Autor Wątek: God of War 3  (Przeczytany 299706 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #760 dnia: Lutego 15, 2009, 19:12:27 pm »
z tym SotC to nieźle pojechałeś, ja pamiętam, że w tej gierce najśliczniejsze to były puste przestrzenie, łałałiła ! ;)

w ogóle chciałbym poznać twoją definicję grafiki, bo z tego co mówisz to wynika, że grafika=pierdyliard poligonów=tryliard efektów=fizyka, że o matko!(choć przyznam, dobrą fizyką też nie gardzę)=nie zawsze piorunujący efekt końcowy=crysis :P

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #761 dnia: Lutego 15, 2009, 19:15:10 pm »
Grafika to nie jest jakies subiektywne poczucie piękna tylko prosta matematyka.
Ilość poly + rozdzielczość + wygładzanie + wielkość terenów i pole widzenia + ilość i jakość obiektów na ekranie + rozdzielczosc tekstury i efekty zastosowane na nich + modele postaci (poly, efekty, tekstury) + ilość i jakość bonusowych efektów. Bardzo obiektywna sprawa
I Tak Crysis narazie ma najlepszą grafikę ze wszystkich gier jakie się pojawiły (obiektywna prawda).
« Ostatnia zmiana: Lutego 15, 2009, 19:18:41 pm wysłana przez Buzu »

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #762 dnia: Lutego 15, 2009, 19:17:54 pm »
No dobra myślę, że dyskusję na ten temat można zakończyć, bo może się ciągnąć jeszcze długo, a i tak niewiele zmieni. Poza tym zrobiliśmy tutaj pewien bałagan. Wróćmy więc do tego co wiąże się bezpośrednio z GoW3.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #763 dnia: Lutego 15, 2009, 19:24:29 pm »
Z prezentowanego poniżej wywiadu możemy dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy - choćby tej, że prezentowany trailer powstał kilka miesięcy temu - w związku z czym gra w tej chwili wygląda lepiej/jest w bardziej zaawansowanym stadium produkcji...

http://www.gametrailers.com/player/45546.html



Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #764 dnia: Lutego 15, 2009, 19:31:08 pm »
Ten leśny poziom i tak wygląda nieźle, więc to, że aktualnie może wyglądać jeszcze lepiej mnie jakoś szczególnie nie grzeje. Raczej wolałbym dowiedzieć się, iż lokacje ze screenów (miejskie) prezentują się lepiej.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #765 dnia: Lutego 15, 2009, 19:36:11 pm »
Widzę, że tu nadal są osoby do których nie dociera, że GoW3 będzie najładniejszym tytułem na PS3 ;)

Jeżeli chodzi o stronę techniczną gry, SONY wyśle do tej gry swoich najlepszych ludzi, tak jak to miało miejsce z KZ2. Możemy spać spokojnie, już ten trailer graficznie robi bardzo dobre wrażenie, a do premiery gry (pewnie) jeszcze z rok.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #766 dnia: Lutego 15, 2009, 19:39:54 pm »
Uncharted 2 wygląda lepiej niż GoW 3 w tej chwili z prostego powodu - gra od ND jest w bardziej zaawansowanym stadium produkcji i wychodzi jeszcze w tym roku...

Kratos zarządzi na wiosnę 2010 - nie mam co do tego żadnych wątpliwości!

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #767 dnia: Lutego 15, 2009, 19:43:57 pm »
Nie wątpię w to, że może być najładniejszą grą. Pisałem też, że trailer "robi". Problem w tym, że lokacje zaprezentowane na screenach już takie świetne nie są.

Jeżeli chodzi o stronę techniczną gry, SONY wyśle do tej gry swoich najlepszych ludzi, tak jak to miało miejsce z KZ2.

Na to liczę - w końcu po KZ2 będzie to ich tytuł numer jeden. Tak wiem, jest jeszcze Uncharted 2, ale Sony raczej wyżej stawia sobie serię z Kratosem. Jak już pisałem nie zdziwie się, jeśli GoW3 wyłamie się i będzie pierwszą częścią, ktora nie ukaże się w okolicach marca, tylko pod koniec 2010, a może nawet na początku 2011 (to już chyba raczej przesada).

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #768 dnia: Lutego 15, 2009, 19:46:46 pm »

Na to liczę - w końcu po KZ2 będzie to ich tytuł numer jeden. Tak wiem, jest jeszcze Uncharted 2, ale Sony raczej wyżej stawia sobie serię z Kratosem. Jak już pisałem nie zdziwie się, jeśli GoW3 wyłamie się i będzie pierwszą częścią, ktora nie ukaże się w okolicach marca, tylko pod koniec 2010, a może nawet na początku 2011 (to już chyba raczej przesada).
Myślę, że jakość przedstawionych z GoW 3 materiałów na E3 pozwoli nam orientacyjnie określić jak długo przyjdzie nam jeszcze czekać. Może nawet podadzą wstępną datę premiery...

