Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2066012 razy)

0 użytkowników i 13 Gości przegląda ten wątek.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7280 dnia: Maja 28, 2015, 11:59:53 am »
Dokladnie, nie rozumiem dlaczego ktos chce na sile zrobic z katalickiego Panstwa, multi kulti. Religia nie powinna zabierac glosu w szkole i w Polityce, tak jak to teraz robi obecny Papiez. Islam jest taki silny, bo on jest wszedzie silny, jesli ktos przerobil by ich Kosciol na Tesco, to oni by tego nie podarowali, gdyz tak im mowi Koran. Jestem tolerancyjny, pluralistyczny, ale bez przesady. Nie mozna czegos robic na sile.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7281 dnia: Maja 28, 2015, 12:07:20 pm »
Jak definicją prawaka jest "Bóg, Honor, Ojczyzna", to lewaka chyba "Brak Boga, Brak Honoru, Unia Europejska".
bardzo dobra definicja. Teraz wiecie dlaczego nazywam niektórych lewakami.


Jak definicją prawaka jest "Bóg, Honor, Ojczyzna", to lewaka chyba "Brak Boga, Brak Honoru, Unia Europejska".
WPIS Tyczy się to świetnie Wulfena i londka

Bog imo. nie powinien przejmowac przestrzeni publicznej, sa od tego miejsca kultu. Jesli juz Polska chce promowac boga w przestrzeni publicznej, powinny byc pokazywane wszystkie religie, nie tylko katolicka.

Honor, uwazam sie za czlowiek honorowego, zawsze dotrzymuje slowa, nie oszukuje innych i szanuje ich zdanie. A ty jak rozumiesz ten honor?

Tak, jestem za integracja europejska, jestem jej beneficjentem. Polska tez duzo zyskala z EU, szczegolnie przez doplaty do roznych inwestycji. Bez pieniedzy z EU Polsce zajelo by 10-15 lat zeby doprowadzic kraj do poziomu, w ktorym teraz sie znajduje (rozbudowa infrastruktury, doplaty besposrednie itd.). Nie twierdze jednak, ze trzeba pozostawic wszystkim krajom czlonkowskim pewien stopien niezaleznosci.
Polska katolicka jest, nie ma innego Boga. oj Londek..
A ile to do poziomu Polska dochodziła? Nie 10-15 lat? I jeszcze za rzadów sprzedajnych i wyzysku obywatela.

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7282 dnia: Maja 28, 2015, 12:09:11 pm »
Tak, jestem za integracja europejska, jestem jej beneficjentem. Polska tez duzo zyskala z EU, szczegolnie przez doplaty do roznych inwestycji. Bez pieniedzy z EU Polsce zajelo by 10-15 lat zeby doprowadzic kraj do poziomu, w ktorym teraz sie znajduje (rozbudowa infrastruktury, doplaty besposrednie itd.). Nie twierdze jednak, ze trzeba pozostawic wszystkim krajom czlonkowskim pewien stopien niezaleznosci.
http://tomaszcukiernik.pl/artykuly/teksty-o-unii-europejskiej/prawda-i-falsz-o-dotacjach-z-ue/

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7283 dnia: Maja 28, 2015, 12:13:03 pm »
Bez pieniedzy z EU Polsce zajelo by 10-15 lat zeby doprowadzic kraj do poziomu, w ktorym teraz sie znajduje (rozbudowa infrastruktury, doplaty besposrednie itd.)

Tylko że Polska jest w Unii 11 lat, czyli mówisz że wyszłoby na to samo?  :lol:
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2015, 12:48:24 pm wysłana przez el becetol »

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7284 dnia: Maja 28, 2015, 12:23:33 pm »
A czy ja to napisałem? :<

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7285 dnia: Maja 28, 2015, 12:28:12 pm »
Cytat: LoNdEk w Dzisiaj o 11:38:10
uwarzaja
I jak tu toczyc powazna rozmowe?

