Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2137824 razy)

0 użytkowników i 27 Gości przegląda ten wątek.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13880 dnia: Sierpnia 14, 2016, 23:31:15 pm »
ja przez wiele lat na forum spotkałem się tylko z jednym prawdziwym furiatem, który mnie sądem straszył, no ale bez nazwisk :troll:

anyway:

http://businessinsider.com.pl/finanse/podatek-bankowy-nizsze-wplywy/jz3cjqx

Cytuj
Mamy rażąco niższe od oczekiwań dochody z tytułu nowej daniny, negatywne zmiany wobec klientów instytucji finansowych oraz osłabienie konkurencyjności polskich podmiotów na rynku.

Jednocześnie, jak podkreśla ekspert, złym rozwiązaniem byłoby wycofanie się z podatku, ponieważ „nie ma żadnej gwarancji, że banki wycofają się tak szybko z wprowadzonych podwyżek i zechcą oddać pozycje, które zajęły”.


Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13881 dnia: Sierpnia 15, 2016, 00:47:11 am »
typowy lewak
Jak czytam ze ta historia jest nieprawdziwa na pewno, a pozniej pol forumka wyzywa od lewakow, to az smiecham na glos. :lol:
te pół forumka nie rozumie słowa lewak..od tego trzeba zacząć   :P

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13882 dnia: Sierpnia 15, 2016, 09:34:32 am »
kłamie.
Fakt jest taki, ze dostałem kiedyś od lewusów butelką w twarz z zaskoczenia i nigdy im tego nie wybacze.
SMIERC WROOM OJCZYZNY
Jako osoba aktywnie gardłująca za oddaniem niepodległości Polski pod ruskiego trepa poczuwasz się zdrajcą i wrogiem Ojczyzny?
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13883 dnia: Sierpnia 15, 2016, 09:39:50 am »
Masz człowieka z imienia i nazwiska, księdza.

Księdza Tadeusza Rydzyka też masz z imienia i nazwiska, więc rozumiem że zgodnie ze swoją logiką z posta wierzysz i popierasz wszystko co mówi? Czy jednak w tym przypadku nie, bo jesteś zakłamanym hipokrytą?

Ja po prostu nie wierze w każdą historyjkę którą ktoś napisał w internecie, jeśli nie ma na nią nawet cienia dowodów. Naiwny lewacki pelikan nie zrozumie tego stylu życia, wy łykacie wszystko.
Jako że zadeklarowałeś się antykościelnie to pewnie nie wiesz, ale jest taka książka, Nowy Testament, i każdy ksiądz powinien nauczać wg niej. Jeśli tego nie robi, jest oszustem (i oczywiście zakłamanym hipokrytą). Tadeusz Rydzyk olewa biblię (no, może część fragmentów wziętych od żydów uwielbia ;) ), więc nie jest autorytetem dla katolików.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13884 dnia: Sierpnia 15, 2016, 10:18:23 am »
spotykam wielu frustratów w życiu. Ludzi trwale nieszczęśliwych, tętniących nienawiścią do innych, abstrakcyjnym poczuciem krzywdy i niezadowolenia.

Ciekawe, bo ja nie spotykam. Jak to mówią za Oceanem "Jeśli spotkałeś kogoś kto zachował się wobec ciebie jak chuj, to znaczy że spotkałeś chuja. Ale jak to akurat tylko tobie ciągle się niesprawiedliwie zdarza że ciągle spotykasz ludzi którzy twoim zdaniem zachowują się wobec ciebie chujowo, to znaczy że to ty jesteś tym chujem". To tak a propos twojego wjazdu z obelgami do tematu, a potem nagłego oburzenia że w odpowiedzi dostałeś to samo. Życzę ci żebyś nauczył się patrzeć w lustro.
Mój wjazd z obelgami to "nieźle w bani”. Twoja odpowiedź: "zakłamany hipokrytą, naiwny lewacki pelikan" "jesteś tym chujem".