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #769 dnia: Lutego 15, 2009, 19:54:38 pm »
Chyba będzie to niemal ostateczna data i nie ograniczy się tylko do roku, czy kwartału.

Martwi mnie tylko, że jak wszedłem na us playstationboard to w temacie o GoW3 są same ochy i achy. Ludzie jednak powinni zwrócić producentowi uwagę na pewne sprawy, tak jak to było w temacie o Killzone 2. Z drugiej strony Guerrilla bardziej dbało o kontakt z fanami.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #770 dnia: Lutego 15, 2009, 19:58:20 pm »
Chyba będzie to niemal ostateczna data i nie ograniczy się tylko do roku, czy kwartału.

Martwi mnie tylko, że jak wszedłem na us playstationboard to w temacie o GoW3 są same ochy i achy. Ludzie jednak powinni zwrócić producentowi uwagę na pewne sprawy, tak jak to było w temacie o Killzone 2. Z drugiej strony Guerrilla bardziej dbało o kontakt z fanami.
Chłopaki z GG potrzebowali więcej uwag ze strony community, bo mieli stosunkowo małe doświadczenie w produkcji gier - a dostali w swe ręce sztandarową grę na PS3.

SSM ma doświadczenie i wie w jakim kierunku ma ta gra podążać...

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #771 dnia: Lutego 15, 2009, 20:04:27 pm »
Tak, ale też potrzebny jest osąd ludzi z zewnątrz, którzy nie są związani z produkcją gry. Dlatego też uważam, że za pewne rzeczy GoW3 powinien być skrytykowany, tak aby twórcy zobaczyli - ok, to im się za bardzo nie podoba, musimy nad tym posiedzieć dłużej.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #772 dnia: Lutego 15, 2009, 20:07:31 pm »
Zgadzam się.

Swoją drogą, podobno jest jakaś specjalna strona gdzie użytkownicy dają developerowi swoje uwagi - muszę poszukać i sprawdzić...

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #773 dnia: Lutego 15, 2009, 20:10:15 pm »
Tak, ale też potrzebny jest osąd ludzi z zewnątrz, którzy nie są związani z produkcją gry. Dlatego też uważam, że za pewne rzeczy GoW3 powinien być skrytykowany, tak aby twórcy zobaczyli - ok, to im się za bardzo nie podoba, musimy nad tym posiedzieć dłużej.
oni sami wiedzą co mają poprawić,pozatym gra jest w fazie produkcji wszelkie niedoróbki zostaną poprawione.
: Luty 15, 2009, 20:08:17 pm
ten trailer jest na silniku gry?jesli tak to o grafę jestem spokojny.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #774 dnia: Lutego 15, 2009, 20:14:17 pm »
ten trailer jest na silniku gry?jesli tak to o grafę jestem spokojny.
już kilka osób pytało o to i każda dostała tę samą odpowiedź - TAK, wszystko co pokazali jest liczone...

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #775 dnia: Lutego 15, 2009, 20:31:44 pm »
oni sami wiedzą co mają poprawić,pozatym gra jest w fazie produkcji wszelkie niedoróbki zostaną poprawione.

No niezupełnie. Obecnie często deweloperzy patrzą na zdanie ludzi z zewnątrz (między innymi po tą są różne eventy dla mediów i wersje preview). Jak spędzasz nad czymś dużo czasu nie widzisz pewnych niedoróbek, lub też to co uzyskujesz zadowala Ciebie. Doskonałym przykładem na to jest Killzone 2, gdzie Guerrilla bacznie przyglądało się opiniom dziennikarzy i graczy, po czym nanosiło poprawki (np. tekstury).
« Ostatnia zmiana: Lutego 15, 2009, 20:39:05 pm wysłana przez Zielarz »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #776 dnia: Lutego 15, 2009, 20:35:24 pm »
Ja mam tylko nadzieję, że poprawią oświetlenie (na trailerze tak to się nie rzuca w oczy, ale na screenach tak). Obecne jest zbyt mocne, zbyt kolorowe, nasycone, przez co klimatem przypomina mi to Diablo 3. :/
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 727
  • Reputacja: 74
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #777 dnia: Lutego 15, 2009, 20:40:05 pm »
A to ciekawe, bo twórcy diablo III twierdzą, że zainspirowało ich god of war :-D