Sie je**em ;)


Dokladnie, nie rozumiem dlaczego ktos chce na sile zrobic z katalickiego Panstwa, multi kulti. Religia nie powinna zabierac glosu w szkole i w Polityce, tak jak to teraz robi obecny Papiez. Islam jest taki silny, bo on jest wszedzie silny, jesli ktos przerobil by ich Kosciol na Tesco, to oni by tego nie podarowali, gdyz tak im mowi Koran. Jestem tolerancyjny, pluralistyczny, ale bez przesady. Nie mozna czegos robic na sile.

Pierwsze co napisalem to wlasnie to, ze religia nie powinna przejmowac przestrzeni publicznej. I nie, nikt na sile nie robi z Polski multi kulti, ale zmiany same zachodza, wiecej ludzi, roznych wyznan zamieszkuje w PL. Coraz wiecej ludzi odchodzi od kosciola katolickiego. Zmiany same zachodza. Historycznie PL byla bardzo tolerancyjnym krajem mimo, ze tradycja byla katolicka. Nie mozna tez zapominac, ze przed chrztem Polski, to poganstwo przewazalo na ziemiach dzisiejszej PL.


Bez pieniedzy z EU Polsce zajelo by 10-15 lat zeby doprowadzic kraj do poziomu, w ktorym teraz sie znajduje (rozbudowa infrastruktury, doplaty besposrednie itd.)

Tylko że Polska jest w Unii 11 lat, czyli mówisz że wyszłoby na to samo?  :lol:


Chodzilo mi bardziej, ze dodatkowe 10-15 lat by to zajelo. Przepraszam, ze nie bylem zbyt dokladny ;)

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7286 dnia: Maja 28, 2015, 12:36:42 pm »
Jak definicją prawaka jest "Bóg, Honor, Ojczyzna", to lewaka chyba "Brak Boga, Brak Honoru, Unia Europejska".

według tej definicji na forumku same lewaki :lol:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7287 dnia: Maja 28, 2015, 12:40:12 pm »
Londek

Poganstwo bylo popularne w tym okresie. Cos slabo widzisz, propaganda dziennikarska, bo nie moge tego nazwac dzirnnikarstwem, propaganda medialna, gdyz patrz wczesniej. Polityka ktora jest teraz slabym zartem, chec wycofania Historii z szkoly etc. Na szczescie ich lawka rezerwowych jest coraz krotsza, o czym swiadczy Partia Balcerowicza.

Panstwo ma miec tradycje i odnosic sie do niej. O to mi chodzi.
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2015, 12:41:59 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7288 dnia: Maja 28, 2015, 12:41:55 pm »
Jak definicją prawaka jest "Bóg, Honor, Ojczyzna", to lewaka chyba "Brak Boga, Brak Honoru, Unia Europejska".

według tej definicji na forumku same lewaki :lol:
i jak sie jeszcze obrażają jak im to napisac  :roll:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7289 dnia: Maja 28, 2015, 12:43:39 pm »
miło czytać, że nie migasz się od przynależności do lewego skrzydła ;)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7290 dnia: Maja 28, 2015, 13:05:46 pm »
Londek

Poganstwo bylo popularne w tym okresie. Cos slabo widzisz, propaganda dziennikarska, bo nie moge tego nazwac dzirnnikarstwem, propaganda medialna, gdyz patrz wczesniej. Polityka ktora jest teraz slabym zartem, chec wycofania Historii z szkoly etc. Na szczescie ich lawka rezerwowych jest coraz krotsza, o czym swiadczy Partia Balcerowicza.

Panstwo ma miec tradycje i odnosic sie do niej. O to mi chodzi.

