Autor Wątek: Gears of War 2  (Przeczytany 135324 razy)

0 użytkowników i 19 Gości przegląda ten wątek.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #200 dnia: Maja 11, 2008, 16:39:55 pm »
Nie mnie rozpierdal* to że przychodzą sobie tacy fanboye Soniaka i patrzą na trailer GOW2 i gadają że:
-ta gra wygląda tak samo ja GOW1
-KZ2 to depta
-To juz Uncharted jest lepszy
I tak pojeżdzają dobrą gre że aż żal KURW* dupe sciska!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #201 dnia: Maja 11, 2008, 16:41:33 pm »
Jak zwykle pierd...lisz.

Ty jak zwykle robisz sobie nadzieję że X0 pokaże coś ponad GOW a tu dupa. Dobra podniecajcie się tą samą grafiką nadal. Ja grałem już znacznie wcześniej w ładniejszą grę na U. :cool:
Opublikowane: Maj 11, 2008, 16:40:47
Nie mnie rozpierdal* to że przychodzą sobie tacy fanboye Soniaka i patrzą na trailer GOW2 i gadają że:
-ta gra wygląda tak samo ja GOW1
-KZ2 to depta
-To juz Uncharted jest lepszy
I tak pojeżdzają dobrą gre że aż żal KURW* dupe sciska!

Chłopie ale to Ty zaczynasz jakieś idiotyczne podjazdy pod KZ2 a potem masz pretensje do całego świata że prawdę sypią w oczy odnośnie porównania GOW2 do KZ2.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #202 dnia: Maja 11, 2008, 16:41:53 pm »
Po prawej poprawki w nowym GoW. Roznica jest oczywista.


To z lewej to z GoW2 ? Jeżeli tak to rzeczywiscie wygląda troche lepiej.

Gościu! Jak przeszłem 1 to nie moge sie doczkac co sie bedzie działo dalej wiec fabuła na 100% bedzie wspaniała i nad tym bym długo nie rozmyślał!
Zacznijmy od tego, że fabuła w GoW to kpina i to w każdej praktycznie recenzji wytykali.

Ciekawe jaką fabułe bedzie miał KZ2?
Czy to jest temat o Killzone 2?

Ciekawe czy ty wogóle przeszłeś GOW1 że sie wypowiadasz?!
Uspokoję Cię i powiadomię, że przeszedłem. Zarówno na singlu jak i co-op. Również na najtrudniejszym poziomie ukończyłem gre, a i w multi swoje godziny się pograło.
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2008, 16:43:27 pm wysłana przez Piter_neo »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #203 dnia: Maja 11, 2008, 16:44:29 pm »
Po prawej poprawki w nowym GoW. Roznica jest oczywista.



Mi się tu jedynie tekstury podłoża bardziej podobają w nowym GOW ale takie coś jest tak samo w Dark Sector.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #204 dnia: Maja 11, 2008, 16:47:19 pm »
Jak zwykle pierd...lisz.

Ty jak zwykle robisz sobie nadzieję że X0 pokaże coś ponad GOW a tu dupa. Dobra podniecajcie się tą samą grafiką nadal. Ja grałem już znacznie wcześniej w ładniejszą grę na U. :cool:
Opublikowane: Maj 11, 2008, 16:40:47
Nie mnie rozpierdal* to że przychodzą sobie tacy fanboye Soniaka i patrzą na trailer GOW2 i gadają że:
-ta gra wygląda tak samo ja GOW1
-KZ2 to depta
-To juz Uncharted jest lepszy
I tak pojeżdzają dobrą gre że aż żal KURW* dupe sciska!

Chłopie ale to Ty zaczynasz jakieś idiotyczne podjazdy pod KZ2 a potem masz pretensje do całego świata że prawdę sypią w oczy odnośnie porównania GOW2 do KZ2.

Pokaże wiecej i ty sie oto nie martw! Myslisz że twoje PS3 jest super wszechpotęzne?to czemu do dzis nie zobaczyłem jakiegos tam graficznego molocha! O KZ2 nie zaczynałem! to wy objeżdzaliscie GOW2 jak psa! Uncharted dla mnie nie jest ładny bo wygląda jak plastki a Nathan wygląda jak KEN tylko mu dołożyc Barbie i gitara! Graj Muzyko!

