Autor Wątek: God of War 3  (Przeczytany 323885 razy)

0 użytkowników i 24 Gości przegląda ten wątek.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1200 dnia: Czerwca 21, 2009, 14:02:58 pm »
Cytuj
Mi by pasiło, gdyby w GoWie powzorowano się trochę na DMC - ledwie jeden przycisk uderzenia melee (no u Danteusza dwa), a zmieszany z R-ami i L-ami + kwadratem odchodzą takie kosmosy, że hej. No ale może w kolejnym GoW.
No przecie tak jest?
[]-słaby atak
/\-mocny atak
O-chwyt
L1+[] jakiś tam atak (na ogół taki wirowany)
L1+/\inny atak
itp.
Chyba nie grałeś dużo w DMC. Tam jest mniej typowo 'ofensywnych' przycisków (u Dantego dwa+broń palna, u Nero jeden+łapka+broń palna), a kombinacji jest 100x więcej. Po prostu dać timingowe combosy, trochę rozwiązań z NG (akrobatyka!), wszystko nieco uprościć i będzie git. I nie będzie trzeba nawet być Koreańczykiem, żeby siepać masakratory.

Sylvan: przecież wiesz jak jest z filmikami z sieci i niejeden developer pokazywał walkthrough kilku (i z reguły najefektowniejszych) leveli. Już przy Uncharted i KZ2 znałem z sieci na pamięć kilka leveli, z MGS4 cały początek i nie chcę tego błędu powtórzyć. Po prostu chcę grę odkrywać i w nią grać sam, a nie powtarzać to, co ujrzałem na filmikach z sieci miesiąc temu. No ale tak robię ja. Wolna Europa - każdy robi co chce. Ja tylko zaznaczam, że co to jest za granie jak się przechodzi na pamięć levele? Kiedyś, gdy Internet był dla wybranych, bardziej jaraliśmy się grami. A teraz? Pff, na jutubie można przejść praktycznie każdy tytuł :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2009, 14:04:37 pm wysłana przez blach0r »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1201 dnia: Czerwca 21, 2009, 14:12:38 pm »
Cytuj
Chyba nie grałeś dużo w DMC.
Przeszedłem całą 3 i demko 4.
Cytuj
Po prostu dać timingowe combosy, trochę rozwiązań z NG (akrobatyka!), wszystko nieco uprościć i będzie git.
Właśnie nie! Cały geniusz (dla mnie) GoWa polega właśnie na tym że nie ma tych "głupot". Timingowe kombosy by zabiły tą grę. Akrobatyka...no może, ale jak ona się sprawuje NG(nie łapie zawsze tego co byśmy chcieli), to ja chyba u Kratosa podziękuje, w dodatku to za bardzo do niego nie pasuje.
Cytuj
a kombinacji jest 100x więcej.
Tak...tylko że musisz używać 2 największej imo głupoty--lockowania na celu. A czy naprawdę jest tak więcej? GoW ma to do siebie że kombosy można bardzo fajnie łączyć. Nie ilość, a właśnie te łączenie sprawia wieeele radochy.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1202 dnia: Czerwca 21, 2009, 14:14:09 pm »
Chłopaki, ale po co te ciągłe przyrównania?  A to technik do DMC, a to timmingu do NG. Dobrze, ja rozumiem, że serie prezentują ten sam gatunek, ale jakby nie patrzeć, to seria GoW ma najwyższą średnią, bijącą na głowę konkurencję wszelaką. X men skillowy nie jest niemal w ogóle, a już nie tak jak pozostałe gry i grało mi się weń niesamowicie przyjemnie. Podobnie jest z GoW. Nigdy, czy to na PS2, czy też na PSP, nie marudziłem choć raz, że coś z systemem walki jest nie tak.

