Autor Wątek: W co teraz gracie?  (Przeczytany 1380829 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #200 dnia: Sierpnia 26, 2007, 17:21:58 pm »
Devil May Cry 3 i jest bardzo OK :) , choć wściec się można kiedy rozwala cię boss na końcu etapu i nie masz już złotych orbów...
PSN ID: WojtqGO

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #201 dnia: Sierpnia 27, 2007, 00:26:09 am »
Viewtiful Joe. Jak na razie jeszcze bez przekleństw, ale to dopiero drugi epizod xD.
A równocześnie z VJ RE Zero (w końcu) :].
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #202 dnia: Sierpnia 28, 2007, 22:16:36 pm »
Tomb Raider Anivecostam, gralem na PC, jednak nie bylem w stanie, nie ten klimat "grania". Obecnie wersja na PS2, jest ok ;)

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #203 dnia: Sierpnia 28, 2007, 22:22:46 pm »
Tomb Raider Anivecostam, gralem na PC, jednak nie bylem w stanie, nie ten klimat "grania". Obecnie wersja na PS2, jest ok ;)
Anniversary. Zaraz Tarniak Cię wyśmieje, że nie znasz nazwy gry w którą grasz :roll:

Aktualnie gram ciągle w Yoshi's Island na GBA, w oczekiwaniu na przesyłkę z Transformerami.

Tarniak

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #204 dnia: Sierpnia 28, 2007, 22:50:03 pm »
Napisałbym, że jesteś głupi, ale nie napisze, bo nie chcę ostrzeżenia.

Gram w FORZE Zwei i przeklinam TURN10 za barbarzyńsko niskie ceny wygranych samochodów. Chociaż może i lepiej, bo w jedynce miałem Golfa GTi, który spokojnie mógł w klasie S wygrywać :).

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #205 dnia: Sierpnia 29, 2007, 10:53:16 am »
ja po dwutygodniowym odpoczynku od gier zabieram się za forze 2...i mam nadzieję na dead rising :)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #206 dnia: Sierpnia 29, 2007, 11:07:41 am »
Cytuj
i mam nadzieję na dead rising
"i mam nadzieje na dead ring" :) A ja jestem w ostatniej misji w Hitmanie.

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #207 dnia: Sierpnia 29, 2007, 15:51:49 pm »
wypluj te słowa solid !!!!  :-D

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #208 dnia: Sierpnia 29, 2007, 15:53:57 pm »
Aghhhhhhhhh tfu tfu tfu.... kłaczek. Hitman za mną... nie mam w co grać  :sad:

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #209 dnia: Sierpnia 29, 2007, 21:43:58 pm »
Od dzisiaj zaczynam kampanie Silent Hill :). Nie mam/nie gralem jedynie w 3jke (warto?), a do 4 nie moge sie przekonac (2 podejscia zakonczyly sie fiaskiem, jakos mi nie przypasowalo). Mam zamiar przejsc do konca wakacji czesc pierwsza i druga, a potem obejrzec film (ktory jak wiadomo ma mase aluzji do tych czesci, do jedynki chyba najwiecej) :)

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #210 dnia: Sierpnia 29, 2007, 22:32:25 pm »
Jestem w chapterze 5-2 w Resident Evil 4 i gierka jest tak zajebista, że aż żal mi ją kończyć : :sad:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #211 dnia: Sierpnia 30, 2007, 01:07:38 am »
Cytuj
Od dzisiaj zaczynam kampanie Silent Hill . Nie mam/nie gralem jedynie w 3jke (warto?), a do 4 nie moge sie przekonac (2 podejscia zakonczyly sie fiaskiem, jakos mi nie przypasowalo). Mam zamiar przejsc do konca wakacji czesc pierwsza i druga, a potem obejrzec film

3 część jest świetna i b. ważna fabularnie, choć najwięcej w niej w sumie akcji. Wkrótce się za nią zabieram po raz kolejny.
4 jest najbardziej niedoceniana, to taki "stand- alone", ale fabularnie jest genialna.



