Autor Wątek: Gears of War 2  (Przeczytany 135310 razy)

0 użytkowników i 17 Gości przegląda ten wątek.

svonston

  • Gość
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #240 dnia: Maja 11, 2008, 17:42:08 pm »
Klamczuszku, ale dalej nie udowodniles mi, ze trolluje tak samo w dziale PS3, jak ty tutaj.
Za to udowodniłem że Uncharted wygląda lepiej niż GOW2. :P
To nastepnym razem najpierw sie zastanow, a pozniej kogos oskarzaj, klamczuszku.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #241 dnia: Maja 11, 2008, 17:43:31 pm »
Klamczuszku, ale dalej nie udowodniles mi, ze trolluje tak samo w dziale PS3, jak ty tutaj.

Za to udowodniłem że Uncharted wygląda lepiej niż GOW2. :P
Na razie udowadniasz ze srasz w gacie  ze wscieklosci ze GoW 2 wciaga Uncharted nosem.  :lol:

Marins

  • Gość
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #242 dnia: Maja 11, 2008, 17:43:56 pm »
Klamczuszku, ale dalej nie udowodniles mi, ze trolluje tak samo w dziale PS3, jak ty tutaj.

Za to udowodniłem że Uncharted wygląda lepiej niż GOW2. :P

Toż to oczywiste...

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #243 dnia: Maja 11, 2008, 17:44:18 pm »
Marcepan-owszem Uncharted wygląda ładnie ale to czy lepiej od GOW2 to bym pospekulował!Z drugiej strony nie masz co prównywać GOW2 do Uncharted bo to dwa odmienne światy tu masz piekną tropikalną wyspe a tu masz krwawą szarą jadke, ale z drugiej strony jest tak że w GOW2 oświetlenie jest według mnie lepsze, tekstury są takie same a modele w GOW2 są ładniejsze. Takie moje zdanie: GEARS OF WAR 2 is The BEST

Marins

  • Gość
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #244 dnia: Maja 11, 2008, 17:44:25 pm »
Klamczuszku, ale dalej nie udowodniles mi, ze trolluje tak samo w dziale PS3, jak ty tutaj.

Za to udowodniłem że Uncharted wygląda lepiej niż GOW2. :P
Na razie udowadniasz ze srasz w gacie  ze wscieklosci ze GoW 2 wciaga Uncharted nosem.  :lol:


Jasssnneee  :lol:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #245 dnia: Maja 11, 2008, 17:46:05 pm »
Cytat: piter_neo
Tak... snajperka + headshot = Bezcenne.  :grin:
Szkoda tylko, że snajperka + shootgun = bronie w multi

Cały multi ogranicza się do tych dwóch broni.  :-?

Nigdy więcej nie pokazuj nam, że w multi spędziłeś maks. godzinę, bo wtedy nie przystoi jakkolwiek wypowiadać się o tym trybie. Na przyszłość staraj się jakoś zamaskować ten przykry fakt.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #246 dnia: Maja 11, 2008, 17:46:13 pm »
mysle ze poki co mozna obiektywnie sytuacje przedstawic tak: x360 jest tym czym dla tamtej generacji bylo ps2, masa bardzo dobrych gier, bardzo dobra sprzedaz, technicznie i graficznie(na obecnym stadium) w zaleznosci od tytulow remis z wskazaniem na strzelenie drugiej bramki na korzysc ps3. Czekam dalej na rozwoj sytuacji.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #247 dnia: Maja 11, 2008, 17:50:50 pm »
Klamczuszku, ale dalej nie udowodniles mi, ze trolluje tak samo w dziale PS3, jak ty tutaj.

