Autor Wątek: Mafia II  (Przeczytany 67756 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

1man1jar

  • Gość
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #400 dnia: Sierpnia 23, 2010, 19:03:22 pm »
Destructoid – 6.5 (360), 7.5 (PS3)
NowGamer – 8.3 (PC), 8.0 (360) and 8.1 (PS3)
Joystiq – 3.5/5
IGN – 7.0
GamePro – 3.5/5
Eurogamer - 4/10

-----

D'Toid:

While for this review I played the game to its completion on the PlayStation 3, I spent some time with both the Xbox 360 and PC versions for comparison. It needs to be said upfront that the PS3 version of Mafia II is the least visually impressive of the bunch, missing a number of subtle game effects that were pulled from the game, reportedly due to performance issues. With the right rig, you’ll get the best visual fidelity on the PC (the “PhysX” stuff, as usual, looks great), with the Xbox 360 version trailing slightly behind.

But visual nitpicking aside, all of the games are functionally indistinguishable; the experience is going to be mostly the same on all three platforms. The PS3 version of the Mafia II, however, features more content, due to the fact that all new copies ship with a unique code that will allow you to download a game add-on called “The Betrayal of Jimmy.” It’s this add-on content that makes purchasing Mafia II on the PS3 (if given options) a no-brainer.

“Betrayal” is exclusive to the PS3, and features mafia goon Jimmy in well over 20 unique missions that have a more action-packed, arcade-style slant than anything found in the standalone game. You’ll be scored per mission on everything from kills (including score multipliers), speed, drifting your car, and more. There’s a story here, but it’s really secondary to the action, which makes it feel wholly different than stock Mafia II experience. After completing the 10 hour on-disc story, “Betrayal” is a welcome addition, one that encourages players to play and explore Empire City in a way the core game refuses to.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 24, 2010, 09:26:36 am wysłana przez 1man1jar »

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #401 dnia: Sierpnia 24, 2010, 12:02:18 pm »
Eurogamer wystawił również 6/10 pierwszej Mafii , która jak dla mnie była grą niemalże idealną.

1man1jar

  • Gość
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #402 dnia: Sierpnia 24, 2010, 12:08:39 pm »
Eurogamer wystawił również 6/10 pierwszej Mafii , która jak dla mnie była grą niemalże idealną.
CZY KTOŚ W OGÓLE CZYTA RECENZJE? Tak się zastanawiam, bo może wartałoby uderzyć w polski internet z inicjatywą "daj grze numerek".

Tak swoją drogą, ktoś widzi pod jedną recenzją bądź drugą podpis EUROGAMER TEAM/GROUP? A może zauważyłeś, że recenzowane były tylko porty na konsole?  :lol:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 24, 2010, 16:58:39 pm wysłana przez 1man1jar »

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #403 dnia: Sierpnia 24, 2010, 12:50:10 pm »
Francuzi z Eurogamer'a bardziej przychylnie podeszli do nowej Mafii  
http://www.eurogamer.fr/articles/mafia-2-ii-test652?page=3

1man1jar

  • Gość
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #404 dnia: Sierpnia 24, 2010, 12:52:50 pm »
I co ciekawego napisali?

lupinator

  • Gość
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #405 dnia: Sierpnia 24, 2010, 12:53:38 pm »
Włosi wyjdą poza skalę.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #406 dnia: Sierpnia 24, 2010, 12:55:57 pm »

inpost6

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-07-2010
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0

Ciapkas

  • Gość
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #408 dnia: Sierpnia 24, 2010, 20:19:14 pm »
Cytuj
The PS3 version of the Mafia II, however, features more content, due to the fact that all new copies ship with a unique code that will allow you to download a game add-on called “The Betrayal of Jimmy.” It’s this add-on content that makes purchasing Mafia II on the PS3 (if given options) a no-brainer.
:lol:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #409 dnia: Sierpnia 24, 2010, 21:34:01 pm »
Gra została wysłana. Jutro zdam relację jak bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo* zepsuli wersję na PS3 :).