Solid Snake 1989, masz do tego w prawo w pełni. Nie jesteś mną, i vice versa. Z tym, że jeśli ukaże się jakaś przykładowa walka z bossem w GoW III (nie całość), to z przyjemnością zobaczę, czy faktycznie te 4 Kazimierze, będą słusznym wyborem.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1203 dnia: Czerwca 21, 2009, 14:20:11 pm »
Ja tylko mówię co mnie (i także innym graczom lubiącym wyzwania), co mogłoby pomóc GoWowi. Lock w DMC wcale nie przeszkadza bo wciska się go na ułamek sekundy i nie przeszkadza w uderzeniu pożądanego przeciwnika. Ja sugeruję (choć i tak nikt tam na górze mnie nie wysłucha) tylko parę rozwiązań, które wyszły by na dobre GoWowi. Oczywiście nie chcę, żeby ta gra była tak techniczna jak dwa podane tytuły, ale parę rozwiązań z nich by się przydało.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1204 dnia: Czerwca 21, 2009, 14:34:59 pm »


Polecam. Wiemy już Solid Snake 1989 nie czyta, ale chyba i tak się domyśla), iż wszyscy Bogowie z outo GoW II będą bossami w najnowszej odsłonie.
Wystarczy spojrzeć, na Hadesa .... wygląda niczym gladiator. Potężny, mroczny, ale łeb zakuty.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1205 dnia: Czerwca 21, 2009, 14:47:54 pm »
Sylvan...chyba mnie z Blach0rem pomyliłeś :P

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1206 dnia: Czerwca 21, 2009, 15:50:08 pm »
Powiedział koleś ze film sie zawiesił, to nie była wina dema, dopiero potem zaczął grać rzeczywiście.
PRL RULLAAAAA

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1207 dnia: Czerwca 24, 2009, 20:11:47 pm »
Jeżeli ta gra będzie się tak prezentować jak na E3 to ja jestem w zupełności zaspokojony :cool:

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1208 dnia: Czerwca 24, 2009, 22:47:35 pm »
Jeżeli ta gra będzie się tak prezentować jak na E3 to ja jestem w zupełności zaspokojony :cool:
A ja nie bardzo, chcę dostać podobnego kopa w ryja jak swego czasu od God of War 1 i 2 nie tylko pod względem graficznym.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1209 dnia: Czerwca 26, 2009, 20:56:37 pm »
Ja tam, żadnych kopów w twarz, czy nawet udo nie chcę, ale miło będzie jeśli, gra sama w sobie będzie czymś, czym jest Kz2, lub za jakiś czas Uncharted 2.

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1210 dnia: Czerwca 26, 2009, 21:09:59 pm »
A ja licze po cichu na to że God of War 3 będzie najlepszą grą na PS3............przynajmniej do czasu Killzone 3 :cool:
NO BRAIN - NO GAIN


Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1211 dnia: Czerwca 26, 2009, 21:28:43 pm »
Zapewne kwestia gustu. Ja jestem ciekaw, czy utrzyma tą niebywale wysoką średnią. Przecież, średnia ocen poprzednich trzech odsłon, to ponad 90%. Mało która seria może sie tym szczycić.
Wszelakim marudą radzę sprawdzić również oceny za oprawę dla poszczególnych części.

Jakby nie było, widok przelatującego, tuż nad Tytanem, Kratosa, powoduje mrowienie.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1212 dnia: Lipca 13, 2009, 15:46:45 pm »
New God of War 3 Fan Kit Starter Pack
http://n4g.com/ps3/News-359905.aspx

Cytuj
In response to an avalanche of requests through the God of War forums and the PlayStation Blog, we are pleased to present the first official God of War Fan Kit for our Spartan Army.

Be prepared to unleash your wrath of Kratos with the first official God of War Fan Kit, which includes:

* 3D Renders of Kratos and Zeus
* Official God of War III Logos
* Godof War Music Track and Sound Effects
* Newly released screens and concept art

... And much, much more!

http://www.godofwar.com/home.html

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1213 dnia: Lipca 15, 2009, 12:30:32 pm »
Del Rey Books Announces Novels Based On The Playstation GOD OF WAR? Video Game Series:
http://www.godofwar.com/newsitem.html?newsid=7

Cytuj
We are excited to share news of Del Rey's upcoming God of War novels. The book will be penned by bestselling author Matthew Stover, the man behind such works as the novelization of Return of the Sith to the Acts of Caine series.The first novel, GOD OF WAR, will be written by author Matthew Stover and will release in March 2010.

