Tetris 99, DrMario.

lupinator

• Gość
« Odpowiedź #13220 dnia: Kwiecień 03, 2019, 22:29:36 pm »
Próbuję się pogodzić z Bloodbornem bo pierwszej nieudanej randce kiedyś kiedyś. Na razie stroję na Bestii Żądnej Krwi.

andryush

• Major Hermaszewski
  • Reputacja: 112
« Odpowiedź #13221 dnia: Kwiecień 03, 2019, 22:57:18 pm »
Skończyłem ostatnio DMC5 i nie chce mi się grać ponownie. :( Fajny system walki i w ogóle, ale nie chce mi się znów łazić po tych nudnych poziomach. Miałem przeczucie po zwiastunach, byłem optymistyczny po kilku pierwszych, ale połowę gry łazi się po takim samym zdeformowanym gównie.

Banita Kyo miał bardzo podbne zdanie o tej grze, gdy z nim ostatni raz gadałem, na forum chłopaki są bardziej tolerancyjni :P

Ja męczę RDR2, przepiękny świat, dbałość o detale, ale gameplay przyprawia mnie o senność, a jestem już chyba przy końcu III albo IV aktu. (Saint Denis)

W przerwach miałem epizody z Path of Exile, 25lvl i generalnie rzygam już tymi kolorowymi kryształkami :P

windomearl

• Administrator
  • PIERESTROJKA
  • You know Carcosa?
« Odpowiedź #13222 dnia: Kwiecień 03, 2019, 23:56:39 pm »
Sekiro. Jest zloto, ale cos czuje ze gra mnie w pewnym momencie pokona :)

POK

• Gagarin
« Odpowiedź #13223 dnia: Kwiecień 04, 2019, 05:25:14 am »
Pograłem chwilę w Path of Exile i stwierdziłem, że to sobie odpuszczę. Jakoś mnie nie urzekło, a poza tym uznałem grę za zbyt wielki pożeracz czasu. Za to odpaliłem Divinity: Original Sin (na PS4) i wciągnąłem się od razu. Pograłem chyba z 5 godzin i nadal mam drugi poziom... Ale za to już 4 członków drużyny. Gra się w każdym razie bardzo przyjemnie i podoba mi się sposób prowadzenie fabuły - robisz jakiegoś dodatkowego questa, a tu się okazuje, że ma on duży związek z główną fabułą. No i w grze jest dużo fajnego humoru.

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
« Odpowiedź #13224 dnia: Kwiecień 05, 2019, 08:30:38 am »
Jak tam pany plany growe na łikend?
Ja chcę zacząć i skończyć 3 dlc do Borderlands 2, coś z Sir Hammerlockiem, a także przejść kilka kolejnych story mode w Killer Instinct. Zrobiłem, póki co 4 (a tych jest chyba 16 w 2 sezonach), ale może jeszcze kilka ukończę.

POK

• Gagarin
« Odpowiedź #13225 dnia: Kwiecień 06, 2019, 06:24:02 am »
Ja dziś do pracy idę... Ale w wolnych chwilach na pewno pogram w Divinity. Gra może technicznie jest daleka od ideału (i nie chodzi mi wcale o grafikę), za to rozgrywka została świetnie przemyślana.

Sylvan Wielki

• Major Hermaszewski
« Odpowiedź #13226 dnia: Kwiecień 06, 2019, 15:32:19 pm »
Pograłem chwilę w Path of Exile i stwierdziłem, że to sobie odpuszczę. Jakoś mnie nie urzekło, a poza tym uznałem grę za zbyt wielki pożeracz czasu. (....)

Również PoE w wersji na PS4 sobie odpuszczę, choć celowałem początkowo w platynę. 96 godzin spędziłem z nią na Xbox, kapitalna gra, ale wystarczająco czasu jej poświęciłem. Plus w dwóch sesjach na sprzęcie Sony nabiłem naście godzin, takie cyfrowe to bagno - wciąga jak diabli.

Ja z chęcią kiedyś sprawdzę GT Sport, szczególnie, że grę cały czas aktualizują o nową zawartość. Ale cena musi spaść poniżej 5 dyszek. Więcej mi szkoda, bo po paru wyścigach mogę się odbić od kartonowego modelu jazdy ;)

W sumie gry wyścigowe to chyba jedyna kategoria, w której Xbox wygrywa z Playstation na tej generacji. Może dałoby się jeszcze doliczyć strategie, bo XB1 dostał Halo Wars 2 i odświeżoną jedynkę.