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Swoją drogą, jeśli w recenzjach narzekają, że faktycznie nie ma kompletnie nic do roboty poza głównymi misjami, to ten niepozorny dodatek do PS3 może się okazać łakomym kąskiem. Dodatkowe 20 misji (chociaż wydaje mi się, że to raczej jakiegoś typu wyzwania z GoW niż misje fabularne) to nie w kij dmuchał  :roll:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 24, 2010, 21:36:26 pm wysłana przez tytacz »

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #410 dnia: Sierpnia 24, 2010, 21:37:28 pm »
Sama gra jest ponoć w konstrukcji prawie identyczna jak jej poprzedniczka. Czyli ograniczona wolność gracza i skryptowane scenki. A prawie się dałem nabrać na sandboxa :) Więcej będę w stanie powiedzieć jak się zassie. Publiczne trackery ftw.

inpost6

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-07-2010
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #411 dnia: Sierpnia 24, 2010, 22:06:58 pm »
Gra została wysłana. Jutro zdam relację jak bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo* zepsuli wersję na PS3 :).

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Swoją drogą, jeśli w recenzjach narzekają, że faktycznie nie ma kompletnie nic do roboty poza głównymi misjami, to ten niepozorny dodatek do PS3 może się okazać łakomym kąskiem. Dodatkowe 20 misji (chociaż wydaje mi się, że to raczej jakiegoś typu wyzwania z GoW niż misje fabularne) to nie w kij dmuchał  :roll:
Fakt w sumie wszyscy podkreślają, że te playboye playboe, ale zbierzemy je i co dalej? dupa... Szkoda, ale na pewno główny trzon gry jest klimatyczny i dlatego warto kupić ten tytuł :). Jedynak też nie miała nic do zaoferowania poza głównym wątkiem. Czasy się zmieniły, ale... Czasami lepiej dostać wspaniałą fabułę bez dodatków niż Wypchaną fajerwerkami grę, ale ze słabą fabuła :)

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #412 dnia: Sierpnia 24, 2010, 23:51:06 pm »
Sama gra jest ponoć w konstrukcji prawie identyczna jak jej poprzedniczka. Czyli ograniczona wolność gracza i skryptowane scenki. A prawie się dałem nabrać na sandboxa
I w tym właśnie jest problem - sporo graczy (w tym i recenzentów) uważa, że skoro gra ma otwarty świat, to znaczy, że powinna być sandboksem. Ale nie jest. I pierwsza Mafia również nie była. Gadanie więc, że "pomiędzy misjami nie ma co robić", jest głupie. Czy ktoś się czepiał np. Uncharted, że "pomiędzy misjami nie ma co robić"? :?
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

1man1jar

  • Gość
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #413 dnia: Sierpnia 24, 2010, 23:56:04 pm »
Sama gra jest ponoć w konstrukcji prawie identyczna jak jej poprzedniczka. Czyli ograniczona wolność gracza i skryptowane scenki. A prawie się dałem nabrać na sandboxa
I w tym właśnie jest problem - sporo graczy (w tym i recenzentów) uważa, że skoro gra ma otwarty świat, to znaczy, że powinna być sandboksem. Ale nie jest. I pierwsza Mafia również nie była. Gadanie więc, że "pomiędzy misjami nie ma co robić", jest głupie. Czy ktoś się czepiał np. Uncharted, że "pomiędzy misjami nie ma co robić"? :?
Playing this Potemkin village of a game is an eerie experience. Mafia II puts up such a convincing facade that it's hard to believe Empire Bay is, in fact, practically empty. Even after four hours of play, I told myself, "Once I get past these boring tutorial stages, the actual game is going to be great." As I slogged through a mission to canvass Empire Bay's local gas stations and sell off extra fuel stamps, the truth dawned on me: This was the actual game. Mafia II was having me play stamp salesman, and it wasn't even kidding.

2K Czech's developers have dressed up their latest title to masquerade as a vast, Rockstar-style open world, and a pretty masquerade it is, too. But the reality is that Mafia II strings the player through a couple of dozen mandatory missions, all of them straight out of the Grand Theft Auto reject pile, and the potential for exploration is nil.

You can sometimes ignore your current objective and drive around, but why would you? There's nowhere to go. The map's points of interest are almost useless, like clothing stores that feature a handful of drab outfits.


Cytuj
Czy ktoś się czepiał np. Uncharted, że "pomiędzy misjami nie ma co robić"?
W Uncharted nie ma tak naprawdę "misji" fyi. Nie oszukujmy się, każdy wie o co chodzi. Jak ktoś reklamuję grę, twierdząc że miasto ma "n- square miles" a potem nie ma nic w tym mieście, to wiadomo jak to wypada...