Skończyłem Digital Devil Saga1- gierka zajebista, tylko mam "ale" co do zakończenia- absolutnie żadnych wyjaśnień, tylko dodatkowe pytania. 60h trzeba było (lubię levelować), odkryłem część sekretów (tu w przeciwieństwie do FFXII chociażby sa one logiczne- pod koniec gierki zdobywamy klucze którymi możemy otworzyć bramy spotkane do tej pory w grze i wiemy że tam są jakieś bonusy- logiczne i przyjemne), czas na drugą część.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #212 dnia: Sierpnia 30, 2007, 11:41:18 am »
Od dzisiaj zaczynam kampanie Silent Hill :). Nie mam/nie gralem jedynie w 3jke (warto?), a do 4 nie moge sie przekonac (2 podejscia zakonczyly sie fiaskiem, jakos mi nie przypasowalo). Mam zamiar przejsc do konca wakacji czesc pierwsza i druga, a potem obejrzec film (ktory jak wiadomo ma mase aluzji do tych czesci, do jedynki chyba najwiecej) :)

W kazdego SH warto grac ;) Moja kolejnosc SH2,SH3,SH1,SH4. Co nie oznacza, ze 4 jest zla, ot zwyczajnie musi cos byc na koncu ;)

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #213 dnia: Sierpnia 30, 2007, 18:20:26 pm »
Łapię Obliviona "za rogi". Misje bractwa, gildii wojowników i złodziei zaliczone. Zostały zadania magów i ze 3-4 zadania z głównej linii fabularnej (nie pamiętam dokładnie ile wszystkich jest). Arena również zaliczona. Prócz tego cała masa zadań "zwykłych", z miast i terenu. Gdy skończę gildię magów i główną linię fabularną (nie wiem czy to drugie się da, gra się wiesza po wejściu do bramy obok Brumy), zabieram się za misje deadryczne i odszukiwanie jak największej ilości lokacji. Postać buduję w prosty sposób, byle do 20 poziomu. Ta gra jest wielka, gdyby tylko Xbox się tak często nie wieszał...

Tarniak

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #214 dnia: Sierpnia 30, 2007, 18:29:20 pm »
Cholera będę się musiał na dniach zabrać za Obliviona.

Aktualnie nabijam offline'owe 'ecziwmenty' w CoD3. Veterana odkładam, bo jak 3 dzień pod rząd będę to przechodził to mi się znudzi i będzie leżała na półce.

W tzw. międzyczasie (tak z 40 minut dziennie) bawię się w FORZie. Robię time triale w arcade i zbieram złotka w karierze. Poustawiam dzisiaj samochody w garażu, cożeby zrobić jakiś leszczy w karierze "o okrążenie".

Vitryna

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2004
  • Wiadomości: 618
  • Reputacja: 0
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #215 dnia: Sierpnia 30, 2007, 18:46:33 pm »
Przechodzę The Darkness i w sumie na razie to wszystko bo niedawno dopiero co wróciłem z roboty nad morzem :P

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #216 dnia: Sierpnia 30, 2007, 18:52:01 pm »
Cytuj
Aktualnie nabijam offline'owe 'ecziwmenty' w CoD3. Veterana odkładam, bo jak 3 dzień pod rząd będę to przechodził to mi się znudzi i będzie leżała na półce.
Też nie mam Veterana w CoD3 i chyba nie będę się za niego zabierał, to już nie jest normalne granie, tylko katorga. Gdzie tu heca? Z zadań nie po sieci zostało mi jeszcze przejście misji z niemieckim karabinem. Sekretne zadanie jest nieco z zada, ale szczęśliwie odkryłem zwiedzając sobie lokację wozem terenowym.