Nie przecze, ze panstwo powinno miec tradycje, ale historia nie moze kierowac panstwem w terazniejszosci. Tak trzeba szanowac tradycje i historie, ale nie mozna zatwardziale w niej siedziec. Swiat sie zmienia, tworzymy nowa historie. Dzisiejsza terazniejszosc, tez bedzie historia.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7291 dnia: Maja 28, 2015, 13:07:13 pm »
miło czytać, że nie migasz się od przynależności do lewego skrzydła ;)

Wiekszosc, osob na tym forum to lewaki jesli chodzi o socjal i ogolnie sprawy ekonomiczne. Jesli chodzi tradycje, wiare itp. to wielu chcialoby sie nazwac prawicowcami, ale ich wypowiedzi niestety temu przecza :):)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7292 dnia: Maja 28, 2015, 13:28:49 pm »
Londek

Poganstwo bylo popularne w tym okresie. Cos slabo widzisz, propaganda dziennikarska, bo nie moge tego nazwac dzirnnikarstwem, propaganda medialna, gdyz patrz wczesniej. Polityka ktora jest teraz slabym zartem, chec wycofania Historii z szkoly etc. Na szczescie ich lawka rezerwowych jest coraz krotsza, o czym swiadczy Partia Balcerowicza.

Panstwo ma miec tradycje i odnosic sie do niej. O to mi chodzi.

Nie przecze, ze panstwo powinno miec tradycje, ale historia nie moze kierowac panstwem w terazniejszosci. Tak trzeba szanowac tradycje i historie, ale nie mozna zatwardziale w niej siedziec. Swiat sie zmienia, tworzymy nowa historie. Dzisiejsza terazniejszosc, tez bedzie historia.
historia jest zakłamana w wiekszości.
miło czytać, że nie migasz się od przynależności do lewego skrzydła ;)
Nie rozumiem, wytłumacz jak chłopu.

PS:Niech mi ktoś wyjasni o co platformie i bronkowi chodzi z ta walka o wolność polski? Cały czas o tym pierd**ą a reszta bije brawo. Nie czaje..  :(

"Trzeba kontynuować droge ku wolności. Polska powinna iśc drogą modernizacji, drogą ku uniji europejskiej, własnie drogą ku wolności polski" -bronek  o_O
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2015, 13:44:51 pm wysłana przez Leszke »

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7293 dnia: Maja 28, 2015, 13:47:16 pm »


:lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7294 dnia: Maja 28, 2015, 13:55:26 pm »
Nie rozumiem, wytłumacz jak chłopu.

najprościej jak się da: według definicji becetola jesteś lewak.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7295 dnia: Maja 28, 2015, 14:33:13 pm »
miło czytać, że nie migasz się od przynależności do lewego skrzydła ;)

Wiekszosc, osob na tym forum to lewaki jesli chodzi o socjal i ogolnie sprawy ekonomiczne. Jesli chodzi tradycje, wiare itp. to wielu chcialoby sie nazwac prawicowcami, ale ich wypowiedzi niestety temu przecza :):)
Co ty masz z tym kościołem, jesteś jeb**ym kotkiem, czy do machometa napierdalasz w południe? ciągle czytam tylko kościół to, kościół tamto, wez sie odjeb od wiary katolickiej i siedz w tej angli

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7296 dnia: Maja 28, 2015, 14:33:43 pm »
http://innpoland.pl/117541,polska-dokonala-najwiekszego-skoku-cywilizacyjnego-ze-wszystkich-panstw-dlaczego-jest-tak-zle-skoro-jest-tak-dobrze

Cytuj
Polska dokonała największego skoku cywilizacyjnego ze wszystkich państw. Dlaczego jest tak źle, skoro jest tak dobrze?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7297 dnia: Maja 28, 2015, 14:37:41 pm »
miło czytać, że nie migasz się od przynależności do lewego skrzydła ;)

Wiekszosc, osob na tym forum to lewaki jesli chodzi o socjal i ogolnie sprawy ekonomiczne. Jesli chodzi tradycje, wiare itp. to wielu chcialoby sie nazwac prawicowcami, ale ich wypowiedzi niestety temu przecza :):)
Co ty masz z tym kościołem, jesteś je***ym kotkiem, czy do machometa napierdalasz w południe? ciągle czytam tylko kościół to, kościół tamto, wez sie odjeb od wiary katolickiej i siedz w tej angli