GTS obecnie nie jest takie złe. To znaczy do Forzy Motorsport wciąż ma kilka okrążeń, ale za Kazimierza można się skusić. Trochę dałeś ciała, bowiem przynajmniej dwukrotnie były na ten produkt insertujące promocje (zapewne stąd + siła marki = taka, a nie inna sprzedaż).
Niedawno kolekcjonerki były za kilkadziesiąt zł sprzedawane, a w ubiegłym roku wersja ze stilbukiem dołączyła do promocji PS+ i gra wychodziła raptem sześćdziesiąt zł. Co do reszty zgoda. PlayStation nie ma w tej generacji szczęścia do gier wyścigowych, niemniej Omega Collection bardzo polecam - piękne, świetne wyścigi i pal sześć, że kotlet odgrzewany.

Jak tam pany plany growe na łikend?
(....)

Skończyłem wszytko co chciałem i do Days Gone/MK nie mam w co grać  :>

Dlatego chyba skuszę się na Virginię na PS4, albo kupie kolekcję Bioszoków - pierwsza część to 10/10, a i kolejne niczego sobie.
Pudło jest za dwa Kazimierze. Z 40 godzin grania w 60 k/s. Nie może być źle.  :P

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
« Odpowiedź #13227 dnia: Kwiecień 06, 2019, 16:33:21 pm »
Chciałbym tak jak Sylvan mieć wszystko ograne.  :)
Tymczasem co i rusz wyjeżdżają nowe pozycje, a kolejna paczka z UK już w drodze.

Virginia jest całkiem udana. Polecam, a przy okazji szybko nabijesz platynę.
Bioshock to majstersztyk. Dwójka ujdzie, trójka bdb gra.

Sylvan Wielki

• Major Hermaszewski
« Odpowiedź #13228 dnia: Kwiecień 06, 2019, 17:14:56 pm »
Pierwszy Bio - genialna pozycja. Dwójka, to również fantastyczny tytuł. Ten początek, plus fakt kim sterujemy - rewelacja.
Infinite nie ujęło mnie aż tak bardzo, jak niektórych. Grałem wcześniej w inFamous i coś w połowie gry zaczęło mi świtać kim jest główny zły. Nie pomyliłem się, więc łał na końcu nie było, choć jest niczego sobie.  :roll:

Ta Virginia, nie taka szybka. Minimum 4 godziny. Z drugiej strony zdobycie platynowego trofeum w Dragon Age II, bądź DkS III zajęło mi kilkadziesiąt godzin, więc okolice trzystu minut nie powinny być takie złe. O właśnie, będąc przy Duszach. Mam jednego, nieukończonego gagatka.  :shifty:

W sumie Scholar of the First Sin w wersji remastered zaliczony na 100%, ale DkS II ze starej generacji, to jedyne Soulsy, w których platyny nie mam  :evil:

Tylko jak walczyć teraz z 720p i 24 k/s.  :P

Wojtq

• Marynarz z Potiomkina
  • Reputacja: 40
« Odpowiedź #13229 dnia: Kwiecień 10, 2019, 21:28:28 pm »
Pograłem ze 2 godziny w Spider Mana i nie rozumiem zachwytów. Fajnie się śmiga po mieście, ale mam to robić przez kolejne 10-czy-ileś godzin? Gdzie się podziała kreatywność w kwestii tworzenia ciekawych poziomów? A dejcie spokój.

Otwarte światy w grach powinny zdechnąć jak najprędzej.
PSN ID: WojtqGO

windomearl

• Administrator
  • PIERESTROJKA
  • You know Carcosa?
« Odpowiedź #13230 dnia: Kwiecień 10, 2019, 22:39:49 pm »
Tak bardziej koło 20. I nie tylko po mieście. A nawet jakby to ciężko, należeć grę w której samo poruszanie się daje taki czysty fun.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
« Odpowiedź #13231 dnia: Kwiecień 12, 2019, 08:35:16 am »
Iiiii lecimy kolejny łikend. W sumie to już tych wolnych dni w 2019, trochę za nami. Połowa kwietnia. Dużo gier ukończonych (w moim przypadku 20 z czego 6 to dlc - 2 do Castlevanii i 4 do Borderlands 2).
Dzisiaj zaczynam Assassin's Creed Origins na XOX i mam nadzieję, że słynna jakość 4k + hdr mnie powali (ostatnio włączyłem na 10 minut FH4 i było pięknie). Być może machnę jeszcze kilkanaście potyczek w Killer Instinct i nie zdążę się popatrzeć na zegarek, a już trzeba będzie iść do "kochanej" roboty w poniedziałek.