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #205 dnia: Maja 11, 2008, 16:48:30 pm »
XO nie musi pokazywac nic ladniejszego ponad to co prezentuje nowy GoW2 bo i tak to poziom najladniejszych gier na oba next-geny. Zdecydowanie lepiej niz nawet przereklamowany Uncharted - twierdzenie ze to najladniejsza gra na konsole to mega LOL stulecia.  :lol: Uncharted takiemu Assassin's Creedowi moze z wielu wzgledow buty czyscic...


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #206 dnia: Maja 11, 2008, 16:51:25 pm »
HeHe nie ma to jak silny argument. "Bo Nathan wygląda jak Ken i dlatego Uncharted jest nie ładny". :lol: Chłopie zobacz tą grę na HD TV to zobaczysz że GOW jak i GOW2 może się schować. Animacja postaci, efekty dotyczące ubrań itp. i tekstury to poziom ponad GOW.
Opublikowane: Maj 11, 2008, 16:49:38
Uncharted takiemu Assassin's Creedowi moze z wielu wzgledow buty czyscic...

Ooo losie okrutny. Weź zagraj w obie gry najpierw. Bez jaj ale AC jedynie rozmiarem terenu nadrabia bo reszta wącha dzidę Uncharted.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #207 dnia: Maja 11, 2008, 16:55:07 pm »
Bez jaj ale AC jedynie rozmiarem terenu nadrabia bo reszta wącha dzidę Uncharted.
:lol: :lol: :lol: to było dobre, ale skończcie już tą dyskusje bo zaczyna sie to wymykać z pod kontroli.Zaraz tu będzie niezły burdel, sorry już jest.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #208 dnia: Maja 11, 2008, 16:56:06 pm »
HeHe nie ma to jak silny argument. "Bo Nathan wygląda jak Ken i dlatego Uncharted jest nie ładny". :lol: Chłopie zobacz tą grę na HD TV to zobaczysz że GOW jak i GOW2 może się schować. Animacja postaci, efekty dotyczące ubrań itp. i tekstury to poziom ponad GOW.
Opublikowane: Maj 11, 2008, 16:49:38
Uncharted takiemu Assassin's Creedowi moze z wielu wzgledow buty czyscic...

Ooo losie okrutny. Weź zagraj w obie gry najpierw. Bez jaj ale AC jedynie rozmiarem terenu nadrabia bo reszta wącha dzidę Uncharted.

reszta? tzn? rozwiń temat

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #209 dnia: Maja 11, 2008, 16:56:38 pm »
Wedlug mnie pod wzgledem animacji Uncharted takze wacha dzide Assassinowi  :D Odnosnie 1 czesci GOW`a to dobrze ja wspominam i chetnie zagram w 2 czesc  :P
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2008, 16:59:11 pm wysłana przez bebbop »

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #210 dnia: Maja 11, 2008, 16:57:20 pm »
Teraz coś z cyklu 'znajdź 10 różnic'  :lol:

svonston

  • Gość
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #211 dnia: Maja 11, 2008, 16:58:03 pm »
Wejdzcie sobie tu i tam dokonczcie te pieprzenie. To temat o Gears of War 2, a nie Uncharted, Killzone 2, Assasin's Creed czy Nowym Mario. :?

Teraz coś z cyklu 'znajdź 10 różnic'  :lol:
Prawde mowiac, to juz GoW mi sie bardziej podoba od GoW2 (na tych screenach).

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #212 dnia: Maja 11, 2008, 16:59:49 pm »
Teraz coś z cyklu 'znajdź 10 różnic'  :lol:


 :lol: :lol: :lol: Różnice jak jasny gwint! Niezłe jaja jak ludzie na siłę wmawiają sobie że GOW2 to mega skok graficzny a w rzeczywistości to wygląda jak jedynka.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #213 dnia: Maja 11, 2008, 17:02:29 pm »
Teraz coś z cyklu 'znajdź 10 różnic'  :lol:


Ta tylko Screen pokazany z GOW1 jest na otwartym oświetlonym terenie, a od GOW2 dzieje sie w cieniu przy zboczu gór!Daj inne ujecie z GOW2 to pogadamy

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #214 dnia: Maja 11, 2008, 17:04:37 pm »
HeHe nie ma to jak silny argument. "Bo Nathan wygląda jak Ken i dlatego Uncharted jest nie ładny". :lol: Chłopie zobacz tą grę na HD TV to zobaczysz że GOW jak i GOW2 może się schować. Animacja postaci, efekty dotyczące ubrań itp. i tekstury to poziom ponad GOW.
Opublikowane: Maj 11, 2008, 16:49:38
Uncharted takiemu Assassin's Creedowi moze z wielu wzgledow buty czyscic...