Cytuj
W tzw. międzyczasie (tak z 40 minut dziennie) bawię się w FORZie. Robię time triale w arcade i zbieram złotka w karierze. Poustawiam dzisiaj samochody w garażu, cożeby zrobić jakiś leszczy w karierze "o okrążenie".
W Forza grałem z 5 minut, nie dla mnie takie wyścigi, lecz mój brat był (teraz nie gra) wniebowzięty. Odnalazł tam nawet identyczne BMW, które ma naprawdę, także jeździł całe noce, bez celu, tym wozem.

Nieźle zaśmieciłem temat, ale już się poprawiam - teraz gram sobie w Elder Scrolls: Shadowkey na N-Gage. Od nowa, też świetna gra.

Tarniak

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #217 dnia: Sierpnia 30, 2007, 18:54:47 pm »
Cytuj
Też nie mam Veterana w CoD3 i chyba nie będę się za niego zabierał, to już nie jest normalne granie, tylko katorga. Gdzie tu heca? Z zadań nie po sieci zostało mi jeszcze przejście misji z niemieckim karabinem. Sekretne zadanie jest nieco z zada, ale szczęśliwie odkryłem zwiedzając sobie lokację wozem terenowym.
Mogłeś zrobić "na raz" np. niemiecki-assault.

Jeszcze tylko osiągnięcie za kolbę i zostaje multiplayer...szkoda, że nie mam golda :(.

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #218 dnia: Sierpnia 30, 2007, 18:56:36 pm »
witam,
niedawno mialem przyjemnosc pograc w dmc 4 na GC i przyszla mnie ochota na devil may cry3 ( jako ze nie mam next-gena).
Myslicie ze warto czy grafa bedzie juz "bolec" ? Sorry za lekki offtopik. Gram w gt4 pesa 6 i Dragon Questa VIII ;)

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #219 dnia: Sierpnia 30, 2007, 19:14:15 pm »
Cytuj
Mogłeś zrobić "na raz" np. niemiecki-assault.

Jeszcze tylko osiągnięcie za kolbę i zostaje multiplayer...szkoda, że nie mam golda :(.
Ano mogłem, ale najpierw zauważyłem zadanie "misje z karabinami", a dopiero potem "tylko z niemieckimi", już nie chciało mi się od nowa męczyć.

Taki DCF nakupował zdrapek 48 godzin i kod będzie wklepywał tylko w weekendy lub gdy pojawi się jakaś dobra okazja do grania, w dni powszednie gra w singlu. Wychodzi taniej niż kupowanie całego miesiąca, 3 miesięcy czy roku. To dosyć dobre rozwiązanie. Kiedyś załatw sobie Golda, to Ci skopię zad w CoD3.

Cytuj
witam,
niedawno mialem przyjemnosc pograc w dmc 4 na GC i przyszla mnie ochota na devil may cry3 ( jako ze nie mam next-gena).
Myslicie ze warto czy grafa bedzie juz "bolec" ? Sorry za lekki offtopik. Gram w gt4 pesa 6 i Dragon Questa VIII ;)

DMC3, z tego co wiem, to bardzo ładna gra, jedna z najładniejszych na PS2, także nic Cię nie będzie boleć. Mogłoby tak być z grami na PS1, co najwyżej.

Tarniak

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #220 dnia: Sierpnia 30, 2007, 19:23:14 pm »
Właśnie nie bardzo mi się opłaca, bo mając jeszcze golda, codziennie minimum godzinkę wymiatałem w Girsy, a że zostaje cały rok u siebie w domu muszę zaopatrzyć się w roczny. Szczególnie, że jak wyjdzie .skate oraz CoD4 na pewno nie odmówię sobie grania online.