RyoHazuki

• Marynarz z Potiomkina
« Odpowiedź #13232 dnia: Kwiecień 19, 2019, 13:35:17 pm »
Święta za pasem, więc korzystając z okazji i 1 dodatkowego dnia na weekendowe granie, wszystkim trzem  :D użytkownikom tego forum życzę Wesołych Świąt i nadrabiajcie zaległości przez najbliższe wolne.
Ja podciągnę statystyki w Assassin's Creed: Origins i chyba to będzie na tyle. Gra jest olbrzymim rpg, więc jest co robić.

windomearl

• Administrator
  • PIERESTROJKA
  • You know Carcosa?
« Odpowiedź #13233 dnia: Kwiecień 19, 2019, 13:36:31 pm »
Święta za pasem, więc korzystając z okazji i 1 dodatkowego dnia na weekendowe granie, wszystkim trzem  :D użytkownikom tego forum życzę Wesołych Świąt i nadrabiajcie zaległości przez najbliższe wolne.
Ja podciągnę statystyki w Assassin's Creed: Origins i chyba to będzie na tyle. Gra jest olbrzymim rpg, więc jest co robić.
A jakie ma rpgowe mechanizmy? Szukam ostatnio czegos na ksztalt wieska/skyrima.

hanza

• Kapitan Żbik
  • Reputacja: 32
« Odpowiedź #13234 dnia: Kwiecień 19, 2019, 15:19:25 pm »
Jako ze siedz miesia na wakacjach pykam sobie na najlepszej konsolce ever czyli 3ds a dokladnie luigi mansion 2. Do ps4 wrac za 2 tyg moze uda sie juz skonczyc sekiro i widzialem ze listonosz dostarczyl mk11111 bedzie grane.
Gracz na emeryturze

POK

• Gagarin
« Odpowiedź #13235 dnia: Kwiecień 19, 2019, 17:21:42 pm »
A jakie ma rpgowe mechanizmy? Szukam ostatnio czegos na ksztalt wieska/skyrima.
Słyszałem, że Odyssey jest bardziej erpegowe, a w kolejnej części jeszcze bardziej mają rozwinąć te elementy.

Ale sam jestem ciekaw. Origins jest tak erpegowe jak Horizon czy mniej/bardziej?

windomearl

• Administrator
  • PIERESTROJKA
  • You know Carcosa?
« Odpowiedź #13236 dnia: Kwiecień 19, 2019, 18:19:38 pm »
Też właśnie jestem ciekaw bo mam ochotę na rasowego RPG.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Moldar

• Łajka
  • Reputacja: 101
« Odpowiedź #13237 dnia: Kwiecień 20, 2019, 00:43:00 am »
Assasin to ciągle mocno Ubi game, więc bym się nie nastawiał. Wiadomo, jest doświadczenie, przedmioty itp. Ale w moim odczuciu mocno to wszystko takie hmm, nie wiem jak to określić. Po prostu jest, trochę jak w horizon. Dodać do tego nijaką fabułę i z czapy questy poboczne to fakt dostajemy dużą grę, ale mocno powtarzalną grę.

Devilek

• Łajka
  • Reputacja: 73
« Odpowiedź #13238 dnia: Kwiecień 20, 2019, 12:30:36 pm »
Jak dla mnie dobra, rozbudowana gra, trochę kalka wieśka, tylko że zamiast alchemii i magii mamy ciche zabijanie i planowanie każdego kolejnego ruchu albo możemy wybrać drogę na pałę. A i dodatkowo mamy bitwy morskie, jak na razie schemat gry mi się nie znudził ale mogę się domyśleć że już w połowie/po koniec robienie tego samego będzie nużące.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Kopersztyk

• Sekretarz wojewódzki
  • Reputacja: 27
  • Why so serious?
« Odpowiedź #13239 dnia: Kwiecień 20, 2019, 13:49:41 pm »
Ja skończyłem wczoraj Resident Evil 2 Remake - scenariusz Claire, a w międzyczasie Apex i Path of Exile.