Jestem wychowany w wierze katolickiej, wiec na pierwsze pytanie odpowiadam nie, nie jestem "kotkiem" ani muzulmaninem. Jako czlonek kosciola katolickiego mam prawo wypowiadac sie o tym co mi sie w nim nie podoba. A takich rzeczy jest wiele. Ty widocznie nie jestes katolikiem, ton i agresja twoich wypowiedzi swiadcza, ze jesli uwarzasz sie za katolika to nie do konca rozumiesz jakie przeslanie wiara katolicka ze soba niesie. Jest roznica miedzy wiara katolicka, a organizacja jaka jest kosciol katolicki.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7298 dnia: Maja 28, 2015, 14:42:41 pm »
http://innpoland.pl/117541,polska-dokonala-najwiekszego-skoku-cywilizacyjnego-ze-wszystkich-panstw-dlaczego-jest-tak-zle-skoro-jest-tak-dobrze

Cytuj
Polska dokonała największego skoku cywilizacyjnego ze wszystkich państw. Dlaczego jest tak źle, skoro jest tak dobrze?
Tak i cytuje to człowiek który siedzi w angli i pojecia nie ma co sie dzieje na wschodzie kraju

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7299 dnia: Maja 28, 2015, 14:48:08 pm »
http://innpoland.pl/117541,polska-dokonala-najwiekszego-skoku-cywilizacyjnego-ze-wszystkich-panstw-dlaczego-jest-tak-zle-skoro-jest-tak-dobrze

Cytuj
Polska dokonała największego skoku cywilizacyjnego ze wszystkich państw. Dlaczego jest tak źle, skoro jest tak dobrze?
Tak i cytuje to człowiek który siedzi w angli i pojecia nie ma co sie dzieje na wschodzie kraju

Pochodze ze switokrzyskiego, jednego z najbiedniejszych wojewodztw. Mam ciagle tam rodzine, w malutkiej miejscowosci, gdzie trudno o prace i wiem dokladnie co sie tam dzieje, bo mam brata w wieku 35 lat i wiem jakie on ma problemy. On niestety nie ma koparki :)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7300 dnia: Maja 28, 2015, 15:39:10 pm »
Nie rozumiem, wytłumacz jak chłopu.

najprościej jak się da: według definicji becetola jesteś lewak.
no dalej nie kumam. Dlaczego tak SONDZISZ?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7301 dnia: Maja 28, 2015, 15:47:38 pm »
To kto gdzie pasuje?



 :lol: :lol: :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 297
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7302 dnia: Maja 28, 2015, 15:52:13 pm »
smieszne w chuj

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7303 dnia: Maja 28, 2015, 15:58:36 pm »
Wy się w rozwoju cofacie. Przecież to jakiś mem zrobiony przez 13latka na stronę typu jebzdzidy. Skłotujący rastafarianin jako przykład skrajnego kapitalizmu  :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7304 dnia: Maja 28, 2015, 15:58:43 pm »
Nie rozumiem, wytłumacz jak chłopu.

najprościej jak się da: według definicji becetola jesteś lewak.
no dalej nie kumam. Dlaczego tak SONDZISZ?
na dziwki z jezusem pod rękę chodziłeś? masz rozbrykanego kutaska i szerokie gardło wiec z Bogiem to ty raczej jesteś na bakier, lewaku. Zupełnie jak ja ;-)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 297
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7305 dnia: Maja 28, 2015, 16:01:04 pm »
Wy się w rozwoju cofacie.
Jakie Wy? Tylko londek.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7306 dnia: Maja 28, 2015, 16:15:30 pm »
Cytuj
"Trzeba kontynuować droge ku wolności. Polska powinna iśc drogą modernizacji, drogą ku uniji europejskiej, własnie drogą ku wolności polski" -bronek  o_O
http://www.heritage.org/index/country/poland

Od 2007 roku Polska idzie ku wolności.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7307 dnia: Maja 28, 2015, 16:19:52 pm »
Wy się w rozwoju cofacie.
Jakie Wy? Tylko londek.

Jeszcze wulfen jakiegoś demota dla dzieci zapodał.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7308 dnia: Maja 28, 2015, 16:42:10 pm »
Wy się w rozwoju cofacie.
Jakie Wy? Tylko londek.