Żeby nie było, że offtopic. W demo .skate też gram.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #221 dnia: Sierpnia 30, 2007, 19:29:07 pm »
Ja męczę Bioshocka pierwszy raz, także cała przyjemność jeszcze przede mną. Brat ma w Personie 3 już ponad 30h.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #222 dnia: Sierpnia 30, 2007, 19:38:59 pm »
Digital Devil Saga2- zaczynam od pierwszego levelu?
Początek lekko dezorientującyMyslałem że Serph się oddzielił od wszystkich, co ukazywało tez intro- jak oni się wszyscy odnaleźli?

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #223 dnia: Sierpnia 30, 2007, 19:50:39 pm »
Nie mogę grać na nowym monitorze w Halo, bo kabel VGA nie obsługuje sygnału w 50Hz. Słodko, normalnie fpyte... :-? I muszę sobie coś zamówić na X'a - Bioshock - za drogi jeszcze, Forza - nie dla mnie, hmmm... Może GRAW albo The Darkness?... :-?
GT: Trusio

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #224 dnia: Sierpnia 30, 2007, 20:02:29 pm »
Bierz The Darkness, świetna gra, spodoba ci się.

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #225 dnia: Sierpnia 30, 2007, 20:05:33 pm »
Dobra - licytuję... :-x
GT: Trusio

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #226 dnia: Sierpnia 30, 2007, 20:16:54 pm »
Licytuj.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #227 dnia: Sierpnia 30, 2007, 21:08:55 pm »
Licytuj.

Kolejny post w stylu Miazgi.

Ostatnio zacząłem pogrywać w R6:Vegas na sieci, i chyba zaatakuje Carriere na hardzie :), chociaż prosto na pewno nie będzie - na normalu dostawałem białej gorączki.

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #228 dnia: Sierpnia 30, 2007, 21:41:28 pm »
Rozdziewiczam właśnie Okami na PS2 i wiecie co... nudna ta gra  :-P Tak jak Zelda na Wii się kurzy (już niedługo my twilight princess ;*) tak jakoś Okami mnie nie wciąga z początku.
Na DSa zacząłem Metroida Prime: Hunters przechodzić (zakupiony w momencie premiery :-D), a na PSPka może wreszcie rozwalę tych cholernych Mendezów z Vice City. Może.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #229 dnia: Sierpnia 30, 2007, 22:43:52 pm »
Zrobiłem sobie przerwę chwilową od trzeciego DMC na rzecz legendarnego Metal Gear Solid 3 - na liczniku mam 11 godzin z wyeliminowanym The End (zaskoczyła mnie krótka przerwa pomiędzy kolejnymi bossami) i jest bardzo ok :) . Pytanie - czy mieliście snajperkę podczas pojedynku z Końcem? Wydawało mi się, że powinno to być starcie snajperskie, a tak musiałem go ustrzelić z karabinu :P .
PSN ID: WojtqGO

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #230 dnia: Sierpnia 30, 2007, 22:46:33 pm »
Ja tam snajperke miałem, ale dużo broni w grze jest opcjonalna, jak ciśniesz do przodu nie zważając na skrzynki no to nowych broni nie zbierzesz.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #231 dnia: Sierpnia 30, 2007, 22:47:48 pm »
Ja przechodziłem jaskinie bez noktowizora bo go ominałem w jakimś pniu :lol:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #232 dnia: Sierpnia 30, 2007, 22:52:00 pm »
Zrobiłem sobie przerwę chwilową od trzeciego DMC na rzecz legendarnego Metal Gear Solid 3 - na liczniku mam 11 godzin z wyeliminowanym The End (zaskoczyła mnie krótka przerwa pomiędzy kolejnymi bossami) i jest bardzo ok :) . Pytanie - czy mieliście snajperkę podczas pojedynku z Końcem? Wydawało mi się, że powinno to być starcie snajperskie, a tak musiałem go ustrzelić z karabinu :P .
A poszukałeś na planszy gdzie The End do nas gada? No bez snajperki długo będziesz walczyć z przedostatnim bossem i będzie ci bardzo ciężko z ostatnim.