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #778 dnia: Lutego 15, 2009, 20:42:33 pm »
A nie WoW? Bo D3 klimatem i kolorystyką (cukierkowe kolory) przypomina właśnie WoW'a.
Przyznam, że w GoW2 przechodziłem akurat na kijowym telewizorze, ale nie przypominam sobie, żeby kolory tam stosowane były aż tak nasycone, a oświetlenie tak mocne.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #779 dnia: Lutego 15, 2009, 20:43:25 pm »
Ja mam tylko nadzieję, że poprawią oświetlenie (na trailerze tak to się nie rzuca w oczy, ale na screenach tak). Obecne jest zbyt mocne, zbyt kolorowe, nasycone, przez co klimatem przypomina mi to Diablo 3. :/

Tak, sceny wydają się zbytnio doświetlone przez co obraz jest dosyć jednolity. Brakuje tu cienia (właśnie - gdzie są cienie?! :D).

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #780 dnia: Lutego 15, 2009, 20:44:21 pm »
Ja mam tylko nadzieję, że poprawią oświetlenie (na trailerze tak to się nie rzuca w oczy, ale na screenach tak). Obecne jest zbyt mocne, zbyt kolorowe, nasycone, przez co klimatem przypomina mi to Diablo 3. :/

Tak, sceny wydają się zbytnio doświetlone przez co obraz jest dosyć jednolity. Brakuje tu cienia (właśnie - gdzie są cienie?! :D).
jak Kratos wskakuje na cyklopa to widać...troszkę słabo, ale jest.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #781 dnia: Lutego 15, 2009, 20:48:58 pm »
Chodzi mi na razie o screeny - na ziemi nie ma cieni  :-?.

W trailerze jest lepiej pod tym względem, choć też nie zawsze.
« Ostatnia zmiana: Lutego 15, 2009, 21:16:35 pm wysłana przez Zielarz »

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #782 dnia: Lutego 15, 2009, 23:48:04 pm »
Jak zwykle pierwsze co napiszę ,to to że grafika nie jest najważniejsza w tego typu grach ,jest ładnie ,ostro ,kolorystycznie ale bez szału ,nie boje się nawet użyć ostatnio bardzo popularnego określenie "taki GoW2 w HD" póki co. No ale nie o grafikę chodzi ,przejdźmy do gameplay czy też filmiku w real timie ,jest fajnie efektownie i tyle ,nic czego wcześniej w GoW nie było tu nie ma brak nowości. Dalej nie można przeciąć typów ,broń nie zostawia żadnego śladu na ciele ,krew też na niej nie zostaję (choć to akurat mogą dodać na samym końcu) krew fajna bo w 3D ,ale sam efekt już taki sobie dużo fajniej wygląda to w NG2 ;) animacja żywcem wyjęta z GoW2 i nic w tym złego bo tam już dawała radę i choć nie widzieliśmy czystego gameplayu ,wydaje mi się że dużo nowego nie do rzucą a szkoda. Liczyłem i nadal liczę na więcej ,fajnie że jest dużo typów do bicia coś ala NG2:) niech dadzą mega brutalne animacje i w leją dynamikę do walki i będzie git.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #783 dnia: Lutego 16, 2009, 04:57:14 am »
W GOW można było rozrywać przeciwników na pół , wyrywać oczy cyklopom, skrzydła latającym stworom , patroszyć "świniaki" czy też ukręcać łby meduzom.
A to wszystko jest XYZ razy brutalniejsze niż rozcinanie na pół czy też amputacja kończyn znana z NG.
I im dalej Kratos'owi do Hayabusa'y tym lepiej, nie chcemy chyba oglądać lateksu na pewnych częściach ciała czy też unikać pocisków z wyrzutni rakiet...

no wiadomo, kratos to nie jest hyperultrakozak ninja z najlepszą techniką ever, tylko skur**syn z krwi i kości, który miażdży wszystko i wszystkich przy użyciu "pure, brutal force" :P

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #784 dnia: Lutego 16, 2009, 11:24:51 am »
Co do cienia to Kratos na pierwszym scree'nie generuje światło ogniem więc jest cień. Na drugim nie ma tego ognia i dlatego nie ma cienia. To są tylko moje przypuszczenia.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #785 dnia: Lutego 16, 2009, 12:16:34 pm »
Co do cienia to Kratos na pierwszym scree'nie generuje światło ogniem więc jest cień. Na drugim nie ma tego ognia i dlatego nie ma cienia. To są tylko moje przypuszczenia.