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #414 dnia: Sierpnia 25, 2010, 00:25:10 am »
Dokładnie to miałem na myśli. Gra była lansowana jako posiadająca 'żywy, interaktywny świat' (przynajmniej ja odebrałem je w takim wydźwięku), a mamy dokładnie to samo co w części pierwszej 8 lat wstecz.

el becetol

  • Gość
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #415 dnia: Sierpnia 25, 2010, 00:42:51 am »
Gadanie więc, że "pomiędzy misjami nie ma co robić", jest głupie. Czy ktoś się czepiał np. Uncharted, że "pomiędzy misjami nie ma co robić"? :?

Ja. Kompletnie nie podchodzi mi rollercoasterowy sposób prowadzenia rozgrywki w grach typu Uncharted czy GoW. Po Mafii oczekiwałem czegoś zupełnie innego.

lupinator

  • Gość
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #416 dnia: Sierpnia 25, 2010, 01:25:52 am »


Misja bije całe GTA i RDR na głowę.

Tango

  • Gość
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #417 dnia: Sierpnia 25, 2010, 01:50:21 am »
Zaraz wrzucam do czytnika (wersja XO) to skrobne jak to sie prezentuje z mojej perspektywy  :D

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #418 dnia: Sierpnia 25, 2010, 08:27:56 am »
Gra została wysłana. Jutro zdam relację jak bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo* zepsuli wersję na PS3 :).

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Swoją drogą, jeśli w recenzjach narzekają, że faktycznie nie ma kompletnie nic do roboty poza głównymi misjami, to ten niepozorny dodatek do PS3 może się okazać łakomym kąskiem. Dodatkowe 20 misji (chociaż wydaje mi się, że to raczej jakiegoś typu wyzwania z GoW niż misje fabularne) to nie w kij dmuchał  :roll:
Napisz, napisz, bo demo od strony technicznej to tragedia. Nie spodziewałem się, że coś takiego napiszę, bo byłem dość mocno napalony na grę bez względu na jej oprawę (z tej okazji odświeżyłem sobie Ojca Chrzestnego, aby odpowiednio wprawić się w klimat), ale na prawdę jest źle. Rozpaćkany horyzont, nie trzymająca się w jednej ramce animacja, słabe tekstury, znikanie obiektów. Dobrze, że nie miałem okazji sprawdzić jeszcze wersji pc, bo przygnębienie byłoby większe. K2 Czech - wstyd!

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #419 dnia: Sierpnia 25, 2010, 09:21:41 am »
a jaka to ma rodzialke? ogladajac demo i wszechobecne zabki ciezko uwierzyc, ze to 720p

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #420 dnia: Sierpnia 25, 2010, 15:28:46 pm »
Mafia II - The Betrayal of Jimmy niedostępne w Polsce

Cytuj
Betrayal of Jimmy to dodatek, w który będą mogli zagrać wyłącznie posiadacze edycji Mafii 2 na PS3. Niestety, nie dotyczy to Polski. Rozszerzenie, jak na razie, jest dla nas niedostępne.

Ciekawe, prawda? Co więcej - Czesi, w których kraju zrobiono tę grę również nie będą mieli takiej możliwości.

Doszły też do nas niepotwierdzone informacje, że w polskiej wersji Mafii 2 na PS3 nie znajdziemy kodu umożliwiającego darmowe pobranie tego dodatku z PSN.

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8294079,Mafia_II___The_Betrayal_of_Jimmy_niedostepne_w_Polsce.html


Cenega  :lol:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #421 dnia: Sierpnia 25, 2010, 15:31:43 pm »
Ja pier*ole niech im ktoś spali siedzibę!

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #422 dnia: Sierpnia 25, 2010, 16:08:27 pm »
Potwierdzam. W pudełku brak kodu na dodatek  :/ Ciekawe co z tymi bonusami za pre-order, które miały być dostępne dla ludzi kupujących w sklepie Cenegi.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #423 dnia: Sierpnia 25, 2010, 16:12:40 pm »
Potwierdzam. W pudełku brak kodu na dodatek  :/ Ciekawe co z tymi bonusami za pre-order, które miały być dostępne dla ludzi kupujących w sklepie Cenegi.
pewnie

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #424 dnia: Sierpnia 25, 2010, 16:54:01 pm »
ale żal... Dobrze że odmówiłem  :grin:

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #425 dnia: Sierpnia 25, 2010, 17:10:34 pm »
A miałem kupić Mafie, no nic trudno sie mówi

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #426 dnia: Sierpnia 25, 2010, 20:23:50 pm »
No to pograłem już sobie trochę i opiszę pierwsze wrażenia. Nie będę ukrywał i od razu napiszę, że gra mnie wciągnęła jak cholera, a klimat jest przez praktycznie cały czas :).