Za to udowodniłem że Uncharted wygląda lepiej niż GOW2. :P
Na razie udowadniasz ze srasz w gacie  ze wscieklosci ze GoW 2 wciaga Uncharted nosem.  :lol:

No to się chłopaczek zdenerwował. Aż tak Cię to boli że musisz wulgaryzmów używać. Niestety Leenku ale wielu przewidziało iż moc X0 skończyła się na GOW i teraz to okazuje się prawdą. Kosmetyczne zmiany w GOW2 nie mogą się w żaden sposób równać z Uncharted. Wystarczy spojrzeć na te screen'y, które dałem i wszystko jasne. GOW2 to bieda przy U:DF.
Opublikowane: Maj 11, 2008, 17:48:04
Marcepan-owszem Uncharted wygląda ładnie ale to czy lepiej od GOW2 to bym pospekulował!Z drugiej strony nie masz co prównywać GOW2 do Uncharted bo to dwa odmienne światy tu masz piekną tropikalną wyspe a tu masz krwawą szarą jadke,

Dlatego właśnie m.in. U:DF jest ładniejszy. Tropikalna dżungla z masą roślinek w 3D (nie bitmapek) jest znacznie trudniej wygenerować niż szarą papkę. Co do oświetlenia to zagraj może najpierw w Uncharted a zobaczysz że ciężko znaleźć coś z równie dobrym oświetlenie na mocarnym PC a co dopiero na X0. Mówię tu o dynamice oświetlenia i jego dokładności, ostrości.

GEARS OF WAR 2 is The BEST

Co za krzyk rozpaczy. :)

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #248 dnia: Maja 11, 2008, 17:51:13 pm »

 Wulgaryzm

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #249 dnia: Maja 11, 2008, 17:51:36 pm »
Trochę za szybko na ocenianie gry, dopiero jeden gameplay.


BTW: Co poniektórzy się bardzo ośmieszają

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #250 dnia: Maja 11, 2008, 17:53:14 pm »
Co do oświetlenia to zagraj może najpierw w Uncharted a zobaczysz że ciężko znaleźć coś z równie dobrym oświetlenie na mocarnym PC a co dopiero na X0. Mówię tu o dynamice oświetlenia i jego dokładności, ostrości.

Crysis...
Które wsysa grafikę Twojego UNCHARTED nosem, dodając do tego świetną fizykę i otwarty świat.

Więc skończ już trollować, idź sobie może zamiast tego pograć w to świetne Uncharted...
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2008, 17:58:06 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #251 dnia: Maja 11, 2008, 17:53:28 pm »
Zauważmy, że w GoW2 będziemy grać lata po premierze i nadal świetnie się bawić. A tak naprawdę kto po przejściu Uncharted do niego wraca? Gameplay>Grafika

.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #252 dnia: Maja 11, 2008, 17:56:02 pm »
Ale single to jednak powinni zdecydowanie przedluzyc. :???:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #253 dnia: Maja 11, 2008, 17:58:12 pm »
Co do oświetlenia to zagraj może najpierw w Uncharted a zobaczysz że ciężko znaleźć coś z równie dobrym oświetlenie na mocarnym PC a co dopiero na X0. Mówię tu o dynamice oświetlenia i jego dokładności, ostrości.

Crysis...
Które wsysa grafikę Twojego UNCHARTED nosem, dodając do tego świetną fizykę i otwarty świat.

Właśnie o to chodzi że akurat oświetlenie w Crysis średnio wypada w porównaniu do tego z Uncharted. Owszem reszta może ładniej wyglądać (na kompie za ciężką kasę) ale oświetlenie nie może się równać do tego w Uncharted.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 722
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #254 dnia: Maja 11, 2008, 17:59:22 pm »
Chłopaki mam Was utemperować? O wciąganiu nosem Uncharted, lub Gearsów pogadajcie sobie (kulturalnie jeśli można) w Wystem Sars.

misterbuu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-05-2007
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #255 dnia: Maja 11, 2008, 18:00:25 pm »
Marcepan...swoją wypowiedź zaczne od tego że cie szanuje...Ale to co wygadujesz to bełkot.Momentami zastanawiam sie czy ty naprawde myślisz tak jak piszesz czy to prowokacja.Odpowiedz mi na jedno pytanie...JEDNO...czy PS3 pod względem możliwości graficznych przewyższa X360.I swoja wypowiedź poprzyj techniczną gadką a nie Uncharted.Ludzie...nie ma narazie co porównywać GOW1 i GOW2...gra jest jeszcze w fazie produkcji,i jeszcze wieeeele sie może zmienić..naprawde...Możliwe nawet że filmik na filmiku jest wyłączone 50% efektów gdyż kod nie jest jeszcze zoptymalizowany,a chcieli pokazać cokolwieg.Gra już teraz wygląda lepiej niż GOW1 i koniec. Mam nadzieje że z każdym miesiącem będzie wyglądać lepiej.Epic to twórca zarówno gry jak i silnika więc teoretycznie nic nie stoi na przeszkodzie by stworzyć naprawde genialnie wyglądający tytuł...Powiem wręcz że mogą stworzyć tytuł który będzie wyglądał lepiej niż Uncharted.Możliwości graficzne konsol są identyczne...FINITO...
just swingin in the glory of chaos...