Patrzę w lustro i w sumie nieźle.

Ogólnie to jest mój problem z dobrą zmianą. Po 1989 władza zmieniała się wiele razy. Wygrywały różne partie, ich  zwolennicy różnie o sobie mówił. Ale po raz pierwszy mamy do czynienia z nienawiścią na taką skalę w wykonaniu wyborców PiS, podsycaną żenującymi kłamstwami i siermiężną socjotechniką. Jak nie lubię PiS to muszę być zdrajcą, lewakiem, złodziejem. Niektórzy na forum twierdzą, że takich jak ja powinno się wieszać.
Nieźle w bani.


windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13885 dnia: Sierpnia 15, 2016, 10:28:17 am »
Jak fajnie Szymek widzi jedna stronę medalu :lol: Kod i PO w ogole nie rzuca obelgami i bluzgami.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13886 dnia: Sierpnia 15, 2016, 10:28:37 am »
Ale po raz pierwszy mamy do czynienia z nienawiścią na taką skalę w wykonaniu wyborców PiS nowoczesnej/PO/KOD, podsycaną żenującymi kłamstwami i siermiężną socjotechniką


Poprawiłem.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13887 dnia: Sierpnia 15, 2016, 10:42:19 am »
Czym objawia się to olewanie biblii przez Tadeusza Rydzyka?

Jak fajnie Szymek widzi jedna stronę medalu :lol: Kod i PO w ogole nie rzuca obelgami i bluzgami.

Przecież dożynanie watahy to był język miłości  :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13888 dnia: Sierpnia 15, 2016, 10:49:51 am »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13889 dnia: Sierpnia 15, 2016, 15:16:36 pm »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13890 dnia: Sierpnia 16, 2016, 10:57:14 am »
Czym objawia się to olewanie biblii przez Tadeusza Rydzyka?
Model biznesowy Tadeusza Rydzyka zakłada żerowanie na ludziach starszych i biednych. Do Twojej babci nie przychodziły nigdy listy z wypełninymi blankietami przelewów dla RM jak do mojej?
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13891 dnia: Sierpnia 16, 2016, 10:59:05 am »
Ale po raz pierwszy mamy do czynienia z nienawiścią na taką skalę w wykonaniu wyborców PiS nowoczesnej/PO/KOD, podsycaną żenującymi kłamstwami i siermiężną socjotechniką


Poprawiłem.
Fix na poziomie TVPis ;)

Takie pytanie do przeciwników trybunału:
Nie rozumiecie co to jest trójpodział władzy, czy na serio wolicie utracić luksus tego systemu na złość poprzedniej rządzącej partii?
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13892 dnia: Sierpnia 16, 2016, 11:01:42 am »
Ale po raz pierwszy mamy do czynienia z nienawiścią na taką skalę w wykonaniu wyborców PiS nowoczesnej/PO/KOD, podsycaną żenującymi kłamstwami i siermiężną socjotechniką


Poprawiłem.
Fix na poziomie TVPis ;)

Takie pytanie do przeciwników trybunału:
Nie rozumiecie co to jest trójpodział władzy, czy na serio wolicie utracić luksus tego systemu na złość poprzedniej rządzącej partii?
Czyli uwazasz, ze tylko wyborcy PIS zachowuja sie w opisany sposób?

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13893 dnia: Sierpnia 16, 2016, 11:08:57 am »
Oglądałeś wiadomości w tvp lub słuchałeś któregoś polskiego radia po dojnej zmianie?
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13894 dnia: Sierpnia 16, 2016, 11:10:41 am »
Przeciwnicy PiS-u, wycierający sobie gęby trójpodziałem władzy, chyba sami go nie rozumieją.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13895 dnia: Sierpnia 16, 2016, 11:13:24 am »
Oglądałeś wiadomości w tvp lub słuchałeś któregoś polskiego radia po dojnej zmianie?
oglądałem przed zmianą i po zmianie.
Teraz jest mniej propagandy i oszustwa.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13896 dnia: Sierpnia 16, 2016, 11:18:02 am »
Oglądałeś wiadomości w tvp lub słuchałeś któregoś polskiego radia po dojnej zmianie?
Ogladalem.