Dalem ten obrazek, bo wydaje mi sie odpowiedni do poziomu niektorych osobnikow na tym forum (e.g. tomasz)...sam fakt, ze musze to tlumaczyc jest zabawny.

lupinator

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7309 dnia: Maja 28, 2015, 17:52:48 pm »
Cytuj
Pawłowi Kukizowi - występującemu po raz pierwszy w badaniu CBOS - ufa 58 proc. Polaków. Na kolejnych miejscach znaleźli się prezydent Bronisław Komorowski i prezydent elekt Andrzej Duda - obaj z 54 proc. poparcia.

http://www.tvn24.pl/cbos-pawel-kukiz-liderem-rankingu-zaufania,546628,s.html


xddd

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7310 dnia: Maja 28, 2015, 19:04:53 pm »
Nie rozumiem, wytłumacz jak chłopu.

najprościej jak się da: według definicji becetola jesteś lewak.
no dalej nie kumam. Dlaczego tak SONDZISZ?
na dziwki z jezusem pod rękę chodziłeś? masz rozbrykanego kutaska i szerokie gardło wiec z Bogiem to ty raczej jesteś na bakier, lewaku. Zupełnie jak ja ;-)
A od kiedy to mój Bóg zabrania mi pić alkohol i chodzić na dzifki? Sam Syn Boży robił wino i otaczał sie dziwkami, które bliższe mu były od uczniów. Interpretacje Pisma Swietego pisaną przez lewaków chyba poznałeś za młodu.  8)


Cytuj
Pawłowi Kukizowi - występującemu po raz pierwszy w badaniu CBOS - ufa 58 proc. Polaków. Na kolejnych miejscach znaleźli się prezydent Bronisław Komorowski i prezydent elekt Andrzej Duda - obaj z 54 proc. poparcia.

http://www.tvn24.pl/cbos-pawel-kukiz-liderem-rankingu-zaufania,546628,s.html


xddd
Platformiarze myślą, ze jak przyjmą Bula, popierdolą o zgodzie i wolności w tv to plebs na nich zagłosuje?

Cytuj
"Trzeba kontynuować droge ku wolności. Polska powinna iśc drogą modernizacji, drogą ku uniji europejskiej, własnie drogą ku wolności polski" -bronek  o_O
http://www.heritage.org/index/country/poland

Od 2007 roku Polska idzie ku wolności.
aha  :lol: kur** wulfen  :lol: To dlatego żeby sobie zrobić drewnianą altanke musze sie przejsc do 3 urzędów?  A na polu nie moge posadzić tego co chce tylko musze sie trzymać wytycznych nałożonych z góry? Ukraińskich oprysków też mi nie wolno, bo nie mają atestów, ale ukraińskie zborze to już bez atestów moge kupować ile wlezie? I dwa razy w miesiącu mam kontrole z takich miejsc, ze nawet nie wiem, ze w tym kraju istnieją i żyją za państwowe pieniądze? "Droga ku wolności, ku uniji europejskiej" Przecież to powinni wyśmiać w każdej telewizji i w każdym miejscu łącznie z tym forum. Przecież rzekomo tylu wykształconych, robiących kariery ludzi tutaj pisuje..

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7311 dnia: Maja 28, 2015, 20:44:37 pm »
Cytuj
A od kiedy to mój Bóg zabrania mi pić alkohol i chodzić na dzifki? Sam Syn Boży robił wino i otaczał sie dziwkami, które bliższe mu były od uczniów. Interpretacje Pisma Swietego pisaną przez lewaków chyba poznałeś za młodu.
No właśnie TWÓJ bożek, a nie Bóg chrześcijański. Jesteś heretykiem-lewakiem. Zapisz się do loży masońskiej

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7312 dnia: Maja 28, 2015, 20:47:00 pm »
Londek

Poganstwo bylo popularne w tym okresie. Cos slabo widzisz, propaganda dziennikarska, bo nie moge tego nazwac dzirnnikarstwem, propaganda medialna, gdyz patrz wczesniej. Polityka ktora jest teraz slabym zartem, chec wycofania Historii z szkoly etc. Na szczescie ich lawka rezerwowych jest coraz krotsza, o czym swiadczy Partia Balcerowicza.