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #256 dnia: Maja 11, 2008, 18:02:22 pm »
Cytuj
To z lewej to z GoW2 ? Jeżeli tak to rzeczywiscie wygląda troche lepiej.
Za takie teksty powinien być ban z miejsca.
Syf się zrobił niesamowity, za sprawą dwóch fanbojów jednej słusznej konsoli.
Mr Zombie dobrze powiedzial. EWOLUCJA a nie REWOLUCJA. Trudno, żeby były cuda przy tym samym silniku. A fanboje PS3 doszukują się drugiego dna...


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #257 dnia: Maja 11, 2008, 18:04:49 pm »
Chłopaki mam Was utemperować? O wciąganiu nosem Uncharted, lub Gearsów pogadajcie sobie (kulturalnie jeśli można) w Wystem Sars.


Czy ja gdzieś zachowałem się niekulturalnie?

Marcepan...swoją wypowiedź zaczne od tego że cie szanuje...Ale to co wygadujesz to bełkot.Momentami zastanawiam sie czy ty naprawde myślisz tak jak piszesz czy to prowokacja.Odpowiedz mi na jedno pytanie...JEDNO...czy PS3 pod względem możliwości graficznych przewyższa X360.I swoja wypowiedź poprzyj techniczną gadką a nie Uncharted.

Widzisz Misterbuu ale gadka techniczna to sam bełkot, z którego zazwyczaj niewiele wynika. Poparłem swoje zdanie tymi oto screen'ami:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Dobra koniec OT. Jak coś to do System Wars.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #258 dnia: Maja 11, 2008, 18:05:49 pm »
Zielarz, nie daloby sie naprawde wprowadzic funkcji Ignore?

Tango

  • Gość
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #259 dnia: Maja 11, 2008, 18:13:06 pm »
wyście obaj chyba nie dostail do rąk torque bow, shotguna czy snajpy sadzącej najpiękniejsze headshoty ever o_O
Ja mówie głównie o karabinkach w grze- czyli broni których się uzywa przez 90% kampanii.

Tak... snajperka + headshot = Bezcenne.  :grin:
Szkoda tylko, że snajperka + shootgun = bronie w multi

Cały multi ogranicza się do tych dwóch broni.  :-?

Tylko snajpa i shotgun hahaha pojecia brak, najwiecej sie odzywa, do dzis pamietam jak wszyscy na buma biegali(mansion) i luk( war machine) bum(old bones) nie wspomne o karabinku jak ktos potrafi kosic to zesralbys sie predzej za przeproszeniem, nie mowie o karabinku locustow, ktory niszczyl niezle.

Widac pistoletem tez nikt Cie nie urzadzil kilka strzalow + B i lezysz i kwiczysz jak dziecko.

Jak nie masz pojecia o multi zamilcz.

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #260 dnia: Maja 11, 2008, 18:17:52 pm »

Właśnie o to chodzi że akurat oświetlenie w Crysis średnio wypada w porównaniu do tego z Uncharted. Owszem reszta może ładniej wyglądać (na kompie za ciężką kasę) ale oświetlenie nie może się równać do tego w Uncharted.

Co jak co, ale to wlasnie oswietlenie z Crysisa niszczy to co jest w Uncharted. Nawet nie ma czego porownywac. Fakt, w uncharted to jest najlepsze oswietlenie na konsolach, ale Crysis... cholercia tam kazdy najmniejszy listek rzuca swoj cien, wszystko jest ruchome, zniszczalne itp.