Potrafisz odpowiedziec na pytanie czy nie?


Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13897 dnia: Sierpnia 16, 2016, 11:21:00 am »
Jeśli oglądałeś to wiesz co uważam na ten temat ;)

Teraz Ty odpowiedz, wyciągasz mnie do odpowiedzi na cytaty które wcale mnie nie dotyczą, nie zauważając w nim wielkiego pytania.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13898 dnia: Sierpnia 16, 2016, 11:25:05 am »
Ja odpowiedziałem na Twoje pytanie, Ty na moje nadal wprost nie potrafisz odpowiedzieć. Pytanie jest naprawdę banalnie proste.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13899 dnia: Sierpnia 16, 2016, 11:30:06 am »
Ja odpowiedziałem na Twoje pytanie, Ty na moje nadal wprost nie potrafisz odpowiedzieć. Pytanie jest naprawdę banalnie proste.
No to przypomnę, tutaj zadajesz pytanie nie dając odpowiedzi:
Ale po raz pierwszy mamy do czynienia z nienawiścią na taką skalę w wykonaniu wyborców PiS nowoczesnej/PO/KOD, podsycaną żenującymi kłamstwami i siermiężną socjotechniką


Poprawiłem.
Fix na poziomie TVPis ;)

Takie pytanie do przeciwników trybunału:
Nie rozumiecie co to jest trójpodział władzy, czy na serio wolicie utracić luksus tego systemu na złość poprzedniej rządzącej partii?
Czyli uwazasz, ze tylko wyborcy PIS zachowuja sie w opisany sposób?
Czekam na nią ;)

A jeśli odpowiedzi na około nie dochodzą, to powiem wprost: przed dojną zmianą w programach informacyjnych i publicystycznych było nieporównanie więcej kultury, obecne schamienie i zburaczenie niestety dosięga wszystkich. Choć niektórych wyraźnie mocniej, a o takich od mordowania tych czy owych w ogóle lepiej nie wspominać.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13900 dnia: Sierpnia 16, 2016, 11:32:48 am »
A jeśli odpowiedzi na około nie dochodzą, to powiem wprost: przed dojną zmianą w programach informacyjnych i publicystycznych było nieporównanie więcej kultury, obecne schamienie i zburaczenie niestety dosięga wszystkich. Choć niektórych wyraźnie mocniej, a o takich od mordowania tych czy owych w ogóle lepiej nie wspominać.
To nie jest odpowiedź na zadane przez mnie pytanie przecież.

A tamto pytanie to nie do mnie chyba. Skąd założenie, że jestem przeciwnikiem trybunału?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13901 dnia: Sierpnia 16, 2016, 11:47:08 am »
Własnie w pisorskiej tv mówili o zatrudnieniu emigrantów w niemczech. Okazuje sie, ze 54 osoby znalazły prace.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13902 dnia: Sierpnia 16, 2016, 12:00:37 pm »
Stary news. Dawalem go tu chyba z mc. Temu. :P

Generalnie co do TV czy Radia sa tam wpadki i skok na kase. Co mowi powyzej Gadowski czy ponizej Max.

http://imgur.com/42tDAr1

http://imgur.com/DNo1IpO
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13903 dnia: Sierpnia 16, 2016, 12:06:07 pm »
Zimocha wyje**li za chapanie jezorem. Normalny człowiek za takie coś dostałby"wilczy bilet"

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13904 dnia: Sierpnia 16, 2016, 12:09:17 pm »
To teraz zobacz film gadowskiego powyzej. ;)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13905 dnia: Sierpnia 16, 2016, 12:21:16 pm »
nie mam czasu, stresc.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13906 dnia: Sierpnia 16, 2016, 12:31:17 pm »
Stary news. Dawalem go tu chyba z mc. Temu. :P

Generalnie co do TV czy Radia sa tam wpadki i skok na kase. Co mowi powyzej Gadowski czy ponizej Max.

http://imgur.com/42tDAr1

http://imgur.com/DNo1IpO

mu od koko już całkiem odwaliło :lol:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13907 dnia: Sierpnia 16, 2016, 12:44:56 pm »
nie mam czasu, stresc.