In the novel GOD OF WAR, Kratos, the game's protagonist, is a great warrior who seeks revenge on the God of War Ares for the deaths of his wife and child. On his journey to Olympus, Kratos must battle great monsters of legend--and fight his own inner demons. Kratos' quest will take him through a world of Greek mythology transformed, in which the familiar legends take on a terrifying new life--from the Aegean, where Kratos will grapple with the Great Hydra, to the depths of Hades, where Kratos will face death itself, to the heights of Mount Olympus. With all the thrilling action that got fans hooked on the game, the novel GOD OF WAR takes us deeper into this fascinating world.

: Lipiec 14, 2009, 08:37:55 am
Komiks z God of War:
http://comics.ign.com/articles/100/1003469p1.html

Cytuj
Today IGN is able to exclusively reveal that Sony and DC/Wildstorm Comics have partnered for a six-issue mini-series based on the God of War franchise. Debuting in October, and running approximately up to the launch of God of War III for the Playstation 3, the storyline will focus on Kratos' dark past. Comics legend Marv Wolfman is handling the writing with Kevin Sharpe on interior art and Andy Park on covers.

We contacted both Sony for more details. The publisher offered the following comment:

"We are thrilled to work with the world's largest comic book publisher to bring one of our most beloved PlayStation franchises, God of War,to comic book fans," said Scott A. Steinberg, Vice President, Product Marketing, SCEA. "As one of the most prominent names in the entertainment and comic book industry, we look forward to working with DC Comics in bringing God of Warto a whole new audience."




Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1214 dnia: Lipca 16, 2009, 15:49:34 pm »


Może było, może nie - ja w każdym bądź razie nie widziałem.

Całość prezentuje się wprost zachwycająco. Widać iż to stary , poczciwy GoW III w grafice nowej generacji , wraz z nowościami w mechanice i pomniejszymi bonusami - szarża, nowi przeciwnicy.
Ale wiecie co? Jeśli ktoś marudzi "ojejku, to GoW, tylko w HD, jestem na nie", to albo wypalił się growo jak Kuba Wojewódzki po pierwszym sezonie swego autorskiego programu, albo coś z nim nie tak, z tytułu pragnienia przełomowych rozwiązań i ogólnie rewolucji co odsłonę - proponuję CV do Edge złożyć.

Ja osobiście niemal nie mogę się doczekać. Z tego dema, bowiem, wręcz bije niesamowita moc. A to jak Helios jest potraktowany - opiera się, więc dostaje na dzień dobry potężną fangę prosto w kręgosłup ( o motywie z głową nie wspomnę ).

inFamous, do niesamowicie porządny tytuł na wyłączność. Ale GoW III ma szansę przebić nawet Kz2.




Coiler

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-05-2004
  • Wiadomości: 284
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1215 dnia: Lipca 16, 2009, 16:14:46 pm »


Może było, może nie - ja w każdym bądź razie nie widziałem.

Całość prezentuje się wprost zachwycająco. Widać iż to stary , poczciwy GoW III w grafice nowej generacji , wraz z nowościami w mechanice i pomniejszymi bonusami - szarża, nowi przeciwnicy.
Ale wiecie co? Jeśli ktoś marudzi "ojejku, to GoW, tylko w HD, jestem na nie", to albo wypalił się growo jak Kuba Wojewódzki po pierwszym sezonie swego autorskiego programu, albo coś z nim nie tak, z tytułu pragnienia przełomowych rozwiązań i ogólnie rewolucji co odsłonę - proponuję CV do Edge złożyć.

Ja osobiście niemal nie mogę się doczekać. Z tego dema, bowiem, wręcz bije niesamowita moc. A to jak Helios jest potraktowany - opiera się, więc dostaje na dzień dobry potężną fangę prosto w kręgosłup ( o motywie z głową nie wspomnę ).

inFamous, do niesamowicie porządny tytuł na wyłączność. Ale GoW III ma szansę przebić nawet Kz2.





Myślę że każdy kto miał ps2, kupi bez zastanowienia gow3.
I can see what you see not visions milky then eyes rot. When you turn they will be gone,wisphering their hidden song. Then you see what can not be shadows move where light should be. Out of darknees out of mind cast down into the Halls of The Blind!

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1216 dnia: Lipca 16, 2009, 16:20:35 pm »
Wyjdzie ponad sto milionów sprzedanych egzemplarzy i nawet Simsy zostaną wdeptane w glebę.