Gonzosław

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-01-2007
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 0
  • "Now matter how hard u try u can't stop us now!!!"
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #261 dnia: Maja 11, 2008, 18:21:17 pm »
Ech... co to się  porobiło... Temat o Gearsach, a tu ktoś wyskakuje z Uncharted  :cool:. Swoją drogą Marcepan masz rację- jeśli chodzi o całokształt graficznego pietyzmu to wygrywa Uncharted. Postęp musi być i to się chwali. Grałem w przygody Nathana Drake'a i jestem zachwycony. Niegrzeczne Psy spisały się na medal. Wracając na właściwy tor. Gracz, który nie miał styczności z pierwszym GOW, albo nie poświęcił mu zbyt dużo czasu nie znajdzie większych różnic w grafice w porównaniu z sequelem. Z kolei Ci obyci z przygodami oddziału Delta, na czele z sierżantem Fenixem, docenią wkład i pracę jakiej widać efekty w materiale z Gametrailers. Nie jest to może taki szok jak podczas pierwszych materiałów z Girsów, ale jest to swoista ewolucja. Ja przynajmniej jestem zadowolony z tego co zaprezentował pan Bleszyński. Nie mogę tylko się doczekać listopadowej premiery  :-D.


Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 722
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #262 dnia: Maja 11, 2008, 18:29:05 pm »
Przypominam - skończcie z Uncharted w tym temacie.   

Gonzosław

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-01-2007
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 0
  • "Now matter how hard u try u can't stop us now!!!"
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #263 dnia: Maja 11, 2008, 18:33:21 pm »
Ja już skończyłem  :). Czego oczekujecie po drugim GOW?? Ja ze swojej srony chciałbym dłuższą kampanię, tak na 15h. Sądzę, że to jednak marzenie ściętej głowy i wiecznego optymisty.


Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 722
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #264 dnia: Maja 11, 2008, 18:43:18 pm »
Ja ze swojej strony napisze tak. Wielkiej różnicy się nie spodziewałem, zwłaszcza po tech demie UE 3,5. Do filmiku wolałem podejść na zimno jak też do samego GeoW2 (na jedynce już się przejechałem). Graficznie gra jest bardzo ładna i to nie ulega dyskusji - pierwsza klasa. Piać jednak z zachwytu nie mogę, gdyż to już swego czasu robiłem podczas premiery pierwszej części. Postęp jest, ale nie duży - lepsze oświetlenie, cienie, może poprawione tekstury, ewentualnie miejscami więcej polygonów (choć na skałach czasem jest tylko płaska tekstura). O bardziej otwartych terenach na razie ciężko mi pisać, bo akcja tak naprawdę toczy się na pokładzie Derricka, a rozległe tła to czasem i w pierwszej  części były. Więcej jednostek na ekranie - tak, ale bynajmniej nie w bezpośredniej walce, do tego chyba przy słabym AI. Nie piszę tego aby piętnować GeoW2, gdyż graficznie jest świetną grą (inna sprawa, że niewiele jest produkcji, które przebiły produkcję Epic Games, a takiej która by zdeklasowała to już chyba w ogóle nie ma). Przeskok jest, jednak zbyt mały (tak uważam po pierwszym trailerze). Z drugiej strony co innego filmik, a gra na własnym telewizorze :D. Tak czy inaczej GeoW2 musi wylądować w mojej kolekcji, zapewne w edycji kolekcjonerskiej (tak jak jedynka). Przechodzenie ostatniego rozdziału na Insane z kumplem w coop z promilami we krwi było mocarne ;).


juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #265 dnia: Maja 11, 2008, 18:46:57 pm »
Jak dla mnie to GoW2 wyglada jak GoW1, ale czy jesli komus naprawde zalezy na tej grze, to jej z tego powodu nie kupi? GoW1 niszczyl jajca, zarowno na multi jak i na singlu. Pomimo faktu, ze juz wyszlo kilka ladniejszych od GoWa gier, to ona mimo wszystko wciaz wyglada ladnie i nie sadze, zeby fakt malego skoku graficznego wzgledem wczesniejszej czesci, byl dla fanow jedynki wazny.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #266 dnia: Maja 13, 2008, 10:23:17 am »
Yep, dobrze napisane. W gyrosy 1 gralo sie swietnie, wiec najprawdopodobniej z 2 bedzie tak samo.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 722
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #267 dnia: Maja 13, 2008, 18:01:51 pm »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #268 dnia: Maja 13, 2008, 18:16:31 pm »
Czwarty zdecydowanie najlepszy (http://images.gamersyde.com/gallery/public/8429/1560_0004.jpg) 8):
Pancerz Marcusa i wykonanie broni miażdżą :shock:  Znacznie więcej detali poświęcono na te elementy, niż w poprzednich częściach.