Panstwo ma miec tradycje i odnosic sie do niej. O to mi chodzi.

Nie przecze, ze panstwo powinno miec tradycje, ale historia nie moze kierowac panstwem w terazniejszosci. Tak trzeba szanowac tradycje i historie, ale nie mozna zatwardziale w niej siedziec. Swiat sie zmienia, tworzymy nowa historie. Dzisiejsza terazniejszosc, tez bedzie historia.

Zgoda, ale jesli Panstwo jest silnie powiazanie z religia, z duma i honorem, takie powinno zostac. Tozsamosc to najwyzsza cecha obywatelska, dobrze o tym wiesz, gdyz emigracja to najgorsza rzecz dla obywatela danego Panstwa, z punktu widzenia cech i definicji. Nawet jesli jest ona zaplanowana, a nie przymusowa.

Geopolityka teraz sie zmienia, a bedzie jeszcze bardziej, Amerykanie nie moga sobie pozwolic na ekspansje coraz mocniejszych Chin poprzez Rosje na rynek europejski. Tak samo jak w przeszlosci, kiedy byly powstania, gdyz taki byl duch w sasiednich narodach. Duch i wiatr do zmian, tak jest i teraz. Wczesniej majdan na Ukrainie, niedawno Wegry, moze teraz i Polska. Pytanie tylko czy polskie spoleczenstwo stac na tego typu zmiany? Z pewnoscia pod wzgledem moralnosci i odpowiedzialnosci politycznej musimy sie jeszcze sporo nauczyc, choc te wybory sa takim promykiem nadziei ze polskie spoleczenstwo zaczyna sie budzic, ze juz nie chce socjalnych uchlapow i tych nedznych finansowo resztek ze stolu, jakie serwuje mu wladza.

Nie zyjmy w obludzie ze w Polsce jest demokracja, gdyz te wybory pokazaly jak bardzo sie mylimy, jest tylko iluzoryczna. Rzadza ciagle ONI, jakkolwiek ich nazwiesz, dla mnie to ludzie - wysoko postawieni ranga urzednicy panstwowi oraz publiczni (niekoniecznie dzialajacy w ramach racji Polski, co jest raczej oczywiste), funkcjonariusze sluzb specjalnych dla ktorzy Ci ludzie - urzednicy panstwowi oraz publiczni - pracuja. Ruch zachodni niemiecki, oraz wschodni rosyjski. Wybrali sie sami, podczas okraglego stolu i dbaja o to, na szczescie juz coraz slabiej (generacje wymieraja, inna sprawa jakie wartosci maja ich resortowe dzieci..), by Polska byla podzielona, by Polska byla ciagle narodem zniewolonym.

Nowa Partia Balcerowicza to ratunkowe szalupy dla ludzi PO, ktorzy juz raczej sa pogodzeni ze ich czas minal. Oczywiscie ta Partia jest takze wymyslona przez NICH.

Dobra, starczy. :P

Dla rozluznienia:

Cytuj
Hofman chciał do Kukiza. Kukiz: Poje*ało Cię?

http://pikio.pl/hofman-chcial-do-kukiza-kukiz-pojealo-cie/
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2015, 20:52:14 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7313 dnia: Maja 28, 2015, 21:16:31 pm »
Cytuj
Nowa Partia Balcerowicza to ratunkowe szalupy dla ludzi PO, ktorzy juz raczej sa pogodzeni ze ich czas minal. Oczywiscie ta Partia jest takze wymyslona przez NICH.
Tak PO stworzyło specjalnie Balcerowicza żeby ten odebrał jej głosy i nawzajem ze sobą konkurowali zmniejszając swoje szanse.
Balcerowicz jest szkodliwy dla PO, tak samo jak kiedyś powstanie SP było szkodliwe dla PiS(w końcu te kilka procent od pisu odpłynęło do ziobry).
Równie dobrze można powiedzieć że Kukiza wymyślił PiS żeby odebrał głosy PO i tym samym pis wyszedł na prowadzenie. Czemu jeszcze żaden pisowiec nie wpadł na taką teorię?
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2015, 21:28:35 pm wysłana przez Wulfen »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7314 dnia: Maja 28, 2015, 21:36:04 pm »
Balcerowicz zawsze trzymał z PO i jadał z jej działaczami ośmiorniczki.