Generalnie telewizja podlizusow = przechodzi z rak do rak politkow. Powinna byc apolityczna. Poki co podobny cyrk jak w Tievanen czy Polsacie, tylko ze z drugiej strony, wyglad czerwonej breji coraz bardziej nieprzyjemny.

Policyjna wtopa z ogloszeniem tzw. sukcesu w przechywceniu narkotykow.

Towarzystwo ZNAK, bo nie mozna tego nazwac wydawnictwem, znow miesza propaganda, do tego za pozwoleniem ministra kultury.  :-?



« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2016, 13:07:02 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13908 dnia: Sierpnia 16, 2016, 16:49:47 pm »
macierewicz kontynuuje najgorsze praktyki siemoniaka i zaczyna rozdawać medale na prawo i lewo. "złotym medalem za zasługi dla obronności kraju" odznaczony został wczoraj ... rzecznik mon  :lol:

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13909 dnia: Sierpnia 16, 2016, 17:47:28 pm »
A jeśli odpowiedzi na około nie dochodzą, to powiem wprost: przed dojną zmianą w programach informacyjnych i publicystycznych było nieporównanie więcej kultury, obecne schamienie i zburaczenie niestety dosięga wszystkich. Choć niektórych wyraźnie mocniej, a o takich od mordowania tych czy owych w ogóle lepiej nie wspominać.
To nie jest odpowiedź na zadane przez mnie pytanie przecież.

Oczywiście że wśród przeciwników pisu też buractwa nie brakuje, sam nieraz przyburaczę, choć staram się trzymać jakiś poziom. Jednak znów mamy problem proporcji - kiedyś w lewackiej logice pojawił się wątek grupy, która za cel ma zabicie wszystkich białych chreścijan płci męskiej. Każdy, czy prawak, czy lewak, słusznie uznał, że ta kilkunasto? kilkudziesięcio? osobowa grupa żyjąca w dalekiej ameryce to banda debili, którzy w swym lewactwie zapędzili się do faszyzmu. Tymczasem obecnie, gdy prawak pisze "śmierć wszystkim lewakom" od swoich prawackich pobratyńców może liczyć najczęściej na głos poparcia, w najgorszym przypadku na pobłażliwy uśmiech, "bo przecież chłopaki tak się tylko wygłupiają". To normalne? Prawacka żelazna logika w akcji?

Tym razem usatysfakcjonowałem Cię odpowiedzią? Jeśli nadal nie, przedstaw kilka przykładów poprawnych odpowiedzi, może coś wybiorę lub napiszę podobnie ;)
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13910 dnia: Sierpnia 16, 2016, 17:51:08 pm »
Teraz odpowiedziałeś na pytanie, w końcu rzekłbym. Co do proporcji się nie zgodzę, bo po stronie szeroko pojetego kodu jad wylewa sie wiadrami jak i po drugiej stronie barykady. Wszyscy siebie warci.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13911 dnia: Sierpnia 16, 2016, 17:52:32 pm »
A tamto pytanie to nie do mnie chyba. Skąd założenie, że jestem przeciwnikiem trybunału?
Odniosłem wrażenie (może mylne) że niezmiernie bawi Cię jazda po KOD, a nie pamiętam, byś kiedykolwiek bronił trybunału czy trójpodziału (nie zawsze wszystko czytam, mogłem przegapić). Interesująco byłoby poczytać, co prawak na poziomie, nie wstydzący się samodzielnego myślenia sądzi o całej checy i jakie widzi rozwiązania.