Za to kolorystyka na pierwszym screenie wygląda tak sobie (zbyt szarobura), tekstury podłoża też nie nalepsze, ale to pewnie dlatego, że i tak nie będziemy po nich chodzić.

Edit: wywaliłem screen bo wyglądał znacznie gorzej niż ten z linku.

« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2008, 18:19:10 pm wysłana przez POK »

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #269 dnia: Maja 13, 2008, 18:19:53 pm »
Zapowiada się świetna gierka, trzeba będzie odkurzyć za pół roku x360  :eek:

lupinator

  • Gość
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #270 dnia: Maja 13, 2008, 18:24:13 pm »
Czwarty screen faktycznie jest bardzo ładny  :grin:

50 CENT

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-02-2006
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #271 dnia: Maja 13, 2008, 18:37:55 pm »
mi rowniez sie bardzo podoba  :D ale gearsy to gearsy , zawsze zagram  :cool: Czekam na gameplay z nowymi maszkarami i gigantycznymi Bossami  :-D
X360 + HDTV juz mam :D

NA GC 2006 BYŁO COOOOOOOOOL ! ! !
A NA GC 2007 BYŁO JESZCZE LEPIEJ ! ! ! :D

Tango

  • Gość
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #272 dnia: Maja 13, 2008, 18:44:44 pm »
Ta gra to potega. Zawsze cieszy, nie wspomne o multi. Cooperacja przez live, split screen. Gra ma wszytko :) Za dwojke moge juz teraz zaplacic :) Gra bedzie hitem dla mnie a reszta mnie nie obchodzi. Moi ludzie z live do dzisiaj graja, gralismy dzien w dzien i piekne czasy powroca :)

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #273 dnia: Maja 13, 2008, 19:19:38 pm »
gdzies wyczytałem że w GOW2 bedzie wiecej lokacji podziemią (bleee) l

50 CENT

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-02-2006
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #274 dnia: Maja 13, 2008, 19:57:23 pm »
Pewnie bedziemy walczyc z gigantycznymi kretami (BOSS)  :D bo ktos(coś) musialo wykopac te tunele locast'ow  8)
X360 + HDTV juz mam :D

NA GC 2006 BYŁO COOOOOOOOOL ! ! !
A NA GC 2007 BYŁO JESZCZE LEPIEJ ! ! ! :D

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #275 dnia: Maja 13, 2008, 20:08:06 pm »
Pewnie bedziemy walczyc z gigantycznymi kretami (BOSS)  :D bo ktos(coś) musialo wykopac te tunele locast'ow  8)

pewnie tak. juz wyobrażam sobie te walke, bo krety są slepe i gdyby tak było w GOW-ie (ten potwór miał specyfikacje na kreta) to by była walka cos w stylu z Besercerami ( nie wiem czy dobrze napisałem :lol:)

Insiak

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-05-2004
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #276 dnia: Maja 13, 2008, 20:14:20 pm »
Chyba tego nie bylo - obijanie ryja

http://i32.tinypic.com/f080pk.gif

 :D

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #277 dnia: Maja 13, 2008, 20:20:26 pm »
ciekawe jak wygląda rozkwaszona twarz Locusta :shock:

Tango

  • Gość
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #278 dnia: Maja 13, 2008, 21:17:30 pm »
Chyba tego nie bylo - obijanie ryja

http://i32.tinypic.com/f080pk.gif

 :D

dobre to dobre :)

50 CENT

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-02-2006
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #279 dnia: Maja 13, 2008, 22:35:50 pm »
Tango , odrazu o Rockym sobie pomyslalem hehe  :lol: Ale fakt co fakt , dobrze to wyglada  8)
X360 + HDTV juz mam :D

NA GC 2006 BYŁO COOOOOOOOOL ! ! !
A NA GC 2007 BYŁO JESZCZE LEPIEJ ! ! ! :D