Ooo losie okrutny. Weź zagraj w obie gry najpierw. Bez jaj ale AC jedynie rozmiarem terenu nadrabia bo reszta wącha dzidę Uncharted.

reszta? tzn? rozwiń temat

Oświetlenie panie. Cienie, dynamika oświetlenia i jakość tegoż elementu to klasa wyżej niż AC czy ten cały GOW. Nigdy w Uncharted (lbo bardzo rzadko) natrafisz na dwie takie same animacje przy zachowaniu bohatera. Roślinność jest w 3D a nie płaskie bitmapy. Gra jest płynna podczas gdy AC momentami siorbie niemiłosiernie.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #215 dnia: Maja 11, 2008, 17:05:42 pm »
Brawo.Wezmiemy kiepskiej jakosci screeny i udowdnimy np. ze GTA 3 wyglada lepiej niz GTA 4. Poceszne z Was dzieciaki MarcePAn i Peter.  :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #216 dnia: Maja 11, 2008, 17:07:01 pm »
Teraz coś z cyklu 'znajdź 10 różnic'  :lol:


Ta tylko Screen pokazany z GOW1 jest na otwartym oświetlonym terenie, a od GOW2 dzieje sie w cieniu przy zboczu gór!Daj inne ujecie z GOW2 to pogadamy

No tak. Daj inne ujęcie, ustaw inaczej kamerę w grze, przestaw aparat fotograficzny, zgaś światło w pokoju a może wtedy GOW2 przewyższy GOW. Ludzie bez jaj ale jakby gra faktycznie prezentowała się lepiej to nie było by żadnych wątpliwości a poczytajcie fora. Gracze wyraźnie stwierdzają że różnice są znikome. Dotrze to do Was czy nie za bardzo?

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #217 dnia: Maja 11, 2008, 17:11:48 pm »
Cytuj
Już nie przesadzajmy. GOW2 do pre-alhpy KZ2 daleko. Wystarczy spojrzeć na ilość akcji i tego co dzieje się na ekranie plus porównać animację i brać pod uwagę to że GOW2 to TPP gdzie tekstury oglądamy z daleka a w FPP patrzymy na nie z bardzo bliska.

Wybaczcie ale już Uncharted wypada lepiej niż GOW2.
Mój brat, jak zobaczył najpierw filmik z K2, a później z GoW2, powiedział, że Killzone może się schować (brat na 100% nie jest fanboyem Xa, a do tego uważa K1 za jedną z lepszych gier na Ps2). Prawda jest taka, że obydwie gry prezentują kompletnie inny styl graficzny i kładą nacisk na co innego, to samo tyczy się Uncharted. Z tych 3 gier tylko w Gerasach ujrzymy 10 metrowe monstra i stada wrogów (a to tylko po pierwszym filmiku).

Cytuj
To z lewej to z GoW2 ? Jeżeli tak to rzeczywiscie wygląda troche lepiej.
Nie rób z siebie idioty, przecież jest wyraźnie napisane: "Po prawej poprawki w nowym GoW". Porównanie miało pokazywać różnicę jaka zaszła w ubraniu Marcusa: po lewej rozmazana tekstura na ręce, a po prawej siatka i wypukłe elementy.

Cytuj
Chłopie zobacz tą grę na HD TV to zobaczysz że GOW jak i GOW2 może się schować. Animacja postaci, efekty dotyczące ubrań itp. i tekstury to poziom ponad GOW.
Tak jak napisałem w obydwu grach główny nacisk położono na co innego. Poza tym jak możesz pisać, że GoW2 może się schować skoro widziałeś tylko 2 min gameplayu, a Uncharted przeszedłeś całe.

Cytuj
Mi sie akurat podobalo ze w jedynce nie ma wydumanych debilnych fabul jak w niektorych innych grach. Jak w GoW2 zaczna cudowac o zbawianiu swiata, powiazaniach rodzinnych bohaterow itd to bedzie lekka zalamka...   Sad
Jestem podobnego zdania i też lekko obawiam się o fabułę w dwójce. W jedynce fabuła świetnie uzupełniała się z klimatem.