Coiler

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-05-2004
  • Wiadomości: 284
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1217 dnia: Lipca 16, 2009, 16:25:55 pm »
nie ma tyle ps3 :)
I can see what you see not visions milky then eyes rot. When you turn they will be gone,wisphering their hidden song. Then you see what can not be shadows move where light should be. Out of darknees out of mind cast down into the Halls of The Blind!

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1218 dnia: Lipca 16, 2009, 16:35:00 pm »
Jedna z kilku gier dla których jestem skłonny kupić PS3  8-)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1219 dnia: Lipca 16, 2009, 16:55:45 pm »
Jedna z tych gier, dla których nie kupiłbym PS3  :lol: :lol:

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1220 dnia: Lipca 18, 2009, 23:18:02 pm »
chyba nowy walkthrough:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1221 dnia: Lipca 19, 2009, 00:54:18 am »
Było tylko bez cenzury ESRB :lol:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1222 dnia: Lipca 19, 2009, 13:06:50 pm »
Colier - zrobi się.

marcin_N - koniecznie.

Tak, podałem na poprzedniej stronie podobny filmik. Swoja drogą, ta cenzura wyszła mocno żałośnie, a jeśli już , to po co podważać pełnoletność przed filmem....

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1223 dnia: Lipca 19, 2009, 13:12:46 pm »
Wyjdzie ponad sto milionów sprzedanych egzemplarzy i nawet Simsy zostaną wdeptane w glebę.
Colier - zrobi się.

Póki co to tylko pobożne życzenie, jeżeli coś sprawi, że sprzedaż PS3 poszłaby aż tak w górę, to na pewno nie za sprawą GoW'a. Stawiałbym na cudowną różdżkę, ale w tym temacie i M$ ma asa w rękawie w postaci Natala.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1224 dnia: Lipca 19, 2009, 14:04:58 pm »
Nie masz szans na zostanie SS.

GoW - 3,21mln
GoW2 - 2,47mln

Jak to się ma do 10mln każdej części Gran Turismo (bez Prologue w tytule)? IMO już tylko GT jest tytułem który może znacznie podnieść sprzedaż PS3.

GoW3 sprzeda się w około 3-4mln i na tym się skończy.
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2009, 14:09:13 pm wysłana przez Chris »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1225 dnia: Lipca 19, 2009, 14:07:18 pm »
Zobaczymy tylko, czy ów as, nie okażę się Jopkiem kier.

Wracając do tematu. Tak, czy owak, chyba każdy zgodzi się, iz GoW III to solidna karta. Karta, która jest ważna bardzo dla marki Sony i zapewne przyniesie niemały zysk.
Ja osobiście jestem skłonny postawić na boom rodem z Kz2.

Sam poczekam, co też tym razem empik wymodzi, bowiem załapać się na koszulkę z Kratosem, z którą będzie można lansować się na Mayday, to doznanie (prawdopodobnie) niemal empiryczne.

Aż z przyjemnością poczytam również pierdoły i psioczenia, jak po premierze Kz2. Ponieważ to , że znajdzie się jakiś (pseudo) recenzent, którego ojciec bił klawiaturą do Atari za pacholęcia i owy "recenzent" wystawi 6/10, z tytułu "nihil novi", jest niemal pewne.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1226 dnia: Lipca 19, 2009, 14:20:12 pm »
Takim asem miało być LBP i KZ2. Gry się sprzedały średnio, a sprzedaż konsoli nie skoczyła chyba wcale.