Zaczynamy nietypowo, bo
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
, ale szybko wracamy na właściwe tory. Akcja rozkręca się powoli, bo gra zaznajamia nas z mechaniką i postaciami, więc na grubsze misje jeszcze przyjdzie pora. To co od razu się rzuca w oczy (prócz grafiki jak w demie, ale o tym potem) to różnego rodzaju smaczki i niby nic nie znaczące wydarzenia. Tu spotykamy jakąś znajomą babcię, która wita nas na ulicy, tam widzimy jak kilku kolesi kłóci się z matką trzeciego, żeby puściła go na piwo, a jeszcze dalej spotykamy parę kłócącą się nad zepsutym samochodem (który możemy naprawić). Mam nadzieję, że przez całą grę będziemy raczeni tego typu rzeczami :).

Samochody można standardowo naprawiać, zmieniać kolory, zwiększać osiągi, a nawet ustawić własną tablicę rejestracyjną. W menu gry znajdziemy też autopedię, gdzie możemy przeglądać wszystkie bryki, możemy też oglądać zebrane pisemka i listy gończe. Znalazło się też (nie wiem po co) miejsce na ściąganie dodatkowej zawartości :P.

Pewnie i tak wszyscy chcą się tylko dowiedzieć jak to wszystko działa i wygląda. Nie czarujmy się, bo jest to poziom dema pod względem wizualnym, ale na ostateczny werdykt będzie czas jak pora zmieni się na letnią, żeby zrobić dokładniejsze porównanie. Co boli, to to, że Czechom nie chciało się dopracować nawet tej autopedi pod względem AA, bo są tam takie ząbki, że można się poprzecinać ;). Co do ogólnego działania gry, to nie mam zastrzeżeń, bo nie miałem jeszcze jakichś drastycznych spadków fps, więc możliwe, że to poprawili. Płaszcze, kurtki itp dalej nie mają fizyki ;).

Wracając do samej gry, to jest zajebista. Postacie są fajnie zrobione i widać, że twórcy się postarali, aby były jak najbardziej wiarygodne. Vito ma charakter, więc najważniejsza cecha jest na miejscu :). Scenki są świetnie zrealizowane i często występują, więc można się spodziewać bardzo filmowej historii :).

Strzelanie jest standardowo zwalone na PS3, bo używamy przycisków L2 i R2, więc po intensywniejszej rozgrywce, ześlizgiwanie się palców gwarantowane :). Walka wręcz jest banalnie prosta, co wytykali w recenzjach i słusznie, bo wystarczy zrobić blok, potem kontrę i tak do skutku. Ogólnie gra niczym się pod tym względem nie wyróżnia i można ją porównać chociażby do GTA 4.

Tłumaczenie jest raczej solidne i co najważniejsze, zabrakło cenzury, więc kur** latają na lewo i prawo. Cenega pokusiła się też o przetłumaczenie trofeów, więc miły bonus... w przeciwieństwie do braku kodu na ekskluzywne DLC. Co ciekawe, trofea do drugiego dodatku mamy już wgrane w profilu i tylko czekają na odblokowanie :P. Wychodzi więc na to, że darmowego nie dostaniemy, ale będziemy mogli sobie kupić drugi  :lol:

Podsumowując, nie żałuje tych 130zł, bo bawię się świetnie, pomimo nie najlepszej jakości technicznej :).

1man1jar

  • Gość
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #427 dnia: Sierpnia 25, 2010, 20:42:20 pm »
tl;dr więc zapytam, czy w pudełku znajdował się kod na DLC, które ratowało wersję na PS3 od bycia najbardziej żałosnym kawałkiem kodu od czasu konwersjii pierwszej Mafii na PS2?

EDIT: @aphelion. Ale ja to wiem, tylko chciałem uświadomić osobę odpowiedzialną za posta powyżej, która GRA NA PC, że zrobiła źle i została oszukana. No i spam bo trzeba do 20k dobić przed 2012.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2010, 20:55:12 pm wysłana przez 1man1jar »

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #428 dnia: Sierpnia 25, 2010, 20:52:41 pm »
Scroll up to się przekonasz.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #429 dnia: Sierpnia 25, 2010, 21:16:57 pm »
Tytacz 130zł? Gdzie tak tanio?