Insiak

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-05-2004
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #218 dnia: Maja 11, 2008, 17:13:34 pm »









Przesliczne =]

svonston

  • Gość
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #219 dnia: Maja 11, 2008, 17:14:19 pm »
MarcePan, po cholere produkujesz sie na temat gry, w ktora i tak nie zagrasz? Masz PS3 - super, masz Uncharted - super, ludzie posiadajacy X360 beda grali w GoW2 czy to ci sie podoba czy nie.
Nie rozumiem na ki uj wytykasz ciagle te same bledy, podkreslajac caly czas, ze Uncharted i tak jest najlepszy.

No super, poznalismy juz twoje zdanie, ale teraz zamilcz, bo naprawde to staje sie powoli juz nudne.

GoW2 wyglada jak gowno, gameplay gowno, multi gowno, bron gowno. Dotarlo do nas. Sprowadziles nas na jedyna sluszna droge. Ave Sony!


A terasz prosze, idz do dzialu PS3.

---
@Insiak:
Sliczne. Cos jeszcze, MarcePan?

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #220 dnia: Maja 11, 2008, 17:14:19 pm »
Teraz coś z cyklu 'znajdź 10 różnic'  :lol:


Ta tylko Screen pokazany z GOW1 jest na otwartym oświetlonym terenie, a od GOW2 dzieje sie w cieniu przy zboczu gór!Daj inne ujecie z GOW2 to pogadamy

No tak. Daj inne ujęcie, ustaw inaczej kamerę w grze, przestaw aparat fotograficzny, zgaś światło w pokoju a może wtedy GOW2 przewyższy GOW. Ludzie bez jaj ale jakby gra faktycznie prezentowała się lepiej to nie było by żadnych wątpliwości a poczytajcie fora. Gracze wyraźnie stwierdzają że różnice są znikome. Dotrze to do Was czy nie za bardzo?

Kurw* co ty z tą opinią innych graczy!? Pojeban* to wszystko. Co do dynamicznego światła i superowych cienie w Uncharted, takie same (nawet lepsze) zostały pokazane w trailerze z GOW2!Animacja? tu też masz dużo animacji! został pokazany tylko krótki gameplay i na tym chcesz opierac swoją teze że GOW2 to sklonowany GOW1?To chyba cie wór swędzi

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #221 dnia: Maja 11, 2008, 17:16:27 pm »
Cytuj
Już nie przesadzajmy. GOW2 do pre-alhpy KZ2 daleko. Wystarczy spojrzeć na ilość akcji i tego co dzieje się na ekranie plus porównać animację i brać pod uwagę to że GOW2 to TPP gdzie tekstury oglądamy z daleka a w FPP patrzymy na nie z bardzo bliska.

Wybaczcie ale już Uncharted wypada lepiej niż GOW2.

Mój brat, jak zobaczył najpierw filmik z K2, a później z GoW2, powiedział, że Killzone może się schować...
Mój kuzyn PC'iarz stwierdził kiedyś że nie widział nigdy ładniejszej gry od GT5:P a teraz po zobaczeniu KZ2 (GOW2 też widział i nie zrobiła na nim wrażenie bo mówi że GOW na PC tak wygląda) chce kupić PS3 gdyż według niego gra jest najbliżej filmu grafiką ze wszystkich jakie widział.
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2008, 17:20:14 pm wysłana przez MarcePan »


Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #223 dnia: Maja 11, 2008, 17:21:31 pm »
Cytuj
Już nie przesadzajmy. GOW2 do pre-alhpy KZ2 daleko. Wystarczy spojrzeć na ilość akcji i tego co dzieje się na ekranie plus porównać animację i brać pod uwagę to że GOW2 to TPP gdzie tekstury oglądamy z daleka a w FPP patrzymy na nie z bardzo bliska.

Wybaczcie ale już Uncharted wypada lepiej niż GOW2.