Nie wątpię, że magia Kratosa zadziała, ale nie na tyle żeby sprzedać dodatkowe kilkaset tysięcy konsol (tak jak to zrobił MGS4). Po prostu sama gra się dobrze sprzeda.
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2009, 14:25:51 pm wysłana przez Chris »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1227 dnia: Lipca 19, 2009, 14:30:42 pm »
To już okaże się w okolicach kwietnia przyszłego roku. Ja grałem w każdą poprzednią część (PS2, PSP, bonusowo Kratos na komórki=) i już teraz wiem, że biorę ją w ciemno. Tak jak Diablo III.
I na prawdę szczerze wątpię bym się zawiódł.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1228 dnia: Lipca 19, 2009, 14:35:31 pm »
Przy okazji każdego większego ekskluzywnego tytułu na PS3 wszyscy spece prorokują, że to jest właśnie TEN tytuł, który znacząco popchnie sprzedaż konsoli. Było tak przy okazji LBP, Killzone 2 i innych, a teraz temat znowu wraca ze względu na GoW3, Uncharted 2 i kilku innych kandydatów. I znowu kibiców sprzedaży PS3 czeka rozczarowanie, gdyż jakakolwiek gra się nie ukaże, nie spowoduje ona wielkiego bumu popytowego na Czarnulę. Obniżka ceny jest jedynym rozwiązaniem, gdyż to cena stanowi największy problem. Jeśli w momencie ukazania się GoW3 na rynku, PS3 będzie kosztować tyle, co dzisiaj, to nie ma co marzyć o większym skoku słupków, to samo tyczy się Uncharted 2 itd.
Najlepszym dowodem na poparcie tej tezy jest Killzone 2. Ogromny szum medialny + wiele kontrowersji + FPS powinno równać się Ogromnej sprzedaży. Co więc nie zagrało ? Cena konsoli.
PSN ID: WojtqGO

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1229 dnia: Lipca 19, 2009, 14:37:44 pm »
Przy okazji każdego większego ekskluzywnego tytułu na PS3 wszyscy spece prorokują, że to jest właśnie TEN tytuł, który znacząco popchnie sprzedaż konsoli. Było tak przy okazji LBP, Killzone 2 i innych, a teraz temat znowu wraca ze względu na GoW3, Uncharted 2 i kilku innych kandydatów. I znowu kibiców sprzedaży PS3 czeka rozczarowanie, gdyż jakakolwiek gra się nie ukaże, nie spowoduje ona wielkiego bumu popytowego na Czarnulę. Obniżka ceny jest jedynym rozwiązaniem, gdyż to cena stanowi największy problem. Jeśli w momencie ukazania się GoW3 na rynku, PS3 będzie kosztować tyle, co dzisiaj, to nie ma co marzyć o większym skoku słupków, to samo tyczy się Uncharted 2 itd.
Najlepszym dowodem na poparcie tej tezy jest Killzone 2. Ogromny szum medialny + wiele kontrowersji + FPS powinno równać się Ogromnej sprzedaży. Co więc nie zagrało ? Cena konsoli.

Wpis.

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1230 dnia: Lipca 19, 2009, 14:39:55 pm »
Mnie martwi dlaczego Infamous się tak słabo sprzedało,ta gra zasługuje na dużo większą sprzedaż.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1231 dnia: Lipca 19, 2009, 14:41:42 pm »
Mnie martwi dlaczego Infamous się tak słabo sprzedało,ta gra zasługuje na dużo większą sprzedaż.

Ta gra nie miała chyba żadnej sensownej reklamy. Jakby trochę promowali grę to przynajmniej szybko padł by milion, a tak to sobie na niego poczekamy z pół roku :P.

Ale to już temat na inny wątek ;).

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1232 dnia: Lipca 19, 2009, 14:44:25 pm »
Mnie martwi dlaczego Infamous się tak słabo sprzedało,ta gra zasługuje na dużo większą sprzedaż.

Ta gra nie miała chyba żadnej sensownej reklamy. Jakby trochę promowali grę to przynajmniej szybko padł by milion, a tak to sobie na niego poczekamy z pół roku :P.

Ale to już temat na inny wątek ;).
Prototype też nie miał reklamy,a sprzedał się lepiej od infamous.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1233 dnia: Lipca 19, 2009, 14:48:19 pm »
Mnie martwi dlaczego Infamous się tak słabo sprzedało,ta gra zasługuje na dużo większą sprzedaż.

Ta gra nie miała chyba żadnej sensownej reklamy. Jakby trochę promowali grę to przynajmniej szybko padł by milion, a tak to sobie na niego poczekamy z pół roku :P.

Ale to już temat na inny wątek ;).
Prototype też nie miał reklamy,a sprzedał się lepiej od infamous.

Totalna rozwałka i masakrowanie przeciwników nie wymaga reklamy ;).

I wcale się tak dobrze nie sprzedaje. Xbox 600 tysięcy, a PS3 400 tysięcy.