Tyle że noktowizor chyba sie właśnie w tej jaskini znajduje, a poza tym jest tam pochodnia.

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #233 dnia: Sierpnia 30, 2007, 22:54:40 pm »
Cytuj
DMC3, z tego co wiem, to bardzo ładna gra, jedna z najładniejszych na PS2, także nic Cię nie będzie boleć. Mogłoby tak być z grami na PS1, co najwyżej.
Nie rozwalaj mnie. Na gry z ps1 nie patrze pod wzgledem grafiki lecz grywalności, zabawy, tudzież kultowości. Jakby nie patrzeć DMC3 ma juz ponad 2 lata (premiera marzec 05), a czlowiek zdążył się juz nagrac w nowe tytuly (tzn. te z lepszą grafą).

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #234 dnia: Sierpnia 30, 2007, 22:56:24 pm »
Staram się zaglądać w większość kątów, ale możliwe, że trochę przeoczyłem. A jaskinię to z pochodnią przeszedłem, bo podobnie jak Mikes noktowizora nie znalazłem :D
A poszukałeś na planszy gdzie The End do nas gada? No bez snajperki długo będziesz walczyć z przedostatnim bossem i będzie ci bardzo ciężko z ostatnim.
Mówisz, żeby poszukać tam gdzie rozpoczął się pojedynek ? Jeszcze nie opuściłem tego terenu, więc będzie trzeba się rozglądnąć :) .
PSN ID: WojtqGO

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #235 dnia: Sierpnia 30, 2007, 22:59:46 pm »
Powiedział bym ci gdzie jest (przynajmniej tak mi sie wydaje, bo ja zawsze już miałem SVD jak do niego dochodziłem), a może jej nie wyjąłeś z backpacka.  :grin:

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #236 dnia: Sierpnia 30, 2007, 23:02:38 pm »
Nie nie, w plecaku jej na pewno nie ma - sprawdzałem na początku, bo się przestraszyłem jak niby mam z nim walczyć :D . Mam tylko nadzieję, że nie będzie koniecznością wracanie się pół gry po snajperę (jak to miało miejsce w "jedynce" z tego co kojarzę).
PSN ID: WojtqGO

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #237 dnia: Sierpnia 30, 2007, 23:04:24 pm »
Zrobiłem sobie przerwę chwilową od trzeciego DMC na rzecz legendarnego Metal Gear Solid 3 - na liczniku mam 11 godzin z wyeliminowanym The End (zaskoczyła mnie krótka przerwa pomiędzy kolejnymi bossami) i jest bardzo ok :) . Pytanie - czy mieliście snajperkę podczas pojedynku z Końcem? Wydawało mi się, że powinno to być starcie snajperskie, a tak musiałem go ustrzelić z karabinu :P .
A poszukałeś na planszy gdzie The End do nas gada? No bez snajperki długo będziesz walczyć z przedostatnim bossem i będzie ci bardzo ciężko z ostatnim.

Jak się nie ma snajperki, to jak można
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Wydaje mi się, że pózniej zdobywa się ją tak, czy siak.

Cytuj
a może jej nie wyjąłeś z backpacka.  :D

 :lol:

Przypomniał mi się cytat z basha:
<absinth> omg
<absinth> moj stary przeszedl cale call of duty
<misiek> co w tym zlego lub dziwnego?
<absinth> ta, ale on w przedostaniej misji sie mnieu pyta czy mozna colta na inna bron zmienic

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #238 dnia: Sierpnia 30, 2007, 23:07:06 pm »
Nie najwyżej do "doków", a zobacz w tym budynku co jest na tej planszy gdzie zaczyna sie pojedynek, tam chyba powinna być.


Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #239 dnia: Sierpnia 30, 2007, 23:07:32 pm »
Ja przechodziłem jaskinie bez noktowizora bo go ominałem w jakimś pniu :lol:
no to ładnie ja bym sie chyba zapłakał bez noktowizora w jaskini  :-)