Mój brat, jak zobaczył najpierw filmik z K2, a później z GoW2, powiedział, że Killzone może się schować...
Mój kuzyn PC'iarz stwierdził kiedyś że nie widział nigdy ładniejszej gry od GT5:P a teraz po zobaczeniu KZ2 (GOW2 też widział i nie zrobiła na nim wrażenie bo mówi że GOW na PC tak wygląda) chce kupić PS3 gdyż według niego gra jest najbliżej filmu grafiką ze wszystkich jakie widział.

Marcepan-looknij na te screeny które wysłał Insiak one są zajebiste lepsza jakość niż w tym twoim pier**lony* Uncharted
 Wulgaryzmy. Jeśli nie przystopujesz dostaniesz bana na tydzień.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #224 dnia: Maja 11, 2008, 17:21:56 pm »
@Insiak:
Sliczne. Cos jeszcze, MarcePan?

No ślicznie, tak jak jedynka ale nic ponadto.

Svonston a Tobie i reszcie to już wolno wchodzić do tematu PS3 i tam robić samowolkę? Nie bądź takim hipokrytą.

@Stalker.

Nie denerwuj się tak bo Ci żyłka pęknie. Jesteś kolejnym PC'iarzem, który przesiadł się na X0 i myśli że wymiata. Sorry but no bonus this time.

svonston

  • Gość
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #225 dnia: Maja 11, 2008, 17:23:03 pm »
Svonston a Tobie i reszcie to już wolno wchodzić do tematu PS3 i tam robić samowolkę?
Linki, linki, linki.
Pokaz mi temat, gdzie dobitnie przez kilkanascie stron udowadnialem, ze gra jest brzydka, przeskoku nie ma badz jest minimalny, a i tak gra XXX jest lepsza.

Cytuj
Nie bądź takim hipokrytą.
Nie badz takim klamczuszkiem.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #226 dnia: Maja 11, 2008, 17:27:51 pm »
Teraz coś z cyklu 'znajdź 10 różnic'  :lol:


Ta tylko Screen pokazany z GOW1 jest na otwartym oświetlonym terenie, a od GOW2 dzieje sie w cieniu przy zboczu gór!Daj inne ujecie z GOW2 to pogadamy

No tak. Daj inne ujęcie, ustaw inaczej kamerę w grze, przestaw aparat fotograficzny, zgaś światło w pokoju a może wtedy GOW2 przewyższy GOW. Ludzie bez jaj ale jakby gra faktycznie prezentowała się lepiej to nie było by żadnych wątpliwości a poczytajcie fora. Gracze wyraźnie stwierdzają że różnice są znikome. Dotrze to do Was czy nie za bardzo?
ja tu widze wiecej detali, ostrzejsze textury. To tak na pierwszy rzut oka.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #227 dnia: Maja 11, 2008, 17:29:41 pm »
zwruccie uwage na lancuch brumaka


Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #228 dnia: Maja 11, 2008, 17:31:56 pm »
@Insiak:
Sliczne. Cos jeszcze, MarcePan?

No ślicznie, tak jak jedynka ale nic ponadto.

Svonston a Tobie i reszcie to już wolno wchodzić do tematu PS3 i tam robić samowolkę? Nie bądź takim hipokrytą.

@Stalker.

Nie denerwuj się tak bo Ci żyłka pęknie. Jesteś kolejnym PC'iarzem, który przesiadł się na X0 i myśli że wymiata. Sorry but no bonus this time.

To nie ma nic wspolnego z tym że sie z czegos na cos przesiadłem!Nie załuje że nie kupiłem PS3 (przynajmniej narazie) PS3 jak dla mnie nie ma mi nic do zaoferowania. GOW2 jest ładna i ładniejsza od poprzedniczki i od Uncharted, i ma szanse rywalizować z Killzone 2 i koniec kropka. Bye Bye  8)

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #229 dnia: Maja 11, 2008, 17:33:28 pm »


Przesliczne =]

Blagam tylko nie offscreeny. Robienie zdjec tv na ktorym leci jakas gra stalo sie bardzo przykrym zwyczajem tej generacji. Ludzie offscreeny ZAWSZE wyglada duzo lepiej niz gra wlasciwa. Praktycznie kazda wspolczesna gra na offscreenach wyglada slicznie.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #230 dnia: Maja 11, 2008, 17:33:53 pm »
zwruccie uwage na lancuch brumaka



dobry ten screen z GOW2 :-) nawet widac móżdzek Brumaka :grin:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #231 dnia: Maja 11, 2008, 17:34:48 pm »
Nigdy w Uncharted (lbo bardzo rzadko) natrafisz na dwie takie same animacje przy zachowaniu bohatera.