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1234 dnia: Lipca 19, 2009, 14:50:07 pm »
Infamous, według vgchartz 620tyś.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1235 dnia: Lipca 19, 2009, 14:53:49 pm »
Ja tam akurat nie jestem kibicem sprzedaży, ponieważ nie zasiadam w zarządzie Sony. Oni niech się marwti, jak chcą mieć na kolejne nieletnie Japonki w strojach uczennic i pokrytego chromem Veyrona.
Jednak faktycznie. Z tą sprzedażą dziwna sprawa. Wybitne gry (VS, ICO) sprzedawały się jak się sprzedawały, a tasiemce od EA, wiadomo jak. Nowy T6, też nie przebije raczej MK vs DC.

Jeśli dla kogoś uciechą cielesna są wojenki fanboyowe, jego sprawa. Ja chciałbym aby GoW III sprzedał się wybornie, ponieważ najzwyczajniej w świecie chciałbym zagrać w okolicach euro 2012, w GoW IV.

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1236 dnia: Lipca 19, 2009, 21:49:39 pm »
Ja tam akurat nie jestem kibicem sprzedaży, ponieważ nie zasiadam w zarządzie Sony. Oni niech się marwti, jak chcą mieć na kolejne nieletnie Japonki w strojach uczennic i pokrytego chromem Veyrona.
Jednak faktycznie. Z tą sprzedażą dziwna sprawa. Wybitne gry (VS, ICO) sprzedawały się jak się sprzedawały, a tasiemce od EA, wiadomo jak. Nowy T6, też nie przebije raczej MK vs DC.

Jeśli dla kogoś uciechą cielesna są wojenki fanboyowe, jego sprawa. Ja chciałbym aby GoW III sprzedał się wybornie, ponieważ najzwyczajniej w świecie chciałbym zagrać w okolicach euro 2012, w GoW IV.

To ma być w ogóle czwórka? Nowy God Of War się sprzeda, pierwsze 2 części weszły w platynę na PS2, przez graczy ta seria (to już seria) jest szanowana i nie którzy głównie dla niej zdecydowali o zakupie Chlebaka.
NO BRAIN - NO GAIN


mateo

  • Gość
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1237 dnia: Lipca 19, 2009, 21:53:24 pm »
Ja tam akurat nie jestem kibicem sprzedaży, ponieważ nie zasiadam w zarządzie Sony. Oni niech się marwti, jak chcą mieć na kolejne nieletnie Japonki w strojach uczennic i pokrytego chromem Veyrona.
Jednak faktycznie. Z tą sprzedażą dziwna sprawa. Wybitne gry (VS, ICO) sprzedawały się jak się sprzedawały, a tasiemce od EA, wiadomo jak. Nowy T6, też nie przebije raczej MK vs DC.

Jeśli dla kogoś uciechą cielesna są wojenki fanboyowe, jego sprawa. Ja chciałbym aby GoW III sprzedał się wybornie, ponieważ najzwyczajniej w świecie chciałbym zagrać w okolicach euro 2012, w GoW IV.

Ja wolalłbym, aby kolesie z Santa Monica zabrali się za jakiś nowy tytuł/projekt.

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1238 dnia: Lipca 19, 2009, 21:55:19 pm »
Ja tam akurat nie jestem kibicem sprzedaży, ponieważ nie zasiadam w zarządzie Sony. Oni niech się marwti, jak chcą mieć na kolejne nieletnie Japonki w strojach uczennic i pokrytego chromem Veyrona.
Jednak faktycznie. Z tą sprzedażą dziwna sprawa. Wybitne gry (VS, ICO) sprzedawały się jak się sprzedawały, a tasiemce od EA, wiadomo jak. Nowy T6, też nie przebije raczej MK vs DC.

Jeśli dla kogoś uciechą cielesna są wojenki fanboyowe, jego sprawa. Ja chciałbym aby GoW III sprzedał się wybornie, ponieważ najzwyczajniej w świecie chciałbym zagrać w okolicach euro 2012, w GoW IV.

Ja wolalłbym, aby kolesie z Santa Monica zabrali się za jakiś nowy tytuł/projekt.

WPIS! Świetnie robi Naughty Dog, na PSX Crash, na PS2 Jak & Daxter, na PS3 Uncharted, i wszystkie serie to hiciory - RESPECT!
NO BRAIN - NO GAIN


Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: God of War 3
« Odpowiedź #1239 dnia: Lipca 26, 2009, 14:16:29 pm »
SDCC 09: Interview