1man1jar

  • Gość
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #430 dnia: Sierpnia 25, 2010, 21:20:52 pm »
Tytacz 130zł? Gdzie tak tanio?
Za kupowanie śmiesznych gier w Cenedze, ma u nich rabat.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #431 dnia: Sierpnia 26, 2010, 23:57:03 pm »
Panowie, powiem jedno. Ściągać/kupować i grać!

Wciągnąłem się jak cholera w fabułę i podejrzewam, że jutro będę miał finał :). Na liczniku niby mam 49%, ale jestem w 9 misji na 13 czy 14 :P. Każdy rozdział/misja jest niepowtarzalna i poprzeplatana jest świetnymi cut-scenkami, więc nie ma mowy o ziewaniu czy nudzie przed ekranem :).

Co do grafiki, to boję się pomyśleć jak to wygląda na mocarnym PC, bo już na PS3 nocna pora i zachód słońca wyglądają przepięknie :).

Warto też, zacząć od razu na najwyższym poziomie trudności, bo nie jest jakoś absurdalnie wyśrubowany, a dzięki temu, możemy się troszkę bardziej przyłożyć i gra starczy na dłużej :).

lupinator

  • Gość
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #432 dnia: Sierpnia 26, 2010, 23:59:12 pm »
Właśnie już bym dawno grał jakby Iras podrzucił mi lepszego torrenta. Myślę, że możemy mu wjebać czwartego bana, jak wróci.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #433 dnia: Sierpnia 27, 2010, 12:34:30 pm »
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

nakimushi

  • Gość
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #434 dnia: Sierpnia 27, 2010, 15:10:35 pm »
ja wczoraj wymienilem starsze gry na Mafie
pogralem tylko godzinke moze ale gra prezentuje sie swietnie
grafika jest lepsza niz w gta - wszystko ostre i swietne oswietlenie
gra sie super narazie

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #435 dnia: Sierpnia 27, 2010, 15:13:23 pm »
Na komputerze ma się rozumieć.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Ohtar

  • Gość
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #436 dnia: Sierpnia 27, 2010, 15:16:00 pm »
http://www.ps3site.pl/odpowiedz-cenegi-w-sprawie-ciec-w-mafii/51795/#more-51795

Jeden z komentów

Cytuj
Jeszcze się tak nie ekscytujcie, ponieważ ja dostałem dokładnie takiego samego maila w sprawie darmowego dodatku vegas pack dodawanego do każdej edycji.
Więc może się okazać, że osoba, która odpowiadała w tym mailu mogła mieć namyśli dodatek vegas pack :/
Ale mam nadzieje, że tak się nie stanie i dostaniemy The Betrayal of Jimmy

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #437 dnia: Sierpnia 27, 2010, 16:19:52 pm »
Całość prezentuje się zacnie. (Bardzo) dobra to gra będzie. Jednak kieruję się ku PC ver. Bowiem na x0/PS3 po oczach aż kluje AA.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #438 dnia: Sierpnia 27, 2010, 17:50:40 pm »
http://www.ps3site.pl/odpowiedz-cenegi-w-sprawie-ciec-w-mafii/51795/#more-51795

Jeden z komentów

Cytuj
Jeszcze się tak nie ekscytujcie, ponieważ ja dostałem dokładnie takiego samego maila w sprawie darmowego dodatku vegas pack dodawanego do każdej edycji.
Więc może się okazać, że osoba, która odpowiadała w tym mailu mogła mieć namyśli dodatek vegas pack :/
Ale mam nadzieje, że tak się nie stanie i dostaniemy The Betrayal of Jimmy

I pewnie tak jest. Podejrzewam, że te kody odblokowują po prostu te bonusy w samej grze i nic nie trzeba ściągać. To ekskluzywne DLC waży coś ponad 200 MB i o nim możemy chyba zapomnieć, bo gra rano dostała już pierwszego patcha, a wersja polska go nie widzi oczywiście :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: Mafia II
« Odpowiedź #439 dnia: Sierpnia 27, 2010, 18:00:19 pm »
Cenega 

W mordę je**ne kur** rozjeżdżałbym walcem
Nie wymagam wiele o swoje walczę