Tak, ale cień i tak powinien być, choćby delikatny (w końcu światło jest słabe i do tego rozproszone). Mi głównie chodzi o te screeny od producenta. Tam postacie w ogóle nie rzucają cieni.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #786 dnia: Lutego 16, 2009, 13:08:01 pm »
A ja przez 2 PS2kowe gry i nowy trailer nadal nie wiem...jakim cudem Kratos przyczepia sobie ostrza do pleców.
To jest dopiero czepianie się szczegółów :)

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #787 dnia: Lutego 16, 2009, 14:36:38 pm »
Jak zwykle pierwsze co napiszę ,to to że grafika nie jest najważniejsza w tego typu grach ,jest ładnie ,ostro ,kolorystycznie ale bez szału ,nie boje się nawet użyć ostatnio bardzo popularnego określenie "taki GoW2 w HD" póki co. No ale nie o grafikę chodzi ,przejdźmy do gameplay czy też filmiku w real timie ,jest fajnie efektownie i tyle ,nic czego wcześniej w GoW nie było tu nie ma brak nowości. Dalej nie można przeciąć typów ,broń nie zostawia żadnego śladu na ciele ,krew też na niej nie zostaję (choć to akurat mogą dodać na samym końcu) krew fajna bo w 3D ,ale sam efekt już taki sobie dużo fajniej wygląda to w NG2 ;) animacja żywcem wyjęta z GoW2 i nic w tym złego bo tam już dawała radę i choć nie widzieliśmy czystego gameplayu ,wydaje mi się że dużo nowego nie do rzucą a szkoda. Liczyłem i nadal liczę na więcej ,fajnie że jest dużo typów do bicia coś ala NG2:) niech dadzą mega brutalne animacje i w leją dynamikę do walki i będzie git.
nie wszyscy lubią bieganie i napierdalanie w stylu i dynamice NG. to jest troche inny typ gry i bardzo sie z tego ciesze. Gow to nie tylko piękne nawalanie ale także trudne zagadki i świetna fabuła. ty wolisz latającą juchę to prosze.
acha, i nie wiem jak to mozna nazwa GOW'em2 w HD....

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 628
  • Reputacja: 252
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #788 dnia: Lutego 16, 2009, 16:48:59 pm »
Taki ogrom postów przez kilka dni , mówi samo za siebie.

Cóż, jedni uważają GoW II za najpiękniejszą grę na PS2, kolejni jeszcze inny tytuł , (przy czym ci zgadzają się, że jeśli GoWII nie jest tą najpiękniejszą, to jedną z nich). Z Chains of Olympus jest podobnie. Stąd chyba nikt nie przypuszcza, że GoW III zawiedzie graficznie.

Teraz nie ma co prorokować, gdyż do premiery jest szmat czasu. Jednak potencjał już widać. Czepianie się pokątnych rzeczy (tekstura podłoża), jest moim zdaniem , czymś na siłę.
W Burnout Paradise również są te słabszej jakości i czy umniejsza to pięknie gry? Z Killzone 2 podobno jest tak samo. Z tym, że do premiery jeszcze wiele może ulec zmianie - i tak zapewne się stanie. Tylko niech ktoś po ukazaniu się gry nie wyskoczy "a jednak, w prawym dolnym rogu tego filaru, co to w głębi ekranu jest, tekstura jest taka se, mówiłem , że graficznie lipa".

I co to za w ogóle za przyrównywanie prezentacji gier konsolowych do tych z PC? Każda gra wieloplatformowa (czy to CoD:WW, Dead Space, czy najnowszy Burnout) wygląda lepiej na PC.
Wystarczy GTA IV przyrównać i pomarzyć o Crysis na konsolach. Ale to oczywiste , bowiem PC są o wiele potężniejsze. Co nie znaczy, że taki Uncharted, Killzone2, VF5 nie zasługują na takie a nie inne noty za grafikę i z GoW III będzie podobnie.

Przypominam, że God of War II wyszedł gdy x360 zadomowił się już na dobre, PS3 zaczynało nieśmiało pokazywać pazury a PC były o wiele mocarniejsze jeśli chodzi o moc obliczeniową i jakoś przygody Kratosa absolutnie każdego zachwyciły graficznie a pod względem animacji nawet dzisiaj bez trudu przebija większość gier na sprzęty obecnej generacji.

Co do tego, która gra ma lepszy system walki (mianowicie chodzi o DMC, GoW, NG - tylko czemu nikt nie wspomina nic o Onimusha), to najzwyczajniej w świecie kwestia gustu i każdy ma prawo do subiektywnej oceny. Jednak psioczenie , że ten tytuł to synonim maszerstwa a DMC jest suer techniczny , jest nie na miejscu (w GoW nie ma "flying swallow" przykładowo - najbardziej przesadzony atak w NG, dzięki któremu możemy poradzić sobie bez większych problemów z 3/4 przeciwników , nawet z ostatnim bossem-przyp SW).