Nigdy powiadasz? Dziwne, bo ja na samych filmikach z gameplay'a widziałem po kilka razy te same animacje... Widać do czasu premiery gry twórcy naprodukowali jeszcze kilkanaście milionów nowych, by z całą pewnością żadna nie powtórzyła się w grze...

Zaś co do różnic w GoW2. To jest ten sam silnik, jedynie usprawniony technicznie, z kilkoma nowościami, więc nie wiem, czego się spodziewaliście, że różnica pomiędzy GoW1 a GoW2 będzie, jak pomiędzy Killzone 1 a Killzone 2? Usprawniono oświetlenie (odnośnie screena, który zapodał Piter - w GoW1 Marcus świeci się jak psu jajca, w GoW2 oświetlenie jest bardziej stonowane, realistyczne), poprawiono modele i tekstury; dadzą większe tereny i potwory, więcej obiektów na ekranie, (oby) zniszczalne elementy terenu i tyle. Rewolucji nie będzie, tylko ewolucja. To jest wciąż ten sam silnik.



W ogóle, to patrząc na filmik z GoW2, to ta gra w końcu wygląda jak GoW1 na pierwszych screenach.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #232 dnia: Maja 11, 2008, 17:35:53 pm »
Marcepan-looknij na te screeny które wysłał Insiak one są zajebiste lepsza jakość niż w tym twoim pier**lony* Uncharted

No ładniejsze jak sam pieron...

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

 :lol: :lol: :lol: Ta gra ośmiesza silnik UE. GOW2 ładniejsze? Jaaaassneeeee.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #233 dnia: Maja 11, 2008, 17:37:42 pm »
MarcePan, Ty naprawde masz cos z deklem.

Cytat: Mr Zombie
zniszczalne elementy terenu
Oby... niby byla prezentacja silnika ale przentacja to jedno a czy w grze tez tak bedzie to inna sprawa. Fajnie jak by dali jakis element jak z ta ciecza albo miesem z prezentacji.  8)
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2008, 17:40:22 pm wysłana przez Leenk »

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #234 dnia: Maja 11, 2008, 17:38:17 pm »
A ja widzę niewielką, poczynając od tego, że w kwestii oświetlenia nie ma wielkiego skoku, a Gametrailers porównanie przygotował tak, by można było dostrzec faktyczną wielką różnicę.

Swoją drogą, kocham GoWa, ale widzę iż czeka mnie po prostu swoisty pakiet misji.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #235 dnia: Maja 11, 2008, 17:38:22 pm »
a ten dalej UUUUUUNNNNNNNCHARTEEEEEEEEEEEEEEDDDDD!!!!!!!!!!!

svonston

  • Gość
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #236 dnia: Maja 11, 2008, 17:38:27 pm »
Klamczuszku, ale dalej nie udowodniles mi, ze trolluje tak samo w dziale PS3, jak ty tutaj.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #237 dnia: Maja 11, 2008, 17:39:58 pm »
Klamczuszku, ale dalej nie udowodniles mi, ze trolluje tak samo w dziale PS3, jak ty tutaj.

Za to udowodniłem że Uncharted wygląda lepiej niż GOW2. :P

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #238 dnia: Maja 11, 2008, 17:40:51 pm »
zwruccie uwage na lancuch brumaka



No ja widze tez, ze brumak z GOW1 pod lancuchem ma cialo, zyly, skore, miesnie i wyglada to w miare realnie, zas w GoW2 pod lancuchem jest jakas sraczkowata niewyrazna tekstura.
Zeby nie bylo. GoW2 to dla mnie jedna z najbardziej teraz wyczekiwanych gier (zdecydowanie bardziej niz KZ2). Wszystko mi sie podoba, ale roznica jednak mogla i spodziewalem sie tego, ze bedzie wieksza...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #239 dnia: Maja 11, 2008, 17:41:20 pm »
MarcePan, Ty naprawde masz cos z deklem.

HeHe nie oburzaj się tak Leenk. U:DF to na prawdę prześliczna gra i GOW2 tutaj nie podskoczy. Nie musisz mi takich tekstów prawić przy każdej okazji kiedy gaszę zapał fanboy'ów X0.