Pewnie dużo parszywych mord z PO znajdzie się w jego cudownej partii.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7315 dnia: Maja 28, 2015, 21:40:24 pm »
Możliwe że trochę  ludzi z PO pójdzie do Balcerowicza, nie sądzę jednak żeby ta inicjatywa stworzenia partii Balcerowicza pochodziła od PO. To tak jakby powiedzieć, że za stworzeniem solidarnej polski stał PiS. Powstanie solidarnej polski w niczym pisowi nie pomogło, a wręcz nieco zaszkodziło(ostatecznie i tak startują razem w wyborach wiec teraz jest bez większego znaczenia).

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7316 dnia: Maja 28, 2015, 21:55:32 pm »
Wulfen przeczytaj jeszcze raz na spokojnie. Wyciagnels zle wnioski. Albo zapytam Cie, kto stworzyl PO? Podpowiem ze na S.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7317 dnia: Maja 29, 2015, 01:12:23 am »
Powiedz  jaki cel mieliby mistyczni "ONI" wynajmując Balcerowicza do założenia partii?  Co daje "IM" stworzenie partii Balcerowicza? Przecież wyborców pis ani sld ta partia nie zgarnie, jedynie podzieli wyborców platformy(może jeszcze trochę nadgryzie KORWiNA)  czyli zwiększy szanse na wygraną PiS. Tego chcą "ONI"?
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2015, 01:17:33 am wysłana przez Wulfen »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7318 dnia: Maja 29, 2015, 02:47:56 am »
Cytuj
A od kiedy to mój Bóg zabrania mi pić alkohol i chodzić na dzifki? Sam Syn Boży robił wino i otaczał sie dziwkami, które bliższe mu były od uczniów. Interpretacje Pisma Swietego pisaną przez lewaków chyba poznałeś za młodu.
No właśnie TWÓJ bożek, a nie Bóg chrześcijański. Jesteś heretykiem-lewakiem. Zapisz się do loży masońskiej
A jaki jest Bóg chrzescijanski? to jakis inny Bóg? Czym sie różni od mojego Boga? Ciekaw jestem.
Ciekaw też jestem jak można sie zapisac do loży masońskiej? Czy to trzeba cos zrobic, czy coś posiadac? władze?, pieniądze?, platyny? dużego kutasa?
Opłaca sie chociaż?

Jacek84

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #7319 dnia: Maja 29, 2015, 07:33:59 am »
Ja pier**le, cała ta strona... Przecież wy kur** nie macie pojęcia o polityce >5 lat wstecz.

Cytuj
Wulfen przeczytaj jeszcze raz na spokojnie. Wyciagnels zle wnioski. Albo zapytam Cie, kto stworzyl PO? Podpowiem ze na S.
Oświeć mnie błagam. Kto niby na "S" założył Platformę? No kur** czekam.

Powiedz  jaki cel mieliby mistyczni "ONI" wynajmując Balcerowicza do założenia partii?  Co daje "IM" stworzenie partii Balcerowicza? Przecież wyborców pis ani sld ta partia nie zgarnie, jedynie podzieli wyborców platformy(może jeszcze trochę nadgryzie KORWiNA)  czyli zwiększy szanse na wygraną PiS. Tego chcą "ONI"?

Wejdą z ramienia Balcerowicza, a zrobią koalicję. Proste. Idealna taktyka, nowe-stare ryjki pomalowane nową szminką sprzedają się lepiej, a koniec końców rządzić będą wspólnie.
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2015, 07:38:46 am wysłana przez tarniak »