Pozostaje tylko czekać na premierę , a że ta relatywnie, za dość spory okres....cóż. Do tego momentu wyjdzie nie jedna, nie dwie wspaniałe pozycje.

Jednak i tak najlepsze jest przyrównanie oprawy GoW III do GoW II w HD ....

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #789 dnia: Lutego 16, 2009, 17:55:46 pm »
Od zawsze uważam, że GoW bardziej pasuje do Prince of Persia (chodzi o trylogię piasków) niż do NG czy DMC.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 628
  • Reputacja: 252
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #790 dnia: Lutego 17, 2009, 12:32:56 pm »

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #791 dnia: Lutego 17, 2009, 15:55:43 pm »
Heh niezle.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #792 dnia: Lutego 17, 2009, 23:02:00 pm »
Cytuj
nie wszyscy lubią bieganie i napierdalanie w stylu i dynamice NG. to jest troche inny typ gry i bardzo sie z tego ciesze. Gow to nie tylko piękne nawalanie ale także trudne zagadki i świetna fabuła. ty wolisz latającą juchę to prosze.
acha, i nie wiem jak to mozna nazwa GOW'em2 w HD..
..

Zgadza się ,leć nie to miałem na myśli ,chodzi o innowację systemu walki w GoW3 ,który na dzień dzisiejszy nic nowego nie pokazał  ( w przypadku DMC4 innowacyjna była "łapka" Nero i exed w przypadku NG2 ,całkowite rozcinanie typów na kawałki ,wykończenia itp itd) W nowym trailerze GoW3 nic nowego nie pokazali i to mnie najbardziej martwi ,bo to że seria GoW nadrabia fabułą i filmikami wie każdy i każdy też wie że nie o to chodzi w tego typu grach.Napisałem też liczyłem i nadal liczą na więcej bo póki co najważniejszy element IMO zawodzi.Co do określenia grafiki jako GoW2 in HD ,ludzi to samo pisali o H3 i o RE5 więc można....tym bardziej jak patrze na takie screeny.





Trzeba też pamiętać że twierdze tak póki co ,zdanie może ulec zmianie.
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2009, 23:06:49 pm wysłana przez Soul »

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #793 dnia: Lutego 17, 2009, 23:56:19 pm »
screeny prezentują się słabo, w przeciwieństwie do trailera   :smile:
Ale jeszcze duuuużo czasu przed Santa Monica, oni juz pokazali dwa razy, jak należy pisać gry na maszynki Sony  :cool:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #794 dnia: Lutego 18, 2009, 04:48:51 am »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

jest bieganie po ścianach :P

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #795 dnia: Lutego 18, 2009, 17:39:55 pm »
No a ja nie mogę się doczekać wypróbowania Cestusa. Coś mi się wydaje że będzie to połączenie Beowulfa z DMC3 z..działem od Nariko :P i dobrze, może być ciekawie, tak zapier*olić komuś w łeb a potem go wystrzelić na ścianę.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #796 dnia: Lutego 22, 2009, 19:17:50 pm »
GoW 3 grywalny na E3?
http://www.splegends.com/2009/02/god-of-war-iii-playable-at-e3-2009.html

Cytuj
We just heard some awesome news about E3 2009: At a panel discussion at DICE 2009, Sony Santa Monica's Patrick Murphy (Lead Character Artist for God of War III) mentioned that the PlayStation 3 action title God of War III will be playable at this year's Electronic Entertainment Expo!

: Luty 19, 2009, 13:47:55 pm
Nowe skany i informacje z francuskiego PSM3:
http://forums.gametrailers.com/thread/740233

Cytuj
We learn that the game will be in 1080p, with no loading ( the game will load during the cut-scene ) and with a perfect framerate. Even in this early version there is no framerate issue. GoW III's engine is an evolution of the GoW II's one.
No sixaxis use, no co-op, no multiplayer, no Pegasus.
Insomniac and Naughty Dog are helping Santa Monica.
60% of the first GOW's staff is still there.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #797 dnia: Lutego 22, 2009, 19:23:24 pm »
100% mocy ps3+1080p wypas.

Tango

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #798 dnia: Lutego 22, 2009, 19:24:56 pm »
100% mocy ps3+1080p wypas.

i silnik z GOW II  :lol:

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #799 dnia: Lutego 22, 2009, 19:26:32 pm »
100% mocy ps3+1080p wypas.

i silnik z GOW II  :lol:
tak masz rację.