Szczerze powiedziawszy nie rozumiem nienawiści PiSu do Konstytucji, zwłaszcze że opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach. Podobnie wcześniej nie rozumiałem nienawiści do UE, na szczęście (?) okazało się, że już u władzy Kaczyński lubi UE i pisze listy do anglików by nie wychodzili z Unii. Choć co jego wyborcy narobili złego w tej sprawie, to inna kwestia.
Objaśni mi ktoś porządnie, co jest nie tak z konstytucją obecnie?
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13912 dnia: Sierpnia 16, 2016, 17:58:59 pm »
Odniosłem wrażenie (może mylne) że niezmiernie bawi Cię jazda po KOD, a nie pamiętam, byś kiedykolwiek bronił trybunału czy trójpodziału (nie zawsze wszystko czytam, mogłem przegapić). Interesująco byłoby poczytać, co prawak na poziomie, nie wstydzący się samodzielnego myślenia sądzi o całej checy i jakie widzi rozwiązania.
Jak na człowieka o lewicowych poglądach bardzo łatwo sądzisz ludzi po pozorach.

Jazda po KOD bawi mnie niezmiernie, ale z całkowicie innych powodów niż ich obrona trybunału. Całą walkę o trybunał uważam za robienie zasłony dymnej, żeby przepchnąć większe wałki tyłem, po cichaczu i zeby nikt nie widział/nie zwracał uwagi. Az dziwne, ze Ci wyksztelceni, mlodzi i inteligentni z wielkich miast tak chetnie połknęli bajta jakim jest ta cała szopka z trybunałem i się skupia na tym, zamiast pocisnąć gdzieś indziej, bo mysle, ze znalazłoby się sporo.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13913 dnia: Sierpnia 16, 2016, 18:07:40 pm »
Odniosłem wrażenie (może mylne) że niezmiernie bawi Cię jazda po KOD, a nie pamiętam, byś kiedykolwiek bronił trybunału czy trójpodziału (nie zawsze wszystko czytam, mogłem przegapić). Interesująco byłoby poczytać, co prawak na poziomie, nie wstydzący się samodzielnego myślenia sądzi o całej checy i jakie widzi rozwiązania.
Jak na człowieka o lewicowych poglądach bardzo łatwo sądzisz ludzi po pozorach.

Jazda po KOD bawi mnie niezmiernie, ale z całkowicie innych powodów niż ich obrona trybunału. Całą walkę o trybunał uważam za robienie zasłony dymnej, żeby przepchnąć większe wałki tyłem, po cichaczu i zeby nikt nie widział/nie zwracał uwagi. Az dziwne, ze Ci wyksztelceni, mlodzi i inteligentni z wielkich miast tak chetnie połknęli bajta jakim jest ta cała szopka z trybunałem i się skupia na tym, zamiast pocisnąć gdzieś indziej, bo mysle, ze znalazłoby się sporo.
Czekam na propozycję rozwiązania sytuacji bez KOD. Bo nawet jeśli część tych argumentów jest prawdziwa (tylko czemu pis-służby nic nie potrafią udowodnić?), to główna idea jest słuszna - obrona Konstytucji i trójpodziału władzy. Co prawaki, którym te kwestie leżą na sercu, mówią na temat? Jak chcą przekonać posła Kaczyńskiego, by szanował Konstytucję?
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13914 dnia: Sierpnia 16, 2016, 18:20:23 pm »
Ogolnie powinnismy zaczac od tego, ze dla mnie PiS to zadna prawica. I teraz mozemy pojsc dalej.

Czekam na propozycję rozwiązania sytuacji bez KOD.

A powiedz mi co kod zmienił poza robieniem zbiegowiska? Krzyk starego układu odrywanego od koryta, tym dla mnie jest KOD i chu** na sercu im lezy dobro konstytucji. Im lezy na sercu to zeby pis wiecej nie rzadzil tylko zeby do korytka wrocic samemu.
tylko czemu pis-służby nic nie potrafią udowodnić?
A co niby maja udowodnic? Przeciez pisowi ta szopka jest na reke.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13915 dnia: Sierpnia 16, 2016, 18:24:22 pm »
Ogolnie powinnismy zaczac od tego, ze dla mnie PiS to zadna prawica. I teraz mozemy pojsc dalej.

Czekam na propozycję rozwiązania sytuacji bez KOD.

A powiedz mi co kod zmienił poza robieniem zbiegowiska? Krzyk starego układu odrywanego od koryta, tym dla mnie jest KOD i chu** na sercu im lezy dobro konstytucji. Im lezy na sercu to zeby pis wiecej nie rzadzil tylko zeby do korytka wrocic samemu.
tylko czemu pis-służby nic nie potrafią udowodnić?
A co niby maja udowodnic? Przeciez pisowi ta szopka jest na reke.
Okej, to spróbujmy tak: Jesteś prawicowcem któremu zależy na konstytucji i demokracji. Jakie kroki proponujesz?
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13916 dnia: Sierpnia 16, 2016, 18:31:41 pm »
Teraz odpowiedziałeś na pytanie, w końcu rzekłbym. Co do proporcji się nie zgodzę, bo po stronie szeroko pojetego kodu jad wylewa sie wiadrami jak i po drugiej stronie barykady. Wszyscy siebie warci.
Jad owszem, ale podaj kilka haseł równie poj**anych jak nawoływanie do zamordowania wszystkich przeciwników politycznych. To jest dno dna. A może uważasz, że takie "żarty" są na miejscu?

tylko czemu pis-służby nic nie potrafią udowodnić?
A co niby maja udowodnic? Przeciez pisowi ta szopka jest na reke.
Serio uważasz, że pis nie skorzystałby politycznie z zamykania KODziarzy, jeszcze za PRAWDZIWE przekręty?

Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13917 dnia: Sierpnia 16, 2016, 18:33:12 pm »
Nie wiem w jaki sposób od mojego pytania o zachowanie dwóch stron barykady zaszedłeś do Trybunału ale to jest wlasnie to o czym mowie, jest duzo wiecej ciekawszych tematow gdzie PiS odpierdala, a tu ciagle jazda po Trybunale.
A o Trybunale jak widzisz sie nie wypowiadam w ogóle, celowo, bo szkoda mi czasu na rozdmuchiwanie tego tematu oraz dlatego, ze nie siedze w nim i musialbym duzo poczytac zanim zajalbym stanowisko. Dziekuje.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13918 dnia: Sierpnia 16, 2016, 18:35:52 pm »
Xell, ciemniaku, czy tobie naprawdę wydaje się, że Rzepliński broni konstytucji?  :lol:

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13919 dnia: Sierpnia 16, 2016, 18:39:38 pm »
Nie wiem w jaki sposób od mojego pytania o zachowanie dwóch stron barykady zaszedłeś do Trybunału ale to jest wlasnie to o czym mowie, jest duzo wiecej ciekawszych tematow gdzie PiS odpierdala, a tu ciagle jazda po Trybunale.
A o Trybunale jak widzisz sie nie wypowiadam w ogóle, celowo, bo szkoda mi czasu na rozdmuchiwanie tego tematu oraz dlatego, ze nie siedze w nim i musialbym duzo poczytac zanim zajalbym stanowisko. Dziekuje.
Aha. Z całym szacunkiem: twierdzisz, że nie podobają Ci się szopki pisu przy trybunale. Rozumiesz zagrożenia wynikające z rozmontowania trójpodziału władzy. Nie przepadasz za pisem. Nie masz pomysłu, jak bronić Konstytucji. Nie podoba Ci się, że KOD broni trybunału.

Któreś zdanie jest fałszywe? Ostatnie z nich jest emocjonalne, reszta jest merytoryczna.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.